Strona 95 z 177 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,275 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4231
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    zamiast koszuli - parasol. Chroni tez przed sloncem a wiec w konsekwencji rowniez przed debilnymi pomyslami.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-06-2019)

  3. Powrót do góry    #4232
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    to prawda, że ultrasi z Elany mają przyjść na ten mecz? Mam nadzieję, że tych z Elany tam nie będzie, albo ultrasi Apatora ich pogonią.

  4. Powrót do góry    #4233
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    to prawda, że ultrasi z Elany mają przyjść na ten mecz? Mam nadzieję, że tych z Elany tam nie będzie, albo ultrasi Apatora ich pogonią.
    Jak przyjdą to raczej nie ultrasi

  5. Powrót do góry    #4234
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    to prawda, że ultrasi z Elany mają przyjść na ten mecz? Mam nadzieję, że tych z Elany tam nie będzie, albo ultrasi Apatora ich pogonią.
    Ultrasi czy tzw. hools ? Raczej Ci drudzy. A Elana pewnie się wybierze na Motoarenę, ale raczej tydzień później na mecz Toruń-Grudziądz.

  6. Powrót do góry    #4235
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ci z Elany maja stać nad parkingiem jako ochrona zuzlokow w razie co...
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 19-06-2019 o 14:47

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Morciasz (19-06-2019)

  8. Powrót do góry    #4236
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Jeżeli przyjdą w barwach to nie zostaną wpuszczeni przez Policję. Ostatnio chcieli wejść na sektor gości w meczu z Unią Leszno. Nieskutecznie.

  9. Powrót do góry    #4237
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Jeżeli przyjdą w barwach to nie zostaną wpuszczeni przez Policję. Ostatnio chcieli wejść na sektor gości w meczu z Unią Leszno. Nieskutecznie.
    Ale w przypadku niebieskich, żółtych, białych barw Lublina, żółte, niebieskie barwy Elany mogą się dwoić, troić w oczach ochrony....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    adsiz (19-06-2019)

  11. Powrót do góry    #4238
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Ultrasi czy tzw. hools ? Raczej Ci drudzy. A Elana pewnie się wybierze na Motoarenę, ale raczej tydzień później na mecz Toruń-Grudziądz.
    Niekoniecznie. Największym wrogiem hoolsa (piłkarskiego ogólnie) Motoru jest Wisła i Widzew czyli kumple elany.

  12. Powrót do góry    #4239
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeciez jest napisane ponad 100 mln zl czyli np. 180 mln.
    Jak się zamknie w 350 to będzie dobrze. W dodatku tam trzeba sporo przygotować, zwłaszcza pod parking, a sam stadion leży na podmokłym terenie. To nie jest jak MA na prostym szczerym polu, tak to można sobie budować.
    A jeśli realny jest pomysł, żeby była to część rewitalizacji rzeki to potrzeba tu grubej kasy i 500 mln będzie mało.
    Stadion na 20 tys + dach nad torem (już pomijam rozsuwany) + parking wielopoziomowy + kładka na drugą stronę rzeki, czyli most bo kibice wychodząc na północ nie będą się tratować na wąskiej kładce + ewentualna rewitalizacja terenu po drugiej stronie rzeki.
    To są fantasmagorie prezydenta których kosztu nawet nie jest w stanie oszacować
    Ale Żuk to nasz lubelski Gierek, więc twierdzę, że on jest w stanie to przeforsować.
    Znając go, to będzie chciał być tym który zmieni oblicze tej ziemi nie licząc się z obciążeniami, a jest to teren naprawdę obskurny.

    Co więcej, działacze mogą go podpuszczać i prowokować kolejne deklaracje (już ta była mocna) i zrealizować plan przeniesienia stolicy polskiego żużla do lublina



    O ile na chwile obecną stadion na 20 tys byłby w sam raz a dodając efekt nowości chętnych by było jeszcze więcej to trzeba się zastanowić co będzie gdy boom się skończy.
    Z drugiej strony można walczyć o to, żeby ta moda przestała być modą, a można to zrobić tylko stadionem.
    Niestety planowana przeprowadzka na nowy stadion planowana jest w bardzo odległym terminie, co pomijając już problem jazdy w Rzeszowie czy gdzieś może spowodować zmianę pozycji lubelskiego żużla do tego czasu.
    Nie twierdzę, że takie wydawanie publicznych pieniędzy jest słuszne bo nie jest, ale odrzucając przekonania,
    wierzę że ten abstrakcyjny pomysł może zostać w Lublinie wprowadzony w życie.
    Choćby dlatego, że jeszcze bardziej abstrakcyjny pomysł super stadionu dla kopaczy 3 czy 4 ligi już Żuk zrealizował.
    On jest chory jak od czasu do czasu czegoś się nie zbuduje. Stadion piłkarski, lotnisko, aquapark, stadion lekkoatletyczny (!),
    więc i wypasiony stadion żużlowy w mieście gdzie ponad połowa chętnych nie mieści się na stadionie - to woda na młyn Żuka.

  13. Powrót do góry    #4240
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Niekoniecznie. Największym wrogiem hoolsa (piłkarskiego ogólnie) Motoru jest Wisła i Widzew czyli kumple elany.
    Tam jest o tyle śmieszniej, że kibic piłkarskiego Motoru nie pała miłością do tego żużlowego.

  14. Powrót do góry    #4241
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Tam jest o tyle śmieszniej, że kibic piłkarskiego Motoru nie pała miłością do tego żużlowego.
    W takim razie mamy przekroczona granice kibicowskiej głupoty.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    adsiz (19-06-2019), stone_gossard (19-06-2019)

  16. Powrót do góry    #4242
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    [QUOTE=Howard;1969335]Bacz na słowa ale poza tym z treścią przekazu chyba się zgadzam

    Faktycznie niefortunna zbitka wyszla
    ale to jakis ...sam nie wiem ..zal...
    czlowiek pamieta lata 80-te ,90-te czy 2001,2008 czy nawet 2007 srebro za Unia; cale serie medalowe jazda z ikra mlodzi , zadziorni nawet jak przegrywali to po walce z reguly a teraz jeden Doyle i 6-ć wkladow w kewlar aby uzupelnic sklad
    moze to takie subiektywne odczucie ale jakos inne druzyny jada z zebem...a my zaliczamy poprostu kolejki...
    moze sie myle ale takie mam odczucie..
    pewnie jazda na zuzlu to nie jest tak splunac ale qrcze postawa naszych zawodowcow wywoluje u mnie lekkie w*****nie i niechec...
    jak to u kibica od wielu lat...
    pozdrawiam

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dominiktor za jego przydatny post!

    orlosep (19-06-2019)

  18. Powrót do góry    #4243
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Takich co jadą z zębem w całej lidze na palcach jednej, może w porywach dwóch rąk można policzyć, GetWell nie jest tutaj wyjątkiem, po prostu tutejszy skład jest, jaki jest, dziurawy jak ser szwajcarski. Zdecydowana większość pokazuje zęby dopiero jak im cztery koła razy x na fakturze koło nosa przechodzi.

  19. Powrót do góry    #4244
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Takich co jadą z zębem w całej lidze na palcach jednej, może w porywach dwóch rąk można policzyć, GetWell nie jest tutaj wyjątkiem, po prostu tutejszy skład jest, jaki jest, dziurawy jak ser szwajcarski. Zdecydowana większość pokazuje zęby dopiero jak im cztery koła razy x na fakturze koło nosa przechodzi.
    Pewnie i masz racje 5-7 z zebem pozostali za 4k ale nasi nawet za 4k maja w 4literach
    wiem ze UL to inna polka ale potrafia jechac zawsze i do konca moze jada za 8k moze za 10k nie wiem....
    wiem ze jada niewazne w jakim skladzie....z JH bez niego z KJ bez niego ..poprostu walcza a za ile to ich osobista sprawa....
    widocznie nasi cenia sie wyzej niz dostaja i jechac z zebem nie maja zamiaru.....tylko dlaczego podpisali umowe....

  20. Powrót do góry    #4245
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    W takim razie mamy przekroczona granice kibicowskiej głupoty.
    Powiem wiecej, obecny boom na żużel może być gwoździem do trumny lubelskiej piłki, a na pewno byłby gdyby uprzednio nie zbudowano piłkarzom stadionu.
    Po prostu fanów piłki nożnej jest za mało żeby znieść ją w lubelskim czy nawet polskim wydaniu.
    A janusze i ciekawscy szeroki strumieniem płyną na żużel.
    Gdyby to żużel miał nowoczesny obiekt a piłka stary, to już by była Zielona Góra w stopniu zaawansowanym.
    Teraz i tak jest nieźle dla fanów żużla.
    Jeszcze 10 lat temu nikt w mieście nazwy Motor nie kojarzył z żużlem bo tak mocno kojarzyła się z klubem piłkarskim,
    a w szczególności z kibolami.
    Dodatkowo pojawiały się na forum skargi że fani żużla zostali "obici" przez tych od piłki, w co dziś trudno uwierzyć.
    Były też przypadki że fani piłki konfiskowali szaliki itp przyjezdnym przed czy po meczu żużlowym,
    np Krosno, które z Karpatami nie ma nic wspólnego. Dochodziły nieporozumienia z innymi klubami.
    Trzeba dodać że w czasach wielosekcyjnego klubu RKS Motor to żużel utrzymywał klub przy życiu i
    mimo popełnionych błędów w zarządzaniu, sekcja żużlowa ma dużą zasługę w upadku lubelskiego żużla w 95 roku.
    Takiego upadku nie miał nikt w Polsce, zawsze spadkowicz miał jakieś aktywa, a tutaj pojawiła się skrajna nędza,
    nawet Rawicz był bogatszy.
    Obecna zamiana ról w relacji żużel piłka to kategoria cudu.
    Potencjał żużla w tym mieście jest po prostu olbrzymi i na pewno wiąże się z legendą Hansa.

  21. Powrót do góry    #4246
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Pewnie i masz racje 5-7 z zebem pozostali za 4k ale nasi nawet za 4k maja w 4literach
    Doyle i Jack dają z siebie 100%, a nawet więcej biorąc pod uwagę jak wypadają w innych rozgrywkach, reszta walczy na ile im kabel lub reumatyzm pozwala. Nie ma co szukać drugiego dna, wystarczyło zamiast Nadgarstka z Kościuchem zostawić Pawła lub Miedziaka, tudzież jak zarządowi z nimi nie po drodze zakontraktować choćby i bezzębnego Czołgistę i dziś byśmy byli w innym miejscu. Przede wszystkim trzeba było wcześniej zakończyć eksperyment p.t. Bob Budowniczy i wziąć się bez owijania w bawełnę za szkółkę, bo tutaj tkwi sedno problemu.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Howard (21-06-2019)

  23. Powrót do góry    #4247
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No akurat Głupek dużo lepiej punktuje dla Vastervik. Tak na dobrą sprawę, to dla KST w tym roku wybitnie wyszedł mu jeden mecz w Lublinie. Choć faktycznie prawdą jest, że w tej swojej kwadratowej jeździe dużo punktów dowiózł "determinacją", włącznie z kopniakami.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #4248
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    No akurat Jackie Chan trafił do Vastervik jak już mu forma (sprzęt?) wróciła na właściwe tory. Elitserien to jest takie trochę "odwróć tabelę" jak popatrzeć na jazdę niektórych zawodników. A kopniaki ja mu piszę na plus, za te cztery kafle powinien Iksowi krótkie korepetycje z taekwondo zafundować, młody większy miałby z tego pożytek, niż z lepienia babek w Ząbikowej piaskownicy.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 19-06-2019 o 20:33

  25. Powrót do góry    #4249
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Na moje może nawet odgryzc Griszy czy Miesiącowi ucho, byleby w piątek wygrać, najlepiej z bonusem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #4250
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Doyle i Jack dają z siebie 100%, a nawet więcej biorąc pod uwagę jak wypadają w innych rozgrywkach, reszta walczy na ile im kabel lub reumatyzm pozwala. Nie ma co szukać drugiego dna, wystarczyło zamiast Nadgarstka z Kościuchem zostawić Pawła lub Miedziaka, tudzież jak zarządowi z nimi nie po drodze zakontraktować choćby i bezzębnego Czołgistę i dziś byśmy byli w innym miejscu. Przede wszystkim trzeba było wcześniej zakończyć eksperyment p.t. Bob Budowniczy i wziąć się bez owijania w bawełnę za szkółkę, bo tutaj tkwi sedno problemu.
    Doyle nawet ponad jedzie jak lider przez duze L , Jack punktuje srednio reszta jak mu/im wyjdzie , pewnie ze teraz wiadomo wziasc tego i tego ale widocznie sie nie dalo, nie chcieli ja nie wiem mamy to co mamy, magie nazwisk ktorym sie nie chce i nie mam pretensji ze przegrywaja ale w jakim stylu , z Wieska Jagusia kibice sie smiali ze nie jest wstanie utrzymac motoru a zostal ikona Apatora i jak jego pamietam (a nie mam 20 lat) jak mowil ze sprzet mu nie idzie 2-3 mecze ( przeciwienstwie do M.Kowalika ktory po kontuzji nadgarstka trzy lata tlumaczyl sie brakiem sprzetu i sponsorow) to wracal jechal i walczyl ,nie wiem jak stosunki z klubem ale walczyl i swoje robil a teraz poprostu wpadaja na mecz i ..no wlasnie i jada, udaja? a szkolka swoja droga dramat.Podsumowujac jeden zawodowiec 6 kewlarow i 3ka "menagerow" ja uwazam ze z przypadku...patrzac z boku i nie ze bylbym lepszy bo latwo krytykowac ...ja osobiscie nie wiem co zrobic ale nie znam sie na prowdzeniu druzyny zuzlowej moge zrobic inne rzeczy i wiem ze na tym sie znam i dam na to gwarancje (wiem ze to sport i gwarancji nie ma) ale moim laickim okiem dlugoletniego kibica brak ambicji jest widoczna i to "dowodzenie" mnie osobiscie razi i wiem ze to glupie ,trzeba znac druzyne od srodka i wtedy naprawiac i ja nie znam recepty na uzdrowienie ... chyba sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i sa wstanie to zrobic...mam nadzieje ...ja moge tylko.."widziec"
    pozdrowienia

  27. Powrót do góry    #4251
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ja też jestem laikiem i nie czuję żużla ale jak to mówią, ryba psuje się od głowy.

    CHolder
    IKS
    Miedziak/Paweł
    Iver/Michelsen
    Doyle
    Turoś
    Kościelniak
    Jackie Chan

    trenejro Bajerjo

    Czy to było takie niewykonalne i kosztowne w porównaniu z aktualnym bajzlem?

    pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #4252
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    Pewnie i wykonalne ale w jakiejs kwestii niespelnione i zapewne obaj nie mielismy na to wplywu
    jest jak jest a fakty sa takie ze jedziemy ponizej mozliwosci i w mojej opini bez ambicji ...
    pytanie brzmi dlaczego?
    pewnie jest cos z ta ryba i jej glowa

  29. Powrót do góry    #4253
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Ja też jestem laikiem i nie czuję żużla ale jak to mówią, ryba psuje się od głowy.

    CHolder
    IKS
    Miedziak/Paweł
    Iver/Michelsen
    Doyle
    Turoś
    Kościelniak
    Jackie Chan

    trenejro Bajerjo

    Czy to było takie niewykonalne i kosztowne w porównaniu z aktualnym bajzlem?

    pozdrawiam
    bardzo przyjemny skład na balans Ekstraliga/Nice. Na nic więcej

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi rotapa za jego przydatny post!

    Buszmen (19-06-2019), orlosep (20-06-2019)

  31. Powrót do góry    #4254
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    CHolder
    IKS
    Miedziak/Paweł
    Iver/Michelsen
    Doyle
    Turoś
    Kościelniak
    Jackie Chan

    trenejro Bajerjo

    Czy to było takie niewykonalne i kosztowne w porównaniu z aktualnym bajzlem?
    Z tych X/Y pod 3 Przedpełski, pod 4 Iversen i byli byśmy w tym samym miejscu co obecnie.

  32. Powrót do góry    #4255
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Chris Holder musi być w składzie siłą nr 4-5 żeby Toruń miał sens.
    Przy nędznych juniorach nie da się tego przeskoczyć.

    Po spadku Gorzowa:

    1. Doyle 2. Woźniak/Zengota 3. Hampel/Iversen 4. Holder 5. Zmarzlik 6-7 kevlary

    Po spadku Lublina:

    1. Doyle 2. Michelsen 3. Hampel/Iversen 4. Holder 5. Grisza 6-7 kevlary

    lub inna struktura z Lampartem na juniorce.

  33. Powrót do góry    #4256
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    bardzo przyjemny skład na balans Ekstraliga/Nice. Na nic więcej
    Zgoda, ani kibica sukcesu, ani zakupoholika taki skład pewnie nie zadowoli, ale pamiętających Apatora już owszem. Zresztą gdyby nie akcja komandosa i menadżer stulecia, nawet w obecnej konfiguracji play-off nie byłby poza zasięgiem.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Z tych X/Y pod 3 Przedpełski, pod 4 Iversen i byli byśmy w tym samym miejscu co obecnie.
    Przedpełski zwłaszcza na MA to jednak inny kaliber niż Kościuch lub rencista z Andory, chociaż wyżej cenię sportowy charakter Adriana. PUK'a wrzuciłem tylko z uwagi na dwuletni kontrakt, w przeciwnym razie postawiłbym na młodszego i bardziej zadziornego Mikkela lub Thomsena, ale do tego drugiego z uwagi nejmarowanie straciłem zupełnie sympatię. Dla mnie to kompromis między własnym widzimisię, a realiami i termosową poduszką, bez mokrych snów o Dudkach, Zmarzlikach i Pawlickim na rezerwie.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 19-06-2019 o 22:02

  34. Powrót do góry    #4257
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Po spadku Lublina:

    1. Doyle 2. Michelsen 3. Hampel/Iversen 4. Holder 5. Grisza 6-7 kevlary

    lub inna struktura z Lampartem na juniorce.
    Za Polakow seniorow to w tym zestawieniu kto bedzie robil?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #4258
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Za Polakow seniorow to w tym zestawieniu kto bedzie robil?
    Miesiąc miał być, nie Michelsen. MM widzę we Wrocku albo Czewie w tym wypadku.
    Ale już na tym przykładzie widać jak opłaca się wam spuścić Stal
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 19-06-2019 o 22:15

  36. Powrót do góry    #4259
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Chris Holder musi być w składzie siłą nr 4-5 żeby Toruń miał sens.
    Przy nędznych juniorach nie da się tego przeskoczyć.

    Po spadku Gorzowa:

    1. Doyle 2. Woźniak/Zengota 3. Hampel/Iversen 4. Holder 5. Zmarzlik 6-7 kevlary

    Po spadku Lublina:

    1. Doyle 2. Michelsen 3. Hampel/Iversen 4. Holder 5. Grisza 6-7 kevlary

    lub inna struktura z Lampartem na juniorce.

    przy spadku Gorzowa nie widzie w skladzie ani Zengiego , ani czolgisty zgrane karty Bartek Zmarzlik szczyt marzen
    1 Doyle 2 Wozniak 3-4 Iversen/Chris Holder 5 Bartek Zmarzlik 6-7 musi byc ktos/ dwoch na 4-5 pkt aby powalczyc o cos wiecej z kewlarami 3-5 miejsce
    po spadku Lublina :
    bez Hampela ale z Lampartem i rozumiem i wiem ze mowimy o Wiktorze ale to raczej miejsca 2-4 zlezy duzo od Uni....
    tak to widze

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Za Polakow seniorow to w tym zestawieniu kto bedzie robil?


    uuuu ja tez o tym nie pomyslalem sklad niezly ale nierealny
    dzieki za czujnosc kingpin

    ale po spadku Gorzowa pasuje
    Ostatnio edytowane przez dominiktor ; 19-06-2019 o 23:30

  37. Powrót do góry    #4260
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Z kronikarskiego obowiązku odnotuję kolejny sukces Ząbikowych sierot. Dziś nasze najlepsze armaty prawie wygrały z pierwszoligowym Gnieznem i drugim garniturem GKM'u. Prawie, bo znów Szwed się starszych nie posłuchał. Z uwagi na piątkowy mecz o życie team order był, aby pojechać z gazem, ale cało i zdrowo a ten dziś jechał na komplet i tradycyjnie zaliczył glebę (jadąc na ostatnim miejscu, na wypadek gdyby ktoś robił sobie nadzieję).

  38. Powrót do góry    #4261
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Hampel wam pasuje w każdej opcji. Nawet za Iversena bo bardziej opłaca się mieć Polaka na wypadek kontuzji.
    Też nie jestem fanem, ale lepiej szybko takiego Jarka przyklepać, bo w Rybniku też musi ktoś jeździć,
    a duet Hampel-Woryna nie wygląda najgorzej jeśli sprawnie dobiorą obco.

  39. Powrót do góry    #4262
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Hampel wam pasuje w każdej opcji. Nawet za Iversena bo bardziej opłaca się mieć Polaka na wypadek kontuzji.
    Też nie jestem fanem, ale lepiej szybko takiego Jarka przyklepać, bo w Rybniku też musi ktoś jeździć,
    a duet Hampel-Woryna nie wygląda najgorzej jeśli sprawnie dobiorą obco.

    JH? blagam dla desperatow jak mamy miec jakies ambicje to nie JH wole Szymona Wozniaka nie przymierzajac po 100kroc

  40. Powrót do góry    #4263
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Ja zawsze patrzę w ten sposób: czy wolałbym żeby w drużynie z którą moja drużyna walczy bezpośrednio,
    np. pod numerem 2 jeździł Woźniak czy Hampel.
    I wtedy sobie od razu odpowiem, "a jak Woźniak, to niech sobie jeździ, luz".
    Mimo, że Jarka nigdy nie chciałem widzieć w żadnej ekipie którą często oglądam.

  41. Powrót do góry    #4264
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dlaczego wy tak usilnie wpychacie Holdera pod 8 na przyszly sezon skoro bedzie miec juz 24 lata?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #4265
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dlaczego wy tak usilnie wpychacie Holdera pod 8 na przyszly sezon skoro bedzie miec juz 24 lata?
    Bo po naszym spadku nie dość, że poszerzą eligę do 10 zespołów to jeszcze zmienią limit wieku pod 8. i 16. do 24 lat....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    orlosep (20-06-2019)

  44. Powrót do góry    #4266
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Nie no genialny pomysł - wydać pełno kasy na rekonwalescenta - Hampela, który nadaję się pod nr 2.

  45. Powrót do góry    #4267
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Na jak długo przyznajesz zawodnikowi status rekonwalescenta?

  46. Powrót do góry    #4268
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Miesiąc miał być, nie Michelsen. MM widzę we Wrocku albo Czewie w tym wypadku.
    Ale już na tym przykładzie widać jak opłaca się wam spuścić Stal
    Rok temu opłacało się spuścić Falubaz ale wiadomo - Get Well Gramy always fair.
    Szpieg z krainy deszczowców/piąta kolumna zadbał na spółkę z Pedersenem, by spadł Tarnów.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dlaczego wy tak usilnie wpychacie Holdera pod 8 na przyszly sezon skoro bedzie miec juz 24 lata?
    Kto wpycha? Chyba nie piszesz o Polewaczce, który podaje alternatywny skład na ten sezon? Ogarnij się .
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #4269
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Na jak długo przyznajesz zawodnikowi status rekonwalescenta?
    W tym wypadku nie chodzi tyle o kondycję fizyczną co o styl jazdy i przydatność dla drużyny.
    Nie przekonuje mnie płacenie za nazwisko.

  48. Powrót do góry    #4270
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    a Holder za co ma placone jak nie za nazwisko?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #4271
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a Holder za co ma placone jak nie za nazwisko?
    A co to za argument w kontekście Hampela? Chcemy pięciu Holderów? Równie dobrze można zostawić do tego Holtę.

  50. Powrót do góry    #4272
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Argument taki, ze z Hampela mozna jeszcze cos wydusic z Holdera juz nic.
    Oczywiscie mozna tez robic to samo dalej i oczekiwac innych rezultatow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #4273
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Argument taki, ze z Hampela mozna jeszcze cos wydusic z Holdera juz nic.
    No z Holty też można coś "wydusić" - np. 200 PLN na komornika.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Oczywiscie mozna tez robic to samo dalej i oczekiwac innych rezultatow.
    Kontakt dla Hampela byłby właśnie idealnym przykładem popełniania tych samych błędów i oczekiwania na zupełnie inny efekt.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Buszmen (20-06-2019)

  53. Powrót do góry    #4274
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Miesiąc miał być, nie Michelsen. MM widzę we Wrocku albo Czewie w tym wypadku.
    Ale już na tym przykładzie widać jak opłaca się wam spuścić Stal
    Nie mam nic do Pawla,oprocz tego,ze zbyt czesto probuje ukrasc start a tego oszustwa nie cierpie.
    Jednak wez pod uwage,ze wiekszosc z nas musi juz zaczac dbac o serce a kibicowanie Miesiacowi
    to ogromny stres.Podobnie bylo z Miedziakiem.
    Nigdy nie wiesz czy dojedzie w calosci do mety.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Powrót do góry    #4275
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nie wiem skąd u kolegów tyle optymizmu, że
    spadnie Gorzów lub Lublin nie my?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •