Strona 55 z 177 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,431 do 2,475 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2431
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Krzychu się starał bo na trybunach zasiadła jego monsterka, ciekawe na ile meczy
    tej chęci starczy
    Ma ktos jakieś info czy jest temat wy.... króla sedesów ?

  2. Powrót do góry    #2432
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Żaden żużlowiec celowo krzywdy drugiemu nie zrobi. Chyba żartujesz.
    Jasne ,ze nie.
    Przeciez Zagar tez nie chcial zlamac zebra i zrobic Doylowi dziury w plucach,ale takie sa konsekwencje jego jazdy.
    Pewnie myslal,ze Doyle sie otrzepie i wstanie,co zdarzalo sie czesto na wielu torach swiata.
    Tym razem sie nie udalo a z konsekwencji takiej a nie innej jazdy musi sobie kazdy,nie tylko Zagar, zdawac sprawe.
    Tu nie bylo po prostu przypadku a jedynie skutki mogly byc inne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #2433
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Oho, z Jasonem jednak jest trochę gorzej niż myslano. Za PS:

    Szczegółowe badania przeprowadzone w toruńskim szpitalu wykazały złamanie żeber i dziurę w płucach, o czym sam zawodnik poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Stan zdrowia Doyle'a jest na tyle poważny, że zawodnik został na noc na obserwacji w szpitalu. Pierwsze nieoficjalne informacje wskazują na to, że czeka go około sześć tygodni przerwy.
    Sześć tygodni to trochę długo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #2434
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Do poprzedniego swojego wpisu dodam jeszcze to:

    Jednym z symptomów tego, że w klubie dzieje się źle jest fakt, że w ostatnim czasie odeszło z Torunia pięciu miejscowych chłopaków:
    Miedziński, Przedpełski, Turowski, Kościelski, Zieliński, a jednocześnie, w tym sezonie, nie ma w zasadzie kim obsadzić krajowych numerów seniorskich i juniorskich(juniorskiego).
    Przyczyny pożegnań były różne, ale ich ilość jest zastanawiająca.

    EDIT: Ma ktoś oficjalne info z klubu o której jutro na MA zacznie się I runda DMPJ?
    W latach 90-tych jaki i 00 byli tacy co twierdzili, że Toruń nie zdobywa tytułów przez wychowanków bo sa tacy i owacy. W obecnym dziesięcioleciu praktycznie odeszliśmy od wychowanków, bo czym jest w tradycji toruńskiej jeden senior z Torunia i efekty widać. Medali jak na lekarstwo, poza ligą nie istniejemy a i w niej usadowiliśmy sie na dnie. Jak tak dalej będzie to szło to zaczniemy w to dno pukać od dołu. Nawet w zeszłym roku jedyny dobry mecz na wyjeździe odjechaliśmy jak w składzie było 4 wychowanków chociaż pkt zdobyła tylko dwóch. Czy taki skład Doyle, Przedpełski, Miedziński, Iversen, Obcokrajowiec ze średnia min. 2,0, IKS, Turowski, Kościelski prezentowałby by się gorzej od tego co jest? Myśle że nie a na dzień dzisiejszy mielibyśmy 4 pkt meczowe i dyskutowali o mozliwych bonusach i miejscu przed p-o. Jednak do tego woli a nie bezmyślnego parcia po sukces.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    polewaczka (07-05-2019)

  6. Powrót do góry    #2435
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Pisałem dawno,że tak długo obecny właściciel będzie się bawił klubem,aż Toruń zleci z hukiem,zawsze mówiłem że sport powinien być jak najdalej od polityków.

    Szkółka juniorów w Toruniu to jest jakiś żart,panowie my przez 10 lub więcej lat wychowaliśmy jednego zawodnika,który czynnie uprawia ten sport,i to nie u nas,czyli Przedpełski,na kim ta drużyna ma sie opierać jak nie na krajowych wychowankach?,liderzy obcokrajowcy,to tylko dodatki.Ząbiki powinni wylecieć jako pierwsi,zero efektów.Wczoraj oglądałem mecz w Gdańsku,Zielinski nic,Kościelski komedia,u nas IKS to samo,żadnej progresji,Krzyżanowski który skończył karierę to samo,starszy Przedpełski znikł.
    Kto w tym klubie wymyślił Bogdanowicza i Kościucha,czy w PGE z takimi startami można coś ugrać?czy nikt nie widzi co robi IKS,na swoim torze ten zawodnik jedzie prawie o całą prosta za zawodnikiem prowadzącym,czy to ten dobry sprzęt od Ryszarda Kowalskiego?może i tak,tyle tylko że w żużlu trzeba odkręcać gaz,a nie hamować pietami wiecznie.czy w tym klubie pracuje z zawodnikami jakiś psycholog?
    Taki zawodowiec jak Iversen posiada jeden szybki silnik?Sorry czy to jakiś żart?A co z klubowym sprzętem od Kowalskiego na którym Iversen zrobił bardzo dobry wynik?
    Frątczak też powinien wylecieć na cztery wiatry,tajne treningi,tajne sparingi,brak sparingów z klubami z PGE przed sezonem,jak widać jego wizje są chore.Jak on mógł porównać formę zawodników na tle drużyn 1 ligowych?Przed meczem z Włókniarzem deklarował wzrost formy zawodników,tzn kogo miał na myśli?ok Holdera starszego,i kogo jeszcze?

    Pamiętam taki tekst Korwina Mikke,"jak rządzi wiekszość to musi być głupio,bo głupich jest więcej,jak mądrych",coś w tym jest niestety.
    A w klubie większość to amatorzy,którzy nie czują tego sportu,albo znają go teoretycznie,nie siedząc na motocyklu,to jak ma być?Goście zawsze świetnie czują się na Motoarenie,niczym nie potrafimy zaskoczyć,najlepszy czas dnia ma Jakub Miśkowiak,a nasi się meczą,przecież to cyrk.Nie potrafię już słuchać Frątczaka,jego argumenty,i usprawiedliwienia to bełkot.

    Jedyne wyjście by uratować PGE,to kontraktować Hampela,jak go Leszno puści,lub Hancocka na czas nieobecności Doyla.


    jakiś czas temu kibic z Leszna napisał:
    "czasem mysle ,ze nalezy podziwiac cierpliwosc kibicow z Torunia oraz to ze przychodza jeszcze na stadion....."

    I to prawda!
    Ostatnio edytowane przez jaca2003 ; 06-05-2019 o 10:27

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jaca2003 za jego przydatny post!

    Lauda (06-05-2019), Penhall (06-05-2019)

  8. Powrót do góry    #2436
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Pytałem bardziej zorietowanych dlaczego szwagier sedziuje mecze unibaksu ? Nie dostałem odpowiedzi . Za to znawcy tematu pisza o spisku , o faulu , o dupie Maryny i takich tam sytuacjach . Zenada .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2437
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach


    Jason dostał śniadanko
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #2438
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    trzy kromy, wedlina, jakis dzemik.... nie ma co chlop narzekac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #2439
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    jakiś czas temu kibic z Leszna napisał:
    "czasem mysle ,ze nalezy podziwiac cierpliwosc kibicow z Torunia oraz to ze przychodza jeszcze na stadion....."

    I to prawda!
    Ja zrobiłem sobie eksperyment i wyjechałem z rodziną na rower, nie oglądając meczu nawet w TV, pierwszy raz w życiu nie mając świadomości jak chłopaki jadą.
    Mam przeczucie, że taki sposób spędzania weekendów się u mnie przyjmie. A już zapewne za kadencji obecnych działaczy i trenerów.

    P.S. Czy Frątczak w końcu przygotował tor do walki ?
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 06-05-2019 o 10:53

  12. Powrót do góry    #2440
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jasne ,ze nie.
    Przeciez Zagar tez nie chcial zlamac zebra i zrobic Doylowi dziury w plucach,ale takie sa konsekwencje jego jazdy.
    Pewnie myslal,ze Doyle sie otrzepie i wstanie,co zdarzalo sie czesto na wielu torach swiata.
    Tym razem sie nie udalo a z konsekwencji takiej a nie innej jazdy musi sobie kazdy,nie tylko Zagar, zdawac sprawe.
    Tu nie bylo po prostu przypadku a jedynie skutki mogly byc inne.
    Przestań. Nikt nikogo nie podcina celowo. Doyle wielokrotnie jeździł tak samo. Ostra rywalizacja o punkty. Nie chciał być założony to go lekko powiózł. Motoarena ma szerokie łuki i miejsca byłoby dość. Pech chciał, że znalazł się tam też Gruchalski.

  13. Powrót do góry    #2441
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jak widzę to video Doyla, to ta "dziura w płucach" to może być lekka przesada. Tak powiedział, to prawda, ale chyba to lekka hiperbola. Na załamanego nie wygląda. No ale zobaczymy co z tego będzie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #2442
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    trzy kromy, wedlina, jakis dzemik.... nie ma co chlop narzekac.
    Ale pomidor moglby byc jednak caly.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Przestań. Nikt nikogo nie podcina celowo. Doyle wielokrotnie jeździł tak samo. Ostra rywalizacja o punkty. Nie chciał być założony to go lekko powiózł. Motoarena ma szerokie łuki i miejsca byłoby dość. Pech chciał, że znalazł się tam też Gruchalski.
    To,ze tam znalazl sie Gruchalski nie jest zadnym pechem a wlasciwie standardem sytuacji na 1 luku.

    Co to znaczy lekko powiozl? To jak by mialo wygladac powiezienie mocno?Pomijam juz fakt,ze zdaje sie wielu nie odroznia powiezienia od przedluzenia prostej.
    Powiezienie polega na wypychaniu zawodnika slizgiem kontrolowanym i zdarza sie w kazdym meczu kilka razy.
    Nie ma to nic wspolnego z wejsciem w luk wyprostowanym motocyklem.
    Musisz jednak wziac poprawke na to ,ze ja laik jestem i troll wiec byc moze nie wiem co pisze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #2443
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Niestety ale przespaliśmy zmianę pokoleniową i przy klubie nie ma nikogo kto czuje żużel. Z Torunia wywodzi się tylu zawodników którzy obecnie komentują, sa komisarzami, prowadza inne klube ale z jakichs powodów nie ma ich w w Toruniu. Ta sytuacja miała już miejsce za Unibexu ale wtedy ratował nas grubszy portfel.
    W razie czego użytkownik lpokarse z tego forum czuje żużel

  16. Powrót do góry    #2444
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale pomidor moglby byc jednak caly.

    Nie szarżuj jak Zagar to NFZ
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    kingpin (06-05-2019)

  18. Powrót do góry    #2445
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    I tak dostał dużo normalnie to pomidor na 4 masło i dzemik na 2 .
    A tak poza tym to dostał większą część pomidorka bo krojony za dupką

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    and_han (06-05-2019), yahata (06-05-2019)

  20. Powrót do góry    #2446
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Widzę, że wielu tu ostro ciśnie po Kościuchu. Spoko, mnie też zawodzi, a w zasadzie zawiódł, bo w ZG po wprowadzeniu korekt prezentował się przyzwoicie za co w nagrodę dostał 6 biegów przerwy i start w 14 z najgorszego pola natomiast o meczu z Lesznem napisano już wszystko. Ja jednak liczę na to, że Norbert się ogarnie i zdobędzie jeszcze dla nas kilka ważnych punktów. Inna sprawa, że na takim torze jest to w zasadzie niemożliwe. I nie chodzi o to, że było za twardo tylko o to, że wyłączone zostały w zasadzie wszystkie ścieżki do mijania. Kościuch startowcem nigdy nie był i już nie zostanie, wobec czego wczorajsze przygotowanie nawierzchni oceniam w kategoriach sabotażu. Tak się ten super fachman odgrażał po porażce z Unią, że osobiście weźmie się za tor żeby był naszym atutem i sprzyjał walce, a efekt był taki, że nie dość, że dostaliśmy w torbę to jeszcze był to chyba najnudniejszy mecz kolejki co jest nie lada wyczynem zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że Gorzów jechał u siebie. 21 pierwsze spotkanie pod jego wodzą, bilans 7-1-13. Gajewski w ostatnich 21 spotkaniach miał bilans 9-12 (w tym play-offy więc miał "trochę" ciężej), a mimo to wyleciał. Tymczasem mentalista wydaje się być niezagrożony. Kompletnie tego nie rozumiem...

  21. Powrót do góry    #2447
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    W latach 90-tych jaki i 00 byli tacy co twierdzili, że Toruń nie zdobywa tytułów przez wychowanków bo sa tacy i owacy. W obecnym dziesięcioleciu praktycznie odeszliśmy od wychowanków, bo czym jest w tradycji toruńskiej jeden senior z Torunia i efekty widać. Medali jak na lekarstwo, poza ligą nie istniejemy a i w niej usadowiliśmy sie na dnie. Jak tak dalej będzie to szło to zaczniemy w to dno pukać od dołu. Nawet w zeszłym roku jedyny dobry mecz na wyjeździe odjechaliśmy jak w składzie było 4 wychowanków chociaż pkt zdobyła tylko dwóch. Czy taki skład Doyle, Przedpełski, Miedziński, Iversen, Obcokrajowiec ze średnia min. 2,0, IKS, Turowski, Kościelski prezentowałby by się gorzej od tego co jest? Myśle że nie a na dzień dzisiejszy mielibyśmy 4 pkt meczowe i dyskutowali o mozliwych bonusach i miejscu przed p-o. Jednak do tego woli a nie bezmyślnego parcia po sukces.
    Zaczęło się od M. Karwana który pozbył się Kościechy a potem Chrzanowskiego no i tak potem jakoś to szło. Gdy chodziłem na żużel w latach 90 to nikt nie wyobrażał sobie pozbycia się Bajerskiego, Jagusia czy Świątkiewicza. Jednak gdzieś tam zespół powoli zaczął się sypać bo najpierw Sawina potem Bajerski. Pamiętam że szokiem dla mnie było jak w 1992 czy 1993 Unia Tarnów chciała Sawine za 400 mln starych złotych. Większych emocji dostarczył mi J. Krzyżaniak jak pojechał pod koniec sezonu 1990 czy 1991 w jakimś tam turnieju w Bydgoszczy i zapomniał plastronu Apatora więc siłą rzeczy musiał założyć Polonii. Zdjęcie zrobione Krzyżaniakowi poszło w żużlowy świat a ja nie mogłem w to uwierzyć i z dnia na dzień czekałem aż w prasie ktoś sprostuje ten temat Lata 90 to też zmarnowany czas bo mieliśmy najlepszy Polski skład w Polsce ale jakoś do tytułu zawsze czegoś brakowało. W Tarnowie znalazł się sponsor i zrobił kilka tytułów bez większej spiny, podobnie było z Wrocławiem w latach 90. Ciężko powiedzieć czego brakuje i brakowało do sukcesu może organizacji, dyscypliny, motywacji ?

  22. Powrót do góry    #2448
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Widzę, że wielu tu ostro ciśnie po Kościuchu. Spoko, mnie też zawodzi, a w zasadzie zawiódł, bo w ZG po wprowadzeniu korekt prezentował się przyzwoicie za co w nagrodę dostał 6 biegów przerwy i start w 14 z najgorszego pola natomiast o meczu z Lesznem napisano już wszystko. Ja jednak liczę na to, że Norbert się ogarnie i zdobędzie jeszcze dla nas kilka ważnych punktów. Inna sprawa, że na takim torze jest to w zasadzie niemożliwe. I nie chodzi o to, że było za twardo tylko o to, że wyłączone zostały w zasadzie wszystkie ścieżki do mijania. Kościuch startowcem nigdy nie był i już nie zostanie, wobec czego wczorajsze przygotowanie nawierzchni oceniam w kategoriach sabotażu. Tak się ten super fachman odgrażał po porażce z Unią, że osobiście weźmie się za tor żeby był naszym atutem i sprzyjał walce, a efekt był taki, że nie dość, że dostaliśmy w torbę to jeszcze był to chyba najnudniejszy mecz kolejki co jest nie lada wyczynem zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że Gorzów jechał u siebie. 21 pierwsze spotkanie pod jego wodzą, bilans 7-1-13. Gajewski w ostatnich 21 spotkaniach miał bilans 9-12 (w tym play-offy więc miał "trochę" ciężej), a mimo to wyleciał. Tymczasem mentalista wydaje się być niezagrożony. Kompletnie tego nie rozumiem...
    No ale bez jaj, że nie można było mijać. Można było, tylko nie było komu. Jakoś Miedziak bez problemu robił naszych, Zagar też dobrze walczył. Doyle w tym 1 podejściu feralnego biegu, po wtopionym starcie STANDARDOWĄ ścieżką izi wysforował się na prowadzenie. Norbi stracił całą pewność siebie. Miesiąc (półka niżej, wydawałoby się patrząc po poprzednich latach) na tym torze niejednego by minął, a startów od Kościucha lepszych nie ma.
    Z tym atutem toru też nie wiem, czy był czy nie był atutem, bo jak Holder robi 15 punktów, to chyba jednak był atutem. Na neutralnym/wyjazdowym pewnie zrobiłby max. połowę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (06-05-2019), sth (06-05-2019)

  24. Powrót do góry    #2449
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie ma się co martwić. Chlopaki na wiezyczce zrobią wszystko zeby spadła inna drużyna niz Torun. Będzie zabawnie jeszcze. a jak sędziowie nie dadzą rady to powiększa ligę

    No worries
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Cykaczu (06-05-2019)

  26. Powrót do góry    #2450
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Niby zrobił 3,3,3,3,3 a jak w 15 przegrał start to ani przez moment nie był zagrożeniem dla nikogo. Iversen 4 razy 1:5, Jack punkty nabite w biegach w trzyosobowej obsadzie z wewnętrznych pól. Ja tu nie widzę atutu. Wyłączenie zewnętrznej na drugim łuku to manewr, z którego podejrzewam ani Kościuch ani Holta nie byli specjalnie zadowoleni.

  27. Powrót do góry    #2451
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Na moje to byli po prostu słabi, dlatego nie wyprzedzali.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #2452
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie ma się co martwić. Chlopaki na wiezyczce zrobią wszystko zeby spadła inna drużyna niz Torun. Będzie zabawnie jeszcze. a jak sędziowie nie dadzą rady to powiększa ligę

    No worries
    Pewnie, że Toruń jest faworyzowany przez ligę. Wystarczy spojrzeć na terminarz

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (06-05-2019), wokie (06-05-2019)

  30. Powrót do góry    #2453
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie ma się co martwić. Chlopaki na wiezyczce zrobią wszystko zeby spadła inna drużyna niz Torun. Będzie zabawnie jeszcze. a jak sędziowie nie dadzą rady to powiększa ligę

    No worries
    Odezwała się przyzwoitka. Przypomnij sobie jak wy awansowaliście do Ekstra w 2017. U was w tej Czewie to macie pamięć dobrą ale krótką.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 06-05-2019 o 12:38

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    wokie (06-05-2019)

  32. Powrót do góry    #2454
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,489
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Warto się kopać z koniem? Ani to rozumu nie ma, szkoda czasu.

  33. Powrót do góry    #2455
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale pomidor moglby byc jednak caly.

    Fakt.. calego latwiej podkrecic tak by do Zagara dolecial...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (06-05-2019)

  35. Powrót do góry    #2456
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Dla mnie wyjątkowo zastanawiąjące jest podejście zarządu kiedy słyszymy, że mamy trudny terminarz i pierwsze punkty mogą być dopiero w 7 kolejce. Rzucanie takich słów w eter to de facto rozgrzeszenie porażki przed samym meczem. Czym mają się przejmować zaawodnicy i menago skoro słysza takie "ambitne" założenia?
    Czy my mamy poważny klub ze wspólnym celem czy może grupę ludzi gdzie każdy ma inny cel i przy żużlu chce go zrealizować. Kto bierze za to Wszytsko odpowiedzialność? Formalnie to zarządza żona właściciela. Formalnie drużynę prowadzi manago ale z boku ma Pana Krużyńskiego który tak jakby bawił się w managerke rękoma Jacka. Szkolącym mlodzież zależy na wychowaniu zawodnika czy może na samym szkoleniu? Ktoś, kogoś za cokolwiek tutaj rozlicza?

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    kingpin (06-05-2019), lego (06-05-2019)

  37. Powrót do góry    #2457
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    wieści prosto od Jasona z instagrama

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Już 15 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (06-05-2019), CarlitosFalubaz (06-05-2019), Lauda (06-05-2019), Lipa_PL (06-05-2019), Oracle (06-05-2019), Penhall (06-05-2019), Peter Kildemand (06-05-2019), Rozi22 (06-05-2019), blimas (06-05-2019), j-rules (06-05-2019), kingpin (06-05-2019), spiniaza1 (06-05-2019), spitt22 (06-05-2019), stone_gossard (06-05-2019), welna (06-05-2019)

  39. Powrót do góry    #2458
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    wieści prosto od Jasona z instagrama

    https://media.giphy.com/media/Pki9PG...YSt7/giphy.gif
    Siema Jason. Zdrowia mordo !

  40. Powrót do góry    #2459
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Dla mnie wyjątkowo zastanawiąjące jest podejście zarządu kiedy słyszymy, że mamy trudny terminarz i pierwsze punkty mogą być dopiero w 7 kolejce. Rzucanie takich słów w eter to de facto rozgrzeszenie porażki przed samym meczem. Czym mają się przejmować zaawodnicy i menago skoro słysza takie "ambitne" założenia?
    Czy my mamy poważny klub ze wspólnym celem czy może grupę ludzi gdzie każdy ma inny cel i przy żużlu chce go zrealizować. Kto bierze za to Wszytsko odpowiedzialność? Formalnie to zarządza żona właściciela. Formalnie drużynę prowadzi manago ale z boku ma Pana Krużyńskiego który tak jakby bawił się w managerke rękoma Jacka. Szkolącym mlodzież zależy na wychowaniu zawodnika czy może na samym szkoleniu? Ktoś, kogoś za cokolwiek tutaj rozlicza?
    Wlasciwie w punkt.
    Dodam tylko jeszcze, że Frątczak musi mieć jakiegoś haka na Termosa lub Kruzynskiego.
    Nie wyobrażam sobie trzymania tak długo tego typa z własnej woli,nawet przy świadomości,że on na motor nie usiądzie i za zawodników roboty nie wykona.
    Jednak ze wszystkich obowiązków jakie na nim ciąża,z żadnego się przyzwoicie nie wywiazal.Nie ma ani zawodników alternatywnych dla Adriana i Pawla,ani toru ani wyników.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-05-2019 o 14:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #2460
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Może podsłuchy w sedesach pozakładał i teraz ma czym szantażować ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    kingpin (06-05-2019)

  43. Powrót do góry    #2461
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    153
    Podziękowania: 26 w 18 postach

    icon10.gif

    A ja już chyba powoli zaczynam rozkminiać o co chodzi i czego brakuje.
    Przecież żużlowcy to zwykłe proste chłopaki i po prostu nie rozumieją gadki naszego elokwentnego menago
    A ten, który jest na jego poziomie i do tego włada językami - pokazuje jak się do żużla nadaje.

    A tak poważnie: Kościuch wczoraj zaskoczył mnie na spory minus. Mimo że nie spodziewałem się że będzie robił po 10 punktów w meczu, to miałem nadzieję, że w parze przyjadą przynajmniej na początku zawodów z raz lub dwa razy 5:1. No ale do tego potrzeba startów i dobrego rozegrania pierwszego łuku. Tor tak przygotowany, że 1 ścieżka. To wszystko rozumiem, ale w końcu Kościuch jest naszym zawodnikiem, i powinien już z 5000 okrążeń na treningu zrobić i wiedzieć gdzie ta jedna ścieżka jest! Natomiast wczoraj był tak wolny, że nawet nie podejmował walki.
    Drugi który mnie zaskoczył na minus to Bogdanowicz. Nosz kurde, skoro objeżdża Miśkowiaka po wewnętrznej, bo widzi, że duża nie niesie, to po kiego grzyba na następnym okrążeniu jedzie szeroko i Miśkowiak go wyprzedza dokładnie w ten sam sposób? Jak dla mnie to on jedzie do tyłu i z każdym meczem wygląda gorzej.
    Iversen - minus za 1 silnik, Holta - w sumie mnie aż tak nie zaskoczył, ale pierwszy bieg to jakby właśnie rozpoczął treningi. O kopciu nie napiszę bo w sumie nie ma co. Jedyny plus to Holder - jechał wczoraj świetnie.
    No ale u nas tak już musi być, że jak odpali jeden to pozostali muszą wyrównać statystyki w dół.

  44. Powrót do góry    #2462
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez longlay1 Zobacz posta
    Jedyny plus to Holder - jechał wczoraj świetnie.
    No ale u nas tak już musi być, że jak odpali jeden to pozostali muszą wyrównać statystyki w dół.
    Nie przykladalbym do tego tak duzej uwagi. Z Włókniarzem zawsze ktoś jedzie mecz sezonu. W pierwszej kolejce Thomsen w drugiej Pawlicki w trzeciej Miesiąc a teraz w czwartej Ch. Holder.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  45. Powrót do góry    #2463
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeciez nie chodzi o ilosc biegow a punkty.
    Mecz GKM pokazal,ze nawet przy bardzo duzej dysproporcji
    miedzy punktami juniorow gospodarzy i gosci,spokojnie mozna zasluzyc na wygrana.
    Drabol zastępował kontuzjowanego Janosia, miał większą ilość biegów.
    Wczoraj można było miarodajne porównać juniorów - każdy dostał po 3 starty i było 10+1 do 2. Przy takiej dysproporcji ciężko cokolwiek wygrać.
    Najgorsze w tym wszystkim, że w Klubie zdawali sobie sprawę ze słabości juniorki i posłuchali menago kontaktując Szweda. Za to i za wiele innych spraw Frątczak powinien wylecieć. Przejął drużynę w trudnej sytuacji, gdy nie szło po tym jak nieco zaoszczędzono na składzie. Doprowadził do utrzymania, ale wiadomo, że w "normalnych" warunkach byśmy spadli - więc zasług w tym żadnych. Teraz doprowadził Klub do takiego stanu w jakim nie był od dawna.

    I jeszcze ****a Doyle i Iver jeżdżą na PJ, to co z tym Kowalskim? Syn im silniki ********** czy o co chodzi?! Wszystko tu jest nienormalne.

  46. Powrót do góry    #2464
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Spoko panowie, Zagar dopytywal o zdrowie Jasona. To jednak swoj chlop.....

  47. Powrót do góry    #2465
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Do spadku nam jeszcze bardzo daleko i uważam, że jeśli on nastapi to na pewno nie w tym sezonie. Wczoraj zaliczyłem jedyny planowany mecz w tym sezonie, chociaz mi sie nie chciało ale obiecałem synowi i musiałem iść. Mimo przegranego meczu widać było że ta drużyna ma potencjał i ekstraligę spokojnie obroni. Tyle, że znowu jest nieprzygotowana do sezonu a to już jest amatorszczyzna.
    Obyś miał rację.

  48. Powrót do góry    #2466
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Jedyne wyjście by uratować PGE,to kontraktować Hampela,jak go Leszno puści,lub Hancocka na czas nieobecności Doyla.
    zapomnijcie o Hancocku,
    u jego żony zdiagnozowano niedawno złośliwego raka piersi i Greg ma teraz w dupie żużel oraz ratowanie tyłka jakiemukolwiek zdesperowanemu klubowi

  49. Powrót do góry    #2467
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    1,147
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Z każdym sezonem gorzej. Ciągłe kręcenie się w okolicach baraży. Widząc nasz skład wmawiałem sobie, że moje przeczucia mylą się. Nie myliły się. Kolejny sezon z walką o miejsce w barażach. Po sezonie, całe kierownictwo klubu powinno dostać silnego, zdecydowanego kopa w d.... Za brak profesjonalizmu i przede wszystkim kompletny brak czucia żużla. Doprowadzili do tego, że klub nasz jest cieniem cienia z najlepszych lat.
    Kolejny żart to obchody 10 lecia stadionu. Powinni zapaść się ze wstydu i udawać, że nie ma tej rocznicy. Co tu świętować?????? Chyba że ciągły zjazd w dół. Jakie tu sukcesy świętować. Przecież ciągle czekamy na złoto DMP. I raczej dużo jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim go się doczekamy. Wstyd.... 10 lat rozczarowań. To zarząd klubu i władze miasta chcą świętować? Tą padakę???? Przez te lata doprowadzili kibiców do stanu, że bez bólu psychicznego przyjmujemy spadek, nie tylko jego możliwość.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 06-05-2019 o 20:56

  50. Powrót do góry    #2468
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Święta racja. Przykro to mówić, ale spadek to chyba naprawdę jedyne wyjście. Tylko nie ma pewności, czy Termos nie zostanie i nie ubzdura sobie, że potrafi awansować z powrotem Elipy.
    A on jest prawie jak król Midas. Prawie, bo czego nie dotknie zamienia się w gówno zamiast złota.

    Obawiam się, że mając najlepszy stadion świata straci niebawem toruńska rundę GP.
    Choć tu bodaj bardziej miasto negocjuje umowy? Na szczęście.

  51. Powrót do góry    #2469
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Odczepcie się od Termosa, gość ma jeszcze szansę zapisać się w annałach historii.
    Taki wpis do CV:
    "Jako kompletny laik w dziedzinie żużla, byłem w stanie spuścić toruński Klub, który od 44 lat nieprzerwanie walczył wśród najlepszych drużyn w Polsce. Dodatkowo dokonałem tego w 10 rocznicę, najpiękniejszego i najdroższego stricte żużlowego stadionu świata, przykładając rękę do budowy drużyny bez wychowanków, za to prowadzoną profesjonalną ręką Nikodema Dyzmy z Zielonej Góry.
    Jam to sam wszystko uczynił - więc głosujcie na mnie, albo kupcie chociaż ubezpieczenie!"

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Penhall (06-05-2019)

  53. Powrót do góry    #2470
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Niestety ale spadek to moze byc marazm na wiele kolejnych lat.Nizszy budzet,spadek zainteresowania a przeciwnicy rowniez nie tacy slabi.O awansie decyduje play off a do niego trzeba sie dostac i miec w nim dobra druzyne i szczescie.
    Od kilku lat planujemy play off i nie wychodzi,podobnie moze byc z awansem.
    Maksymalna mobilizacja musi byc juz teraz a najwiekszy nacisk polozony na juniorow.Na gwalt potrzebny jest ktos nowy bo obecni teoretycy i praktycy nie ogarniaja.
    Ktos gdzies wspominal ze Grisza jeszcze nie podpisal z Lublinem,tak wiec niech dzialaja ,biora go do nas,do innego klubu lub nawet placa za nie jezdzenie...
    Oczywiscie to abstrakcja bo przeciez sam zarzad nakreslil niezwykle ambitny plan pierwszych zdobytych punktow w 7 kolejce...

  54. Powrót do góry    #2471
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Z każdym sezonem gorzej. Ciągłe kręcenie się w okolicach baraży. Widząc nasz skład wmawiałem sobie, że moje przeczucia mylą się. Nie myliły się. Kolejny sezon z walką o miejsce w barażach. Po sezonie, całe kierownictwo klubu powinno dostać silnego, zdecydowanego kopa w d.... Za brak profesjonalizmu i przede wszystkim kompletny brak czucia żużla. Doprowadzili do tego, że klub nasz jest cieniem cienia z najlepszych lat.
    Kolejny żart to obchody 10 lecia stadionu. Powinni zapaść się ze wstydu i udawać, że nie ma tej rocznicy. Co tu świętować?????? Chyba że ciągły zjazd w dół. Jakie tu sukcesy świętować. Przecież ciągle czekamy na złoto DMP. I raczej dużo jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim go się doczekamy. Wstyd.... 10 lat rozczarowań. To zarząd klubu i władze miasta chcą świętować? Tą padakę???? Przez te lata doprowadzili kibiców do stanu, że bez bólu psychicznego przyjmujemy spadek, nie tylko jego możliwość.
    Dla mnie nie pojęte jest, że można świętować rocznicę zbudowania stadionu... Ale w sumie trochę się to wpisuje w ten Wasz "Świat wg Get Well".
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  55. Powrót do góry    #2472
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Get Better Toruń.
    UNSCARED

  56. Powrót do góry    #2473
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta

    Obawiam się, że mając najlepszy stadion świata straci niebawem toruńska rundę GP.
    Choć tu bodaj bardziej miasto negocjuje umowy? Na szczęście.
    Czemu tak myślisz Penhall ? Nie wiem czy dobrze rozumuję, sądzisz, że ewentualny spadek drużyny toruńskiej do 1 ligi może spowodować utratę GP ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #2474
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Spadek nie, bo umowa na GP tyczy się jeszcze roku 2020. Mówiłem o czynniku ludzkim w tym klubie który rozp..la wszystko czego się tknie.
    Poza tym sa miasta (np Gorzów), które lada moment zaczna robić podchody pod możliwość organizacji rund w niedalekiej przyszłości czemu zresztą trudno się dziwić.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    orlosep (07-05-2019)

  59. Powrót do góry    #2475
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Chciałbym bardzo podziękować włodarzom toruńskiego klubu za zaproszenie kibiców na jutrzejsze zawody.
    Dzieki ich wspanialej orientacji w temacie zawodów mistrzowskich rozgrywanych w Polsce, mogłem już w niedzielę na stadionie dowiedzieć się,
    że we wtorek na MA zostaną rozegrane zawody pierwszej rundy DMPJ.
    Nie istotne jest to,że tak na prawdę nie calą dobę przed tymi zawodami nie bylo wiadomo kompletnie nic,
    nawet o której się one rozpoczną, ważne,że klub czuwa, stara się... żeby nikt nie przyszedł.

    GP prawdopodobnie przejdzie w ręce Częstochowy...

    Dziadostwo to mało powiedziane, czegoś takiego co dzieje się w toruńskim klubie nie było chyba nigdy.
    Ranicha, Maryś i inni pionierzy czarnego sportu w Toruniu przewracają się w grobach!!!

    Brakuje tylko baneru/ akcji:

    Motoarena dla Elany!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-05-2019 o 23:45
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    orlosep (07-05-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •