Strona 115 z 177 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,131 do 5,175 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5131
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Tymczasem Adrian Miedziński na Facebooku "pozdrawia" właściciela KST
    Raczej na powrót wychowanka nie ma co liczyć w najbliższym czasie...
    Powiem szczerze, że ja już nie mam sił kibicować drużynie pod dowództwem tego BUCA
    Także Termos albo ty albo ja (i wielu wielu których znam ). Tym razem nie żartuję.
    I lepiej zimą na forumowe piwo nie przychodź !!!

  2. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Malin017 (03-07-2019), Oracle (02-07-2019), alex40 (02-07-2019), apator_uk (02-07-2019), el_kwas (02-07-2019), orlosep (02-07-2019)

  3. Powrót do góry    #5132
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Zaproszcie Adasia Kruzynskiego

  4. Powrót do góry    #5133
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Lepiej zaprosić ojca Tadeusza, jeden tel i liga 12 zespołów

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    j-rules (02-07-2019)

  6. Powrót do góry    #5134
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Zaproszcie Adasia Kruzynskiego

    z Lemonem i Zabikiem?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Powrót do góry    #5135
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Powiem szczerze, że ja już nie mam sił kibicować drużynie pod dowództwem tego BUCA
    Także Termos albo ty albo ja (i wielu wielu których znam ). Tym razem nie żartuję.
    I lepiej zimą na forumowe piwo nie przychodź !!!
    A jak juz sie zapowie i zjawi,to większość jego najwiekszych forumowych przeciwników albo nie przyjdzie albo siedzi cicho jak mysz pod miotłą.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #5136
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Piękny był ten meczyk z Wami, piękne miasto, fajni ludzie oraz przepiękna Motoarena
    Pozazdrościć Wam takiej świątyni... Naprawdę robi wrażenie wizualne, akustyczne, czy to z daleka czy z bliska. Szkoda, że jesteście na 8 miejscu, bo 1 liga nie zasługuje na taką świątynie żużla w Polsce. Miasto również powinno jechać w elicie, zamiast jakieś ROWy.

    Fajny był obrazek jak Doyle podszedł pod nasz sektor i skandowaliśmy jego nazwisko. Zatrzymał się, popatrzył, uśmiechnął. Wymowny był ten obrazek Doyla
    Szanujcie troszkę swoich zawodników, bo jednak Doyle w tym meczu dostał więcej braw od nas, niż od Was. To my skandowaliśmy nazwisko Doyla, a powinniście właśnie Wy to robić ze względu na następne okienko transferowe.
    Holderowie też dostali brawa, oraz ten Wasz Kopeć, którego powinniście dawno zmienić tak jak Wam pisałem przed sezonem. Albo dobry psycholog, albo koniec żużla.
    Ogólnie najważniejsze jest zdrowie i oby cało dojechać. Żal mi cholernie tego wypadku z Tajskim. To było niepotrzebne.

  9. Powrót do góry    #5137
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Proponuję Panie Przemku zająć się miejscem i dyspozycją swojej drużyny...
    Mam problemy w polskiej lidze i mają kilka uwarunkowań...
    Kolejny mecz w Częstochowie, sprawdzimy...
    Pozdrawiam

    Adrian Miedziński

  10. Powrót do góry    #5138
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach

  11. Powrót do góry    #5139
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale bez kitu, po co to Termiński powiedział? Nawet jeśli tak uważa, bo pewnie kult wychowanków faktycznie przesadzony... To taką wypowiedzią nie zyska nic, poza tym, że zrazi zawodników, którzy potencjalnie pasowaliby na 1 ligę w przyszłym roku. I innych zawodników, którzy może przeczytają i złapią się za głowę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Gadol (02-07-2019), Malin017 (03-07-2019), alex40 (02-07-2019), apator_uk (02-07-2019), lego (02-07-2019), orlosep (02-07-2019), yahata (02-07-2019)

  13. Powrót do góry    #5140
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Nie wierzę... Ten gościu to jakieś nieporozumienie.. Nie dostanie ode mnie już ani złotówki. Wolę relacje na SF.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    Arczi (02-07-2019)

  15. Powrót do góry    #5141
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    to tylko pokazuje jak slabych mamy w tym kraju politykow. Chyba zaden inny "zawod" nie wymaga unikania takich wypowiedzi, a ten bez pomyslunku.
    Teraz niech Kosciuch sie zawinie to faktycznie bedziecie w Nice jechac z Holta....
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #5142
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Turowski, Vaculik, Zmarzlik, Miedziński, Przedpełski, Lindgren... co łączy tych zawodników?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #5143
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Turowski, Vaculik, Zmarzlik, Miedziński, Przedpełski, Lindgren... co łączy tych zawodników?
    Miłość do członka pewnej opozycyjnej partii politycznej.

  18. Powrót do góry    #5144
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Mogę pracować u Termińskiego i mu doradzać, pomagać, oraz mówić kto wygra a kto przegra.
    Termiński nie czuje żużla a w klubie powinien być ktoś kto czuje żużel.

    Tak mi się Toruń spodobał, że mógłbym tam się przeprowadzić na takich warunkach:
    - stawka 4000 zł netto za miesiąc. Pracuje w klubie od 8:00 do 16:00 gdzieś w biurze, na stadionie (mógłbym nawet zostawać po godzinach kiedy trzeba oraz przychodzić czasem na weekendy - również w niedzielę z tym, że +400 zł płatne za weekendy)
    - każdy mecz wyjazdowy i domowy jestem do dyspozycji w dniu meczowym oraz pracuje na pełnych obrotach 3 dni przed dniem meczowym
    - przestaje się udzielać na forum - przestaje również podawać typy kto wygra a kto przegra
    - nie udzielam się w mediach
    - jeżeli trzeba załatwię 3 kumpli, którzy ten stadion tak wybronują, zrobią *****istą nawierzchnię, że będzie to najlepszy obiekt do ścigania na świecie (mógłbym to też zrobić w Lublinie)
    - mogę zadbać o markering, promocję klubu. To banalnie prosta sprawa
    - obozy przedsezonowe - mogę ogarnąć po taniości taki obóz, że w pale się nie mieści. Jeżeli dostanę więcej kasy, to zawodnicy po takim obozie gdy wrócą do ligi będą zapierd.... Sam zorganizuje podróż, obóz, nocleg, żarcie oraz zajęcia rekreacyjne, gdzie każdy będzie zadowolony.

    Tak więc jeżeli ktoś to czyta z władz z Torunia to może przekazać mój post gdzieś wyżej. Na PW możecie się odezwać i pogadamy.
    Jeżeli zaś ktoś czyta to z władz z Lublina to może też się odezwać. W Lublinie zszedłbym już do mniejszej kwoty niż w Toruniu - powiedzmy, że 3 pierwsze miesiące mogę za 2500 zł netto, pokazać, że się nadaje do tego.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 02-07-2019 o 15:36

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    Cykaczu (02-07-2019), młody_piernik2 (02-07-2019)

  20. Powrót do góry    #5145
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Mogę pracować u Termińskiego i mu doradzać, pomagać, oraz mówić kto wygra a kto przegra.
    Termiński nie czuje żużla a w klubie powinien być ktoś kto czuje żużel.

    Tak mi się Toruń spodobał, że mógłbym tam się przeprowadzić na takich warunkach:
    - stawka 4000 zł netto za miesiąc. Pracuje w klubie od 8:00 do 16:00 gdzieś w biurze, na stadionie (mógłbym nawet zostawać po godzinach kiedy trzeba oraz przychodzić czasem na weekendy - również w niedzielę z tym, że +400 zł płatne za weekendy)
    - każdy mecz wyjazdowy i domowy jestem do dyspozycji w dniu meczowym oraz pracuje na pełnych obrotach 3 dni przed dniem meczowym
    - przestaje się udzielać na forum - przestaje również podawać typy kto wygra a kto przegra
    - nie udzielam się w mediach
    - jeżeli trzeba załatwię 3 kumpli, którzy ten stadion tak wybronują, zrobią *****istą nawierzchnię, że będzie to najlepszy obiekt do ścigania na świecie (mógłbym to też zrobić w Lublinie)
    - mogę zadbać o markering, promocję klubu. To banalnie prosta sprawa
    - obozy przedsezonowe - mogę ogarnąć po taniości taki obóz, że w pale się nie mieści. Jeżeli dostanę więcej kasy, to zawodnicy po takim obozie gdy wrócą do ligi będą zapierd.... Sam zorganizuje podróż, obóz, nocleg, żarcie oraz zajęcia rekreacyjne, gdzie każdy będzie zadowolony.

    Tak więc jeżeli ktoś to czyta z władz z Torunia to może przekazać mój post gdzieś wyżej. Na PW możecie się odezwać i pogadamy.
    Jeżeli zaś ktoś czyta to z władz z Lublina to może też się odezwać. W Lublinie zszedłbym już do mniejszej kwoty niż w Toruniu.

    Dodaj jeszcze że w Polsce zagrożona jest demokracja i masz te robotę.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    Awkop (02-07-2019), lemur6666 (02-07-2019)

  22. Powrót do góry    #5146
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Miłość do członka pewnej opozycyjnej partii politycznej.
    Z wyróżnieniem słowa CZŁONKA.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    Cykaczu (02-07-2019)

  24. Powrót do góry    #5147
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    ten wątek się parodystyczny trochę robi, współmiernie do rezultatów sportowych drużyny
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #5148
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Powiększenia ligi nie będzie, awansować z pierwszej chce tylko ROW, który wygra ligę w cuglach.
    Więc szykujemy się na NICE w końcu Krużyński będzie miał swoich u siebie
    ...no może i w cuglach, ale z Tarnowem dwumecz przegrał.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    deklaracja Termosow brzmiala "zostajemy nawet po spadku".
    Sęk w tym, że nie sprecyzował o który spadek chodzi.
    Do pierwszej czy do drugiej ligi?

    EDIT: Chodzą głosy/ploty że do Kanclerza zaczynają uderzać sponsorzy/reklamodawcy z Torunia.
    Brzmi jak plotka, ale jak się czyta i słucha wypowiedzi Właściciela to wydaje się być to prawdą.


    EDIT2: ... a my znowu mecz w piątek 20.30!!! To też jest dowód na indolencję klubowych władz.
    Żaden klub nie daje sie tak dymać na terminarzu,
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-07-2019 o 15:56
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Powrót do góry    #5149
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Jak sponsorzy czytają jego wypociny to niedługo nie będzie bańki dokładał tylko wszystko.

  27. Powrót do góry    #5150
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ten wątek się parodystyczny trochę robi, współmiernie do rezultatów sportowych drużyny

    Słyszałem, że Ryszard Petru jest do wzięcia... może nie będzie profesjonalniej, ale na pewno śmieszniej...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #5151
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Piękny był ten meczyk z Wami, piękne miasto, fajni ludzie oraz przepiękna Motoarena
    Pozazdrościć Wam takiej świątyni... Naprawdę robi wrażenie wizualne, akustyczne, czy to z daleka czy z bliska. Szkoda, że jesteście na 8 miejscu, bo 1 liga nie zasługuje na taką świątynie żużla w Polsce. Miasto również powinno jechać w elicie, zamiast jakieś ROWy.

    Fajny był obrazek jak Doyle podszedł pod nasz sektor i skandowaliśmy jego nazwisko. Zatrzymał się, popatrzył, uśmiechnął. Wymowny był ten obrazek Doyla
    Szanujcie troszkę swoich zawodników, bo jednak Doyle w tym meczu dostał więcej braw od nas, niż od Was. To my skandowaliśmy nazwisko Doyla, a powinniście właśnie Wy to robić ze względu na następne okienko transferowe.
    Holderowie też dostali brawa, oraz ten Wasz Kopeć, którego powinniście dawno zmienić tak jak Wam pisałem przed sezonem. Albo dobry psycholog, albo koniec żużla.
    Ogólnie najważniejsze jest zdrowie i oby cało dojechać. Żal mi cholernie tego wypadku z Tajskim. To było niepotrzebne.
    Nie mundruj!!!
    W 1990,1991 i 1992 też był u Was zbiorowy orgazm,
    a w 1995 na meczu z ówczesnym Apatorem psa z kulawą nogą nie było,
    mimo, że mieliście komu kibicować, mega talent Robert Dados nie obchodził już wtedy kibiców sukcesu.
    Także, wisz,ciesz się tym co jest, ale pamiętaj historia magistra vitae,
    a nie to co Dryła czy ten etatowy pajac z murawy wykrzykuje do mikrofonu.

    EDIT: ...i jeszcze jedno: Jeszcze się nie utrzymaliście.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Powrót do góry    #5152
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie mundruj!!!
    W 1990,1991 i 1992 też był u Was zbiorowy orgazm,
    a w 1995 na meczu z ówczesnym Apatorem psa z kulawą nogą nie było,
    mimo, że mieliście komu kibicować, mega talent Robert Dados nie obchodził już wtedy kibiców sukcesu.
    Także, wisz,ciesz się tym co jest, ale pamiętaj historia magistra vitae,
    a nie to co Dryła czy ten etatowy pajac z murawy wykrzykuje do mikrofonu.

    EDIT: ...i jeszcze jedno: Jeszcze się nie utrzymaliście.
    1. Nie pamiętam lat 1990/1995 w żużlu. Mój żużel zaczął się od Torunia od 2007 chyba z tego co pamiętam. Więc do mnie i moich kolegów z mojego pokolenia to nie takie teksty kolego. Przyszła zupełnie nowa fala, dużo młodzieży do Lublina. Tamtych czasów nie pamiętam i nie mam nawet z kim o tamtych czasach pogadać jeżeli chodzi o Lublin.
    Robert Danos nic mi nie mowi nawet.
    2. Nie mówiłem nigdzie, że się utrzymaliśmy na 100%. Do końca będziemy walczyć o utrzymanie/baraże/pewnym miejscem w ekstralidze z Toruniem/Stalą

  30. Powrót do góry    #5153
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Tak więc jeżeli ktoś to czyta z władz z Torunia to może przekazać mój post gdzieś wyżej. Na PW możecie się odezwać i pogadamy.
    Dostaniesz odpowiedź, że wszystko jest profesjonalnie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik i że nawet jako wolontariusza Ciebie nie chcą
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #5154
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    lpokarse
    Nie takie teksty
    ?
    Czyli co?
    To co to co było kiedyś to ch...
    Historia nie ważna...
    Ważne to co tu i teraz?
    Takie właśnie myślenie królowało w toruńskim żużlu przez ostatnie kilka lat
    dokąd doprowadziło sam miałeś okazję zobaczyć.
    Wyszedł Wam na razie jeden jedyny mecz i tylko
    tej głupocie toruńskich właścicieli zawdzięczacie pozycję w tabeli.
    Nie pierdziel więc farmazonów...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #5155
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    no Semen spokojnie, może gość nie zna Roberta Danona (ja też niezbyt kojarzę), ale jednak typował trafnie no i szanuje nasze miasto i stadion
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Powrót do góry    #5156
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Robert Danos nic mi nie mowi nawet.
    Nie masz się czym chwalić.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    apator_uk (02-07-2019), kleczes_GKM (03-07-2019), orlosep (02-07-2019)

  35. Powrót do góry    #5157
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    1. Nie pamiętam lat 1990/1995 w żużlu. Mój żużel zaczął się od Torunia od 2007 chyba z tego co pamiętam. Więc do mnie i moich kolegów z mojego pokolenia to nie takie teksty kolego. Przyszła zupełnie nowa fala, dużo młodzieży do Lublina. Tamtych czasów nie pamiętam i nie mam nawet z kim o tamtych czasach pogadać jeżeli chodzi o Lublin.
    Robert Danos nic mi nie mowi nawet.
    2. Nie mówiłem nigdzie, że się utrzymaliśmy na 100%. Do końca będziemy walczyć o utrzymanie/baraże/pewnym miejscem w ekstralidze z Toruniem/Stalą
    Danosa nie znales ale na bank znales serki Danoe które wtedy jako dzieciak wcinales marzac o stefanie Danoo który zaparkowal w Lublinie
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 02-07-2019 o 16:32

  36. Powrót do góry    #5158
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Ja tam oglądałem Generała Daimosa na Polonii 1 za dzieciaka

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    j-rules (02-07-2019), kleczes_GKM (03-07-2019)

  38. Powrót do góry    #5159
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    I Termos znów dał popis. Po co te słowa nie rozumiem, już chyba powinien się nauczyć że wszystkiego nie da się kupić, a nawet jak się da to ma.to swoją odpowiednią cenę, a on tej sumy akurat wydaję mi się że nie posiada

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-07-2019)

  40. Powrót do góry    #5160
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Robert Danos nic mi nie mowi nawet.
    Tu masz próbkę ich umiejętności:
    https://youtu.be/7F8kY3nfqx4

  41. Powrót do góry    #5161
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    No i ponownie rozpalily się do czerwoności wszelkiej maści Fajsbuki i twytery. Nawet wylapalem byłego działacza, który Termosa zerem nazwał.
    Jedno jest pewne. U tego porypanca tylko idiota będzie chciał jeździć.
    Nie zniechecila mnie do speedwaya słaba końcówka lat 80tych, era Batorskiego ani zielonogórska historia Karkosika. Termos przebił wszystkich razem wziętych. Ani złotówki ode mnie już nie zobaczy.

    P. S. Prezesek ostatnio zachowuje się tak, jakby hejt sprawiał mu satysfakcję. To niepokojące.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 02-07-2019 o 17:13

  42. Powrót do góry    #5162
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tu masz próbkę ich umiejętności:
    https://youtu.be/7F8kY3nfqx4
    Czy jako fan zespołu możesz mi powiedzieć,
    czy w tle, za muzykami,widać zamek krzyżacki w Gniewie?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  43. Powrót do góry    #5163
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Mogę pracować u Termińskiego i mu doradzać, pomagać, oraz mówić kto wygra a kto przegra.
    Termiński nie czuje żużla a w klubie powinien być ktoś kto czuje żużel.

    Tak mi się Toruń spodobał, że mógłbym tam się przeprowadzić na takich warunkach:
    - stawka 4000 zł netto za miesiąc. Pracuje w klubie od 8:00 do 16:00 gdzieś w biurze, na stadionie (mógłbym nawet zostawać po godzinach kiedy trzeba oraz przychodzić czasem na weekendy - również w niedzielę z tym, że +400 zł płatne za weekendy)
    - każdy mecz wyjazdowy i domowy jestem do dyspozycji w dniu meczowym oraz pracuje na pełnych obrotach 3 dni przed dniem meczowym
    - przestaje się udzielać na forum - przestaje również podawać typy kto wygra a kto przegra
    - nie udzielam się w mediach
    - jeżeli trzeba załatwię 3 kumpli, którzy ten stadion tak wybronują, zrobią *****istą nawierzchnię, że będzie to najlepszy obiekt do ścigania na świecie (mógłbym to też zrobić w Lublinie)
    - mogę zadbać o markering, promocję klubu. To banalnie prosta sprawa
    - obozy przedsezonowe - mogę ogarnąć po taniości taki obóz, że w pale się nie mieści. Jeżeli dostanę więcej kasy, to zawodnicy po takim obozie gdy wrócą do ligi będą zapierd.... Sam zorganizuje podróż, obóz, nocleg, żarcie oraz zajęcia rekreacyjne, gdzie każdy będzie zadowolony.

    Tak więc jeżeli ktoś to czyta z władz z Torunia to może przekazać mój post gdzieś wyżej. Na PW możecie się odezwać i pogadamy.
    Jeżeli zaś ktoś czyta to z władz z Lublina to może też się odezwać. W Lublinie zszedłbym już do mniejszej kwoty niż w Toruniu - powiedzmy, że 3 pierwsze miesiące mogę za 2500 zł netto, pokazać, że się nadaje do tego.
    NIe wiem czy nie zrobić zrzuty, żebyś zamiast doradcą Termosa był tutaj moderatorem.
    Rrzecz jasna po pozytywnym zakończeniu terapii , którą oczywiście sfinansujemy Ci w 100% w formie pobytu w Tworkach, lub innym zakładzie zamkniętym.
    Pisz na PW.
    UNSCARED

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    dawidm (02-07-2019)

  45. Powrót do góry    #5164
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    No potrafi "rozgrzać" atmosferę.

    Ale zraża do siebie niesamowicie. Po co w ogóle się wypowiada? W tym wywiadzie niby chciał się pokazać jaki to jest dobry i zostaje z klubem do końca, ale kurde swoje musiał powiedzieć...

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi longlay1 za jego przydatny post!

    donvito (02-07-2019)

  47. Powrót do góry    #5165
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Miłość do członka pewnej opozycyjnej partii politycznej.
    Zdecydowanie pudło. Strzelajta dalej...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  48. Powrót do góry    #5166
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    NIe wiem czy nie zrobić zrzuty, żebyś zamiast doradcą Termosa był tutaj moderatorem.
    Rrzecz jasna po pozytywnym zakończeniu terapii , którą oczywiście sfinansujemy Ci w 100% w formie pobytu w Tworkach, lub innym zakładzie zamkniętym.
    Pisz na PW.
    Czyj to jest kolega ten Ikarus?
    Jak na moje nieuzbrojone oko, to jeszcze zbyt wcześnie na socjalizację.

    Po co Termiński stojąc jedną noga w gównie jeszcze obrzuca łajnem wszystkich wokół?
    Po co?
    Nie będzie głupio za rok, czy dwa obściskiwać się z wychowankiem po jego powrocie do macierzystego klubu?
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  49. Powrót do góry    #5167
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jedno jest pewne. U tego porypanca tylko idiota będzie chciał jeździć.
    Serio myslisz że zawodnicy na to patrzą ? Skrzydlewski co roku gada głupoty i ma niezłych zawodników. Jak sie kasa będzie zgadzać to i Doyle pojedzie w Nice

  50. Powrót do góry    #5168
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Serio myslisz że zawodnicy na to patrzą ? Skrzydlewski co roku gada głupoty i ma niezłych zawodników. Jak sie kasa będzie zgadzać to i Doyle pojedzie w Nice
    Tak. Myślę, że patrzą.
    A ty myślisz, że Termos daje zawodnikom więcej niż w innych klubach choćby o 10%?

  51. Powrót do góry    #5169
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Pojazd po Miedziaku słaby. Chłop zrobił wiele dobrego dla toruńskiego żużla. I to w końcu wychowanek.

  52. Powrót do góry    #5170
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    I innych zawodników, którzy może przeczytają i złapią się za głowę.
    w Toruniu raczej płacone na czas wiec zawodnicy oleja takie gierki i slowa.

  53. Powrót do góry    #5171
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Zdecydowanie pudło. Strzelajta dalej...
    Chętnie się dowiemy.

    Co do takich zachowań to jeżeli nie szkodzi to na pewno nie pomaga ale takie personalne podjazdy pod zawodników to jest mega słabe. Koleś zachowuje się jak jakiś kibic-laik z kasą(lub bez).

  54. Powrót do góry    #5172
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale bez kitu, po co to Termiński powiedział? Nawet jeśli tak uważa, bo pewnie kult wychowanków faktycznie przesadzony... To taką wypowiedzią nie zyska nic, poza tym, że zrazi zawodników, którzy potencjalnie pasowaliby na 1 ligę w przyszłym roku. I innych zawodników, którzy może przeczytają i złapią się za głowę.
    Tak powiedzial,bo jest przekonany o slusznosci tej tezy.
    On po prostu nie wie jakich ma zawodnikow.Serio!
    Jak go prosza o wywiad,to pewnie po lepkach sie przygotuje
    nie wnikajac w szczegoly,poczyta troche forum,zajrzy do watku
    Wlokniarza gdzie klna na Pawla i Adriana,zajrzy do naszego
    gdzie znawcy chwala Kosciucha i stad mu sie te zlote mysli biora.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Powrót do góry    #5173
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    w Toruniu raczej płacone na czas wiec zawodnicy oleja takie gierki i slowa.
    To fakt, ale gadki o Miedziaku i Przedpełskim, mógł sobie Termos odpuścić. Słabe to było. Po prostu nie przystoi właścicielowi klubu. Tym bardziej, że taki Miedziak ładnych parę lat godnie klub z Torunia reprezentował.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #5174
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Trzeba się cieszyć ze chce dawać dalej kasę .
    Jeżeli JF przekonał go do swoich racji ze składem to nie jest jeszcze z nim tak zle
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  57. Powrót do góry    #5175
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ale buc na Nice nie zbierzemy składu bo jak wieść niesie,
    Kosciuch czyta nasz wątek i uwierzył w te bzdury że nadaje
    się do ekstraligi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •