Strona 164 z 177 PierwszyPierwszy ... 64114154162163164165166174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,336 do 7,380 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7336
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Całkiem przyzwoity występ, nawet trochę powalczyć na trasie.
    Jednak wniosków nie wyciągalbym żadnych, bo Doyle musiałby szukac klubu w Nice a nie przebierać w ofertach SE.
    KIngpinie - nie w tę stronę Twe myślenie. Widzę, że teraz już przez te trwające od dwóch miesięcy rozważania "składowe" wszyscy non stop tylko rozważają zawodników pod względem kogo kupić, a kogo nie, kogo zostawić, a kogo nie.

    A ja zwracam uwagę na to, że ten występ Holdera i Doyla to kolejny dowód na to, że 1 liga to nie będzie taki spacerek i że "bohaterowie" spadku Holder, a tym bardziej Kopeć-Sobczyński nie będą mieli tak łatwo. Bo ciut lepszy (?) sprzęt nie wystarczy. Zbyt wielu osób na tej liście, i niestety nie tylko na tej liście, z politowaniem patrzy na tę ligę niżej... a tu może być zonk...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 16-09-2019 o 11:34
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    polewaczka (20-09-2019), stone_gossard (16-09-2019)

  3. Powrót do góry    #7337
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak by nie patrzeć Bayer zdał egzamin, nadaje się do Get łela

  4. Powrót do góry    #7338
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach


    Bilety na SGP:
    - 40 - 60 minut czekania w kolejce przy zimnym porwistym wietrze, nikt nie pomyślał, żeby przy takiej pogodzie wpuścić ludzi do holu i sprzedawać biletów wewnątrz, a niech se ludzie stoją,
    - otwarte tylko jedno okienko na najnowocześniejszej Motoarenie Świata... Biedronka bije nas na głowę,
    - ale plakaty senatora Termińskiego po drodze na Motoarenę przeogromniaste...,
    - i znowu podpadłem...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #7339
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Chyba za dużo oczekujesz od właściciela klubu że będzie wiedział o wszystkim, nawet że Tobie jest zimno w kolejce . A jak na stadionie zmarzniesz, to co wtedy? Na Bema mają przenieść zawody?
    BTW, od tego są osoby funkcyjne organizatora, masz mnóstwo osób na które można bezpośrednio wylać żale.

  6. Powrót do góry    #7340
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    - ale plakaty senatora Termińskiego po drodze na Motoarenę przeogromniaste...,
    - i znowu podpadłem...
    Te plakaty porozwieszane po całym mieści, a które za każdym razem wbijają nóż w me kibicowskie serce, to naprawdę forma sadystycznego znęcania się nad wszystkimi fanami.
    Niedawno w samochodzie znalazłem długopis z kampanii poprzedniej, który natychmiast wywaliłem do kosza.
    Na długi czas mam dość tego nazwiska, a moja wyborcza dłoń z długopisem nawet nie zbliży się do kratki w pobliżu.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  7. Powrót do góry    #7341
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    ze tez nikt Termosowi nie podpowiedział, żeby on te zziębnięte dziatki z kolejki herbatą poczęstował, gorącą, z termosa, do piersi przytulił (po trzy na raz). Kampanię to mu prowadza chyba marketingowcy z klubu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    karolcp3 (16-09-2019)

  9. Powrót do góry    #7342
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Jak zimno jak tam widze ziomali w krótkich spodenkach ?

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-09-2019)

  11. Powrót do góry    #7343
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Chyba za dużo oczekujesz od właściciela klubu że będzie wiedział o wszystkim, nawet że Tobie jest zimno w kolejce . A jak na stadionie zmarzniesz, to co wtedy? Na Bema mają przenieść zawody?
    BTW, od tego są osoby funkcyjne organizatora, masz mnóstwo osób na które można bezpośrednio wylać żale.
    Mówię o ogólne organizacji. Różnie to bywało w latach poprzednich,
    raz lepiej, raz gorzej, ale teraz to już jest ciąg wielu podobnych zdarzeń.
    A co drzwi do holu i nie tylko, to nie raz się załatwiało ich otwieranie lub
    osobiście się je otwierało.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ze tez nikt Termosowi nie podpowiedział, żeby on te zziębnięte dziatki z kolejki herbatą poczęstował, gorącą, z termosa, do piersi przytulił (po trzy na raz).
    No i to byłby strzał w "10" - jakby osobiście tak zadziałał - jakie pozytywne wieści poszłyby po mieście
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #7344
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No dobra, ale jak już zaczynasz walić o zamknięte drzwi od holu, to tak jakby się normalna amunicja skończyła.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #7345
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Niedawno w samochodzie znalazłem długopis z kampanii poprzedniej, który natychmiast wywaliłem do kosza.
    Mam nadzieję, że sortujesz odpady i długopis wrzuciłeś do kosza na odpady sztuczne

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak zimno jak tam widze ziomali w krótkich spodenkach ?
    Ale 5x więcej osób w czapach i kapturach na głowach.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No dobra, ale jak już zaczynasz walić o zamknięte drzwi od holu, to tak jakby się normalna amunicja skończyła.
    Amunicja? W jakim kontekście? I co to znaczy normalna amunicja? Myślenie o kibicach to nienormalna rzecz?

    Znowu trza pisać o Frątczaku, fatalnych transferach, niańczeniu Kopcia, braku atmosfery, chaosie w drużynie, fatalnej taktyce, cudzie utrzymania w zeszłym roku, bo Łaguta, bo baraże w dziwnej atmosferze, o niezbyt przyjemnym łączeniu polityki ze sportem, o jakiś niesmaskach pomiędzy KST a Stalą Toruń, a przede wszystkim o spadku w beznadziejnym stylu etc. etc. etc - to normalna amunicja? Żadna amunicja - takie były, są fakty.

    Przecież to najprostsza rzecz na świecie - od dwóch tygodni trwa szał na bilety, dopytywania, wydzwaniania - to można było przygotować dwie kasy, albo chociaż wpuścić ludzi do środka, bo pogoda taka, a nie inna, a też wiele osób w kolejce mówiło, że zwolniło się z pracy i chcą kupić bilety i wrócić do roboty jak najszybciej - a tu 40-50 minut czekania i tuptania.

    SGP pewno znowu wypadnie super w mediach i będą ochy i achy... tym bardziej jeżeli Zmarzlik klepnie to co powinien klepnąć. Ale pewne rzeczy zawsze warto chyba zmienić, a nie tekścić o jakiś amunicjach...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #7346
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Bajerka po wczorajszym nadal widzicie w roli trenera w NICE ? Pawełek wczoraj "błysk" formy, a Miedziak podobno w końcu się przełamał. Zobaczymy jak pojedzie w rewanżu w ZG.

  15. Powrót do góry    #7347
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Oni się przełamują naprzemiennie.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    kingpin (16-09-2019)

  17. Powrót do góry    #7348
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak zimno jak tam widze ziomali w krótkich spodenkach ?
    a jak chcesz dziare pokazać w długich spodniach? C'mon
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    spitt22 (16-09-2019)

  19. Powrót do góry    #7349
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta

    Przecież to najprostsza rzecz na świecie - od dwóch tygodni trwa szał na bilety, dopytywania, wydzwaniania - to można było przygotować dwie kasy, albo chociaż wpuścić ludzi do środka, bo pogoda taka, a nie inna, a też wiele osób w kolejce mówiło, że zwolniło się z pracy i chcą kupić bilety i wrócić do roboty jak najszybciej - a tu 40-50 minut czekania i tuptania.

    SGP pewno znowu wypadnie super w mediach i będą ochy i achy... tym bardziej jeżeli Zmarzlik klepnie to co powinien klepnąć. Ale pewne rzeczy zawsze warto chyba zmienić, a nie tekścić o jakiś amunicjach...
    No 2-3 kasy można było otworzyć, z tym się zgadzam. Ale "pogoda taka nie inna", tzn jaka? Przemarznięci ludzie? Lekka przesada
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #7350
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    szal na bilety? Od kiedy mozna je kupic w sieci?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #7351
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    szal na bilety? Od kiedy mozna je kupic w sieci?
    W sieci przy zakupie biletów nie będziesz miał na widoku tylu i aż tak wielkich banerów z Termosem.

  22. Powrót do góry    #7352
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    szal na bilety? Od kiedy mozna je kupic w sieci?
    Na miejsca stojące nie można kupić biletów przez internet jak mi się wydaje.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Powrót do góry    #7353
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak zimno jak tam widze ziomali w krótkich spodenkach ?
    no i dlatego zimno!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #7354
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na miejsca stojące nie można kupić biletów przez internet jak mi się wydaje.

    stąd ten szał i wydzwanianie? Tylko niech się chlopaki porzadnie ubiora, bo przyjdzie im stac prawie 3h na mrozie Moze jakies ostrzezenie wydrukowac na biletach?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Powrót do góry    #7355
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    KIngpinie - nie w tę stronę Twe myślenie. Widzę, że teraz już przez te trwające od dwóch miesięcy rozważania "składowe" wszyscy non stop tylko rozważają zawodników pod względem kogo kupić, a kogo nie, kogo zostawić, a kogo nie.

    A ja zwracam uwagę na to, że ten występ Holdera i Doyla to kolejny dowód na to, że 1 liga to nie będzie taki spacerek i że "bohaterowie" spadku Holder, a tym bardziej Kopeć-Sobczyński nie będą mieli tak łatwo. Bo ciut lepszy (?) sprzęt nie wystarczy. Zbyt wielu osób na tej liście, i niestety nie tylko na tej liście, z politowaniem patrzy na tę ligę niżej... a tu może być zonk...
    Dlatego trzeba zbudowac jak najmocniejszy sklad.
    Co do Holdera,to nigdy nie pisalem ( chyba ) ,ze on bedzie walil w Nice komplety.
    Uwazam jednak,ze do poziomu Ljunga i Kulakowa moze sie zblizyc.
    Na MA pewnie bedzie pod 2,6/bieg, wyjazdy 2,0-2,2.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na miejsca stojące nie można kupić biletów przez internet jak mi się wydaje.

    Wszystko sie zgadza.
    Jak na stojace ,ludzie musza stac.
    I stoja..

    Z innej beczki.
    Powiedzcie mi,za takie cos tez placa?
    Mozna wiedziec ile,bo moze sie przebranzowie.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...alidze/l8sp7el
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-09-2019 o 14:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #7356
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dlatego trzeba zbudowac jak najmocniejszy sklad.
    Hm... a ja powiem takie okrągłe zdanko. Że mocne składy to my w ostatnich 10 latach mieliśmy często.
    Na moje to czas w końcu zbudować drużynę, a nie mocny skład. Amen.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #7357
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Racja,ale jedno nie wyklucza drugiego.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-09-2019 o 17:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Oracle (16-09-2019)

  29. Powrót do góry    #7358
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Bellego by chciał chyba. Coś takiego mogłoby być drużyną:
    1. Kułakow
    2. Musielak
    3. Przedpełski
    4. Bellego
    5. Miedziński
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  30. Powrót do góry    #7359
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Bellego by chciał chyba. Coś takiego mogłoby być drużyną:
    1. Kułakow
    2. Musielak
    3. Przedpełski
    4. Bellego
    5. Miedziński
    U góry to nawet nieźle wygląda. Na czołówkę Nice Ligi.
    Od pasa w dół jednak jesteśmy za ciency

  31. Powrót do góry    #7360
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    U góry to nawet nieźle wygląda. Na czołówkę Nice Ligi.
    Od pasa w dół jednak jesteśmy za ciency
    przy okazji składu popieram Morciasza. wspominałem już kiedyś o tym.
    nie wiem czy taki wygra nice ligę czy nie, ale rolą managera (tudzież osoby która ten skład zbuduje) jest zebrać ludzi traktujących ten sport jako drużynowy. czyli nie pytać Buszmena
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Morciasz (17-09-2019), polewaczka (20-09-2019)

  33. Powrót do góry    #7361
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Sracie się z tym awansem a gdzie nacisk na szkolenie młodzieży ? Awansujemy i co dalej ? TO samo co w 2019 roku. Jeżeli myślicie że Miedziński z Przedpełskim wrócą do Torunia to żyjecie iluzjami. Chcecie Bajerskiego ? To co w niedzielę zrobił to prawdziwe nieudacznictwo, no chyba że mu kazali spartaczyć mecz ze względu na brak finansów PSŻ do jazdy w NICE lidze.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 16-09-2019 o 23:28

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Morciasz (17-09-2019)

  35. Powrót do góry    #7362
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    jak tydzien wczesniej POznan spuscil wpi... apolonii to nikt nie przypisywal tego Bajerowi tylko motorom z gornej polki i dodatkowej motywacji finansowej
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Powrót do góry    #7363
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Ale sam fakt, że nie potrafi zmotywować drużyny nie najlepiej o nim świadczy. Zresztą nie powinien tak mówić.

  37. Powrót do góry    #7364
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ale sam fakt, że nie potrafi zmotywować drużyny nie najlepiej o nim świadczy. Zresztą nie powinien tak mówić.
    Hm? Ot pytanie, czy trener może zmotywować jeżeli klub zalega spore pieniądze?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #7365
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Jakoś na pierwszy mecz zmotywował. A kasa i tak prędzej czy później zostanie wypłacona.

  39. Powrót do góry    #7366
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Jakoś na pierwszy mecz zmotywował. A kasa i tak prędzej czy później zostanie wypłacona.
    Nie znamy kuluarow. Raz, ze finanse a dwa, ze trabi sie o Bajerski w Toruniu od kilku miesiecy.
    Zreszta nie kumam jak trener w zuzlu ma motywowac zawodnika ? Dac mu klapsa na dupe czy dolac magicznej substancji do baku co daje wiecej koni ?

    Przeciez wiekszosc tych zuzlowcow to profesjonalisci walczacy o awans do ligi wyzej.
    Jesli sam w takim meczu nie moze sie z motywowac to ci pomoze Bajerski, Cieslak lub Guardiola ?


    Ale juz widze jak teraz bedzie Bajerski klepany na lewo i prawo przez SP i PS. Do kilku dni wstecz byl wielkim trenerem i wizjonerem teraz jest zwyklym nieudacznikiem ?
    Tak samo jak Miedzinski po jednym meczu juz zazegnal wszystkie swoje problemy i teraz juz wie co zle robil. Od tej pory bedzie trzepal same komplety do ostatniego meczu w karierze!
    Mowie wam!

  40. Powrót do góry    #7367
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Sam jeździł, więc ma doświadczenie choćby w dopasowaniu sprzętu. Nie potrafił z drużyną znaleźć ustawień przez 15 biegów?
    Zmiany taktyczne też raczej słabe były.

  41. Powrót do góry    #7368
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    a ja myślę, że Bajer po prostu zatęsknił za derbami i tyle. On jeszcze pamięta ich smak z Bronka
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rotapa za jego przydatny post!

    peper (17-09-2019)

  43. Powrót do góry    #7369
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Nie znamy kuluarow. Raz, ze finanse a dwa, ze trabi sie o Bajerski w Toruniu od kilku miesiecy.
    Zreszta nie kumam jak trener w zuzlu ma motywowac zawodnika ? Dac mu klapsa na dupe czy dolac magicznej substancji do baku co daje wiecej koni ?

    Przeciez wiekszosc tych zuzlowcow to profesjonalisci walczacy o awans do ligi wyzej.
    Jesli sam w takim meczu nie moze sie z motywowac to ci pomoze Bajerski, Cieslak lub Guardiola ?
    Każdy kto uprawia sport, choćby amatorsko, wie że połowa sukcesu siedzi w głowie. I to nie jest czcze gadanie. Taką motywacją można dużo zdziałać. Inaczej psycholowie sportu nie mieliby racji bytu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #7370
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Chocby po wyniku Bellego widac,ze Poznaniowi nie zalezalo na awansie.
    Awansowala ta druzyna ktora miala awansowac i tyle.
    Poznan z dlugami musialby byc samobojca aby pchac sie do Nice.
    Uprzedzajac wpisy typu ,mogli pokonac Polonie i zrezygnowac, przypominam niesmialo,
    ze wyplata za 29 pkt jest zawsze mniejsza niz za 40 a zawodnicy pewnie nie wiedza czy otrzymaja
    kase za zdobyte punkty czy czeka ich moze rozmowa z dzialaczami o redukcji zadluzenia.
    Gorzow potrafil,Poznan tez moze.
    Sorry,ale tylko naiwny moze stwierdzic,ze 5 zawodnikow Poloneza nie potrafilo
    zdobyc tych 4-5 pkt wiecej i to na przeciwniku lezacym spokojnie w zasiegu.
    Oni nie jezdzili z Unia Leszno a z Polonia.
    Tam nie musialo byc zadnego walka.Polonia uczciwie podeszla do sprawy,tylko przeciwnik nagle zaniemogl.
    Byc moze sprzetowo.Chlopy nie mieli motywacji aby sie spasowac lub moze nawet aby wyciagnac najlepszy sprzet.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-09-2019 o 14:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    rotapa (17-09-2019), stone_gossard (17-09-2019)

  46. Powrót do góry    #7371
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Ale za 59 pkt u siebie trzeba zapłacić. A można było odpuścić mecz i płacić mniej. Bez sensu takie gadanie.

  47. Powrót do góry    #7372
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Nie dopatrywałbym się odpuszczenia, bo finanse. Poznań gdyby awansował, w przypadku jeśli nie byłoby kasy na Nice PLŻ to by po prostu został w lidze2. Byłby casting na brakującą ekipę i tyle. Albo jazda w dotychczasowym kształcie.

    Dali ciała, ale w piłce też są raz na 5 lat takie cuda, że drużyna odrabia nawet 3 bramkową stratę.

  48. Powrót do góry    #7373
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ale za 59 pkt u siebie trzeba zapłacić. A można było odpuścić mecz i płacić mniej. Bez sensu takie gadanie.
    Sami sie tego nie spodziewali,wiec po tym meczu mogl isc przekaz z klubu ,zeby sie nie wyglupiali.
    Naprawde mi jest ciezko uwierzyc w taka padake Poznania.
    Ale ok,moze tylko tak dziwnie wyglada a faktycznie dali z siebie wszystko.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #7374
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sami sie tego nie spodziewali,wiec po tym meczu mogl isc przekaz z klubu ,zeby sie nie wyglupiali.
    Naprawde mi jest ciezko uwierzyc w taka padake Poznania.
    Ale ok,moze tylko tak dziwnie wyglada a faktycznie dali z siebie wszystko.
    Wejdź w wątek bydgoski i poczytaj wpis kolegi z Poznania.

  50. Powrót do góry    #7375
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ktorego kolegi,Marinera czy Mulineux-a?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #7376
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Czy jeszcze ktoś zauważył, że pewnemu sympatykowi żużla z Łodzi mocno nie w smak był baraż z Bydgoszczą? Tak tylko głośno myślę.

  52. Powrót do góry    #7377
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Kilka dni mnie w Toruniu nie było, wracam a tu Termos na każdym kroku. Szkoda, że nie było kasy na lepszy skład...

  53. Powrót do góry    #7378
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No ale bez jaj, ja nie popieram Termosa ani jako prezesa, ani jako polityka ani jego frakcji. Ale skoro ma prywatne pieniądze to może sobie robić z nimi co chce i przeznaczać np. na kampanię, a nie ma żadnego obowiązku wrzucać do klubu tyle, ile zadowoli kibiców. Poza tym to pewnie inny rząd wielkości. Kilka banerów a np. kontrakt dla Łaguty.

    Jak wejdzie do Sejmu to tam się bardziej wyżyje niż w Senacie i może będzie mniej szalał na SM po meczach
    No i jak nigdy nie oddałem i nie oddam głosu na ugrupowania typu PO/SLD (partia matka Termińskiego), to wolę w Sejmie jego niż dzbana typu Myrcha
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #7379
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach

  55. Powrót do góry    #7380
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Podpisuje się pod listem czytelniczki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •