Strona 92 z 177 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,096 do 4,140 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4096
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W konkursie LOL?
    Nie wiem, czy się żali. Potraktowali go jak szmatę, a jako jedyny ze sztabów szkoleniowych robił tu jakąś sensowną robotę. W jego miejsce zatrudnili Ząbików, tj. synonim największego partacza, jakiego można sobie wyobrazić.
    Kościecha był w Toruniu trenerem młodzieży jakieś 2 lata. Może przytocz jakieś jego sukcesy? Chociażby wylicz ilu zawodników zdało licencję, albo jak za jego czasów rozrosła sie i działała szkółka.
    Za jego czasów pamietam przywiązywanie Kopcia taśma do kierownicy co tak naprawde nic nie dało. Nabór na który nikt sie nie zgłosił. A na jakmiś sparingu widziałem Koscieche biegajęcego wokół Zielińskiego. Osobiście mam wrażenie że jego działalność oparła sie głównie na współpracy z Zielińskim a jak ten odszedł to konkurs do którego mógł nie przystąpić był wybawieniem.

  2. Powrót do góry    #4097
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Przynajmniej nikogo nie popsuł xD
    Konkurs, no bądźmy poważni. Konkurs na stanowisko, które zajmował. Jak miał się do tego odnieść? Równoległe konkursu na stanowisko Frątczaka nie było... Wiadomo, że z Falubazem nadawał na innych falach, a miał raczej dobry PR w mediach i nie było większych powodów by się go pozbyć, to zrobiono to w białych rękawiczkach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #4098
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    klocek napisał:
    przypomniec historie z Trojanowskim, siersciuchu?
    Śmierdziuchu, nie wiem do czego uderzasz ale plucie na własnego zawodnika to jest wasza domena i częstochowskich niekibiców.
    Należy takie zachowania piętnować, a wy je gloryfikujecie toruńskie patole.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #4099
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Wszystkie głupie komentarze i decyzje Przemysława Terminskiego obracają się przeciwko niemu (no i nam). Od szyderstw w stronę Vaculika..... właściwie wszystko od tamtej pory.
    Teraz już chociaż cicho siedzi. Szkoda, że Prezio choć raz na jakiś czas nie posłuchał głosu ludu. Teraz jest już za późno.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    orlosep (18-06-2019)

  6. Powrót do góry    #4100
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Wszystkie głupie komentarze i decyzje Przemysława Terminskiego obracają się przeciwko niemu (no i nam). Od szyderstw w stronę Vaculika..... właściwie wszystko od tamtej pory.
    Teraz już chociaż cicho siedzi. Szkoda, że Prezio choć raz na jakiś czas nie posłuchał głosu ludu. Teraz jest już za późno.
    Czego spodziewasz się po POlityku? Oni pyerdolenje mają w swoim DNA. Komar, Różowy - wszyscy po jednym...
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #4101
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Kościecha był w Toruniu trenerem młodzieży jakieś 2 lata. Może przytocz jakieś jego sukcesy?
    Pytanie nie do mnie i do Kościechy mam także mieszane uczucia, ale pozwolę sobie odwrócić pytanie do Ciebie: jakie sukcesy ma Ząbik, któremu też wkrótce 2 lata stukną? Młodzi pod wodzą Roberta sięgneli po brąz DMPJ, co prawda na własnym torze, ale pokonali Unię Leszno ze Smektałą i Kuberą. Za rok, już za kadencji Karola, jadąc praktycznie w tym samym składzie Get Well jest za słaby na Pludrę i Szlauderbacha. Wyniki mimo wszystko przemawiają na rzecz Kościechy, wystarczy spojrzeć na dzisiejsze zawody w Gnieźnie, gdzie młodzież GKM znów wygrała w cuglach, a nasi byli tłem, o ostatnim meczu ligowym nie wspominając. A jeszcze rok temu Termos ćwierkał drwiąco, czy grudziądzkiej juniorce gdziekolwiek uda się wygrać...

    PS Jackie kontuzja?
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-06-2019 o 22:16

  8. Powrót do góry    #4102
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tymczasem Jack dzisiaj szybciej skończył swój bieg, bo już na 1 okrążeniu na bandzie i wycofany z zawodów.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #4103
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    - Podszedłem więc do sektora kibiców gości, żeby z nimi porozmawiać i wyjaśnić pewne rzeczy. W odpowiedzi usłyszałem kolejne wyzwiska i jeszcze mnie opluto – grzmi trener juniorów MrGarden GKM-u.
    Bidula Co to są za kibice. Legendy nie szanują.
    Miedziak mając toruński plastron na sobie też był swego czasu opluty. W Zielonej Górze w tym roku ślina też "poszła w ruch" z sektora toruńskiego. Rodzi się nowa tradycja.... ech...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #4104
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tymczasem Jack dzisiaj szybciej skończył swój bieg, bo już na 1 okrążeniu na bandzie i wycofany z zawodów.
    Za bardzo go wyciągneło na tej koleinie bo dość szybko jechał.

  11. Powrót do góry    #4105
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Klub i sam Kosciecha są siebie warci. Klub może nieelegancko się z nim rozstał ale Gnat nie mając za grosz klasy beczy jak dzieciak któremu zabrano zabawki i jeszcze wszystkim naokoło o tym nawija. Zwykła zawistna c.ipka.
    A co do młodzieży to ja nie wiem jaki udział w wynikach Turowskiego czy Rolnickiego ma Kosciecha. Żaden?

  12. Powrót do góry    #4106
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=2Ks93cEdic8
    Przyjrzyj się powtórce w 39:30 minucie tego materiału. Gdy Doyle już kładzie motocykl, dochodzi do kontaktu przedniego koła Jasona z tylnim Buczka i to go wybiło z rytmu co w konsekwencji skończyło się upadkiem.
    No. Widziałem to. Dlatego pisałem, że tak daleko go wypychał że aż sobie "odbił" go od balotów i nie zdążył uciec. Nikt nie kazał mu aż tak długo wywozić. Buczek sam sobie sprokurował ten upadek, Jason nie miał tam nic do powiedzenia, bo był wieziony jak worek kartofli. Związek przyczyna-skutek: Doyle się położył bo już brakowało miejsca wskutek wywiezienia przez Buczka
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    No właśnie to o czym już pisałem - nie ma dyktowania warunków przez zawodnika z przodu.
    (...)
    To dobre - nie wpakował w płot, bo owszem nie zostawił miejsca, ale tamten zdążył się położyć.
    Gorzej jakby nie zdążył? Co?
    Próbujesz wymyślić speedway na nowo czy co? Na tym ten sport polega, że ten z tyłu/w gorszej sytuacji musi się dostosować do sytuacji, w przeciwnym razie by to było bez sensu i by nagradzano tych którzy robią błąd (co nieraz zresztą sędziowie robią wykluczając zawodnika który zaatakował zamiast tego który zrobił błąd i już miał ciepło)
    I nie przesadzajmy z tym Buczkiem, on ma rozum i umiejętności, to nie jakiś półmózg typu Rolnicki.
    Nic się nie stało. Jason wylądował w balotach co samo w sobie w żużlu jest mniej więcej takim wydarzeniem jak zrobienie wślizgu grając w piłkę. Po prostu od czasu do czasu każdy leci w bandę i tyle
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 17-06-2019 o 22:33

  13. Powrót do góry    #4107
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Jeśli Jack kontuzja to już możemy budować skład na Nice ligę.

  14. Powrót do góry    #4108
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Poki co patrzac na prognoze na piatek to nie ma znaczenia. Jak sie utrzyma to bedzie chyba drugi w historii przelozony mecz w Toruniu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Powrót do góry    #4109
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Przez 4mm deszczu?

  16. Powrót do góry    #4110
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2015
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 20 w 16 postach

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slider za jego przydatny post!

    Arczi (18-06-2019)

  18. Powrót do góry    #4111
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Przestańcie już usprawiedliwiać zachowanie tego bydła bezprawnie nazywanego kibicami. To jakaś grupa zwykłych prymitywnych s****ysyn....
    Takich trzeba tepic z całą mocą a nie wymyślać jakieś usprawiedliwienia dla takiego zbydlecenia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Oracle (17-06-2019), peper (18-06-2019), wokie (17-06-2019), wujek_sam (18-06-2019)

  20. Powrót do góry    #4112
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Widzę, że dobijanie IKSa trwa w najlepsze.
    Szkoda mi go. Chcial robić punkty dla Torunia a teraz patrząc na postępy kolegów, pewnie żałuje, że to jego nie pozbyto z klubu.

  21. Powrót do góry    #4113
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tymczasem Jack dzisiaj szybciej skończył swój bieg, bo już na 1 okrążeniu na bandzie i wycofany z zawodów.
    Kontuzja nogi. Tyle na razie wiadomo.

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  22. Powrót do góry    #4114
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tymczasem Jack dzisiaj szybciej skończył swój bieg, bo już na 1 okrążeniu na bandzie i wycofany z zawodów.
    Karma?

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    dillinger (18-06-2019)

  24. Powrót do góry    #4115
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Karma?
    To nad obrażaniem jakiej wiary tutaj płakałeś, skoro wierzysz w karmę pajacu?
    !Adrian walcz!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-06-2019)

  26. Powrót do góry    #4116
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Karma?
    Zastanawiałem się który matoł pierwszy wyskoczy z karmą. Długo nie musiałem czekać.

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-06-2019)

  28. Powrót do góry    #4117
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Klubowy FB: Z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, że Jack jest jedynie poobijany. Kilka dni przerwy i jedziemy dalej.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    lego (18-06-2019)

  30. Powrót do góry    #4118
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Widzę, że dobijanie IKSa trwa w najlepsze.
    Szkoda mi go. Chcial robić punkty dla Torunia a teraz patrząc na postępy kolegów, pewnie żałuje, że to jego nie pozbyto z klubu.
    Koledzy nie zamykaja gazu na kazdym wejsciu w luk i nie boja sie jazdy w kontakcie.
    Zdaje sie ,ze na tym ten postep polega.
    Teraz tyko trzeba dojsc do tego,kto z klubu wszczepil Igorowi kabla.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #4119
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    No. Widziałem to. Dlatego pisałem, że tak daleko go wypychał że aż sobie "odbił" go od balotów i nie zdążył uciec. Nikt nie kazał mu aż tak długo wywozić. Buczek sam sobie sprokurował ten upadek, Jason nie miał tam nic do powiedzenia, bo był wieziony jak worek kartofli. Związek przyczyna-skutek: Doyle się położył bo już brakowało miejsca wskutek wywiezienia przez Buczka

    Próbujesz wymyślić speedway na nowo czy co? Na tym ten sport polega, że ten z tyłu/w gorszej sytuacji musi się dostosować do sytuacji, w przeciwnym razie by to było bez sensu i by nagradzano tych którzy robią błąd (co nieraz zresztą sędziowie robią wykluczając zawodnika który zaatakował zamiast tego który zrobił błąd i już miał ciepło)
    I nie przesadzajmy z tym Buczkiem, on ma rozum i umiejętności, to nie jakiś półmózg typu Rolnicki.
    Nic się nie stało. Jason wylądował w balotach co samo w sobie w żużlu jest mniej więcej takim wydarzeniem jak zrobienie wślizgu grając w piłkę. Po prostu od czasu do czasu każdy leci w bandę i tyle
    Wpierw piszesz, że "nikt Buczkowi w tyłek nie wjechał" dlatego W dla niego za upadek. Następnie, że jednak "nie zdążył uciec" przed kontaktem.
    Jason miał w zasadzie wybór, bo nikt nie musi zostawiać miejsca mistrzowi świata, lecz jednak nie miał nic do powiedzenia, bo był wieziony jak "worek kartofli".
    Jeden plus za to, że na podstawie błędnych przesłanek pokrętnie doszedłeś do dobrego wniosku - W dla Buczka.

  32. Powrót do góry    #4120
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Zastanawiałem się który matoł pierwszy wyskoczy z karmą. Długo nie musiałem czekać.

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    No niby to głupie, ale w tym roku faktycznie trochę to działa.

    Tai - 4x time World Champion w profilu na twitterze.
    Rolnicki - akcja na Fricke.

    I teraz Jack.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    polewaczka (18-06-2019)

  34. Powrót do góry    #4121
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No niby to głupie, ale w tym roku faktycznie trochę to działa.

    Tai - 4x time World Champion w profilu na twitterze.
    Rolnicki - akcja na Fricke.

    I teraz Jack.
    Tai wyjasnil, ze w mistrzostwa doliczyl klubowe mistrzostwo swiata z 2015 z Gorzowa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #4122
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Haha no dobre wyjaśnienie
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-06-2019), Rozi22 (18-06-2019), młody_piernik2 (18-06-2019)

  37. Powrót do góry    #4123
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Dzieje się coś u Was w ten weekend na mieście, albo w najbliższych okolicach?
    Jakieś festyny, imprezy w Toruniu, itp? Bo nie wiem czy nie zostawać do niedzieli/poniedziałku u Was... Dajcie znać szybko bo trzeba by już rezerwować kimę itp
    Dajcie namiary na dobre jedzonko, knajpę u Was. Takie regionalne, gdzie turystów mało i jest "swojsko"
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 18-06-2019 o 10:48

  38. Powrót do góry    #4124
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    "siedzimy gadamy, nic się nie dzieje "

    Kolego lepiej nic nie planuj bo po ostrym wpierdzielu od
    stalowych aniołów już nic w naszym pięknym mieście nie będzie Ci
    smakowało.

  39. Powrót do góry    #4125
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    "siedzimy gadamy, nic się nie dzieje "

    Kolego lepiej nic nie planuj bo po ostrym wpierdzielu od
    stalowych aniołów już nic w naszym pięknym mieście nie będzie Ci
    smakowało.
    W Toruniu zawsze mi wszystko dobrze smakowało - szczególnie w "Ceskym Snie"

  40. Powrót do góry    #4126
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Dzieje się coś u Was w ten weekend na mieście, albo w najbliższych okolicach?
    Jakieś festyny, imprezy w Toruniu, itp? Bo nie wiem czy nie zostawać do niedzieli/poniedziałku u Was... Dajcie znać szybko bo trzeba by już rezerwować kimę itp
    Dajcie namiary na dobre jedzonko, knajpę u Was. Takie regionalne, gdzie turystów mało i jest "swojsko"
    Dużo się dzieje, bardzo dużo - święto miasta - https://www.torun.pl/pl/zapraszamy-n...we-swietowanie żużlowcy trafią do alei gwiazd

  41. Powrót do góry    #4127
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No niby to głupie, ale w tym roku faktycznie trochę to działa.

    Tai - 4x time World Champion w profilu na twitterze.
    Rolnicki - akcja na Fricke.

    I teraz Jack.
    Wygląda na to, że nic poważnego. Dwa mecze absencji w piknikowych ligach i 4 tys się zbilansuje. W przyrodzie nic nie ginie. W plecy będą tylko cymbały, które zrzuciły się na zapomogę dla Bjerre.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 18-06-2019 o 12:28

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    lpokarse (18-06-2019)

  43. Powrót do góry    #4128
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Wygląda na to, że nic poważnego. Dwa mecze absencji w piknikowych ligach i 4 tys się zbilansuje. W przyrodzie nic nie ginie. W plecy będą tylko cymbały, które zrzuciły się na zapomogę dla Bjerre.
    Dokładnie. Idioci zamiast wpłacać na chore dzieci to składają się na gościa, który co tydzień kasuje +- 50 k.

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    lpokarse (18-06-2019), orlosep (18-06-2019), strogonow (19-06-2019)

  45. Powrót do góry    #4129
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Macie rację.
    Jeżeli chcecie możecie się też zrzucić dla mnie na paliwo, nocleg i jakieś dobre żarełko jak będę w Toruniu, a nie na jakiegoś cymbała, który miesięcznie kasuje tyle siana.
    Do czego do doszło, że robi się zrzutę dla cymbała - dodam, że zagranicznego a nie polskiego, gdy w szpitalach tyle dzieci, którzy naprawdę potrzebują pomocy i nie mają kasy na jakiś lek...

    Wspierajcie Polaków, Polskie dzieci w szpitalach, a nie cymbałów zza granicy, którzy inkasują tyle siana

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-06-2019)

  47. Powrót do góry    #4130
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dokładnie. Idioci zamiast wpłacać na chore dzieci to składają się na gościa, który co tydzień kasuje +- 50 k.
    Jak ja lubię takie durne argumenty. Ich kasa to se płacą na co chcą. Ty zamiast płacić na chore dzieci chodzisz do kina na głupie filmy albo jeździsz na wakacje zamiast zafundować wakacje dzieciom z domu dziecka.

  48. Powrót do góry    #4131
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Jak ja lubię takie durne argumenty. Ich kasa to se płacą na co chcą. Ty zamiast płacić na chore dzieci chodzisz do kina na głupie filmy albo jeździsz na wakacje zamiast zafundować wakacje dzieciom z domu dziecka.
    Otóż nie. Płace na chore dzieci i na domy dziecka też. I co teraz ? Nie mierz innych swoją miarą. I nie jestem idiotą żeby zrzucać się zamiast tego na hajs gościa,który ma generalnie Polske w d_upie. Są bardziej potrzebujący w tym kraju niż kolejny spasiony kot. EOT.

  49. Powrót do góry    #4132
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie no sorry,tak jak wkurzyl mnie Jack swoim durnym zachowaniem,tak retoryka wielkiej krzywdy w sprawie utraconych 4000 za ten jeden punkt jest chyba jeszcze glupsza.
    Przeczytalem,ze klub szuka sposobu aby mu te pieniadze przelac,bo przepisy tez sa w tej sprawie bezduszne.
    No kuswa,na waciki mu zabraknie czy jak?
    Zbiorka wsrod kibicow? Kabaret,choc to ich pieniadze,wiec niech robia z nimi co chca.
    Czekam na zalozenie hasztagu #mebjerre.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    orlosep (18-06-2019)

  51. Powrót do góry    #4133
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie no sorry,tak jak wkurzyl mnie Jack swoim durnym zachowaniem,tak retoryka wielkiej krzywdy w sprawie utraconych 4000 za ten jeden punkt jest chyba jeszcze glupsza.
    Przeczytalem,ze klub szuka sposobu aby mu te pieniadze przelac,bo przepisy tez sa w tej sprawie bezduszne.
    No kuswa,na waciki mu zabraknie czy jak?
    Zbiorka wsrod kibicow? Kabaret,choc to ich pieniadze,wiec niech robia z nimi co chca.
    Czekam na zalozenie hasztagu #mebjerre.
    Takie to inteligentne srodowisko.

  52. Powrót do góry    #4134
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    We Włocławku kibice robili zrzutę na zawodnika, który po poprzednim sezonie wypiął się na nich, bo chciał zarabiać więcej w innym kraju (choć to jest zrozumiałe). Jak w nowym klubie finanse się posypały to syn marnotrawny znowu zapałał miłością, a te jełopy (kibice) jeszcze chcieli mu dorzucić kasę. To jest dopiero kretynizm. Tak że ta grudziądzka zrzutka to i tak mały pikuś, choć niemądry

  53. Powrót do góry    #4135
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To nad obrażaniem jakiej wiary tutaj płakałeś, skoro wierzysz w karmę pajacu?
    wracamy do wyciszania. Malin idzie na pierwszy rzut. jestescie takimi prostymi ludzmi ze bez inwektyw nie potraficie dyskutowac. troche zal.

  54. Powrót do góry    #4136
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    We Włocławku kibice robili zrzutę na zawodnika, który po poprzednim sezonie wypiął się na nich, bo chciał zarabiać więcej w innym kraju (choć to jest zrozumiałe). Jak w nowym klubie finanse się posypały to syn marnotrawny znowu zapałał miłością, a te jełopy (kibice) jeszcze chcieli mu dorzucić kasę. To jest dopiero kretynizm. Tak że ta grudziądzka zrzutka to i tak mały pikuś, choć niemądry
    No troche to jednak inna sytuacja i powiedzialbym ze nawet diametralnie inna. Almeida na nikogo sie nie wypial tylko dostal swietna oferte z Estonii. A jego powrot dal znowu tytul.

  55. Powrót do góry    #4137
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    no i gówniarz zaliczył dzwona;
    karma to dziwka...chłopcy

  56. Powrót do góry    #4138
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No troche to jednak inna sytuacja i powiedzialbym ze nawet diametralnie inna. Almeida na nikogo sie nie wypial tylko dostal swietna oferte z Estonii. A jego powrot dal znowu tytul.
    I tu i tu chodziło o kase dla zawodnika. Od tego są kluby a nie kibice. Obydwie inicjatywy wg mnie durne.

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Oracle (18-06-2019), Peter Kildemand (18-06-2019)

  58. Powrót do góry    #4139
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    no i gówniarz zaliczył dzwona;
    karma to dziwka...chłopcy
    Dziś rano na podwórzu pies wyjadł kotu całą karmę. Karma wróci tylko .... jak i którędy ?

    A "Chłopaki to są w agencjach towarzyskich, my jesteśmy młode wilki"
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 18-06-2019 o 15:22

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    polewaczka (18-06-2019)

  60. Powrót do góry    #4140
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    no i gówniarz zaliczył dzwona;
    karma to dziwka...chłopcy
    Nawet poprawnie po polsku nie potrafisz pisać, a innych nazywasz chłopcami, troglodyto?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •