Strona 12 z 177 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Z Cholderem to jest jak z naszym KejKejem ongiś, czyli Krzysiem Kuczwalskim, tak od '96 jak stawał pod taśmą, to wierzyłem, że już teraz to odpali, no bo jak nie teraz to kiedy ...i tak to odpalanie trwało i trwało...
    Mechanizm podobny ...choć zawodnicy z innych półek
    Ostatnio edytowane przez Lipa_PL ; 21-11-2018 o 17:18

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lipa_PL za jego przydatny post!

    polewaczka (21-11-2018)

  3. Powrót do góry    #497
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Zarządzanie przez konflikt 2019.

    Wydaje mi się, że to Holta będzie notorycznie zmieniany przez młodego Holdera. Chris święta krowa, a Kościuch liczę że będzie solidnym fighterem. Znowu się kwasy porobią. A Rysiu potrafi strzelić focha.

    Chyba znowu uspokoimy się wtedy, kiedy nadejdzie kontuzja jednego z Holderów, Norberta czy Holty.

  4. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Co sądzicie o Bogdanowiczu, podoła?

  5. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    jakby trzeba połamać Holcie nogę lub nadgarstki, to piszczcie priv.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #500
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jakby trzeba połamać Holcie nogę lub nadgarstki, to piszczcie priv.
    Spoko - chyba sam da radę

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Co sądzicie o Bogdanowiczu, podoła?
    Podoła - tylko czemu?

    Jak ktoś tutaj wcześniej pisał - ja również uważam, że mamy juniorkę - w grupie słabeuszy z Grudziądzem i Zieloną.
    Cokolwiek więcej zrobią będzie dla mnie pozytywnym zaskoczeniem.

  7. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Co sądzicie o Bogdanowiczu, podoła?
    Szczerze Panie Koocie ?
    A)Dwadziescia jeden, lat totez przyzwyczajac sie don nie ma na razie sensu. Obym sie mylil.
    B)W NiceLidze sporo punktow w wyscigach mlodziezowych i czesto dobre starty w kolejnych wyscigach. Punkty czesto tracil na dystansie po swoich bledach.
    C)Sylwetka na torze na poziomie zadowalajacym.
    D) imprezy typu MDMP na szczescie jednak klasa blizsza IKSa niz Koscielskiego....
    E)nie mozna nie zauwazyc mimo wszystko stalych postepow tego chlopaka. Skille rosna z meczu na mecz.
    F)para naszych juniorow to studenci
    G)jakos go tak qwa wstepnie polubilem
    H)ma zastapic Jacka za rok pod nr8.
    I)i nie jest wychowankiem. Pojedzie bez zbednego cisnienia.
    J)tak mi sie jakos kojarzy w sensie pozytywnym z transfetem mlodego Marcinkowskiego.

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    Zarządzanie przez konflikt 2019.

    Wydaje mi się, że to Holta będzie notorycznie zmieniany przez młodego Holdera. Chris święta krowa, a Kościuch liczę że będzie solidnym fighterem. Znowu się kwasy porobią. A Rysiu potrafi strzelić focha.

    Chyba znowu uspokoimy się wtedy, kiedy nadejdzie kontuzja jednego z Holderów, Norberta czy Holty.
    Nie ma takiego czegoś jak zarządzanie przez konflikt jest tylko bajkopisarstwo partacza.

    Wy kibice Getłela powinniście sie modlić o słabą forme Kościucha lub młodego Holdera albo o jakieś drobne urazy powodujący absencje. W innym przypadku będzie taki burdel, że żale Pawła w wywiadzie to miłe wspomnienie. W tym roku już Kaczmarek sie przekonał co o nim myślał Holta gdy ten wszedł mu w drogę. Stary Holder też raczej notorycznego odstawiania też nie zdzierży. O Iversenie czy Doylu nie ma na razie co wspominac w kwestii zmiany ale kto wie jak się życie potoczy. A jak dodamy, że nad wszystkim w parkingu będzie czuwał Bob Budowniczy szumnie zwany menadżerem to tylko czekać z popcornem na fotelu na start sezonu cyrku o nazwie Getłel.

  9. Powrót do góry    #503
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Popcorn bardzo niezdrowy xD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    To, że mamy 6 seniorów w składzie, przy takich juniorach, jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
    Co byśmy zrobili w przypadku kontuzji.
    A jak któryś strzeli focha na odstawianie, to trudno i tak nie będzie jechał.

  11. Powrót do góry    #505
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Chodzmy pojeczmy po sezonie. Ja wiem, ze nic sie nie dzieje to zamiast patrzec pozytywnie w przyszlosc mozna sobie wylac coroczne pomyje na Holdera albo Jacka2.

    W ostatnich latach jest "beee" bo kupujemy na gorce. Kazdy kto przychodzi jest po sezonie zycia i ma u nas zjazd formy. No to wywalamy i jeczymy bo idzie gdzies indziej i znowu jezdzi lepiej niz w Toruniu.
    Czemu nie zostawiamy na dluzej i czemu nie dajemy szansy ?

    W tym roku jest "beee" bo nie wywalamy Holty, Puka, Holdera. Az sie boje, ze taki Holta znowu bedzie mial srednia powyzej 2 i co wtedy zrobimy?
    Na co bedziemy jeczec ? Aaa nie czekaj, na nadgarstki. No tak X lat temu bolaly go nadgarski to na to pojeczymy.
    Co bedzie jak PUK nie bedzie mial takiego poczatku jak w zeszlym sezonie ? Pewno bedziemy jeczec, ze jest stary no i w sumie dal doopy na poczatku zeszlego sezonu.
    Wymienialbym tak z kazdym. Cale szczescie, ze ktorys z zawodnikow na pewno spelni nasze oczekwania i cos zawali tak wiec sobie przynajmniej pojeczmy.
    Jesli natomiast okaze sie, ze bedzie wszystko ok to sobie postekamy, ze nie mamy wychowankow.
    Ufffff...zawsze jest dobry powod zeby sobie jeknac na forum.

    Pozdooooo

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    kingpin (22-11-2018), lego (22-11-2018), stone_gossard (22-11-2018)

  13. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    2019:
    Bogdanowicz > J.Miśkowiak

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (22-11-2018), kingpin (22-11-2018)

  15. Powrót do góry    #507
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Chyba top3 średnio wypitego alkoholu w skali sezonu.

    Twoje uprzedzenie do Holdera jest porażające, rozumiem że zakładanie teraz, że byłby liderem w przyszłym sezonie byłoby szalone, ale po 2014 roku można było z pełną świadomością zakładać że Holder ten wózek pociągnie, razem z Łagutą. A Doyle był wzięty chyba tylko po to, by było kogo wywalić bez żalu jak wróci Ward.
    Tor napisał inny scenariusz, i cały plan kilkuletni na Get Well wziął w łeb 23 sierpnia 2015 roku. Więc mamy to co mamy.



    Dwójka Chris i Darcy w roku 2013 czy 2014 gdzie Holder po prostu jechał po koszmarnej kontuzji, to byli zawodnicy na których wydawało się że można postawić fundamenty klubu na najbliższe 10, nawet 15 lat. Tak samo jak Stal na Zmarzliku, Sparta na Woffindenie i Janowskim czy Falubaz na Dudku. Dla nas los tak łaskawy nie był.
    Te kluby nie byłyby w lepszej sytuacji niż my, gdyby zabrakło im fundamentu.
    Może to jest lekko kontrowersyjne, ale uważam że cały ten nasz problem, szukanie lidera, ogólne problemy kadrowe, czy wreszcie problem żeby się z tą drużyną utożsamić, to jest pokłosie w dużej mierze problemów Warda i Holdera, sytuacji całkowicie losowych.

  16. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zapominasz chyba,ze Ward ladujac na wozku nie byl juz naszym zawodnikiem.Wiec wypadaloby zmienic date ktora zakonczyla budowanie fundamentow na 10 czy 15 lat.Pomijam juz
    tak daleka perspektywe,bo jak pokazuje zycie,takich zawodnikow to w obecnych czasach nawet kiepski stolarz policzy na palcach jednej reki.
    Wiem,ze chodzila plotka o powrocie Warda na kolejny sezon,ale teraz sie juz nie przekonamy czy i wtedy piekarnie nie piekly czerstwego pieczywa.
    My moglismy byc przekonani o powrocie,zielonogorzanie byli pewni ,ze Ward u nich zostanie.

    Wracajac do obecnych czasow,chcialbym aby spelnilo sie to o czym pisze zabovsky i Bogdanowicz okazal sie naszym wzmocnieniem.
    Czy okaze sie lepszy od Miska tego nie wiem.Przed Jakubem sezon stabilny,glowe bedzie mial spokojna a jechac potrafi.
    Lodz ze wzgledu na nowy tor i tulaczke przez polowe sezonu,byla chyba najwiekszym rozczarowaniem mijajacego roku i na formie Miskowiaka
    tez to sie odbilo.
    Od alternatywy w postaci Rydlewskiego czy nawet Koscielskiego Maksymilian powinien byc lepszy.Jednak tu nie chodzi o
    naszych a o to jak wypadnie na tle juniorow z innych klubow.
    Nasza juniorka w postaci Bogdanowicza i IKS na pewno ma zadatki na 4 formacje juniorska w SE,ale tak naprawde patrzac w dol te roznice nie sa jakies wielkie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-11-2018 o 07:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    To, że mamy 6 seniorów w składzie, przy takich juniorach, jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
    W mojej ocenie to jest skład wg Ząbikowego 6x8=48. W każdym z seniorów drzemią spore możliwości, ale też przy każdym trzeba postawić duży znak zapytania. Mi transfery pasują, zarząd zachował chłodna głowę i odpuścił wyścig zbrojeń. Kościuch nie musi być gorszy od Jamroga, młody Szwed nie pęka przed jazdą na łokcie (Miśkowiak przy nim to jak wymoczek). Już się rozpędzałem po karnet, kiedy padło, że zamiast IKS'a na wypożyczenie idzie Kiełbasa toruńska. Szkoda, bo byłby GetWell pełną gębą.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    kingpin (22-11-2018)

  19. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta




    Podoła - tylko czemu?
    Trudom ekstraligi i oczekiwaniom tego forum

  20. Powrót do góry    #511
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W mojej ocenie to jest skład wg Ząbikowego 6x8=48.
    A że w jednym meczu może wystąpić łącznie 5-ciu seniorów, to daje w tym przypadku 5x8=40*. Niezbyt optymistycznie to nastraja

    * - no bo ciężko oczekiwać, że zawodnik zastępowany przez rezerwowego zdobędzie i tak 8 punktów.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Zgadza się, języczkiem uwagi będą, jak zawsze zresztą, juniorzy. Zakładam, że te minumum 3-4 punkty w meczu dorzucą, wtedy dwóch seniorów będzie musiało dźwignąć ciężar i wykręcić dwucyfrówkę. Sądzę, że każdego z seniorów na to stać, nawet Choldera u siebie poza może Norbertem, choć kto wie, jeśli utrafi ze sprzętem? Tak jak napisałem, jest sporo znaków zapytania, ale jak to Chińczycy powiadają, obyś żył w ciekawych czasach...

  22. Powrót do góry    #513
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Trudom ekstraligi i oczekiwaniom tego forum
    Łatwiej mu będzie chyba z Ekstraligą niż z oczekiwaniami forum

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    koot (22-11-2018)

  24. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Już się rozpędzałem po karnet, kiedy padło, że zamiast IKS'a na wypożyczenie idzie Kiełbasa toruńska. Szkoda, bo byłby GetWell pełną gębą.
    Podobno karnet zamiast PO,bedzie uwzglednial baraz,wiec szykuje sie komitet kolejkowy.
    Napisz krotko czy nadal reflektujesz.Ze wzgledu ma sympatie moge Ci oddac nr.1 w zeszycie.
    Nr.2 i 3 sa juz zarezerwowane dla Franka i Semena.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Za rok w październiku będzie kiełbasa... wyborcza. Zakładając pesymistyczny scenariusz bilety na baraże będą tańsze niż na ostatni mecz Unibaksu. Serdecznie dziękuję, ale poczekam, postoję

  26. Powrót do góry    #516
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Czyli problemy Dawida Janczyka też są/były losowe?
    Piję (nomen omen) do Holdera, bo Ward to inna para kaloszy, ale jego pozbyli się zanim się rozbił. I to chyba w nie najlepszych okolicznościach, raczej ciężko byłoby wierzyć w powrót, zwłaszcza po takim sezonie DW, gdzie mógłby przebierać w ofertach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #517
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W mojej ocenie to jest skład wg Ząbikowego 6x8=48.
    Jak na moje to taka formuła składu wypala raz na wiele sezonów. Tym bardziej, że nie wiem, czy to 6 x 8 pkt, czy 8 x 6 pkt.

    Tak a propos - już po sezonie transferowym, bo nawet nie wiem czy juz wszystkie składy pozamykane...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #518
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Składy prawie pozamykane. Jak się okazuje nasi decydenci znów wszystkich przechytrzyli - nie wzięli Dudka, Hampela lub Kołodzieja bo przewidzieli, że JA przestanie robić silniki i tamci zostaną na lodzie. Brawo.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    kingpin (23-11-2018)

  30. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ja walę, jedna kolizja na moście i pół Torunia sparaliżowane...
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  31. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Pewnie to wina Choldera

  32. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    a nie Senatora?

  33. Powrót do góry    #522
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Witam, ja troszkę z nietypowym pytaniem : może ktoś z forum wie gdzie można zakupić gadzety Toruńskiej drużyny? Chodzi o np. czapkę zimową, jakąś bluzę itp.
    Byłem na stonie klubu ale tam straszna bieda ( jakby ktoś wstydził się że można kupić i chodzić w barwach toruńskiej drużyny) plus tylko płatność przelewem na konto i po zaksięgowaniu przesyłka, żadnego paypala lub możliwości zapłaty natychmiastowej ( niestety nie mam polskiego konta i dla mnie to problem, płaciłem już kilka razy na polskie konta i za każdym razem polski bank pobierał jakąś prowizję i ciężko było trafić z kwotą).
    Gdyby ktoś znał jakieś stronki to proszę bardzo o pomoc, z góry dziękuje.
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Witam, ja troszkę z nietypowym pytaniem : może ktoś z forum wie gdzie można zakupić gadzety Toruńskiej drużyny? Chodzi o np. czapkę zimową, jakąś bluzę itp.
    Byłem na stonie klubu ale tam straszna bieda ( jakby ktoś wstydził się że można kupić i chodzić w barwach toruńskiej drużyny) plus tylko płatność przelewem na konto i po zaksięgowaniu przesyłka, żadnego paypala lub możliwości zapłaty natychmiastowej ( niestety nie mam polskiego konta i dla mnie to problem, płaciłem już kilka razy na polskie konta i za każdym razem polski bank pobierał jakąś prowizję i ciężko było trafić z kwotą).
    Gdyby ktoś znał jakieś stronki to proszę bardzo o pomoc, z góry dziękuje.
    Pozdrawiam
    A to nie jest tak że noszenie barw Apatora w Toruniu trzeba połączyć z umiejętnością szybkiego biegania? Zawsze można sobie kupić gadżety z nowymi idolami toruńskich kibiców Rune Holtą czy Jackiem Fratczakiem.

  35. Powrót do góry    #524
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Frank, robisz się nudny. Zmień dyscyplinę, tylko że tam nie ma forum.

  36. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Witam, ja troszkę z nietypowym pytaniem : może ktoś z forum wie gdzie można zakupić gadzety Toruńskiej drużyny? Chodzi o np. czapkę zimową, jakąś bluzę itp.
    Byłem na stonie klubu ale tam straszna bieda ( jakby ktoś wstydził się że można kupić i chodzić w barwach toruńskiej drużyny)
    https://sklep.wlokniarz.com/

    Do wyboru, do koloru

  37. Powrót do góry    #526
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    https://sklep.wlokniarz.com/

    Do wyboru, do koloru
    Niby więcej do wyboru i nasi wychowankowie w składzie - ale jakoś człowiek przywiązał się do innych barw.

    Tak poza tym ja naprawdę poważnie pytam.

  38. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no co ci mamy powiedzieć. jest sklep stacjonarny w Copernicusie, wyślij ziomka żeby ci kupił co trzeba i wysłał, to nie Chicago Bulls, że sto sklepów online
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #528
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli problemy Dawida Janczyka też są/były losowe?
    Piję (nomen omen) do Holdera, bo Ward to inna para kaloszy, ale jego pozbyli się zanim się rozbił. I to chyba w nie najlepszych okolicznościach, raczej ciężko byłoby wierzyć w powrót, zwłaszcza po takim sezonie DW, gdzie mógłby przebierać w ofertach.

    Janczyka porównywać do Holdera?
    Przecież Holder tak naprawdę nie może wrócić od 2013 roku, gdzie zanotował jeden z najpoważniejszych dzwonów w ostatnich latach wśród żużlowców w ogóle, za co można go winić w tym przypadku? Do momentu kontuzji, notował rok roczny postęp, adekwatny do swojego wieku, to naprawdę był wzorcowy przykład postępu, minimalne progresy, 2012 eksplozja formy i 2013 bardzo wysoki pułap do momentu kontuzji, po której Chris nie może wrócić, w czym tylko nie pomagają sytuacje pozatorowe, w których pewnie mniej lub bardziej zawinił, ale one nie są głównym skutkiem.

  40. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    no co ci mamy powiedzieć. jest sklep stacjonarny w Copernicusie, wyślij ziomka żeby ci kupił co trzeba i wysłał, to nie Chicago Bulls, że sto sklepów online

    Na MA juz sklepu nie ma?
    Zdaje sie Kuba taki prowadzil i byl calkiem dobrze zaopatrzony.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli problemy Dawida Janczyka też są/były losowe?
    Piję (nomen omen) do Holdera, bo Ward to inna para kaloszy, ale jego pozbyli się zanim się rozbił. I to chyba w nie najlepszych okolicznościach, raczej ciężko byłoby wierzyć w powrót, zwłaszcza po takim sezonie DW, gdzie mógłby przebierać w ofertach.
    Co mi świta, że Ward na TT napisał, iż miał wróci do KST. Oczywiście to nadal tylko gdybanie.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a nie Senatora?
    Nie - Łysego. W końcu jakby nie oddawał miejskich gruntów za bezcen wiadomo komu, to miał by jeszcze pewnie hajsu z tego na kilka mostów.
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #531
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Co mi świta, że Ward na TT napisał, iż miał wróci do KST. Oczywiście to nadal tylko gdybanie.
    Napisał tak po wypadku?
    Ja uważam, że już by nie wrócił, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. Termos miał na niego ostrego focha.

  43. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Napisał tak po wypadku?
    Ja uważam, że już by nie wrócił, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. Termos miał na niego ostrego focha.
    Pisał to na TT po wypadku w jakiejś tam rozmowie. Niestety szkrina nie mam.
    !Adrian walcz!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    sth (24-11-2018)

  45. Powrót do góry    #533
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Janczyka porównywać do Holdera?
    Przecież Holder tak naprawdę nie może wrócić od 2013 roku, gdzie zanotował jeden z najpoważniejszych dzwonów w ostatnich latach wśród żużlowców w ogóle, za co można go winić w tym przypadku? Do momentu kontuzji, notował rok roczny postęp, adekwatny do swojego wieku, to naprawdę był wzorcowy przykład postępu, minimalne progresy, 2012 eksplozja formy i 2013 bardzo wysoki pułap do momentu kontuzji, po której Chris nie może wrócić, w czym tylko nie pomagają sytuacje pozatorowe, w których pewnie mniej lub bardziej zawinił, ale one nie są głównym skutkiem.
    Przypadkowy tytuł i soda.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Napisał tak po wypadku?
    Ja uważam, że już by nie wrócił, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. Termos miał na niego ostrego focha.
    I tak wymieniano dwóch liderów, a zostawiono Holdera co i tak pewnie byłoby ultimatum. Więc naprawdę nie wiem, czemu miałby nie wrócić zamiast transferu Vaculika/Hancocka. Przy jakiejkolwiek woli klubu (tu można mieć jakieś wątpliwości) Ward by wrócił, ale nie ma co gdybać, dla mnie to po prostu była oczywistość, to miał być filar na przyszłość, nawet jak na jakiś czas wylądował poza klubem.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przypadkowy tytuł i soda.
    Jednak początek sezonu 2013 miał bodajże najlepszy w karierze, więc jakoś tej sody nie było widać od razu, za to ewidentnie widać, że momentem który grubą kreską oddziela wyniki Chrisa jakich się od niego oczekiwało, od pikującego w dół bezjajecznego zawodnika jest moment kontuzji, a nie jakiś wyimaginowany przypadkowy tytuł. Zdobył tytuł, to znaczy że na niego zasłużył, przypadkowo to można zajść w ciąże, a nie zostać mistrzem świata.

  47. Powrót do góry    #535
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jednak początek sezonu 2013 miał bodajże najlepszy w karierze, więc jakoś tej sody nie było widać od razu, za to ewidentnie widać, że momentem który grubą kreską oddziela wyniki Chrisa jakich się od niego oczekiwało, od pikującego w dół bezjajecznego zawodnika jest moment kontuzji, a nie jakiś wyimaginowany przypadkowy tytuł.
    No jeszcze ten 2016 rok, który trochę nie pasuje do tej teorii.

  48. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta



    Nie - Łysego. W końcu jakby nie oddawał miejskich gruntów za bezcen wiadomo komu, to miał by jeszcze pewnie hajsu z tego na kilka mostów.
    Gdyby nie grunty,dalby z ucalowaniem pierscienia, w kopercie na tace.
    Na jedno by wyszlo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    co taka zamuła w wątku? porozmawiajmy o tym, że jak dzieciak nosi barwi Apatora albo Get Well to po ryju dostanie, a z Elaną można chodzić, jak temu zaradzić?

    http://stadionowioprawcy.net/wywiad/...-mlodej-elany/
    I ten wywiad polecam przeczytać, to będziecie trochę w temacie

    dziękuję Coval za poprawienie mojego linku, na komórce nie mogłem edytować
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 25-11-2018 o 14:49
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    stone_gossard (25-11-2018)

  51. Powrót do góry    #538
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    jak temu zaradzić?
    Przefarbować białe ciuchy na żółte, albo odwrotnie.

  52. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Sory, ale ja jestem, albo za stary, albo za głupi żeby zrozumieć ten wywiad i przekaz jaki z tego płynie.
    I nie ważne że to kibic piłkarski. Gdyby to mówił kibic żużlowy też bym tego nie rozumiał.

    Rozumiem tylko jedno, a mianowicie to, że jest to bełkot chorego człowieka, który nie wie co to bycie kibicem.
    To jest zwykły bandzior, który nie nie pozwala kibicować innym, a akceptuje tylko bandziorów sobie podobnych z którymi może prać się po pysku.

    OBY JAK NAJMNIEJ TAKICH LUDZI NA TRYBUNACH W KAŻDEJ DYSCYPLINIE SPORTOWEJ.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 26-11-2018 o 07:54
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Pozostając w konwencji tego "wywiadu" polecam obejrzeć filmik sprzed zaledwie tygodnia - najpotężniejsza ekipa w Polsce (a niedługo pewnie w Europie) daje sobie gładko wjechać na rejon największemu wrogowi ; ]



    Oczywiście to tak z przymrużeniem oka, bo sportsboard to nie jest miejsce na tego typu dyskusje.

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-11-2018), młody_piernik2 (25-11-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •