Strona 5 z 177 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Moze Norbert zna swoja wartosc. Zreszta w Toruniu pojedzie wiecej niz Drozdz we Wroclawiu bo jest o wiele lepszym zuzlowcem.
    No ciekawe za kogo pojedzie? No chyba że liczy na nadgarstki Rysia.

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Możesz sobie wytłumaczyć w ten sposób : klub czyli licencję, której nie powinniście od kilku lat posiadać z powodu braku spłaty zadłużenia.
    Nie ma takiej sankcji.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Paranoja na punkcie Termosa odbiera ci już resztki rozumu.
    Info mające pozyskać głosy wypuszcza się na dzien- dwa przed wyborami, tak aby sprawa była już powszechnie znana wśród wyborcow a nie kilka godzin po otwarciu lokali wyborczych.
    Z tym, na czyim punkcie masz paranoję, nie kryjesz się już od kilku ładnych postów tutaj a na całym forum to już od długiego czasu. Po co wypuszczać newsa dwa dnia przed wyborami, skoro można go wypuścić w dzień ciszy wyborczej, kiedy inne przekazy muszą milczeć? Młodzi, wykształceni i z dużych ośrodków i tak do wyborów nie chodzą rano po kościele, więc w dobie social media info rozchodzą się w trzy sekundy. Termos już lata temu udowodnił swoją bezinteresowność i uczciwość - w poruszanej już tutaj aferze "podpisowej". Do Bronka też poleciał zupełnie bez związku z kampanią - akurat spacerowal z chłopakami starówką i zobaczyli wiec, więc wyjęli z kieszeni proporczyk i podali na pamiątkę BK, żeby dobrze Toruń wspominał.
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    a nie kilka godzin po otwarciu lokali wyborczych.

    sam widzialem wąsatych Januszy w koszulkach Unibaxu i czapkach tyskiego, którzy kłocili się w lokalach wyborczych., Wrócili poprawić swoje głosy po przeczytaniu info o Doylu. 100% tak było
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (22-10-2018)

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Szreku wygrał w pierwszej turze. Amen. Zakończmy polityczną dyskusję.

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    sam widzialem wąsatych Januszy w koszulkach Unibaxu i czapkach tyskiego, którzy kłocili się w lokalach wyborczych., Wrócili poprawić swoje głosy po przeczytaniu info o Doylu. 100% tak było
    Wystarczy przedłużyć kontrakt o jeden sezon i cała scena polityczna się zmienia
    Tylko Falubaz

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    kingpin (22-10-2018)

  9. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Prawdopodobienstwo nie wystapienia kontuzji w Toruniu jest takie samo, ze wystapi. Uwazam, ze Kosciuch spokojnie swoje odjedzie no a klubowi i tak byl potrzebny Polak - wiec obie strony powinny byc zadowolone.

  10. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Z tym, na czyim punkcie masz paranoję, nie kryjesz się już od kilku ładnych postów tutaj a na całym forum to już od długiego czasu. Po co wypuszczać newsa dwa dnia przed wyborami, skoro można go wypuścić w dzień ciszy wyborczej, kiedy inne przekazy muszą milczeć? Młodzi, wykształceni i z dużych ośrodków i tak do wyborów nie chodzą rano po kościele, więc w dobie social media info rozchodzą się w trzy sekundy. Termos już lata temu udowodnił swoją bezinteresowność i uczciwość - w poruszanej już tutaj aferze "podpisowej". Do Bronka też poleciał zupełnie bez związku z kampanią - akurat spacerowal z chłopakami starówką i zobaczyli wiec, więc wyjęli z kieszeni proporczyk i podali na pamiątkę BK, żeby dobrze Toruń wspominał.

    Do Bronka tez pospacerowal kilka godzin po rozpoczeciu glosowania?
    Normalnie Zuch.
    Gyby PO miala takich PR-owcow jak Termos,pelentala by sie gdzies na granicy progu wyborczego.
    Puszczac oko do wyborcow w polowie glosowania,to nowatorska taktyka godna Nobla.
    Pomijam juz nawet jakosc tego newsa.Pewnie wszystkim szczeki opadly ze zdziwienia,ze
    Doyle zostaje w Toruniu.Jedno wielkie WOW!
    Swietowania przed lokalami wyborczymi nie bylo konca.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-10-2018 o 09:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Szreku wygrał w pierwszej turze. Amen. Zakończmy polityczną dyskusję.
    Huraaaaa!!!! Odmówię dziś zdrowaśkę w jego intencji i dokupię cegiełkę. Wątek do zamknięcia.

  12. Powrót do góry    #190
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po prostu grunty przynosiły same straty miastu,nie było na nie chętnych a Ojciec Dyrektor pochylił się nad tym iw swoim milosierdziu, odciążyl miasto i jego mieszkańców.
    Kingpin,
    wszystko można w tej dyskusji pod swoją modłę powiedzieć.
    Swego czasu miała być remontowana ul. Starotoruńska, która wiedzie do Towimoru, Nova Trading, paru innych firm, hotelu Waltera, przystani, działek, szkoły Rydzyka, etc. ulica pełna dziur i zapadlisk, Wyborcza zrobiła aferę na pół Polski, że miasto remontuje ulicę Rydzykowi. A ta ulica naprawdę wymagała tego remontu, bo jeździ tam sporo samochodów, w tym dostawczych i ciężarowych, a dziury były takie, że jeździło się 20-30 na godzinę.
    Potem była afera, że miast chce tam doprowadzić tramwaj, tym razem słuszna, bo po co tam tramwaj na tę chwilę, bo co prawda pracuje tam kilkuset ludzi, ale dojazd jest w miarę dobry, ale jednocześnie poszło pełno artykułów jakie to beznadziejne tereny, że tam nikt nie jeździ, że nieużytki i krzaki, że po co i dlaczego.
    To w takim przypadku jak można wyceniać tamte tereny? Czy jako bezcenne, które przekazał wojewoda, czy jako nieużytki, gdzie nie ma co inwestować, bo są g.... warte? Jak widać dobór słów przez media brany jest dowolnie w zależności od sytuacji.
    Rydzyk w międzyczasie wygrał przetarg, legalny, normalny przetarg na zakup działki nad Portem Drzewnym - byl jedynym oferentem. I co - pod naciskiem mediów itp. układów przetarg unieważniono, bo jakże Rydzyk może coś kupić i pokazano Rydzykowi figę. Dlaczego? To normalne?
    Krytykuję wiele działań i słów Rydzyka, jestem antyfanem architektury dużej części jego świątyni (poza dwoma kaplicami), ale też trzeba zauważyć, że tchnął on życie w tamten kawałek Torunia.
    ps. z Rydzykiem jest w dużej mierze moim zdaniem jak z tym maybachem. Maybach należał do Karkosika, a przypisano go Rydzykowi i tak już zostało... prawda? Ile mu jeszcze innych rzeczy się przypisuje?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kingpin,
    wszystko można w tej dyskusji pod swoją modłę powiedzieć.
    Swego czasu miała być remontowana ul. Starotoruńska, która wiedzie do Towimoru, Nova Trading, paru innych firm, hotelu Waltera, przystani, działek, szkoły Rydzyka, etc. ulica pełna dziur i zapadlisk, Wyborcza zrobiła aferę na pół Polski, że miasto remontuje ulicę Rydzykowi. A ta ulica naprawdę wymagała tego remontu, bo jeździ tam sporo samochodów, w tym dostawczych i ciężarowych, a dziury były takie, że jeździło się 20-30 na godzinę.
    Potem była afera, że miast chce tam doprowadzić tramwaj, tym razem słuszna, bo po co tam tramwaj na tę chwilę, bo co prawda pracuje tam kilkuset ludzi, ale dojazd jest w miarę dobry, ale jednocześnie poszło pełno artykułów jakie to beznadziejne tereny, że tam nikt nie jeździ, że nieużytki i krzaki, że po co i dlaczego.
    To w takim przypadku jak można wyceniać tamte tereny? Czy jako bezcenne, które przekazał wojewoda, czy jako nieużytki, gdzie nie ma co inwestować, bo są g.... warte? Jak widać dobór słów przez media brany jest dowolnie w zależności od sytuacji.
    Rydzyk w międzyczasie wygrał przetarg, legalny, normalny przetarg na zakup działki nad Portem Drzewnym - byl jedynym oferentem. I co - pod naciskiem mediów itp. układów przetarg unieważniono, bo jakże Rydzyk może coś kupić i pokazano Rydzykowi figę. Dlaczego? To normalne?
    Krytykuję wiele działań i słów Rydzyka, jestem antyfanem architektury dużej części jego świątyni (poza dwoma kaplicami), ale też trzeba zauważyć, że tchnął on życie w tamten kawałek Torunia.
    ps. z Rydzykiem jest w dużej mierze moim zdaniem jak z tym maybachem. Maybach należał do Karkosika, a przypisano go Rydzykowi i tak już zostało... prawda? Ile mu jeszcze innych rzeczy się przypisuje?
    Nie interesuje mnie wyborcza i co tam pisza,tak samo jak nie interesuje mnie co wypisuja Karnowskie Wsieci.
    Tobie wierze,bo Cie znam i pewnie jest tak jak piszesz.
    Czasami czytam i jedno i drugie,ale staram sie kierowac wlasnym rozumem.Przyznaje,czasami mnie ponosi,czasem
    palne jakas glupote,jak ta z gruntami miejskimi zamiast skarbu panstwa.Zdarza sie,trudno.
    Jednak Rydzyk niech najpierw przeprosi za stocznie.
    Potem moge na niego spojrzec jak na biznesmena a nie zlodzieja.
    Nieodpowiedzialny szczyl zbierajac pieniadze na chore dziecko stanal przed sadem.
    Rydzykowi za oszukanie stoczniowcow i darczyncow nie spadl wlos z glowy.
    Nikt nawet nie wie ile tej kasy zebral,bo to panstwo w panstwie i chlop rozliczac sie nie musi a wszystkie
    zawiadomienia byly przez prokurature odrzucane.
    Tak dlugo jak KK bedzie bezkarny w swoich oszustwach,rozpasaniu i obludzie,tematu dla mnie nie ma.
    Manipulacje wyborczej i prawicowych mediow to chleb codzienny naszej rzeczywistosci,ale sa sprawy ktore
    nie ulegaja przedawnieniu.Jesli tu tez tkwie w bledzie,prosze niech mnie ktos oswieci i napisze ile zebrala jasnie ekscelencja i ile z tego co zebral
    trafilo do stoczni.Swoje imperium zbudowal na klamstwie,oszustwie.I to nie zwykly cwaniaczek Janusz z dziura w zebie a klecha,
    ktory dla wiernych powinien byc przykladem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-10-2018 o 12:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Huraaaaa!!!! Odmówię dziś zdrowaśkę w jego intencji i dokupię cegiełkę. Wątek do zamknięcia.
    Ja tam nie lubię wciskać na siłę swojego toku myślenia czy poglądów.
    Gratuluję kolejnej cegiełki

  15. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ja też nie, ale jak płacą i do tego w szeklach, nie będę jak Ojciec Podprowadzający darczyńcom odmawiał. Assalamu alajkum!

    @Kingpin, mam dla Ciebie smutną wiadomość, uczciwie pierwszego melona dorobił się tylko Wokulski w Lalce na dostawach kolejowych dla wojska, cała postsolidarnościowa historia to jeden wielki wałek i wyprzedaż majątku za bezcen, Ojczulo na tej planszy Monopoly to pionek, ale biznesplan miał dobry.

    Kurna, elektryki chcą nam podpierniczyć Walaska...

  16. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Oj,przeca ja nie naiwny nastolatek jestem.
    Tyle,ze od niektorych powinno sie wymagac wiecej a przede wszystkim rowno traktowac.
    No nic,skonczmy juz z tym bagnem.

    Wrocmy do zuzla.
    Plastron/Kosciuch/Woryna/Plastron/Kosciuch/Woryna/Plastron....
    Skonczcie juz z tymi piekarniami,bo ja spac po nocach nie moge,
    paznokcie do krwi obgryzione,transparent powitalny przyszykowany,tylko
    juz dwa razy adresata zmienialem.Dobrze,ze poki co w Paint-cie,wiec cyk i gotowe.
    Ale ilez mozna?Zlitujcie sie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #195
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    uczciwie pierwszego melona dorobił się tylko Wokulski w Lalce na dostawach kolejowych dla wojska,
    Tak Wokulski dorobił się na dostawach dla wojska. Ale dlaczego kolejowych? Na kolejowych, co prawda, ale podkładach dorobił się zaś Dyzma
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 23-10-2018 o 17:07
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Będziemy najstarszym klubem w Elidze czy mi się wydaje.
    Brakuje mi tu jeszcze Grega na dokładkę , wtedy średnia byłaby typowa rycząca 40

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    Morciasz (24-10-2018)

  20. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Panie Kinkpin zawsze tak pieknie zakładałeś nowy temat a teraz wątku 2019 nie ma w
    dziale Apator Toruń i dwa równoległe wątki żyją swoim życiem.
    Idzie coś temu zaradzić?

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    stone_gossard (24-10-2018)

  22. Powrót do góry    #198
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Panie Kinkpin zawsze tak pieknie zakładałeś nowy temat a teraz wątku 2019 nie ma w
    dziale Apator Toruń i dwa równoległe wątki żyją swoim życiem.
    Idzie coś temu zaradzić?
    Słusznie prawisz Panie Koot
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (24-10-2018)

  24. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Będziemy najstarszym klubem w Elidze czy mi się wydaje.
    Brakuje mi tu jeszcze Grega na dokładkę , wtedy średnia byłaby typowa rycząca 40
    ...czy w historii polskich lig żużlowych, choć tu mam przypuszczenie jeszcze na Gwardię Łódź z lat 70tych.

  25. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    wg przeglądu bierzemy i Kościucha i trójkę juniorów Bogdanowicz/Kiełbasa/Kowalski ale Kiełbasa i Kowalski lądują na wypożyczeniu...

  26. Powrót do góry    #201
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wg przeglądu bierzemy i Kościucha i trójkę juniorów Bogdanowicz/Kiełbasa/Kowalski ale Kiełbasa i Kowalski lądują na wypożyczeniu...
    Jeszcze jeden, jeszcze jeden!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Panie Kinkpin zawsze tak pieknie zakładałeś nowy temat a teraz wątku 2019 nie ma w
    dziale Apator Toruń i dwa równoległe wątki żyją swoim życiem.
    Idzie coś temu zaradzić?
    Znowu cos zawalilem?

    Nic nie moge juz zrobic.
    Jedynie Admin moglby przenies nowy watek do dzialu Apator Torun,choc nie wiem czy polewaczka sie zgodzi.
    Nie wiem tez kto jest Adminem,bo Bajerek wyjechal chyba do Zimbabwe.W kazdym badz razie wyjechal gdzies,
    gdzie nie ma internetu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Nie jeden a dwóch
    W Grudziądzu powiadają, że do Ząbików ma powrócić Nizgorski a bez gwarancji startów może dojść jeszcze oczekujący na nr.8 w razie niedyspozycji Jacka Holdera.
    21 letniego Bogdanowicza na miejscu naszych bym odpuścił . Postawiłbym od razu na Bartka Kowalskiego. Kiełbasę Kamila bym gdzieś oddał faktycznie na wypożyczenie. Najlepiej do Bydziowa.

  29. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Znowu cos zawalilem?

    Nic nie moge juz zrobic.
    Jedynie Admin moglby przenies nowy watek do dzialu Apator Torun,choc nie wiem czy polewaczka sie zgodzi.
    Nie wiem tez kto jest Adminem,bo Bajerek wyjechal chyba do Zimbabwe.W kazdym badz razie wyjechal gdzies,
    gdzie nie ma internetu.
    Od razu nawaliłem, znajdziesz Bajerka przeniesie i nikt nie będzie sie czepiał

  30. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Znowu cos zawalilem?
    Po prostu się dostosowałeś: spaprany okres transferowy - spaprany wątek

  31. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Nudy więc zapodam trochę porannej "prasy"

    1)Mój bark nie jest jeszcze w stu procentach sprawny. Nie jest z nim za dobrze. Mimo rehabilitacji i wielu ćwiczeń, wciąż czeka mnie jeszcze sporo pracy.- zdradził Iversen w PS

    2)"Teraz ma być zaciąg ze szkółki Janusza Kołodzieja (Bartłomiej Kowalski, Kamil Kiełbasa) oraz Michał Łopaczewski z Car Gwarantu Start Gniezno" to Ostafa

  32. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Teraz dopiero zostało to poprawione. Jeszcze pół godziny temu widziałem tam w dalszym ciągu nazwisko Łopaczewskiego. Ewidentnie Ostaf wbija w klawiaturę wszystko co mu przyjdzie do głowy i nawet tego nie weryfikuje, ślepo wierząc w swoją nieomylność.

  33. Powrót do góry    #208
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    1)Mój bark nie jest jeszcze w stu procentach sprawny. Nie jest z nim za dobrze. Mimo rehabilitacji i wielu ćwiczeń, wciąż czeka mnie jeszcze sporo pracy.- zdradził Iversen w PS
    Znowu dojdzie po 10 słabych meczach do wniosku w lipcu, że jednak jest potrzebna operacja i pojedzie w ostatnich trzech meczach na dobrym poziomie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #209
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Dzisiaj dopiero przeczytałem artykuł z Pomorskiej - dość ciekawy:
    https://pomorska.pl/handel-zywym-tow...ch/ar/13615386

    Okazuje się że wymiana z GMKem za juniorów poszła po 30 tys. PLN.

  35. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Tak jak obiecal Prezes, kolejny wychowanek odchodzi z klubu. W dniu dzisiejszym z kibicami pozegnal sie Marcin Koscielski.
    Zostajemy tylko z IkSem i Bogdanowiczem. Wszak Kielbasa ma isc gdzies na wypozyczenie. Troche strach przystepowac do ligi z ledwie dwoma sredniej klasy zuzlokami.

  36. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Szkoda Marcina. Bardzo sympatyczny i ułożony chłopak. Nawet jak mu nie wyjdzie w żużlu to sobie poradzi.

    Ale nie ma co lamentować, bo przychodzi Karczmarz. Nie no żartowałem, może na Rydlewskiego liczą? Ale patrząc na memoriał Araszewicza to on może kevlar szorować Kiełbasie.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    Morciasz (09-11-2018)

  38. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Potrafi ten cały Norbert pokonywać łuki ślizgiem kontrolowanym? Czy nam świnie podkładacie?
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  39. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Potrafi ten cały Norbert pokonywać łuki ślizgiem kontrolowanym? Czy nam świnie podkładacie?
    Takiej świni jak wy nam podłożyliście w postaci Frątczaka nie mamy szans podłożyć.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Rozi22 (09-11-2018), sth (09-11-2018)

  41. Powrót do góry    #214
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Potrafi ten cały Norbert pokonywać łuki ślizgiem kontrolowanym? Czy nam świnie podkładacie?

    Z tym Norbertem to dluga historia.
    Ja pamietam jak go widzialem pierwszy raz w naszych barwach bylem bardzo podbudowany.
    Sciagal go jeszcze Gajewski z wielkimi nadziejami.
    Chlopak waleczny, dobrze wygladajacy na motorze i przywozil nawet jakies punkty.
    Oczywiscie do momentu kiedy nie zaczal sie wywracac. Potem byla jedna kontuzja, potem jakis zwichniety bark i tak caly sezon w plecy.
    Byl moment, ze nawet zrobil sobie przerwe od zuzla i sie scigal w jakis rozgrywkach amatorskich.
    Jak poszedl na wypozyczenie to przez chwile sledzilem jego poczynania ale szybko sie poddalem bo chlopak co zawody zaliczal literki w programie.

    Generalnie uwazam ze Norbert ma cos w sobie i jesli pojedzie bez kontuzji to moze troche dobrego dla Was zrobic.

    Zasadniczo to wiadomo czemu nasi odpuscili temat Krakowiaka ?

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    Rozi22 (09-11-2018), młody_piernik2 (09-11-2018)

  43. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Z tego co narzekali na niego, to że za słabe rączki i na trudniejszych torach był problem. Wiadomo jak jeszcze dochodzi słabo dopasowany motocykl, to ciężko o płynną jazdę. On generalnie jest chyba z Witkowa, trenował w Gnieźnie, ale licencja w Ostrowie, bo tam zgodzili się na krótszy kontrakt. Już wtedy było widać jakieś tam zacięcie w jeździe. Odbił się trochę pechowo od Ekstraligi, ale ładnie odbudował się w Gnieźnie, tak jak się można było spodziewać. Można liczyć, że na dobrym sprzęcie i równym torze, to jest w stanie dowozić punkty ze startu. Natomiast Bogdanowicz moim zdaniem ciekawszy zawodnik. Zrobił przez rok bardzo duże postępy, tak samo jak Stalkowski. Przy czym jest lepiej zbudowany od Krakowiaka i nawet po tak koszmarnym upadku jak w Łodzi tylko się otrzepał. Fajnie ofensywnie jedzie, więc toruński tor dobry wybór. Wiadomo trochę do poprawy jest, również starty, ale tak jak Skupień późno zaczął, więc pytanie gdzie ma granicę? Minus tylko taki, że to ostatni sezon będzie, a Krakowiak ma jednak dwa. Najlepszy poza Lampartem jest i tak Trofimow. Szkoda, że nie trafił do GKM, bo by tam fruwał pod bandą.

  44. Powrót do góry    #216
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Z tym Norbertem to dluga historia.
    Ja pamietam jak go widzialem pierwszy raz w naszych barwach bylem bardzo podbudowany.
    Sciagal go jeszcze Gajewski z wielkimi nadziejami.
    Chlopak waleczny, dobrze wygladajacy na motorze i przywozil nawet jakies punkty.
    Oczywiscie do momentu kiedy nie zaczal sie wywracac.
    Co do "wywracania się" - to już po pierwszym treningu punktowanym z Grudziądzem - wyjechał w karetce. Szkoda, bo wtedy z tego co pamiętam, za wszelką cenę chciał pokonać drugiego juniora GKMu - ładnie się cięli na trasie - niestety Norbert przeszarżował.
    Później kontuzje, przeplatane powrotami, jak np. na mecz z Lesznem, gdzie na trasie bardzo ładnie pokonał Kildemanda...ale ogólnie wiadomo jak to się skończyło.
    Wytłumaczenia z tego co pamiętam różne: że za bardzo chciał i nie wychodziło, że w pewnym momencie mocno urósł i mu się sylwetka na motocyklu zmieniła ... itp.
    Ogólnie przychodził jako duży talent i duża nadzieja - niestety niezrealizowana. Osobiście życzę mu dobrej jazdy w Zielonej.

    Ps Co do naszej juniorki, to nie wierzę żeby puścili Kiełbasę na wypożyczenie, skoro mamy 2 juniorów. Mogliby tak zrobić w przypadku podpisania Kowalskiego, oczywiście jak go nam Medaliki nie zwiną.

  45. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Dziś konferencja, karty powinny zostać odkryte.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    el_kwas (09-11-2018)

  47. Powrót do góry    #218
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Dziś konferencja, karty powinny zostać odkryte.
    Jest jakis link do konferencji ?
    Na FB nic nie wrzucili.

  48. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Konferencja będzie o 12, ale nie wiem czy będzie transmisja online.

  49. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jak to nie ? Nawet Polonia przeprowadza konfę na żywo

    Może jednak w klubie uznali, że takie transfery ogłasza się poKryjomu ?
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 09-11-2018 o 13:10

  50. Powrót do góry    #221

  51. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Jacek Falubaz zapowiadał, że to nie koniec informacji i następna konferencja w piatek. Walczą jeszcze o Kowalskiego czy coś więcej? A Kiełbasa podobno ma iść na wypożyczkę do Gniezna.

  52. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Strasznie to przybijające.Nawet tego Kowalskiego możemy stracić.

  53. Powrót do góry    #224
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Witam serdecznie.
    Miały być wielkie nazwiska, transfery, a tu nawet Kowalski nie chce podpisac... Trzeba zaznaczyc, ze maja ci wyznawcy Rydzyka szczescie, ze Lublin taki mizerny.
    Dobrego weekendu.
    Pozdrawiam.

  54. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez KomornikHolty Zobacz posta
    Witam serdecznie.
    Miały być wielkie nazwiska, transfery, a tu nawet Kowalski nie chce podpisac... Trzeba zaznaczyc, ze maja ci wyznawcy Rydzyka szczescie, ze Lublin taki mizerny.
    Dobrego weekendu.
    Pozdrawiam.
    Nazwiska to my nadal mamy. A co do Kowalskiego ? Cóż. Mam córkę od niego o rok młodszą i nie wyobrażam sobie jej puszczać około 2 razy w tygodniu do Tarnowa.

Strona 5 z 177 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •