Strona 84 z 177 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,736 do 3,780 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3736
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Co myślicie? Tak mi wyszło.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. Powrót do góry    #3737
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Też myślę że ze Spartą w plecy

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
    #GetWellDarky

  3. Powrót do góry    #3738
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Co myślicie? Tak mi wyszło.
    I akurat Gorzów i Lublin stracili by między sobą bonusa? Musieli by być frajerami, niczym Toruń i Tarnów rok temu, tylko że do kwadratu.
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #3739
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2007
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kopcia objeżdżamy trzeci sezon i..... z tego

    I dlatego nie dajmy juz sie objezdzac 21-letniemu facetowi, ktory tylko bawi sie w zuzel.
    Nikogo nie pokonal w lidze (oprocz IKSa... co tez pokazuje "sile" drugiego naszego juniora) - wliczajac w to Bartkowiaka na naszym torze i jadacego w poprzek w ZG Krakowiaka.
    To chyba najgorszy transfer klubu z Torunia w historii. Doszlo do tego, ze w Gorzowie czlowiek zastanawial sie, czy on dojedzie po ten 1 punkt w biegu mlodziezowym (3 zawodnikow...). Kazdy mlody gorzej od Bogdanowicza nie pojedzie, bo zwyczajnie jest to niemozliwe nawet jak bedzie zbieral same zera do konca sezonu.
    A Maksio niech zatrudni sie spokojnie w jakims International House, bo strasznie kocha jezyki obce i niech da sobie spokoj z zuzlem.

  5. Powrót do góry    #3740
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Co myślicie? Tak mi wyszło.
    Zacnie,ale z Falubazem tez bedzie w plecy.
    Trzeba liczyc na to,ze Falubaz po dotkliwej porazce w Czewie,
    aby uniknac nerwowki bedzie musial wygac w Lublinie a i Czewa
    bedzie potrzebowala punktow z Lublina aby przyklepac PO.

    Cytat Zamieszczone przez Tripel Zobacz posta
    I dlatego nie dajmy juz sie objezdzac 21-letniemu facetowi, ktory tylko bawi sie w zuzel.
    Nikogo nie pokonal w lidze (oprocz IKSa... co tez pokazuje "sile" drugiego naszego juniora) - wliczajac w to Bartkowiaka na naszym torze i jadacego w poprzek w ZG Krakowiaka.
    To chyba najgorszy transfer klubu z Torunia w historii. Doszlo do tego, ze w Gorzowie czlowiek zastanawial sie, czy on dojedzie po ten 1 punkt w biegu mlodziezowym (3 zawodnikow...). Kazdy mlody gorzej od Bogdanowicza nie pojedzie, bo zwyczajnie jest to niemozliwe nawet jak bedzie zbieral same zera do konca sezonu.
    A Maksio niech zatrudni sie spokojnie w jakims International House, bo strasznie kocha jezyki obce i niech da sobie spokoj z zuzlem.
    No nie dawajmy,ale ja to pisalem w zupelnie innym kontekscie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #3741
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Przecież Falubaz sklepie Motor w Lublinie. Tam nie będzie trudnego toru.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    orlosep (10-06-2019)

  8. Powrót do góry    #3742
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Przecież Falubaz sklepie Motor w Lublinie. Tam nie będzie trudnego toru.
    Ty masz więcej wiary w Falubaz niż jego kibice
    Ja to bym taki pewny nie był. W Lublinie będą mieć nóż na gardle i różne cuda z torem mogą się dziać.
    A taki Dudek, który za cel ma złoto w SGP ryzyka podejmował nie będzie. Protas może by i chciał ale juz nie te lata. Nikodem kolejny emeryt. Tak że jak chcecie się utrzymać to musicie pyknąć nas albo Wrocek.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #3743
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Bez przesady.
    Cuda działy się już w meczu z Wrockiem ale Sparta pomimo braku Woffindena ich sklepala.
    Oczywiscie pewnym nie można być niczego, bo akurat cała drużyna Motoru może mieć dzień konia, ale faworytem tego meczu i to wyraźnym będzie Falubaz.
    Z Czewa może być różnie, bo w sumie oprócz Madsena, nikt tam regularny nie jest.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #3744
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Ja myślę, że z Falubazem wygramy bo przed ostatnią kolejką będzie pewne, że zajmą 3 miejsce. Co do bonusu w Lublin - Gorzów to nie myślałem o wyniku 1. Meczu. Ot taki wynik mi wpadł. To wszystko na chybił trafił, ale w miarę do ogarnięcia.

  11. Powrót do góry    #3745
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tripel Zobacz posta
    To chyba najgorszy transfer klubu z Torunia w historii. Doszlo do tego, ze w Gorzowie czlowiek zastanawial sie, czy on dojedzie po ten 1 punkt w biegu mlodziezowym (3 zawodnikow...). Kazdy mlody gorzej od Bogdanowicza nie pojedzie, bo zwyczajnie jest to niemozliwe nawet jak bedzie zbieral same zera do konca sezonu.
    A Maksio niech zatrudni sie spokojnie w jakims International House, bo strasznie kocha jezyki obce i niech da sobie spokoj z zuzlem.
    Może warto zadać sobie pytanie, czy beznadziejna jazda tego nabytku to wyłącznie jego wina? Wszyscy młodzieżowcy z NICE ligi z mniejszym lub większym powodzeniem dali sobie radę w Ekstralidze, nawet z góry skazywany na pożarcie Turowski, a przecież Maks w zeszłym sezonie był lepszy od Marcina i od Krakowiaka, a nawet potrafił objeżdżać w biegach juniorskich młodego Lamparta lub Miśkowiaka oraz napsuć krwi doświadczonym seniorom. Wszyscy zrobili postęp, tylko on zanotował katastrofalny zjazd. Nikt nie oczekiwał cudów, ale poliglotę stać było na wiecej.

    Wiadomo, że Kopeć jest za grzeczny na żużlowca, ale i on dwa lata temu potrafił pojechać z zębem i wygrać bieg w Ekstralidze, obecnie to już nawet nie jest stagnacja lecz regres w jego wykonaniu. Na DMPJ naszą ekstraligową parę juniorów leje na własnym torze drugi garnitur młodzieżowców z Grudziądza, reszta wącha szprycę dziewczyny z Niemiec. Jest po prostu dramat, ja się boję żeby nie doszło do jakiejś tragedii, jeśli Nizgorski dostanie teraz motor z wyższej półki, nad którym nie będzie w stanie zapanować.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Semen (11-06-2019), lego (10-06-2019), spitt22 (11-06-2019)

  13. Powrót do góry    #3746
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ty masz więcej wiary w Falubaz niż jego kibice
    Ja to bym taki pewny nie był. W Lublinie będą mieć nóż na gardle i różne cuda z torem mogą się dziać.
    A taki Dudek, który za cel ma złoto w SGP ryzyka podejmował nie będzie. Protas może by i chciał ale juz nie te lata. Nikodem kolejny emeryt. Tak że jak chcecie się utrzymać to musicie pyknąć nas albo Wrocek.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Słaby Toruń przegrał nieznacznie, Sparta bez Taia dała im z liścia, to co ma tam zrobić Falubaz? Przegrać? To nie moje chciejstwo, żeby sie utrzymać. Po prostu Motor jest cienki jak sik pajaka i żadne zaklinanie rzeczywistości przez Czujących Żużel niczego tu nie zmieni.

  14. Powrót do góry    #3747
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Przeciez mecz meczowi nierowny, co to za gadanie. Tarnow rok temu wygral z Lesznem to i Lublin moze z Zielonka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #3748
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Ale ja nie przewiduję pogromu, tylko niewysokie, ale pewne zwycięstwo Myszek

  16. Powrót do góry    #3749
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No nie wiem, ja byc moze wbrew logice, ale obstawiam wygrana Motoru - zakladajac ze sie nic nie wydarzy dziwnego po drodze. Przewaga na juniorce + walecznosc. Falubaz na wyjazdach wcale nie zachwyca, poza derbami, ale te sie rzadza po swojemu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #3750
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Według mnie z Motoru zeszła para, a raczej ten obłok, który został wokół klubu rozpylony. Szczęśliwe okoliczności juz się nie powtórzą i zobaczymy prawdziwy Motor.

  18. Powrót do góry    #3751
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Według mnie z Motoru zeszła para, a raczej ten obłok, który został wokół klubu rozpylony. Szczęśliwe okoliczności juz się nie powtórzą i zobaczymy prawdziwy Motor.
    No nie wiem czy mozna mowic o szczesliwych okolicznosciach biorac pod uwage kontrakt i kontuzje Zengiego + upadek AJ. To raczej przeciwienstwo..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #3752
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nie wiem, ja byc moze wbrew logice, ale obstawiam wygrana Motoru - zakladajac ze sie nic nie wydarzy dziwnego po drodze. Przewaga na juniorce + walecznosc. Falubaz na wyjazdach wcale nie zachwyca, poza derbami, ale te sie rzadza po swojemu.
    No ale poza derbami to jechali w Lesznie, Wrocławiu i Częstochowie z nożem na gardle. To jednak też trudniej niż w Toruniu czy Lublinie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #3753
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Słaby Toruń przegrał nieznacznie, Sparta bez Taia dała im z liścia, to co ma tam zrobić Falubaz? Przegrać? To nie moje chciejstwo, żeby sie utrzymać. Po prostu Motor jest cienki jak sik pajaka i żadne zaklinanie rzeczywistości przez Czujących Żużel niczego tu nie zmieni.
    No zobaczymy jak Grisza z Miesiącem ogarną kryzys braku nitro


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #3754
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale poza derbami to jechali w Lesznie, Wrocławiu i Częstochowie z nożem na gardle. To jednak też trudniej niż w Toruniu czy Lublinie.
    no w teorii trudniej, ale papier zniesie wszystko. Lublin u siebie jest cholernie niewygodny, zwlaszcza, ze jada na noze i moga zrobic kuku a chlopaki z Falubazu raczej liczą na eurosy w meczach PO.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #3755
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Miesiąc to pewnie będzie jechał całą szerokością toru, aż strach się bać.

  23. Powrót do góry    #3756
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No tak, ale ja akurat się nie zgadzam z tezą, że ZG słaba na wyjazdach. W zasadzie jedną wtopę zaliczyli teraz w niedzielę i to też wynik nie do końca odzwierciedla jednak przebieg meczu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #3757
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Co myślicie? Tak mi wyszło.
    Nie docenasz FZG. Na moje to u siebie ze Stalą z +20 wyciągną, a i w Toruniu prawie na pewno wygrają.

  25. Powrót do góry    #3758
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tak, ale ja akurat się nie zgadzam z tezą, że ZG słaba na wyjazdach. W zasadzie jedną wtopę zaliczyli teraz w niedzielę i to też wynik nie do końca odzwierciedla jednak przebieg meczu.
    No ale to samo mozna napisac o meczu Falubazu w Lesznie - nie pokazali tam nic wiecej niz inni przyjezdni a wynik zamazuje 2-4 w 15 biegu a Leszno jak wiadomo slynie z olewania koncowki gdy maja juz wygrana w kieszeni.
    Z kolei we Wrocku jechali wyjazd na poczatku sezonu gdy Sparta byla nieogarnieta - praktycznie jechalo tam 3,5 zawodnika bo Jamrog, Milik, Gleb to nie istnieli na poczatku sezonu a jeszcze mieszal im na torze Frikas. Takze wg mnie Zielona jest troche przeceniana, no ale zobaczymy.

    edit: inna sprawa, ze liga okazala sie bardziej wyrownana niz przewidywano i na ten moment to ciezko byloby jakikolwiek wynik nazwac niespodzianka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #3759
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    To co, derby za rok
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  27. Powrót do góry    #3760
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    edit: inna sprawa, ze liga okazala sie bardziej wyrownana niz przewidywano i na ten moment to ciezko byloby jakikolwiek wynik nazwac niespodzianka.
    Właśnie mi się wydaje, że liga w tym roku jak dotąd wyjątkowo przewidywalna. Raz, że tabela (realna) wygląda niemal książkowo względem prognozowanego układu sił. Dwa - mecze, w których padły niespodziewane wyniki były chyba ze dwa w całym sezonie. Motor - GKM i Włókniarz - Sparta, a też ciężko to nazwać ciężkimi sensacjami. Bo zwycięstwa Stali z WTS nie liczę z racji braku Janowskiego.

    Ale jest jeszcze kilka meczów, które mogą sporo wywrócić. Dla mnie mecz klucz do całego sezonu to pojedynek Toruń - Grudziądz. Może zdecydować zarówno o spadku, jak i o składzie PO.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 10-06-2019 o 23:52
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    vicar (11-06-2019)

  29. Powrót do góry    #3761
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no chyba w niczym sie to nie kloci z tym co napisalem. Takze tutaj sie zgadzamy.
    Motor - GKM to byl raczej oczekiwany wynik, chociaz wiem, ze w to nie wierzyles, no ale przeciez bez Artioma to tez zadna sensacja.
    Chodzi mi o to, ze ciezko cos nawet typowac, bo w kazdym meczu wynik jest sprawa otwarta, nie ma zadnych pogromow.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Ale jest jeszcze kilka meczów, które mogą sporo wywrócić. Dla mnie mecz klucz do całego sezonu to pojedynek Toruń - Grudziądz. Może zdecydować zarówno o spadku, jak i o składzie PO.
    Czewa-Grudziadz bedzie wg mnie rownie wazny no i cala reszta pojedynkow Motoru, dla ktorych kazdy mecz u siebie bedzie tym z nozem na gardle.
    Podobnie uwazam, ze wazna role odegraja mecze wyjazdowe wlasnie Falubazu. Jak sie potkna w Kuj-Pom to moze byc im cieplo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #3762
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nie wiem czy mozna mowic o szczesliwych okolicznosciach biorac pod uwage kontrakt i kontuzje Zengiego + upadek AJ. To raczej przeciwienstwo..
    Zengi nie jest zadnym pewniakiem.
    Poza tym nie wiemy jak walka o sklad wplynelaby na Miesiaca czy Lamparta oraz
    ruchy Ziolkowskiego.
    Pametaj,ze tam jest jeszcze Wiktor i zakladajac,ze Zengota wygrywalby miejsce w skladzie
    kosztem Davida,moglby byc tam kwasy.
    Kto wie,czy Zengota nie jechalby raz kosztem Miesiaca,drugi raz kosztem Lamparta i w sumie wyszloby
    na jedno lub nawet by na tym tracili.

    Upadek Jonssona < Brak Laguty, zdecydowanie.
    Poza tym ten upadek dal im podobno Z/Z z Toruniem i dwa punkty.
    Bez tego kto wie...

    Lublin nie jest slaba druzyna,zaskakuje pozytywnie,choc czegos caly czas brakuje.
    Dlatego nie podwazam ich umiejetnosci,ale z tym szczesciem czy nieszczesciem to bym jednak
    nie przesadzal.
    Faktem jest,ze daru od niebios w postaci Z/Z za najslabszego "lidera" ever i pomimo braku Woffindena w rewanzu
    wykorzystac umieli tylko w 50% ( win z Toruniem ) ale to zaden pech a brak powera.Na Sparte po prostu nie wystarczylo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-06-2019 o 07:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #3763
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    a poza tym nie popadajmy w hurra optymizm. z Gorzowem to jednak fura szczęścia była i to x2.

    teraz zrobić swoje w Grudziądzu i u siebie z GKM i Motorem. jak uzbieramy z tego 6 punktów będzie dobrze. jak mniej to możemy być w czarnej d...

  32. Powrót do góry    #3764
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Na szczescie w ostatnich sezonach przewaznie nie moglismy liczyc,wiec dobrze,ze choc w tym dwumeczu nam dopisalo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #3765
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    To, że udało się jakoś cudem obronić bonusa to oczywiście plus, ale w przeciwieństwie do komentatorów licznych nie uważam, żeby w naszej drużynie coś wymiernie drgnęło, czy cokolwiek drgnęło... no może poza bardziej merytoryczna atmosferą w parkingu. Choć jak człek widział jak biegają pomiędzy swoimi zawodnikami Zmarzlik i Woźniak, i podpowiadają jak mają jechać ich koledzy młodzieżowcy, jak pomagają czyścić sprzęt po upadku koledze, to jednak zazdrość bierze....
    Nadal mamy świetnego Doyla, który ratuje nam d...., Iversen na "własnym torze" w Gorzowie pojechał w miarę, w miarę, oba Holdery w kratkę, Kościuch słabo, młodzież zero raz dwa. I niestety nadal patrząc w tabelę i na czekające nas mecze lądujemy gdzieś tam na koniec ligi nadal na poziomie 7-8 miejsca....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #3766
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Po za tym że Chrisowi jak by bardziej się chciało na wyjazdach zmian znaczących na + po zmianach nie widać za to
    nastała jakaś dziwna moda na odstawianie od składu
    Z GKM-em te +3 to mocno optymistyczne cos mi w kościach mówi że GKM zawalczy u nas o pierwsze od
    niepamiętnych lat wyjazdowe zwycięstwo, może im się nie uda ale będzie na styku.

  35. Powrót do góry    #3767
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Nic chłopak nie straci można go wypożyczyć xD
    Może do Bydgoszczy? W pierwszej lidze punktował, w drugiej też może być silnym punktem.

    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Co myślicie? Tak mi wyszło.
    Wg mnie z Lublina już schodzi powietrze. Generalnie będzie im strasznie ciężko wygrać coś poza Stalą u siebie, jak nie dali rady Sparcie bez Taia... Po tej kolejce urośli u mnie jako kandydat numer jeden do spadku.

    Zgodzę się, że większość wyników w sumie była przewidywalna. Jedyne zaskoczenia dla mnie to GetWell - Włókniarz i Włókniarz - Sparta. Reszta bez niespodzianek. Decydujące będą każde mecze u siebie Motoru jak i Torunia. Każda jedna porażka może zmienić układ sił w kontekście walki o utrzymnie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #3768
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Po za tym że Chrisowi jak by bardziej się chciało na wyjazdach zmian znaczących na + po zmianach nie widać za to
    nastała jakaś dziwna moda na odstawianie od składu
    Z GKM-em te +3 to mocno optymistyczne cos mi w kościach mówi że GKM zawalczy u nas o pierwsze od
    niepamiętnych lat wyjazdowe zwycięstwo, może im się nie uda ale będzie na styku.
    w tym roku ciężko powiedzieć. może być bardzo różnie. do mnie nadal skład GKM nie mówi tak samo jak nasz. także możliwe jest wszystko.

    moe jakiś deszcz przed meczem w Grudziądzu...

  37. Powrót do góry    #3769
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Z tym Bogdanowiczem ciekawa sprawa.Chwaliłem Toruń za ten transfer i byłem pewny że sobie poradzi w elidze może nie te 10 pkt ale 3-5 spokojnie będzie robił. Tak jak napisano wyżej w NICE był wyróżniającym się juniorem. A tu taki klops może nie trafił ze sprzętem ?

  38. Powrót do góry    #3770
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    jaki sprzęt jak on nawet jak dobrze wyjdzie to wszystkich przepuszcza?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #3771
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nasi juniorzy sprzęt mają od Kowalskiego , nie wiem jak w tym roku ale w tamtym juniorzy użyczali sprzętu
    Iversenowi i on był zachwycony jak to jechało a IKS i tak jechał na tym piach.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    w tym roku ciężko powiedzieć. może być bardzo różnie. do mnie nadal skład GKM nie mówi tak samo jak nasz. także możliwe jest wszystko.

    moe jakiś deszcz przed meczem w Grudziądzu...
    Do szczęścia brakuje nam dwóch elementów, polaka seniora na ok 5pkt i juniorów na ok 5 pkt.
    Za to pierwszy raz od lat mamy lidera pełną gębą Jasona no i lidera na MA Chrisa

  40. Powrót do góry    #3772
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Z GKM-em te +3 to mocno optymistyczne cos mi w kościach mówi że GKM zawalczy u nas o pierwsze od
    niepamiętnych lat wyjazdowe zwycięstwo, może im się nie uda ale będzie na styku.
    Ja ostrzę sobie zęby na pojedynki podopiecznych Ząbika i Kościechy. Trochę już tego czasu mineło, więc będzie można zweryfikować czyja szkoła lepsza. Rolnicki kontuzjowany, zatem nie będzie usprawiedliwienia, że Grudziądz zainwestował w lepszych. Oni przesądzą o wyniku, bo na seniorce siły są wyrównane ze wskazaniem na Get Well. Ja bym dał ostatnią szansę Szwedowi, bo jak ma nie zrobić punktów (które w ostatecznym rozrachunku mogą być na wagę utrzymania) na Wieczorku i Turowskim to już niech rzeczywiście pakuje mandżur i wraca na prom. A pewnie, aby zaspokoić oczekiwania kibiców poświęcą następnego kozła ofiarnego, wstawią Nizgorskiego i poleci stara śpiewka, nic się nie stało, lepsze jego zero niż poligloty, on ma jeszcze czas i dópa szkoleniowca będzie kryta.

  41. Powrót do góry    #3773
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Nasi juniorzy sprzęt mają od Kowalskiego , nie wiem jak w tym roku ale w tamtym juniorzy użyczali sprzętu
    Iversenowi i on był zachwycony jak to jechało a IKS i tak jechał na tym piach.



    Do szczęścia brakuje nam dwóch elementów, polaka seniora na ok 5pkt i juniorów na ok 5 pkt.
    Za to pierwszy raz od lat mamy lidera pełną gębą Jasona no i lidera na MA Chrisa
    GDYBY (Babcia oczywiście wąsy miała) w Toruniu zamiast Kościucha/Holty jechał nawet taki Woryna
    a za Bogdanowicza Miśkowiak, Get Well bił by się o medale.
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #3774
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Upadek Jonssona < Brak Laguty, zdecydowanie.
    Poza tym ten upadek dal im podobno Z/Z z Toruniem i dwa punkty.
    Bez tego kto wie...
    1. Gdyby nie upadek AJ w pierwszym meczu mogliśmy wygrać ze Stalą na spokojnie. AJ wyglądał najlepiej przed sezonem ze wszystkich naszych zawodników.
    W meczu z Grudziądzem nasi wyjechali na 5:1 i by to utrzymali na spokojnie. AJ był piekielnie szybki na starcie i trasie, ale niestety wydarzył się wypadek i AJ już nie wrócił w pełni do swojego stanu sprzed sezonu. To bardzo wielka strata dla nas.
    2. Dojście Łaguty było wkalkulowane od 6 kolejki. Wygranie z Grudziądzem i z Toruniem było pewne i obowiązkowe. Ze Stalą mogliśmy też wygrać nawet z chorym AJ. Przy zdrowym AJ Stal byłaby do objechania.
    3. Z/Z z Toruniem nie dało nam 2 pkt. Ze zdrowym AJ Toruń również dostałby bęcki. Z/Z dużo nam nie dała.
    4. Sparta ze zdrowym i zdolnym do jazdy Tajskim rozjechałaby nas w Lublinie jak walec.
    Ta kontuzja Tajskiego nie na rękę dla nas:
    - Wrocław na pewno przez to straci pkt - kluczowe dla dołu tabeli

    Teraz tak. Nalejcie mi vodeczki i słuchajcie. Zimnej vodeczki powiedziałem.

    Z Toruniem najbliższy mecz wygrywamy. Kościuch dzień kobyły już miał i na tym koniec. Z Toruniem wygrywamy za 3 pkt.
    I teraz tak. Wrocław musi wygrać z Toruniem. Częstochową, Grudziądzem i Stalą. Zakładam, że przez brak Tajskiego z kimś tu straci pkt. Oby nie ze Stalą i Toruniem.
    Mecz z Zieloną w Lublinie przegramy.
    Mecz ze Stalą wygrywamy.
    Mecz z Grudziądzem o wszystko - 1 pkt mamy na pewno. Możemy mieć nóż na gardle i każdy z nas będzie miał dzień wielkiego konia - wytypuje dopiero w ostatnich kolejkach jak to może wyglądać.
    Mecz w Lesznie - możemy wygrać i uważam, że mamy wielką szanse na wygraną w Lesznie.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 11-06-2019 o 14:42

  43. Powrót do góry    #3775
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    1. Gdyby nie upadek AJ w pierwszym meczu mogliśmy wygrać ze Stalą na spokojnie. AJ wyglądał najlepiej przed sezonem ze wszystkich naszych zawodników.
    W meczu z Grudziądzem nasi wyjechali na 5:1 i by to utrzymali na spokojnie. AJ był piekielnie szybki na starcie i trasie, ale niestety wydarzył się wypadek i AJ już nie wrócił w pełni do swojego stanu sprzed sezonu. To bardzo wielka strata dla nas.
    2. Dojście Łaguty było wkalkulowane od 6 kolejki. Wygranie z Grudziądzem i z Toruniem było pewne i obowiązkowe. Ze Stalą mogliśmy też wygrać nawet z chorym AJ. Przy zdrowym AJ Stal byłaby do objechania.
    3. Z/Z z Toruniem nie dało nam 2 pkt. Ze zdrowym AJ Toruń również dostałby bęcki. Z/Z dużo nam nie dała.
    4. Sparta ze zdrowym i zdolnym do jazdy Tajskim rozjechałaby nas w Lublinie jak walec.
    Ta kontuzja Tajskiego nie na rękę dla nas:
    - Wrocław na pewno przez to straci pkt - kluczowe dla dołu tabeli

    Teraz tak. Nalejcie mi vodeczki i słuchajcie. Zimnej vodeczki powiedziałem.

    Z Toruniem najbliższy mecz wygrywamy. Kościuch dzień kobyły już miał i na tym koniec. Z Toruniem wygrywamy za 3 pkt.
    I teraz tak. Wrocław musi wygrać z Toruniem. Częstochową, Grudziądzem i Stalą. Zakładam, że przez brak Tajskiego z kimś tu straci pkt. Oby nie ze Stalą i Toruniem.
    Mecz z Zieloną w Lublinie przegramy.
    Mecz ze Stalą wygrywamy.
    Mecz z Grudziądzem o wszystko - 1 pkt mamy na pewno. Możemy mieć nóż na gardle i każdy z nas będzie miał dzień wielkiego konia - wytypuje dopiero w ostatnich kolejkach jak to może wyglądać.
    Mecz w Lesznie - możemy wygrać i uważam, że mamy wielką szanse na wygraną w Lesznie.
    Nie wiem skąd ten optymizm na wygraną w Toronto. Moim zdaniem to nie będzie nawet bonusa.

    Na dobrą sprawę to Lublin pokona jeszcze Gorzów z 2 lub 3 pkt i być może Częstochowę w zależności jak ta będzie jechała w 2 częsci sezonu. Bonus w Grudziądzu uważam za niesmaczny żart bo tam zrobią z wam mielonkę. Ostatnie zdanie o Lesznie to przemilczę

  44. Powrót do góry    #3776
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Gratulacje dla kolgi lpokarse. Generalnie dosyć długo wszyscy myśleli, że jest jakimś niepowaznym dzieciakiem, a on po prostu uprawia trolling level hard Zradziło Cię to Leszno
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #3777
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Może to od tych kontroli, żeby się nie wylało za kołnierz poszło tym razem do kieliszków zamiast do baku. I w tym popłochu nie zdążyło się przegryźć ani schłodzić

  46. Powrót do góry    #3778
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Nie czujecie zuzla leszcze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #3779
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie czujecie zuzla leszcze.
    Chyba winno być: Nie czujecie żużla lesznianie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-06-2019)

  49. Powrót do góry    #3780
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Chyba winno być: Nie czujecie żużla lesznianie
    W lesznie coraz trudniej poczuć żużel. Za mocno śmierdzi gnojówką i obornikiem.
    UNSCARED

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •