Strona 70 z 177 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280120170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,106 do 3,150 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3106
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Tak się składa, że nie wierzę politykom
    Zwłaszcza farbowanym z SLD na PO.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #3107
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Domyślam się, że obecnie wielu kibiców toruńskiej drużyny ma, że tak powiem wycięte (przez różnych arcymistrzów) anielskie skrzydła, jednak jest jakaś szans na chwilową odskocznię od tego bieżącego dramatu.
    Słyszeliście o książce o Wojciechu Żabiałowiczu ? Myślicie, że będzie mieć ona wzięcie ?
    Tu coś znalazłem https://nowosci.com.pl/na-motorze-po...ar/c2-14149521
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    stone_gossard (23-05-2019)

  4. Powrót do góry    #3108
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Malin nie wiem kto tutaj jest nienormalny, żeby kibicować klubowi ujeb@nemu we wszystkie afery we współczesnym żużlu.
    Jest mi was zwyczajnie po ludzku szkoda. Teraz jeszcze ta pierwsza liga jeśli kogoś nie przekręcicie bo na torze nie dało rady.
    Piszesz,że wychowankowie nie chcą jeździć w Toruniu,patrze na wasz skład,i się zastanawiam,ilu to wychowanków jedzie u was?Jak ostatnio weszliście do PGE,czyż nie zielony stoliczek?Kto finansował klub z pieniędzy z afer paliwowych,bo legalnych nie było,ile razy mieliście problemy ze spłatą zawodników,do dziś zalegacie ludziom którzy nie otrzymali kasy za swoją pracę?!Długi się spłaca,to sprawa honoru.i ty masz czelność pisać o innym klubie?Powiem ci coś,Toruń nigdy nie płacił pieniędzy z afer,nikomu nie zalega złotówki,z Zielonej nikt nie uciekł,tylko nie przystąpił do zawodów,takie rzeczy były wiele razy w żużlu,Wrocław nie przystąpił do zawodów w Toruniu,Rzeszów w Lesznie,to była decyzja właściciela klubu,kibice nie mieli nic z tym wspólnego,byliśmy ofiarami tej decyzji.
    A co do ciebie,masz ograniczone horyzonty myślenia,jesteś zwykłym trolem,którego nikt nie trawi,i siedzisz grubasie ciągle przed komputerem,i uprawiasz bełkot,TWOJE WIZJE SĄ CHORE,LEPIEJ OPOWIEDZ NAM O SWOIM WYPADKU,BO TAKI GŁUPI NIE MOGŁEŚ SIĘ URODZIĆ!!!!

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jaca2003 za jego przydatny post!

    Buszmen (23-05-2019)

  6. Powrót do góry    #3109
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Żaba byłby dobrym menegerem, wziąłby towarzystwo krótko za uzdę

  7. Powrót do góry    #3110
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Są składy na Lublin. Tym razem Doyle będzie mógł cieszyć oko opływową sylwetką Holty po szybkich,
    jak to ocenił Menadżer Tysiąclecia, wyjściach Norwega spod taśmy.

  8. Powrót do góry    #3111
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dziwne to tłumaczenie. Zamiast rozwiać wątpliwości to jeszcze je powiększył.
    Nie wiem czy wynika to z jego indolencji czy chciał zrobić na złość JF.
    Pytanie w co gra JF. Sam się zwolnił, żeby uprzedzić zarząd?

    herbie mam prośbę dziecko nie wpieprzaj się w dyskusję.
    Nienormalnych znajdź sobie w rodzinie. Spi@rdalaj sługusie.
    Już wiem dlaczego śmierdzisz kupskiem bo wchodzisz Toruniowi do doopy

    tu nikt kretynie nie wchodzi nikomu w dooope,tylko to forum jest o sporcie,jeżeli dla ciebie sport,to tarzanie sie w gównie,to zmień lekarza!!!!

    Czy tu jest Admin?Czy tu panuje jakaś kultura,takie pydy powinno sie wyp....,i blokować,Admin podać publicznie IP tego cwaniaka.
    Ostatnio edytowane przez jaca2003 ; 23-05-2019 o 15:05

  9. Powrót do góry    #3112
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    tu nikt kretynie nie wchodzi nikomu w dooope,tylko to forum jest o sporcie,jeżeli dla ciebie sport,to tarzanie sie w gównie,to zmień lekarza!!!!
    W zasadzie to nie wiem czy większą głupotą wykazuje się sierściuch płodząc swoje idiotyzmy czy ci którzy dają się złapać na jego prowokacje i mu odpisują przez co zapraszają go z powrotem do wątku...

  10. Powrót do góry    #3113
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Żaba byłby dobrym menagerem, wziąłby towarzystwo krótko za uzdę
    idealny czas dla Żaby. Jakby objął drużynę przed meczem w Lublinie to mógłby poszukać świadków słynnej ustawki z 1994 r. Przed kamerami to w końcu zapowiedział, ale kto to dziś pamięta?

  11. Powrót do góry    #3114
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W zasadzie to nie wiem czy większą głupotą wykazuje się sierściuch płodząc swoje idiotyzmy czy ci którzy dają się złapać na jego prowokacje i mu odpisują przez co zapraszają go z powrotem do wątku...

    Jestem na różnych forach,o różnej tematyce,takie coś co wyprawia ten leszcz,jest niedopuszczalne,dawno konto zostało by zablokowane,nie rozumie dlaczego tu pozwala się na takie rzeczy.
    Ludzie sa różni jedni wolą przemilczeć,drudzy nie trawią kiedy wchodzi się do nich w brudnych buciorach,robi na środek pokoju.

  12. Powrót do góry    #3115
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Jestem na różnych forach,o różnej tematyce,takie coś co wyprawia ten leszcz,jest niedopuszczalne,dawno konto zostało by zablokowane,nie rozumie dlaczego tu pozwala się na takie rzeczy.
    Ludzie sa różni jedni wolą przemilczeć,drudzy nie trawią kiedy wchodzi się do nich w brudnych buciorach,robi na środek pokoju.
    Rzadko tu wpadasz chyba. Tego forum od długiego czasu nikt nie pilnuje, dzieje się co chce. Aby tu funkcjonować musisz nauczyć się z tym żyć i olewać pewnych d.... albo dać sobie spokój i nie wpadać tu więcej.

  13. Powrót do góry    #3116
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Abstrahując od tego co się działo ostatnimi laty w klubie, to obecna sytuacja w tabeli jest zła, ale nie tragiczna. Wiadomo, że każdy mecz jest ważny już teraz, wiadomo, ze zero na koncie, i dwa wtopione mecze... ale wśród nich jest i mecz z Lesznem, które jedzie jak walec na razie po wszystkich... czekam na ich mecz w Zielonej i Wrocławiu. Punkty w sumie nie są aż tak ważne, choć są, ale najbardziej wkurza postawa na torze... bezjajeczna, nijaka, odpychająca... a tu teoretycznie mamy sporo rezerw, bo na razie ciała dawali często Iversen, młody Holder - więc tu są zapasy do wykorzystania. Problem co z Kosciuchem/Holtą - nie wiem, który lepiej rokuje, i tu jest zgryz. Z młodzieżą nic sie już nie zrobi... no trudno. A stary Holder niech będzie chociaż równy w Toruniu, to też jest do dogrania. Z Doylem nikt chyba obecnie nie ma zastrzeżeń... i na najważniejszych meczach z Gorzowem i Lublinem może uda się zdobyć zwycięstwa u siebie z bonusami... i to już spowodować powinno, że odbijemy się od dna. Choć bardzo boję się u siebie meczów z Zielona, Wrocławiem choćby...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 23-05-2019 o 16:41
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #3117
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Powrót z tygodniowych wakacji, oswojenie się z tutejszym klimatem i naszło mnie na ściągnięcie MŻ Mańskich v.s. 2019. Poniżej screen z save'a (przyrzekam, nie robiłem więcej niż jednej symulacji) za panowania JF i zwolnionego później (a kosztowało 55 000 zł) a zakontraktowanego JG Sport.
    Bogdanowicz u mnie w gipsie, Jack też (chociaż w wersji gry nie ma 8 zawodnika). A po 5 kolejkach miałem 1 pkt. Z kolei wszystkie parametry gry znam i nigdy tak ciężko się nie grało, gdzie mniej więcej wiadomo jak co ustawić
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jurij za jego przydatny post!

    lemur6666 (23-05-2019)

  16. Powrót do góry    #3118
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Choroby psychiczne są trudne do podważenia.
    Najlepiej napisać że ma depresję i po kłopocie.
    Kasa leci roboty się nie robi.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    atrock92 (23-05-2019)

  18. Powrót do góry    #3119
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    jaca 2003 napisał:
    Długi się spłaca,to sprawa honoru.i ty masz czelność pisać oinnym klubie?Powiem ci coś,Toruń nigdy nie płacił pieniędzy z afer,nikomu niezalega złotówki,z Zielonej nikt nie uciekł,tylko nie przystąpił do zawodów,
    Ten kwiatek o ZG jest najlepszy. Normalny człowiek by tego nie wymyślił.
    Nie wierzę, że można widzieć tyle rzeczy wokół siebie, a nie dostrzec tylu afer w swoim klubie i tkwić w tym goownie i się popierać nawzajem jak w więzieniu. Toruńskie patole
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #3120
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    Powrót z tygodniowych wakacji, oswojenie się z tutejszym klimatem i naszło mnie na ściągnięcie MŻ Mańskich v.s. 2019. Poniżej screen z save'a (przyrzekam, nie robiłem więcej niż jednej symulacji) za panowania JF i zwolnionego później (a kosztowało 55 000 zł) a zakontraktowanego JG Sport.
    Bogdanowicz u mnie w gipsie, Jack też (chociaż w wersji gry nie ma 8 zawodnika). A po 5 kolejkach miałem 1 pkt. Z kolei wszystkie parametry gry znam i nigdy tak ciężko się nie grało, gdzie mniej więcej wiadomo jak co ustawić
    A gdzie Grisza?
    pomidor

  20. Powrót do góry    #3121
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Janka Z chcieli dać na prowadzącego ale się nie zgodził
    Sympatyczny Pan Janek to powinien stać na murawie ze stoperem, jak za dawnych, dobrych lat. Gorszej, że teraz w dobie najlepszej ligi ever, zasłaniał by reklamy, czy inne podprowadzające.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W zasadzie to nie wiem czy większą głupotą wykazuje się sierściuch płodząc swoje idiotyzmy czy ci którzy dają się złapać na jego prowokacje i mu odpisują przez co zapraszają go z powrotem do wątku...
    Piszę o tym po raz pińsetny i zawsze znajdzie się jakiś pelikan, który karmi trolla.
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #3122
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Choroby psychiczne są trudne do podważenia.
    Najlepiej napisać że ma depresję i po kłopocie.
    Kasa leci roboty się nie robi.
    swoją drogą to sedes jak i młody gollob mieli i chyba nadal mają największe w lidze parcie na szkło i wrodzone gadulstwo. ironia losu jest ze obydwu gadulom padło zdrowo na dekiel.

  22. Powrót do góry    #3123
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    jaca 2003 napisał:

    Ten kwiatek o ZG jest najlepszy. Normalny człowiek by tego nie wymyślił.
    Nie wierzę, że można widzieć tyle rzeczy wokół siebie, a nie dostrzec tylu afer w swoim klubie i tkwić w tym goownie i się popierać nawzajem jak w więzieniu. Toruńskie patole

    wiele rzeczy widzę,widzę jak funkcjonuje nasz klub,i tego nei ukrywam,ale najwidoczniej ty nie widzisz jak twój sie prowadził,amnezja,nie pamiętasz?napisz pierw o problemach Włókniarza,pozniej o naszych problemach.Każdy klub w tym kraju miał jakieś problemy,większe,lub mniejsze.Czemu nie napiszesz w wątku leszczyńskim,że stracili Mistrza Polski,za sprzedany mecz?Aha,bo was rozjechali na drobne?!I byś się ośmieszył?
    Taki mocny jesteś wiecznie prowokując,i pisząc głupoty?zdejmuj maskę,pokaż prawdziwą tożsamość,i kiedy się spotykamy pogadać?
    Ostatnio edytowane przez jaca2003 ; 23-05-2019 o 19:01

  23. Powrót do góry    #3124
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Panowie,piszcie w temacie,sorry za zamieszanie,ale nie mogłem już czytać tego wychodka.

    Pozdrawiam,moc z Toruniem.

  24. Powrót do góry    #3125
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    jaca 2003 napisał:

    Ten kwiatek o ZG jest najlepszy. Normalny człowiek by tego nie wymyślił.
    Nie wierzę, że można widzieć tyle rzeczy wokół siebie, a nie dostrzec tylu afer w swoim klubie i tkwić w tym goownie i się popierać nawzajem jak w więzieniu. Toruńskie patole
    Stul już ten pysk pajacu albo wymień te afery, na których liczebność tak się powołujesz.

    P.S. Niech choć jedna będzie większa niż finansowanie klubu Włókniarz Częstochowa z mafijnych pieniędzy. Chociaż finansowanie to zbyt wiele powiedziane bo Emil pieniędzy za sezon do dziś nie dostał.

  25. Powrót do góry    #3126
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wyroki skazujace sadu w Gnieźnie ci nie wystarczą? Nie podniecaj się tak bo sie spocisz.
    http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmi...Redirects=true
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-05-2019 o 22:42
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #3127
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wszyscy narzekają na idiotę a jest prosty i skuteczny sposób. Dodanie do ignorowanych. No chyba, że tu sami fani gry z gołębiem w szachy. To powodzenia.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Lipa_PL (24-05-2019), Robert_Leszno (24-05-2019), Semen (23-05-2019)

  28. Powrót do góry    #3128
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Idioty to sobie poszukaj w rodzinie Akwizytorze sprzętu RTV AGD
    Idealnie pasujesz do toruńskiego proletariatu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #3129
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Wy tu się ludziska pieklicie, klniecie na klub, a tu po cichu, po cichu
    osiągnęliśmy kolejny sukces szkoleniowy w młodzieżowym żużlu.
    Panowie Ząbiki(owie) mogą wypinać piersi po ordery,
    szacować kasę, która spłynie od sponsorów i miasta do szkółki lub Stali.
    Zawody w klasie 250cm3 zakonczyły się ogromnym sukcesem toruńskiej myśli szkoleniowej.
    Dla tych, którzy jeszcze nie znają tych super wyników:

    Wyniki Pucharu Ekstraligi w Toruniu:
    1. Fabian Ragus (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 12 (3,2,3,3,1)
    2. Paweł Trześniewski (PGG ROW Rybnik) - 12 (3,2,3,1,3)
    3. Francis Gusts (Łotwa) - 12 (2,1,3,3,3)
    4. Wiktor Rafalski (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 12 (3,3,2,2,2)
    5. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) - 11 (3,3,2,0,3)
    6. Mateusz Panicz (Betard Sparta Wrocław) - 10 (t,3,2,2,3)
    7. Krzysztof Lewandowski (Car Gwarant Start Gniezno) - 10 (2,1,2,3,2)
    8. Seweryn Orgacki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 7 (2,2,3,W,W)
    9. Markus Lill (Estonia) - 7 (1,3,1,2,W)
    10. Jakub Staszewski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 6 (2,1,1,W,2)
    11. Karl Johannes Lattik (Estonia) - 6 (1,2,1,1,1)
    12. Jan Rachubik (Speed Car Motor Lublin) - 5 (0,1,0,3,1)
    13. Kacper Gosik (Speed Car Motor Lublin) – ns
    14. Sebastian Kossler (Austria) – ns

    Przed naszym klubem rysuje się świetlana przyszłość...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    szmacianek (23-05-2019)

  31. Powrót do góry    #3130
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Panowie Ząbiki(owie) mogą wypinać piersi po ordery,
    szacować kasę, która spłynie od sponsorów i miasta do szkółki lub Stali.
    Zawody w klasie 250cm3 zakonczyły się ogromnym sukcesem toruńskiej myśli szkoleniowej.

    (...)

    Przed naszym klubem rysuje się świetlana przyszłość...
    A to Turowski już skończył?

  32. Powrót do góry    #3131
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przed naszym klubem rysuje się świetlana przyszłość...
    dlaczego nie, nic tylko podpisywać kontrakty z estończykami
    za pięć lat dostaną polskie paszporty i będzie jak znalazł na ostani rok na juniorce
    a jak widać już teraz nie są najgorsi

    a tak bardziej poważnie, jak byłeś to napisz coś więcej jak to wygladało

  33. Powrót do góry    #3132
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ziutek Zobacz posta
    dlaczego nie, nic tylko podpisywać kontrakty z estończykami
    za pięć lat dostaną polskie paszporty i będzie jak znalazł na ostani rok na juniorce
    Wodzu prowadź... na Tallinn!

    ps. ciekawe, czy ktoś założy wątek meczu z Lublinem... niby tylu tam kibiców a padaka....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #3133
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wy tu się ludziska pieklicie, klniecie na klub, a tu po cichu, po cichu
    osiągnęliśmy kolejny sukces szkoleniowy w młodzieżowym żużlu.
    Panowie Ząbiki(owie) mogą wypinać piersi po ordery,
    szacować kasę, która spłynie od sponsorów i miasta do szkółki lub Stali.
    Zawody w klasie 250cm3 zakonczyły się ogromnym sukcesem toruńskiej myśli szkoleniowej.
    Dla tych, którzy jeszcze nie znają tych super wyników:

    Wyniki Pucharu Ekstraligi w Toruniu:
    1. Fabian Ragus (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 12 (3,2,3,3,1)
    2. Paweł Trześniewski (PGG ROW Rybnik) - 12 (3,2,3,1,3)
    3. Francis Gusts (Łotwa) - 12 (2,1,3,3,3)
    4. Wiktor Rafalski (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 12 (3,3,2,2,2)
    5. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) - 11 (3,3,2,0,3)
    6. Mateusz Panicz (Betard Sparta Wrocław) - 10 (t,3,2,2,3)
    7. Krzysztof Lewandowski (Car Gwarant Start Gniezno) - 10 (2,1,2,3,2)
    8. Seweryn Orgacki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 7 (2,2,3,W,W)
    9. Markus Lill (Estonia) - 7 (1,3,1,2,W)
    10. Jakub Staszewski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 6 (2,1,1,W,2)
    11. Karl Johannes Lattik (Estonia) - 6 (1,2,1,1,1)
    12. Jan Rachubik (Speed Car Motor Lublin) - 5 (0,1,0,3,1)
    13. Kacper Gosik (Speed Car Motor Lublin) – ns
    14. Sebastian Kossler (Austria) – ns

    Przed naszym klubem rysuje się świetlana przyszłość...
    Pewnie naczytali sie komentarzy na temat wystawiania 16-latkow w klasie
    250 i teraz ich pochowali.

    Jaki jest sens rozgrywania takich zawodow gdzie 12-13-latkowie rywalizuja
    z 15-16 latkami?
    Przeciez taki Rabus posiada juz licencje "Z".
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #3134
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jeszcze 3 lata i MA naprawdę dostanie we władanie Elana.

    no i gdzie są te perełki...

  36. Powrót do góry    #3135
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zawody w klasie 250cm3 zakonczyły się ogromnym sukcesem toruńskiej myśli szkoleniowej...
    Zgadza się. Wszakże Kościecha trenuje tych dwóch naszych 13-latków.
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 24-05-2019 o 08:08
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  37. Powrót do góry    #3136
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    no i gdzie są te perełki...
    U Kosciechy w Grudziądzu:
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...-fajnych-chlop

  38. Powrót do góry    #3137
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pewnie naczytali sie komentarzy na temat wystawiania 16-latkow w klasie
    250 i teraz ich pochowali.

    Jaki jest sens rozgrywania takich zawodow gdzie 12-13-latkowie rywalizuja
    z 15-16 latkami?
    Przeciez taki Rabus posiada juz licencje "Z".
    Generalnie ja ogólnie nie rozumiem po co jest klasa 250ccm. Wystarczy spojrzeć na arenę międzynarodową - klasa 250ccm nijak nie przekłada się na wyniki w dorosłym żużlu. Bardziej przekłada się miniżużel już.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #3138
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Jestem na różnych forach,o różnej tematyce,takie coś co wyprawia ten leszcz,jest niedopuszczalne,dawno konto zostało by zablokowane,nie rozumie dlaczego tu pozwala się na takie rzeczy.
    Ludzie sa różni jedni wolą przemilczeć,drudzy nie trawią kiedy wchodzi się do nich w brudnych buciorach,robi na środek pokoju.
    To jest jedyne forum i generalnie medium "społecznościowe", na które wpadam, właśnie dlatego, że nie ma tutaj cenzury i nikt mnie nie pyta o numer buta i nazwisko panieńskie babci. Pamietam, jak parę lat temu jakiś chory na polityczną poprawność admin wykasował prawie cały wątek, teraz jest tutaj oaza wolności słowa, która też ma swoją cenę. Nawet jak się trafi od czasu do czasu jakiś zfrustrowany delikwent trzeba to przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza i wystarczy pójść za radą kolegów, ignorować lub po prostu nie łykać przynęty.

    Wracając do tematu, widząc nie gasnące zainteresowanie żużlem wśród toruńskich perełek proponuję poszerzyć nabór na sekcję żeńską. Biorąc pod uwagę światowe trendy za parę lat na żużlu będzie także obowiązywał parytet płci, więc trzeba być przygotowanym, a patrząc np. na finał piosenki eurowizji można już także zacząć szkolić surykatki. Jedynie szkoda, że plony planu pięcioletniego Frątczaka będą zbierać już inni.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 24-05-2019 o 10:52

  40. Powrót do góry    #3139
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    A gdzie Grisza?
    Błąd w grze, jeszcze "zawieszony". Ale Zengota zrobił jego punkty

  41. Powrót do góry    #3140
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Toruń
    1. Jason Doyle
    2. Rune Holta
    3. Chris Holder
    4. Filip Nizgorski
    5. Niels Kristian Iversen
    6. Igor Kopeć-Sobczyński
    7. Maksymilian Bogdanowicz

    Lublin
    9. Paweł Miesiąc
    10. Andreas Jonsson
    11. Dawid Lampart
    12. Grigorij Łaguta
    13. Mikkel Michelsen
    14. Wiktor Trofimow
    15. Wiktor Lampart

    i co - kibicujemy drużynie w żółto-niebiesko-białych barwach, czy jakiś takich?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #3141
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Hmmm , niemal wszyscy w Toruniu (poza Termosem i Frątczakiem) wiedzieliśmy, że to będzie co najwyżej słaby sezon, jednak nikt nawet w najczarniejszych wyobrażeniach nie przewidywał, że para Miesiąc/Jonsson(Lambert ?) będzie faworytem vs Doyle/Holta
    Mecz bez historii. Pozbędziemy się kolejnej, piątej szansy na bonusa.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 24-05-2019 o 12:47

  43. Powrót do góry    #3142
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Hmmm , niemal wszyscy w Toruniu (poza Termosem i Frątczakiem) wiedzieliśmy, że to będzie co najwyżej słaby sezon, jednak nikt zimą nie przewidywał, że para Miesiąc/Jonsson(Lambert ?) będzie faworytem vs Doyle/Holta
    faworytem nie jest, będzie 3-3. Na ostatnim miejscu dojedzie machający do publiczności i sędziego Nadgarstkowy po tym jak pomacha mu na pożegnanie prawą nogą Miesiąc.

  44. Powrót do góry    #3143
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Wszyscy narzekają na idiotę a jest prosty i skuteczny sposób. Dodanie do ignorowanych. No chyba, że tu sami fani gry z gołębiem w szachy. To powodzenia.
    I tak i nie. Problem tego forum to, oprócz braku admina częste wylogowywanie. Wtedy niestety widać wszystkie rzygi również tego trolla. Ja mam jeden sposób - olewam. Niestety sporo userów jeszcze daje się prowokować temu nieudacznikowi.
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #3144
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Toruń
    1. Jason Doyle
    2. Rune Holta
    3. Chris Holder
    4. Filip Nizgorski
    5. Niels Kristian Iversen
    6. Igor Kopeć-Sobczyński
    7. Maksymilian Bogdanowicz

    Lublin
    9. Paweł Miesiąc
    10. Andreas Jonsson
    11. Dawid Lampart
    12. Grigorij Łaguta
    13. Mikkel Michelsen
    14. Wiktor Trofimow
    15. Wiktor Lampart

    i co - kibicujemy drużynie w żółto-niebiesko-białych barwach, czy jakiś takich?
    I tylko ja przed sezonem przewidziałem że faworytem tego spotkania
    będzie Lublin

  46. Powrót do góry    #3145
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    I tylko ja przed sezonem przewidziałem że faworytem tego spotkania
    będzie Lublin
    Guzik prawda. Nie tylko ty.

  47. Powrót do góry    #3146
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Malin to jednak Ty najczęściej wywolujesz mnie w swoich wywodach do tablicy. Myślałem że jesteś trochę mądrzejszy nawet jak na takiego wsiura

    Polewaczka nie zastanawiałeś się że może być odwrotnie. To ja odpowiadam na wasze zaczepki w waszym wątku np o czterech gwiazdkach tak żebyście się udlawili własnymi wymiocinami.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 24-05-2019 o 15:57
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #3147
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Mirek coś często wspomina o potrzebie zapoznania się z regulaminem ekstraligi, ciekawe po co mu to potrzebne w II lidze.

  49. Powrót do góry    #3148
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Dobrucki nie komentuje? Pewnie już w Toruniu

  50. Powrót do góry    #3149
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Mirek coś często wspomina o potrzebie zapoznania się z regulaminem ekstraligi, ciekawe po co mu to potrzebne w II lidze.
    próbował ratować Olkowicza, bo to dno totalne. Za to przytyki o juniorach były oczywiste i jasne. Kowalik / Kosciecha jeszcze niedawno u nas. Wiem, Kosciecha wuj, i w ogole nas zdradzil
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  51. Powrót do góry    #3150
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    nic to Lego. nie ma nic przyjemniejszego niż poczuć zapach spalonej lwiej sierści przed weekendem. Jak tam klimacik pod Jasną Górą?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •