Strona 157 z 177 PierwszyPierwszy ... 57107147155156157158159167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,021 do 7,065 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7021
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Lublin po awansie obronił się bez podpisu Doyla i juniora. A w zasadzie ten ruski "Doyle" był zbyteczny, bo i bez niego Lublin obroniłby się w barażach. Kwestia, jak prowadzona i składana jest drużyna we wcześniejszych latach, w I lidze, oraz poziomu najsłabszej drużyny pozostającej w Elidze. Choć na nowy GetWell, za dwa lata Apator nie ma co liczyć, bo tegoroczny GetWell jest niepowtarzalny raczej. Zbiorowiska takich ludzi, jakie było w tym roku na Motoarenie, nie spodziewam się w najbliższych latach. Motor miał szczęście, bo jeszcze w Stali akurat zaczęło wybijać szambo.
    Ale mieli w Lublinie duet juniorów z prawdziwego zdarzenia. Torun jak nikogo nie kupi to wystawi szkolkowiczów co mają problem z płynnym pokonaniem 4 okrążeń. Stawianie na IKSa to głupota i tyle.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #7022
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,224
    Kliknij i podziękuj
    6,538
    Podziękowania: 8,890 w 4,891 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Bogdanowicz też przerastał o 2 ligi Kościelskiegi i Turowskiego. A Kiełbasa wciągał nosem Nizgorskiego czy Janika. No ale jak tu ju z kiedyś padło, że dla wiekszości tutaj towar z pewexu jest dużo lepszy.
    Nie wiem po co te zaczepki.

    Jak przychodzil Bogdanowicz,to nikt go nie porownywal do Turowskiego, bo go juz w klubie dawno nie bylo.

    Nie wiem tez co tam Kielbasa wciaga ,ale wiem ,ze chlopak sie przynajmniej stara i startuje gdzie sie da.
    Gdzie startuje Nizgorski,Stolp czy Janik? ?Co tydzien rozgrywaja jakies zawody na deskorolkach w
    czapeczkach daszkiem na tyl glowy i jest dla nich git?

    Co stoi na przeszkodzie aby Nizgorski czy Janik dorownali tym z Pewexu?
    Siedza na dupie albo leza na plazy i czekaja az talent na nich splynie wraz z promieniami slonca?
    Taki Kiebasa czy Curzytkowie mimo szczeniecych lat zapieprzaja po Polsce i probuja rozwinac kariere.
    Podejrzewam,ze gdyby klub z Torunia spotkal los taki jak Stal Rzeszow,nasze Perelki wyklete po prostu mialyby wiecej czasu
    na zabawy z tabletem i rozgrywanie mistrzostw osiedla a bez kpiny,zawiesiliby kaski na kolkach.

    Stal Rzeszow z tego co wiem nie wyklada zadnych pieniedzy na Curzytkow,ale
    inni zauwazyli w nich cos czego nie widza w Stolpie czy Janiku i postanowili w nich zainwestowac.
    Trafilo akurat na Poznan,ale i Lublin byl zainteresowany.
    Jaki klub interesuje sie uciskanymi Perelkami z ul.Pera Jonssona?
    Najpierw niech cos pokaza a potem moga zaczac krecic nosem na polityke klubu.
    Terminski i tak ma do nich duza cierpliwosc,bo na jego miejscu na chlopakow ktorzy
    po kilku latach treningow nie potrafia z zebem przejechac kilku biegow, nawet w rywalizacji juniorow,
    nie wylozylbym ani zlotowki.

    Nie wiem czy prawda jest aby Kanclerz interesowal sie wypozyczeniem Bogdanowicza na PO.
    Jesli tak,to zastanow sie moze dlaczego Bogdanowicz, ktory pokazal w tym roku wszystko oprocz
    tego ,ze potrafi jezdzic na zuzlu a nie inna nasza Perelka.
    Przeciez Nizgorski,Stolp czy Janik sa do wziecia.

    Klub ich krzywdzi ,bo w nich nie inwestuje?
    Olac taki klub.Niech sobie znajda inny,jak Turowski,Koscielski czy Curzytowie.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Curzytek będzie w Toruniu ? Źródełko informacyjne mi przez te upały wyschło, ale pogłoski krążyły, że temat upadł szybko. A szkoda, bo za rok w razie naszego awansu, o juniorów będziemy się mocniej licytować m.in. z Zieloną Górą, która będzie musiała znaleźć dwóch juniorów. Chyba, że rodzimi zrobią postępy na miare Eligi.
    No tak szwagier mowil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-08-2019 o 16:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #7023
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez davids Zobacz posta
    ...ad Jacka za PS:

    "opinia zawodnika, który nie przykłada zbyt dużej wagi do swoich wyników i nie pracuje zbyt ciężko. W tym roku o kupno silników od Kowalskiego dbał klub, a resztę prac robili na miejscu mechanicy. Zawodnik przyjeżdżał na mecze i wyjeżdżał tuż po nich."

    https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga/zuzel-jack-holder-ma-wielki-problem-ciagnie-sie-za-nim-zla-opinia/f688m1h
    A co debile chcą, jak gościu jest na pół-amatorskim.

  4. Powrót do góry    #7024
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dlaczego w przełożonym półfinale nie powinno być Hancocka, skoro on mimo spóźnienia mógł brać udział w meczu w pierwszym terminie?

    I nie nazwałbym tego pechem a bardziej frajerstwem, bo wasz sztab latał z zegarkiem już się ciesząc, że będzie walkower a wystarczyło powiedzieć debilnemu sędziemu:sprawdzam.
    Frajerstwo, ale i pechowe. Powinni to podliczyć, sprawdzić, a nie latać z ukrytą radością po parkingu że mamy awans. Właściwie do dzisiaj nie mogę pojąć, że wśród 13 tys kibiców nikt nie sprawdził (razem ze mną) na kalkulatorze w komórce czy to prawda. Sam często siedzę na stadionie i analizuję decyzje, ruchy klubów, tabelę biegową i inne okoliczności jak czasy biegów. Też się poddałem chyba tej euforii powiązanej z tym że "po co ja się tłukłem na stadion..."
    Wg mnie jeśli gość się spóźnił, sędzia popełnił błąd, ale jest wola jechania w innym terminie... i taki nakaz regulaminowy, to Grega było trzeba wtedy ukarać za spóźnienie - właśnie zawieszeniem na co najmniej 1 spotkanie. Trudno. Mierzi mnie to, że Gorzów w finale preparuje tor, ale finał się odbył i wynik zaliczony.

  5. Powrót do góry    #7025
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,727
    Kliknij i podziękuj
    7,811
    Podziękowania: 7,399 w 4,363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    Frajerstwo, ale i pechowe. Powinni to podliczyć, sprawdzić, a nie latać z ukrytą radością po parkingu że mamy awans. Właściwie do dzisiaj nie mogę pojąć, że wśród 13 tys kibiców nikt nie sprawdził (razem ze mną) na kalkulatorze w komórce czy to prawda. Sam często siedzę na stadionie i analizuję decyzje, ruchy klubów, tabelę biegową i inne okoliczności jak czasy biegów. Też się poddałem chyba tej euforii powiązanej z tym że "po co ja się tłukłem na stadion..."
    Wg mnie jeśli gość się spóźnił, sędzia popełnił błąd, ale jest wola jechania w innym terminie... i taki nakaz regulaminowy, to Grega było trzeba wtedy ukarać za spóźnienie - właśnie zawieszeniem na co najmniej 1 spotkanie. Trudno. Mierzi mnie to, że Gorzów w finale preparuje tor, ale finał się odbył i wynik zaliczony.
    Bo to nie chodzilo o liczenie na kalkulatorze, tylko sposob liczenia. Matoł policzyl KSM zawodnikow w składzie wg numerów minus KSM Hancocka. A zapomniał, że w takim wypadku w jego miejsce wskakiwał Jamróg i z nim jakoś o pici kłak KSM sie w normie miescil.
    Wiec to nie tak, ze kazdy kibic juz musial wiedziec jak to interpretowac, no ale za to sie chyba placi sztabom. Ci jednak woleli sie zajac czyms innym - swietowaniem.

    A co do kary - jedyna jaka mogla (i powinna) spotkac Greena to brak wyjazdu do jego pierwszego biegu na ktory by zwyczajnie nie zdazyl, gdyby nie te cyrki.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 30-08-2019 o 22:07
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-08-2019)

  7. Powrót do góry    #7026
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Bo to nie chodzilo o liczenie na kalkulatorze, tylko sposob liczenia. Matoł policzyl KSM zawodnikow w składzie wg numerów minus KSM Hancocka. A zapomniał, że w takim wypadku w jego miejsce wskakiwał Jamróg i z nim jakoś o pici kłak KSM sie w normie miescil.
    Wiec to nie tak, ze kazdy kibic juz musial wiedziec jak to interpretowac, no ale za to sie chyba placi sztabom. Ci jednak woleli sie zajac czyms innym - swietowaniem.

    A co do kary - jedyna jaka mogla (i powinna) spotkac Greena to brak wyjazdu do jego pierwszego biegu na ktory by zwyczajnie nie zdazyl, gdyby nie te cyrki.
    Grin. Tak go nazywają podobno.

    Wyszło na to, że cały stadion pełen poszedł sobie do domu po tym jak jegomość się spóźnił. Nikt faktycznie nie sprawdził KSM, od tego jest sędzia i mocno za to beknął. Mnie zastanawia fakt, że poza ukaraniem sędziego nikt Tarnowa za to, że organizator poniósł pewne straty za widowisko nie ukarał. Nawet samego zawodnika. Pewny jestem, że gdyby Iversen czy inni- Doyle, Holta, Jack coś takiego zrobili.. pewny walkower (jeśli byłby KSM of course). I pierdylion zł kary, mimo że regulamin wołał o 40tys. zł swego czasu.

    Na PS mawiają, że Milik i Kułak u nas. Solidnie. Kułak ma spore możliwości na kopię Emila/Griszy, ale za parę sezonów. Jeśli to się potwierdzi zimą, to super że są u nas. Adrian, Paweł, Andrzej dołączajcie.

  8. Powrót do góry    #7027
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Z tym Przeglądem Sportowym to nie bierzcie wszystkiego tak na serio, bo do tej pory połączyli z Toruniem już 20 nazwisk, które „są dogadane”. Termosowi zależy na wyborach, więc pewnie w pierwszej połowie września ogłosi powrót do nazwy Apator, a potem skład przed wyborami. Ja osobiście nie wierze w powrót ani Adriana, ani Pawła, więc pewnie zostanie Chris jako ta toruńska część składu.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-08-2019)

  10. Powrót do góry    #7028
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,742 w 1,104 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Z tym Przeglądem Sportowym to nie bierzcie wszystkiego tak na serio, bo do tej pory połączyli z Toruniem już 20 nazwisk, które „są dogadane”. Termosowi zależy na wyborach, więc pewnie w pierwszej połowie września ogłosi powrót do nazwy Apator, a potem skład przed wyborami. Ja osobiście nie wierze w powrót ani Adriana, ani Pawła, więc pewnie zostanie Chris jako ta toruńska część składu.
    To zależy. Jeden z nich wróci. Stawiam , że Adrian.

    Milik
    Lebiediew
    Kulakov
    Miedziak
    ??????? Musielak raczej też będzie z tego co wiem.
    Kopeć
    Kielbasa/Curzytek

    To się wydaje realna opcja.

    I ten skład jest 100000 razy lepszy niż ten z tego roku gdzie ton nadawały spasione koty. Po awansie ewentualnie jedna korekta i można jechać.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 30-08-2019 o 23:07

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    kingpin (31-08-2019)

  12. Powrót do góry    #7029
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,528
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    No nie wiem czy jedna bo z tego składu na E-ligę wszyscy się może nadają ale jako uzupełnienie składu (najsłabszy senior).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #7030
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,727
    Kliknij i podziękuj
    7,811
    Podziękowania: 7,399 w 4,363 postach
    Przy czym kazdy z czterech pierwszych moze odpalic i zaskoczyc. Ale umowmy sie, nawet mimo takiej paki, awans nie jest pewny na 100%.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #7031
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,742 w 1,104 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie wiem czy jedna bo z tego składu na E-ligę wszyscy się może nadają ale jako uzupełnienie składu (najsłabszy senior).
    To zależy. Dla mnie Lebiediew/Kułakow będą szli w góre i lepiej ich podpisać niż 187 letnich Iversenów czy Holte.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (01-09-2019)

  16. Powrót do góry    #7032
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,224
    Kliknij i podziękuj
    6,538
    Podziękowania: 8,890 w 4,891 postach
    Kulakow wykrecil srednia ponad 2,4 wiec watpie aby w lidze jeszcze poszedl w gore.
    Jedynie gdyby mial trafic pod 5/13 moze taka srednia obronic.
    Startujac pod innym numerem,bedzie strasznie ciezko,bo jako doparowego
    bedzie mial prawdopodobnie kogos silniejszego niz Czaja/Koza.
    Jednak nawet jak ta srednia wykreci nieco nizsza a to bardzo prawdopodobne,wcale nie
    bedzie to oznaczac gorszego sezonu.Juz bardzej wiarygodne w tej materii beda jego indywidualne
    wystepy lub nawet szwedzka.

    Zobaczymy jak sie rozmowy rozwina,bo tak dlugo jak nie ma
    podpisu lub oficjalnego info o zaklepaniu,tak dlugo trzeba te wszystkie wiesci
    traktowac jako spekulacje.
    Tak samo jak z powrotem do historycznej nazwy,choc to podobno tez juz "zaklepane".
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 31-08-2019 o 06:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #7033
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Jak Paweł tak pojedzie play offy to zostanie w Czewie

  18. Powrót do góry    #7034
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    też mi się wydaje, że notowania Pawła są obecnie lepsze niz Adriana w Czwie. Jesli Włókniarzowi uda się sprowadzić Darbika, to Adrian może mieć problem.

    Wrocław - Janowski, Jamróg
    ZG - PP, Dudek
    Leszno.. to nawet ma ból głowy z tym komu podziękować z seniorów PL, poza tym Adrian byłby ostatnią kandydaturą dla nich
    Lublin - Miesiąc, Zengota (raczej tak, dadzą mu szansę za zaufanie z ubiegłego sezonu)
    Gorzów - Zmarzlik, Woźniak
    Grudziądz - Pawlicki, Buczkowski

    Jest szansa wg mnie na pozyskanie Adriana. Nikt z powyższych zespołów nie będzie planował składu z nim, gdy na rynku do zakupu są Doyle, Iversen, być może Kasprzak, Zagar, Kułakow, Lebiediev, Hampel czy nawet Milik

  19. Powrót do góry    #7035
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    A Doyle dziś jako kibic na sektorze Włókniarza ...

  20. Powrót do góry    #7036
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,898
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,669 w 996 postach
    Nie ma co sie na razie drapac tymi transferami. Niech sie najpierw sezon ligowy skonczy. Zreszta co dzien ktos sypie nowinkami z roznych piekarni. Przyklady z dzis to: Holta zostaje, Kulakow do Gorzowa o i co mnie rozbawilo najbardziej, to Holdery Czestochowie. I to na 80%

  21. Powrót do góry    #7037
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie ma co sie na razie drapac tymi transferami. Niech sie najpierw sezon ligowy skonczy. Zreszta co dzien ktos sypie nowinkami z roznych piekarni. Przyklady z dzis to: Holta zostaje, Kulakow do Gorzowa o i co mnie rozbawilo najbardziej, to Holdery Czestochowie. I to na 80%
    A Bogdanowicz podpisał kontrakt z Monsterem. A powinien z firmą "Horribly"

  22. Powrót do góry    #7038
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Vaszek chyba zostanie w elipie. Brać Czugunowa

  23. Powrót do góry    #7039
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,292
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,937 w 3,249 postach
    A nie chcielibyscie Fricke?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #7040
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Ja bym brał kogokolwiek z kwartetu Milik, Fricke, Czugunow, Jamróg. Zapewne jeden z nich lub nawet dwóch odejdzie, ale Fricke prędzej pójdzie do Mrozka

  25. Powrót do góry    #7041
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Najlepsze jest w tym wątku to, że Ci co piszą koncepcje składu z dopiskiem na 90 procent zaraz dementują te same doniesienia. To jaki jest teraz skład na 90 proc.?

  26. Powrót do góry    #7042
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Skończy się tak:
    1. Cholder
    2. Holder
    3. Lindback
    4. Holta
    5. Miedziński
    6. Kopeć
    7. Kiełbasa/Nizgorski/inna perełka

    Mark my words

  27. Powrót do góry    #7043
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Skończy się tak:
    1. Cholder
    2. Holder
    3. Lindback
    4. Holta
    5. Miedziński
    6. Kopeć
    7. Kiełbasa/Nizgorski/inna perełka

    Mark my words
    Czyli tak jak pisałem liczą na magię Apatora w nazwie.

  28. Powrót do góry    #7044
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,812
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Lindbaeck w 1 lidze? Marnowałby sie tam.

  29. Powrót do góry    #7045
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Dadzą Czewie Doyla w promocji w zamian za "naszych"

  30. Powrót do góry    #7046
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Lindbaeck w 1 lidze? Marnowałby sie tam.
    Podobno sam ofertę kontraktową przysłał

  31. Powrót do góry    #7047
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,238
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,226 w 653 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To zależy. Jeden z nich wróci. Stawiam , że Adrian.

    Milik
    Lebiediew
    Kulakov
    Miedziak
    ??????? Musielak raczej też będzie z tego co wiem.
    Kopeć
    Kielbasa/Curzytek

    To się wydaje realna opcja.

    I ten skład jest 100000 razy lepszy niż ten z tego roku gdzie ton nadawały spasione koty. Po awansie ewentualnie jedna korekta i można jechać.
    No można... AUTOSTRADĄ z powrotem do NICE LIGI...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  32. Powrót do góry    #7048
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Przede wszystkim wypisywanie koncepcji składu podstawie średnich czy też ostatnich występów to głupota. Buszmen uważa że to sport indywidualny, a ja mimo wszystko bym chciał żeby ktoś stworzył drużynę. Grupe ludzi która będzie się dobrze bawić, pomagać sobie w parkingu, bez fochow. Z punktu widzenia trybun ciężko ocenić kto jakim team playerem jest. Dlatego nie wyrzuce z siebie koncertu życzeń. Napisze tylko 3 spostrzezenia:
    1. Antonio- ten człowiek powinien jeździć u nas już od dawna. MA jest specyficznym torem, wszyscy wybitnie utalentowani potrafią tu jechać nawet z oslem pod dupa a on z reguły tu coś jedzie. Jest też coraz starszy, więc może bardziej odpowiedzialny. Zrobimy dobrze i sobie, i jemu, bo chłopak będzie miał domowy tor. A nie każdy ma wyjezdzie w Grudziądzu.
    2. Kulakow- normalny fajny chłopak, z Ciechocinka (?). Będzie zamiast wychowanka, jak udzwignie to na lata.
    3. Miedziak- podczas ostatniego meczu myslalem, że się nie odklei od SZ. P. Prezes. Ocieplanie stosunków w toku. Czuje ze przygoda z Czewa dobiega końca, miejsca w elidze może nie być. Pytanie za ile? Team Player to nigdy z niego wybitny nie był, po ew awansie będzie miał 36 lat. Jak zabawimy w lidze niżej trochę dłużej, to do Eligi może już nie wrócic... Więc właśnie negocjuje być może ostatni poważny kontakt. Jeżeli chce przyjść i jeździć to super. Jeżeli ma być pocieszeniem dla kibiców i trzeba za taką przyjemność zapłacić ekstra to nie chce.
    4. Pp- jw. Choć tu na 100 procent trzeba zapłacić ekstra, więc jak wyżej.
    Wyszły 4.
    Pzdr
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  33. Powrót do góry    #7049
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,224
    Kliknij i podziękuj
    6,538
    Podziękowania: 8,890 w 4,891 postach
    1.Musielak
    2.Kulakow
    3.Miedziak
    4.Milik/Lebiedev
    5.Ch.Holder
    6.IKS/Nizgorski
    7.M.Curzytek/Nizgorski

    Miedziak musi w koncu mechanikow zmienic,bo
    z Kowalikiem od zawsze a od kilku lat kaszana straszna.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-09-2019 o 06:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #7050
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,793
    Kliknij i podziękuj
    907
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Skończy się tak:
    1. Cholder
    2. Holder
    3. Lindback
    4. Holta
    5. Miedziński
    6. Kopeć
    7. Kiełbasa/Nizgorski/inna perełka

    Mark my words
    I to jest ten skład mówiący po polsku? A miał być na 90%.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #7051
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    Wg mnie jeśli gość się spóźnił, sędzia popełnił błąd, ale jest wola jechania w innym terminie... i taki nakaz regulaminowy, to Grega było trzeba wtedy ukarać za spóźnienie - właśnie zawieszeniem na co najmniej 1 spotkanie.
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    Mnie zastanawia fakt, że poza ukaraniem sędziego nikt Tarnowa za to, że organizator poniósł pewne straty za widowisko nie ukarał.
    Co za bzdura Generalnie jak zawodnik się spóźnia to nie ma żadnej kary (jeśli ekipa mieści się w KSM) - jedzie od biegu, na który się zjawił i tyle. Ale jak zawodnik się spóźni i sędzia źle policzył KSM to kara ma być dla zawodnika i klubu zawodnika? Pokrętne Podsumowując:

    - Zawodnik się spóźnia: nic się nie dzieje
    - Zawodnik się spóźnia i sędzia się myli: kara dla zawodnika i dla klubu zawodnika

    Gdzie tu logika?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    j-rules (02-09-2019)

  37. Powrót do góry    #7052
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,575
    Kliknij i podziękuj
    680
    Podziękowania: 2,892 w 1,773 postach
    Tyłka wtedy dał Stępień, który latał ze stoperem w ręku W nagrodę za nieznajomość przepisów został później szefem Elipy.

  38. Powrót do góry    #7053
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    Kolejny wizerunkowy kop (w jądra) w Toruń.

    Doyle pozujący do zdjęć w biało-zielonym szaliku.
    Pzdr,
    Garfield

  39. Powrót do góry    #7054
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,964
    Kliknij i podziękuj
    1,721
    Podziękowania: 4,386 w 3,167 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kolejny wizerunkowy kop (w jądra) w Toruń.

    Doyle pozujący do zdjęć w biało-zielonym szaliku.
    No ale jest szansa, że może chociaż nie będzie skakał z kibicami Czewy, w rytm "kto nie skacze ten z Torunia"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #7055
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kolejny wizerunkowy kop (w jądra) w Toruń.
    Póki co nie aż taki, jak zawodnik milion-lecia jeżdżący w barwach Torunia.
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #7056
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,224
    Kliknij i podziękuj
    6,538
    Podziękowania: 8,890 w 4,891 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kolejny wizerunkowy kop (w jądra) w Toruń.

    Doyle pozujący do zdjęć w biało-zielonym szaliku.
    Biorac pod uwage wczesniejsze zachowania wobec Ariana tak kibicow jak i dzialaczy Wlokniarza,to zaliczyliscie juz wizerunowy kop w jadra
    dziesieciolecia w momencie jak skakaliscie na jednej nozce skandujac jego imie a Cieslak z Misiem zaczeli bronic go wlasna piersia.
    Niezly level skundlenia.Ciezko bedzie to komukolwiek przebic.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-09-2019 o 10:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (02-09-2019)

  43. Powrót do góry    #7057
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Ja myślę, że przekonanie się sporej ilości osób w Częstochowie do Miedziaka było i jest spowodowane tym, że prywatnie to bardzo sympatyczny gość No ale patrząc na jego tegoroczne popisy jeździeckie, to sam się wypisał z projektu Włókniarz 2020. W połowie sezonu Pawełek też był wypisany, ale w ostatnim czasie mocno pracuje na to, żeby zostać u nas. W zeszłym tygodniu było spotkanie z Pawełkiem i jego ojcem, na którym doszło do pewnych ustaleń odnośnie Pawła w 2020
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  44. Powrót do góry    #7058
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Póki co nie aż taki, jak zawodnik milion-lecia jeżdżący w barwach Torunia.
    Mówisz o tym który śpiewał "j#bać Toruń" a chwilę później biliście mu brawo?
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #7059
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W zasadzie to kapitalna sprawa, że systematycznie następują kolejne transfery na linii Toruń-Częstochowa, na co zdegustowani kibice mogą tylko patrzeć z niechęcią i robić dobrą minę do złej gry. O ile toruniaki wychodzą z tego z jako taką twarzą, bo nie kryją niechęci do nabytków z Częstochowy, to częstochowiaki rzeczywiście coraz bardziej skundlone, bo gówno ich obchodzi jakakolwiek tożsamość i w zasadzie jednomyślnie witają nowego gościa z uśmiechem na durnej twarzy, mimo że ów nabytek był przed chwilą skończoną mendą i największym wrogiem. Taka mentalność, jak widać

  46. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Awkop (02-09-2019), Słoniuu (02-09-2019), lego (02-09-2019), mszat (02-09-2019), młody_piernik2 (02-09-2019)

  47. Powrót do góry    #7060
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    durną gębę to masz ty toruński dupolizie.

    Niechęć do nabytków z Częstochowy bierze się stąd, że te nabytki zawodzą na całej linii. Gdyby prezentowały poziom proporcjonalny do kasy jaką Getwell na nich wydał zapewne byliby noszeni na rękach.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 02-09-2019 o 11:38
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  48. Powrót do góry    #7061
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Mówisz o tym który śpiewał "j#bać Toruń" a chwilę później biliście mu brawo?
    Kto bił, ten bił. Mów za siebie, jak z Grigorijem skakałeś na jednej nóżce.
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #7062
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Dziwni mnie biernosc wobec sytuacji w jakiej znalazl sie klub, to co zaserwowano w tym roku to jest koszmar. Taki scenariusz wczesniej jawil sie obrazem taczki przed siedziba klubu i rewolucji. Zamiast tego mamy spokojne plany odnosnie ksztaltu druzynu. obawiam się, że znowu wchodzim w swiat Polityki i najwazniejsz bedzie zadowolenie kibicow pzed wyborami a czesciowo spelni je wychowanek na pozycji trenera i przynajmniej jeden wychowanek powracajacy z Czestochowy.
    Ta biernosc kibicow bierze sie poniekad ze zniechecenia, nawet do samego sportu zuzlowego-my nie mamy komu kibicowac -ani druzynowo, ani indywidualnie.
    Podobno bardzo chcemy ponownie awansowac, ale czy aby napewno taki awans bedzie wszystkim na reke? Mam spore watpliwosci. Napewno zalezy Kruzynskiemu-mial swoj udzial w tym beznadziejnym skladzie ale tez byl ograniczony finansami. Jednak padajace z jego ust"Apator" brzmi tak, że wiem , ze facet czuje ten klimat, mysli tak jak kibice, na pierwszym miejscu jest wlasnie zuzel i Apator.
    Spojrzcie na tabele, nam do utrzymania zabraklo tylko wygranej z Motorem za 3pkt. Mysle, ze dodatkowe 300- tysiecy na Miskowiaka dalo by nam utrzymanie. Niestety,ale brakolwalo finansow, zabraklo ich bo Polityka dzieli i nie sprzyja budowaniu pozytywnego klimatu wokol klubu a klimat jest potrzebny do budowania siatki sponsorskiej.

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    Malin017 (02-09-2019), orlosep (02-09-2019), stone_gossard (02-09-2019)

  51. Powrót do góry    #7063
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    durną gębę to masz ty toruński dupolizie.

    Nie chęć do częstochowski nabytków bierze się stąd, że te nabytki zawodzą na całej linii. Gdyby prezentowały poziom proporcjonalny do kasy jaką Getwell na nich wydał zapewne byliby noszeni na rękach.
    No to po co po raz kolejny powielać ten sam błąd i pchać się w Doyle'a, który da dypy? Chyba to lubicie?
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #7064
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,575
    Kliknij i podziękuj
    680
    Podziękowania: 2,892 w 1,773 postach
    Zerżnie ich finansowo.

  53. Powrót do góry    #7065
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,727
    Kliknij i podziękuj
    7,811
    Podziękowania: 7,399 w 4,363 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zerżnie ich finansowo.
    niekoniecznie. Jak uczy historia to raczej Włókniarz rżnął.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •