Strona 105 z 177 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,725 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4681
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Przy cenie 2 złote Termos ma przebitkę 100%. Jak jest jakiś cwaniak, to niech się nie czai, tylko rzuci 5 złotych. Doprowadzić klub do ruiny i oczekiwać kroci, dobre. Nie wiem jak jest skonstruowana umowa z miastem, ale wystarczy przecież jedna parafka i nie ma Get Well na MA. A jak nie ma go tam, to nie ma go wcale. Tylko Shrekowi gorący kartofel nie jest do niczego potrzebny i tutaj koło się zamyka.

    Może i się znajdzie jaki cwaniak co zechce wydymac miasto na jakieś grunty przy pomocy Get łela

  2. Powrót do góry    #4682
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Czyli nadal był, jest i bedzie prywatny folwark Termosa.
    Wyrywasz fragment z kontekstu i probujesz blyszczec.

    Abstrahujac od tego,czyj to niby klub?
    On jest wlascicielem,on doklada do tego biznesu.
    Kazdy niezaplacony rachunek idzie na jego konto a nie
    Janusza ktory kupil bilet za 30 zl i mysli,ze jest panem na wlosciach,wiec
    moze sobie naublizac,napluc i obsrac kogo chce.
    Gdybym ja byl prezesem,nie z Holderami,nie z Iversenem czy Bogdanowiczem
    a w pierwszej kolejnosci zrobilbym porzadek z ta cholota na trybunach,zeby zawodnicy
    nie musieli sie obawiac reakcji tych patalachow.
    Jaki zawodnik przyjdzie do nas ,skoro w swiat idzie przekaz,ze sa traktowani przez "kibicow" jak smieci?
    Oczywiscie kibic nie jest tylko od tego aby klaskac i cieszyc sie z byle gowna,ale wyrazenie niezadowolenia ma
    tez swoje granice.

    Gdyby Terminski byl madrzejszy,moze by nie musial dokladac az tyle,ale
    skoro jest jak jest,musi z tym zyc.
    Odpowiedzialnosc tez wzial na siebie i poczynil pewne deklaracje.
    Nie wiem czy to zle czy dobrze,okaze sie nie predzej jak na jesieni.
    Poki co w tej bezsilnosci ,ktora przynajmniej mne ogarnia musimy uzbroic sie w cierpliwosc,bo wszelkie
    wujki dobra rada ( wlacznie ze mna ) piszace czy mowiace,nawet jesli slusznie, o wyj.... zawodnikow,dzialaczy i babci klozetowej nie musza
    brac za ten klub odpowiedzialnosci.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-06-2019 o 14:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Adasko68 (24-06-2019), Peter Kildemand (24-06-2019), Zubr (25-06-2019), longlay1 (24-06-2019), mszat (24-06-2019), peper (24-06-2019), rotapa (24-06-2019), stone_gossard (24-06-2019), szmacianek (24-06-2019), wujek_sam (24-06-2019)

  4. Powrót do góry    #4683
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Get Well powinien już myśleć o składzie na Nice Ligę, ale właściciel chyba nie ma zamiaru tego robić Jeśli chcecie myśleć o play-off w 1. lidze to już teraz należałoby się przymierzać do składu:

    1. Adrian Miedziński
    2. Paweł Przedpełski/Norbert Kościuch
    3. Chris Holder
    4. Jack Holder
    5. Jason Doyle/Niels Kristian Iversen
    6. Kopeć-Sobczyński
    7. solidny junior z zewnątrz

    Da to komplet zwycięstw u siebie i będzie stanowiło solidną siłę na wyjazdach. Jeśli odejdą Holderowie, Doyle i NKI to realna raczej II liga.

    Toruń od 2-3 lat przypomina mi bardzo Orła Łódź. Przeciętne i niepewne zestawienie seniorskie, fatalni juniorzy, a co roku przed ligą buńczuczne zapowiedzi o sukcesach, zdominowaniu ligi, byciu faworytem. Co roku to samo rozczarowanie zarówno w Łodzi jak i w Toruniu. Kompletnie tego nie rozumiem. Wy musicie się wzmocnić aby w ogóle myśleć o powrocie do PGE Ekstraligi

  5. Powrót do góry    #4684
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    bo obu klubami rządzą pajace o rozdętym ego.

  6. Powrót do góry    #4685
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    1. Adrian Miedziński
    2. Paweł Przedpełski/Norbert Kościuch
    3. Chris Holder
    4. Jack Holder
    5. Jason Doyle/Niels Kristian Iversen
    6. Kopeć-Sobczyński
    7. solidny junior z zewnątrz
    Doyle/Iversen w Nice to sci-fi. Nie widze tez sensu trzymania Chrisa, no ale przede wszystkim IKS na juniorce to moim zdaniem nieporozumienie. Rozumiem,
    ze chodzi o to, ze moze w 1. lidze zapunktowac, a rynek jest kruchy, ale facet ma przed soba ostatni rok juniora. Czyli powiedzmy, ze awans... i co potem?
    Lepiej dac szanse Nizgorskiemu czy Kielbasie, lub sciagnac kogos, komu ten rok w pierwszoligowym towarzystwie moze sie na cos przydac po ewentualnym
    awansie.

  7. Powrót do góry    #4686
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Abstrahujac od tego,czyj to niby klub?
    On jest wlascicielem,on doklada do tego biznesu.
    Kazdy niezaplacony rachunek idzie na jego konto a nie
    Janusza ktory kupil bilet za 30 zl i mysli,ze jest panem na wlosciach,wiec
    moze sobie naublizac,napluc i obsrac kogo chce.
    No właśnie ****a nie może!
    To że jest kompletnym laikiem i nawet włożył 3-4 mln bo się zupełnie nie zna i przy okazji realizuje swoje pozasportowe cele nic w moich oczach mu nie daje.
    Chcesz postawić mu ławeczkę?
    A co dla Romana, który wyłożył 25 mln?

    Klub to tradycja, historia, to kibice dla których to 30 PLN stanowi spory wydatek.

    Ten Klub został właśnie po 42 latach zdegradowany, drużyna sromotnie przegrała na własnym stadionie z beniaminkiem a właściciel nie ma żadnego pojęcia dlaczego doprowadził nas do takiego stanu.

  8. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Lauda (24-06-2019), Malin017 (24-06-2019), alex40 (24-06-2019), apator_uk (24-06-2019), aphekz (24-06-2019), orlosep (24-06-2019)

  9. Powrót do góry    #4687
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach

    icon3.gif

    Dzisiaj w magazynie na eleven będzie Krużyński. Ogółem mam o nim dobre zdanie i w kwestii składu na 2019 pewnie więcej nie dało się zrobić, czyt. żaden Polak nie chciał się ruszyć. Szkoda że Artiom nie przyszedł, tego można żałować. Myślę, że po zeszłorocznej końcówce sezonu Iversena każdy spodziewał się po nim więcej. Najgorzej NKI wygląda na trasie. Asekuracyjna jazda, zero ryzyka.

    Oglądając magazyn ekstraligi, zwróciłem uwagę na jedną rzecz. Na w**** Filipa po biegu juniorskim w którym miał złe ustawienia. Chłopak mimo że ma twarz jakby szedł do pierwszej komunii, to w tej jednej scenie pokazał że ma ikrę. To cieszy. Niestety ciepłe kluchy z dobrych domów to chyba jednak nie materiał na żużloków. A z tego co wiem to młodzi zdolni miniżużlowcy to w ten opis się wliczają

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-06-2019)

  11. Powrót do góry    #4688
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    No właśnie ****a nie może!
    To że jest kompletnym laikiem i nawet włożył 3-4 mln bo się zupełnie nie zna i przy okazji realizuje swoje pozasportowe cele nic w moich oczach mu nie daje.
    Chcesz postawić mu ławeczkę?
    A co dla Romana, który wyłożył 25 mln?

    Klub to tradycja, historia, to kibice dla których to 30 PLN stanowi spory wydatek.

    Ten Klub został właśnie po 42 latach zdegradowany, drużyna sromotnie przegrała na własnym stadionie z beniaminkiem a właściciel nie ma żadnego pojęcia dlaczego doprowadził nas do takiego stanu.
    Patalach ktory pluje i szcza piwskiem na zawodnikow nie jest dla mnie kibicem.Koniec.kropka.To patologia a nie kibicowanie.

    Nie takie kluby jak nasz spadaly z ligi i sie podnosily.To jest wpisane w zycie klubu sportowego.

    Zanim zarzucisz mi stawianie komus laweczki,przeczytaj jeszcze raz co napisalem,bo zdaje sie ,ze nie wszystko zrozumiales.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #4689
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Tak w ogole to zlapano kogos za rzucaniem w zawodnikow tym piwem ?
    Wie ktos ilu tych kibicow bylo ?
    Skoro nie, to obawiam sie, ze ten caly monitoring na Betonarenie to kolejna sciema lub ewentualnie zrobil to ktorys z VIP-ów i sprawe uciszono.
    W koncu tu nawet srajtasmy nie ma

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Patalach ktory pluje i szcza piwskiem na zawodnikow nie jest dla mnie kibicem.Koniec.kropka.To patologia a nie zawodników
    Pelna zgoda.
    Jednak w tym calym moim wisielczym humorze napisze, ze to byla jedyna interwencja, ktora w tym sezonie podzialala na zawodnikow.
    Jak rzekł Lowca nagrod Schultz w Django. "Przepraszam. Nie moglem sie powstrzymac"

  13. Powrót do góry    #4690
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Patalach ktory pluje i szcza piwskiem na zawodnikow nie jest dla mnie kibicem.Koniec.kropka.To patologia a nie kibicowanie.

    Nie takie kluby jak nasz spadaly z ligi i sie podnosily.To jest wpisane w zycie klubu sportowego.

    Zanim zarzucisz mi stawianie komus laweczki,przeczytaj jeszcze raz co napisalem,bo zdaje sie ,ze nie wszystko zrozumiales.
    No rzeczywiście nasze największe zmartwienie to patałachy na trybunach. Pewnie że trzeba to ukrócić, ale nie wymyślamy tematów zastępczych.

    Co do odpowiedzialności Termosa to przepraszam gdzie ty ja widzisz? W deklaracjach? W tym że Klub byłby już dawno sprzedany jakby tylko pojawiła się odpowiednio wysoka cena.

    Co do spadku to rzeczywiście - nic takiego, przecież sport jest nieprzewidywalny. Po co tyle szumu.

  14. Powrót do góry    #4691
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Wyzywacie patałachów na trybunach ale właśnie taki patałach ma większą wiedze o zawodnikach i zużlu niż krawaciarz z pieniędzmi. Prawda jest taka że Termos za darmo tego nie robi, swój cel ma czyli polityka. Przez żużel wszedł do senatu i to pozwoliło mu się wybić i zdobyć mandat. Największe interesy i układy zdobywa się gdzie ? Oczywiście w polityce. Więc nie ********** że to jakiś filantrop któremu na widok biednego kibica łezka w oku się zakręci. Termiński to zwykły statysta który patrzy na kibiców nie jak na człowieka tylko statyste który odda na niego głos w nadchodzących wyborach. Prawdziwych kibiców to on ma w dupie zresztą pokazał to nie raz na fejsie banując pewnie połowę MA.

    CO DO TYCH PLUJĄCYCH i WYLEWAJĄCYCH PIWO

    "Władza milionerów bałamuci lud sprawiedliwością społeczną."
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 24-06-2019 o 20:17

  15. Powrót do góry    #4692
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gdyby Terminski byl madrzejszy
    ...nie wchodziłby w ten biznes. Dostał w spadku po Unibak$ie pokolenie kibiców rozpieszczonych dream-team'ami i przyzwyczajonych do walki o najwyższe cele. Niestety przejał takżę najgorsze wzorce po poprzedniku, wiarę w zgrane nazwiska, zawodników z bogatym cv na fali opadającej, zarządzanie przez amatorów i ludzi o mentalności korposzczurów oraz przekonanie, że sport to biznes jak każdy inny, gdzie forsa rozwiązuje wszystkie problemy. Podobnie jak u poprzednika po początkowej euforii model biznesowy zaczał się walić, tylko że magnat z Kikoła był w stanie co roku zasypać pożar gotówką, zaś Termos przejechał się na $łowaku do tego stopnia, że do dziś liże rany i oszczędności widać nawet na tej symbolicznej srajtaśmie. Najgorsze, że nadęte ego nie pozwala przyznać, że porwał się z motyką na słońce i ciągnie dalej ten wózek na same dno. 2 i pół zawodnika nadających się na Elipę pod batutą menadżera o kwalifikacjach sprzedawcy garnków Zeptera, plus perełki z kablem jak światłowód pod Atlantykiem, taki melanż musiał się w ten sposób skończyć. Jak dla mnie tercet o smaku cytrynowym dokonał niemałego wyczynu wymęczając bonusa na Stali, ale czy to wystarczy, aby uciec przed toporem śmiem wątpić.

    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Przez żużel wszedł do senatu
    i przez żużel z niego prawdopodobnie wyleci, ale co z koryta wygarnął to już jego.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 24-06-2019 o 21:12
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Powrót do góry    #4693
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    leci magazyn na eleven
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Powrót do góry    #4694
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach

    icon18.gif

    I mówił też że chcieli zagranicznego - Artiom zapewne i Polaka - Kołdi chyba. Mówił też o miliardach dla juniorów. Ogólnie Adam *****isty gość, a swoją elokwencją przewyższa takiego Chomskiego czy Kempesa kilkukrotnie.

  18. Powrót do góry    #4695
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Super gość, ale żużel to nie konkurs krasomówczy.

    Gadu gadu, a tymczasem w DMPJ perełki Kościechy znowu górą.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 24-06-2019 o 21:01
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Powrót do góry    #4696
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    No rzeczywiście nasze największe zmartwienie to patałachy na trybunach. Pewnie że trzeba to ukrócić, ale nie wymyślamy tematów zastępczych.
    To nie jest temat zastepczy a powazny problem ktory widze lekcewazysz.
    Jak w klubie do tego podejda w taki sposob jak ty,niedlugo sam bedziesz przed cholota spierd... z MA.
    Takie zachowania trzeba tepic w zarodku i to natychmiast.
    Mozesz sie smiac,ale konkurencja ma dodatkowy atut w negocjacjach z zawodnikami.
    Jak placa podobnie,zawodnik pojdzie tam gdzie nie bedzie terroryzowany przez stadionowych bandytow.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Co do odpowiedzialności Termosa to przepraszam gdzie ty ja widzisz? W deklaracjach? W tym że Klub byłby już dawno sprzedany jakby tylko pojawiła się odpowiednio wysoka cena.
    Co niby ma zrobic abys ta odpowiedzialnosc zauwazyl? Ma isc na rynek i sie biczowac,ku uciesze choloty ktora bedzie na niego plula?
    Zadeklarowal ,ze klubu nie zostawi i bedzie chcial szybko awansowac.Co to jest jak nie wziecie odpowiedzialnosci?
    Poza tym jak mowi Kruzynski,decyzje byly podejmowane w szerszym gronie a podejrzewam,ze Terminski mial tam najmniej
    do powiedzenia.I cale szczescie,bo gosc do momentu zapukania do dzwi MA menagera Kosciucha,nie wiedzial,ze istnieje taki zawodnik.

    Dla wiekszosci jest oczywiste i bylo oczywiste wczesniej,ze Termos jest od kasy,na reszcie sie nie zna i polega na Kruzynskim i radzie nadzorczej.
    Jest wlascicielem wiec to go nie tlumaczy,bo sam stworzyl taki model prowadzenia klubu i musi to razem z Adamem wziac na klate.
    Termos nie chce byc zapamietany tylko jako destruktor ale ma ambicje naprawienia tego
    co upichcil i ja to rozumiem.I tutaj mozesz pluc na niego ile wlezie,ale przypomnij sobie casus Bydgoszczy,Wlokniarza czy Stali Rzeszow.
    W taki sposob jak tam zrobiono,rowniez mozna wycofac sie z zuzla.




    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Co do spadku to rzeczywiście - nic takiego, przecież sport jest nieprzewidywalny. Po co tyle szumu.
    Nie wiem czy nic takiego.Mnie jest zwyczajnie przykro,ale skoro po Tobie splywa to jak po psie,to trudno.
    Kazdy przezywa jak potrafi.
    Widocznie Ty odreagowales juz na trybunach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #4697
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,833
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 614 w 316 postach
    Temat stadionowej patologii jest poważny. Widać co poniektórzy tu na forum chyba tęsknią za czasami, gdzie chuliganka Apatora rozbijała się po mieście.

    Co do Termosa to chyba wychodzi ten jego dziwny styl bycia o jakim mówił Frątczak u Ostafa.
    Pierdzieli jak potłuczony o 15pkt Holdera w takiej sytuacji, gdzie klub jest jedną nogą w 1 lidze. Nie wiem czy to było to jego słynne poczucie humoru ale kuźwa mi do śmiechu nie jest.
    Właścicielowi tym bardziej być nie powinno.

    W ogóle mam wrażenie, że jeno Adamowi jest przykro w tej całej sytuacji.

    Ja osobiście uważam, że połowę przegranych meczów położyli nam juniorzy... a właściwie ich brak.
    Tymczasem od Karola ani słowa wytłumaczenia tego ewidentnego regresu jeździeckiego młodych.

    Ja myślę, że za te wszystkie lata kibicowania i wspierania klubu w różny sposób to należy nam się chociaż trochę wytłumaczenia takiego stanu rzeczy.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    jaca2003 (25-06-2019), orlosep (24-06-2019), polewaczka (24-06-2019)

  22. Powrót do góry    #4698
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Termos nie chce byc zapamietany tylko jako destruktor ale ma ambicje naprawienia tego
    co upichcil i ja to rozumiem.I tutaj mozesz pluc na niego ile wlezie,ale przypomnij sobie casus Bydgoszczy,Wlokniarza czy Stali Rzeszow.
    W taki sposob jak tam zrobiono,rowniez mozna wycofac sie z zuzla
    W przypadku spadku i tak do historii zapisze się niechlubnie, nie będzie tego łatwo wymazać. Obawiam się właśnie chęci odwetu w razie takiego obrotu sprawy. Będzie zmontowany silny skład na szybki powrót, może nawet z Doylem, żeby jednak nie skończyło się to jak z Bydgoszczą, gdzie też po spadku zostawiono zawodników ekstraligowych i wiadomo, jak to się dalej potoczyło. Raczej nie spodziewam się po tym człowieku, jak i Krużyńskim także głebszej analizy przyczyny porażek, widać to po wypowiedziach prasowych. Będą zapewne tylko kolejne głośne nazwiska z długą listą osiągnięć, budowanie domu od dachu zamiast od fundamentów.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Powrót do góry    #4699
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Różnica jest jednak spora, bo to Termos jest właścicielem i on odpowiada za klub i jego stan finansów.
    W Bydzi prezesa mieli zatrudnionego.
    Zwykły pracownik na stanowisku który za odpowiednim wynagrodzeniem
    mógł bez praktycznie zadnych konsekwencji zgasic światło.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-06-2019 o 22:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #4700
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Będzie zmontowany silny skład na szybki powrót, może nawet z Doylem, ....


    Rozumiem, że niektórzy nie pogodzili się jeszcze ze spadkiem, albo już się pogodzili, ale nie do końca jeszcze trzeźwo myślą...
    czy uważasz, że Get Well to klub klasy Juwentusu? A Doyle to Nedved, Del Piero, czy Buffon?

  25. Powrót do góry    #4701
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez egica Zobacz posta
    Rozumiem, że niektórzy nie pogodzili się jeszcze ze spadkiem, albo już się pogodzili, ale nie do końca jeszcze trzeźwo myślą...
    czy uważasz, że Get Well to klub klasy Juwentusu? A Doyle to Nedved, Del Piero, czy Buffon?
    Rozumiem, że wycisnąłeś z mojego posta samą esencję.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Różnica jest jednak spora, bo to Termos jest właścicielem i on odpowiada za klub i jego stan finansów.
    W Bydzi prezesa mieli zatrudnionego.
    Zwykły pracownik na stanowisku który za odpowiednim wynagrodzeniem
    mógł bez praktycznie zadnych konsekwencji zgasic światło.
    Nawrocki też był właścicielem (słupem) i odpowiadał za finanse, a wymiksował się bez żadnych konsekwencji. Mamy spółki akcyjne, więc teoretycznie i Termos mógłby narobić długów i zgasić światło, rzecz jasna z uwagi na publiczną działalność tego nie zrobi, ale bez zmiany podejścia do tematu będziemy skazani na dalszą niemoc. Skoro udało się spaść z Elipy, dlaczego nie z NICE ligi? Ewentualnie podobnie jak wypłacalny Skrzydlewski odbijać się od ściany przez wiele lat? Nie wiem, czy ambicjonalne podejście nie pogorszy sytuacji, czy sam nie wpędzi się w finansowe tarapaty, czy nie lepiej jak Karkosik odpuścić kopanie się z koniem i oddać klub w inne ręce?

    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Co do Termosa to chyba wychodzi ten jego dziwny styl bycia o jakim mówił Frątczak u Ostafa.
    Pierdzieli jak potłuczony o 15pkt Holdera w takiej sytuacji, gdzie klub jest jedną nogą w 1 lidze. Nie wiem czy to było to jego słynne poczucie humoru ale kuźwa mi do śmiechu nie jest.
    Właścicielowi tym bardziej być nie powinno.
    Nie wiem czy takie wypowiedzi świadczą o dystansie do tematu, czy dowodzą jego nieznajomości. Moim zdaniem przyczyną niepowodzeń tego klubu jest fakt, że osoba prezesa także powinna za przeproszeniem żreć i srać żużlem, trzymać rękę na pulsie, tymczasem z całym szacunkiem dla pani małżonki mamy do czynienia z figurantką, a dla pana właściciela Get Well jest bardziej środkiem niż celem.

    Podobnie było za poprzednika, kiedy przez klub przewijały się różne osoby z korporacji albo szofer ustawiał wszystkich do pionu. Finanse były na medal, ale dla prezesów klub był także tylko stanowiskiem lub szczebelkiem w karierze.

    Można mieć obiekcje do postaci typu Kępa lub Mrozek, ale ci ludzie siedzą w tym bagienku po uszy i bez żużla byliby zwykłymi zjadaczami chleba. Nie wiem, czy właśnie taka osoba, zorientowana w temacie, identyfikująca się z klubem na 110% i mająca nad sobą czujne oko rady nadzorczej i udziałowców nie byłaby lepsza niż hobbyści traktujący ten klub jak zabawkę lub przepustkę na salony i większy splendor w hierarchi społecznej.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 24-06-2019 o 23:29
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  26. Powrót do góry    #4702
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Tak jak pisałem wychodzą oszczędności.
    Kto zna Terminskiego ten wie że ten trzy razy ogląda każdą złotówkę.
    W relacjach strikte biznesowych ma często rozmach , ale na pracowników wydawać nie przepada. W jego firmach jest też z tego powodu dosyć duża rotacja pracowników ma różnych szczeblach.

    To co dziś gadał Kruzyński to zagraniczny Artiom głównie a krajowy w pierwszej kolejności był Zmarzlik i Janusz

  27. Powrót do góry    #4703
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Gościu w ciągu swojej 5-letniej kadencji właśnie drugi raz spada z ligi a my dopiero się budzimy. On po roku 2017 nie wyciągnął żadnych wniosków mimo nie najgorszego budżetu. To nie jest przypadek i nic się nie zmieni dopóki Przemysław Termiński( To jest mój klub) będzie na czele naszego ukochanego klubu. Zero wniosków zero przyznania się do błędu. Mógł iść do Krakowa albo innego Opola budować SWÓJ KLUB a nie niszczyć NASZ kibiców z wieloletnimi tradycjami. Mam nadzieję , że po przegranych derbach będzie miał odwagę OSOBIŚCIE ogłosić swoje odejście na stadionie żeby można jakoś poskładać wszystko na 1 ligę. I nie jestem hejterem Panie Przemku, jestem kibicem, któremu zależy na prawidłowym funkcjonowaniu klubu.

  28. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    Malin017 (25-06-2019), Penhall (25-06-2019), ashley (25-06-2019), orlosep (25-06-2019), polewaczka (25-06-2019), sth (25-06-2019)

  29. Powrót do góry    #4704
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Pozostanie Doyle'a to wcale nie science - fiction. Mógłby zrobić sobie sezon indywidualny, na skupienie się na jeździe o mistrzostwo świata, bez zabijania się o punkty co niedziela.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kingpin (25-06-2019), orlosep (25-06-2019)

  31. Powrót do góry    #4705
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    Nawrocki też był właścicielem (słupem) i odpowiadał za finanse, a wymiksował się bez żadnych konsekwencji. Mamy spółki akcyjne, więc teoretycznie i Termos mógłby narobić długów i zgasić światło, rzecz jasna z uwagi na publiczną działalność tego nie zrobi, ale bez zmiany podejścia do tematu będziemy skazani na dalszą niemoc. Skoro udało się spaść z Elipy, dlaczego nie z NICE ligi? Ewentualnie podobnie jak wypłacalny Skrzydlewski odbijać się od ściany przez wiele lat? Nie wiem, czy ambicjonalne podejście nie pogorszy sytuacji, czy sam nie wpędzi się w finansowe tarapaty, czy nie lepiej jak Karkosik odpuścić kopanie się z koniem i oddać klub w inne ręce?
    Bez zadnych konsekwencji?
    Nie powiedzialbym.
    Pewnie ma komornikow i urzedy na glowie i sie z tego nie wymiksuje.

    Szybki powrot do SE jest w tej chwili bardziej realny i latwieszy niz poznejsze utrzymanie sie w niej.
    Dlatego jak walczyc o awans,to przeplacic Doyla.Po ewentualnym awansie zawodnicy jego pokroju
    beda 30% drozsi.
    Nie zawsze taki Grisza spada z nieba,jak Lublinowi w tym roku.

    Jesli znajdzie sie ktos kopnkretny z wizja,to niech Termos oddaje klub nawet jutro.

    Z tego co mowil Kruzynski,srodowisko w Toruniu jest podzielone,co mnie nie dziwi i nie bardzo martwi.
    Jednak dalo sie miedzy slowami uslyszec,ze jakas czesc tego srodowiska zyczy klubowi jak najgorzej
    a to juz mnie martwi.
    Ciekawi mnie tez kogo mial na mysli Gajewski mowiac,ze ktos kto o maly wlos nie spuscil klubu w 2006
    miesza najbardziej w tym kotle.
    Czyzby chodzilo o Batorskiego,ktory znalazl cieply ****idolek w Ratuszu?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-06-2019 o 06:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    kibic01 (25-06-2019)

  33. Powrót do góry    #4706
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co niby ma zrobic abys ta odpowiedzialnosc zauwazyl? Ma isc na rynek i sie biczowac,ku uciesze choloty ktora bedzie na niego plula?
    Biczować absolutnie nie - wystarczy jak wyjedzie z Klubu, nie musi nawet robić tego na taczkach.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zadeklarowal ,ze klubu nie zostawi i bedzie chcial szybko awansowac.Co to jest jak nie wziecie odpowiedzialnosci?
    Poza tym jak mowi Kruzynski,decyzje byly podejmowane w szerszym gronie a podejrzewam,ze Terminski mial tam najmniej
    do powiedzenia.I cale szczescie,bo gosc do momentu zapukania do dzwi MA menagera Kosciucha,nie wiedzial,ze istnieje taki zawodnik.

    Dla wiekszosci jest oczywiste i bylo oczywiste wczesniej,ze Termos jest od kasy,na reszcie sie nie zna i polega na Kruzynskim i radzie nadzorczej.
    Jest wlascicielem wiec to go nie tlumaczy,bo sam stworzyl taki model prowadzenia klubu i musi to razem z Adamem wziac na klate.
    No tak - car taki dobry, tylko ci doradcy źli.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Termos nie chce byc zapamietany tylko jako destruktor ale ma ambicje naprawienia tego
    co upichcil i ja to rozumiem.
    Jeżeli wierzysz, że połączenie buty, arogancji z całkowitą nieznajomością tego sportu oraz słabym zapleczem finansowym da nam odrodzenie i szybki awans - to cierpliwie sobie czekaj do przyszłego roku.

    Żebyś się tylko ... nie zdziwił.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    orlosep (25-06-2019)

  35. Powrót do góry    #4707
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Nie chcę tu nazwiskami wyjeżdżać bo można sobie syfu narobić, ale ostatnio zamieniłem słowo z jedną z osób mocno związanych z toruńskim żużlem, to po kolejnej porażce powiedział" daj spokój jaki dramat , dramat byłby jakbyśmy przegrali 30, teraz jest świetnie, niech tak jadą dalej"
    Ewidentnie zależało tej osobie na jak najgorzej jeździe naszej drużyny.

  36. Powrót do góry    #4708
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Biczować absolutnie nie - wystarczy jak wyjedzie z Klubu, nie musi nawet robić tego na taczkach.



    No tak - car taki dobry, tylko ci doradcy źli.



    Jeżeli wierzysz, że połączenie buty, arogancji z całkowitą nieznajomością tego sportu oraz słabym zapleczem finansowym da nam odrodzenie i szybki awans - to cierpliwie sobie czekaj do przyszłego roku.

    Żebyś się tylko ... nie zdziwił.
    Jakies laweczki teraz jakis Car.
    Dziwne wnioski wyciagasz z tego co pisze,wiec szczerze to nie chce mi sie juz z Toba dyskutowac.

    Odrodzenie to nam da dopiero przejecie klubu przez kibicow.Przeciez to ich klub,Apator to My i takie tam.
    Jednak do szybkiego awansu potrzebny jest ktos z pieniedzmi. Frazesy na ustach moga nie wystarczyc.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-06-2019 o 08:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #4709
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    To co dziś gadał Kruzyński to zagraniczny Artiom głównie a krajowy w pierwszej kolejności był Zmarzlik i Janusz
    No to chyba musiał się liczyć, że aby wyciągnąć takich grajków to trzeba było solidnie wywalić hajsu, a oni "żydzili" na Miśkowiaka. Pewnie dla tych też były oferty na poziomie tego, co dostawał Nielat od Kmieciaka w 1 Pitbullu. Niezły przeskok. Od Artema i Zmarzlika do Holty, Kościucha i amatora Jacka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-06-2019), młody_piernik2 (25-06-2019), orlosep (25-06-2019)

  39. Powrót do góry    #4710
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak były (są) pieniądze to zbudowanie takiego składu to czysty sabotaż.
    Od zimnego do Holty toć to jakieś jaja.
    Mnie ciągle zastanawia za co odpowiada w naszym klubie Krużyński i
    ten skład kogo to pomysl?

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    orlosep (25-06-2019)

  41. Powrót do góry    #4711
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Odrodzenie to nam da dopiero przejecie klubu przez kibicow.Przeciez to ich klub,Apator to My i takie tam.
    Jednak do szybkiego awansu potrzebny jest ktos z pieniedzmi. Frazesy na ustach moga nie wystarczyc.
    Najlepiej się przywiązać jak bita żona do męża alkoholika.

  42. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Buszmen (25-06-2019), Malin017 (25-06-2019), orlosep (25-06-2019), polewaczka (25-06-2019)

  43. Powrót do góry    #4712
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jednak dalo sie miedzy slowami uslyszec,ze jakas czesc tego srodowiska zyczy klubowi jak najgorzej
    a to juz mnie martwi.
    Jest ich wielu. Na pierwszym spotkaniu ze sponsorami, w trakcie przywitania, padlo zdanie "witam Was w moim nowym projekcie biznesowym". Połowie osób na sali, dla których ten sport jest/był pasja/hobby/miłością trudno było ukryć zazenowanie.
    Wtedy to było zastanawiające, z perspektywy czasu naznaczylo termosowe panowanie.
    Wiele osób po prostu nie chce w tym brać udziału.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Malin017 (25-06-2019), orlosep (25-06-2019), polewaczka (25-06-2019)

  45. Powrót do góry    #4713
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Najlepiej się przywiązać jak bita żona do męża alkoholika.
    Nie bylem przywiazany ani do Karwana ani Karkosika i do Termosa tez nie jestem.
    Jedyna rzecza do ktorej jestem przywiazny to klub.
    Sa jednak pewne granice postawy roszczeniowej.
    O Karkosiku tez pisano tak jak teraz o Termosie,przeganianio go z klubu na cztery strony swiata,ale widze wnioskow sie nie wyciaga zadnych.
    O Rzeszowie i potraktowaniu Marty Poltorak przez kibicow nie wspomne.
    Wiec Termos niech nie ucieka z tonacego okretu a naprawi to to zje... i wtedy niech spier....

    Zawsze bede powtarzal,ze najwspanialsze pomysly maja ludzie ktorzy za ich realizacje nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci.
    Dlatego kazdy Janusz zna sie lepiej na pilce niz trenerzy, o prowadzeniu klubu sportowego nie wspomne,bo to przeciez blahostka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-06-2019 o 08:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    stone_gossard (25-06-2019)

  47. Powrót do góry    #4714
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Doyle podczas sobotniego spotkania z kibicami, między wierszami wyraził się dość jasno: nie interesuje go jazda w 1. lidze. Pewnie wszystko jest kwestią kasy, ale... racjonalnie: o ile musieliby go przepłacić, żeby ten w ogóle wziął pod uwagę jazdę w N1LŻ? A przecież chętnych będzie co najmniej kilku: Lublin, Czewa, Rybnik, Gorzów(?)

  48. Powrót do góry    #4715
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Patalach ktory pluje i szcza piwskiem na zawodnikow nie jest dla mnie kibicem.Koniec.kropka.To patologia a nie kibicowanie.

    Nie takie kluby jak nasz spadaly z ligi i sie podnosily.To jest wpisane w zycie klubu sportowego.
    Powiedziane w punkt. Chamstwo jest chamstwem bez względu na motywy jakie kierują chamem.

  49. Powrót do góry    #4716
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Gościu w ciągu swojej 5-letniej kadencji właśnie drugi raz spada z ligi a my dopiero się budzimy. On po roku 2017 nie wyciągnął żadnych wniosków mimo nie najgorszego budżetu. To nie jest przypadek i nic się nie zmieni dopóki Przemysław Termiński( To jest mój klub) będzie na czele naszego ukochanego klubu. Zero wniosków zero przyznania się do błędu. Mógł iść do Krakowa albo innego Opola budować SWÓJ KLUB a nie niszczyć NASZ kibiców z wieloletnimi tradycjami. Mam nadzieję , że po przegranych derbach będzie miał odwagę OSOBIŚCIE ogłosić swoje odejście na stadionie żeby można jakoś poskładać wszystko na 1 ligę. I nie jestem hejterem Panie Przemku, jestem kibicem, któremu zależy na prawidłowym funkcjonowaniu klubu.
    Uważaj, bo Cię Pan Przemek i tu zbanuje xD .
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #4717
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wiec Termos niech nie ucieka z tonacego okretu a naprawi to to zje... i wtedy niech spier....
    Nie bądźmy naiwni, nie z tym człowiekiem. Ś.p. Lepper mi się przypomina, kiedy śmiał się z trybuny z typów też zdaje się z Platformy (stoczni nie potrafiliście uratować, a wy Polskę chcecie naprawiać?).

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jednak do szybkiego awansu potrzebny jest ktos z pieniedzmi. Frazesy na ustach moga nie wystarczyc.
    Pora skończyć z myśleniem, że wystarczy dobry wujek z sianem, będą nazwiska, kibice sukcesu i medal (awans) z urzędu. Potrzebna jest jeszcze praca u podstaw i ludzie, którzy znają się na tej robocie. Był przecież jeszcze do niedawna gość w klubie, który poza trzepaniem frazesów i pobieraniem wypłaty nic pożytecznego nie zrobił. Nie trzeba głęboko szukać, a i dziś jeszcze kilku podobnych by się znalazło.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 25-06-2019 o 10:20
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    apator_uk (25-06-2019), orlosep (25-06-2019), sth (25-06-2019)

  52. Powrót do góry    #4718
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jak były (są) pieniądze to zbudowanie takiego składu to czysty sabotaż.
    Od zimnego do Holty toć to jakieś jaja.
    Mnie ciągle zastanawia za co odpowiada w naszym klubie Krużyński i
    ten skład kogo to pomysl?
    Życie, kolego, życie, Krużyński dość wyraźnie powiedział w MŻ u Korościela, że w planach był inny jeden zawodnik krajowy i jeden zagraniczny. Mowa o topowych zawodnikach. Jak ci odmówili i Przedpełski nie zgodził się na inne warunki, to rynek zawodników już był pusty.

    Inna kwestia to Termos i jego pozostanie. Mi osobiście podoba się jego zachowanie. Gość nie spyerdala z tonącego okrętu (a mógłby) a chce zostać i walczyć o lepsze jutro dla tego klubu. Rozumiałbym jeszcze krytykę kibiców, gdyby na horyzoncie pojawiła się inna, lepsza opcja. Czyli ktoś kto by zapewnił stabilizację finansową klubu oraz dawał jakieś gwarancje na jakiś sukces. Ale takiej opcji nie widać, to skąd te ujadanie na Termosa ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #4719
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 769 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pozostanie Doyle'a to wcale nie science - fiction. Mógłby zrobić sobie sezon indywidualny, na skupienie się na jeździe o mistrzostwo świata, bez zabijania się o punkty co niedziela.
    Doyle jako nieliczny wierzy w to, że jeszcze sie uda uratować Ekstraligę ale do I ligi raczej nie pójdzie ze względów sportowych. Natomiast stary Holder zadeklarował chęć pozostania w Toruniu po spadku.

  54. Powrót do góry    #4720
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Doyle jako nieliczny wierzy w to, że jeszcze sie uda uratować Ekstraligę ale do I ligi raczej nie pójdzie ze względów sportowych. Natomiast stary Holder zadeklarował chęć pozostania w Toruniu po spadku.
    Prawdziwy wychowanek
    !Adrian walcz!

  55. Powrót do góry    #4721
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Prędzej bym uwierzył w kpl Chrisa na wyjeździe niz w Doyle w Nice

    On będzie tak łakomym kąskiem że choc by chciał u nas zostać to inne kluby mu nie pozwolą.

  56. Powrót do góry    #4722
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    stary Holder zadeklarował chęć pozostania w Toruniu po spadku.
    Zadeklarował, czy po prostu wie, że nigdzie indziej nie będą go chcieli?

    Osobiście nie przyszłoby mi do głowy, że Michelsen będzie lepszy od Chrisa Holdera - stwierdził Krużyński.
    Kurczę ci ludzie nadal żyją obrazami sprzed kilku(nastu) lat. I jeszcze Holta wisienka na torcie, normalnie układali skład oglądając taśmy z VHS-u.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 25-06-2019 o 10:45
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    j-rules (25-06-2019), orlosep (25-06-2019)

  58. Powrót do góry    #4723
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Prawdziwy wychowanek
    "Cieszą matkę takie dzieci,
    lecz niestety smuci trzeci,
    który rodu był zakałą bo
    zdobywał punktów całkiem niemało"

  59. Powrót do góry    #4724
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rozumiałbym jeszcze krytykę kibiców, gdyby na horyzoncie pojawiła się inna, lepsza opcja. Czyli ktoś kto by zapewnił stabilizację finansową klubu oraz dawał jakieś gwarancje na jakiś sukces. Ale takiej opcji nie widać, to skąd te ujadanie na Termosa ?
    Nawet jakby była to byś o niej nie wiedział.

  60. Powrót do góry    #4725
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wiec Termos niech nie ucieka z tonacego okretu a naprawi to to zje... i wtedy niech spier....
    Mało realne. Za dużo mostów spalonych za sobą zostawił .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •