Strona 144 z 177 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,436 do 6,480 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6436
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Jedno jest pewne. Przerwa między sezonami pokaże czy będzie komu kibicować w przyszłym sezonie czy będzie trzeba odpuścić sobie kibicowanie na stadionie na kilka lat.

  2. Powrót do góry    #6437
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mowie wam, bierzta tego Jakobsena.
    Lyager jest lepszy.

    Ja bym jednak ściągnął wychowanków z powrotem z Cz-wy. Do tego Wiktor i trzon jest.

  3. Powrót do góry    #6438
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No Frątczak zaszczuty prawie w psychiatryku skończył, a Krużyński co jeszcze gorzej drużynę prowadzi + zbudował ten cały skład zbiera brawa. Nieprawdopodobne.
    Bez urazy, mamy na pieńku, ale każdemu kto napisałby coś tak głupiego/dyletanckiego napisałbym to samo.
    Na tym forum większej bzdury jeszcze nie czytałem, a widząc,że matołectwo jeszcze daje lajki,
    powiem tyle:
    ...robię sobie przerwę od tego forum, bo jego poziom, w wątku toruńskim, nie tylko sięgnął dna, ale nawet je przebił...

    EDIT: Żeby nie było - przerwę, nie wiem jak długą, żeby mi jeden matołek z drugim nie wypominał, że coś napisałem.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-08-2019 o 21:43
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #6439
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,492
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ja z Tobą na pieńku nie mam
    Siema.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #6440
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    No to fajnie!
    Szkoda, że głupotę napisałeś,
    bo to zupełnie inaczej było z budowaniem składu,
    a z tego co mi wiadomo to Frątczak takie bzdury wymyślał,
    że gdyby mu ulegli to kończylibyśmy z 0pkt. i około -250 małych pkt.

    EDIT: Siema wszystkim! W tym roku już się nie odezwę.
    Dobranoc!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-08-2019 o 22:03
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #6441
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Jedno jest pewne. Przerwa między sezonami pokaże czy będzie komu kibicować w przyszłym sezonie czy będzie trzeba odpuścić sobie kibicowanie na stadionie na kilka lat.
    A Ty kibicu komu kibicujesz?? Napisz nazwiska żeby władze wiedziały kogo zatrudnić by ADSIZ na mecz przyszedł..

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No to fajnie!
    Szkoda, że głupotę napisałeś,
    bo to zupełnie inaczej było z budowaniem składu,
    a z tego co mi wiadomo to Frątczak takie bzdury wymyślał,
    że gdyby mu ulegli to kończylibyśmy z 0pkt. i około -250 małych pkt.

    EDIT: Siema wszystkim! W tym roku już się nie odezwę.
    Dobranoc!

    Dobranoc??... Chyba do siego roku hehehe

  7. Powrót do góry    #6442
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Lyager jest lepszy.

    Ja bym jednak ściągnął wychowanków z powrotem z Cz-wy. Do tego Wiktor i trzon jest.
    Jasne, już pędzą na ratunek Termosowi.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Powrót do góry    #6443
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Słyszałem taką sytuację, że niedawno mechanik pewnego zawodnika mówił, że jedyne co ich zniechęca do Torunia to presja która na pewno bedzie w przyszłym roku. Patrząc na jego wyniki w tym roku to na pewno kaleką nie jest.
    Przestrzegam przed zbyt wielkim ciśnieniem na awans, bo może się to skończyć jeszcze większym wstydem. Na dzień dzisiejszy oswiadczenia o szybkim awansie są na uspokojenie sytuacji, ale z czasem powinny być zmieniane na budowanie ambitnej druzyny. Jeśli nie stać ich na gwiazdy ekstraligowe w I lidze to niech nie pompują balona. Tych balonów w Toruniu w ostatnich latach było mnóstwo i już ich wystarczy. Zamiast wywierania na zawodnikach jakiejś chorej presji może pomyśleć jak zbudować w nich pasję jazdy dla Apatora. Podstawą do tego jest zbudowanie drużyny w sporej części z ludzi dla których Toruń to nie tylko kolejny klub płacący na czas.

    Słuchając wczoraj Kruzyńskiego zauważyłem jedna rzecz. Używał nazwy Apator w odniesieniu do toruńskiego klubu, w tym planach na rok przyszły.
    W ostatnim zdaniu sam sobie niejako zaprzeczasz.Moze nie tyle sobie,co mechanikom,ktorych jak wynika z tekstu,popierasz.
    Im z tego co zaslyszales, marzy sie po prostu cieply ****idolek w ktorym nic nie beda musieli,oprocz wysylania faktur.

    Myslisz Frank,ze w takim Rybniku cel przed tym sezonem nie byl jasno okreslony?

    Jak dobrze rozumiem Kruzynskiego, nie tyle chodzi o wywieranie presji na zawodnikach a budowe druzyny w oparciu o jasny cel.
    Inna druzyne budujesz na utrzymanie czy srodek tabeli a inna na awans.
    Jesli rozmawiasz z Miedzinem,Pawlem,Wozniakiem,Kulakowem,Bellego czy jak ostatnio donosi sie ,z Jamrogiem,to nie po to aby
    zbudowac druzyne na srodek tabeli.
    Zobaczymy jaka ekipe uda sie im zmontowac,poznamy przeciwnikow i wtedy cel musi byc jasno okreslony.
    Awans jednak nigdy nie jest pewny.Zbyt duzo czynnikow oprocz ludzkiego wplywa na wynik druzyny.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-08-2019 o 08:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    sth (11-08-2019)

  10. Powrót do góry    #6444
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Słyszałem taką sytuację, że niedawno mechanik pewnego zawodnika mówił, że jedyne co ich zniechęca do Torunia to presja która na pewno bedzie w przyszłym roku. Patrząc na jego wyniki w tym roku to na pewno kaleką nie jest.
    Ok, ale zauważ, że od presji nie uciekniesz - np. taki zawodnik pójdzie do SE i po dwóch nieudanych startach zostanie odstawiony.
    Wychodzi z tego, że najlepszym miejscem dla niego jest np. drużyna z Nice, której celem nie jest awans.
    My takich po prostu nie potrzebujemy.

  11. Powrót do góry    #6445
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    W tej całej dyskusji i wychowankach wydaje mi się, że obozy są zbyt radykalne. Oba.
    A może by trzeba zacząć budować drużynę w oparciu o zawodników którzy chcą u nas jeździć? Podejście prowychowankowe sprawia, że Pawełek byl zadowolony z miernych występów bo za plecami miał kibiców. Parcie na medal z kolei, od lat sprawiało że braliśmy chłopaków na górce (formy) i za nich przeplacalismy.
    W międzyczasie przez klubowe gabinety w okresie ogórkowym przewinely się takie nazwiska jak Kołodziej, Drabik, Dudek. Na różnych etapach kariery, za to każdy chciał tu być, i każdy jest traktowany jak swój tam, gdzie ostatecznie trafil.
    Z drugiej strony leszczyński walec nie szczypie się, gdy wychowanek próbuje rządzić w klubie i odlatuje w kwestii mniemania o sobie. Piszę oczywiście o Pawlickich. Szkolke pomijam, ale nie celowo.
    Nie wiem jak się przeklada klapowanie Chrisa na klapowanie Kopcia. Bo na Pawełka się przełożyło, co zresztą sam przyznał po rozmowie z Wardem. Przykład idzie z góry, nie tylko w meczu. Ale na treningu, w parkingu, w korytarzach klubowych.
    Teraz Venom wspomina o powrocie.... Nie wiem jakie są okoliczności. Jeżeli pozycja klubu w negocjacjach jest kleczaca to ja nie chcę. Przynajmniej Pawła.
    Cieszy natomiast Wiktor, cieszy ew Bellego, każdy z nich gdy się rozwinie dzięki nam będzie przez nas traktowany prawie jak swój. Jak tai we wro, Leon w cze, artiom w gru etc. A odejdzie jak się znajdzie w przyszłości torun bis i go przeplaci. I bez żalu, niech goli frajera. Rola klubu jest przygotowanie się na to i dbanie o następców.
    W tej sytuacji tylko żal Doyla. Czego by Zielonogorzanie nie napisali, czuję że tylko jemu zależy i jako jedynemu los klubu nie jest obojętny.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    karolcp3 (11-08-2019)

  13. Powrót do góry    #6446
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Nie no jeżeli Kopeć źle jedzie przez Chrisa i Pawełek źle wszedł w wiek seniora przez Chrisa, to nie wiem - chyba smród z oczyszczalni na MA jest też przez niego.
    Ogólnie jeżeli zawodnik tłumaczyłby swoją słabą postawę poprzez słabą postawę kolegi to chyba wywaliłbym go bez większych dyskusji.

  14. Powrót do góry    #6447
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Teraz Venom wspomina o powrocie.... Nie wiem jakie są okoliczności. Jeżeli pozycja klubu w negocjacjach jest kleczaca to ja nie chcę. Przynajmniej Pawła.
    W sumie to tam przewijał się chyba ogólnie temat powrotu wychowanka - Bajerski to też wychowanek.

  15. Powrót do góry    #6448
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Lyager jest lepszy.

    Ja bym jednak ściągnął wychowanków z powrotem z Cz-wy. Do tego Wiktor i trzon jest.
    Ani Lyager ani Jakobsen nie dadzą gwarancji wygrania Nice plż.Na te chwile celem jest Kułakov który w tym roku wszedł na wysoki poziom. Pytanie czy może wejść jeszcze wyżej i stać się nowym Emilem ?

    Co do juniorów postawiłbym zdecydowanie na ....Kamila Kiełbase. Sezon w lidze kiepski bo bije rekord guinessa w zerach ale chłopa ma jeszcze 3 pełne lata juniorki i kto wie czy nie stanie sie chociaż drugim Turowskim. On w juniorskich jeżdzi całkiem przyzwoicie

  16. Powrót do góry    #6449
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie no jeżeli Kopeć źle jedzie przez Chrisa i Pawełek źle wszedł w wiek seniora przez Chrisa, to nie wiem - chyba smród z oczyszczalni na MA jest też przez niego.
    Ogólnie jeżeli zawodnik tłumaczyłby swoją słabą postawę poprzez słabą postawę kolegi to chyba wywaliłbym go bez większych dyskusji.
    Śmiej się smiej, ale dla mnie wizyta Darka na wózku i spotkanie monster teamu to początek końca Pawła jako skutecznego żużlowca.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  17. Powrót do góry    #6450
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Śmiej się smiej, ale dla mnie wizyta Darka na wózku i spotkanie monster teamu to początek końca Pawła jako skutecznego żużlowca.
    Nie widzę w jeździe Pawła jakiejś zachowawczości. Nie boi się pojechać twardo, nie zamyka manetki, w przeciwieństwie do Chrisa.

  18. Powrót do góry    #6451
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2007
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Jak chora jest sytuacja w torunskim klubie niech swiadczy fakt powyzszych klotni na tym forum. Kibice zuzla w Toronto nie wiedza kto tak naprawde odpowiada za sklad. Jedni mowia, ze to autorski program Kruzynskiego. Drudzy, ze sklad tworzyl "Front Czak". Dochodzi juz do tego, ze po blamzu w Lesznie i najgorszym sezonie w historii torusnkiego speedwaya wychodzi urzedujacy menago, mowi "przepraszam" i staje sie bohaterem. No tak - na bezrybiu... W koncu zuzlowcy maja w "Gwatelupie czarnej du..." ten klub wiec duzo nie musi czlowiek zrobic zeby stac sie idolem. Fakt - szacun za slowa i refleksje ale pan Adam jest czescia niechlubnej historii, ktorej jestesmy swiadkami. I mial swoj udzial w tworzeiu tego skladu.
    Moze najlepszym scenariuszem (i pewno nierealnym) bylby wlasciciel Adam Kuzynski, zatrudnienie jakiegos menago znajacego sie na zuzlu i zawodnicy, ktorzy chca jechac dla naszego klubu. Podziekujcie wszystkim obecnym lacznie z Holderami - niech startuja dla innego klubu a moze beda sie z nim utozsamiac. Pajacujacych amatorow, ktorzy sie obrazaja, bo nie dane im bylo zrobic pieciu zer w meczu rowniez zaden profesjonalny klub w Polsce nie potrzebuje.

  19. Powrót do góry    #6452
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,492
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Cieszy natomiast Wiktor, cieszy ew Bellego, każdy z nich gdy się rozwinie dzięki nam będzie przez nas traktowany prawie jak swój. Jak tai we wro, Leon w cze, artiom w gru etc. A odejdzie jak się znajdzie w przyszłości torun bis i go przeplaci.
    No trochę poszalałeś z tymi porównaniami. Bellego jest dużo słabszy od Musielaka, więc sporo wody musi upłynąć zanim on sie nada na Ekstraligę a co dopiero dorówna w/w. Ale są inne opcje, młodsi i bardziej utalentowani Lambert i Kurtz, dla którego pewnie zabraknie miejsca w Lesznie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #6453
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jednak większe zmiany nas czekają:
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...dzi-ktorzy-nie

    "Jaki kształt powinna mieć nowa drużyna po spadku?

    Po meczu w Częstochowie mieliśmy ten kształt w zarysie zaplanowany. Rozmawialiśmy między sobą o konkretnych nazwiskach. Powiem szczerze, że po tym meczu musimy jeszcze jedną czy dwie noce przegadać, bo nie wiem czy ewolucja to jest dobre słowo. Nie wiem czy nie powinniśmy w Toruniu zrobić rewolucji.
    [...]
    Musimy przepracować koncepcję od nowa, bo to, co po Częstochowie wydawało się rozsądne i racjonalne, dzisiaj wydaje mi się już nieaktualne".

  21. Powrót do góry    #6454
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No trochę poszalałeś z tymi porównaniami. Bellego jest dużo słabszy od Musielaka, więc sporo wody musi upłynąć zanim on sie nada na Ekstraligę a co dopiero dorówna w/w. Ale są inne opcje, młodsi i bardziej utalentowani Lambert i Kurtz, dla którego pewnie zabraknie miejsca w Lesznie.
    Być może. Ale Ty też nie do końca mnie rozumiesz. Dla obu przez ciebie wymienionych będziemy już kolejnym klubem. My potrzebujemy ludzi którzy razem z nami wejda na nast Level swojej kariery. Wtedy jest szansa że my będziemy traktować ich jak polswoich a i im inaczej będzie serce bilo. Masz przykład Doyla. Niby wiadomo że by sobie chlop bez nas poradził ale przy równych ofertach wybiera torun. Tai artiom są w zasadzie nie do wyjęcia.
    Trzeba tylko takich znalezc, naiwnie myślałem że od tego jest menago. My widzimy efekt na torze, oni są w parkingu, w środowisku. Wiedza kto zuzel zre i sra a kto ma talent ale nie ma serca do sportu.
    Myślenie o tym że recepta na sukces nasz i np Pawla jest jego powrót to szczyt naiwności. Kiedyś umielismy to rozróżniać i mielismy w efekcie wiecha. Teraz nie umiemy i mamy jak mamy.
    Są na tym forum fani nizgorskiego, ale Grudziądz dał sobie z nim spokój nie bez powodu. Życzę mu jak najlepiej ale uwierzę że coś osiągnie dopiero jak zobaczę.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  22. Powrót do góry    #6455
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Jednak większe zmiany nas czekają:
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...dzi-ktorzy-nie

    "Jaki kształt powinna mieć nowa drużyna po spadku?

    Po meczu w Częstochowie mieliśmy ten kształt w zarysie zaplanowany. Rozmawialiśmy między sobą o konkretnych nazwiskach. Powiem szczerze, że po tym meczu musimy jeszcze jedną czy dwie noce przegadać, bo nie wiem czy ewolucja to jest dobre słowo. Nie wiem czy nie powinniśmy w Toruniu zrobić rewolucji.
    [...]
    Musimy przepracować koncepcję od nowa, bo to, co po Częstochowie wydawało się rozsądne i racjonalne, dzisiaj wydaje mi się już nieaktualne".
    No chyba jednak Termos z Krużyńskim wkrewili sie mocno po meczu w Lesznie i zrewidowali swoje stanowisko, odnośnie szybkiego awansu do SE, kosztem budowy drużyny od podstaw. Bo o ile obecność Holderów, mogłaby dać ten szybki awans o tyle dobrej i ambitnej drużyny, na tych zawodnikach, raczej zbudować się nie da. Może obaj panowie poszli po rozum do głowy i zainicjują budowę prawdziwej drużyny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #6456
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,761
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No chyba jednak Termos z Krużyńskim wkrewili sie mocno po meczu w Lesznie i zrewidowali swoje stanowisko, odnośnie szybkiego awansu do SE, kosztem budowy drużyny od podstaw. /.../
    I co? I jakieś wielkie, generalne wnioski wyciągnięto po tym meczu w Lesznie, czy raczej nastąpiła nagła zmiana stanowiska? Przecież od połowy sezonu widać, że to jedno wielkie pogorzelisko. Teraz kolejna zmiana wniosków i decyzji będzie po meczu z Zieloną Górą, bo nagle np. Jack Holder zrobi 11 pkt? Na dziś osoby, które tworzyły tę drużynę i nią zarządzały powinny posypać głowę popiołem i powiedzieć, to nie splot okoliczności, że zaliczyliśmy sezon na 1:12 (myślę, że na 1:13), ale że podjęto złe decyzje organizacyjne, kadrowe etc... ale, czy tak będzie? A co do budowy składu na przyszły sezon - niech to zrobi manager, który będzie odpowiadał za wszystko, za jego budowę, skład, prowadzenie, taktykę, treningi i to, że będzie miał jakąś perspektywę - awansu za rok, dwa etc. Bo łatwo będzie wywalić kasę na zawodników, wygrać 1 ligę, wejść do eligi i spać znowu z bilansem podobnym jak w tym roku.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    kingpin (11-08-2019)

  25. Powrót do góry    #6457
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tripel Zobacz posta
    Jak chora jest sytuacja w torunskim klubie niech swiadczy fakt powyzszych klotni na tym forum. Kibice zuzla w Toronto nie wiedza kto tak naprawde odpowiada za sklad. Jedni mowia, ze to autorski program Kruzynskiego. Drudzy, ze sklad tworzyl "Front Czak". Dochodzi juz do tego, ze po blamzu w Lesznie i najgorszym sezonie w historii torusnkiego speedwaya wychodzi urzedujacy menago, mowi "przepraszam" i staje sie bohaterem. No tak - na bezrybiu... W koncu zuzlowcy maja w "Gwatelupie czarnej du..." ten klub wiec duzo nie musi czlowiek zrobic zeby stac sie idolem. Fakt - szacun za slowa i refleksje ale pan Adam jest czescia niechlubnej historii, ktorej jestesmy swiadkami. I mial swoj udzial w tworzeiu tego skladu.
    Moze najlepszym scenariuszem (i pewno nierealnym) bylby wlasciciel Adam Kuzynski, zatrudnienie jakiegos menago znajacego sie na zuzlu i zawodnicy, ktorzy chca jechac dla naszego klubu. Podziekujcie wszystkim obecnym lacznie z Holderami - niech startuja dla innego klubu a moze beda sie z nim utozsamiac. Pajacujacych amatorow, ktorzy sie obrazaja, bo nie dane im bylo zrobic pieciu zer w meczu rowniez zaden profesjonalny klub w Polsce nie potrzebuje.
    Z kolei ja zauwazylem,ze wielu na tym forum doklada sobie pewne tezy aby natychmiast je wysmiac,choc tak naprawde wyszly tylko od nich.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I co? I jakieś wielkie, generalne wnioski wyciągnięto po tym meczu w Lesznie, czy raczej nastąpiła nagła zmiana stanowiska? Przecież od połowy sezonu widać, że to jedno wielkie pogorzelisko. Teraz kolejna zmiana wniosków i decyzji będzie po meczu z Zieloną Górą, bo nagle np. Jack Holder zrobi 11 pkt? Na dziś osoby, które tworzyły tę drużynę i nią zarządzały powinny posypać głowę popiołem i powiedzieć, to nie splot okoliczności, że zaliczyliśmy sezon na 1:12 (myślę, że na 1:13), ale że podjęto złe decyzje organizacyjne, kadrowe etc... ale, czy tak będzie? A co do budowy składu na przyszły sezon - niech to zrobi manager, który będzie odpowiadał za wszystko, za jego budowę, skład, prowadzenie, taktykę, treningi i to, że będzie miał jakąś perspektywę - awansu za rok, dwa etc. Bo łatwo będzie wywalić kasę na zawodników, wygrać 1 ligę, wejść do eligi i spać znowu z bilansem podobnym jak w tym roku.
    No wlasnie.
    Rozmowy powinny byc juz zaawansowane a tu zmiana koncepcji.
    Nie wrozy to dobrze.
    ...a moze wrecz przeciwnie....
    Moze dojrzeli to tego,zeby pozegnac Holderow,bo do tej pory zdaje sie miescili sie w koncepcji.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-08-2019 o 15:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #6458
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Za braci ja bym spróbował wyrwać Lebiedevsa i może Musielaka... Do tego Pawel/Miedziak (we dwóch nie wierzę, jednego moooze się uda), Kulakow...

  27. Powrót do góry    #6459
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,492
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Być może. Ale Ty też nie do końca mnie rozumiesz. Dla obu przez ciebie wymienionych będziemy już kolejnym klubem. My potrzebujemy ludzi którzy razem z nami wejda na nast Level swojej kariery.
    No Kurtz i Lambert mają next level swojej kariery przed sobą, a Bellego to nie wiem. A nawet jeśli to chyba i tak będzie "poznański", idąc tym rokiem rozumowania.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #6460
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Nam potrzeba zadziornych, zmotywowanych zawodników. Takich Trofimowów z charakteru

  29. Powrót do góry    #6461
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Bellego moim zdaniem mega walczak warto dac mu szansę.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    Awkop (11-08-2019), j-rules (11-08-2019)

  31. Powrót do góry    #6462
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,446 w 1,292 postach
    Kurtz
    Pawełek
    Miedziak
    Kulakov
    Kapsrzak
    Zupinski
    Kiełbasa / IKS
    Ostatnio edytowane przez lego ; 11-08-2019 o 19:12
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #6463
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Kurtz
    Pawełek
    Miedziak
    Kulakov
    Kapsrzak
    Zupinski
    Kiełbasa / IKS
    Kasprzak xd? Ale Robert?

  33. Powrót do góry    #6464
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Kurtz, Lambert, Bellego, Berntzon - a który z nich mówi po polsku?

    "Na pewno chcemy, żeby to był zespół bardziej polski i mówiący po polsku i to będzie nam przyświecało w jego budowie".

    ****a mać - się nie liczy.

  34. Powrót do góry    #6465
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Kurtz
    Pawełek
    Miedziak
    Kulakov
    Kapsrzak
    Zupinski
    Kiełbasa / IKS
    Piłeś? Nie pisz.
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #6466
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No Kurtz i Lambert mają next level swojej kariery przed sobą, a Bellego to nie wiem. A nawet jeśli to chyba i tak będzie "poznański", idąc tym rokiem rozumowania.
    To Doyle by musiał być łódzki. Kurtz już jest leszczyński, jak lamberta nie puszcza to będzie lubelski.
    Dają mi szansę i we mnie wierzą, na najwyższym szczeblu. Na czasie: Czugunow.
    My musimy znaleźć swoich, podjąć ryzyko (jak każdy). Z Bellego się nie upieram, bo nie znam chłopaka. Jak już wspomniałem wyniki i wrażenia artystyczne to jedno, a serce do sportu to drugie.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  36. Powrót do góry    #6467
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,593
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Kurtz, Lambert, Bellego, Berntzon - a który z nich mówi po polsku?

    "Na pewno chcemy, żeby to był zespół bardziej polski i mówiący po polsku i to będzie nam przyświecało w jego budowie".

    ****a mać - się nie liczy.
    Bogdanowicz zostanie w skladzie z najwyzsza punktowka w druzynie. I tak nic nie ujedzie, ale bedzie tlumaczyl.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sth (11-08-2019)

  38. Powrót do góry    #6468
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,243
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Kurtz
    Pawełek
    Miedziak
    Kulakov
    Kapsrzak
    Zupinski
    Kiełbasa / IKS

    Kasprzak w drugiej lidze (bo tym, przecież w istocie jest ta "Nice Liga")...?

    Podobnie Kurtz.... Sorry ale chyba stać go na jazdę w najwyższej klasie rozgrywkowej...


  39. Powrót do góry    #6469
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Śmiej się smiej, ale dla mnie wizyta Darka na wózku i spotkanie monster teamu to początek końca Pawła jako skutecznego żużlowca.
    A nie groźny wypadek podczas finału w King's Lynn 2016?
    Na moje to był kluczowy moment jego kariery

  40. Powrót do góry    #6470
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    wy tak serio za wszystko obwiniacie obecnego wlasciela klubu ... dla mnie rozklad tego klubu zaczal sie od pojawienia sie unibaxu i karkosika..
    Chyba bardziej od Get Wella. Co to wogóle było? To już było nijakie. Rozumiem pomoc dla Darcy'ego, ale od tego momentu profesjonałem to nie zajeżdżało.

  41. Powrót do góry    #6471
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    A nie groźny wypadek podczas finału w King's Lynn 2016?
    Na moje to był kluczowy moment jego kariery
    To się działo w tym samym czasie, także możliwe. Najpierw gleba, potem dowiedzial się od Darka co w życiu jest najważniejsze i się utrwalilo.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  42. Powrót do góry    #6472
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,761
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    "Na pewno chcemy, żeby to był zespół bardziej polski i mówiący po polsku i to będzie nam przyświecało w jego budowie".
    Czy Ośrodek Monitorowania czegoś tam złożył już protest w/s powyższej wypowiedzi? A fe... język będący warunkiem wejścia do drużyny.

    Idealna drużyna na dziś:
    Antonio Lindbaeck, Fredrik Lindgren, Rune Holta, Monika Nietyksza, Weronika Burlaga, Borys lub Igor Kopeć-Sobczyński, Eugeniusz Miastkowski
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #6473
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Na Falubaz powinni pojechać taką paczką:

    9 Doyle
    10 Bogdanowicz
    11 Andersen / Soerensen
    12 Nielsen
    13 Kościuch
    14 Kopeć-Sobczyński
    15 Nizgorski
    16 Janik/Stolp/Rydlewski (nie wiem czy ktoś kontuzję ma obecnie)

    24 punkty zrobią. Z czego 14 Jason.

  44. Powrót do góry    #6474
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Walkowera od razu dajcie, po co się męczyć i robić z siebie debili jak kiedyś w Częstochowie.

  45. Powrót do góry    #6475
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    sobotch z przyjemnością damy zarobić naszym przyjaciołom z Zielonej Góry

  46. Powrót do góry    #6476
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Czy Ośrodek Monitorowania czegoś tam złożył już protest w/s powyższej wypowiedzi? A fe... język będący warunkiem wejścia do drużyny.

    Idealna drużyna na dziś:
    Antonio Lindbaeck, Fredrik Lindgren, Rune Holta, Monika Nietyksza, Weronika Burlaga, Borys lub Igor Kopeć-Sobczyński, Eugeniusz Miastkowski
    A który z nich to gej?

  47. Powrót do góry    #6477
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    A który z nich to gej?
    A co ci do tego?

  48. Powrót do góry    #6478
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Czy ktoś z Kolegów potwierdza niusa z Piekarni że wk....w na H-Bros po ostatnim meczu jest tak duży, że nie dostaną propozycji jazdy w 2020?
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

  49. Powrót do góry    #6479
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    Czy ktoś z Kolegów potwierdza niusa z Piekarni że wk....w na H-Bros po ostatnim meczu jest tak duży, że nie dostaną propozycji jazdy w 2020?
    Ja mam lepsze wiesci. Podobno, jak się znajdzie rama do stojaka, to wraca K Kuczwalski. Komponuje się idealnie w charakter drużyny. Jeździł on w Apatorze, mówi po polsku i jest miejscowym piernikiem.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  50. Powrót do góry    #6480
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Ja mam lepsze wiesci. Podobno, jak się znajdzie rama do stojaka, to wraca K Kuczwalski. Komponuje się idealnie w charakter drużyny. Jeździł on w Apatorze, mówi po polsku i jest miejscowym piernikiem.
    Potwierdzam, pojadą w parze ze Sławkiem Derdzińskim, który był ostatnio widziany na MA.

    Widzę, że taki bardziej jajcarz z Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez rotapa ; 12-08-2019 o 13:18
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •