Strona 36 z 177 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1576
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Bylem widzialem, poczulem ale jestem zniesmaczony....nigdzie nie bylo kielbachy! Chociaz moze to dlatego, ze nie szukalem

    Co do zuzlokow ciezko wyciagac wnioski, z tego co udalo mi sie zaobserwowac :

    Kosciuch - starty niestety jak wszyscy pisali slabe. Martwi mnie to bo jak bedzie doparowym to bedzie mial zawsze 3/4 pole na dzien dobry i po tych dwoch biegach moze juz nie miec kolejnych szans. Na trasie wyglada to bardzo przyzwoicie. Fakt, ze pierwsze dwa biegi jechali z Doylem bez przeciwnikow bo albo tasma,upadek czy foch Walaska.


    Bogdanowicz - bedzie tu zaraz lament bo przegral z Koscielskim, ale duzo ladniej sie prezentuje na motocyklu. Agresywnie wchodzi w luki i nie boi sie walic na zewnetrzna. W biegu z Koscielskim chcial minac go za kolem na pelnej predkosci i zle wyliczyl. Wygladalo to tak jakby zaciagal reczny, ale widac ze ma kontrole nad tym wsyzstkim. Nie bylo przypadkow jak wypuszczal motor czy schodzil do kraweznika.

    Kopec- jak to nasz X. Nie wiem czy w pierwszym biegu mial defekt czy go ponioslo, ale na moje wygladalo tak jakby wynioslo go na duza i nie byl wstanie wyhamowac. Fajnie pcha sie na zew. ale mialem wrazenie, ze sie troche meczyl. Albo byl zbyt wolny albo cos mu nie pasowalo. Generalnie Igor z przed oku.

    Chris - super
    Jack - wolny ale walczeny
    Doyle - szuka, kombinuje ze sprzetem ale szybkosci nie bylo.
    Niels - tez widac, ze jechal na pol gwizdka, testy testy i jeszcze raz testy.

    Najwazniejsze to nikt sie nie polamal.
    Spotkalo sie paru znajomych i po nastrojach widze, ze nikt nie oczekuje cudow po tym sezonie. Akurat to dobry znak bo nie ma pompowania balonika przed a potem jak zwykle rozczarowanie.
    Narazie patrze realistycznie i do PO raczej nam daleko na chwile obecna....ale mam zamiar w tym sezonie sie mile zaskoczyc
    Nie przesadzaj. Kto jak nie Wy? Z mojej oceny PO to UL, FZG, AT i WTS. Nie ma o czym mówić, tylko medale rozdać...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  2. Powrót do góry    #1577
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-03-2019), pawel_KST (18-03-2019), sth (17-03-2019)

  4. Powrót do góry    #1578
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Hejka Koledzy, mam małą prośbę. Podejrzewam, że wśród użytkowników są osoby, które mają doświadczenie w korzystaniu z systemu kupowania biletów na zawody przez internet. Chciałbym właśnie w tym zakresie dowiedzieć się kilku rzeczy, gdyż jak dotąd jakoś tak nie korzystałem z tej drogi. Z racji tego, że obecnie bilety na GP można kupować jedynie tą drogą to uznałem, że byłoby dobrze najpierw pozyskać nieco informacji.

    W sumie głównie chodzi mi o takie bardziej techniczne kwestie, tzn.:
    1. Po wybraniu i opłaceniu biletu pobiera się od razu jakiś plik z biletem do wydruku, czy ten bilet jest "przechowywany" w systemie dłuższy czas (żeby go wydrukować dopiero kilka dni, czy tydzień przed samymi zawodami)?
    2. Czy jest taka możliwość, żeby wybrać miejsce, zapłacić, ale bilet w fizycznej formie odebrać w siedzibie klubu? Czy kupując przez internet jest tylko do wydruku własnego?

    Za wszelkie informacje z góry niezmiernie dziękuję (czy to tu czy na priva, jeśli ktoś woli nie "zaśmiecać" wątku klubowego).

  5. Powrót do góry    #1579
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karlg Zobacz posta
    Hejka Koledzy, mam małą prośbę. Podejrzewam, że wśród użytkowników są osoby, które mają doświadczenie w korzystaniu z systemu kupowania biletów na zawody przez internet. Chciałbym właśnie w tym zakresie dowiedzieć się kilku rzeczy, gdyż jak dotąd jakoś tak nie korzystałem z tej drogi. Z racji tego, że obecnie bilety na GP można kupować jedynie tą drogą to uznałem, że byłoby dobrze najpierw pozyskać nieco informacji.

    W sumie głównie chodzi mi o takie bardziej techniczne kwestie, tzn.:
    1. Po wybraniu i opłaceniu biletu pobiera się od razu jakiś plik z biletem do wydruku, czy ten bilet jest "przechowywany" w systemie dłuższy czas (żeby go wydrukować dopiero kilka dni, czy tydzień przed samymi zawodami)?
    2. Czy jest taka możliwość, żeby wybrać miejsce, zapłacić, ale bilet w fizycznej formie odebrać w siedzibie klubu? Czy kupując przez internet jest tylko do wydruku własnego?

    Za wszelkie informacje z góry niezmiernie dziękuję (czy to tu czy na priva, jeśli ktoś woli nie "zaśmiecać" wątku klubowego).


    Ad. 1) Dostajesz maila z plikiem pdf i to jest Twoj bilet. Dodatkowo bedzie on w systemie na stronie ale nie wiem jak dlugo. Generalnie bedziesz go mial na mailu.
    Ad. 2) Nie jestem pewny, ale chyba nie ma mozliwosci odbioru biletu w siedzibie firmy. Jak bilet jest generowany to jest mu przypisywany kod kreskowy z unikatowym numerem, nie wydaje mi sie zeby dodatkowo jeszcze go drukowali w formie papierowej.
    Generalnie kupujesz, dostajesz maila, drukujesz przed meczem i tyle. Nawet ostatnio sprawdzalem czy mozna wejsc przez bramke przykladajac telefon do czytnika i dalo sie tak wiec na upartego nawet nie musisz drukowac.

    Pozdrawiam

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    Karlg (18-03-2019)

  7. Powrót do góry    #1580
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karlg Zobacz posta
    Hejka Koledzy, mam małą prośbę. Podejrzewam, że wśród użytkowników są osoby, które mają doświadczenie w korzystaniu z systemu kupowania biletów na zawody przez internet. Chciałbym właśnie w tym zakresie dowiedzieć się kilku rzeczy, gdyż jak dotąd jakoś tak nie korzystałem z tej drogi. Z racji tego, że obecnie bilety na GP można kupować jedynie tą drogą to uznałem, że byłoby dobrze najpierw pozyskać nieco informacji.

    W sumie głównie chodzi mi o takie bardziej techniczne kwestie, tzn.:
    1. Po wybraniu i opłaceniu biletu pobiera się od razu jakiś plik z biletem do wydruku, czy ten bilet jest "przechowywany" w systemie dłuższy czas (żeby go wydrukować dopiero kilka dni, czy tydzień przed samymi zawodami)?
    2. Czy jest taka możliwość, żeby wybrać miejsce, zapłacić, ale bilet w fizycznej formie odebrać w siedzibie klubu? Czy kupując przez internet jest tylko do wydruku własnego?

    Za wszelkie informacje z góry niezmiernie dziękuję (czy to tu czy na priva, jeśli ktoś woli nie "zaśmiecać" wątku klubowego).
    Bilety na SGP można kupować także w kasie klubu. Na razie są wydruki z drukarki
    Być może później będą normalne bilety (kolorowe) i być może będzie można wymieniać wydruki na kolorowe bilety... ale po co?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Karlg (18-03-2019)

  9. Powrót do góry    #1581
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Morciasz, peper, wielkie dzięki za niezwykle cenne informacje.

  10. Powrót do góry    #1582
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karlg Zobacz posta
    Morciasz, peper, wielkie dzięki za niezwykle cenne informacje.
    Wow! Fakturę papierową prześlę pocztą. Może być kolorowa - faktura oczywiście....

    A wracając na moment do sobotniego sparingu.
    Na plus jest oczywiście widoczna wielka chęć do jazdy Chrisa Holdera. Widać, że mu się chciało, że miał power etc.
    Drugi plus to brak widocznych jakiś ograniczeń u Iversena po dzwonie pod koniec ubiegłego sezonu.
    Trzeci plus to również wielka chęć do jazdy u Bogdanowicza, choć niekoniecznie ten power przekładał się na punkty.
    Sam wynik sparingu jest sprawą drugorzędną, wszak to pierwsze jazdy i nie ma co za bardzo zwracać uwagi na to,
    czy było 10, 20, czy 30 punktami. Dlatego na tę chwilę nie ma co się rozpisywać o Dolylu, młodym Holderze, czy
    Kościuchu - mają jeszcze trochę czasu i tyle. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że Kopeć-Sobczyński i Bogdanowicz zdobyli
    prawie tyle samo punktów w sześciu biegach (5+1) co sam Kościelski w czterech (4+1). To jednak niepokoi, ale
    przyjmijmy, że to pierwsze koty za płoty, choć....
    Minus to puszczanie biegów młodzieżowych między biegami sparingu (wiem, wiem... treningu). Przedłużało to mocno, były upadki, etc. a nie było to atrakcją dla dość licznej publiki. I a propos licznej publiki - przed kolejnymi zawodami czas pomyśleć o tych którzy przyjeżdżają samochodami, żeby mieli, gdzie zaparkować,
    a po zawodach może więcej otworzyć drzwi/bram, żeby ludzie tak się nie cisnęli...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #1583
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na plus jest oczywiście widoczna wielka chęć do jazdy Chrisa Holdera. Widać, że mu się chciało, że miał power etc.
    to tak jak w meczu ze Sparta rok temu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Powrót do góry    #1584
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A wracając na moment do sobotniego sparingu.
    Na plus jest oczywiście widoczna wielka chęć do jazdy Chrisa Holdera. Widać, że mu się chciało, że miał power etc.
    Nie może to być! Po prostu nie może!
    Dobra forma pasuje do Holdera tak jak złoty medal DMP do Get Well Toruń.

  13. Powrót do góry    #1585
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie może to być! Po prostu nie może!
    Dobra forma pasuje do Holdera tak jak złoty medal DMP do Get Well Toruń.
    Poczekajmy do ligi. Wielu było herosów sparingów. Przyjdzie sezon i Chris będzie znowu zamykał gaz.

  14. Powrót do góry    #1586
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Poczekajmy do ligi. Wielu było herosów sparingów. Przyjdzie sezon i Chris będzie znowu zamykał gaz.
    chciałbyś

  15. Powrót do góry    #1587
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Marze o Chrispym 2012

  16. Powrót do góry    #1588
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Zobaczymy co Maksymilian pokaże na tych silnikach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...o-nowe/2ce9m1z

  17. Powrót do góry    #1589
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nic nie zobaczymy,bo to zbyt malo doswiadczeni zawodnicy aby nowy sprzet calkowicie zmienil wyniki.
    W przypadku Kopcia to przeciez nie sprzet jest najwiekszym problemem.
    Oczywiscie jesli nowe silniki beda lepsze,nalezy sie spodziewac nieco lepszej postawy,szczegolnie Bogdanowicza,ale
    one nie spowoduja,ze nagle zamiast 2-3 pkt,beda przywozic po 7.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #1590
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    najlepszy stadion, najlepszy trener (z synem), najlepsze silniki. Tylko dlaczego dalej jesteśmy w dupie???
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (20-03-2019)

  20. Powrót do góry    #1591
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Najlepsi kibice

  21. Powrót do góry    #1592
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    najlepszy stadion,?
    a dlaczego najlepszy? Bo dach i.... ?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #1593
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    a dlaczego najlepszy? Bo dach i.... ?

    chociażby. Wielu zuzlokow chwali tez sciganie na nim (jak ktos nie spier przygotowania). I na ogol bezpieczny, rowny tor
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #1594
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Zobaczymy co Maksymilian pokaże na tych silnikach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...o-nowe/2ce9m1z
    Najlepsze stwierdzenie:
    "To zbyt mało, by oczekiwać, że ten duet będzie w stanie powalczyć w PGE Ekstralidze ze znacznie bardziej doświadczonymi juniorami."

    Jeden z tego duetu ma 21 lat, drugi 20 - to jak na juniorów jak bardziej mogą być doświadczeni?
    Zresztą po tym sezonie czeka nas duża zmiana pokoleniowa w szeregach ekstraligowych juniorów. Ze sprawdzonych nazwisk to na szybko wydaje mi się, że zostanie tylko Kubera.
    Wtedy taki Żupiński, Zieliński, Bartkowiak, Cierniak, Lampart czy Miśkowiak będą topowymi juniorami.
    Chociaż Lampart to już jest.

  24. Powrót do góry    #1595
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    najlepszy stadion, najlepszy trener (z synem), najlepsze silniki. Tylko dlaczego dalej jesteśmy w dupie???
    W dupie, przed startem sezonu i to taką drużyną?

  25. Powrót do góry    #1596
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Najlepsze stwierdzenie:
    "To zbyt mało, by oczekiwać, że ten duet będzie w stanie powalczyć w PGE Ekstralidze ze znacznie bardziej doświadczonymi juniorami."

    Jeden z tego duetu ma 21 lat, drugi 20 - to jak na juniorów jak bardziej mogą być doświadczeni?
    Zresztą po tym sezonie czeka nas duża zmiana pokoleniowa w szeregach ekstraligowych juniorów. Ze sprawdzonych nazwisk to na szybko wydaje mi się, że zostanie tylko Kubera.
    Wtedy taki Żupiński, Zieliński, Bartkowiak, Cierniak, Lampart czy Miśkowiak będą topowymi juniorami.
    Chociaż Lampart to już jest.
    Jeszcze chyba Karczmarz będzie miał ostatni sezon juniora w 2020.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    sth (21-03-2019)

  27. Powrót do góry    #1597
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Najlepsze stwierdzenie:
    "To zbyt mało, by oczekiwać, że ten duet będzie w stanie powalczyć w PGE Ekstralidze ze znacznie bardziej doświadczonymi juniorami."

    Jeden z tego duetu ma 21 lat, drugi 20 - to jak na juniorów jak bardziej mogą być doświadczeni?
    Zresztą po tym sezonie czeka nas duża zmiana pokoleniowa w szeregach ekstraligowych juniorów. Ze sprawdzonych nazwisk to na szybko wydaje mi się, że zostanie tylko Kubera.
    Wtedy taki Żupiński, Zieliński, Bartkowiak, Cierniak, Lampart czy Miśkowiak będą topowymi juniorami.
    Chociaż Lampart to już jest.
    To ten Zieliński, którego rodzice chcieli gór pieniędzy od Torunia a teraz jeździ w pierwszoligowym Gdańsku? Czyli co znacznie obniżył żądania czy też może dostał tam pieniądze jakie mu odpowiadały. A może jest tak że toruński klub sam ustala jakie juniorzy powinni mieć stawki i są one odrealnione. Zieliński nie dostał w Toruniu ale dostał w Grudziadzu a GKM jest raczej zorientowany co do rynkowych cen juniorów ekstraligowych to zapłacił. Podobno inny nasz wychowanek też sobie chwali tamtejsze klimaty i tunera też ma mieć tego medialnie najlepszego. Wydaje sie jakby Getwell wolał przepłacić mistrzów świata pozorujących mistrzowską jazdę, starzejące sie gwiazdy, odcinaczy kuponów a dodatkowo zakontarktowac zawodników ponad stan niż poważnie zająć się budową na lata. Chwalą się niby że teraz tyle ładują i mają ładowac na szkółkę (chociaż ciekawe jak wygląda to w innych klubach) ale co z tego jeśli nie potrafią takiego zawodnika wykorzystać w przyszłości.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    stone_gossard (21-03-2019)

  29. Powrót do góry    #1598
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Chłopak dobrze zrobił, że poszedł do Gdańska - głównie po to żeby dużo jeździć. Z Żupińskim stworzą dobrą parę juniorów.
    Do tego dochodzi Haynes w teamie.
    Ogólnie widać, że chłopak może się mocno rozwinąć i stwarza sobie do tego warunki.
    Trzeba też pamiętać, że pomiędzy nim i Nizgorskim jest zaledwie kilka dni różnicy wieku. Zobaczymy jaki postęp w Toruniu zaliczy Filip.

  30. Powrót do góry    #1599
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    W dupie, przed startem sezonu i to taką drużyną?
    na sile probujesz sie przypierda..... Mowa o juniorach, czytaj ze zrozumieniem
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #1600
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Chłopak dobrze zrobił, że poszedł do Gdańska - głównie po to żeby dużo jeździć. Z Żupińskim stworzą dobrą parę juniorów.
    Do tego dochodzi Haynes w teamie.
    Zapowiada się lepiej niż Sówka, tylko tamten, zanim mu skaperowali Bloomfeldta do teamu, to już jakieś punkty na juniorce przywoził. Kostek od lat biegał wokół niego jak kot z pęcherzem, więc pewnie młodego Cierniaka będzie wciągał nosem. Nie dziwię się, że GetWella nie stać na takie talenty.

  32. Powrót do góry    #1601
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gdyby to był taki talent,GKM nie puszczalby go do Wybrzeża przy takiej juniorce jaką sami mają.
    Ciężko już teraz chłopaka skreślac,bo cala droga przed nim,ale spokojnie.Niech najpierw udowodni swoją wartość.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #1602
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Zapowiada się lepiej niż Sówka, tylko tamten, zanim mu skaperowali Bloomfeldta do teamu, to już jakieś punkty na juniorce przywoził. Kostek od lat biegał wokół niego jak kot z pęcherzem, więc pewnie młodego Cierniaka będzie wciągał nosem. Nie dziwię się, że GetWella nie stać na takie talenty.
    Bo zawsze lepiej kupić juniora na rok.

  34. Powrót do góry    #1603
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Albo i na dłużej, jak Kiełbasę. Poza tym, nie jest wykluczone, że i przygoda Szweda z Toruniem nie skończy się po tym sezonie. Na 1 PLZ byłby jak znalazł
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 21-03-2019 o 20:15

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (21-03-2019)

  36. Powrót do góry    #1604
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Nie wydaje mi sie. Chyba, ze mielibysmy w niej walczyc o utrzymanie. Ewentualnie moglby zastapic J.Holdera jako Drozdz.
    Jakos nie mam przekonania co do tego transferu .Jesli pyknie srednio na mecz 2,0,1 to bede mega szczesliwy.
    Kaczmarek zbyt wysoko poprzeczki mu tak naprawde nie podniosl, wiec pokonanie dwoch (?) seniorow rywali w tym sezonie jest do wykonania. Bede trzymal za Bodzia kciuki.
    A co do Zielinskiego to nadal uważam, ze pozbycie sie go to jeden z wiekszych bledow szefostwa klubu.
    Rewanz w postaci wyciagniecia z GKM Stolpa i Nizgorskiego to zart. Przynajmniej po poczynionych jesiennych obserwacjach tej trojki .

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    sth (22-03-2019)

  38. Powrót do góry    #1605
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Na żarty się zbiera, kiedy człowiek patrzy, jak sobie nasze kujawsko-pomorskie potęgi szkoleniowe "podkradają" młodych, niczym pewien stryjek, co zamieniał siekierkę na kijek. Nie wiem, o jaką kwotę zaporową poszło, ale Zieliński na jesieni przegrywał z Kiełbasą, a nie trzeba mieć w teamie mechanika Doyla, żeby błyszczeć na tle Stolpa, Nizgorskiego, czy innych Ząbikowych perełek.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    lego (21-03-2019), stone_gossard (22-03-2019)

  40. Powrót do góry    #1606
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    na sile probujesz sie przypierda..... Mowa o juniorach, czytaj ze zrozumieniem
    Jak wielce trzeba być naiwnym aby mysleć o pozyskaniu bardzo dobrego juniora. Przecież to jeszcze trudniejszy rynek niż polskich seniorów. Aby kogoś pozyskać trzeba wyłożyć naprawde ogromne pieniądze a jeśli Getwell przegrał batalie o Miskowiaka z Włókniarzem to znaczy, że za skorzyw tym klubie jeśli chodzi o juniorów to nie są. Taki Bogdanowicz skusił sie pewnie miejscem w Ekstralidze i sprzetem od Kowalskiego a już nie koniecznie stawkami. Nie wiem jaki kontrakt podpisany ma IKS ale słyszałem swego czasu propozycje prezesowej 150 zł/pkt, a jak zdobędzie co najmniej 6 to 4 tys./pkt. Jesli nawet pokonałby wszystkich juniorów w meczu to ma 5 pkt i wypłatę w oszłamiającej kwocie 750zł, to co on ma zrobic z ta fortuną? szprychy kupic? Jeśli tak klub podchodzi do negocjacji z juniorami to nie dziwne, że ci co coś rokują idą do Grudziadza a GKM w zamian daje nam zawodników co to głównie koszta szkoleniowe generują. Jeśli tylko Kiełbasa tarnowska zabłysnie to szybciutko znajdzie sie ktos kto zaproponuje konkretne warunki, a jeśli nie zabłysnie, to będzie kontynuował kariere w Toruniu.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Albo i na dłużej, jak Kiełbasę. Poza tym, nie jest wykluczone, że i przygoda Szweda z Toruniem nie skończy się po tym sezonie. Na 1 PLZ byłby jak znalazł
    Może nie byc tak źle. Na SF napisali, że Zagar jexdzi tak słabo jak Przedpełski. To będzie miał Getwell z kim walczyc o unikniecie spadku.

  41. Powrót do góry    #1607
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Mówisz, że juniorom na początku kariery proponuje się punktowke na poziomie Holty?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #1608
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mówisz, że juniorom na początku kariery proponuje się punktowke na poziomie Holty?
    Nie, po prostu IKS ma komornika na karku.

  43. Powrót do góry    #1609
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Nie dość, że non stop marudzi to jeszcze banialuki wciska. Eh.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    lego (22-03-2019)

  45. Powrót do góry    #1610
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Troszke z tym Igorem chyba zle doslyszales. Nie wiem, nie znam sie ale nawet patrzac jakim samochodem jezdzi IKS to nie kupisz tego za 750zl tygodniowo.

  46. Powrót do góry    #1611
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jak wielce trzeba być naiwnym aby mysleć o pozyskaniu bardzo dobrego juniora.
    i nie o kupowanie a o szkoleniu A historyjka ze stawkami dla X-a to popłynałeś, co będzie kolejne, Termos w czarnej wołdze jako kara za 0 w meczu?
    Ostatnio edytowane przez lego ; 22-03-2019 o 08:53
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #1612
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie wiem, o jaką kwotę zaporową poszło, ale Zieliński na jesieni przegrywał z Kiełbasą, a nie trzeba mieć w teamie mechanika Doyla, żeby błyszczeć na tle Stolpa, Nizgorskiego, czy innych Ząbikowych perełek.
    Gdzie go tak na jesieni non-stop objeżdżał?
    Może po tym jak w maju Zieliński złamał rękę w Gdańsku?

  48. Powrót do góry    #1613
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie dość, że non stop marudzi to jeszcze banialuki wciska. Eh.
    Mi zależy na toruńskim żużlu a ty się cieszysz byle gównem co ci Termiński podrzuci.

    Może wzorze cnót kibicowskich pochwal się jak długo wierzyłeś w drużyne w zeszłym roku. Tak jak wiekszość do maja bądź czerwca, bo ja do 3 okrążenia 15 biegu we Wrocławiu. Może jak już jesteś taki madry to udowodnij ze jesteś taki *****isty kibic. A jak nie to zamknij gębe, tak jak powinna zrobić wiekszość tych zagorzałych kibiców do pierwszych porażek.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 22-03-2019 o 11:41

  49. Powrót do góry    #1614
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Gdzie go tak na jesieni non-stop objeżdżał?
    Może po tym jak w maju Zieliński złamał rękę w Gdańsku?
    Na mem. Araszewicza w październiku, znaczy, w połowie października. Właściwie w drugiej połowie października. Dokładnie 18 października Na zawodach, które jak mniemam były castingiem dla juniorów GetWella, Kiełbasa tarnowska zaprezentowała się lepiej, nie wspomnę z litości o Kowalskim, pod którego robiono podchody, więc jeśli Kamil miał mniejsze wymagania finansowe ja się włodarzom nie dziwię, trudno ich o jakiekolwiek sentymenty toruńskie posądzać. Z kontuzjowanym Turowskim obeszli się podobnie i nikt się nad nim nie rozczulał, chociaż na pierdziawkach wymiatał nie gorzej niż IKS.

    Nie będę się spierał, kto lepiej rokuje, przyszłość pokaże. W przypadku Zielińskiego mamy chyba raczej do czynienia z intrygą/zemstą Kościechy, niż decyzją zarządu. Rodzice też najwidoczniej uznali, że inwestycje w młodego muszą się zacząć zwracać. Ja generalnie się nie dziwię, bo na MA można się szkolić co najwyżej na gale lodowe, tylko czy Grudziądz to znowuż większa kuźnia talentów?

    Najnowsza historia, jak sam widzisz, dobitnie pokazuje, że kontuzja dla toruńskiej perły nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Klub potrzebuje gotowy produkt na ligę. Co innego zagraniczni seniorzy, tutaj kaleka jest wartością dodaną, bo można zejść z ceny.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 22-03-2019 o 12:15

  50. Powrót do góry    #1615
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Troszke z tym Igorem chyba zle doslyszales. Nie wiem, nie znam sie ale nawet patrzac jakim samochodem jezdzi IKS to nie kupisz tego za 750zl tygodniowo.
    Ok widziałeś samochód to wiesz wszystko. Po za tym pisałem o propozycji a nie tyle ile dostał no ale to trzeba doczytać i zrozumieć. A jeśli taka propozycja pada to znaczy, że kwestia juniorów w tym klubie nie jest traktowana poważnie i dlatego jest tak jak jest.

  51. Powrót do góry    #1616
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Sprawa szkolenia wraca tak naprawdę tylko raz w roku, kiedy kolejny junior kończy okres dojrzewania i trzeba oglądać się za następnym kandydatem do składu. Sytuacja robi się naprawdę poważna, kiedy na biurko prezesa przychodzą oferty od nieopierzonych młodzieżowców, a zdarzało się, że sufity w gabinecie spadały na głowę. Zresztą za Karkosika było podobnie. Wtedy jednak pojawiają się Ząbiki na swoim statku widmo, a ostatnio doszusował jeszcze Frątczak z planem pięcioletnim i problem zostaje na rok rozwiązany. Iście syzyfowa praca.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    lego (22-03-2019)

  53. Powrót do góry    #1617
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Idziecie w niedzielę n Moto Arenę a mecz północ południe, tylko dziwne że naszego zawodnika żadnego w składzie nie ma

  54. Powrót do góry    #1618
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Najnowsza historia, jak sam widzisz, dobitnie pokazuje, że kontuzja dla toruńskiej perły nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Klub potrzebuje gotowy produkt na ligę.
    Tylko ja wolę jednak swojską kiełbasę niż importowaną.
    No cóż ważne, że w ogóle jest
    Ps miałem kiedyś zdjęcie ze sklepem mięsnym w Zielonej - szyld "kiełbasa, szynka..itp" ...w barwach Falubazu
    Niestety nie mogę już go znaleźć.

  55. Powrót do góry    #1619
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Mi zależy na toruńskim żużlu a ty się cieszysz byle gównem co ci Termiński podrzuci.

    Może wzorze cnót kibicowskich pochwal się jak długo wierzyłeś w drużyne w zeszłym roku. Tak jak wiekszość do maja bądź czerwca, bo ja do 3 okrążenia 15 biegu we Wrocławiu. Może jak już jesteś taki madry to udowodnij ze jesteś taki *****isty kibic. A jak nie to zamknij gębe, tak jak powinna zrobić wiekszość tych zagorzałych kibiców do pierwszych porażek.
    /

    Jak ja nie lubie takiego pier...nia.
    Ja nie wierzylem w awans ale kibicowalem do 4 okrazenia 15 biegu we Wrockawiu. Czy to mnie, czy kogos tu innego ze SB czyni ujowym kibicem ? Odwrocil sie tu ktos dupskiem do klubu czy jak ?
    A ze Prezes na piwko dolaczyl ? Nie wiem o co w tym przypadku wieczne pretensje toczysz....

  56. Powrót do góry    #1620
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Ok widziałeś samochód to wiesz wszystko. Po za tym pisałem o propozycji a nie tyle ile dostał no ale to trzeba doczytać i zrozumieć. A jeśli taka propozycja pada to znaczy, że kwestia juniorów w tym klubie nie jest traktowana poważnie i dlatego jest tak jak jest.

    Czlowieku, nie znam Cie ale po tym co tu piszesz wiem, ze poswiecenie Tobie chociaz 5 min mojego czasu mija sie z celem.
    Jedyne co widze to atak na wszystkich do okola z Twojej strony bo Ty jestes jedynym nieskalanym kibicem, ktory zawsze kocha duzyne a reszta to zwykle "ch*je".
    Wez sie opanuj troche bo zachowujesz sie jak 13 letni smarkacz w okresie dojrzewania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •