Strona 3 z 177 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    na kogo glosujecie na prezydenta? na Zalesia? w sumie dobry jest w wydawaniu hajsu z unii i dobrze jedzie z tyfusami
    Zaleski najlepszy jest w wydawaniu kasy na Rydzola.
    Facet kompletnie bez kregoslupa.Skuma sie z kazda qurom oby tylko
    z tego cos mial.
    Ale glosujta na kogo chceta.
    Mnie telepie jak widze tego lysola calujacego Rydzola w pierscien.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    alex40 (20-10-2018), kowjanko (20-10-2018)

  3. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zaleski najlepszy jest w wydawaniu kasy na Rydzola.
    Facet kompletnie bez kregoslupa.Skuma sie z kazda qurom oby tylko
    z tego cos mial.
    Ale glosujta na kogo chceta.
    Mnie telepie jak widze tego lysola calujacego Rydzola w pierscien.
    Nie telepało, jak klub na kolanach składał Hołd Komoruski. Wcale mnie to jednak nie dziwi.
    !Adrian walcz!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Buszmen (20-10-2018)

  5. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Koniecznie na tego pana. Jak tradycja, Apator to i Rydzyk musi być.


  6. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Eminem na wylocie z Polonii. Brać i nie wybrzydzać!
    !Adrian walcz!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-10-2018)

  8. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie telepało, jak klub na kolanach składał Hołd Komoruski. Wcale mnie to jednak nie dziwi.
    Nie przypominam sobie aby ktokolwiek z klubu klekal przed Mysliwym,choc sama wizyta przedstawicieli klubowych byla slaba w hooj.
    Przed zlodzejem w sukience wielu kleka i cmoka w sygnet.
    W sumie co sie dziwic.Przeciez to jeden z Bossow mafii.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Przepraszam, że się jeszcze wtrącam, ale nie pisałem, że będzie dziś nowy news? Wojna o wychowanków między Ząbikami, a Kostkem dopiero się rozkręca.
    Gdzie ten news?
    Tez tylko dla elity?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-10-2018 o 11:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    alex40 (20-10-2018)

  10. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie przypominam sobie aby ktokolwiek z klubu klekal przed Mysliwym,choc sama wizyta przedstawicieli klubowych byla slaba w hooj.
    Przed zlodzejem w sukience wielu kleka i cmoka w sygnet.
    W sumie co sie dziwic.Przeciez to jeden z Bossow mafii.
    OK. Kiedy łysol całował Rydzyka w pierścień? Tylko o konkrety proszę.
    !Adrian walcz!

  11. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Rusz dupsko i sam poszukaj.Moze znajdziesz dosc ciekawe tresci na temat "wspolpracy" lysej paly
    ze zlodzejem w sukience.Jest tego dosc sporo,poczawszy od przekazywania gruntow za bezcen,poprzez idee
    stworzenia na bydgoskim a potem w Czerniewicach "uzdrowiska" ( na szczescie po wielu protestach pomysl upadla
    a lysy udawal ,ze sie nic nie stalo ) na wchodzeniu w zlodziejski zad przy kazdej mozliwej okazji skonczywszy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    alex40 (20-10-2018)

  13. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Będą jeszcze trzy transfery?

    Tak. Będą. Przyjdzie Oskar, Ajtner i Gollob

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...trzy-transfery

  14. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gdzie ten news?
    Tez tylko dla elity?
    Jego królewskiej mości gazet wczoraj nie donieśli? Zapytaj Penhall'a albo rusz dupsko i sam poszukaj

  15. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    W temacie łysego to proszę jak to on nie "klęka" przed ojcem założycielem:


    Wracając do speedwaya to naprawdę ciężko zrozumieć dlaczego do nas nikt nie chce przyjść. Staliśmy się trochę jak Rzeszów za Półtorakowej co musiał płacić x2 co by ktoś tam chciał dojeżdżać.
    Wydaje się, że potrzebe jest nowe rozdanie bo do obecnych działaczy nikt nie ma zaufania.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    alex40 (20-10-2018)

  17. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jego królewskiej mości gazet wczoraj nie donieśli? Zapytaj Penhall'a albo rusz dupsko i sam poszukaj
    Ja to pierdziole. Ostatnio pisano o transferach musztardowego Nizgorskiego, kolodziejowego Kowalskiego oraz krakowskiej Kielbasy. Na wiadomosciach gnieznienskich o Bogdanowiczu w Toruniu a na bydgoskich o Orwacie.

  18. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ja też nie w trybie wyborczym, ale dzięki m.in. Zaleskiemu nie musicie już narzekać na drzazgi w doopie i nosić parasoli na SGP. Głosujta na konkurenta z partii antyklerykalnej może wam jeszcze Elanę do kompletu na MA zafunduje.

    @Penhall, ja tylko grzecznie cytuję.

  19. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    W temacie łysego to proszę jak to on nie "klęka" przed ojcem założycielem:
    https://www.youtube.com/watch?v=_PbceN2B1Ws&t=2s

    Wracając do speedwaya to naprawdę ciężko zrozumieć dlaczego do nas nikt nie chce przyjść. Staliśmy się trochę jak Rzeszów za Półtorakowej co musiał płacić x2 co by ktoś tam chciał dojeżdżać.
    Wydaje się, że potrzebe jest nowe rozdanie bo do obecnych działaczy nikt nie ma zaufania.

    Jeszcze strona działa, ale to kompletnie niewiarygodne, zwykły czarny PR, wypuszczany przez odważnego, anonimowego bohatera
    Co do Zalewskiego, to pewnie na kolejną kadencje zostanie, i nie ma sie co dziwić, w Toruniu żyje się dobrze, miasto jest tanie, przyjazne, z perspektywami. A jakieś zadłużenia, podejrzane przetargi czy jego relacje z jakimiś grupami społecznymi, to przed kim klęczy, to kwestia drugorzędna, które raczej za wielu osób nie obchodzą, poza fanatykami politycznymi (w skali kraju również, co kogo obchodzą jakieś sądy, konstytucja, czy inne duperele, ważne jest to jak się ludziom żyje, to ile mogę kupić za wypłatę a nie jakieś ratingi, dług publiczny, czy inne takie).
    Dla mnie on może chodzić w sutannie na kolanach za Rydzykiem i go całować gdzie popadnie, jeżeli nic się w mieście nie zmieni na gorsze, to niech działa jak najdłużej, i patrząc na jego poparcie, to odosobniony nie jestem

    A nasi zmieli koncepcje niby, ciekawe kogo nam zaserwują, strach się bać.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 20-10-2018 o 13:22

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    longlay1 (08-11-2018)

  21. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rusz dupsko i sam poszukaj.Moze znajdziesz dosc ciekawe tresci na temat "wspolpracy" lysej paly
    ze zlodzejem w sukience.Jest tego dosc sporo,poczawszy od przekazywania gruntow za bezcen,poprzez idee
    stworzenia na bydgoskim a potem w Czerniewicach "uzdrowiska" ( na szczescie po wielu protestach pomysl upadla
    a lysy udawal ,ze sie nic nie stalo ) na wchodzeniu w zlodziejski zad przy kazdej mozliwej okazji skonczywszy.
    Czyli do mojego "na kolanach" zawsze można się przypieprzyć jakby było dosłowne, ale "całowanie w pierscien" to już przenośna, co? Stary dobry hipokryta w formie - jak zawsze. Spoko - zaraz będzie: "napisałem to i to a kto to jak rozumie , to już nie moja sprawa". Możesz sobie oszczędzić.
    !Adrian walcz!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    polewaczka (20-10-2018)

  23. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Marcinie, kto kogo i w co całuje jest doprawdy mało istotne (Kościół to ulubiony temat zastępczy), ale długu publicznego bym akurat nie bagatelizował, na chyba że mamy arsenały pełne kos założonych na sztorc. Generalnie w tym teatrzyku obietnic o to się rozchodzi, kto nas będzie mógł dalej zadłużać.

    Malin, to nie hipokryzja, to się dziś nazywa tolerancja represywna.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 20-10-2018 o 13:38

  24. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jeszcze strona działa, ale to kompletnie niewiarygodne, zwykły czarny PR, wypuszczany przez odważnego, anonimowego bohatera
    Co do Zalewskiego, to pewnie na kolejną kadencje zostanie, i nie ma sie co dziwić, w Toruniu żyje się dobrze, miasto jest tanie, przyjazne, z perspektywami. A jakieś zadłużenia, podejrzane przetargi czy jego relacje z jakimiś grupami społecznymi, to przed kim klęczy, to kwestia drugorzędna, które raczej za wielu osób nie obchodzą, poza fanatykami politycznymi (w skali kraju również, co kogo obchodzą jakieś sądy, konstytucja, czy inne duperele, ważne jest to jak się ludziom żyje, to ile mogę kupić za wypłatę a nie jakieś ratingi, dług publiczny, czy inne takie).
    Dla mnie on może chodzić w sutannie na kolanach za Rydzykiem i go całować gdzie popadnie, jeżeli nic się w mieście nie zmieni na gorsze, to niech działa jak najdłużej, i patrząc na jego poparcie, to odosobniony nie jestem

    A nasi zmieli koncepcje niby, ciekawe kogo nam zaserwują, strach się bać.
    Twój wpis najlepiej obrazuje jakość odpowiedzialności obywatelskiej w tym kraju. Przerażające. Rozumiem, że można mieć w dupie praworządność, uczciwość, transparentność, można nie interesować się programem czy decyzjami rządzących, byle kiełbasa była na talerzu. Ale żeby się tych chełpić na forum?

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mandaryn za jego przydatny post!

    alex40 (20-10-2018), chloroform (20-10-2018), wujek_sam (22-10-2018)

  26. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Uczciwość? W polityce? Proszę Cię... Na hasła o "praworządności" chyba nikt, poza płatnymi pachołkami, już się w tym kraju nie nabiera. A z kiełbasą nie jest trochę tak, jak z kibicami sukcesu na forum? Przecież na cienką zupkę okraszoną perełkami niewielu na stadion pójdzie.

  27. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czyli do mojego "na kolanach" zawsze można się przypieprzyć jakby było dosłowne, ale "całowanie w pierscien" to już przenośna, co? Stary dobry hipokryta w formie - jak zawsze. Spoko - zaraz będzie: "napisałem to i to a kto to jak rozumie , to już nie moja sprawa". Możesz sobie oszczędzić.
    Tu mnie masz, bo rzeczywiście tak to wygląda.
    Jest jednak różnica między wręczaniem proporczyka a prezentem w postaci gruntów których sprzedaż zasililaby kasę miejska o grube miliony.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jeszcze strona działa, ale to kompletnie niewiarygodne, zwykły czarny PR, wypuszczany przez odważnego, anonimowego bohatera
    Co do Zalewskiego, to pewnie na kolejną kadencje zostanie, i nie ma sie co dziwić, w Toruniu żyje się dobrze, miasto jest tanie, przyjazne, z perspektywami. A jakieś zadłużenia, podejrzane przetargi czy jego relacje z jakimiś grupami społecznymi, to przed kim klęczy, to kwestia drugorzędna, które raczej za wielu osób nie obchodzą, poza fanatykami politycznymi (w skali kraju również, co kogo obchodzą jakieś sądy, konstytucja, czy inne duperele, ważne jest to jak się ludziom żyje, to ile mogę kupić za wypłatę a nie jakieś ratingi, dług publiczny, czy inne takie).
    Dla mnie on może chodzić w sutannie na kolanach za Rydzykiem i go całować gdzie popadnie, jeżeli nic się w mieście nie zmieni na gorsze, to niech działa jak najdłużej, i patrząc na jego poparcie, to odosobniony nie jestem

    A nasi zmieli koncepcje niby, ciekawe kogo nam zaserwują, strach się bać.
    Oj, uważaj chłopie, bo to retoryka typowego Prola.
    Pomijasz fakt, że gdyby nie układy z szemranym klecha, być może żyloby się jeszcze lepiej. W sumie to nie być może a na pewno.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-10-2018 o 15:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Żeby tylko z mało prawdopodobną, ale hipotetycznie załóżmy, podmianką Zaleskiego nie było jak z Gajewskim i Frątczakiem. Zamiast gejzerów od Rydza będą meczety. Dopiero się będzie żyło kolorowo

    A Prolami nie wypada pogardzać, bo bez nich kto będzie na nasze styropianowe elity zapyerdalał? Ci, co na tratwach, albo obrońcy praworządności? Nie sądzę...
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 20-10-2018 o 16:02

  29. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Meczety. Ja pier....


    Dzieki ci o lysy wodzu, że tereny miejskie przekazałes Rydzolowi.
    Uchronles nas tym samym przed muzlumanska agresja.
    Nie potrzebował Husarii, wystarczyła parafka, lub dwie.
    Chylę czoła, choć jeszcze nie lyse.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-10-2018 o 16:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Adasko68 (09-11-2018), wujek_sam (22-10-2018)

  31. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ta partia już z duchem czasu idzie, także Królu znów nie jesteś na bieżąco. Cóż, natura nie znosi próżni, no ale okej, budujcie te nowe fundamenty po swojemu. Dał nam przykład Frątczak Jacek, jak zwyciężać mamy.

    Hm...już edytowałeś. Czyja to w końcu propaganda i kto ją łyka?
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 20-10-2018 o 16:55

  32. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Tak ciężko ogarnąć, że my przez wieloletnie zaniedbania nie mamy żadnych fundamentów?
    Pieprzysz o tych fundamentach w co drugim poście ale może konkretnie napisz kto na dziś miałby nim być.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    No nareszcie coś kulturalnie, więc i ja w temacie. Mówisz i masz:

    W sezonie 2018, Turowski nieznacznie poprawił swoją jazdę. Gdański klub planował go zatrzymać, ale perspektywa jazdy w najwyższej klasie rozgrywkowej była nie do odrzucenia.
    - Dwa lata spędzone w Gdańsku oceniam bardzo dobrze. Uważam, że małymi krokami robiłem postępy. Przed przyjściem do Wybrzeża, chciałem skończyć karierę. Zabrał mnie do siebie Jan Ząbik i poznałem swojego aktualnego menadżera Studzina. Tak się wszystko zaczęło. Pomogli mi podpisać kontrakt w Gdańsku. Myślę, że gdyby nie kontuzja w finale MDMP, to już w pierwszym roku dokonalibyśmy niespodzianki w Toruniu. Zawsze będę ten klub miło wspominał
    O przepraszam, to nie ten wątek, już mnie nie ma

  34. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Mam prośbę...

    Przenieście się z tymi tematami do POLITYKA albo otwórzcie nowy "polityka-Toruń" ... Bo się czytać tego nie da...

    Dziękuję mieszkaniec spoza Torunia....

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-10-2018)

  36. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Tutaj nie Anglia, ani Ameryka. Nie ma chyba klubu w Polsce, który nie czerpałby z miejskiej kasy. Nawet Karkosik musiał się liczyć z lokalnymi układami. Kiedy Zaleski stawiał parafkę pod umową z BSI/IMG albo na budowę stadionu/Plazy był cacy, jeśli daje na Rydzykowe aquaparki i inne fanaberie to już kościelny wdupowłaz. Tylko tyle chciałem dodać w ramach panującej demokracji i wolności słowa, ale w porządku, większość ma zawsze rację.

  37. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Chcialem tylko przypomniec,bo widze pomrocznosc jasna,ze tereny po Bronku zostaly przez misato sprzedane za 60 duzych baniek,wiec miej proporcje mocium Panie.
    Gdyby Ojciec niektórych owieczek zaplacil za tereny ktore otrzymal od lysego cene rynkowa,sprawy by nie bylo.
    Rozumiem jednak Twoje watpliwosci i ukryta obrone tego szczura w sutannie,bo dozylismy spoleczenstwa Katolikow ktorych pedofila,rozpasanie ksiezy w tym Rydzola, nie oburza,film ich za to bardzo oburza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-10-2018 o 17:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    YaneY (21-10-2018), alex40 (20-10-2018), wujek_sam (22-10-2018)

  39. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Widzę, że dopiero co z seansu miłości wyszedłeś i nie możesz ochłonąć, to Ci odpowiem cytatem: wszędzie poza pedałami i żulami z Unii potrafią uszanować i przyznać, że jesteśmy krajem katolickim. Nie ze względu na Rydzyka tylko z tradycji. Wytrzyj gila i się z tym pogódź.

    A co do Bronka, to była zdaje się transakcja wiązana, grunty po Polchemie z nieba nie spadły. Nigdy nie wiesz do czego się Ojciec Podprowadzający dowierci. Zaleski jak na wszystkie, z założenia deficytowe, inwestycje sportowo-kulturalne na tle np. Lublina z 1.5 miliardowym długiem wypada nie najgorzej. A z Rydzykiem Karkosik też interesy robił, więc chyba nie jest w tych klockach zły. I nie chce tutaj za nikim agitować, takie są realia uprawiania polityki w tym kraju. Nie przeczę, że islam też ma swoje zalety.

  40. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Co ma kraj katolicki do obłudy kościoła i jego wiernych?
    Strasznie nieogarnięty jesteś, choć udajesz inteligentnego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Oracle (20-10-2018)

  42. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    I po co znowu te personalne wycieczki? Roman Polański do dziś jest ścigany przez Interpol, czyli wszyscy filmowcy to pedofile i świnie. Pozostałych raz jeszcze przepraszam za offtop. Może coś jednak o Turowskim, poza tym że jest beztalenciem nie nadającym się na pierwszą ligę?

  43. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ehhh i na сhuj pytalem hehe
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  44. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    I po co znowu te personalne wycieczki?
    Wytrzyj gila.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    poczekalibyście z kłótniami nt. polityki do imprezy jakiejś
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Nikt tu nie pisze o Zengim(jak tam jego relacje z JackiemF?) bo pasowałby na drugiego PL,a po info,że odchodzi z Falubazu i jedną nogą jest w Lublinie...cisza.Jakiś czas temu przewijało się nazwisko Bogdanowicza w kontekście juniorki plus Kowalski to byłaby mimo wszystko ciekawa transakcja.

  47. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    poczekalibyście z kłótniami nt. polityki do imprezy jakiejś
    Byle sala katechetyczna była klimatyzowana, niektórzy tak rozgrzani wyborami, że od Twojej ciętej riposty mogliby się przeziębić Z Kingpinem to czekać już tylko na egzorcyzmy.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 20-10-2018 o 20:08

  48. Powrót do góry    #125
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Nikt tu nie pisze o Zengim(jak tam jego relacje z JackiemF?) bo pasowałby na drugiego PL,a po info,że odchodzi z Falubazu i jedną nogą jest w Lublinie...cisza.Jakiś czas temu przewijało się nazwisko Bogdanowicza w kontekście juniorki plus Kowalski to byłaby mimo wszystko ciekawa transakcja.
    no cisza bo przeszedł, a co mają ogłaszać jak jest zakaz do 1 listopada?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    poczekalibyście z kłótniami nt. polityki do imprezy jakiejś
    Kulturalni ludzie na imprezie o polityce nie rozmawiają.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no cisza bo przeszedł, a co mają ogłaszać jak jest zakaz do 1 listopada?
    Dokładnie, o transferach nie wolno, ani o polityce, ani o religii, taka wolność i swoboda, że aż ręka swędzi, żeby komu przypyerdolić

  51. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Cześć Panowie. Wcześniejszych postów nie czytałem, ale może ktoś "coś" wie i mógłby to potwierdzić.
    Piszę zupełnie poważnie, mimo że to nielubiany i wyszydzany przez wszystkich temat busów
    Mianowicie wracałem dziś z Bydgoszczy i koło godziny 15:40 na skrzyżowaniu przy Przysieku, tam przy Polo Markecie, mijałem jadącego w kierunku z Torunia do Bydgoszczy srebrnego/szarego busa, na przodzie u góry miał logo tych 2 byczków z RedBulla. Był to na pewno bus w stylu żużlowym, na bokach miał pozostałe reklamy. Niestety prowadziłem auto więc nie byłęm w stanie dokładniej się przyjrzeć. Lokalizacja też by się zgadzała.
    Tylko tyle - same fakty bez domysłów, ale możę ktoś coś słyszał..

  52. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    To pewnie Saifutdinow. Chlopak mieszka w Bydgoszczy.

  53. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    A dla mnie zawsze będzie aktualny pamiętny napis białą farbą na murze Tormięsu. I marzy mi się jego wprowadzenie w życie.

  54. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Kolegom powyżej nazbyt poważnie zachciało się o polityce , więc moja skromna rada , by lepiej z lekkim przymrużeniem oka
    o tych sprawach , bo to serio śliski temat. Sam mam znajomych - generalnie ok ludzi , ale jak wejdą w te tematy , to ich
    nie poznaję. I o dziwo bardziej betonowi wydają się ci , co to tym drugim zarzucają , że betony , mohery itd
    Was łączy żużel i dobrze , a polityka to chyba tylko ludzi dzieli. Nawet fajnych ludzi.

  55. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    el_kwas (20-10-2018), młody_piernik2 (20-10-2018), wokie (21-10-2018)

  56. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Jak dzielić się, to tylko opłatkiem albo jajkiem, mi się marzy żeby ludzie mieli podejście do tradycji takie, jak Jan Onufry Zagłoba. A polityka łączy polityków, ludzie kulturalni mają do niej stosunek żartobliwy. Na zdrowie!

    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    wracałem dziś z Bydgoszczy i koło godziny 15:40 na skrzyżowaniu przy Przysieku, tam przy Polo Markecie, mijałem jadącego w kierunku z Torunia do Bydgoszczy srebrnego/szarego busa, na przodzie u góry miał logo tych 2 byczków z RedBulla..
    To pewnie Jarek popierniczał na rekolekcje do naszego Króla Szatanka
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 20-10-2018 o 22:25

  57. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    ******** te konwenanse i nazywam rzeczy po imieniu. Fakt, nie w tym wątku co trzeba, ale nie ja to zacząłem.
    Także takie wpisy slodkopjerdzace jak to nie wypada sobie darujcie.
    Dla mnie złodziej jest złodziejem., to tyle.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  58. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chcialem tylko przypomniec,bo widze pomrocznosc jasna,ze tereny po Bronku zostaly przez misato sprzedane za 60 duzych baniek,wiec miej proporcje mocium Panie.
    Ile tam w końcu dołożyli do interesu? 55 baniek? To w sumie były by grosze, no nie? Ciekawe, jaki hajs idzie na GP. Też pewnie jakaś nieznacząca kwota.
    !Adrian walcz!

  59. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Nie chciałbym przerywać politycznej dyskusji, ale przypominam, że od północy do jutra do 20 jest cisza wyborcza ... dotyczy to też internetu ...
    Co prawda to forum niszowe, ale lepiej nie wywoływać wilka z lasu
    Tylko Falubaz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •