Strona 81 z 177 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,645 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3601
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,854
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 757 w 495 postach
    Nie ma co się kłócić z faktami w końcu nawet Dezerter śpiewał:


    Spytaj milicjanta
    On ci prawde powie!
    Spytaj milicjanta
    On ci wskaze droge!

  2. Powrót do góry    #3602
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Ciekawy jestem jak to wyglądało w latach 70-90 te starcia Apatora z Polonią.
    Pamiętam jak byłem w 2007 to każdy na mieście w Toruniu nienawidził jak ps... "tyfusów" z Bydgoszczy.
    Wystarczyło, że pojechałem na 2 tygodnie na wakacje, pojechałem na derby i zaraziłem się tą niechęcią do Polonii na 200% - chociaż oni nic mi nie zrobili i nie znałem z Bydgoszczy nikogo.
    I to nie było jakieś Rubinkowo w Toruniu, tylko Wrzosy, centrum, takie spokojne dzielnice, gdzie są ułożeni ludzie. Strach pomyśleć jaka niechęć była na Rubinkowie w tamtych latach
    Każdy pier... o Bydgoszczy tak jakby to był inny świat, inni ludzie. Baa nawet kobiety z Torunia, młode w moim wieku miały taki wstręt do Bydgoszczy, że dla mnie to był szok.

    Ciekawy jestem czy w Bydgoszczy było w tamtych latach podobnie w stronę Torunia? Każdy w Bydgoszczy nienawidził Torunia? W Toruniu to było naprawdę odczuwalne

    Nie wiem co byłoby gdybym urodził się w Toruniu, lub miałbym więcej lat i przeżywał derby w latach 80-90

    Teraz zapewne jest sielanka i spokój jak i w Bydgoszczy tak i w Toruniu.

  3. Powrót do góry    #3603
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Teraz zapewne jest sielanka i spokój jak i w Bydgoszczy tak i w Toruniu.
    Dopóki nie ma walki o przebieg autostrady, ekspresówki, siedziby wydziału lekarskiego, oddziały celnego, sądu, dofinansowania inwestycji itp. itd. to jest teoretycznie spokój.
    To jest normalna konkurencja i walka dwóch miast o miejsca pracy, środki finansowe, prestiż... która potem przekłada się i na rywalizację sportową, gdzie i tak jest wątek emocjonalny - o to kto lepszy w regionie, a emocje rosną, bo kibice mają blisko, żeby dojechać na mecz.
    Choć teraz największe emocje to są pomiędzy Toruniem, a Grudziadzem i... Częstochową.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #3604
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kolegę vicara szanuję i lubię za jego wpisy, także te niezgodne z moimi poglądami, ale chciałbym mu przypomnieć, że w 1951 I ligę dla Bydgoszczy wywalczył zespół składający się w 66.(6)% z żużlowców toruńskich.
    Drużyna Gwardii w składzie Alfons Zakrzewski(Toruń), Zbigniew Raniszewski(Toruń), Józef Buda(Bydgoszcz) wywalczyła prawo startu w I lidze.
    Ale ja niczego nie zapomniałem, po prostu nie o tym jest dyskusja Pomijając, że pierwszą ligę wywalczono w 1950 roku i nie było wtedy w składzie Zakrzewskiego i Raniszewskiego, a w 1951 roku srebro wywalczyła ekipa, w któej było więcej niż trzech zawodników.

    Ale jak mówię, nie o tym jest dyskusja, wygodnie zmieniono temat Ja rozumiem, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia, ale:
    a) awans wywalczony przy zielonym stoliku = heroiczna walka
    b) utrzymanie wywalczone na torze = kryminał

    tylko dlatego, że pierwsze dotyczy Torunia, a drugie Bydgoszczy - jest trochę śmieszne Włókniarzom też przybijacie piątki za ostatni awans?

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    zburzyliście milicyjną narrację tymi faktami. Trudny tor. Trudne to jest słuchanie Kajli na trzeźwo.
    No albumy są średnie - typowy pop. Ale koncerty są sztos :O Polecam:
    https://www.youtube.com/watch?v=6dfZkepSd-U
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #3605
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,422
    Kliknij i podziękuj
    7,720
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    prawda jest taka, ze torunianie troche zmiekli, bo musieli sie w duzej ilosci wyniesc do Bydzi do pracy..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #3606
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,368
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 2,835 w 1,734 postach
    No zbawca Balcerowicz nie zdążył rozpizdzic bydgoskiego przemysłu tak jak torunskiego. A obecnie główne źródło kwasów jest takie same jak kiedyś - polityka.

  7. Powrót do góry    #3607
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    prawda jest taka, ze torunianie troche zmiekli, bo musieli sie w duzej ilosci wyniesc do Bydzi do pracy..
    Bo ja wiem? Wg danych wojewódzkich sprzed roku, czy dwóch, w Bydzi pracuje ok. 4800 torunian, w Toruniu ok. 2200 bydgoszczan.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    j-rules (07-06-2019)

  9. Powrót do góry    #3608
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,422
    Kliknij i podziękuj
    7,720
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Bo ja wiem? Wg danych wojewódzkich sprzed roku, czy dwóch, w Bydzi pracuje ok. 4800 torunian, w Toruniu ok. 2200 bydgoszczan.
    czyli sa druga grupa po ukraincach
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #3609
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czyli sa druga grupa po ukraincach
    Dla mnie to tylko dowód na to, że winna być szybka kolej miejska z północnej strony Wisły Dworzec Wschodni - Toruń Północ - Motoarena-Przysiek-Rozgarty-Zławie Wielka-Karkówka-Fordon-Bydgoszcz... i np. centrum przesiadkowe przy Kamiennej, czy coś takiego... i aż do Leśnej / Głównej.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #3610
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,238
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale ja niczego nie zapomniałem, po prostu nie o tym jest dyskusja Pomijając, że pierwszą ligę wywalczono w 1950 roku i nie było wtedy w składzie Zakrzewskiego i Raniszewskiego, a w 1951 roku srebro wywalczyła ekipa, w któej było więcej niż trzech zawodników.
    Niestety nie piszesz wszystkiego.

    Właśnie przed sezonem 1951 włodarze polskiego sportu wymyślili reformę struktur sportowych.
    Powołano ligę zrzeszeniową i powstały centralne kluby zrzeszeń sportowych:
    O prawa startu w tej lidze jako klub zrzeszenia milicyjnego walczyły przed startem kluby gwardyjskie.
    W Rzeszowie 23 kwietnia rozegrano trójmecz o uzyskanie tej kwalifikacji.
    Spotkały się Gwardie z Poznania, Rzeszowa i Bydgoszczy.
    Zwyciężył i prawo startu uzyskał team z Bydgoszczy w składzie, który podałem.
    Niestety torunianie rozkazem/decyzją polityczną walczyli o awans, ale nie dla siebie, tylko dla klubu znad Brdy.

    ...a tak w ogóle śmieszna ta dyskusja.
    Oczywistym jest, że torunianie bezpośrednio nigdy nie awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej,
    ale w ogóle awansowali i tyle.

    Pozdrawiam!

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dla mnie to tylko dowód na to, że winna być szybka kolej miejska z północnej strony Wisły Dworzec Wschodni - Toruń Północ - Motoarena-Przysiek-Rozgarty-Zławie Wielka-Karkówka-Fordon-Bydgoszcz... i np. centrum przesiadkowe przy Kamiennej, czy coś takiego... i aż do Leśnej / Głównej.
    No kiedyś była na to szansa, była trasa kolejowa Toruń-Czarnowo, wystarczyło tylko i aż pociągnąć ją kilka kilometrów i połączyć przed mostem fordońskim z trasą Chełmża-Bydgoszcz. Ponoć Niemcy pomysł aby były dwie linie: północna i południowa rozważali bardzo poważnie. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak mówiono w moich stronach.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #3611
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Wygrać z Grudziądzem, Lublinem za 3 i z Zielonką lub Wrocławiem i mamy te baraże

  13. Powrót do góry    #3612
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    sorry Panie Śłedziu, odszczekuję wałek z bonusem dla Koziołków. Pogubiony ten Lublin jak ciotka w Czechach, no nic walczymy dalej!!

    Nigdy nie spadnie Apator nigdy nie spadnie!!!!

  14. Powrót do góry    #3613
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    To nie śledzie, tylko głupkowi nitro pastylki się skończyły.

  15. Powrót do góry    #3614
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Wygrać z Grudziądzem, Lublinem za 3 i z Zielonką lub Wrocławiem i mamy te baraże
    My Wam damy nawet wygrać , tylko weźcie po sezonie od Nas tego Hampela !!!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #3615
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Hampela za Holtę. Od razu!!! A Rune do Częstochowy, niech sobie spokojnie jeździe w 1 lidze do emerytury.

  17. Powrót do góry    #3616
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    My Wam damy nawet wygrać , tylko weźcie po sezonie od Nas tego Hampela !!!!!!!!!
    Jak na krajowego jeszcze za młody, nie pasuje do naszego pejzażu. Lidsey pod ósemkę i umowa stoi.

  18. Powrót do góry    #3617
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    My Wam damy nawet wygrać , tylko weźcie po sezonie od Nas tego Hampela !!!!!!!!!
    kiedyś to samo pisali kibice sparty ba nawet prezes. oczywiście wiemy jak to się skończyło bo człowiek mający sezon konia zwyczajnie z niego spadł i się skończył. wtedy wszyscy zaczęli płakać jaka to szkoda ze pozbylismy się hampela. straciliśmy przez to majstra w sezonie z kaszlacym ogórem w Toruniu. wiec z tym pozbywaniem sie hampela to lepiej ostroznie

  19. Powrót do góry    #3618
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    To nie śledzie, tylko głupkowi nitro pastylki się skończyły.
    Czy to możliwe że takie gówno ma aż taki wpływ na wyniki?
    Czy Laguta znowu nas oszukał?

    OK. Już mi przeszło
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 08-06-2019 o 01:52

  20. Powrót do góry    #3619
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    My Wam damy nawet wygrać , tylko weźcie po sezonie od Nas tego Hampela !!!!!!!!!

    O,nastepny kibic sukcesu.
    Jak choragiewka,Hampel robi dwucyfrowki : Jarek Hapel Jarek...., chopak ma dolek : Idz precz..do mamusi....
    Tak samo zrobiliscie z Musielakiem,Kosciuchem i Balinskim.
    Teraz nagle po jednym udanym meczu w SE,Kosciuch bohaterem Leszna i okolic.
    Wpadliscie do watku meczowego z Gorzowem w liczbie stu i pouczaliscie wszystkich jaki to ten
    Norbert kozak a jakos sobie nie przypominam,zebyscie uwzgledniali go w swoich marzeniach jak ukladacie
    sobie skladzik na kazdy kolejny sezon.Dudka tam widzialem,Taja,zdaje sie ,ze i Doyle sie pojawil a
    nawet Zmarzlik, o Kolodzieju ktory jest przeciez bardziej leszczynski niz Musielak,Norbert i Balon razem wzieci, nie wspominajac.
    Moze jakies wyjatki byly,bo komus zamarzyl sie sklad polski i tylko z wychowankow,ale natychmiast pouczano go o tym,ze
    tym skladem da sie najwyzej zawalczyc o spadek,jak to mawial pewny pilkarski wizjoner.

    ps.
    sorry Unisci ale musialem,bo mi to od tygodnia lezalo na watrobie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-06-2019 o 10:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Nigel (08-06-2019), sth (08-06-2019)

  22. Powrót do góry    #3620
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    No nic. Wynik w Lublinie wymarzony dla toruńskiej drużyny wczoraj padł. Wynik w Lesznie, bez znaczenia.
    Na dziś tabelka wygląda tak (punkty stracone u siebie -2, punkty uzyskane na wyjeździe +2, bonusy +1):
    Leszno 8
    Wrocław 5
    Zielona Góra 2
    Grudziądz -1
    Gorzów -2
    Częstochowa -2
    Toruń -4
    Lublin -4
    Widać jak wielkie znaczenie miał mecz u siebie i porażka z Częstochową, a czekają nas jeszcze "domówki" z Wrockiem i Zieloną.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    orlosep (08-06-2019)

  24. Powrót do góry    #3621
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Dlatego fanie by bylo wywiezc z Gorzowa bonus i wygrac z Lublinem za 3 pkt.
    Reszte musi dolozyc Falubaz czyli wygrac w Lublinie.
    Jednak wczoraj po pierwszym biegu napisalem do kumpla,ze juz po meczu a
    on,ze Sparta i tak wygra.
    Widac,ze chlop czuje zuzel bardziej niz ja ale na koncu mnie zaskoczyl piszac,ze bedziemy w PO.
    Nie wiem co o tym myslec,bo w polityke nie mam zamiaru isc a przeca
    Play Off-u na mysli miec nie mogl.
    Dzis zażądam od niego kategorycznie aby mi wyjsnil co mial na mysli.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #3622
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,368
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 2,835 w 1,734 postach
    Na początku meczu był jeszcze trzeźwy

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    kingpin (08-06-2019), orlosep (08-06-2019)

  27. Powrót do góry    #3623
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Gdzie i w jaki sposob Lemon przygotowuje ekipe przed tym arcywaznym meczem wyjazdowym w Gorzowie?
    Znowu Gniezno? Czy podchodzimy na "robta co chceta"?

  28. Powrót do góry    #3624
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Iversen i Ch.Holder maja dzis trenowac ale nie w Gnieznie.
    W Glasgow.
    Lemon mowil,ze to od nich zalezy wynik niedzielnego meczu a tamtejszy tor
    bardzo przypomina gorzowski.
    Reszta druzyny ma wolne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #3625
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Na początku meczu był jeszcze trzeźwy
    To chyba tak jak Ziółkowski:
    "Podziękowałem drużynie za walkę. Odbijemy sobie w Toruniu. Czekam tam na wygraną."

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Morciasz (08-06-2019)

  31. Powrót do góry    #3626
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jednak wczoraj po pierwszym biegu napisalem do kumpla,ze juz po meczu a
    on,ze Sparta i tak wygra.
    Widac,ze chlop czuje zuzel bardziej niz ja
    Piłeś z ipokarse?

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
    #GetWellDarky

  32. Powrót do góry    #3627
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    O,nastepny kibic sukcesu.
    Jak choragiewka,Hampel robi dwucyfrowki : Jarek Hapel Jarek...., chopak ma dolek : Idz precz..do mamusi....
    Tak samo zrobiliscie z Musielakiem,Kosciuchem i Balinskim.
    Teraz nagle po jednym udanym meczu w SE,Kosciuch bohaterem Leszna i okolic.
    Wpadliscie do watku meczowego z Gorzowem w liczbie stu i pouczaliscie wszystkich jaki to ten
    Norbert kozak a jakos sobie nie przypominam,zebyscie uwzgledniali go w swoich marzeniach jak ukladacie
    sobie skladzik na kazdy kolejny sezon.Dudka tam widzialem,Taja,zdaje sie ,ze i Doyle sie pojawil a
    nawet Zmarzlik, o Kolodzieju ktory jest przeciez bardziej leszczynski niz Musielak,Norbert i Balon razem wzieci, nie wspominajac.
    Moze jakies wyjatki byly,bo komus zamarzyl sie sklad polski i tylko z wychowankow,ale natychmiast pouczano go o tym,ze
    tym skladem da sie najwyzej zawalczyc o spadek,jak to mawial pewny pilkarski wizjoner.

    ps.
    sorry Unisci ale musialem,bo mi to od tygodnia lezalo na watrobie.
    Prawda znana w każdym klubie żużlowym.Liczyłem że przeczytam coś czego nie wiem.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    pejotl3 (08-06-2019)

  34. Powrót do góry    #3628
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,854
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 757 w 495 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dlatego fanie by bylo wywiezc z Gorzowa bonus i wygrac z Lublinem za 3 pkt.
    Reszte musi dolozyc Falubaz czyli wygrac w Lublinie.
    Jednak wczoraj po pierwszym biegu napisalem do kumpla,ze juz po meczu a
    on,ze Sparta i tak wygra.
    Widac,ze chlop czuje zuzel bardziej niz ja ale na koncu mnie zaskoczyl piszac,ze bedziemy w PO.
    Nie wiem co o tym myslec,bo w polityke nie mam zamiaru isc a przeca
    Play Off-u na mysli miec nie mogl.
    Dzis zażądam od niego kategorycznie aby mi wyjsnil co mial na mysli.

    Termos to Twój kumpel?


    Ale byłem wręcz przekonany że Lublin wygra za 3 a oba mecze zostały ustawione
    Nie wiem czy to kolizja Tajskiego wpłynęła na zburzenie planu Lublin za 3?
    Byle byśmy coś ugrali w Gorzowie.

  35. Powrót do góry    #3629
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Prawda znana w każdym klubie żużlowym.Liczyłem że przeczytam coś czego nie wiem.
    Serio, jest cos czego nie wiesz?

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Termos to Twój kumpel?

    Prawdziwi kibice Apatora mowia,ze to moj szef, wiec tego sie trzymajmy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #3630
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Serio, jest cos czego nie wiesz?



    Prawdziwi kibice Apatora mowia,ze to moj szef, wiec tego sie trzymajmy.
    Jak widać NIE.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #3631
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...mecz-w/sfdjprw

    Dzisiaj w Glasgow o 20 ma się odbyć się runda kwalifikacyjna eliminacji Grand Prix 2020, w której startują Niels Kristian Iversen i Chris Holder. Gdyby z powodu opadów zawody trzeba było przełożyć na jutro (rezerwowy termin to niedziela, godz. 15:00), to w meczu PGE Ekstraligi w Gorzowie byśmy musieli radzić sobie bez nich, a obecnie w Glasgow pada... Krużyński podjął rozmowy z działaczami Stali Gorzów o ewentualnym przełożeniu jutrzejszego meczu ale nie dostał odpowiedzi, Gorzów ma czas do 20...

  38. Powrót do góry    #3632
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,685
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    Torun muialby poniesc koszty ktore Gorzow juz wykonal w celu organizacji meczu.

  39. Powrót do góry    #3633
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,368
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 2,835 w 1,734 postach
    Jakie koszty? Nie sądzę aby Irek się zgodził. Ale może nie doceniam Zmory.

  40. Powrót do góry    #3634
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,685
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    Gastro ochrona? Bilety? Takie rzeczy robi się wcześniej niż 1 dzien przed meczem.

  41. Powrót do góry    #3635
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Pojadą gładko w tym Glasgow.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #3636
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pojadą gładko w tym Glasgow.
    Na razie pada. Mieszkam 6 mil od stadionu.

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
    #GetWellDarky

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Morciasz (08-06-2019)

  44. Powrót do góry    #3637
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Ale jeszcze 5.5 h do zawodów. Prognozy są dobre.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #3638
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale jeszcze 5.5 h do zawodów. Prognozy są dobre.
    Miejmy nadzieję. Choć w Szkocji nie ma czegoś takiego jak prognozy lol.

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
    #GetWellDarky

  46. Powrót do góry    #3639
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...mecz-w/sfdjprw

    Dzisiaj w Glasgow o 20 ma się odbyć się runda kwalifikacyjna eliminacji Grand Prix 2020, w której startują Niels Kristian Iversen i Chris Holder. Gdyby z powodu opadów zawody trzeba było przełożyć na jutro (rezerwowy termin to niedziela, godz. 15:00), to w meczu PGE Ekstraligi w Gorzowie byśmy musieli radzić sobie bez nich, a obecnie w Glasgow pada... Krużyński podjął rozmowy z działaczami Stali Gorzów o ewentualnym przełożeniu jutrzejszego meczu ale nie dostał odpowiedzi, Gorzów ma czas do 20...
    Przyznaję, że czytam i nie wierzę... jeżeli to prawda to jest to szczyt idiotyzmu i nieodpowiedzialności....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Powrót do góry    #3640
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,368
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 2,835 w 1,734 postach
    No ale kalendarz układa centrala. Zawodnikom nie można zablokować drogi do GP.

  48. Powrót do góry    #3641
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No ale kalendarz układa centrala. Zawodnikom nie można zablokować drogi do GP.
    Ale to, że zawodnicy muszą wybierać ligę albo SGP to już jest chore.

    ps. jedno wolne miejsce do Gorzowa.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  49. Powrót do góry    #3642
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,748
    Kliknij i podziękuj
    2,844
    Podziękowania: 2,428 w 1,276 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    ps. jedno wolne miejsce do Gorzowa.
    Holta moze jechac?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  50. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Awkop (08-06-2019), Buszmen (08-06-2019), apator_uk (08-06-2019), atrock92 (09-06-2019), kingpin (08-06-2019), kowjanko (08-06-2019), młody_piernik2 (08-06-2019), polewaczka (08-06-2019)

  51. Powrót do góry    #3643
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach

  52. Powrót do góry    #3644
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...mecz-w/sfdjprw

    Dzisiaj w Glasgow o 20 ma się odbyć się runda kwalifikacyjna eliminacji Grand Prix 2020, w której startują Niels Kristian Iversen i Chris Holder. Gdyby z powodu opadów zawody trzeba było przełożyć na jutro (rezerwowy termin to niedziela, godz. 15:00), to w meczu PGE Ekstraligi w Gorzowie byśmy musieli radzić sobie bez nich, a obecnie w Glasgow pada... Krużyński podjął rozmowy z działaczami Stali Gorzów o ewentualnym przełożeniu jutrzejszego meczu ale nie dostał odpowiedzi, Gorzów ma czas do 20...
    Krużyński równie dobrze może pisać na Berdyczów.

  53. Powrót do góry    #3645
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,368
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 2,835 w 1,734 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zdziwiony? Chyba zapomniał co robił po odejściu z klubu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •