Strona 17 z 177 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jak Miedziński i Przedpełski łamali gnaty jeżdząc dla Torunia to byli fajni, ale jak już odeszli i wyrazili swoje zdanie o klubie to już są warci pogardy. Zapewne Miśkowiaki pytali się o klub a nie kibiców no ale jak widac to ciężko zrozumieć.



    Okazujesz wszem i wobec, że cierpisz awersje do Pawła ale nie rób z niego głupka. Ta informacja o recenzji toruńskiego klubu jest dość stara. Ktoś tam dawno temu pisał o tym w wątku częstochowskim i tam chodziło chyba o Adriana.

    Miedzinowi akurat kibicowalem w tym roku. Ale Miedziak mowia co mysli o klubie uderza w torunskich kibicow. Mogl po prostu nic nie mowic w takiej sytuacji... odszedl ok, narzeka na klub do ojca ok odradza klub innym zawodnikom nie ok, bo to uderza NIE TYLKO w klub ale i KIBOCOW

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Jestem ciekaw w jaki sposób Przedpełski odradzał Miśkowiakowi transfer do nas. "Uważaj Kuba, bo Toruń to taki klub, w którym jeśli pojedziesz dwa sezony pod rząd na poziomie 1,4 pkt/bieg, będąc najsłabszym seniorem w zespole, a indywidualnie wygrasz w tym okresie 7 biegów ligowych, pomimo dysponowania potężnym zapleczem sponsorskim i sprzętowym oraz dostawania pieniędzy na czas, to przy rozmowach kontraktowych na kolejny rok oni nie zgodzą się na tak błahe warunki jak choćby gwarancja minimum czterech startów w każdym meczu - naprawdę nie ma sensu tam podpisywać".

    Swoją drogą - nie mamy Miśkowiaka, ale pozyskaliśmy Bogdanowicza, w dodatku za ułamek kwoty, którą trzeba by wybulić za JM. Mi to pasuje.

  3. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Awkop (12-12-2018), Misiek_T (12-12-2018), Penhall (12-12-2018), davids (12-12-2018), lego (12-12-2018)

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Kolejny z problemem zrozumienia tekstu pisanego. Get well to nie kibice toruńscy to klub żużlowy i to o nim mówili byli zawodnicy.
    a skad wiesz co mieli na mysli? Miedziak OK, do konca mial dobre relacje z kibicami i wielu z nich cieszyly jego wyniki jeszcze w barwach Wlokniarza Cz., ale PP to jakies pierdy do kibicow puszczal.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  5. Powrót do góry    #724
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Swoją drogą - nie mamy Miśkowiaka, ale pozyskaliśmy Bogdanowicza, w dodatku za ułamek kwoty, którą trzeba by wybulić za JM. Mi to pasuje.
    Jaki to "ułamek kwoty" zapytam z ciekawości?

  6. Powrót do góry    #725
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Logiki?? Chyba interpretacji tekstu kolego, czy Ty wiesz co to logika a intepretacja?
    Chyba nadinterpretacji w Twoim przypadku. Już nie chcę się powtarzać, że tekst wyssany z palca i wydestylowany z forumowych piardów. "Jak słychać nieoficjalnie" Przedpełski z Miedzińskim napluli na kibiców z Torunia. Dzięki Bogu w kuluarach nie doszło do rękoczynów.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 12-12-2018 o 13:23

  7. Powrót do góry    #726
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Chyba nadinterpretacji w Twoim przypadku. Już nie chcę się powtarzać, że tekst wyssany z palca i wydestylowany z forumowych piardów. "Jak słychać nieoficjalnie" Przedpełski z Miedzińskim napluli na kibiców z Torunia. Dzięki Bogu nie doszło do rękoczynów ... w kuluarach
    Przeciez wyraznie napisalem geniuszu, ze jesli to prawda
    jak dla mnie scenariusz bardzo prawdopodobny, i zluzuj majty chlopie...

  8. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Polewaczka ma zawsze luźne majty

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Misiek_T (12-12-2018)

  10. Powrót do góry    #728
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach

    icon19.gif

    Złotousty Władek typuje toruń i cz-wę poza PO a ponieważ bardzo często jego prognozy mają współczynnik korelacji z rzeczywistością równy -1 więc można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, że jesteście jedną nogą w PO (chyba kosztem stali). Jeszcze tylko niech Mariusz napisze, że nie macie szans załapać się do 1/4 i można już obstawiać u buka.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartiromo1 za jego przydatny post!

    kingpin (12-12-2018)

  12. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta


    Okazujesz wszem i wobec, że cierpisz awersje do Pawła ale nie rób z niego głupka.
    Dziekuje za diagnoze. Oby wiecej takich internetowych psychologow, bedzie lepiej.
    Glupka to sam z siebie zrobil niejednokrotnie, nawet w wywiadze w TV. A ja moge go za glupka uwazac, to moja prywatna opinia.
    Zrzucam to na karb jego mlodosci, wierzac, ze z wiekiem zmadrzeje. Dopuszczam jednak mysl, ze w twoim prywatnym, malutkim swiecie, jak ktos jest glupi to juz zawsze taki bedzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #730
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Polewaczka ma zawsze luźne majty
    Tysz prawda. Za stary już jestem, żeby gnieść się w rurkach

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Misiek_T (12-12-2018)

  15. Powrót do góry    #731
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Tysz prawda. Za stary już jestem, żeby gnieść się w rurkach
    wow Matko! to tys masochista
    a to przepraszam

  16. Powrót do góry    #732
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli już piszesz "nie potrafili", to bądź konsekwentny i pisz "organizacyjnie leżał i kwiczał", zachowuj jeden czas.
    Te mecze w 2013 to trudno powiedzieć, czy nieumiejętności w przygotowaniu toru przeszkadzały w organizacji, czy coś innego. Tak jak Wam w dojechaniu na finałowy rewanż (jestem zgryźliwy, ale skoro wytykasz przykrą nam historię?!). @Mariusz zaraz wytłumaczy pewnie, jak było naprawdę, wszystko.
    Tak ściślej i poważniej. Jeśli tor na W69 nie będzie nadawał się do jazdy, to bądź pewny że nazajutrz nie będzie zarządzania planowanej powtórki, trzeba będzie dać czas na wysychanie. Choć i tak o terminie powtórki, nie będzie decydował Falubaz "jednoosobowo".
    Poza tym, to historia żużla zna po kilka powtórek meczów, w różnych drużynach. A Ty nie cwaniakuj mając dach nad głową, dostaniecie wpieprz czy na suchym, czy na błocie!
    Chyba pomyliles sezony.
    W 2013 to nie tor dal d.py



    Odnosnie rewelacji z pomorskiej.
    To zadne rewelacje,temat znany.
    I o ile Miedziak i Pawel maja prawo miec o klubie
    i ludziach tam zarzadzajacych swoje zdanie i sie tym zdaniem
    dzielic z innymi,o tyle chodzila plotka,ze to byla bardziej zorganizowana
    akcja niz tylko pytanie Miskowiaka i opinia naszego/naszych wychowankow.
    Znana mi/nam jest relacja tylko jednej ze stron,wiec tematu drazyc nie mam zamiaru,bo i po co?

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jestem ciekaw w jaki sposób Przedpełski odradzał Miśkowiakowi transfer do nas. "Uważaj Kuba, bo Toruń to taki klub, w którym jeśli pojedziesz dwa sezony pod rząd na poziomie 1,4 pkt/bieg, będąc najsłabszym seniorem w zespole, a indywidualnie wygrasz w tym okresie 7 biegów ligowych, pomimo dysponowania potężnym zapleczem sponsorskim i sprzętowym oraz dostawania pieniędzy na czas, to przy rozmowach kontraktowych na kolejny rok oni nie zgodzą się na tak błahe warunki jak choćby gwarancja minimum czterech startów w każdym meczu - naprawdę nie ma sensu tam podpisywać".

    Swoją drogą - nie mamy Miśkowiaka, ale pozyskaliśmy Bogdanowicza, w dodatku za ułamek kwoty, którą trzeba by wybulić za JM. Mi to pasuje.
    Z wywiadu z Pawlem mozna wywnioskowac,ze nie chodzilo o gwarancje startow.
    Pani Terminska nie przyrzadzila Pawlowi jajecznicy na boczku a jak wiadomo,przez zolodek
    do serca mezczyzny czy jak jeszcze niedawno o Pawle mowil jego obecny guru,chlopaczka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-12-2018 o 17:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Awkop (12-12-2018)

  18. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartiromo1 Zobacz posta
    Złotousty Władek typuje toruń i cz-wę poza PO a ponieważ bardzo często jego prognozy mają współczynnik korelacji z rzeczywistością równy -1 więc można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, że jesteście jedną nogą w PO (chyba kosztem stali). Jeszcze tylko niech Mariusz napisze, że nie macie szans załapać się do 1/4 i można już obstawiać u buka.
    Pokrzyżuje ci plany, ja widze 1/4 tak:

    Leszno, ZG, KST, Wrocek/Czewa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta



    Z wywiadu z Pawlem mozna wywnioskowac,ze nie chodzilo o gwarancje startow.
    Pani Terminska nie przyrzadzila Pawlowi jajecznicy na boczku a jak wiadomo,przez zolodek
    do serca mezczyzny czy jak jeszcze niedawno o Pawle mowil jego obecny guru,chlopaczka.
    No i widzisz jak szybko zdiagnozowałeś problem Getwellu. Nażrą się jajecznicy w domu przed negocjacjami a potem przyjeżdza taki Dudek czy Kołodziej i siedzą głodni. A Polak wiadomo jak głodny to zły. Poźniej nie ma się co dziwić ze kontraktów nie podpisują jak na samą myśl o Getwellu źli się robią. A wystarczyłoby jajecznicy nasmażyć.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Jaki to "ułamek kwoty" zapytam z ciekawości?
    Na tym forum w zamierzchłych czasach bodajże w 2003 roku można było się naczytać, że w Toruniu płacą ogromne pieniądze żeby ktokolwiek jeździł a w takiej Częstochowie jeżdzą za grosze dla chwały i sławy Włókniarza. Teraz tak się czasy zmieniły, że Włókniarz płaci ogromne pieniądze i daje gwarancje startów takim ze śr. 1,4 a w Toruniu juniorzy za grosiki będą jeździć. Ciekawe czy Holta dalej ma te 150 za pkt. Bo on zawsze jest tam gdzie mało płacą i jeździ się dla sławy. Wtedy we Włókniarzu dzisiaj w drużynie z Torunia.

  20. Powrót do góry    #735
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Na tym forum w zamierzchłych czasach bodajże w 2003 roku można było się naczytać, że w Toruniu płacą ogromne pieniądze żeby ktokolwiek jeździł a w takiej Częstochowie jeżdzą za grosze dla chwały i sławy Włókniarza. Teraz tak się czasy zmieniły, że Włókniarz płaci ogromne pieniądze i daje gwarancje startów takim ze śr. 1,4 a w Toruniu juniorzy za grosiki będą jeździć. Ciekawe czy Holta dalej ma te 150 za pkt. Bo on zawsze jest tam gdzie mało płacą i jeździ się dla sławy. Wtedy we Włókniarzu dzisiaj w drużynie z Torunia.
    Tak jak Vacul poszedł do Gorzowa, bo "techniczny tor pomoże mu w GP", a teraz do Zielonej to nawet nie śledziłem co za bzdury nagadał.
    Co do Bogdanowicza, jeżeli chwalą się, że mało zapłacili, to z jednej strony dobrze, z drugiej natomiast trzeba pamiętać, że chłopak musi mieć na sprzęt. I jeszcze zastanawiam się ile musieli odpalić dla Gniezna, bo z tego co kojarzę, on miał tam kontrakt do końca wieku juniora.
    ...no oczywiście jest też taka możliwość, że jak usłyszeli w Gnieźnie, że doznali takiego zaszczytu, że GetWell chce dać szansę ich juniorowi, to z wrażenia puścili go za darmo Nie wiem
    Tak czy inaczej - należy czekać na postępy naszych młodzików zamiast przeplacać za obcych juniorów.

    Ps. Co do Miedziaka to już rzygać mi się chce tą powtarzaną w koło bzdurą, jaki on to jest teraz blee dla toruńskiego klubu.

  21. Powrót do góry    #736
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Za Szweda do Gniezna poszedł w barterze Kiełbasa. Szkoda, że nie IKS, bo byłby wreszcie 100% GetWell i brałbym karnet w ciemno. Jeśli gdzieś przepłacili to prędzej w Apatorze Częstochowa za Miśkowiaka i Przedpełskiego. Zwłaszcza ten pierwszy jest przereklamowany, już wolę Bogdanowicza, który nie pęka przed jazdą na łokcie. Toruń jest obecnie ligowym kopciuszkiem na tle ekstralipnych ekip, ale fama za Unibaksem ciągnie się dalej. Brak licencji w pierwszym terminie daje do myślenia. Tak czy owak, przy ograniczonym budżecie transfery oceniam za udane, fajni zawodnicy za relatywnie niewielkie pieniądze. Sam jestem ciekaw, co pokaże w Ekstralidze Kościuch i młody Szwed, bo tych Prosiaków, $łowaków i innych Maksów naoglądałem się do znudzenia i wiadomo, czego można się spodziewać.

  22. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Najważniejsze że jak Miedziak tak i Paweł mogą liczyć na doskonały PR.
    Już jest dobrze na Insta pod (smutnym) zdjęciem Pawła,Daria Kabała daje komentarz "najważniejszy jest ten uśmiech"

    Miedziak sezon 2017
    33 miejsce w rankingu, średnia 1,549

    Miedziak sezon 2018
    28 miejsce w rankingu, średnia 1,674

    Czy to aż taki progres jak to krzyczeli w nc+ i innych mediach, sami sobie odpowiedzcie.
    Ja osobiście, choć za Adrianem nie przepadam, życzę im średnich ponad 2,00.

  23. Powrót do góry    #738
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pokrzyżuje ci plany, ja widze 1/4 tak:

    Leszno, ZG, KST, Wrocek/Czewa.
    I cały misterny plan poszedł w pi...u

  24. Powrót do góry    #739
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Czy to aż taki progres jak to krzyczeli w nc+ i innych mediach, sami sobie odpowiedzcie.
    Ja osobiście, choć za Adrianem nie przepadam, życzę im średnich ponad 2,00.
    Jakiego progresu oczekujesz, przecież w klasyfikacji literek już wyżej się nie da? W Czewie jechał w parze przeważnie z Fredką, W Toruniu za doparowego miał Walaska, Pawła i juniorów. Cytując klasyka, statystyki są dla laików. Adrian trzyma fason i za to go lubię, bynajmniej bardziej niż Przedpełskiego.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    należy czekać na postępy naszych młodzików zamiast przeplacać za obcych juniorów.
    Po wejściu na linka z YT, który zapodałeś wcześniej, proponuję uzbroić się w cierpliwość. Czy Karol ma jakieś potomstwo? Z całym szacunkiem dla pana prowadzącego, ale w porównaniu do treningów u Rysia Neunerta to jest... śmiech na sali. No chyba, że "chłopaki" tak tylko do kamery się gibali, żeby nie wystraszyć konkurencji.

    Tak czy owak, z młodymi czy bez, ja widzę to tak: finał 2019 GetWell - Apator Częstochowa. I niech wygra lepszy. A jak się nie uda do 1/4, baraże też są fajne.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 13-12-2018 o 11:54

  25. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    riven (13-12-2018)

  27. Powrót do góry    #741
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Dzięki za czujność. Fajnie, że coraz więcej purystów językowych na tym forum, tylko cały czas kiepsko z logiką. Wydedukowałeś, że w przeciwieństwie do Adriana mam awersję do Przedpełskiego? Bynajmniej.

  28. Powrót do góry    #742
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    wybacz, kolo kogos TAK czepialskiego jak ty, nie sposob przejsc obojetnie jesli jest mozliwosc pstryczka w nos.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jakiego progresu oczekujesz, przecież w klasyfikacji literek już wyżej się nie da? W Czewie jechał w parze przeważnie z Fredką, W Toruniu za doparowego miał Walaska, Pawła i juniorów. Cytując klasyka, statystyki są dla laików. Adrian trzyma fason i za to go lubię, bynajmniej bardziej niż Przedpełskiego.
    .


    Nie no ja myślę że pojechał swoje 2017 i w 2018 a te zachwyty jak to się w czewie odbudował należy między bajki włożyć.

  30. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Koocie, ale kto się zachwyca? Komentatorzy? Pewnie ci sami, którzy rok wcześniej rozpętali nagonkę, że jeździ jak bandyta. Przejechał cały sezon bez kontuzji, chyba po raz pierwszy od dawien dawna, co w przypadku Adriana należy uznać za sukces, bo zamiast rehabilitacji będzie mógł fizycznie przygotować się do następnego. Czołówki światowej już pewnie nie dogoni, ale niech mu i Pawłowi częstochowska szlaka lekką będzie.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wybacz, kolo kogos TAK czepialskiego jak ty, nie sposob przejsc obojetnie jesli jest mozliwosc pstryczka w nos.
    Nódzi ci się dzisiaj, czy tylko palce świerzbia? Jeśli to pierwsze, cieszę się, że zapodałem ci temat do dyskusji. Jeśli to drugie, pasta BHP działa cuda, samo klepanie klawiatury może nie wystarczyć.

  31. Powrót do góry    #745
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Z tym Miśkowiakiem to różnie może być. Fakt, 2018 jeździł mizernie i generalnie sam pisałem, że przereklamowany. Ale tak trochę potem naszła mnie refleksja, że to jednak tylko jeden sezon, do tego trudny (brak swojego toru), a jednak kilka biegów tam wygrał np. z Ljungiem. Startowiec dobry, sprzęt pewnie też. Raczej nie jest to materiał na wielkiego ridera, ale na... skutecznego juniora chyba jednak tak. Może jeszcze Curzytek będzie do wzięcia... choć wątpię.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Co do Bogdanowicza, jeżeli chwalą się, że mało zapłacili, to z jednej strony dobrze, z drugiej natomiast trzeba pamiętać, że chłopak musi mieć na sprzęt. I jeszcze zastanawiam się ile musieli odpalić dla Gniezna, bo z tego co kojarzę, on miał tam kontrakt do końca wieku juniora
    Bodzio zostal wypozyczony na rok. Pewnie faktycznie za grosze w porownaniu z Miskowiakiem.
    Szkoda tylko, ze budowanie budzetu zaczyna sie opierac na szukaniu tanszych zawodnikow a nie na pozyskiwaniu nowych sponsorow. Nie przypominam sobie, czy za kadencji obecnie panujacego klubem pojawila sie jakas nowa, konkretna firma ze spora kasa ?
    Zreszta juz kiedys to pisalem. Nawet za Karkosika, dzialacze szukali jej chyba we wszystkich wiekszych zakladach w miescie.

  33. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Nie no ja myślę że pojechał swoje 2017 i w 2018 a te zachwyty jak to się w czewie odbudował należy między bajki włożyć.
    Średnią sobie zbił play-offami bo w zasadniczej miał powyżej 1,8 czyli progres był. Do tego trafiały mu sie bardzo dobre mecze a te przeważnie zapadają w pamieci i kreują postrzeganie zawodnika. Natomiast jedno co się ewidentnie poprawiło to jazda Adriana, jest dużo płynniejsza.

  34. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta



    Nódzi ci się dzisiaj, czy tylko palce świerzbia? Jeśli to pierwsze, cieszę się, że zapodałem ci temat do dyskusji. Jeśli to drugie, pasta BHP działa cuda, samo klepanie klawiatury może nie wystarczyć.
    Czyli nie wybaczyłes? W takim razie nie wiem, czy zyly mam ciac wzdluz czy w poprzek
    Interesujace, ze klepanie w klawiature wypominasz mi akurat ty, forumowy wszechmistrz paplania w kolo macieju tego samego i z takim samym skutkiem.


    Edit. Zeby bylo w temacie. Chociaz liczby zdaja sie nie potwierdzac, to wg mnie Miedzin pojechal lepszy sezon. Jakis taki spokojniejszy. No i wiadomo, pierwsza zmiana klubu, inne warunki. Uwazam, ze nie trzeba zanotowac wielkiego skoku sredniej by moc stwierdzic, ze byl to najlepszy sezon od kilku lat.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 13-12-2018 o 14:10
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Brytole już wiedzą, że na początku sezonu z Chrisem będzie powtórka z rozrywki. Czy Klopp trzyma rękę na pulsie?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Powrót do góry    #750
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Śniło mi się, że last minute zakontraktowali Hancocka i rozpocząłem wielką krucjatę hejtu na Get Well 2019

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    Edit. Zeby bylo w temacie. Chociaz liczby zdaja sie nie potwierdzac, to wg mnie Miedzin pojechal lepszy sezon. Jakis taki spokojniejszy. No i wiadomo, pierwsza zmiana klubu, inne warunki. Uwazam, ze nie trzeba zanotowac wielkiego skoku sredniej by moc stwierdzic, ze byl to najlepszy sezon od kilku lat.
    Lidera klasyfikacji wykluczeń obronił
    Ogólnie był lekki progres, ale było dużo mniej szumu wokół niego, co daje taki efekt odbioru. W sumie też chyba o to Miedziakowi chodziło?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Brytole już wiedzą, że na początku sezonu z Chrisem będzie powtórka z rozrywki. Czy Klopp trzyma rękę na pulsie?
    Mi się wydaje, że Ford najzwyczajniej w świecie nie chce go w składzie, a nawiązanie do problemów jest po prostu niezłą wymówką.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lidera klasyfikacji wykluczeń obronił
    Ogólnie był lekki progres, ale było dużo mniej szumu wokół niego, co daje taki efekt odbioru.
    Do tego najgorsze(?) w karierze Elitserien, gdzie bardzo szybko stracił miejsce w Indianernie.

  38. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Interesujace, ze klepanie w klawiature wypominasz mi akurat ty, forumowy wszechmistrz paplania w kolo macieju tego samego i z takim samym skutkiem.
    Przynajmniej, czy tam bynajmniej jak wolisz, nie wchodzę między wódkę i zakąske szukając gównoburzy i nabijając posty po wszystkich wątkach jak leci. Co takiego odkrywczego dodałeś dla odmiany w temacie Miedziaka? Jeśli brak ci merytorycznych argumentów to wracaj lepiej na swoje pole, u nas kartofli na podwórku się nie sadzi. Bez odbioru.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    blacktop (14-12-2018)

  40. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    ciesz sie z darmowej korepetycji i skoncz sie pultac. Tak sie chwaliles luznymi majtami a zaczynam sie zastanawiac czy to nie zwyczajny brak orzechow?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #754
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Za Szweda do Gniezna poszedł w barterze Kiełbasa.
    Tak było zapowiadane, ale ostatecznie wylądował w Łodzi, więc barterowa teoria upada.
    Co do Neunerta to do dzisiaj pamiętam napis na wejściu do sali gimnastycznej, która nomen omen wyglądała jak większa stodoła:
    coś w stylu - "Jeżeli chcesz przeżyć chwilę strachu, do tej sali wpadaj brachu!"

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Może jeszcze Curzytek będzie do wzięcia... choć wątpię.
    Jak będzie Curzytek to i będzie Kowalski.

  42. Powrót do góry    #755
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Curzytek lepszy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Curzytek lepszy.
    Kwestia optyki. Dla mnie lepszy i to sporo jest Kowalski.

  44. Powrót do góry    #757
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tak było zapowiadane, ale ostatecznie wylądował w Łodzi, więc barterowa teoria upada.
    No tak, akurat wtedy byłem na odwyku od żużla, więc mi ten fakt umknął. A może Kiełbasa poszedł w rozliczeniu za Kudriaszowa, a Kościuch do Torunia? Kto ich tam wie, jak się między sobą dogadywali? Zarówno z Gnieznem, jak i z Łodzią Toruń ma raczej dobre relacje, a u Grabarza seniorów zawsze był dostatek, z juniorami gorzej. Tak czy owak mogli Kiełbasę zostawić. Nic nie mam nic do IKS'a, sprawia wrażenie dobrze ułożonego i ogarniętego chłopaka, ale czy żużel to jest akurat zajęcie dla niego? Czasem sprawia wrażenie jakby był w tym biznesie na siłę. Obym się mylił.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Co do Neunerta to do dzisiaj pamiętam napis na wejściu do sali gimnastycznej, która nomen omen wyglądała jak większa stodoła:
    coś w stylu - "Jeżeli chcesz przeżyć chwilę strachu, do tej sali wpadaj brachu!"
    Ta stodoła, za moich czasów przynajmniej miała lepsze wyposażenie niż niejedna szkoła sportowa. Sam Pan Ryszard o to dbał i dokładał z własnej krwawicy. Słynął z twardej ręki, ale jego metody się sprawdzały. Miał ogromny autorytet i szacunek u zawodników. Bardzo niedoceniana postać w historii toruńskiego żużla. Podobnie jak niezyjący już niestety Janusz Kościelak, czy Jerzy Kniaź. Niesamowita charyzma i osobowość. Za ich czasów mieliśmy prawdziwy wysyp talentów i medali. Dziwnym trafem od czasu odejścia Neunerta poza samorodkiem Przedpełskim nie mamy się czym chwalić, a przecież w międzyczasie wybudowano MotoArenę, minitory na Lotnisku, takich możliwości do uprawiania czarnego sportu oraz bazy treningowej nigdy wcześniej nie było.

  45. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    zima idzie, my bedziemy rozjezdzeni w swojej szklarni z ogorkami z Lodzi, Grudziadza, Ostrowa, Falubaz znowu bez treningu u siebie na zamarznietej skorupie.
    Ostrow, Rybnik i Łódz podano dzis na klubowym FB

  46. Powrót do góry    #759
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Ta stodoła, za moich czasów przynajmniej miała lepsze wyposażenie niż niejedna szkoła sportowa. Sam Pan Ryszard o to dbał i dokładał z własnej krwawicy. Słynął z twardej ręki, ale jego metody się sprawdzały. Miał ogromny autorytet i szacunek u zawodników. Bardzo niedoceniana postać w historii toruńskiego żużla.
    Człowiek-legenda, pruska szkoła. Takich już nie uświadczysz.
    Młodziaki zamiast z komóreczką w ręku by tak **********li, aż by im te rurki z dupy pospadały. Rychu szybko by wprowadził porządki. Aż mi się gęba śmieje jak sobie to wyobrażam.

  47. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    2019 a Janusze spinają się do rurek, nieźle
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Człowiek-legenda, pruska szkoła. Takich już nie uświadczysz.
    Młodziaki zamiast z komóreczką w ręku by tak **********li, aż by im te rurki z dupy pospadały. Rychu szybko by wprowadził porządki. Aż mi się gęba śmieje jak sobie to wyobrażam.
    Oj tam,sprawnosc fizyczna to chyba najmniejszy problem naszych Perelek.
    Zeby zuzel uprawiac zawodowo,potrzeba jaj a nie gimnastykow czy kulturystow.
    To w sumie banal,ale glowa i predyspozycje sa najwazniejsze.
    Rychu,Zdzichu czy Janusz,malo wazne,bo podstawy ogolnorozwojowki
    potrzebnej do uprawiania tego sportu moze im wpoic kazdy sumienny i
    dobrze wyksztalcony trener.
    Co innego gdyby na sali prowadzil ich szofer a juz przerabialismy taki czas,ze wlasnie szofer
    w klubie byl najwazniejszy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #762
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    No nie wiem - ja kojarzę jakiś rok temu news, że taki Rydlewski przewrotu w przód nie potrafił zrobić.
    Co do tzw. "szofera" to od czegoś trzeba zacząć - nie ma co się śmiać. Gościu przede wszystkim był zaufanym człowiekiem, który, bez obrazy, moim zdaniem miał większą wiedzę co się dzieje w żużlu, niż obecna Pani Prezes.

  50. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    jak oni przewrotu w przód nie potrafią zrobić to co się dziwić że każdy upadek oznacza kontuzję

  51. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Może dlatego jeżdżą tak sztywno i zachowawczo, bo mają świadomość czym ewentualny uślizg może się skończyć.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rychu,Zdzichu czy Janusz,malo wazne,bo podstawy ogolnorozwojowki
    potrzebnej do uprawiania tego sportu moze im wpoic kazdy sumienny i
    dobrze wyksztalcony trener.
    To prawda, że do żużla, jak i każdego innego sportu trzeba mieć talent, ale tak samo nie każdy ma predyspozycje do zostania dobrym trenerem. Same jaja do żużla nie wystarczą. Wielu przedwcześnie zakończyło kariery, chociaż mieli twarde, ale już kości niekoniecznie. Poza tym to sport motorowy i trzeba jeszcze mieć coś pod tymi jajami, chociaż w tej sprawie zdaje się także masz odmienne zdanie. Na końcowy sukces składa się wiele czynników, co również brzmi jak banał, ale skoro profesjonalista w każdym calu Tony Rickardsson zwracał się o pomoc w nastawieniu gnatów do naszego Rycha, znaczy że Neunert był nietuzinkowym fachowcem. Facet naprawdę miał szeroką wiedzę i świetne podejście do młodych, a starzy po latach do niego wracali.

    Nie chce tu smęcić w stylu, "za moich czasów było lepiej", czy "ta dzisiejsza młodzież". Dziś rzeczywiście nie trzeba kulturystów do żużla, bo tory w Polsce są gładkie jak stół. Dawniej trochę tej pary w łapach trzeba było mieć i generalnie silną oraz elastyczną budowę. Nie było dmuchanych band, stabilizatorów szyjnych i innych nowoczesnych ochraniaczy. Współcześni żużlowcy idą bardziej w kierunku zbicia wagi, te chłopaczki wyglądają jak chucherka. Jaguś przy nich wyglądałby jak Szwarceneger Zresztą w przypadku żużla nie chodzi tu o wyciskanie sztangi, ale wyrobienie elastyczności mięśni i reakcji na upadek, stąd akrobatyka i gimnastyka.

    Z drugiej strony zawsze śmiać mi się chce, kiedy czytam, jaki sztab szkoleniowy ma niejeden z naszych krajowych adeptów i nie piję tu bynajmniej do naszych pereł. Trener personalny, ogólnorozwojowy, psycholog i tak dalej. A potem przyjeżdża prosto z lotniska jakiś młody Kangur, po drodze zaćmił zioło, zaliczył flaszkę, ze trzy panny wyściskał, przegryzł hamburgerem na stacji CPN, a na torze rozstawia wszystkich po kątach.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 14-12-2018 o 12:18

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Semen (14-12-2018)

  53. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie podwazam fachowosci Rycha,ale na tym etapie "kariery" ,naszym Perelkom nie jest on niezbedny.
    Oni musza nauczyc sie upadac,byc ogolnie wysportowani a to rownie dobrze moze im wpoic obecny trener,ktory
    sroce spod ogana nie wypadl.
    Sprzeciwiam sie po prostu ukrytej sugestii w tej dyskusji,ze nasze Perelki nie jada,bo nie ma juz pana Ryszarda.
    Mi to przypomina bezzasadne ( moim zdaniem ) wzdychanie do speedwaya lat 70 i 80.Niby bylo lepsze,bardziej interesujace,wtedy
    sie podobno dzialo.

    W sprawie tego ,ze pod jajami tez trzeba miec cos konkretnego sporu nie ma.Nie wiem po czym wnosisz,ze mam tu odmienne zdanie.
    Mam podobne.Nawet ostanio dyskutowalismy o tym na podstawie sprzetu dla naszych Adeptow i bylem zdania,ze nie tylko samej nauki
    jazdy potrzebuja ale tez konkretnego sprzetu aby sie mogli z predkosciami jak jak najwczesniej zaprzyjaznic.

    Kangury to osobna sprawa.Ich mozna porownac do naszych "wioskowych" ktorzy juz za mlodu widza co to ciezka praca i nie sa
    skazeni miastem z tymi wszystkimi smartfonami,tabletami,dyskotekami i szukaniem Pokemonow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •