Strona 6 z 177 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez KomornikHolty Zobacz posta
    Witam serdecznie.
    Miały być wielkie nazwiska, transfery, a tu nawet Kowalski nie chce podpisac... Trzeba zaznaczyc, ze maja ci wyznawcy Rydzyka szczescie, ze Lublin taki mizerny.
    Dobrego weekendu.
    Pozdrawiam.
    Gdzie miały być wielkie nazwiska, Termiński od początku zapowiadał kosmetyczne zmiany.
    Zawodnicy typu Kowalski niech najpierw pokażą swoją wartość na torze a później niech
    to ma przełożenie na dzięki a nie odwrotnie.
    Najśmieszniejsze jest to że gostek z tzw "świętego miasta" śmieje się z innego "świętego..."
    Kiedyś mówili kur.... kur....e łba nie urwie teraz jest chyba odwrotnie.
    Pozdrowienia dla Komornika...

  2. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Transfer Kosciucha dla mnie niezrozumiały chyba że faktycznie z Holta jest coś nie halo.

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    no przecież 4 obco pod 1-5 nie wystawisz musial byc ktos do Holty a mlody Monster na 8.

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez KomornikHolty Zobacz posta
    Miały być wielkie nazwiska, transfery, a tu nawet Kowalski nie chce podpisac...
    Nie przypominam sobie, żeby w tym roku ktoś zapowiadał wielkie nazwiska.
    Skład uważam za taki sobie, uważam, że za dużo musi spleść się okoliczności,
    żeby zaskoczył nas na plus, choć kto to wie... czyli ogólnie jest tak-sobie, ale
    na pewno nikt wielkich nazwisk nie zapowiadał.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #230
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no przecież 4 obco pod 1-5 nie wystawisz musial byc ktos do Holty a mlody Monster na 8.
    I znowu będą zgrzyty bo za kogoś Jack jeździć musi.

  6. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Ale Kosciuch jasno na konferencji powiedział, że przyszedł walczyć o skład i ma świadomość że Jack czeka na okazję

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Strasznie to przybijające.Nawet tego Kowalskiego możemy stracić.
    Nie mozna stracic czegos czego sie nie mialo.

    Skoro Kielbasa ma isc na wypozyczenie do Gniezna,to jedziemy z pustym polem pod 7-ka czy moze Rydlesia skroca o 10 cm
    zeby mogl byc zuzlowcem?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #233
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Pod 6/7 Kopeć /Bogdanowicz... Problem będzie w razie kontuzji...

  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    A,ok,zapomnialem o Bogdanowiczu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Według mnie mamy trzech równorzędnych młodzieżowców z niewielką przewagą Bogdanowicza i IKSa.
    Maksa sobie troszkę pooglądałem na youtubach. Fajna jazda w tym Gnieznie. Niezłe starty, lecz stanowczo za często traci na dystansie pozycje przez głupie błędy. Dużo do poprawy jeszcze.
    Kiełbasa nie wiem na czym startował w barwach krakowskiej Wandy, ale na toruńskich castingu jechał ładnie technicznie i .... dosyć szybko
    Jednak by załatać dziurę po Kaczmarku, któryś z tej trójki musi zrobić spory skok do przodu. Na pocieszenie Daniel w pojedynkach z seniorami rywali zbyt wysoko swym następcom poprzeczki nie postawił.

  11. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    A czytał pan przed okresem transferowym, że Get Well dla polskich seniorów to pułapka? Jest przecież silny rezerwowy pod numerami 8 i 16, który może sprawić, że ktoś z podstawowej piątki w ogóle nie wyjedzie w meczu na tor.

    Gdybym miał patrzeć na takie rzeczy, to lepiej, żebym od razu podarował sobie PGE Ekstraligę. W każdym nowym klubie z najwyższej klasy rozgrywkowej trzeba wypracować sobie pozycję. Ja się z tym liczę, jestem gotowy i wiem, że nikt nie daje nic za darmo. A rezerwowy? Nie zwracałem na to uwagi. Naprawdę.
    cały wywiad tu: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...la-jeszcze-jed

  12. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Kiełbasa nie wiem na czym startował w barwach krakowskiej Wandy,
    Kamil Kiełbasa w lidze jeździł nie w Wandzie, a w KSM-ie Krosno.
    Średnia poniżej 0,9 w II lidze oraz słabe wyniki w DMPJ w barwach Wandy nie powalają i obawiam się, że Ekstraliga nie dla niego.
    Oznacza to, że na dziś mamy tylko dwóch juniorów, którzy mogą realnie walczyć o jakieś punkty.
    Nie wygląda to dobrze, a jeśli nie daj Boże, ktoś z nich złapie kontuzję?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-11-2018 o 17:06
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Ok. Pomylka. W Wandzie jezdzil w rozgrywkach mlodziezowych.
    Wiem, ze w lidze slabiutenko jechal. Tymbardziej zaskoczyl mnie na Araszewiczu naprawde niezla jazda.

  14. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Z Kościucha będziecie mieli pociechę. Ostatecznie zbudowany ciekawy skład, przez wielu pewnie będzie niedoceniony, ale ja Was widzę w PO. Do zobaczenia na torze Apatory.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    darsen (09-11-2018)

  16. Powrót do góry    #240
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Też tak uważam - seniorkę mamy całkiem mocną. Wszystko zależy od tego co nasi juniorzy będą w stanie pokazać.

  17. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ok. Pomylka. W Wandzie jezdzil w rozgrywkach mlodziezowych.
    Wiem, ze w lidze slabiutenko jechal. Tymbardziej zaskoczyl mnie na Araszewiczu naprawde niezla jazda.
    Nie, no nie pomyłka. on był zawodnikiem Wandy, a na ligę zdaje się, że był wypożyczony. Uściśliłem tylko.
    Na MA pojechał nieźle, no ale te zawody były jednak słabo obsadzone, o czym świadczy fakt, że Kościelski bliski był zdobycia kompletu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #242

  19. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Malin017 (09-11-2018), Morciasz (10-11-2018), Semen (09-11-2018), stone_gossard (09-11-2018)

  20. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Nie będzie Kiełbasy, będzie IKS. Miedziński odszedł z własnej woli, a Bidon chciał gwarancji startów. To chyba najsilniejszy możliwy skład na tę chwilę.

  21. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez KomornikHolty Zobacz posta
    Witam serdecznie.
    Miały być wielkie nazwiska, transfery, a tu nawet Kowalski nie chce podpisac... Trzeba zaznaczyc, ze maja ci wyznawcy Rydzyka szczescie, ze Lublin taki mizerny.
    Dobrego weekendu.
    Pozdrawiam.
    No jak to nie ma wielkich nazwisk? A Holta to zbyt małe nazwisko? Wszak ma swojego osobistego komornika.

    Nie jojcz panie malkontencie - trzeba być kibicem żużla a nie jakiegoś tam klubu.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Nie będzie Kiełbasy, będzie IKS. Miedziński odszedł z własnej woli, a Bidon chciał gwarancji startów. To chyba najsilniejszy możliwy skład na tę chwilę.
    Walasek pod koniec 2016 roku też podpisywał kontrakt aby iść na wypożyczenie. Później podobno tylko przez wrednego wychowanka nas nie ozłocił.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta



    Nie jojcz panie malkontencie - trzeba być kibicem żużla a nie jakiegoś tam klubu.
    No i najważniejsze - żużel się zmienia. W Toruniu wręcz ekspresowo. w tym tempie za kilka lat mogą zacząć jeździć w prawo.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 09-11-2018 o 22:19

  23. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Nie będzie Kiełbasy, będzie IKS. Miedziński odszedł z własnej woli, a Bidon chciał gwarancji startów. To chyba najsilniejszy możliwy skład na tę chwilę.
    Nie przetłumaczysz. Miedzińskiego powinni przykuć kajdankami do kaloryfera,a ponadto spełnić wszystkie warunki Przedpełskiego - w końcu po sezonach 2017-18 miał pełne prawo stawiać żądania.

  24. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Też tak uważam - seniorkę mamy całkiem mocną. Wszystko zależy od tego co nasi juniorzy będą w stanie pokazać.
    Właściwie to nie juniorzy ale ktoś inny. Nie byłem na spotkaniu przy szafie więc nie wiem co tam było powiedziane w temacie Kościucha, ale bazując na tym co do mnie dotarło kilka dni przed spotkaniem nasunęło mi się kilka wniosków. Norbert podobno był dość zdesperowany aby startować w ekstralidze. Sam zabiegał o starty w Toruniu na niskich stawkach, ale najlepsze jest to że zadeklarował to że będzie w takiej dyspozycji że Jack nie będzie musiał go zmieniać. No jeśli tak wyjdzie w sezonie to będzie bardzo ciekawa sytuacja. Grzechem będzie niewykorzystanie Jacka po jego końcówce sezonu. Tylko kogo mógłby on zastąpić jeśli nie Kościucha. Modele teoretyczne mogą przyjąć wszystko ale w rzeczywistości dochodzi czynnik ludzki a dokładniej zawodniczy. Get wellowski menadżer, pisząc zgodnie z obowiązującymi trendami w Toruniu, Jack Frontchuck w zeszłym roku wykazał się duża dozą niekompetencji, amatorszczyzności i ogromnego pijaru aby sądzić, że jest w tej sytuacji w stanie by nad tym zapanować. Więc kogo mógłby zastąpić Jack. Doyla wykluczam bo to maszyna do wygrywanie ale z okresami kiedy jest w serwisie i nie działa. Pierwszym do rozważań jest Iversen. Po słabej końcówce może mieć problemy na wejściu w sezon. Jednak w tym sezonie też go Frontchuck odsunął od startu w Zielonej, ale po perswazji bezpośredniej mechaników PUK-a szybciutko przywrócił do startów. Kolejny jest Holta. facet jest w stanie oddać biegi ale tylko jak jedzie dziadostwo. Ale zeby takiemu Kościuchowi? Przekonał się Kaczmarek co sie słyszy jak się polakowi Ryśkowi Holtańskiemu wejdzie w drogę. Stary Holder oczywiście może być odstawiany ale raczej przyjaźnie nie będzie patrzył na to jak będzie to częściej jak co 4 mecze. Pamiętajmy jedną rzecz. w dzisiejszym żużlu jedzie w drużynie conajmniej 5 firm i każdy chce mieć dostępu do rynku i nie będzie spokojnie siedział i czekał na swoją szansę. W przyszłym roku nie będzie Przedpełskiego, z którego będzie można zrobić odpowiedzialnego za wszystkie porażki. Chociaż zawsze można obarczyć IKS-a i starego Holdera. Jedynym wyjściem jest słaba postawa Kościucha lub kontuzja innego zawodnika. w innym przypadku wewnętrzne tarcia rozwalą tą drużyne. No ale to już kłopot kibiców Getłela 2019.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie przetłumaczysz. Miedzińskiego powinni przykuć kajdankami do kaloryfera,a ponadto spełnić wszystkie warunki Przedpełskiego - w końcu po sezonach 2017-18 miał pełne prawo stawiać żądania.
    A jakie warunki miał Przedpełski? Jesteś pewny, że chciał on w 2019 jeździć w Toruniu? We wrzesniu w MŻ stwierdził, że na pewno będzie jeździł w extralidzie jednocześnie mówiąć że rozmawia z Getłel. Gość jeszcze w trakcie sezonu był poza Toruniem. Pewnie kluczowym momentem było wyrzucenie ze składu w Lesznie. No ale to już historia. W przyszłym roku bedziesz miał stręczonego przez siebie desperata Kościucha. Wlezie on w buty Przdpełskiego i będzie musiał jechać na 150% tego co teraz żeby wypchnąć ze składu słabszy beton. Wielki menadżer Frontchuck dla świętego spokoju będzie Norberta odstawiał po każdym zerze. MOże wtedy Ty i niejeden spojrzy inaczej na ten rok.

  25. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    No to skoro nie chciał to w ogóle nie ma tematu - chyba, że w Toruniu miałyby zapanować standardy, które na przykład Zmora stosuje względem Karczmarza.

  26. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    A ja Kosciucha widzę jako prowadzącego parę... Na wyjeździe z Holta a na MA z Ch. Holderem.
    Coś czuję, że Jack częściej będzie zmieniał Rune i Chrisa szczególnie na wyjazdach niż Norberta.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (10-11-2018)

  28. Powrót do góry    #250
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Nie będzie Kiełbasy, będzie IKS.
    Nie będzie kiełbasy, będzie kiełbasa wyborcza.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie przetłumaczysz. Miedzińskiego powinni przykuć kajdankami do kaloryfera,a ponadto spełnić wszystkie warunki Przedpełskiego - w końcu po sezonach 2017-18 miał pełne prawo stawiać żądania.
    Nie przetłumaczysz - Miedziak odszedł bo też miał swoje powody.
    Z jednej strony można ze składu pozbyć się zawodnika - wychowanka, który ma lokalną bazę sponsorów i jednocześnie z drugiej płakać, że nie dało się pozyskać innego, bo wysokie stawki, bo coś konkurencji miasto dołożyło...itp.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No to skoro nie chciał to w ogóle nie ma tematu - chyba, że w Toruniu miałyby zapanować standardy, które na przykład Zmora stosuje względem Karczmarza.
    Moim zdaniem obie strony stosują tam wobec siebie niskie standardy.

  29. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Sklad nie jest slaby,jedynie malo torunski.
    Trudno.Tez bym chcial aby byl Miedzin,Pawel,Karol jako zawodnik a nie trener a za zawodnika-seniora Holte,zawodnik-senior Jagus.
    Jagus strzelil focha na MA.Od poczatku mu sie tu trudno jezdzilo,dodatkowo kontuzja ktora wybila mu chyba zuzel z glowy.
    Oczywiscie ladniej dla oka kibica wyglada wersja,ze Stepniewski na spolke z Kryjomem i Zabikiem seniorem wyrzucili go z klubu.
    Na rzecz Holty off course.Przeciez nie moze byc inaczej.Choc pamietam przez sezonem 2011 taka ankiete stworzona przez klub
    gdzie kibice mogli klikac czy wola w skladzie Wiecha czy MJJ.A moze wlasnie Holte? Nie pamietam.W kazdym badz razie na ta ankiete
    tez sie troche zdenerwowalem,bo jak mozna stawiac tak durne pytania.To tak jakby zapytac kibicow Barcelony czy wola Messiego czy
    moze chca w jego miejsce Rasiaka.

    Karol zostal zdeptany przez Gajewskiego.To oczywiste.Tylko jednego nie rozumiem.
    Odszedl nie na emeryture a do innych klubow.Kariery tam nie zrobil.Tez przez Gajewskiego i torunski klub?
    Zostawmy to jednak,bo chlop przezyl w karierze ciezkie momenty a ja tak jak kiedys ,tak i teraz go podziwiam.
    Za upor,za dazenie do celu i za przyjecie na klate oczywistej sprawy jaka bylo zakonczenie kariery i choc łudziłem sie caly czas tak jak
    on,przyszlo to o sezon za pozno.Jednak na szczescie nie za pozno.

    Miedzin to kolejny nasz rycerz ktory opuscil macierze.Oczywiscie przez dzialaczy.Jakby inaczej.
    To nic,ze wielu pisalo juz od dawna,ze powinien cos zmienic,najlepiej klub aby sie dalej rozwijac.
    Chlop w Toruniu nie wytrzymywal presji,nie tylko tej od kibicow i dzialaczy ale przede wszystkim
    nakladanej przez siebie.Byly momenty ilekroc Miedzin stawial po tasma,ze modlilem sie aby dojechal do mety.
    Wielu ekspertow zyczylo mu zakonczenia kariery a jego obecny trener-guru odsylal do lekarza od glowy.
    Odszedl,bo wreszcie do tego dojrzal,wreszcie posluchal kogos ze swojego
    otoczenia,ktore doradzalo mu to juz od dluzszego czasu.Nagle lament na cala Polske,klub wyrzuca wychowanka!
    Frontchak winny,Terminski winny,winny traktorzysta.Przeciez do oswieconych glow nigdy nie dotrze,ze
    byc moze z korzyscia dla obu stron tak sie potoczylo.Mnie w tej historii nie tyle odejscie Miedzina niepokoi
    co plotki dotyczace jego zachowania po roku w Czestochowie.Jesli te plotki sa prawda,calkowicie sprzedal sie
    Swiacikowi i czekam z niecierpliwoscia az zacznie skakac na jednej nozce wraz z czestochowskimi cyrkusnikami.

    Pawel to najswiezsza sprawa i napisano o tym niedawno juz wiele,wiec nie bede sie powtarzal.
    Niech mu czestochowska ziemia przyniesie same trojeczki i tytuly.
    Prowadzac klub nigdy nie dalbym mu gwarancji 4 startow w meczu ktorych sie domagal.
    To nie jest Zmarzlik ktoremu mozna w ciemno dac nawet 5,bo od gryzienia toru
    powstrzymac go moze jedynie urwana noga.
    Gdyby Pawel mial choc 60% ambicji Doyla lub Zmarzlika tematu odejscia z Torunia pewnie by nie bylo.
    Jednak ambicja i sportowa zloscia emanowal jedynie w wywiadach i to w ostatnim czasie,bo wczesniej byl zadololony jak go Czerniawski objezdzal.
    Na torze tej ambicji i sportowej zlosci widac nie bylo.

    Wracajac do skladu na 2019.Tez nie wiem dlaczego Norbert wybral Torun a nie Czestochowe czy Orla.
    Liczylem na sklad z plastronem i spokojna glowe Jacka Holdera i innych zawodnikow z druzyny.
    Holta od poczatku mnie nie przekonywal.Gdyby Kosciuch byl zamiast Holty,byloby to dla mnie
    bardziej zrozumiale.Kolejny raz sami na siebie ukrecaja bata.
    No ale skoro Kosciuch zdaje sobie sprawe z tego,ze pod 8 jest Jack a mimo to chcial do nas,trudno.
    Oby swoimi wynikami udowodnil,ze nie tylko w rozmowach przy stole jest pewny siebie.
    Walczak jest z niego odpowiedni,tylko SE juz wielu kozakow weryfikowala.
    Pomijam juz zarzadzanie konfliktem,bo z takim pier.do.leniem to Fratczak powinien
    byc zmuszony przez prokurature torunska do kilku sesji z psychiatra.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-11-2018 o 09:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Adasko68 (10-11-2018), Penhall (10-11-2018), Semen (10-11-2018), Zubr (10-11-2018), davids (10-11-2018), peper (10-11-2018), stone_gossard (10-11-2018)

  31. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Liczylem na sklad z plastronem i spokojna glowe Jacka Holdera i innych zawodnikow z druzyny.
    Holta od poczatku mnie nie przekonywal.Gdyby Kosciuch byl zamiast Holty,byloby to dla mnie
    bardziej zrozumiale.Kolejny raz sami na siebie ukrecaja bata.
    A może tu chodzi o to, że działacze nie są pewni Holty właśnie. I stąd angaż Kościucha.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Semen (10-11-2018)

  33. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    kingpin ładnie to wszystko ująłeś, mam jednak dwa spore zastrzeżenia:

    1) Jak dla mnie wcale nie jest oczywiste, że to Jacek Gajewski zdeptał Karola.

    2) Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat relacji wychowankowie/zawodnicy-klub, ba... sądzę, że niemal wszyscy kibice jej nie mają.
    Nie zastanawia Cię jednak to, że stąd uciekają(lub są zmuszeni do odejścia) wychowankowie i to nie tylko seniorzy?
    Turowski nie chce słyszeć o KST, odchodzi jeszcze przed licencją Zieliński, teraz jeszcze Kościelski...
    Nie za dużo tych odejść?
    Dodatkowo nikt z polskich seniorów punktujących w SE również nie chce tu jeździć.
    Nie dziwi Cię to?
    Reasumując, z tym klubem dzieje się coś złego.
    Nie potrafię postawić diagnozy, bo nie jestem człowiekiem z branży, ale wiem, że na ten klub patrzą krzywą niemal we wszystkich ośrodkach w Polsce.
    Tu przychodzą tylko obcokrajowcy, którzy biorą kasę i nie interesują się tym czy w klubie jest normalnie czy nie. Jest kasa na czas to jeżdżą.
    Dodam, że dwaj krajowi zawodnicy KST: Holta i Bogdanowicz to Polacy urodzeni i wychowani w Skandynawii.
    W zasadzie tylko IKS i Kiełbasa to ludzie stąd...(z Torunia, z Polski)

    Nikt mi nie wmówi, że to wszystko jest naturalne i wynika z tego czym jest współczesny sport.

    EDIT: Nasuwa mi się pytanie czy Norbert wie co robi wiążąc się z KST?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2018 o 09:21
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A może tu chodzi o to, że działacze nie są pewni Holty właśnie. I stąd angaż Kościucha.
    Raczej sa pewni, bo podobno sklad z plastronem az do momentu telefonu od menago Kosciucha, byl zaklepany.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    kingpin ładnie to wszystko ująłeś, mam jednak dwa spore zastrzeżenia:

    1) Jak dla mnie wcale nie jest oczywiste, że to Jacek Gajewski zdeptał Karola.
    Przylozyl to tego reke.
    Gajewski byl odpowiedzialny za kompletowanie skladu
    i wybral jak Fratczak,jednego seniora za duzo.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    2) Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat relacji wychowankowie/zawodnicy-klub, ba... sądzę, że niemal wszyscy kibice jej nie mają.
    Nie zastanawia Cię jednak to, że stąd uciekają(lub są zmuszeni do odejścia) wychowankowie i to nie tylko seniorzy?
    Turowski nie chce słyszeć o KST, odchodzi jeszcze przed licencją Zieliński, teraz jeszcze Kościelski...
    Nie za dużo tych odejść?
    Dodatkowo nikt z polskich seniorów punktujących w SE również nie chce tu jeździć.
    Nie dziwi Cię to?
    Reasumując, z tym klubem dzieje się coś złego.
    Nie potrafię postawić diagnozy, bo nie jestem człowiekiem z branży, ale wiem, że na ten klub patrzą krzywą niemal we wszystkich ośrodkach w Polsce.
    Tu przychodzą tylko obcokrajowcy, którzy biorą kasę i nie interesują się tym czy w klubie jest normalnie czy nie. Jest kasa na czas to jeżdżą.
    Dodam, że dwaj krajowi zawodnicy KST: Holta i Bogdanowicz to Polacy urodzeni i wychowani w Skandynawii.
    W zasadzie tylko IKS i Kiełbasa to ludzie stąd...(z Torunia, z Polski)

    Nikt mi nie wmówi, że to wszystko jest naturalne i wynika z tego czym jest współczesny sport.

    EDIT: Nasuwa mi się pytanie czy Norbert wie co robi wiążąc się z KST?
    Kazda sprawa jest inna.
    Koscielski jest slabszy od IKS-a i Bogdanowicza,wiec dobrze o nim swiadczy,ze nie chce grzac lawy
    a wybral regularne starty w innym klubie.
    Zielinski to spawa Kosciechy.Robcio w nagrode dostal posade w Grudzadzu.
    Dodatkowo jest problem z jego opiekunami i podobno wlasnie przekonali sie o tym w Grudziadzu.

    Co tam o naszym klubie mysla inni nie bardzo mnie jara,bo nie mam na ten temat wiedzy a
    zawodnicy odmawiaja nie tylko nam i gdybys mial 100% racji w tym temacie,omijaliby nas szerokim lukiem.
    Jednak z tego co wrobleki cwierkaly,z niektorymi rozmowy byly bardzo zaawansowane ale nie jestesmy
    najbogatszym klubem a z tego co wiem Terminski nie ma zamiaru pozostawic po sobie zgliszczy.Nie ma
    tez cisnienia na medale na kredyt,bo na przykladzie Gorzowa widac,ze to ma dosc krotkie nozki.
    Wbrewe temu co mowia topowi zawodnicy,w pierwszej kolejnosci licza sie pieniadze.
    Te wszystkie bajeczki o atmosferze,braku presji w klubie x czy y to historyjki dla grzecznych dzieci.

    Nie mam jednak zamaru przekonywac,ze u nas jest wszystko cacy,bo nie jest.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-11-2018 o 09:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Ostatnio edytowane przez Awkop ; 10-11-2018 o 09:42

  36. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Co tam o naszym klubie mysla inni nie bardzo mnie jara,bo nie mam na ten temat wiedzy a
    zawodnicy odmawiaja nie tylko nam i gdybys mial 100% racji w tym temacie,omijaliby nas szerokim lukiem.
    No sęk w tym, że Polacy omijają nas szerokim łukiem...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2018 o 09:50
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Mielismy juz zaklepanego Protasiewicza lecz na szczescie w ostatniej chwili do gry wlaczylo sie Miasto Zielona Gora. Uffff....

  38. Powrót do góry    #258
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Miedzin to kolejny nasz rycerz ktory opuscil macierze.Oczywiscie przez dzialaczy.Jakby inaczej.
    To nic,ze wielu pisalo juz od dawna,ze powinien cos zmienic,najlepiej klub aby sie dalej rozwijac.
    Chlop w Toruniu nie wytrzymywal presji,nie tylko tej od kibicow i dzialaczy ale przede wszystkim
    nakladanej przez siebie.Byly momenty ilekroc Miedzin stawial po tasma,ze modlilem sie aby dojechal do mety.
    Wielu ekspertow zyczylo mu zakonczenia kariery a jego obecny trener-guru odsylal do lekarza od glowy.
    Odszedl,bo wreszcie do tego dojrzal,wreszcie posluchal kogos ze swojego
    otoczenia,ktore doradzalo mu to juz od dluzszego czasu.Nagle lament na cala Polske,klub wyrzuca wychowanka!
    Frontchak winny,Terminski winny,winny traktorzysta.Przeciez do oswieconych glow nigdy nie dotrze,ze
    byc moze z korzyscia dla obu stron tak sie potoczylo.Mnie w tej historii nie tyle odejscie Miedzina niepokoi
    co plotki dotyczace jego zachowania po roku w Czestochowie.Jesli te plotki sa prawda,calkowicie sprzedal sie
    Swiacikowi i czekam z niecierpliwoscia az zacznie skakac na jednej nozce wraz z czestochowskimi cyrkusnikami.
    No przecież, że Klub nie powiedział w ostatnim dniu okienka transferowego - "Miedzin wypierda|aj". Na to się zbierało od pewnego momentu.
    Fakt jest jeden - w środowisku jednym głosem twierdzono, że jesteśmy *****ani, że dajemy mu odejść, biorąc w zamian Holtę i nie mówię tu o zdaniu Zenka spod budki z piwem. Jakoś dziwnie tylko u nas stwierdzono - *** sam odszedł to trudno!

  39. Powrót do góry    #259
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    A tu jeszcze inny kontrakt zagraniczny z bardzo wysoką średnią, to w ramach Wiadomo Czego
    https://www.youtube.com/watch?v=98n8...ature=youtu.be
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  40. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    No przecież, że Klub nie powiedział w ostatnim dniu okienka transferowego - "Miedzin wypierda|aj". Na to się zbierało od pewnego momentu.
    Fakt jest jeden - w środowisku jednym głosem twierdzono, że jesteśmy *****ani, że dajemy mu odejść, biorąc w zamian Holtę i nie mówię tu o zdaniu Zenka spod budki z piwem. Jakoś dziwnie tylko u nas stwierdzono - *** sam odszedł to trudno!
    Srodowisko ma to do siebie,ze jest zmienne jak choragiewka i przewaznie mowi to co jest na dana chwile wygodne.
    Tym bym sie nie przejmowal,bo gdyby sluchac srodowiska,mozna by dostac rozdwojenia jazni.
    Poza tym wiekszosc tego srodowiska to zwykle cepy kierujace sie nie zdrowym rozsadkiem a
    swoimi uprzedzeniami i potrzeba chwili.

    Wracajac do Miedzina,nie zauwazylem w poprzednich latach braku zaufania do niego.
    Chyba nie powiesz,ze byl odsuwany od skladu czy moze Termos pojechal po nim jak po Vaculu.
    Byc moze jak przyszedl magik z Zielonej Gory skonczyl sie dla Miedzina parasol ochronny i glaskanie po glowie.
    Tego nie wiem.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No sęk w tym, że Polacy omijają nas szerokim łukiem...
    Ktory Polakow z Topu ,oprocz Kolodzieja i Hampela ( bo z nimi rozmawialismy na 100% ) zmienil w ostatnim czasie barwy klubowe?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie przetłumaczysz - Miedziak odszedł bo też miał swoje powody.
    Jakie?

    Z jednej strony można ze składu pozbyć się zawodnika - wychowanka, który ma lokalną bazę sponsorów i jednocześnie z drugiej płakać, że nie dało się pozyskać innego, bo wysokie stawki, bo coś konkurencji miasto dołożyło...itp.
    Kto płacze?

    Moim zdaniem obie strony stosują tam wobec siebie niskie standardy.
    No to już jakiś postęp - nie tylko klub jest winny ale obie strony stosują wobec siebie niskie standardy. Chociaż serio nie wiem w czym objawiają się niskie standardy klubu akurat w przypadku negocjacji z Przedpełskim - zgoda na absurdalne warunki, z punktu widzenia wyników osiąganych przez Pawła w dwóch ostatnich sezonach, to byłoby dopiero kuriozum.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie zastanawia Cię jednak to, że stąd uciekają(lub są zmuszeni do odejścia) wychowankowie i to nie tylko seniorzy?
    Turowski nie chce słyszeć o KST, odchodzi jeszcze przed licencją Zieliński, teraz jeszcze Kościelski...
    Nie za dużo tych odejść?
    A KST chce słyszeć o Turowskim? Zobaczymy jak sobie poradzi w przyszłym sezonie w Ekstralidze - będziemy mądrzejsi i dowiemy się czy klub się sfrajerzył pozbywając się go i nie zabiegając o powrót czy może jednak będzie odwrotnie.
    Z Zielińskim to jest taka sytuacja, że on lada moment może "zaliczyć" trzeci klub w karierze mimo, że nie pojechał jeszcze biegu w lidze. Gdyby miało się to potwierdzić to problem raczej leży po stronie zawodnika (a w zasadzie jego najbliższego otoczenia).
    Kościelski po prostu chce sobie pojeździć w innych rozgrywkach niż młodzieżowe. Próbował przebić się do składu w latach 2017-18 ale przegrywał rywalizację z Kopciem i Kaczmarkiem. Widocznie nie widział perspektyw na zmianę tej sytuacji w 2019 stąd odejście - nie widzę tu niczego złego.

    Dodatkowo nikt z polskich seniorów punktujących w SE również nie chce tu jeździć.
    Kluby dziesięciu najskuteczniejszych polskich zawodników Ekstraligi w okresie pięciu lat:
    Zmarzlik: Gorzów 2015-19
    Kasprzak: Gorzów 2015-19
    Janowski: Wrocław 2015-19
    Dudek: Zielona Góra 2015-19
    Neymar: Leszno 2015-19
    Drabik: Wrocław 2015-19
    Kołodziej: Tarnów 2015-16 (spadek Unii) -> Leszno 2017-19
    Smektała: Leszno 2015-19
    Hampel: Zielona Góra 2015-17 -> Leszno 2018-19
    Pawlicki: Leszno 2015 -> Gorzów 2016-17 -> Grudziądz 2018-19

    7/10 nie zmieniło klubu ani razu, Kołodziej zrobił to po spadku Tarnowa, a Hampel po świetnej propozycji finansowej z Leszna gdzie dostał między innymi potężnego sponsora, który zrekompensował mu straty po Red Bullu. Zostaje najsłabszy w tym zestawieniu Pawlicki - on rzeczywiście regularnie zmienia kluby ale jego akurat za nie bardzo chciałbym w Toruniu.

  42. Powrót do góry    #262
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Srodowisko ma to do siebie,ze jest zmienne jak choragiewka i przewaznie mowi to co jest na dana chwile wygodne.
    Tym bym sie nie przejmowal,bo gdyby sluchac srodowiska,mozna by dostac rozdwojenia jazni.
    Poza tym wiekszosc tego srodowiska to zwykle cepy kierujace sie nie zdrowym rozsadkiem a
    swoimi uprzedzeniami i potrzeba chwili.
    Nie pisałem o ludziach z naszego bagienka, ani o takich, którzy mogli by być uprzedzeni wobec Miedziaka lub mieć interes w jego sprowadzeniu w tamtym momencie.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wracajac do Miedzina,nie zauwazylem w poprzednich latach braku zaufania do niego.
    Chyba nie powiesz,ze byl odsuwany od skladu czy moze Termos pojechal po nim jak po Vaculu.
    Byc moze jak przyszedl magik z Zielonej Gory skonczyl sie dla Miedzina parasol ochronny i glaskanie po glowie.
    Tego nie wiem.
    Odsuwania od składu nie było - przecież to jest jasne, ale to, że Ty czegoś nie zauważyłeś, to nie znaczy, że tak nie było i nie mówię tylko o czasach Frątczaka w Toruniu.

    Ogólnie to słabo, żeby ta dyskusja dotyczyła tylko jednego zawodnika, ale dobrym pomysłem na kolejne spotkanie to zaprosić np. takiego Miedziaka.
    Bardzo dobrze by się rozmawiało, jeżeli zdecydowałby się przyjść. No chyba, że teraz już tylko czekasz jak "zacznie skakac na jednej nozce wraz z czestochowskimi cyrkusnikami".

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No to już jakiś postęp - nie tylko klub jest winny ale obie strony stosują wobec siebie niskie standardy. Chociaż serio nie wiem w czym objawiają się niskie standardy klubu akurat w przypadku negocjacji z Przedpełskim - zgoda na absurdalne warunki, z punktu widzenia wyników osiąganych przez Pawła w dwóch ostatnich sezonach, to byłoby dopiero kuriozum.
    Ty tak serio? Przecież ja to pisałem w kontekście Gorzowa, nie wyłapałeś?

  43. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie pisałem o ludziach z naszego bagienka, ani o takich, którzy mogli by być uprzedzeni wobec Miedziaka lub mieć interes w jego sprowadzeniu w tamtym momencie.



    Odsuwania od składu nie było - przecież to jest jasne, ale to, że Ty czegoś nie zauważyłeś, to nie znaczy, że tak nie było i nie mówię tylko o czasach Frątczaka w Toruniu.
    W takim razie kogo miałeś na myśli?
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ogólnie to słabo, żeby ta dyskusja dotyczyła tylko jednego zawodnika, ale dobrym pomysłem na kolejne spotkanie to zaprosić np. takiego Miedziaka.
    Bardzo dobrze by się rozmawiało, jeżeli zdecydowałby się przyjść. No chyba, że teraz już tylko czekasz jak "zacznie skakac na jednej nozce wraz z czestochowskimi cyrkusnikami".
    Bardzo dobry pomysł. Chętnie posłucham jak go klub dolowal i niszczyl karierę.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ty tak serio? Przecież ja to pisałem w kontekście Gorzowa, nie wyłapałeś?
    Czyli w przypadku Przedpełskiego nadal w 100% winny jest klub? Spoko, widzę zatem, że wracamy do standardowej retoryki

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-11-2018)

  46. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,817
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    w mojej piekarni mówią, że PP jest zaskoczony / zniesmaczony... Drożdżem w Czewie. Jak zestawię to z fragmentem wywiadu Kościucha o ambicji, to już tyle wygraliśmy.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    PP obawia rywalizacji o skład z DD? bosche jak on nisko upadl sportowo...

  48. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oczywiście. Przedpelski błąka się po Czestochowie i Toruniu i cos mamrocze pod nosem. Cos w stylu tylko nie Drozdz tylko nie Drożdż. Cos takiego mogl tylko wymyślic torunski proletariat.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (11-11-2018)

  50. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    PP obawia rywalizacji o skład z DD? bosche jak on nisko upadl sportowo...
    Dróżdż ma coś czego nigdy nie będzie miał ministrant z dobrego domu jakim jest PP czyli COJONES.

  51. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ma tak duze ze nie pozwalaja mu wstac z lawki rezerwowych?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (11-11-2018)

  53. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ma tak duze ze nie pozwalaja mu wstac z lawki rezerwowych?
    Mało wiesz o tym jak wiele poświecił i ciężką pracą osiągnał to co ma. A będzie jeszcze lepszy bo w przeciwieństwie do tych co mieli w życiu wszystko on nie miał nic i dlatego będzie się rozwijał. Pracował. Trenował. I progresował. I może żużlowo na ten moment szału nie ma ale przynajmniej gość chce coś w tym żużlu osiągnąć. I przez ciężką pracę będzie do tego dążył tak jak Woźniak.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 10-11-2018 o 20:01

Strona 6 z 177 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •