Strona 33 z 177 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Holta to sam stoi czy tylko tak do zdjęcia?

  2. Powrót do góry    #1442
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    orzeł wylądował, powtarzam, orzeł wylądował
    Photoshop

  3. Powrót do góry    #1443
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    po Puku widac, ze dalej problem z barkiem
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    maci napisał:
    Holta to sam stoi czy tylko tak do zdjęcia?
    Rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności z tym zdjęciem
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #1445
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Odnośnie nazwy klub to sam Get Well powstał troche z przypadku, nie było sponsora tytularnego, zbiegło się to z kontuzją Warda,pomocą kontuzjowanym żuzlowcom .Na tamten momeny pomysł był dobry, wiadomo, że wszytskie Isotonick czy Energetyki to jedno i to samo, w 90% to jest marketing. Miało to sie wypromować siła rozpędu bez dodatkowego finansowania. Wygląda na to, że się nie udało, przynajmniej ja nie widze aby produkt odniósł sukces, chyba , że się myle i Get Well Sport Sp. z o. o. naprawde dobrze stoi. Jeśli jednak faktycznie produkt nie chwycił to trzeba sobie dać w tym momencie spokój i zgłaszać drużynę jako KS Toruń.

  6. Powrót do góry    #1446
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...ign=newswidget

    Mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało. Szczerze mówiąc zastanawiałem się w jakiej będzie formie bo tych operacjach i jak to będzie wyglądało.
    Trzymam kciuki, żeby wrócił jak najszybciej na tor we właściwej dla siebie dyspozycji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #1447
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Ostatnia kontuzja sie nie odnowila. Zrobil pare fikolkow to najwieksza obawa jest zapewne o nadgarstki.

  8. Powrót do góry    #1448
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jest Holder i Cholder.
    i pewno gdzieś jest tam jeszcze jakiś Holter
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #1449
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    [URL]

    Mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało. Szczerze mówiąc zastanawiałem się w jakiej będzie formie bo tych operacjach i jak to będzie wyglądało.
    Trzymam kciuki, żeby wrócił jak najszybciej na tor we właściwej dla siebie dyspozycji.
    Termos chyba powinien wykupić wysokie ubezpieczenie na Holtę...tylko gdzie on znajdzie jakiegoś dobrego brokera

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Morciasz (12-03-2019)

  11. Powrót do góry    #1450
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Odnośnie nazwy klub to sam Get Well powstał troche z przypadku, nie było sponsora tytularnego, zbiegło się to z kontuzją Warda,pomocą kontuzjowanym żuzlowcom .Na tamten momeny pomysł był dobry, wiadomo, że wszytskie Isotonick czy Energetyki to jedno i to samo, w 90% to jest marketing. Miało to sie wypromować siła rozpędu bez dodatkowego finansowania. Wygląda na to, że się nie udało, przynajmniej ja nie widze aby produkt odniósł sukces, chyba , że się myle i Get Well Sport Sp. z o. o. naprawde dobrze stoi. Jeśli jednak faktycznie produkt nie chwycił to trzeba sobie dać w tym momencie spokój i zgłaszać drużynę jako KS Toruń.
    Dzisiejsza nazwa duzo lepiej pasuje do tej drużyny niż KS. Niektórzy zdrowieją a angielskie brzmienie idealnie nawiązuje do międzynarodowego składu. Jak kiedyś klub postanowi powrócić do korzeni to wtedy będzie można się zastanowić nad którąś z historycznych nazw. Stal, Apator, Netia, Ks,.. Oczywiście z tą Netia żartuje ale chyba tylko ona jeszcze istnieje z firm które były jako drugi człon w nazwie. Unibaxu oczywiście nie liczę.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 11-03-2019 o 22:19

  12. Powrót do góry    #1451
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Oczywiście z tą Netia żartuje ale chyba tylko ona jeszcze istnieje z firm które były jako drugi człon w nazwie. Unibaxu oczywiście nie liczę.
    Jeszcze Elektrim

  13. Powrót do góry    #1452
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    nie zapominajcie o Adrianie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #1453
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a niby dlaczego mam Cię odsyłać? Znamy się, wiem jakie jest twoje podejście i OK.
    Kolegę z Lublina odesłałem, bo z jego wpisu jasno wynika, że nie ma wiedzy i wydaje mu się oczywiste to,
    że dla wszystkich kibiców toruńskiej drużyny musi być Apator, a tak przecież nie jest.
    Sam jako zwolennik nazwy Apator z pewnością doskonale wiesz,że są wśród nas i tacy którzy myślą inaczej.

    Pozdrawiam!
    Kolego Semen... Ja mieszkając poza Toruniem znam tylko jeden klub w Toruniu i jest to Apator. Większość w Polsce ludzi Apator właśnie kojarzy się z toruńskim żużlem.

    Pamiętam jak byłem w Toruniu na Wrzosach to rozmawiałem z kilkoma ludźmi to wszyscy mówili tylko "Apator". Innych nazw nie chcieli słyszeć. Były to osoby i starsze i nawet młodsze. Denerwowali się, gdy mówiono inną nazwę.
    Będąc u Was na Motoarenie zauważyłem tylko koszulki Apatoru i #DW43 (#DW43 - ze względu na Darcego, to wiadomo)
    Ludzie i kibice krzyczeli: "Apator" a nie Unibax, Adrianna, GetWell, itp. I to krzyczeli w tramwaju jadącym na Motoarenę, czy na stadionie.
    Będąc na stadionie narodowym w Wawie na GP ludzie krzyczeli: "Apaaaaator" - żadne Getwelle i Unibaxy

    I dla mnie jako dla kibica z innego miasta jest to naprawdę chora sytuacja. To tak jak by w Warszawie zmienić nazwę Legia na coś innego. To jest niepojęte.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W świadomości kibiców nie ma innego klubu jak Falubaz. Zgrzeblarki to jakaś prehistoria i to średnio chwalebna, bo najczęściej kisiliśmy się w drugiej lidze. O jeszcze bardziej odległych czasach to już prawie nikt nie pamięta.
    Kolega ma rację. W świadomości kibiców w Polsce jest tylko Falubaz jeżeli chodzi o Zieloną górę; Stal jeżeli chodzi o Gorzów no i Apator jeżeli chodzi o Toruń.

  15. Powrót do góry    #1454
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    nie zapominajcie o Adrianie
    Adrian już o Was nie pamięta

  16. Powrót do góry    #1455
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Adrian już o Was nie pamięta
    tak jak wy nie pamietacie, co o nim mowiliscie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    sth (12-03-2019)

  18. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    CHolder kapitanem

    i atmosfera jak widać na fejsie też jest... zobaczymy po pierwszych meczach.

  19. Powrót do góry    #1457
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    tak jak wy nie pamietacie, co o nim mowiliscie
    Trafiony, zatopiony.

  20. Powrót do góry    #1458
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Słyszałem że miejscowi zawodnicy wybrali Choldera kapitanem

  21. Powrót do góry    #1459
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Pamiętam jak byłem w Toruniu na Wrzosach to rozmawiałem z kilkoma ludźmi to wszyscy mówili tylko "Apator". Innych nazw nie chcieli słyszeć. Były to osoby i starsze i nawet młodsze. Denerwowali się, gdy mówiono inną nazwę.
    Wiesz - zależy jaka definicja osoby starszej. Ja chodziłem już na "Apatora", ale u mnie w rodzinie z tego co pamiętam starsze osoby chodziły jednak na "Stal"... przypuszczam, że starsze chodziły po prostu na żużel. To tak jak z kolejnymi pokoleniami kibiców i stadionami - w 2009 roku były pierwsze mecze na Motoarenie, i z roku na rok mamy coraz większy procent kibiców, którzy nigdy nie byli na Bronku.... i tak a propos - ilu kibiców jeszcze żyje, którzy chodzili na Sportową (tę toruńską, nie bydgoską...)?

    Zawody żużlowe na stadionie na Bema w 1946 r., kurcze, ale ja zdolny jestem:
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #1460
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    tak jak wy nie pamietacie, co o nim mowiliscie
    Pewnie ze pamiętamy. Sam pisałem o nim wiele nieprzychylnych rzeczy. Ale teraz startuje z Lwem na piersi wiec siła rzeczy mu kibicuje i życzę jak najlepiej. Poza tym to przyjemny gość poza torem.

    A z mojej strony nie była to żadna złośliwość

  23. Powrót do góry    #1461
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ale teraz startuje z Lwem na piersi wiec siła rzeczy mu kibicuje i życzę jak najlepiej.
    Trojanowski tez startował z lwem na piersi Tak, bez zlosliwosci, bo nie sądzę, że byłeś w grupie gnojącej swojego zawodnika
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  24. Powrót do góry    #1462
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Nie wiecie czy Holta dzisiaj trenowal ?

  25. Powrót do góry    #1463
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Tonder w aPolonii. Był w ogóle pomysł, żeby to któryś z naszych juniorów okazjonalnie startował za miedzą?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #1464
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Tonder w aPolonii. Był w ogóle pomysł, żeby to któryś z naszych juniorów okazjonalnie startował za miedzą?

    pomysł był... dzisiaj... jak przeczytali newsa o Tonderze.

  27. Powrót do góry    #1465
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Tylko kretyn wpadłby na pomysł wypożyczenia juniora. Jeśli Polonia zakontraktowała Tondera wiec w grę wchodziłby albo Igor albo Szwed. Jakakolwiek kontuzja jednego z nich to utratra jakiś tam pkt najpewniej małych ale być może bardzo ważnych. O wypożyczeniu Rydlewskiego, Nizgorskiego czy Janika moze pisać, osoba która ich nie widziała na torze. Polonia już ma lepszych od nich.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Jeszcze Elektrim
    Rzeczywiście jeszcze istnieje. Kiedyś czytałem o jego upadku ale to chyba był prognozowany i jakos przetrwał.

  28. Powrót do góry    #1466
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Rzeczywiście jeszcze istnieje. Kiedyś czytałem o jego upadku ale to chyba był prognozowany i jakos przetrwał.
    Istnieje, istnieje - Solorz to cwana bestia

  29. Powrót do góry    #1467
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    a ja kretyn myślałem, że ciepły ****idołek już przerobiliśmy. I to wieczne szorowanie doopą po równej do wyrzygania Motoarenie też otworzyło oczy. Zawsze można tłuc medale na minitorze, w tym jesteśmy mistrzami świata
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  30. Powrót do góry    #1468
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    A kogo ty chcesz wysłać na te nauki do Bydgoszczu? 21-latka czy 20-latka? tego pierwszego wyposażyć w sprzęt i wyeksplatować w tym sezonie maksymalnie i pożegnać a drugiemu nie wiadomo czy takie nauki coś dadzą. A kontuzja jednego czy drugiego przy braku rezerw może się skończyć źle. Ostro uczyc się to powinni ci co sa poza głównym składem juniorskim ale na razie nie nadają sie na wypożyczenie gdziekolwiek.

  31. Powrót do góry    #1469
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    A kogo ty chcesz wysłać na te nauki do Bydgoszczu? 21-latka czy 20-latka? tego pierwszego wyposażyć w sprzęt i wyeksplatować w tym sezonie maksymalnie i pożegnać a drugiemu nie wiadomo czy takie nauki coś dadzą. A kontuzja jednego czy drugiego przy braku rezerw może się skończyć źle. Ostro uczyc się to powinni ci co sa poza głównym składem juniorskim ale na razie nie nadają sie na wypożyczenie gdziekolwiek.

    zawsze można wysłać Ząbików... same plusy.

    u nas w końcu będzie jazda na dużym torze a tyfusiaki jakieś medale zdobędą...

  32. Powrót do góry    #1470
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Powstała praca naukowa o historii toruńskiego żużla - link od razu otwiera plik pdf. Jest mowa o tym, ze początek toruńskiego żużla to zawody na zimnej nawierzchni, czyli na śniegu. Kluczowy momoent rozwoju klubu to zawody na trawie w 1953. Marian Rose to tylko trener, nazwa Apator nie pojawia sie wcale. https://www.google.com/url?sa=t&rct=...jdvdZNdXWar7kh

  33. Powrót do góry    #1471
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Tonder w aPolonii. Był w ogóle pomysł, żeby to któryś z naszych juniorów okazjonalnie startował za miedzą?
    Po co Polonii juniorzy z zewnatrz,skro maja tam kuznie talentow pod wodza Jacka Wozniaka,najlepszego trenera mlodziezy na Pomorzu i Kujawach,ktoremu
    Zabiki,Kosciechy i inne nasze trenera moge tylko buty czyscic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #1472
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Powstała praca naukowa o historii toruńskiego żużla - link od razu otwiera plik pdf. Jest mowa o tym, ze początek toruńskiego żużla to zawody na zimnej nawierzchni, czyli na śniegu. Kluczowy momoent rozwoju klubu to zawody na trawie w 1953. Marian Rose to tylko trener, nazwa Apator nie pojawia sie wcale. https://www.google.com/url?sa=t&rct=...jdvdZNdXWar7kh
    Patrząc na numerację, to chyba tylko fragment jakiegoś "dzieła".
    Udawane państwo, udawana nauka, ludzie udający naukowców, to i rozprawy naukowe na takim poziomie.
    Zresztą ci tzw. "naukowcy humaniści" to fachowcy od przepisywania kawałków rożnych opracowań, ubierania ich w słówka i łączenia w innych konfiguracjach.
    Najczęściej te magistry lub doktóry zostają później wykreowani przez media ekspertami...

    Mój ulubieny kawałek:

    Jednym ze słabszych pod względem osiągnięć sportowych sezonów był rok 1970,
    w którym zawodnicy z Torunia uzyskali ostatnie miejsce w Drugiej Lidze Żużlowej. Nie
    był to jednak spadek długotrwały, bowiem już w 1972 r. znów powrócili na podium, zajmując
    3 miejsce. Rok później „Stal” Toruń zdobyła wicemistrzostwo Ligi, by w 1974 r. zakończyć
    sezon na odległym 5 miejscu. Zawodnicy „Stali” ponownie wywalczyli wicemistrzostwo w 1975 r.
    Potem, aż do 1982 r., pozostawali już jednak poza podium. Należy zauważyć,
    że od 1976 r. zawodnicy „Stali” Toruń rywalizowali w Pierwszej Lidze Żużlowej.
    W 1986 r. reprezentanci „Apatora” Toruń odnieśli triumf w Pierwszej Lidze Żużlowej,
    pokonując „Polonię” Bydgoszcz, „Unię” Leszczno oraz „Falubaza” Zielona Góra. Trenerem
    zwycięskiej drużyny był wówczas Jan Ząbik. Po zmianach w punktacji w 1988 r. zawodnicy
    „Apatora” znaleźli się na 4 miejscu, a w 1989 r. spadli w ogólnej punktacji o kolejne
    trzy pozycje.
    Zastanawiam się, jak ktoś tak piszący zdał maturę z języka polskiego?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-03-2019 o 07:22

  35. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Pisałem jeszcze w zeszłorocznym wątku, żeby IKS'a dać na wypożyczenie i zostawić duet Szwed - Kiełbasa. Nie byłoby już żadnych wątpliwości co do nazwy... wróć, musi być chociaż jeden miejscowy kozioł ofiarny w razie ewentualnej porażki.

  36. Powrót do góry    #1474
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ja jestem ciekaw co z Holtą. skoro piszą, że został zwolniony z obowiązków promocyjnych. to tak dziwnie to wygląda.

  37. Powrót do góry    #1475
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Co wy wymagacie od Holty jak on u nas jest na spokojnej emeryturze.

  38. Powrót do góry    #1476
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ja jestem ciekaw co z Holtą. skoro piszą, że został zwolniony z obowiązków promocyjnych. to tak dziwnie to wygląda.
    Po znajomości mógłby ściągać trochę taniej dla znajomych....
    "Ceny łososia norweskiego biją kolejne rekordy. W ciągu ostatniego roku ceny łososia norweskiego wzrosły już prawie dwukrotnie - do 76,09 koron norweskich za kilogram. Lokalni przetwórcy ostrzegają, że długotrwałe wzrosty cen surowca spowoduje wzrost cen na rynku i odczują go klienci końcowi. Tym bardziej, że Polska jest największym odbiorcą norweskiego łososia - informuje serwis Trojmiasto.pl"
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  39. Powrót do góry    #1477
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Co wy wymagacie od Holty jak on u nas jest na spokojnej emeryturze.
    dostanie trzynastke?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #1478
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    dostanie trzynastke?
    Na pewno 500+ bo mu tego komornik przynajmniej nie zabierze.

  41. Powrót do góry    #1479
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Po znajomości mógłby ściągać trochę taniej dla znajomych....
    "Ceny łososia norweskiego biją kolejne rekordy. W ciągu ostatniego roku ceny łososia norweskiego wzrosły już prawie dwukrotnie - do 76,09 koron norweskich za kilogram. Lokalni przetwórcy ostrzegają, że długotrwałe wzrosty cen surowca spowoduje wzrost cen na rynku i odczują go klienci końcowi. Tym bardziej, że Polska jest największym odbiorcą norweskiego łososia - informuje serwis Trojmiasto.pl"
    Haha, syf i trucizna, ale ciemny lud wszystko kupi. To już Karpovy i Okoniewskie wyszły u nosaczy z jadłospisu?

  42. Powrót do góry    #1480
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Rune Holta. Zawodnik na którego dobra jazdę liczy tylko jedna osoba w Toruniu. Prezes Terminski.
    Pewnie z 80% kibicow zastanawia się czy Norweg tym razem cało zakonczy sezon a reszta czy w ogóle go zacznie.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    stone_gossard (13-03-2019)

  44. Powrót do góry    #1481
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No tak już działa psychika tłumu, że musi sobie znaleźć kozła ofiarnego...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (13-03-2019)

  46. Powrót do góry    #1482
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ja jestem ciekaw co z Holtą. skoro piszą, że został zwolniony z obowiązków promocyjnych. to tak dziwnie to wygląda.
    nieciekawie - https://nowosci.com.pl/rune-holta-je...13960616#sport

  47. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta

    ufff. na szczęście nie nadgarstki. jest dobrze.

  48. Powrót do góry    #1484
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ja jestem ciekaw co z Holtą. skoro piszą, że został zwolniony z obowiązków promocyjnych. to tak dziwnie to wygląda.
    Uff! Dobrze, że na końcu dodali to "promocyjnych"

  49. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Nie wiem czy takie uff. Akurat bez Holty ta kapela zaczęła w zeszłym sezonie grać i trąbić. Termos pewnie chciał tylko zrobić dobry gest w duchu get well, ale jak widać komornik nie daje za wygraną

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •