Strona 9 z 177 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    3)Czekam na cytat jak to zżymałem się na Drabika i Smektałę!

    Zacytuj!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Wtf - masz jakiś kryzys?

  3. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    EDIT: Najważniejsze jest jednak to, że kompletnie nie rozumiesz lub nie chcesz tego zrozumieć tego, że KST jest bardzo źle postrzegany w Polsce.
    ... i tu żadne statystyki, wyniki czy około transferowe historie nie mają znaczenia.

    To akurat normalne po niektórych wydarzeniach z dość nowej historii, że ten klub może być wręcz znienawidzony w środowisku, czy wśród kibiców, mimo że to dość absurdalne, to nie możemy się temu dziwić.
    A do mnie też nie trafia argument o tym, że czołowi Polscy zawodnicy omijają klub, po prostu nie jesteśmy jakimś potentatem finansowym jak się niektórym wydaje, czasy gdzie można było mieć każdego kogo się chciało, się skończyły. Ciężko też mieć pretensje do klubu np. o to że Woźniak wolał tor gorzowski, na którym się czuje wyśmienicie bo to raczej jedyny zawodnik którego zatrudnienie mogło być realne, i wybrał co innego. Poza tym mając Holdera na 8, możemy jechać mało honorowo - plastronem, i dać sobie czas na jakiś transfer Polaka za sezon, a skupić się np. na jakimś sensownym załataniu formacji juniorskiej, co zdaje się że jest czynione.
    Wyciągnięcie Polaka to są przede wszystkim koszta, odejścia Emila i Vaculika, chyba dokładnie pokazały że ten właściciel nie będzie licytował się za wszelką cenę i zdecydowanie przepłacał, bo nie mam wątpliwości że i w jednym i drugim przypadku chodziło tylko i wyłącznie o to, że ci zawodnicy dostali trochę grosza więcej w innym klubie i dali nogę.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Semen (11-11-2018)

  5. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wtf - masz jakiś kryzys?

    Panie zabovsky:
    Czekam na cytat jak to zżymałem się na Drabika i Smektałę!


    Zacytuj!

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60
    To akurat normalne po niektórych wydarzeniach z dość nowej historii, że ten klub może być wręcz znienawidzony w środowisku, czy wśród kibiców, mimo że to dość absurdalne, to nie możemy się temu dziwić.
    A do mnie też nie trafia argument o tym, że czołowi Polscy zawodnicy omijają klub, po prostu nie jesteśmy jakimś potentatem finansowym jak się niektórym wydaje, czasy gdzie można było mieć każdego kogo się chciało, się skończyły. Ciężko też mieć pretensje do klubu np. o to że Woźniak wolał tor gorzowski, na którym się czuje wyśmienicie bo to raczej jedyny zawodnik którego zatrudnienie mogło być realne, i wybrał co innego. Poza tym mając Holdera na 8, możemy jechać mało honorowo - plastronem, i dać sobie czas na jakiś transfer Polaka za sezon, a skupić się np. na jakimś sensownym załataniu formacji juniorskiej, co zdaje się że jest czynione.
    Wyciągnięcie Polaka to są przede wszystkim koszta, odejścia Emila i Vaculika, chyba dokładnie pokazały że ten właściciel nie będzie licytował się za wszelką cenę i zdecydowanie przepłacał, bo nie mam wątpliwości że i w jednym i drugim przypadku chodziło tylko i wyłącznie o to, że ci zawodnicy dostali trochę grosza więcej w innym klubie i dali nogę.

    1marcin60 popełniłeś, moim zdaniem, najlepszy swój wpis na tym forum. Szacun!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-11-2018 o 21:25
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    1marcin60 (12-11-2018)

  7. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Odpisałem już dawno o co chodziło, nie moja wina, że nie potrafisz przyjąć tego do wiadomości. Pytanie tylko jak długo wzorem blacktopa będziesz robił śmietnik w tym wątku...

  8. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    OK, może zbyt emocjonalnie podszedłem do twojego wpisu.
    Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że prowadziłem gorącą dyskusję na temat postrzegania KST w Polsce
    Mnie sie zdaje, ze jestesmy postrzegani jako spadkobierca KS Apator. Jedynego klubu w historii ligi, nie zaznajacego goryczy spadku do II poziomu rozgrywek.
    Od lat przewaznie trzymajacego sie czolowce i do tego jadacego bez kredytow z najlepszym stadionem zuzlowym na swiecie. To wszystko przyspaza nam wiecej wrogow niz przyjaciol. Cos podobnegio przechodzi znienawidzona prawie wszedzie poza Warszawa Legia. Nie chce tego okreslenia polactwo dzis w dzien obchodow niepodleglosci uzywac, lecz tak to moze i troche zamroczony przez imieninowy alk widze.


    P.s. Zdrowko Marcinom, ktorych tu troszke na forum mamy

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    1marcin60 (12-11-2018), Nigel (12-11-2018)

  10. Powrót do góry    #367
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Sylwetki naszych nowych:

    Senior - Kościuch Norbert
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...CH_Norbert.htm

    Junior - Bogdanowicz Maksymilian
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...NOWICZ_Max.htm

    Junior na wypożyczenie - Kiełbasa Kamil
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...BASA_Kamil.htm
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  11. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Howard (12-11-2018), Penhall (12-11-2018), davids (13-11-2018), el_kwas (12-11-2018), peper (12-11-2018)

  12. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Wypadało by zadać pytanie Pawłowi dlaczego żądał gwarancji startów. No ale wśród spiewających do szafy istnieje tylko racja klubu. Nawet cwaniaczek Ostafiński po rozmowie z Przedpełskimi wysmażył artykuł o tym aby uciekał z Getłela. Nie wiem co mu tam naopowiadali ale dość szybko gościu zmienił zdanie. Warto byłoby poznać rację drugiej strony zanim się zacznie go obrzucać błotem. We Włókniarzu będą mieli juniorkę która może zastępować słabych seniorów więc sytuacja Pawła nie jest pewna. Jeszcze dochodzą taktyczne co przy Madsenie i Lindgrenie daje jeszcze mniejszy margines błędu. No ale widzi się co chce. Najlepiej napisać łajza bez ambicji idzie na pewne starty bo odszedł z Getłela. Ile jeszcze tych łajz się pojawi? Paweł, już chyba Adrian, może i Kościelski.
    Po co stawiac pytania skoro wiadomo jaka jest odpowiedz?
    Chcial odejsc,wiec postawil takie warunki,na ktore nikt by sie nie zgodzil.
    Ciekawe kiedy do Ciebie dotrze,ze Pawel jest przynajmniej tak samo winny
    tej sytuacji co i klub.Gdyby nie zapomnial na dwa sezony jak sie jezdzi na zuzlu,
    mialby pewne miejsce w skladzie.Moze gdyby uderzyl sie piersi i byl szczery wobec siebie,kibicow
    i klubu,sytuacja tez bylaby inna.Jednak jesli zawodnik ktory zawalil wiekszosc meczy w ostatnich dwoch sezonach
    ma pretensje do wszystkich na okolo tylko nie do siebie,sam przyklada reke do swojego losu.
    Vaculik tez zawsze jest fair,ale po raz trzeci w karierze
    trafil na wilki a nie ludzi.Smuteczek.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    To akurat normalne po niektórych wydarzeniach z dość nowej historii, że ten klub może być wręcz znienawidzony w środowisku, czy wśród kibiców, mimo że to dość absurdalne, to nie możemy się temu dziwić.
    A do mnie też nie trafia argument o tym, że czołowi Polscy zawodnicy omijają klub, po prostu nie jesteśmy jakimś potentatem finansowym jak się niektórym wydaje, czasy gdzie można było mieć każdego kogo się chciało, się skończyły. Ciężko też mieć pretensje do klubu np. o to że Woźniak wolał tor gorzowski, na którym się czuje wyśmienicie bo to raczej jedyny zawodnik którego zatrudnienie mogło być realne, i wybrał co innego. Poza tym mając Holdera na 8, możemy jechać mało honorowo - plastronem, i dać sobie czas na jakiś transfer Polaka za sezon, a skupić się np. na jakimś sensownym załataniu formacji juniorskiej, co zdaje się że jest czynione.
    Wyciągnięcie Polaka to są przede wszystkim koszta, odejścia Emila i Vaculika, chyba dokładnie pokazały że ten właściciel nie będzie licytował się za wszelką cenę i zdecydowanie przepłacał, bo nie mam wątpliwości że i w jednym i drugim przypadku chodziło tylko i wyłącznie o to, że ci zawodnicy dostali trochę grosza więcej w innym klubie i dali nogę.
    Nieco sie pogubilem.
    Piszesz to samo co ja i kilku innych,z ta roznica,ze my jestesmy tubami Termosa i bronimy klubu ktory wszyscy traktuja jak tredowatego a Tobie Semen lajkuje i chwali za wpis.
    Musze sie chyba na chwilke jeszcze polozyc.


    Jazda z plastronem byla planowana.Zglosil sie Norbert i sam nie wiem dlaczego go wzieli.
    Nie zebym mial cos do zawodnika,ale szykuje sie kolejny sezon zarzadzania konfliktem,bo
    Kosciuch moze teraz mowic,ze wie,ze jest swiadom,ale za chwile moze miec pretensje,ze nie jedzie,bo juz
    bylo lepiej,bo juz znalazl,bo teraz mial jechac z lepszego pola.

    Co do waszych dywagacji jak nas odbieraja w srodowisku,to jakos dziwnym trafem z wiekszoscia klubow mamy wzorowe relacje.
    Chyba jedynie z Rybnikiem i Mrozkiem,ktory lubi wojowac i nie zawsze dzialac fair, sa jakies zgrzyty.
    Nawet z GKM-em ,choc byly nieporozumienia,nie ma jakiejs specjalnej niecheci.
    Ale to pewnie tez plotka celowo puszczona przez Senatora a prawda jest przerazajaca.
    Jednak moze chodzi o Krzystyniaka czy Dankiewicza.
    Faktycznie z nimi relacji nie ma zadnych,wiec tu mozna puscic wodze fantazji.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-11-2018 o 07:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #369
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jazda z plastronem byla planowana.Zglosil sie Norbert i sam nie wiem dlaczego go wzieli.
    Nie zebym mial cos do zawodnika,ale szykuje sie kolejny sezon zarzadzania konfliktem,bo
    Kosciuch moze teraz mowic,ze wie,ze jest swiadom,ale za chwile moze miec pretensje,ze nie jedzie,bo juz
    bylo lepiej,bo juz znalazl,bo teraz mial jechac z lepszego pola.
    To bardzo dobrze, że się jak sam piszesz, Kościuch sam się zgłosił i bardzo dobrze, że nasi go wzięli. Jazda piątką seniorów bez mocnego juniora to super przepis na katastrofę.
    Jak menago ma jaja to nie ma zarządzania konfliktem, tak samo jak kontuzja Holty nie była dla nas zbawienna pod koniec sezonu.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Buszmen (12-11-2018)

  15. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    To czy angaz Kosciucha byl dobry przekonamy sie w sezonie.
    Poki co to mozemy sobie dywagowac.

    Menago z najwiekszymi jajami nie koniecznie musi ogarniac parking,bo
    to w glownej mierze zalezy od charakteru zawodnikow.
    Spiecia sa czasami nieuniknione,problem tylko jak zostaja one zalatwiane
    przez menago czy w dalszej fazie prezesa.

    Kontuzja Holty pewnie zbawienna nie byla,ale dala spokojna glowe zawodnikom
    co byc moze przelozylo sie tez w jakiejs czesci na wyniki.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-11-2018 o 12:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #371
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Angaż Kościucha był dobry w takim sensie, że nikogo innego nie zakontraktowaliśmy. Przy kontuzji Holty w trakcie sezonu, moglibyśmy się tylko modlić o zawodnika jego pokroju.
    Twierdzenie, że dobrze jak zawodnicy mają czystą głowę, to takie myślenie ala Chomski. Właśnie dobrze, żeby była rywalizacja - niech Ci wszyscy najemnicy teraz zapieprzają i walczą o skład.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (12-11-2018)

  18. Powrót do góry    #372
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Angaż Kościucha był dobry w takim sensie, że nikogo innego nie zakontraktowaliśmy. Przy kontuzji Holty w trakcie sezonu, moglibyśmy się tylko modlić o zawodnika jego pokroju.
    Twierdzenie, że dobrze jak zawodnicy mają czystą głowę, to takie myślenie ala Chomski. Właśnie dobrze, żeby była rywalizacja - niech Ci wszyscy najemnicy teraz zapieprzają i walczą o skład.

    Tak naprawdę są dwie opcje : albo składy z 6-7 seniorów i walka o skład albo składy 5 osobowe z powrotem do szeroko rozbudowanej z/z.

    W moim odczuciu druga opcja jest tańsza.

    Gdyby jeszcze składy były 6+1 rez. do 23 lat (2+2+2 a tabela jak w latach 1999-2003) to naprawdę byłoby tanio.

  19. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Angaż Kościucha był dobry w takim sensie, że nikogo innego nie zakontraktowaliśmy. Przy kontuzji Holty w trakcie sezonu, moglibyśmy się tylko modlić o zawodnika jego pokroju.
    Twierdzenie, że dobrze jak zawodnicy mają czystą głowę, to takie myślenie ala Chomski. Właśnie dobrze, żeby była rywalizacja - niech Ci wszyscy najemnicy teraz zapieprzają i walczą o skład.
    Szkoda,ze wychowankowie nie chcieli tak zapieprzac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-11-2018 o 16:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    ARJ (12-11-2018), el_kwas (12-11-2018)

  21. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szkoda,ze wychowankowie nie chcieli tak zapieprzac.
    Adriana, ktory ze zlamana glowa byl w stanie dla nas pojechac, bym o brak woli walki nie posadzal

  22. Powrót do góry    #375
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szkoda,ze wychowankowie nie chcieli tak zapieprzac.
    Nie wiem co Ci się teraz tak odmieniło - jeszcze niedawno tak broniłeś Pawła jak go Frątczak zamiast PUKa odstawiał.
    Zresztą skoro wychowankowie nie powinni mieć taryfy ulgowej to te same zasady powinny dotyczyć wszystkich zawodników. To chyba jasne.

    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Tak naprawdę są dwie opcje : albo składy z 6-7 seniorów i walka o skład albo składy 5 osobowe z powrotem do szeroko rozbudowanej z/z.

    W moim odczuciu druga opcja jest tańsza.

    Gdyby jeszcze składy były 6+1 rez. do 23 lat (2+2+2 a tabela jak w latach 1999-2003) to naprawdę byłoby tanio.
    Teraz to już tanio to chyba nigdy nie będzie. Jak np. hasła że większa kasa z TV ma pójść na juniorów...i poszła...na kontrakty dla juniorów.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Adriana, ktory ze zlamana glowa byl w stanie dla nas pojechac, bym o brak woli walki nie posadzal
    Pamiętam chyba z 2016, gdy jeździł jako doparowy z Chrisem. Akurat zagadałem się, spojrzałem na tor, a tam bardzo niebezpieczna sytuacja w drugim łuku i zawodnik w czerwonym ostro przywalił głową. Pierwsza myśl to, że Chris pewnie śmierć na miejscu lub w najlepszym wypadku nieodwracalne kalectwo.
    Jak się okazało zawodnik szybko wstał i ... w****iony zaczął iść do parku maszyn. Jak się okazało dalej - podczas upadku zerwało Miedziakowi niebieski pokrowiec, który zakładał na czerwony kask.

  23. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Nic mi sie nie odmienilo.
    Sek w tym,ze wina lezy po obu stronach,czego niektorzy nie racza zauwazac.
    Jak Pawla Fraczak dolowal,pisalem o tym otwarcie,jak Pawel zachowywal sie jak
    sfochowana panna lub zadowolony z siebie hobbysta,prosze o wybaczenie ale tez zauwazalem.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Adriana, ktory ze zlamana glowa byl w stanie dla nas pojechac, bym o brak woli walki nie posadzal
    Nie o Adrianie mowa a o Pawle i Marcinie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-11-2018 o 17:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #377
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Po tym tekście taka refleksja mnie dopadła

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...skim-komentarz

    To co koleś opisuje, jest tak naprawdę atmosferą jaką tworzymy również my kibice. Pismaki to podłapują i żeby być czytanymi, piszą pod publiczkę.
    A przecież w naszym klubie nie jest tak jak to koleś opisuje, bo co on może wiedzieć, skoro nie siedzi w środku.
    Nie napisał nic nowego i nie napisał nic co nie padło w tym wątku.
    A przecież
    - mamy stabilność finansową,
    - fajny stadion choć komercyjny, ale jeden z najlepszych na świecie. Ze stadionem z Bronka już by nas nie było w e-lidze,
    - mamy nowy skład, taki jaki udało się zrobić i taki na jaki nas stać (co ma powiedzieć Lublin ze swoimi problemami w okresie transferowym)
    - mamy przynajmniej 3 zawodników, którzy w końcówce zeszłego roku pokazali, że potrafią
    - mamy ciekawego doparowego w osobie Chrisa
    - myślę że juniorka też nie taka słaba (moim zdaniem to trzecia para w lidze, jeśli polski-szwed utrzyma poziom pierwszoligowy)
    - mamy nowego ambitnego zawodnika w osobie Norberta, który ma coś do udowodnienia i wiele do stracenia
    - jedyna dla mnie niewiadoma to Holta, ale od czego jest Jack.

    A niestety w naszym wątku ciągle tylko na coś narzekamy, nie potrafimy dostrzegać dwóch stron medalu.
    Był Karkosik - narzekanie.
    Jest Termiński - narzekanie, a nawet więcej można czasem przeczytać, że za Karkosika było lepiej.
    Jak żyć w takiej huśtawce opinii.

    Szczerze mówiąc jak widzę na SF Pawła paradującego z uśmiechem szerszym niż długość szala z Czewy, to mam obraz zawodnika.
    Zrozumiałem po tym zdjęciu, że Miedziak i Paweł nie chcieli jeździć w tym klubie. Dlaczego???? To nie była tylko wina klubu, ale również samych zawodników, że dostawali takie propozycje jakie dostawali.
    Odchodzący wychowankowie pokazali, że są żużlowcami, ale mają też swój żużlowy biznes i mają gdzieś barwy klubowe, jeśli nie będzie kasy.
    Oni zawsze będą mieć Toruń w sercu, ale biznes jest biznes, bo zawód żużlowca nie trwa do emerytury. No chyba że jest się Hancockiem
    To My mamy swoją zabawę w żużel i możemy sobie pozwolić na sentymenty, żużlowcy niestety nie. I w dzisiejszych czasach trzeba to zrozumieć. Ja to zrozumiałem po zdjęciu Pawła.

    Żużel się zmienił i będzie zmieniał się dalej. Nie upadnie, bo to mimo wszystko kasa, którą niektórzy będą robić.
    Zgłębiając historię żużla, już 50, 40, 30 laty temu pisano, że żużel upadnie i co trwa nadal. W innej formie, ale trwa.

    Można narzekać na politykę klubu, ale taka jest i nie mamy na nią wpływu.
    Możemy co najwyżej zbojkotować zawody, ale jakoś ich nie bojkotujemy.

    Zatem krytykujmy, ale może warto też zacząć pisać o pozytywach w naszym klubie. A wówczas i pismaki zmienią front względem zółto-niebiesko-białych barw.
    Może wówczas więcej zawodników będzie chciało u nas jeździć, bo przeczytają o pozytywnej atmosferze.
    Wiem pewnie zaraz ktoś napisze, że nie widać pozytywów, ale niestety każdy negatyw ma też pozytyw.

    Ja tam wierzę w tę drużynę i moim zdaniem stać ich na play-off, bo nie polityka kadrowa ma tu znaczenie, a to jak pojadą zawodnicy od początku do końca sezonu.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 12-11-2018 o 20:17
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  25. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Howard (13-11-2018), Lauda (14-11-2018), RadioErewań (13-11-2018), Słowianka (13-11-2018), Zubr (12-11-2018), davids (13-11-2018), el_kwas (12-11-2018), jelousabmarinek (12-11-2018), kingpin (13-11-2018), longlay1 (13-11-2018), maci78 (13-11-2018), mszat (13-11-2018), peper (13-11-2018)

  26. Powrót do góry    #378
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    - myślę że juniorka też nie taka słaba (moim zdaniem to trzecia para w lidze,
    jeśli polski-szwed utrzyma poziom pierwszoligowy)
    Mógłbyś powiedzieć, jak Ci to wyszło? Dla mnie Unia (Smektała & Kubera), Sparta (Drabik & Liszka)
    i Motor (Lampart & Trofimow) są lata świetlne przed Toruniem. Podobnie Gorzów (Karczmarz & Bartkowiak)
    oraz Włókniarz (Gruchalski & Miśkowiak) są w kwestii juniorów mocniejsi. Następnie stawiałbym Was
    i Zielonkę (Tonder & Krakowiak), no i na końcu tradycyjnie Grudziądz (Rolnicki & Wieczorek / Turowski),
    choć może GKM należałoby docenić ciut bardziej i postawić w jednym szeregu z Toruniem i Falubazem.

    Oczywiście szczególnie w kwestii juniorów z sezonu na sezon może nastąpić spore przewartościowanie,
    no ale jednak Was na trzecim miejscu nie jestem w stanie na ten moment sobie wyobrazić.

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Buszmen (13-11-2018), sth (12-11-2018), stone_gossard (13-11-2018)

  28. Powrót do góry    #379
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Coval - poznać po zdjęciu Pawła, że Miedziak i Paweł nie chcieli u nas jeździć - to dla mnie taka abstrakcja, że aż trudno ją skomentować.

    Oczywiście są pozytywy, mamy wspomnianą przez Ciebie stabilność finansową, mamy piękny stadion, ale jednocześnie uważam, że nie mamy tego co najważniejsze - dłuższej perspektywy, pewnego wyczucia tego sportu (lub może lepiej nazwać - tego biznesu). Nie budujemy, tylko działamy ad hoc.
    Ten skład, który nam się wykrystalizował, także uważam za w miarę mocny, że PO jest w naszym zasięgu (i pewnie nic więcej). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przyjdzie kolejny sezon, a u nas nie widać w jaki sposób zamierzamy osiągnąć to co najważniejsze, czyli upragnione złoto.
    Nie czekamy np. na rozwój jakiegoś juniora-talentu z naszej szkółki, nie obserwujemy jego postępów, nie mamy takiego komfortu. Przecież każdy laik wie, że bez silnego młodzika nie osiągniemy nic wielkiego. Znowu będziemy próbować kogoś podkupić?
    Co do obecnego składu, który jak już pisałem jest w miarę mocny, można także powiedzieć, że jest dla nas zupełnie obcy. Który z tych zawodników będzie zabijał się o wynik w PO? Zrobić punkty, zgarnąć kasę i do widzenia. Jaki zespół zdobył ostatnio złoto, bez wychowanka na seniorce?
    Ja rozumiem, że mogą być okresy posuchy, lecz jednocześnie powinniśmy do czegoś zmierzać, mieć jakiś kręgosłup.

  29. Powrót do góry    #380
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Wcale mi to nie wyszło. Odpowiedziałeś na to w ostatnim zdaniu.
    Smektała i Kubera są poza zasięgiem wszystkich.
    Reszta to loteria.
    Mają albo to samo co Toruń, albo jednego dobrego i niewiadomą, albo brak doświadczenia ekstraligowego.
    Poza tym mi chodziło o parę, a nie pojedynczych zawodników.

    (...)

    Zatem jeśli nasi powalczą ze wszystkimi innymi juniorami poza Lesznem o co najmniej o 7 pkt w meczu to zrobią swoje.
    I moim zdaniem ich na to stać.
    Moja kolejność juniorskich par Leszno, Gorzów, Toruń. Ale to moja kolejność i każdy ma prawo do własnej oceny.
    OK, myślę zatem, że inaczej zrozumieliśmy określenie "moim zdaniem to trzecia para w lidze".
    Nawet jeśli Liszka czy Wojdyło ligi nie zawojują, to dla samego Drabika zdobycie w meczu mniej
    niż 7-8 punktów to porażka. Stawianie formacji młodzieżowej Torunia powyżej wrocławskiej to
    w tej sytuacji dla mnie duży błąd.

    No ale zgadzam się, że jeśli toruńscy juniorzy w meczu te 7 punktów zdobędą, to postawią
    seniorów w bardzo komfortowej sytuacji do wygrania meczu i będzie można uznać Ich zadanie
    za wykonane. I tu moim zdaniem GetWell ma przewagę nad Gorzowem czy Lublinem.

  30. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Coval, wiesz stary druhu, że bardzo Cię szanuję.
    dlatego też bez owijania w bawełnę powiem: bardzo mocno spudłowałeś tym tekstem.
    Pozdrawiam ido zobaczyska, jeszcze w tym roku!

    EDIT: Z juniorami to w ogóle popłynąłeś, ale... obym to ja się mylił.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Powrót do góry    #382
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Może ktoś mi powiedzieć, czemu znikają moje posty jak kogoś cytuję???
    Widzę że na do serwer dotarły, bo ponownie są cytowane, ale ja ich nie widzę.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Może ktoś mi powiedzieć, czemu znikają moje posty jak kogoś cytuję???
    Widzę że na do serwer dotarły, bo ponownie są cytowane, ale ja ich nie widzę.
    Znikają gdyż zacząłeś pozytywnie pisać o klubie z Torunia! Są więc z automatu kasowane, tu wolno tylko narzekać i "psioczyć" na klub

    ps. aby i ten post nie został skasowany dodam tylko, że klub jest "be"

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    lego (13-11-2018), peper (13-11-2018)

  34. Powrót do góry    #384
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Howard może coś w tym jest

    Poczyniłem wczoraj jeszcze jeden wpis z cytatem i niestety też zniknął.

    Dlatego szybki test, na to czy zniknie, tym razem bez cytatu.

    Nie zamierzam dyskutować o tym jak jest w klubie, bo jak jest każdy widzi.
    Ale narzekamy tu od kilku lat i nic to nie zmienia.
    A może my też wpływamy swoimi komentarzami na to jak nas odbierają i później powstają artykuły, jakie powstają o naszym klubie.

    Zatem zwracam uwagę na to co napisałem, bo to miało być główną myślą mojego wpisu.
    ....krytykujmy, ale może warto też zacząć pisać o pozytywach w naszym klubie. A wówczas i pismaki zmienią front względem żółto-niebiesko-białych barw.
    Może wówczas więcej zawodników będzie chciało u nas jeździć, bo przeczytają o pozytywnej atmosferze ....
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  35. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Howard (13-11-2018), RadioErewań (13-11-2018), mszat (13-11-2018), stone_gossard (13-11-2018)

  36. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Pozytywy? Z chęcią poczytam.

  37. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pozytywy, pozytywy. Mam. Nie bedzie juz wiecej transferow wychowankow do Wlokniarza przynajmniej w tym sezonie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    sth (13-11-2018)

  39. Powrót do góry    #387
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    - myślę że juniorka też nie taka słaba (moim zdaniem to trzecia para w lidze, jeśli polski-szwed utrzyma poziom pierwszoligowy)
    z calym szacunkiem ale nie wiem jak to Ci sie skalkulowalo...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Pozytywy? Z chęcią poczytam.
    Duzym pozytywem bedzie brak placzacych panieniek w skladzie,choc nie powiem,Miedziak zamiast Holty by sie przydal.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Pozytywy są: ze SF

    a) "Get Well tłumaczy, że też ma plan na lata. Frątczak odpowiada na zarzuty"
    b) "Perspektywiczny zespół to wcale nie jest najmłodszy zespół. Nie rozumiem zarzutów w kierunku do Get Well" - mówi w rozmowie z naszym portalem Jacek Frątczak

  42. Powrót do góry    #390
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    z calym szacunkiem ale nie wiem jak to Ci sie skalkulowalo...
    po prostu sobie Coval zalozyl pewna teze. A czy to wyjdzie w praniu, ja tez osobiscie watpie, ale nie jest to wcale az takie totalnie niemozliwe.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Duzym pozytywem bedzie brak placzacych panieniek w skladzie,choc nie powiem,Miedziak zamiast Holty by sie przydal.
    To świetnie, że nie będzie panienek. same twardziele no może poza IKS-em ale tego pewnie wywalą za rok bo taki jakiś nie pasujący do tej drużyny( z Torunia i mówi po polsku).

  44. Powrót do góry    #392
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    IKS do konca juniorki i tak zostanie.
    Igor chcialby do Czestochowy,do Cieslaka ktory juz ma nowatorski plan na Pawla,ale Terminski przetrzymuje w piwnicy jego dziewczyne i uwolni dopiero w pazdzierniku 2020
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #393
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Największym zmartwieniem są płaczki, ale nie w drużynie tylko tu na tym forum. Kuźwa, jak mi coś ciągle nie pasuje to sobie daję z tym spokój, ale tutaj jacyś masochiści sie zalęgli i nie chcą odpuścić. Makabra.

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    RadioErewań (13-11-2018), mszat (13-11-2018), stone_gossard (13-11-2018)

  47. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Moja piekarnia delikatnie mówiąc nie najlepsze pieczywo serwowała a
    CPN mocno chrzcił paliwo ale słyszałem że Kopeć bardzo chciał odejść,
    gdzie nie mam pojęcia ale tak mi się obiło.

    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Mógłbyś powiedzieć, jak Ci to wyszło? Dla mnie Unia (Smektała & Kubera), Sparta (Drabik & Liszka)
    i Motor (Lampart & Trofimow) są lata świetlne przed Toruniem. Podobnie Gorzów (Karczmarz & Bartkowiak)
    oraz Włókniarz (Gruchalski & Miśkowiak) są w kwestii juniorów mocniejsi. Następnie stawiałbym Was
    i Zielonkę (Tonder & Krakowiak), no i na końcu tradycyjnie Grudziądz (Rolnicki & Wieczorek / Turowski),
    choć może GKM należałoby docenić ciut bardziej i postawić w jednym szeregu z Toruniem i Falubazem.

    Oczywiście szczególnie w kwestii juniorów z sezonu na sezon może nastąpić spore przewartościowanie,
    no ale jednak Was na trzecim miejscu nie jestem w stanie na ten moment sobie wyobrazić.
    Widać że kolega ma bardzo słabą wyobraźnię

  48. Powrót do góry    #395
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    No i coś na temat porażki transferowej o Bartka Kowalskiego.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-kluby/vd446fm

  49. Powrót do góry    #396
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    IKS do konca juniorki i tak zostanie.
    Igor chcialby do Czestochowy,do Cieslaka ktory juz ma nowatorski plan na Pawla,ale Terminski przetrzymuje w piwnicy jego dziewczyne i uwolni dopiero w pazdzierniku 2020
    Nie wciągniesz już mnie w dyskusję o Pawle. To już jest zawodnik Włókniarza. To czy był to dobry ruch dla klubu, dla niego dla kibiców toruńskich dowiemy się za rok czy dwa więc teraz nie ma co już strzępić ryja. Przy tej sprawie jednak toruński żużel stracił. W dzisiejszych czasach mamy dość duży udział rodziców przy szkoleniu i nie wiadomo czy będą chcieli oni wiazać syna się z klubem gdzie wychowankowie nie mają w nim oparcia.

    Skąd wiesz że zostanie do końca juniorki? Przy szafie się tego dowiedziałeś. Złotousty menadżer może mieć inny plan. Pościąga mnóstwo juniorów aby z nich robic zawodników pod 8 i już dla Kopcia zabraknie miejsca. A dzisiaj Jacek nam narzucił nowe temat do rozmyślań - budowanie czelendżerów. Przyszłość wydaje się świetlana.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Największym zmartwieniem są płaczki, ale nie w drużynie tylko tu na tym forum. Kuźwa, jak mi coś ciągle nie pasuje to sobie daję z tym spokój, ale tutaj jacyś masochiści sie zalęgli i nie chcą odpuścić. Makabra.
    Przyjdzie sezon i porażki. Przypomnij mi kto będzie wtedy jednym w większych płaczków?

  50. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta

    Skąd wiesz że zostanie do końca juniorki? Przy szafie się tego dowiedziałeś. Złotousty menadżer może mieć inny plan. Pościąga mnóstwo juniorów aby z nich robic zawodników pod 8 i już dla Kopcia zabraknie miejsca. A dzisiaj Jacek nam narzucił nowe temat do rozmyślań - budowanie czelendżerów. Przyszłość wydaje się świetlana.



    Przyjdzie sezon i porażki. Przypomnij mi kto będzie wtedy jednym w większych płaczków?
    Franio, co ty tak na okrągło z tą szafą jak szafa grająca ?

  51. Powrót do góry    #398
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    IKS do konca juniorki i tak zostanie.
    Igor chcialby do Czestochowy,do Cieslaka ktory juz ma nowatorski plan na Pawla,ale Terminski przetrzymuje w piwnicy jego dziewczyne i uwolni dopiero w pazdzierniku 2020
    No i w końcu jakiś pozytyw. Jak Termos ją już ostatecznie wypuści to będziemy mieli wychowanka/wychowankę w sezonie 2021.
    Wszystkim maruderom oraz płaczkom tego forum na reszcie został wytrącony z ręki najważniejszy argument - mamy challengerów!

    https://youtu.be/zqXj3oiOXwg

  52. Powrót do góry    #399
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No i coś na temat porażki transferowej o Bartka Kowalskiego.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-kluby/vd446fm



    Już hieny atakują .
    Chłopak jest na początku drogi żużlowca, nie wie jak postępować z cwaniakami z EL więc się długo zastanawiał.
    Proponowali mu 2 lata z tego rok w PLŻ.
    Zrobił podobnie, idzie do PLŻ ale jak mu sezon wypali to inaczej będzie rozmawiał z EL.
    Prezesy myśleli ,ze on jest głupi jak oni mądrzy ???

  53. Powrót do góry    #400
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Nie wciągniesz już mnie w dyskusję o Pawle.
    Nie chce Cie w nic wciagac,choc myslalem,ze przynajmniej jednym zdaniem ustosunkujesz sie do tego co prawi Cieslak.
    Calkiem niedawno przekonywales mnie,ze w Czestochowie Pawel tez nie ma gwarancji startow a tu sam Cieslak mowi,ze
    Pawlowi nie grozi odsuniecie od meczu nawet po 2 slabych startach.Pawel podpisujac w Czestochowie pewnie byl tym
    argumentem zmiekczony i przekonany do podpisania kontraktu.Oczywiscie zycie moze zweryfikowac plany Cieslaka,bo nie sadze aby po dwoch zerach Pawla,
    majac szanse na RT lub dobrze spisujacego sie Gruche,dalej trwal w tym postanowieniu.Niemniej czytajac Cieslaka mam
    deja vu sprzed roku,gdzie o podobnym planie dla Pawla belkotal Fratczak.
    Zobaczymy jak sie to potoczy.Zycze Pawlowi,zeby Cieslak nie musial sie zastanawiac czy dac mu trzeci i czwarty bieg.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Powrót do góry    #401
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Już hieny atakują .
    Chłopak jest na początku drogi żużlowca, nie wie jak postępować z cwaniakami z EL więc się długo zastanawiał.
    Proponowali mu 2 lata z tego rok w PLŻ.
    Zrobił podobnie, idzie do PLŻ ale jak mu sezon wypali to inaczej będzie rozmawiał z EL.
    Prezesy myśleli ,ze on jest głupi jak oni mądrzy ???
    Chłopak dobrze zrobił

  55. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Już hieny atakują .
    Chłopak jest na początku drogi żużlowca, nie wie jak postępować z cwaniakami z EL więc się długo zastanawiał.
    Proponowali mu 2 lata z tego rok w PLŻ.
    Zrobił podobnie, idzie do PLŻ ale jak mu sezon wypali to inaczej będzie rozmawiał z EL.
    Prezesy myśleli ,ze on jest głupi jak oni mądrzy ???
    Gorzej jak mu sezon nie wypali lub bedzie musial pisac oswiadczenia do prasy jak Porsing.
    Kazdy kij ma dwa konce.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  56. Powrót do góry    #403
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,838
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Dla mnie pozytywne jest odejście od teorii "budowania na lata". W tak specyficznym sporcie gdzie na kontraktach wieloletnich można się przejechać jak nigdzie indziej taka strategia to czysta głupota.
    Miał być Vaculik na lata i co? Odszedł jak chłopiec w krótkich spodenkach. Przykładów jest wiele. Najlepiej jest zbudować mocną pake na 2-3 lata z szansami na worek medali. Nie jest ważne czy zawodnik ma 40 lat czy 23 skoro za 2 lata już go tu nie będzie.

    P.S. To tylko moja opinia.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    Arczi (13-11-2018)

  58. Powrót do góry    #404
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Kowalski i tak ma gówno(mało) do gadania tam pewnie Kołodziej decyduje.Zresztą tak jak w przypadku Kiełbasy.Nie wiem czemu obaj do was nie trafili.

  59. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    No i w końcu jakiś pozytyw. Jak Termos ją już ostatecznie wypuści to będziemy mieli wychowanka/wychowankę w sezonie 2021.
    Wszystkim maruderom oraz płaczkom tego forum na reszcie został wytrącony z ręki najważniejszy argument - mamy challengerów!

    https://youtu.be/zqXj3oiOXwg
    Fratczak moze pieprzyc o stu czelendzerach a i tak wszystko od Kopcia zalezy.
    Jak sie rozwinie,bedzie w Toruniu,jak sie nie rozwinie,bedzie na forum znowu placz i
    zgrzytanie zebami.
    Oczywiscie z teza,ze bez wzgledu na wyniki, IKS po zakonczeniu wieku juniora powinien
    zostac w Toruniu ze wzgledu na pochodzenie, nie smiem nawet dyskutowac.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kowalski i tak ma gówno(mało) do gadania tam pewnie Kołodziej decyduje.Zresztą tak jak w przypadku Kiełbasy.Nie wiem czemu obaj do was nie trafili.
    Nie Kolodziej a Ojciec chlopaka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-11-2018 o 17:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 9 z 177 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •