Strona 44 z 177 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,980 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1936
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,483 w 959 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ale nie ujechali i skończyło się na 16 punktachv różnicy, co jest jednak na tę chwilę porażką dość wysoką.
    No nie ujechali i w tym rzecz, że Toruń od dawna nie ma game-changer'ów na nominowane, nawet Hancock dawał się objeżdżać Dudkowi na ostatnim wirażu, podobnie Doyle we Wrocławiu w zeszłym roku wypuścił play-off z rąk. Klasowi zawodnicy na ostatnie biegi są już poukładani z ustawieniami sprzętu i prędzej na początku zawodów mamy do czynienia z loterią.

  2. Powrót do góry    #1937
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    @Kingpin,

    sparingi mnie także nieco zmyliły, Miedziński wręcz deklasował na nich Przedpełskiego, a teraz ten drugi wygląda na torze lepiej. Oczywiście nadzieja umiera ostatnia, ale nie oparłem moich przewidywań ani na podstawie sparingów, ani na moim uprzedzeniu wobec właściciela i zarządu, lecz na czystej matematyce. Trzeba liczyć, że Motoru połamie sobie zęby na Ekstralidze lub na wyciśnięciu z zawodników z GetWella absolutnego maximum, co biorąc pod uwagę, że większość zawodników swój szczyt osiągnięć ma już raczej za sobą, może okazać się zadaniem karkołomnym. Są jeszcze przypadki losowe, ale na typowanie takich rzeczy nie ma mocnych.
    Forma innych zespolow jest tez wazna,ale ja mam nadzieje,ze po prostu nasi sie dzwigna a Doyle ustabilizuje.
    Jacka stac na lepsza jazde,choc liderem pewnie nie bedzie.
    Kosciuch tez wyglada lepiej niz punkty w 1 meczu.
    Mamy rezerwy moim zdaniem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    el_kwas (07-04-2019)

  4. Powrót do góry    #1938
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Właśnie skończyłem oglądać Spartę - Tai niesamowicie rządzi.
    Jedynym zawodnikiem, który mógłby mu rzucić wyzwanie byłby ... Darcy.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Rozi22 (11-04-2019)

  6. Powrót do góry    #1939
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Trzy nowe strony wątku nt. Turowskiego - czas start!

  7. Powrót do góry    #1940
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,790
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    https://youtu.be/D-eQZL5taFg

    Za styl to pucharów nie dają
    Wiesz, chodzi mi o to, że styl jazdy, bojowość, przegląd sytuacji, chęć do jazdy wskazują, że jak ciut lepiej ustawią sprzęt i ciut lepiej będzie pasowała im nawierzchnia to tej zdobyczy punktowej może być sporo więcej. U Jacka na dziś tego nie widać - i w lidze i w sparingach.

    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Trzy nowe strony wątku nt. Turowskiego - czas start!
    Ależ dlaczego trzy strony, można liczyć co kolejkę:
    Kopeć-Sobczyński: 3+1 (3)
    Turowski: 4 (3)
    Bogdanowicz: 1 (3)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #1941
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Po obejrzeniu w TV dwóch meczy, toruńskiego i tego z Lublina (a oba te kluby walczyć będą w tym roku tylko o utrzymanie w lidze, nic ponadto) póki co w 100% zasługuje na to Motor Lublin. Tam jest drużyna, tam są prawdziwi kibice i ssanie na żużel. Tak było w Toruniu w latach 90-tych i to już nie wróci. MotoArena to trup/zombi w porównaniu z tym co działo się dziś w Lublinie, kto oglądał ten wie. Mecz się skończył, a tam nikt nie wychodzi ze stadionu, kibice pomimo późnej godziny czekają aby podziękować swoim zawodnikom!!! W Toruniu obecnie nie do pomyślenia.
    Smutna prawda jest taka, że jesteśmy obecnie najgorszymi kibicami w ekstralidze, a najgorszym z najgorszych jestem ja. Po raz pierwszy od (nie pamiętam kiedy) nie kupiłem karnetu i będę oglądał żużel tylko w TV, bo już nie mam serca kibicować mojej drużynie. Nie utożsamiam się z nią i tyle.
    Choć to zabrzmi kuriozalnie jeśli Lublin spadnie kosztem Torunia będzie to ze szkodą dla tej dyscypliny, bo tam jeszcze kochają żużel, a u nas już nie.

  9. Powrót do góry    #1942
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wiesz, chodzi mi o to, że styl jazdy, bojowość, przegląd sytuacji, chęć do jazdy wskazują, że jak ciut lepiej ustawią sprzęt i ciut lepiej będzie pasowała im nawierzchnia to tej zdobyczy punktowej może być sporo więcej. U Jacka na dziś tego nie widać - i w lidze i w sparingach.
    A tutaj się nie zgodzę, bo moim zdaniem jedyny problem młodego Holdera to wolny sprzęt.
    Co do Bogdanowicza to tych problemów jest znacznie więcej, w dodatku gościu za rok wypada z juniorki, więc nie ma za dużo czasu.

  10. Powrót do góry    #1943
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,483 w 959 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mamy rezerwy moim zdaniem.
    Faktycznie, zapomniałem o Holtańskim. Najlepsze dopiero przed nim.

  11. Powrót do góry    #1944
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Z naszych w pierwszej kolejce klasę światową pokazał tylko Bayer.

  12. Powrót do góry    #1945
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Po obejrzeniu w TV dwóch meczy, toruńskiego i tego z Lublina (a oba te kluby walczyć będą w tym roku tylko o utrzymanie w lidze, nic ponadto) póki co w 100% zasługuje na to Motor Lublin. Tam jest drużyna, tam są prawdziwi kibice i ssanie na żużel. Tak było w Toruniu w latach 90-tych i to już nie wróci. MotoArena to trup/zombi w porównaniu z tym co działo się dziś w Lublinie, kto oglądał ten wie. Mecz się skończył, a tam nikt nie wychodzi ze stadionu, kibice pomimo późnej godziny czekają aby podziękować swoim zawodnikom!!! W Toruniu obecnie nie do pomyślenia.
    Smutna prawda jest taka, że jesteśmy obecnie najgorszymi kibicami w ekstralidze, a najgorszym z najgorszych jestem ja. Po raz pierwszy od (nie pamiętam kiedy) nie kupiłem karnetu i będę oglądał żużel tylko w TV, bo już nie mam serca kibicować mojej drużynie. Nie utożsamiam się z nią i tyle.
    Choć to zabrzmi kuriozalnie jeśli Lublin spadnie kosztem Torunia będzie to ze szkodą dla tej dyscypliny, bo tam jeszcze kochają żużel, a u nas już nie.
    I pomyslec,ze to wszystko dla jednego wychowanka w skladzie,Pawla Miesiaca.
    W Toruniu nie do pomyslenia.

    ps.
    Upss,sorry.
    On tez z Rzeszowa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Zubr (08-04-2019), peper (08-04-2019), zabovsky (08-04-2019)

  14. Powrót do góry    #1946
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    oj tam oj tam... pierwsze koty za płoty.

    zobaczymy Motor na wyjazdach i po 2 - 3 meczach u siebie jak się rozejdzie w towarzystwie jak tam trzeba jeździć i ustawiać.

    znowu mam wrażenie że to nie Motor taki mocny a GKM słaby.

    dobrze pojechał Bjerre bo pewnie w poprzednich latach nie raz tam jeździł - od i cała tajemnica.

    dla nas kluczowe mecze u siebie, które trzeba wygrać bezwzględnie.

  15. Powrót do góry    #1947
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,601
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    ty Howard przestań koło dupy nam robić

    jak chcesz żebyśmy spadli to wyloguj się z forum

    albo z Semenem idźcie stare programy wąchać i wzdychać

    Jack Holder ma wielki potencjał i odpali prędzej czy później; jak Miesiąc potrafi jeździć to Kościuch nie może? a Doyle nie sądzę, żeby był coraz gorszy

    przypomnijcie sobie jak rok temu prawie Wrocław pyknęliśmy, aż obsrani byli

    oczywiście nie mam ciepłych słów dla Chrisa Holdera, zakały żużlowej
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 08-04-2019 o 07:31
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  16. Powrót do góry    #1948
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Po obejrzeniu w TV dwóch meczy, toruńskiego i tego z Lublina (a oba te kluby walczyć będą w tym roku tylko o utrzymanie w lidze, nic ponadto) póki co w 100% zasługuje na to Motor Lublin. Tam jest drużyna, tam są prawdziwi kibice i ssanie na żużel. Tak było w Toruniu w latach 90-tych i to już nie wróci. MotoArena to trup/zombi w porównaniu z tym co działo się dziś w Lublinie, kto oglądał ten wie. Mecz się skończył, a tam nikt nie wychodzi ze stadionu, kibice pomimo późnej godziny czekają aby podziękować swoim zawodnikom!!! W Toruniu obecnie nie do pomyślenia.
    Smutna prawda jest taka, że jesteśmy obecnie najgorszymi kibicami w ekstralidze, a najgorszym z najgorszych jestem ja. Po raz pierwszy od (nie pamiętam kiedy) nie kupiłem karnetu i będę oglądał żużel tylko w TV, bo już nie mam serca kibicować mojej drużynie. Nie utożsamiam się z nią i tyle.
    Choć to zabrzmi kuriozalnie jeśli Lublin spadnie kosztem Torunia będzie to ze szkodą dla tej dyscypliny, bo tam jeszcze kochają żużel, a u nas już nie.
    No wcale mnie nie dziwi, że nikt nie wyszedł ze stadionu w Lublinie. Przecież tam na ekstraligę czekają od 24 lat! Poza tym, jeszcze 2 lata temu byli w 2 lidze. Zatem mają ciągłe sukcesy i to dla nich największe w ostatnich sezonach. U nas jak to wygląda każdy widzi, a jeśli nie - to ten wątek opisuje to dosadnie.
    Pamiętam jak chodziłem jeszcze na żużel w Rybniku - lata ok 2000-czne. Wtedy też ciągle czekaną tam na awans. Co roku prawie Rybnik już był w e-licie, ale zawsze coś nie pasowało. Trwało to kilka lat. Ale na meczu jak awansowali z Tarnowem było chyba z 17 tyś ludzi (byłem - widziałem ). Euforia była ogromna. Na pierwszy mecz w e-lidze w następnym sezonie był komplet. Niestety mecz przegrali. Później znowu komplet i znowu przegrali. A później było już tylko kibiców mniej. Koniec końców spadli po tym sezonie.
    Dlatego nie dziwię się, że w Lublinie jest taka euforia.

  17. Powrót do góry    #1949
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    w sumie nie powinienem tego barachła wklejać tutaj, no ale nie mogę...

    jak Holta wróci to Kościuch zostanie odstawiony albo Jack zostanie odstawiony...

    Panie Puka weź się puknij. odstawiony zostanie Nizgorski za którego wchodzi Holta a Jack będzie tam gdzie jest od roku czyli pod nr 8 i będzie zastępował najsłabszego danego dnia. takie to trudne dla dziennikarza żużlowego?

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...o-unia/z3m2jxj

  18. Powrót do góry    #1950
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    I pomyslec,ze to wszystko dla jednego wychowanka w skladzie,Pawla Miesiaca.
    W Toruniu nie do pomyslenia.

    ps.
    Upss,sorry.
    On tez z Rzeszowa.
    W punkt

  19. Powrót do góry    #1951
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    w sumie nie powinienem tego barachła wklejać tutaj, no ale nie mogę...

    jak Holta wróci to Kościuch zostanie odstawiony albo Jack zostanie odstawiony...

    Panie Puka weź się puknij. odstawiony zostanie Nizgorski za którego wchodzi Holta a Jack będzie tam gdzie jest od roku czyli pod nr 8 i będzie zastępował najsłabszego danego dnia. takie to trudne dla dziennikarza żużlowego?

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...o-unia/z3m2jxj
    Czyli zawsze którys będzie kręcił nosem. I kórys zostanie odstawiony na boczny tor. Rzecz w tym, że faktycznie zaowdnicy, widzac nad sobą ten topór w postaci JH pod ósemka, beda mieli dodatkową presje i minimalny margines błedu na swój I lub II bieg.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1952
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    na razie JH nie jest toporem, jest co najwyzej wykalaczka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #1953
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,483 w 959 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Z naszych w pierwszej kolejce klasę światową pokazał tylko Bayer.
    Początek był super, ale ostatecznie dwa punkty zostawił w Opolu Do klasy światowej daleko, ale bonus jest cały czas w zasięgu Poznania, zaś "naszemu" Mourinho, perspektywicznym rezerwistom oraz odpalaczom formy na sierpniowe wakacje już raczej odjechał.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    I pomyslec,ze to wszystko dla jednego wychowanka w skladzie,Pawla Miesiaca
    Polak i do tego Paweł, zawsze brzmi bardziej swojsko niż Norweg z polską licencją, rezydent Andory. Gdyby nie Trajektorju to pewnie dziś my na MA zabieralibyśmy się ze śpiworami pod pachą. Co dopiero za 24 lata.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 08-04-2019 o 13:38

  22. Powrót do góry    #1954
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Trza bylo od razu,ze o imiona chodzi.
    Ciagle tylko pisales o wychowankach i wychowankach.
    Teraz sie rozumiemy,bo ja tez wole np.Piotr niz Mariusz czy
    Krzysztof niz Franciszek.
    W ogole moje ulubione to Jaroslaw.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #1955
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,483 w 959 postach
    A ja myślałem, że Tadeusz A tak poza tym pisałem o szkoleniu, bo z tymi wychowankami bywa różnie. Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą. Po prawdzie, aż tak wielu ich z Torunia nie było, przeważnie z okolic lub napływowi. Mam w szufladzie programy z pierwszego sezonu Torunia w 1 lidze, a w nim Kniaź z Gniezna, Marcinkowski z Zielonej Góry. Sporo ich się przewinęło zwłaszcza tych z pierwszej stolicy Polski. Moge dać młodym do powąchania, jakby który nie wierzył, że przed Motoareną w Toruniu był jakiś żużel.

  24. Powrót do góry    #1956
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach

  25. Powrót do góry    #1957
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To Jack jezdzi na PJ w koncy czy na Rychu?
    pomidor

  26. Powrót do góry    #1958
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    To Jack jezdzi na PJ w koncy czy na Rychu?
    Z Apatora na Rychu jeździ tylko Doyle z tego co wiem.

  27. Powrót do góry    #1959
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,601
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    kurrrrwa rzut beretem z Torunia do Rysia Kowalskiego a oni jeżdzą na wynalazkach

    w zeszłym sezonie na silnikach RK Tai (ŁUFINDEN jak mawiał ostatnio jakiś komentator), Nicki (oczywiście peTersen), Janowski, Zmarzlik

    wszyscy bardzo szybcy byli (poza Janosiem w meczu z Falubazem, gdzie gorzej się czuł) w 2018
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 08-04-2019 o 19:37
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #1960
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,790
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    A tutaj się nie zgodzę, bo moim zdaniem jedyny problem młodego Holdera to wolny sprzęt.
    Co do Bogdanowicza to tych problemów jest znacznie więcej, w dodatku gościu za rok wypada z juniorki, więc nie ma za dużo czasu.
    U Jacka nie widać na razie nic, ani chęci do jazdy, ani sprzętu, ani błysku. Może to tylko kwestia sprzętu, ale na razie to tak nie wygląda.
    A co do drugiej części wypowiedzi, z juniorki wypada Bogdanowicz, z juniorki wypada Kopeć, z rezerwowego wypada Jack Holder.... takie
    to planowanie drużyny mamy. Się kupi...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #1961
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    toż to miał być nas mechanior prawie klubowy....

  30. Powrót do góry    #1962
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    W Zielonej J.Holder jechal przecież na Kowalskim.
    Może nie wszystkie biegi,ale przed którymś było zbliżenie na silnik i wyraźnie było widać inicjały.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    sth (08-04-2019)

  32. Powrót do góry    #1963
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    U Jacka nie widać na razie nic, ani chęci do jazdy, ani sprzętu, ani błysku.

    modern speedway, inicjały artystów na silnikach, wyścig frezarek. Jak nie masz szafy (tfu!) pod doopą to nic nie masz, chęci, błysku, nic. Wyniku też nie masz, wyniku. Dla lepszego obrazu proponuję prześledzić życie prywatne młodego, może to nie siwy brodacz tylko wydepilowana lala jest problemem. Szwagry kolegów mechaników, macie jakieś info?
    Ostatnio edytowane przez lego ; 08-04-2019 o 20:16
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #1964
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    U Jacka nie widać na razie nic, ani chęci do jazdy, ani sprzętu, ani błysku. Może to tylko kwestia sprzętu, ale na razie to tak nie wygląda.
    A co do drugiej części wypowiedzi, z juniorki wypada Bogdanowicz, z juniorki wypada Kopeć, z rezerwowego wypada Jack Holder.... takie
    to planowanie drużyny mamy. Się kupi...
    Igor jeszcze chyba ten i następny sezon, jeżeli się nie mylę.

  34. Powrót do góry    #1965
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Z tego co wiem to na stanie klubu są silniki od RK, które nasi rajderzy dostają na nasze mecze - jeśli chcą. Po meczu muszą oddać

    A przy okazji zapytam o coś innego. Mam ktoś ten herb w pliku? Chciałbym sobie zrobić taką koszulkę, a nie mogę nigdzie znaleźć tego herbu w Internetach. Nawet Coval nie posiada.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  35. Powrót do góry    #1966
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Troche to jest smutne, ze jak co roku wyjezdzamy pierwsi na tor, milion treningow, milion testow.
    Przychodzi pierwszy mecz i polowa naszego skladu musi wywracac swoj park maszyn do gory nogami bo sie okazuje, ze sa daleko w tyle za czolowka.
    Niestety ale tak jest rok w rok, a jak co niektorzy sie polapia to juz jest po sezonie.

  36. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    19lipek62 (10-04-2019), Arczi (09-04-2019), lego (09-04-2019), stone_gossard (09-04-2019)

  37. Powrót do góry    #1967
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Tylko Holdery, np. Doyle ma jeszcze FG.
    Zresztą spoko - w tygodniu przecież będą testować nowe zabawki.
    Rolniki w niedzielę mają przechlapane.

  38. Powrót do góry    #1968
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    U Jacka nie widać na razie nic, ani chęci do jazdy, ani sprzętu, ani błysku. Może to tylko kwestia sprzętu, ale na razie to tak nie wygląda.
    A co do drugiej części wypowiedzi, z juniorki wypada Bogdanowicz, z juniorki wypada Kopeć, z rezerwowego wypada Jack Holder.... takie
    to planowanie drużyny mamy. Się kupi...
    Mam nadzieje,ze w przyszlym roku jak Jack skonczy 23 lata zrezygnuja z opcji "silnego" rezerwowego.
    Natrafilem ostatnio na program dotyczacy wychowankow w klubach.W sumie skupiono sie na Toruniu,bylo
    tez o Czestochowie.Dosc ciekawy material sprowokowany odejsciem z Torunia Pawla i wczesniej Miedziaka.
    Jasno wynika z ich wypowiedzi,ze nie doszli do porozumienia z klubem wlasnie przez wizje skladu
    z Jackem jako rezerwowym i czyhajacym na potkniecie kogos z 1 skladu.Nie jest to w sumie zadna nowina.
    Z wypowiedzi Miedziaka mozna bylo jeszcze wysnuc wnioski,ze oprocz wizji budowy druzyny nie ma miedzy nim a Terminskim chemii.
    Program nazywa sie Sami(nie)swoi czy cos takiego.
    Jak znajde w sieci to wrzuce.Warto obejrzec.Sporo wypowiedzi Pawla,Kruzynskiego,Kostka,Miedziaka,Terminskich czy ze strony czestochowskiej Maslanki i Swiacika.

    ps.
    w sieci nie znalazlem ale tu macie najblizsze edycje w TV :

    https://www.teleman.pl/tv/Czarny-Cha...ieswoi-1849398
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-04-2019 o 09:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #1969
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    oni naprawdę nie mają o czym dyskutować.

    zazdrosny czy co?

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-uwage/2jkmgzm

  40. Powrót do góry    #1970
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,214
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Dobrze, ze zajmuja sie takimi waznymi kwestiami, a nie pierdolami jak np. fotokomorki na stadionach
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    lego (09-04-2019)

  42. Powrót do góry    #1971
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,601
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    kingpin - czyhającym
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #1972
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Z tego co wiem to na stanie klubu są silniki od RK, które nasi rajderzy dostają na nasze mecze - jeśli chcą. Po meczu muszą oddać

    A przy okazji zapytam o coś innego. Mam ktoś ten herb w pliku? Chciałbym sobie zrobić taką koszulkę, a nie mogę nigdzie znaleźć tego herbu w Internetach. Nawet Coval nie posiada.
    Z zawodowej ciekawości rozczłonkowałem temat (to też jakiś trening ). Z gówna bata rzeczywiście nie da się ukręcić, tym niemniej eksperymentalnie poświęciłem dwie godziny na tę szmatkę, więc efekt wkleję dla zasady, żeby się czas nie zmarnował. Niestety nie mam go więcej, bo mogłoby być lepiej, może kiedy indziej. Kto chce, niech korzysta, byle bez zarobku W linku plik do druku.

    https://we.tl/t-EskS8FM6Cp

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 09-04-2019 o 11:55

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Lipa_PL (09-04-2019)

  45. Powrót do góry    #1973
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Z zawodowej ciekawości rozczłonkowałem temat (to też jakiś trening ). Z gówna bata rzeczywiście nie da się ukręcić, tym niemniej eksperymentalnie poświęciłem dwie godziny na tę szmatkę, więc efekt wkleję dla zasady, żeby się czas nie zmarnował. Niestety nie mam go więcej, bo mogłoby być lepiej, może kiedy indziej. Kto chce, niech korzysta, byle bez zarobku W linku plik do druku.

    https://we.tl/t-EskS8FM6Cp

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=4984&stc=1
    Dziękuje Ci dobry człowieku

  46. Powrót do góry    #1974
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,790
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Klasowi zawodnicy na ostatnie biegi są już poukładani z ustawieniami sprzętu i prędzej na początku zawodów mamy do czynienia z loterią.
    Tylko te nasze tuzy Doyle, Iverseny i Holdery mimo, że mogły trenować od 2 miesięcy prawie, to jakoś tych ustawień sprzętu znaleźć nie mogły i nie mogą, ani na początek, ani na koniec zawodów? No zobaczymy z Lesznem...

    https://nowosci.com.pl/oceniamy-zuzl...21/zd/35019649
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Powrót do góry    #1975
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A nie w Gdańsku? :o Przecież drużyna przegrała mecz z zawodnikami klasy dwa razy gorszej, w przeciwnym wypadku nikt by o stoliku nie pomyślał.
    Tylko że PO nie przegraliśmy w Gdańsku a w Lesznie , wygrana z GD nic by nie poprawiła tabeli

  48. Powrót do góry    #1976
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Jak chce to potrafi.Co prawda to tylko zaplecze juniorskie,ale pare wyzej notowanych nazwisk sie pojawilo.
    Podejrzewam,ze lidze glowa inaczej funkcjonuje.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...ziezowcow-rela

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tylko te nasze tuzy Doyle, Iverseny i Holdery mimo, że mogły trenować od 2 miesięcy prawie, to jakoś tych ustawień sprzętu znaleźć nie mogły i nie mogą, ani na początek, ani na koniec zawodów? No zobaczymy z Lesznem...

    Akurat do Iversena pretensji miec nie mozna.
    Doyle poza nominowanymi,gdzie sie pogubil calkowicie,az tak zle nie wygladal.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #1977
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak chce to potrafi.Co prawda to tylko zaplecze juniorskie,ale pare wyzej notowanych nazwisk sie pojawilo.
    Podejrzewam,ze lidze glowa inaczej funkcjonuje.
    Coś jak Pulczasy i inni mistrzowie turniejów juniorskich, którzy w lidze nie przywozili nic.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Powrót do góry    #1978
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Coś tak cicho było u Was nawet w sprawie zmiany tego herbu na plastronie a to przecież ważna sprawa...

    Co do IKS to jako junior potrzebuje trochę czasu aby się rozjezdzic i nabrac tej pewnosci na torze jak u nas Tonder. Dajmy im jeszcze chwilę czasu, przebłyski są.

    Problem Apatora od jakiegos czasu nazywa sie moim zdaniem Chris Holder. Z jakims Hankockiem, Mikkelsenem, Prz. Pawlickim nawet byscie osiagali uwazam lepsze rezultaty. Chris juz od kilku sezonow nie jest prawdziwym liderem. Wypuszczacie takiego Doyla czy Vaculika a on trwa i trwa bo niby jest taki torunski juz...
    Aha i ma potencjał...

  51. Powrót do góry    #1979
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,483 w 959 postach
    Na MA przyjemniejszy dla oka Cholder niż drewniany Doyle lub $łowak. Chris nie jest problemem w Toruniu, lecz tragikomedia szkoleniowa i amatorskie zarządzanie klubem. Zmiana herbu jest tylko tanim chwytem marketingowym, można zmieniać co sezon etykietkę na butelce, ale to jak przelewanie z pustego w próżne.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (10-04-2019), kingpin (10-04-2019)

  53. Powrót do góry    #1980
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak chce to potrafi.Co prawda to tylko zaplecze juniorskie,ale pare wyzej notowanych nazwisk sie pojawilo.
    Podejrzewam,ze lidze glowa inaczej funkcjonuje.

    .
    Gdyby nie nieudana powtórka 2 biegu to zrobiłby wynik jaki przeważnie robił Kaczmarek przez 2 lata. A o pokonywanie seniorów ZG raczej bym go nie podejrzewał. Wczoraj wygrał z wszystkimi juniorami extra poza Tonderem wiec na jakieś pkt w lidze można liczyć. Jeśli w niedziele bedzie wychodził spod taśmy tak jak w piątek to bieg juniorski może taki nudny nie być.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    kingpin (10-04-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •