Strona 10 z 177 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Ototorun.pl. "Klub zapowiada, że już niedługo przedstawi swój pomysł na rozwój młodzieży i stawianie na toruńskich wychowanków. - Szykujemy pewien projekt, ale o tym będziemy mówić w kolejnych tygodniach - mówi tajemniczo menadżer zespolu."

    Skoro zajma sie tym Zabikowie, Hoffmann i Fratczak to pewnie projekt polonizacyjny, choc co lepsi mlodzi Ukraincy juz podpisali w Polsce kontrakty. Z Dunami to potrwa dluzej.

  2. Powrót do góry    #407
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Fratczak moze pieprzyc o stu czelendzerach a i tak wszystko od Kopcia zalezy.
    Jak sie rozwinie,bedzie w Toruniu,jak sie nie rozwinie,bedzie na forum znowu placz i
    zgrzytanie zebami.
    Oczywiscie z teza,ze bez wzgledu na wyniki, IKS po zakonczeniu wieku juniora powinien
    zostac w Toruniu ze wzgledu na pochodzenie, nie smiem nawet dyskutowac.
    Może się rozwinie, może Klub mu w tym też pomoże. Czy zostanie - tego nie wiem. Po pierwsze to chyba coś przebąkiwali o dłuższej perspektywie wobec Bogdanowicza (ósemka za rok). Natomiast jak z tymi naszymi "perspektywami" jest - cóż nie postawiłbym złamanego grosza, że za pół roku im się nie zmieni.
    Po drugie - ile Igor ma jeszcze juniorki? Dwa lata? Więc jest jakieś tam prawdopodobieństwo, że kogoś nasi wyszkolą (ha ha ha) i nie będziemy się skupiać tylko na nim.

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie chce Cie w nic wciagac,choc myslalem,ze przynajmniej jednym zdaniem ustosunkujesz sie do tego co prawi Cieslak.
    Calkiem niedawno przekonywales mnie,ze w Czestochowie Pawel tez nie ma gwarancji startow a tu sam Cieslak mowi,ze
    Pawlowi nie grozi odsuniecie od meczu nawet po 2 slabych startach.Pawel podpisujac w Czestochowie pewnie byl tym
    argumentem zmiekczony i przekonany do podpisania kontraktu.Oczywiscie zycie moze zweryfikowac plany Cieslaka,bo nie sadze aby po dwoch zerach Pawla,
    majac szanse na RT lub dobrze spisujacego sie Gruche,dalej trwal w tym postanowieniu.Niemniej czytajac Cieslaka mam
    deja vu sprzed roku,gdzie o podobnym planie dla Pawla belkotal Fratczak.
    Zobaczymy jak sie to potoczy.Zycze Pawlowi,zeby Cieslak nie musial sie zastanawiac czy dac mu trzeci i czwarty bieg.
    No ale z tej wypowiedzi nie wynika że jest zapis w kontrakcie o gwarantowanych startach. Tu raczej wchodzi w gre taktyka jaką wobec swojego zawodnika zamierza przyjąć Cieślak. Ma być całkowicie odmiennie niż w Toruniu. Sam jestem ciekaw co to wyjdzie w praniu.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Fratczak moze pieprzyc o stu czelendzerach a i tak wszystko od Kopcia zalezy.
    Jak sie rozwinie,bedzie w Toruniu,jak sie nie rozwinie,bedzie na forum znowu placz i
    zgrzytanie zebami.
    Oczywiscie z teza,ze bez wzgledu na wyniki, IKS po zakonczeniu wieku juniora powinien
    zostac w Toruniu ze wzgledu na pochodzenie, nie smiem nawet dyskutowac.



    Nie Kolodziej a Ojciec chlopaka.
    Idź za ciosem i włóż te stwierdzenia w moje usta i zacznij już dyskutować. Masz 2 lata na rozgrzewkę.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ototorun.pl. "Klub zapowiada, że już niedługo przedstawi swój pomysł na rozwój młodzieży i stawianie na toruńskich wychowanków. - Szykujemy pewien projekt, ale o tym będziemy mówić w kolejnych tygodniach - mówi tajemniczo menadżer zespolu."

    Skoro zajma sie tym Zabikowie, Hoffmann i Fratczak to pewnie projekt polonizacyjny, choc co lepsi mlodzi Ukraincy juz podpisali w Polsce kontrakty. Z Dunami to potrwa dluzej.
    Jeśli mówi to złotousty pajac to nie ma żadnego projektu. Dostało sie klubowi w ostatnim czasie to wyskoczył z czymś tam aby uspokoić sytuacje. Niedługo rusza sprzedaż karnetów i trzeba jakoś zachęcić do jego kupna.

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    No ale z tej wypowiedzi nie wynika że jest zapis w kontrakcie o gwarantowanych startach. Tu raczej wchodzi w gre taktyka jaką wobec swojego zawodnika zamierza przyjąć Cieślak. Ma być całkowicie odmiennie niż w Toruniu. Sam jestem ciekaw co to wyjdzie w praniu.



    Idź za ciosem i włóż te stwierdzenia w moje usta i zacznij już dyskutować. Masz 2 lata na rozgrzewkę.



    Jeśli mówi to złotousty pajac to nie ma żadnego projektu. Dostało sie klubowi w ostatnim czasie to wyskoczył z czymś tam aby uspokoić sytuacje. Niedługo rusza sprzedaż karnetów i trzeba jakoś zachęcić do jego kupna.
    Kit wciskany kibicom byl na dlugo przed Jackiem II.
    Miala byc druzyna rezerw w czasach gdy mielismy kilkunastu licencjatow. Miala byc w ktorejs ze szkol klasa sportowa o profilu zuzlowym. Mnostwo imprez dla juniorow z Czechami, Niemcami i innymi Bulgarami czy nawet zwykle dosprzetowienie szkolki. Na ogol nic z tego nie wychodzilo.
    Cielaw co teraz za bzdury wymysla. Kiedy wywalalismy brudy jak to powiadasz do szafy, to ta bezradnie rozlozyla rece nie znajac wyjscia z tej patowej sytuacji. Wychowanka godnego nas reprezentowac w przeciagu dwoch lat tez nikt nie widzial ani nawet nikt sie nie spodziewa.

  5. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    IKS do konca juniorki i tak zostanie.
    Igor chcialby do Czestochowy,do Cieslaka ktory juz ma nowatorski plan na Pawla,ale Terminski przetrzymuje w piwnicy jego dziewczyne i uwolni dopiero w pazdzierniku 2020
    Pachnie tu pewną austriacką inspiracją spod znaku pewnego austriackiego Josefa. Ładnie żeś właścicielowi nasugerował przy browarze, nie ma co...
    !Adrian walcz!

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ponoć wg SF Jakub Jamróg od połowy sezonu żył "na kreskę" bo klub miał kłopoty ale mimo to nie przyjął propozycji klubu z Torunia (pomijam, że takiej nie było) na sezon 2019, gdyż podobno lepiej głodować i brać pożyczkę w skoku Pawiana, niż jeździć w Toruniu za gotówkę. Ambicja przede wszystkim!
    Z drugiej strony (i na poważnie) trochę szkoda, bo moim zdaniem nadawał się idealnie do naszego składu, a MA mu pasuje co pokazał w 2018. A tak znów będzie skazany na skok bizona aby za mechanika zapłacić

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Lauda (14-11-2018)

  8. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ponoć wg SF Jakub Jamróg od połowy sezonu żył "na kreskę" bo klub miał kłopoty ale mimo to nie przyjął propozycji klubu z Torunia (pomijam, że takiej nie było) na sezon 2019, gdyż podobno lepiej głodować i brać pożyczkę w skoku Pawiana, niż jeździć w Toruniu za gotówkę. Ambicja przede wszystkim!
    Z drugiej strony (i na poważnie) trochę szkoda, bo moim zdaniem nadawał się idealnie do naszego składu, a MA mu pasuje co pokazał w 2018. A tak znów będzie skazany na skok bizona aby za mechanika zapłacić
    Piter Pawlicki pół kariery żyje na kresce i nie narzeka.
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Pachnie tu pewną austriacką inspiracją spod znaku pewnego austriackiego Josefa. Ładnie żeś właścicielowi nasugerował przy browarze, nie ma co...
    Oj tam,sugerowalem zeby uprowadzil matke.Tez niczego sobie,swoja droga.Dziewczyne dzis sie ma ta,jutro inna a matka jest tylko jedna.Ale Igor wyraznie odzyl po tym incydencie i Vacula objechal.
    Drugi Nicki z niego bedzie.Baba z wozu,motocyklom lzej.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    No ale z tej wypowiedzi nie wynika że jest zapis w kontrakcie o gwarantowanych startach. Tu raczej wchodzi w gre taktyka jaką wobec swojego zawodnika zamierza przyjąć Cieślak. Ma być całkowicie odmiennie niż w Toruniu. Sam jestem ciekaw co to wyjdzie w praniu.
    Nie pisalem,ze ma jakis zapis w kontrakcie.
    Wystarczylo slowo Cieslaka,ktore jak wszystkim wiadomo jest drozsze od piniendzy.

    Fratczak nie podolal,choc Pawla na rekach nosil i budowe zespolu od niego zaczynal.
    Ciekawe czy Cieslak da rade.
    Moc podobno wrocila,co zauwazyl juz jego nowy prezes.
    Dobrze,ze wrocila,szkoda,ze tak pozno.
    Jak sie dzwignie chociaz na poziom Miedziaka,bedziemy zalowac,ze go puscilismy.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta

    Idź za ciosem i włóż te stwierdzenia w moje usta i zacznij już dyskutować. Masz 2 lata na rozgrzewkę.
    Za dwa lata? Klubu juz nie bedzie.Przyszly sezon jest ostatnim a potem wszystko w ruinie.
    Wychowankowie o tym wiedza i pierwsi uciekli.Jak na prawdziwego kapitana przystalo,ostatni
    z pokladu zejdzie Fratczak.
    Ja juz od czerwca bede sie rozgladal komu w 2020 kibicowac.
    Poki co sklaniam sie ku Wlokniarzowi.Pawel,Adik,no i Cieslak.Lubie.
    Klub stabilny finansowo,same pieknie zapisane karty w swojej historii.
    Zawodnicy pchaja sie dzwiami i oknami,podobno utworzyli juz nawet
    komitet kolejkowy.
    Nie to co my.Gdzie nie pojdziesz,musisz sie wstydzic zes z Get Wella.
    Juz cwicze skakanie na jednej nozce.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-11-2018 o 07:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Filon (14-11-2018), Howard (14-11-2018), mszat (14-11-2018)

  11. Powrót do góry    #414
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie to co my.Gdzie nie pojdziesz,musisz sie wstydzic zes z Get Wella.
    Trochę w tym racji jest - skoro im ten napój i tak nie idzie, to po co to męczyć w nazwie klubu.
    Do rozgrywek można by zgłosić KS Toruń, skoro wiadomo że nazwy Apator nie będzie.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    mszat (14-11-2018)

  13. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Trochę w tym racji jest - skoro im ten napój i tak nie idzie, to po co to męczyć w nazwie klubu.
    Do rozgrywek można by zgłosić KS Toruń, skoro wiadomo że nazwy Apator nie będzie.
    Lepiej. Tego napoju już wcale nie produkują

  14. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Trochę w tym racji jest - skoro im ten napój i tak nie idzie, to po co to męczyć w nazwie klubu.
    Do rozgrywek można by zgłosić KS Toruń, skoro wiadomo że nazwy Apator nie będzie.
    Wstydzisz sie,ze im napoj nie idzie czy ze z Torunia?
    Wstan z kolan,jak cala Polska.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #417
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wstydzisz sie,ze im napoj nie idzie czy ze z Torunia?
    Wstan z kolan,jak cala Polska.
    Dla mnie osobiście stwierdzenie: "że jest z Get Well", jest po prostu trochę dziwne, takie nienaturalne.
    Ja bym napisał, że z Torunia.
    Chociaż obecnie z tym składem, Twoje stwierdzenie jest rzeczywiście bardziej poprawne, gdy np. mowa o zawodnikach.

  16. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie wiem jak Tobie,ale mi Holdery i IKS kojarza sie jednak z Toruniem.
    Doyle to tez nasz SE wychowanek.
    PUK,choc to juz jego druga przygoda z Toruniem,nieco mniej torunski.
    Holta kojarzy mi sie z nadgarstkami i pewna laweczka.
    Podsumowujac,50% druzyny jest torunska, 25% prawie torunska,25% nadgarstkow i czelendzerow.
    Proponuje biegi z udzialem Holderow i IKS-A ogladac w pelnej krasie,Puk-a i Iversena jednym okiem, pozostale biegi stac tylem do toru.
    Tylko zebys skretu szyi nie dostal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-11-2018 o 12:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Filon (14-11-2018), mszat (14-11-2018), stone_gossard (14-11-2018)

  18. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    To sobie Kowalski klub wybrał... No ale w tym wieku można robić głupie rzeczy.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Powrót do góry    #420
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    [...]pozostale biegi stac tylem do toru.
    Nie stawaj tyłem do toru, bo znów będziesz miał mylny osąd sytuacji.
    Ja odwracam głowę tylko w bardzo ważnych momentach:

    hqdefault.jpg

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Howard (14-11-2018), kingpin (14-11-2018)

  21. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Qwa. Myslalem, że bedzie u nas mlody Knudsen a tu jakis byle Nielsen, Andersen i Sorensen podpisuja. Co to qwa jest ?

  22. Powrót do góry    #422
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Qwa. Myslalem, że bedzie u nas mlody Knudsen a tu jakis byle Nielsen, Andersen i Sorensen podpisuja. Co to qwa jest ?
    Ja się jeszcze zastanawiam nad jednym - gdzie oni w 2 lidze będą regularnie startować. Np. taki Thaysen podpisał w Opolu jako 9 senior.

  23. Powrót do góry    #423
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Qwa. Myslalem, że bedzie u nas mlody Knudsen a tu jakis byle Nielsen, Andersen i Sorensen podpisuja. Co to qwa jest ?
    Niezłe czelendżery...

  24. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    a ktoś ich z was gdzieś widział czy idziemy na rekord i narzekamy już na zapas

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Howard (14-11-2018)

  26. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem jak Tobie,ale mi Holdery i IKS kojarza sie jednak z Toruniem.
    Doyle to tez nasz SE wychowanek.
    PUK,choc to juz jego druga przygoda z Toruniem,nieco mniej torunski.
    Holta kojarzy mi sie z nadgarstkami i pewna laweczka.
    Podsumowujac,50% druzyny jest torunska, 25% prawie torunska,25% nadgarstkow i czelendzerow.

    Tylko zebys skretu szyi nie dostal.
    Kingpin, dawno mnie nikt tak nie rozbawił jak Ty tym postem Dostajesz ode mnie +10 do skila z marketingu!!! .... , to żeś Pan dopie.......

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    kingpin (14-11-2018)

  28. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie stawaj tyłem do toru, bo znów będziesz miał mylny osąd sytuacji.
    Ja odwracam głowę tylko w bardzo ważnych momentach:

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4877

    Pisalem juz ,ze jestem niepomylny.
    A przy takich widokach to nawet skretu szyi nie szkoda.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Qwa. Myslalem, że bedzie u nas mlody Knudsen a tu jakis byle Nielsen, Andersen i Sorensen podpisuja. Co to qwa jest ?
    Jak to Czelendzery,za rok,najpozniej dwa,wystrzela w kosmos.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #427
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Za dwa lata? Klubu juz nie bedzie.Przyszly sezon jest ostatnim a potem wszystko w ruinie. Wychowankowie o tym wiedza i pierwsi uciekli.Jak na prawdziwego kapitana przystalo,ostatni
    z pokladu zejdzie Fratczak. Ja juz od czerwca bede sie rozgladal komu w 2020 kibicowac. Poki co sklaniam sie ku Wlokniarzowi.Pawel,Adik,no i Cieslak.Lubie. Klub stabilny finansowo,same pieknie zapisane karty w swojej historii. Zawodnicy pchaja sie dzwiami i oknami,podobno utworzyli juz nawet komitet kolejkowy. Nie to co my.Gdzie nie pojdziesz,musisz sie wstydzic zes z Get Wella.
    Juz cwicze skakanie na jednej nozce
    Skąd takie informacje ?

  30. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    z postów Semena
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  31. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a ktoś ich z was gdzieś widział czy idziemy na rekord i narzekamy już na zapas
    Na SF przeczytałem artykuł z wpisem Termosa z FB:

    "Duńczycy w Toruniu:
    - Tim Sorensen – lat 18,
    - Mathias Nielsen - lat 19,
    - Kasper Andersen – lat 20.
    "

    Plus taki, że w nazwiskach błędów nie ma, natomiast co do wieku Mathias Nielsen jest najstarszy - nie ma 19 lecz 20 lat (a w styczniu przyszłego roku kończy 21). Moim subiektywnym zdaniem to najmniej perspektywiczny zawodnik.
    Sorensen coś tam jeździ - głównie w duńskiej 1 division oraz zawodach młodzieżowych. Zaliczył także kilka nieudanych występów w Metal Speedway League oraz Allsvenskan. Ten rok w ogóle ma gorszy od poprzedniego - ale jest jeszcze młody. Mnie na razie nie przekonuje.
    Ostatni - Kasper Andersen, jeździł w dwóch wyższych ligach duńskich, ale tak naprawdę duża zmiana u niego to starty na Wyspach. Na początku rozgrywek Premiership niezbyt mu szło (dodatkowo na początku lipca groźnie wyglądający upadek, uraz łopatki i 4 tygodniowa przerwa), po kontuzji sezon kończył niżej w Championship (w miarę udanie). Po drodze zaliczył także Bundesligę. Ogólnie podoba mi się, że w tym roku zaczął szarpać, bo 2017 to głównie ligi duńskie. Według mnie ma szansę na jazdę w 2 lidze (chyba jako jedyny z całej trójki), kwestia, czy dostanie realną pomoc z klubu.

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Penhall (15-11-2018), PrzemoZG (15-11-2018), darsen (15-11-2018), stone_gossard (15-11-2018)

  33. Powrót do góry    #430
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Chyba nie ma co sobie nimi specjalnie głowy zaprzątać. Kilka lat startów na żużlu a nikt ich nawet nie kojarzy.
    Pewnie Iversen w menadżerkę zaczął się bawić i znalazł frajerów
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 15-11-2018 o 00:38

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    kingpin (15-11-2018), sth (15-11-2018)

  35. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Na SF przeczytałem artykuł z wpisem Termosa z FB:

    "Duńczycy w Toruniu:
    - Tim Sorensen – lat 18,
    - Mathias Nielsen - lat 19,
    - Kasper Andersen – lat 20.
    ������"

    Plus taki, że w nazwiskach błędów nie ma, natomiast co do wieku Mathias Nielsen jest najstarszy - nie ma 19 lecz 20 lat (a w styczniu przyszłego roku kończy 21). Moim subiektywnym zdaniem to najmniej perspektywiczny zawodnik.
    Sorensen coś tam jeździ - głównie w duńskiej 1 division oraz zawodach młodzieżowych. Zaliczył także kilka nieudanych występów w Metal Speedway League oraz Allsvenskan. Ten rok w ogóle ma gorszy od poprzedniego - ale jest jeszcze młody. Mnie na razie nie przekonuje.
    Ostatni - Kasper Andersen, jeździł w dwóch wyższych ligach duńskich, ale tak naprawdę duża zmiana u niego to starty na Wyspach. Na początku rozgrywek Premiership niezbyt mu szło (dodatkowo na początku lipca groźnie wyglądający upadek, uraz łopatki i 4 tygodniowa przerwa), po kontuzji sezon kończył niżej w Championship (w miarę udanie). Po drodze zaliczył także Bundesligę. Ogólnie podoba mi się, że w tym roku zaczął szarpać, bo 2017 to głównie ligi duńskie. Według mnie ma szansę na jazdę w 2 lidze (chyba jako jedyny z całej trójki), kwestia, czy dostanie realną pomoc z klubu.
    Po co są te kontrakty? - no właśnie po co? - Otóż to, nikt nie wie po co wiec nie trzeba się obawiać, że ktoś zapyta. - Wiecie co robią te kontrakty? One odpowiadają żywotnym potrzebom kibiców toruńskich. To są kontrakty naszych możliwości. - Wiecie co robimy tymi kontraktami? My otwieramy oczy niedowiarkom, patrzcie to nasze przez nas podpisane i nie jest to nasze ostatnie słowo. I nikt nie ma prawa się przyczepić. Bo to są kontrakty środowiska toruńskiego w oparciu o instytucję właściciela i menagera z których i tak nic nie będzie. Tematy wygasną w przeciągu roku i co się wtedy zrobi? Kolejny kit się wciśnie.

    Zapewne ten temat jest to pomysł Boba Budowniczego, który jest zaprawiony w budowaniu. Oprócz tego pewnie bierze niemałe pieniądze i musi się wykazac przed naiwniakmi pracodawcami, że ma plan. Mają oni robić w przyszłości jako następcy Jacka Holdera. Pytanie dlaczego w klubie szukają obcokrajowca pod 8 skoro mało kto z tego korzysta.? Cżyżby potrzebny był obcy do ominięcia wymogu 2 Polaków. Klub swoimi działaniami potwierdza słowa wielu tzw "narzekaczy" że Getłel nie ma zdolności kontraktowych wśród, już nawet średnich krajowców. I raczej zdają sobie z tego sprawę. Za rok czy dwa desperatów może już nie być i wtedy będzie kłopot.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 15-11-2018 o 00:42

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Penhall (15-11-2018), sth (15-11-2018)

  37. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Moje pierwsze skojarzenie po ogłoszeniu tych 3 młodzieńców z Danii to Ptak i jego importowanie w ilościach hurtowych kopaczy z Brazylii.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #433
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Chyba nie ma co sobie nimi specjalnie głowy zaprzątać. Kilka lat startów na żużlu a nikt ich nawet nie kojarzy.
    Pewnie Iversen w menadżerkę zaczął się bawić i znalazł frajerów
    Też tak uważam, że Ivera zmolestowali o kilka typów budżetowych, a wystarczyło zapytać naszego sprawdzonego toruńskiego eksperta od młodych gniewnych.
    Trzeba przyznać, że najlepszą rękę do wyszukiwania prawdziwych talenciaków i nie dawania im żadnych szans na starty miał Gajeś.
    No nic, żeby nie było, że znów narzekam to powiem, że poczekamy i zobaczymy

  39. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Tutaj nie ma na co czekac.
    Pewnie klub wyswiadczyl przysluge PUK-owi i podpisal jakies warszawki z jego funflami
    i tyle.Chyba nikt nie mysli,ze z tej maki bedzie chleb.Nawet nie wiem czy oni gdziekolwiek
    w 2 lidze dostana angaz.Niepotrzebnie Jacus robi z tego show.Trza bylo to przemilczec i tyle.
    Zreszta mnie bardziej i tak ciekawi zapowiadana koncepcja szkolenia wychowankow ktora
    ma byc na dniach ujawniona.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Penhall (15-11-2018)

  41. Powrót do góry    #435
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    A Ty tylko krytykujesz i krytykujesz, narzekasz - potem tyle płaczków jest na forum.
    Przecież było wyraźnie, że proces czelendżerów jest procesem długoterminowym, a wiesz jaki to proces? To proces który trwa długo i pewnie bez terminu.
    Jak trudno takiego, godnego nas zawodnika znaleźć i to jeszcze za granicą. Przecież jest wielce prawdopodobne, że się taki jeszcze nie narodził, że dopiero odpowiedni ludzie nad nim "pracują". Dajmy im trochę czasu i spokoju bo nic z tego nie będzie.

  42. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Żeby nie narzekać to napiszę że Duńczycy nigdy się nie sprawdzali w naszym klubie

  43. Powrót do góry    #437
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Żeby nie narzekać to napiszę że Duńczycy nigdy się nie sprawdzali w naszym klubie
    No właśnie dlatego mamy juniora Szweda i seniora-Polaka Norwega - proste.

  44. Powrót do góry    #438
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Klub zakontraktował challengerów do budowania, cokolwiek to znaczy, menadżer kozak, zespół perspektywiczny zdaniem tego kozaka, a tu same narzekania. Nie da się dogodzić toruńskiemu kibicowi

  45. Powrót do góry    #439
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Jakby to było trzech młodych Australijczyków to wszyscy by byli zadowoleni...
    Ja w sumie też.

  46. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Jakby to było trzech młodych Australijczyków to wszyscy by byli zadowoleni...
    Ja w sumie też.
    Gdyby wpadł do nas 16-17 letni Australijczyk, medalista mistrzostw swojego kraju under 21 to jak najbardziej.
    Patrzaj jakiego 15 letniego kangura wyszukało sobie Leszno https://www.youtube.com/watch?v=iuuARo7cVaI.
    A co nam po anonimowych 19 i 20 letnich Duńczykach ? Nie lepiej wziąć było tego Niemca z filmiku powyżej ? Niemiec to prawie jak Krzyżak

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    sth (15-11-2018)

  48. Powrót do góry    #441
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Ci dunczycy to nie jest poklosie zmiany przepisow ?
    Ktos tu kiedys wspominal, ze maja wrocic do juniora obcokrajowca w skladzie.
    Prawda to ?
    Bo jesli tak to moze miec to sens...

  49. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Widzę że centrala ciągle z przepisami pod nas a Get Łel wytycza nowe
    standardy jako pierwsi mamy szansę wystartować składem bez polaka
    pomimo wymogu 4
    Jeszcze tylko jakiegoś farbowanego lisa za X i mamy kpl .
    Jak zabraknie Holderów to równie dobrze można zacząć
    kibicować odradzającej się Polonii taką samą mam z nią
    więź
    Ostatnio edytowane przez koot ; 15-11-2018 o 13:42

  50. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Dużo nie brakowało. Gdyby Leszno miało wywalone na to czy wzmocni nas na juniorce to po ewentualnym wypożyczeniu Trofimova(zamiast do Lublina)
    mogłoby się zdarzyć, ze w meczu ligowym wystawiliśmy ośmioosobowy skład złożony praktycznie z samych obcokrajowców.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Ostatki transferowe:
    Filip Nizgorski IN
    Marcin Koscielski OUT (Ostrovia)

  52. Powrót do góry    #445
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Gdyby wpadł do nas 16-17 letni Australijczyk, medalista mistrzostw swojego kraju under 21 to jak najbardziej.
    Patrzaj jakiego 15 letniego kangura wyszukało sobie Leszno https://www.youtube.com/watch?v=iuuARo7cVaI.
    A co nam po anonimowych 19 i 20 letnich Duńczykach ? Nie lepiej wziąć było tego Niemca z filmiku powyżej ? Niemiec to prawie jak Krzyżak
    Ben Ernst - on był u nas na MA też w maju, co nas wtedy ta niemiecka Celina tak lała
    Z 15-latkow - ja bym zwrócił również uwagę także na trzeciego zawodnika tamtych zawodów: Philipa Hellstroem-Bangsa. Było już trochę o nim słychać. Młodziak podpisał na dwa lata w Pile.
    A to jedna z jego wypowiedzi:
    "Mam nadzieję, że pewnego dnia uda mi się wystartować w polskiej lidze. Marzę o jeździe w Toruniu lub Gorzowie. Minimalnie bardziej chciałbym prezentować barwy tej drugiej drużyny. To są moje ulubiony kluby w Polsce. Od zawsze lubię oglądać te ekipy w akcji, w dodatku mają piękne stadiony".

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ostatki transferowe:
    Filip Nizgorski IN
    Marcin Koscielski OUT (Ostrovia)
    I w końcu jakiś prawdziwy pozytyw. Rozumiem, że transfer definitywny, nie wypożyczenie?!

  53. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    jakaś zmiana tonu czy "cuś" w tym stylu


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...jt-wokol-get-w

  54. Powrót do góry    #447
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Nasze duńskie kadry młodzieżowe na szybko. Coś więcej jak dostanę odpowiedzi od zawodników.

    SORENSEN Tim
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...RENSEN_Tim.htm

    ANDRESEN Kasper
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...SEN_Kasper.htm

    NIELSEN Mathias

    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...EN_Mathias.htm
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    el_kwas (15-11-2018)

  56. Powrót do góry    #448
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Mathias Nielsen urodzony 1999-10-17?
    Jak o nim czytałem - znalazłem datę 1998-01-28?

  57. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    sth

    Ja to wyczytałem w jego wywiadzie w duńskiej prasie.
    Poczekam na info od zawodnika
    http://se.aktuellspeedway.eu/forare/mathias-nielsen/

    Sam jestem ciekaw.

  58. Powrót do góry    #450
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jakaś zmiana tonu czy "cuś" w tym stylu


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...jt-wokol-get-w
    Galewski ostatnio nie wziął się za łby i przeczytał bodajże post Covala, sprzed kilku dni.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •