Strona 25 z 177 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ale jaki niewypał? Paweł dwa sezony dawał tyłka po całości i jeszcze był obrażony, że nie jeździ we wszystkich biegach. Niech posmakuje chleba z innej piekarni. Może mu to wyjdzie na dobre.
    Po sezonie 2015 Doyla też tu bardzo wielu wyrzucało, a czy to był dobry ruch? Szkoda, że wiele rzeczy dopiero widać z perspektywy czasu.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    O IKS'e zapomniałeś, czy to już wychowanek Frątczaka?
    Iks jest jeszcze juniorem ale jego czas jazdy w Toruniu zbliża się ku końcowi. Tu nie ma miejsca na dziadostwo. Znaczy jest ale dla obcych.
    Oglądanie jego w akcji to beda dla mnie jedyne emocje związane z meczami Getwella, no chyba ktoś ze szkółki zaskoczy.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Sprowadzenie Kościucha to bardzo dobry (choć przypadkowy) transfer i każdy znający się na żużlu kibic to potwierdzi. Problemem jest Holta i stary Holder.
    No to ja może się na żużlu nie znam ale jazda Kościucha jakoś mnie nie porywa. Prześledziłem jego wyniki rywalizacji z ekstraligowcami w zeszłym sezonie, czyli jakieś tam mistrzostwa i turnieje towarzyskie i dupy to nie urywa. Nawet wyniki z 15 biegów w I lidze też szału nie robią a dominatorzy I ligowi to w ekstralidze co najwyżej doparowi. Ma facet ambicje ale juz brak możliwości aby stać się znaczącym grajkiem w ekstralidze.

  2. Powrót do góry    #1082
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Tymczasem te obecne transfery przekladaja sie na sprzedaz karnetow. Na razie jest to 30% tego co w adekwatnym czasie rok temu. W sumie ciezko jest sie temu dziwic.

    vs.


    "Idzie mizernie, jeśli mam być szczery. Na ten moment, 4 lutego, sprzedaliśmy o 30 proc. mniej karnetów niż w analogicznym okresie rok temu - mówi Przemysław Termiński w rozmowie z torun.eska.pl."


    to niezłe czytanie ze zrozumieniem mordo
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  3. Powrót do góry    #1083
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Po sezonie 2015 Doyla też tu bardzo wielu wyrzucało, a czy to był dobry ruch? Szkoda, że wiele rzeczy dopiero widać z perspektywy czasu.



    Iks jest jeszcze juniorem ale jego czas jazdy w Toruniu zbliża się ku końcowi. Tu nie ma miejsca na dziadostwo. Znaczy jest ale dla obcych.
    Oglądanie jego w akcji to beda dla mnie jedyne emocje związane z meczami Getwella, no chyba ktoś ze szkółki zaskoczy.



    No to ja może się na żużlu nie znam ale jazda Kościucha jakoś mnie nie porywa. Prześledziłem jego wyniki rywalizacji z ekstraligowcami w zeszłym sezonie, czyli jakieś tam mistrzostwa i turnieje towarzyskie i dupy to nie urywa. Nawet wyniki z 15 biegów w I lidze też szału nie robią a dominatorzy I ligowi to w ekstralidze co najwyżej doparowi. Ma facet ambicje ale juz brak możliwości aby stać się znaczącym grajkiem w ekstralidze.
    No nie wiem jak moze porwac jazda jak sie patrzy na wyniki...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #1084
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    vs.


    "Idzie mizernie, jeśli mam być szczery. Na ten moment, 4 lutego, sprzedaliśmy o 30 proc. mniej karnetów niż w analogicznym okresie rok temu - mówi Przemysław Termiński w rozmowie z torun.eska.pl."


    to niezłe czytanie ze zrozumieniem mordo
    Mea Culpa. To stąd, że SyFy czytam maksymalnie "po łebkach"

  5. Powrót do góry    #1085
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Deja vu. Pod względem ilości idzie w ślady ojca, oby tym razem z jakością było lepiej.



    Wyniki się poprawiły, awans z 7 na 5 miejsce to spory przełom, zwłaszcza, że w zeszłym roku do play-off zabrakło niewiele, a siódma lokata została sprezentowana przez notabene Łagutę. Gdyby nazwiska nie miały znaczenia właściciel nie skarżyłby się do mediów na tak dramatyczny zjazd w sprzedaży karnetów. Oby inauguracja wypadła pomyślnie i nowe nabytki sprostały wymaganiom Ekstraligi nakręcając frekwencję w dalszej części sezonu, w przeciwnym razie dość szybko niejedno oklepane nazwisko padnie na tym wątku w kontekście składu 2020. Chyba nawet nie będę Ci musiał o tym przypomnieć na wiosnę

    Dlategoż, z całym szacunkiem dla Twojego szerokiego repertuaru, niech każdy zostanie przy swoim klepaniu, mi przecież Twoje do szafy absolutnie nie przeszkadza, każdy ma prawo do swojej opinii.
    Zartujemy czy piszemy powaznie?
    Jaki przelom males w zeszlym roku? Przez 3/4 sezonu jezdzili jak amatory,koncowka byla nieco lepsza i tyle z przelomu.
    Zajecie 5 miejsca to zaden sukces na miare torunskiego kibica.
    Ten zadowoli sie tylko skuteczna jazda o PO a potem medal.
    W przeciwienstwie do killku innych osrodkow tkwimy od kilku lat w marazmie a to najgorsze co moze byc.
    Spadek i walka o awans,walka o medale,to nakreca frekwencje a nie lawirowanie od kilku lat kolo 4-6 miejsca z jednym wyjatkiem.
    U nas nawet baraz byl wydarzeniem na 12.000 luda,bo to byl mecz o cos.
    Porzadny wynik w Zielonej Gorze i o frekwencje na inauguracje w Toruniu raczej nie powinnismy sie martwic,choc nawet
    przy zwyciestwie z Falubazem ,jakiegos szalu nie przewiduje.Druzyna musi zdobyc ponownie zaufanie kibicow ktorzy maja dosc
    bezjajecznej jazdy od kilku sezonow,z wyjatkami ktore mozna policzyc na palcach jednej reki.
    Beda jezdzic z jajem ,nikt nie bedzie patrzyl na to ,ze pod 2 zamiast Pawla jest Norbert a pod 4 Holta.
    Tylko niektorzy zyja w jakims wyimaginowanym swiecie,gdzie wychowanek jest swietoscia i bez niego nie ma klubu i kibicow.
    Oczywiscie,ze dobry swojak to wartosc dodana,ale ona nie przeklada sie na frekwencje az tak bardzo jak wyniki druzyny i
    jazda cieszaca oko.

    Co do szafy,to w sumie mam w czterech literach co o mnie myslisz.
    Nie naleze po prostu do tak swiatlych ludzi ktorzy uwazaja,ze upadek klubu jest
    czyms wspanialym i odzywczym a Nice Liga tak chwalona przez niektorych w niczym nie rozni sie
    od SE.Tak samo zepsuta przez regulaminy,dziwnych ludzi i wyscig szczurow.
    Wrecz przeciwnie,uwazam ,ze trzeba byc kretynem a nie kibicem aby zyczyc klubowi upadku tylko dlatego,
    ze mu sie stadion,zawodnik czy prezes nie podoba.
    Krytyka owszem jest potrzebna ale klub to dla mnie cos wiecej niz Holta czy Terminski,wiecej niz Pawelek czy Adrian i nigdy by mi przez gardlo nie przeszlo
    aby zyczyc Apatorowi spadku,nawet jak w tej chwili nazywa sie Get Well.
    Jezeli to dla Ciebie nazywa sie staniem przy szafie,mamy zupelnie inne pojecie o kibicowaniu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-02-2019 o 12:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Lipa_PL (14-02-2019), Penhall (13-02-2019), Zubr (13-02-2019), lego (13-02-2019), stone_gossard (13-02-2019)

  7. Powrót do góry    #1086
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Niestety żużel, sport się zmienia i my na to nic nie poradzimy, takie czasy
    coraz mniej wychowanków w składzie co gorsza patrząc na zachodnią piłkę
    to nie coraz mniej wychowanków w składzie ale nawet coraz mniej reprezentantów z
    danego kraju w drużynach krajowych. U nas jest to samo, coraz mniej wychowanków
    ale wyznacznikiem ilości ludzi na stadionie nie są wychowankowie robiący po 3-4 pkt w meczu
    a wygrane mecze, jestem przekonany że po 2 wygranych meczach na start MA będzie
    pękać w szwach.
    Takich jak my sentymentalnych marudów tęskniących za tym co było jest garstka.

  8. Powrót do góry    #1087
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie naleze po prostu do tak swiatlych ludzi ktorzy uwarzaja,ze upadek klubu jest
    czyms wspanialym i odzywczym

    uważają!!!


    a co do marudzenia na skład: ja chcę zawodników uśmiechniętych, przyjaznych i wesołych

    np.
    • bardzo lubię Jasona Doyle'a, oglądałem jego filmiki na youtube i jego czarny charakter, spoko kolo, mimo mistrzostwa skromny
    • a Holta to taki buc i burak, ubliżał Kaczmarkowi mocno
    • Paweł był spoko, ale potem zaczął z bidonem świrować i walić z dupy do mediów na Frątczaka - rażący brak solidarności z klubem, dobrze, że kopa dostał
    • Miedziński też taki trochę buc, stopery do uszu na prezentacji i byle swoje odklepać
    • Chris Holder był luzak i spoko, ale życie (rozwód i Darcy) go przetyrało i teraz taki smutek od niego bije, szkoda gościa



    poza tym nie wiem czy Miedziak i Paweł to tacy wychowankowie, jeden chyba z Łodzi pochodzi, a drugi z Lubicza?
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 13-02-2019 o 11:18
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #1088
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W przeciwienstwie do killku innych osrodkow tkwimy od kilku lat w marazmie a to najgorsze co moze byc.
    Przynajmniej tutaj się zgadzamy. Jakie zatem wyjście z impasu?

    Pierwsze, co postulujesz, kupować co roku kolejnych najemników gorszego sortu, z nadzieją, że w końcu któryś odpali i nie przeskoczy przy pierwszej-lepszej ofercie na inny okręt. Zadanie z roku na rok coraz trudniejsze, bo inne ośrodki budżetowo odjeżdżają, a przy okazji cześć najwierniejszych widzów, dla których kto zakłada toruński kewlar ma jakiekolwiek znaczenie, jak widać także zaczyna pomału odpuszczać.

    Drugie, dać pojeździć perełkom, zbudować prawdziwe fundamenty i przestać być zakładnikiem kibiców sukcesu. Lekki post dobrze by zrobił, skoro dla takich 5 miejsce w Polsce to żaden sukces. Takie rozwiązanie wcale nie musi oznaczać spadku i mrzonką jest myślenie, że kolejny Kaczmarek lub Bogdanowicz uchroni ten domek z kart przed zawaleniem. Gdyby nie osławiony kodeks etyczny sportu żużlowego pewnie dziś jako beniaminek nie nadążalibyśmy z drukowaniem karnetów.

    A tak jedyna nadzieja w tym, że Shrek dosypie talarów i na MA trafi upragniony Madsen. Może nazwisko nie rzuca na kolana, ale robi wynik w Ekstralidze, a to przecież największa świętość. W niższych ligach zakręcają w prawo.

    W sumie wszyscy tutaj żyjemy jakimiś mitami, ja mam swoje perełki, inni Apator, z którego pozostała tylko kolejna legenda szkoląca na chińską modłę. Dla jednych liczą się składniki od lokalnych wytwórców, innym do szcześcia wystarczy opakowanie z napisem Made in Toruń. Zawodnikom wszystko jedno, byle kasa się zgadzała, a tylko nasze wyimaginowane lokalne wojenki napędzają ten biznes, więc moze lepiej trzymajmy się konwencji i przymknijmy oko na ten drużynowy teatr przebierańców.

  10. Powrót do góry    #1089
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Może zaczniemy od tego, że wskazesz mi gdzie postuluje aby ciągle zatrudniać nowe gwiazdy.

    Co do wyjscia w impasu ,to zalezy od ilosci kapusty ktora bedziemy dysponowac.
    Nie znam obecnych realiow ale chyba jest dosc srednio,bo rozmowy sie kleja tylko do pewnej
    sumy.Jak inni przebija,Termos mowi pas i odpuszcza,wiec albo sciagnie do klubu sponsorow
    albo dalej bedziemy sie kisic w skladzie srednim z nadziejami na lud szczescia ktory da nam PO.
    O sklad mnie nie pytaj,bo w sumie mi nie pasuje tylko Holta w tej kamandzie.Nie dlatego,ze przykleili mu latke
    centusia czy klotliwego upierdliwca.On moim zdaniem lepszy nie bedzie a z duza doza prawdopodobienstwa
    czeka go jeszcze wiekszy zjazd niz w 2018.Kto wie czy Rysio nie podzieli losu Pawla i nie strzeli focha juz
    w 3-4 kolejce.W kazdym badz razie Kosciuch ma spora szanse jazdy w 4-5 biegach.Nie wiem jeszcze tylko co
    to oznacza dla druzyny.Zobaczymy.Ambicji odmowic mu nie mozna.
    Mlodych gniewnych Polakow tez nie ma na horyzoncie.Marazm.Ci ci sa nie bardzo maja
    ochote na zmaine otoczenia.
    O juniorach nie ma nawet co dyskutowac,bo nie ma o czym.Niestety.
    Licze na lepsza jazde IKS-a,choc po dosc fatalnym sezonie ciezko byloby o gorsza.
    Reszta jest milczeniem,bo Bogdanowicz to typowe latanie dziury,choc nie wykluczam,ze bedzie z niego pociecha.

    Nie wiem jaka bedzie przyszlosc klubu.Zawodnicy wiaza sie na kilka lat z pracodawcami,nastepcow Miedzina i Pawla nie widac.
    Z pozycji sredniaka ciezko bedzie uciec,spasc mozna nawet z gwiazdami w skladzie.
    Skoro jest Holta i Holder,znaczy nie bylo nas stac na Lagute i Hampela/Kolodzieja.
    Chcac zaistniec w lidze,bede musieli o kogos sie licytowac,niestety.
    Byc moze jednak pozostaniemy na dluzej w srodku tabeli lub czeka nas walka o utrzymanie.
    Sporo bedzie zalezec od tego sezonu.Slaby sezon to znowu sporo zmian,jesli uda sie wywalczyc PO,
    podejrzewam pojda za ciosem i pewnie bede na kogos polowac.Na dzien dzisiejszy nie potrafie odpowiedziec
    na pytanie co bedzie w pazdzierniku i jaki klub bedziemy mieli w 2020.
    Z powodu dekady zaniedban ,chcac sie liczyc musimy kupowac.
    W klubie wiedza najlepiej na co nas stac,na kogo nas stac.
    Osobiscie jestem pogodzony z tym,ze jestesmy juz nie jedna z czterech druzyn,jak to jeszcze
    niedawno bywalo,ale jedna z osmiu druzyn.SE sie zmienila.Juz nie ma biednych i bogatych.
    Sa bogaci i bardzo bogaci.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-02-2019 o 18:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    polewaczka (13-02-2019)

  12. Powrót do góry    #1090
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    a co do marudzenia na skład: ja chcę zawodników uśmiechniętych
    No to Ułamek jak znalazł.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1091
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Grisza też

  14. Powrót do góry    #1092
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    to i Hancock
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sth (13-02-2019)

  16. Powrót do góry    #1093
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Sympatyczny Vacul też podejdzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #1094
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    uważają!!!


    a co do marudzenia na skład: ja chcę zawodników uśmiechniętych, przyjaznych i wesołych

    np.
    • bardzo lubię Jasona Doyle'a, oglądałem jego filmiki na youtube i jego czarny charakter, spoko kolo, mimo mistrzostwa skromny
    • a Holta to taki buc i burak, ubliżał Kaczmarkowi mocno
    • Paweł był spoko, ale potem zaczął z bidonem świrować i walić z dupy do mediów na Frątczaka - rażący brak solidarności z klubem, dobrze, że kopa dostał
    • Miedziński też taki trochę buc, stopery do uszu na prezentacji i byle swoje odklepać
    • Chris Holder był luzak i spoko, ale życie (rozwód i Darcy) go przetyrało i teraz taki smutek od niego bije, szkoda gościa



    poza tym nie wiem czy Miedziak i Paweł to tacy wychowankowie, jeden chyba z Łodzi pochodzi, a drugi z Lubicza?
    Przeczytaj dziesięć razy to co napisałeś, bo większych bzdur o Jasonie i Miedziaku to w życiu nie czytałem, a od kibica KST na pewno.

    Zmień avatar, proszę, bo takim myśleniem charakteryzują się wszyscy kibice sukcesu wszystkich klubów w kraju.
    Miedziak Ci nie potrzebny, Doyle OK - toż to pasuje do każdego ośrodka.
    Oni myślą tak samo: Adi do niczego, a Jason to megarajder.
    ...a co ten Doyle zrobił dla tego klubu? Półtora sezonu grał w ch.... -to minimum, bo w zasadzie to wychodzi na dwa sezony.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-02-2019 o 17:37

  18. Powrót do góry    #1095
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    w 2015 roku Adrian robił dla nas 95 punktów w 15 meczach

    Doyle zrobił 155 punktów w 18 meczach

    w 2018 roku Jason dla nas woził cenne punkty, a Miedziak nas zostawił dla Cieślaka i Świącika którzy go wysyłali do psychiatryka


    Teraz ja ciebie pytam Semen - który z nich w tych dwóch latach zrobił więcej dla klubu, ha?
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 13-02-2019 o 17:57
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  19. Powrót do góry    #1096
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...a czy ja napisałem kto z nich zrobił więcej w dwóch sezonach?
    Nie, to co mi bajki piszesz. Doyle pkt. robi tylko jakoś one o niczym nie decydowały jak dotąd.
    Jak pojedzie coś ważnego, choćby na miarę awansu do finału jak Adi w 2016 to będę mu klaskał,
    Dotąd nic takiego nie miało miejsca,wręcz przeciwnie.
    W jednym z tych sezonów miał focha i generalnie klub w dupie, a w drugim najważniejsze biegi zawalał.
    Tyle po tych punktówkach, że zarobił, a my gówno z tego mieliśmy.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    sth (13-02-2019)

  21. Powrót do góry    #1097
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no sam się pytasz "...a co ten Doyle zrobił dla tego klubu?" to odpowiadam

    a żużlowcy zawsze jadą jak mogą, a nie, że jadą o finał to nagle skrzydeł dostają, Miedziakowi akurat te półfinały w 2016 wyszły, ale reszta sezonu mu nie wyszła

    przypominam, że m.in. przez Miedzińskiego teoretycznie pierwszy raz spadliśmy z ligi w 2017. Miedziak prawie nas spuścił i sobie poszedł do ludzi którzy mu ubliżali

    wolę Jasona Doyle'a z charakteru i z wyników po prostu, Jason jest bardziej otwarty też na kibiców, a nie wiecznie spięty Adrian.

    a twój powyższy post ładnie pokazuje umiejętności Adriana - Adrian na pełnych obrotach nie sięga do pięt sfochowanemu i zawalającemu Doyle'owi
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  22. Powrót do góry    #1098
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Miedziak zawsze dawał z siebie wszystko, to że za bardzo chciał i mu przez to nie wychodziło to inna sprawa.
    W 2017 nie było inaczej, jechał bardzo dobry sezon, a po kontuzji podstawiał naszym fajtłapom swój sprzęt. To właśnie ten jeden silnik od Kowalskiego, który nasi z Częstochową przerzucali z ramy do ramy, bo wszystko od stojącego w parku maszyn PJ nadawało się tylko do kibla.
    Teraz zrozumieli i biorą więcej silników od Rycha, chociaż jak słyszę, że Iver jak siada na sprzęt naszych juniorów to dostaje ekstazy, a sam nie może sobie nic załatwić, to też mnie nie napawa optymizmem przed nadchodzącym sezonem.

    Ps Play-offy 2017 to też dobry przykład ile "daje" klubowi taki Doyle.

  23. Powrót do góry    #1099
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    no sam się pytasz "...a co ten Doyle zrobił dla tego klubu?" to odpowiadam

    a żużlowcy zawsze jadą jak mogą, a nie, że jadą o finał to nagle skrzydeł dostają, Miedziakowi akurat te półfinały w 2016 wyszły, ale reszta sezonu mu nie wyszła

    przypominam, że m.in. przez Miedzińskiego teoretycznie pierwszy raz spadliśmy z ligi w 2017. Miedziak prawie nas spuścił i sobie poszedł do ludzi którzy mu ubliżali

    wolę Jasona Doyle'a z charakteru i z wyników po prostu, Jason jest bardziej otwarty też na kibiców, a nie wiecznie spięty Adrian.

    a twój powyższy post ładnie pokazuje umiejętności Adriana - Adrian na pełnych obrotach nie sięga do pięt sfochowanemu i zawalającemu Doyle'owi
    1)Tym postem wystawiasz sobie laurkę osoby nie znającej kompletnie historii toruńskiego klubu,a raczej znającej losy drużyny tylko w paru ostatnich latach.
    Adrian Miedziński nigdy nie był asem, ale wiele razy za ten klub nadstawiał karku jeżdżąc nie w pełni zdrowy i robiąc ważne punkty.

    2)W żadnym miejscu nie napisałem,że Kangur robił mało punktów.
    Napisałem tylko, że tak naprawdę niczym szczególnym nie zapisał się w wspomnianej powyżej historii.
    Robił punkty podobnie jak Protasiewicz, Gollob, Sayfutdinov, P.Karlsson czy kilku lub kilkunastu innych.
    Nic ponadto.

  24. Powrót do góry    #1100
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Niestety żużel, sport się zmienia i my na to nic nie poradzimy, takie czasy
    coraz mniej wychowanków w składzie co gorsza patrząc na zachodnią piłkę
    to nie coraz mniej wychowanków w składzie ale nawet coraz mniej reprezentantów z
    danego kraju w drużynach krajowych. U nas jest to samo, coraz mniej wychowanków
    ale wyznacznikiem ilości ludzi na stadionie nie są wychowankowie robiący po 3-4 pkt w meczu
    a wygrane mecze, jestem przekonany że po 2 wygranych meczach na start MA będzie
    pękać w szwach.
    Takich jak my sentymentalnych marudów tęskniących za tym co było jest garstka.
    Ciezko jest porównywac piłke nozną z żużlem. Piłka to sport uprawiany na całym świecie, w miastach a ilość piłkarzy zawodowych i amatorskich trzeba liczyć w milionach. Natomiast żużel to kilka krajów na świecie i właściwie jedna profesionalna liga. Reszta to półprofesionalne i amatorskie. Zawodników trzeba liczyć raczej w setkach zarówno tych zawodowych jak i amatorskich. Przy tych ilościach brak wartościowego wychowanka w klubie bedącym czołówką światowąto raczej powód do wstydu za niedbalstwo a nie jakiś trend światowy.

    W 2011 Unibax przez całą runde zasadniczą przegrał 2 mecze 1 zremisował i stracił 1 bonusa. Łącznie zdobył 29pkt z 35 możliwych a frekwencja na Motoarenie wyszła średnio ponad 9,5 tys. Nie łudziłbym się, że 2-3 wygrane mecze ściągną na trybuny komplety.

    Tak w kwestii światowych trendów sportowych w przełozeniu na Ekstraligę takie zestawienie medalistów od 2012
    2012
    1. Tarnów - Kołodziej
    2. Gorzów - Zmarzlik
    3. Toruń - Miedziński

    2013
    1. ZG- Dudek
    2. Toruń - Miedziński
    3. Tarnów - Kołodziej

    2014
    1. Gorzów- Zmarzlik
    2. Leszno - Pawlicki
    3. Tarnów - Kołodziej

    2015
    1. Leszno - Pawlicki
    2. Wrocław - Janowski
    3. Tarnów - Kołodziej

    2016
    1. Gorzów - Zmarzlik
    2. Toruń - Przedpełski
    3. ZG - Dudek

    2017
    1. Leszno - Pawlicki
    2. Wrocław - Janowski
    3. Gorzów - Zmarzlik

    2018
    1. Leszno - Pawlicki
    2. Gorzów - Zmarzlik
    3. Wrocław - Janowski

    Wynika z tego, że wszyscy medaliści przez ostatnie 7 lat posiadali w składzie mocnego bądź bardzo mocnego wychowanka. Oczywiście może byc to całkowity przypadek, a posiadanie swojaka nie gwarantuje medalu ale nie ma w tym zestawieniu drużyny bez niego.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a czy ja napisałem kto z nich zrobił więcej w dwóch sezonach?
    Nie, to co mi bajki piszesz. Doyle pkt. robi tylko jakoś one o niczym nie decydowały jak dotąd.
    Jak pojedzie coś ważnego, choćby na miarę awansu do finału jak Adi w 2016 to będę mu klaskał,

    Dotąd nic takiego nie miało miejsca,wręcz przeciwnie.
    W jednym z tych sezonów miał focha i generalnie klub w dupie, a w drugim najważniejsze biegi zawalał.
    Tyle po tych punktówkach, że zarobił, a my gówno z tego mieliśmy.
    Tak dla uściślenia.
    Miedziński w ZG wygrywa 14 bieg czym gwarantuje finał 2016
    Doyle daje sie objechać na ostatnim okrązeniu we Wrocławiu i przegrywa play-off 2018.

  25. Powrót do góry    #1101
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Tak dla uściślenia.
    Miedziński w ZG wygrywa 14 bieg czym gwarantuje finał 2016
    Doyle daje sie objechać na ostatnim okrązeniu we Wrocławiu i przegrywa play-off 2018.
    Jeszcze bardziej uściślając, dał się objechać w sposób co najmniej (lub jak kto woli -zaskakująco) frajerski.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 13-02-2019 o 22:01

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    stone_gossard (13-02-2019)

  27. Powrót do góry    #1102
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    dzieki niemu w ogóle mogliśmy te play offy powąchać, a wy mu jedno kółko wypominacie? pewnie nawet spec frontchuck mu nie powiedział o co jedzie
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #1103
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Bez przesady. Az tak nikt mu tego nie wypomina.
    Ja tam lubie tego calego Jasona i ciesze sie, ze u nas zostal. Malo tego. Licze na jego lepsza poprawe w tym roku. Kto wie ? Moze jeszcze bedziemy go stawiac w jednym rzedzie z Jonssonem, Loramem czy Sullivanem ?

  29. Powrót do góry    #1104
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przeczytaj dziesięć razy to co napisałeś, bo większych bzdur o Jasonie i Miedziaku to w życiu nie czytałem, a od kibica KST na pewno.

    Zmień avatar, proszę, bo takim myśleniem charakteryzują się wszyscy kibice sukcesu wszystkich klubów w kraju.
    Miedziak Ci nie potrzebny, Doyle OK - toż to pasuje do każdego ośrodka.
    Oni myślą tak samo: Adi do niczego, a Jason to megarajder.
    ...a co ten Doyle zrobił dla tego klubu? Półtora sezonu grał w ch.... -to minimum, bo w zasadzie to wychodzi na dwa sezony.
    Zapomniałeś dopisać, ze w pojedynkę zniszczył znakomicie zapowiadającą się karierę Krzyżanowskiego xDDD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #1105
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    W 2011 Unibax przez całą runde zasadniczą przegrał 2 mecze 1 zremisował i stracił 1 bonusa. Łącznie zdobył 29pkt z 35 możliwych a frekwencja na Motoarenie wyszła średnio ponad 9,5 tys. Nie łudziłbym się, że 2-3 wygrane mecze ściągną na trybuny komplety.
    2011 rok z Kingpinem przesiedzieliśmy w szafie szofera Karkosika, dlatego przypomnij mi, ilu wychowanków było w składzie. No nie wliczaj najemników w postaci Sullivana i Holdera, bo to wiadomo, złotówy. Strzelam, czterech, w porywach do sześciu?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #1106
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zapomniałeś dopisać, ze w pojedynkę zniszczył znakomicie zapowiadającą się karierę Krzyżanowskiego xDDD
    Krzyżanowski dał sobie spokój z żużlem po upadku w Częstochowie.
    Swoją drogą szkoda chłopaka.

  32. Powrót do góry    #1107
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Krzyżanowski dał sobie spokój z żużlem po upadku w Częstochowie.
    Swoją drogą szkoda chłopaka.
    To był taki sam talent jak Konieczny. Dla niego dobrze się stało, że dał sobie spokój z żużlem.

  33. Powrót do góry    #1108
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    2011 rok z Kingpinem przesiedzieliśmy w szafie szofera Karkosika, dlatego przypomnij mi, ilu wychowanków było w składzie. No nie wliczaj najemników w postaci Sullivana i Holdera, bo to wiadomo, złotówy. Strzelam, czterech, w porywach do sześciu?
    Z szafy do szafy, co za życie. Dwóch słabych juniorów plus Adrian. Reszta składu światowa, wynik jak marzenie a na trybunach średniawo. A to niby wynik ściąga tłumy.

    Pamietam z tamtego sezony jedną bardzo radosną rzecz. Kiedy wracaliśmy z meczu o brąz z Gorzowa, pojawiła sie informacja o tym że właściciel wywalił na zbity pysk Holtę. Radości nie było końca. Może i w tym sezonie takie coś mnie spotka.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    polewaczka (14-02-2019), sth (14-02-2019)

  35. Powrót do góry    #1109
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    W sezonach 2005 - 2006 jechalismy 5 wychowankami w skladzie, wynik sportowy byl podobny,bo raz 7 raz 4 miejsce a srednio chodzilo 7.000.
    Wynika z tego,ze im mniej wychowankow,tym frekwencja wyzsza.
    Pozbyc sie Igora i srednio 10.000 przyjdzie,co bedzie przyzwoitym wynikiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #1110
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zapomniałeś dopisać, ze w pojedynkę zniszczył znakomicie zapowiadającą się karierę Krzyżanowskiego xDDD
    Nie zniszczył, ale swoim zachowaniem potwierdził to że ma kolegów z drużyny w dupie.

    Zresztą co Ty o Krzyżanowskim chcesz dyskutować? Jak go widziałeś, jak przypuszczam, w 2-3 może 4 zawodach.

    Co by jednak nie mówić szkoda Dawida, bo był jedynym od czasu Pawła, który naprawdę dobrze rokował.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 14-02-2019 o 08:08

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    sth (14-02-2019)

  38. Powrót do góry    #1111
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    821
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Panowie kto był z Was na derbach w Bydgoszczy na początku lipca 2005? - odległe czasy

  39. Powrót do góry    #1112
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zresztą co Ty o Krzyżanowskim chcesz dyskutować? Jak go widziałeś, jak przypuszczam, w 2-3 może 4 zawodach.
    Nie no gdzie bym śmiał "dyskutować" z nadczłowiekiem
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #1113
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Doylowi zapału do Ekstraligi starczyło na pół sezonu, później wiadomo jaki miał priorytet. Gdyby było inaczej pewnie nie jeździłby dziś w Toruniu. Zeszły sezon jak na Mistrza Świata miał przeciętny, trochę usprawiedliwia go kontuzja, ale Sullivan i Miedziak nie w pełni zdrowia potrafili udźwignąć ciężar odpowiedzialności w decydującym momencie i to się bardziej pamięta niż średnie biegowe. Tymczasem Jason w ubiegłym roku nie tylko wypuścił na ostatnich metrach play-off Toruniowi, a później, także na ostatnim okrążeniu, dał się spetować Harrisowi, co kosztowało Somerset awans do finału.

  41. Powrót do góry    #1114
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To był taki sam talent jak Konieczny. Dla niego dobrze się stało, że dał sobie spokój z żużlem.
    Az tak to nie. Konieczny to jest serio.... no ultra-antytalent. nie wiem ile pracy musialby wlozyc zeby w kilka lat stac sie chocby jakotakim drugoligowcem. Jak to sie mowi "szkoda sensu".
    Krzyzanowski przy nim to chociaz na drugoligowca rokowal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #1115
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Na temat Koniecznego nie wypowiadam się, bo nie pamiętam czy w ogóle widziałem go w akcji.
    Co do Dawida to moim zdaniem zbyt nisko oceniasz torunianina. On naprawdę dobrze rokował,
    jako jedyny z młodych z KST potrafił jeździć na bardziej wymagających torach.
    Wygrał cykl PLM, co prawda jakiejś niesamowitej obsady w nim nie było,
    ale jednak coś musiał jechać.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no gdzie bym śmiał "dyskutować" z nadczłowiekiem
    Jak nie masz nic mądrego do napisania w temacie to daruj sobie takie niskich lotów teksty.

  43. Powrót do góry    #1116
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cieslak PS niejako potwierdza,ze Jakub Miskowiak dostal od Swiacika 300.000 za parafke pod jednorocznym kontraktem.
    Nie moj problem,nie moje pieniadze,ale teraz chyba wiadomo dlaczego chlopak wybral Czestochowe.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-02-2019 o 14:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #1117
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nie ma jak to wydawać nie swoje pieniądze, jakoś tak lżej

  45. Powrót do góry    #1118
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Cieslak PS niejako potwierdza,ze Jakub Miskowiak dostal od Swiacika 300.000 za parafke pod jednorocznym kontraktem.
    Nie moj problem,nie moje pieniadze,ale teraz chyba wiadomo dlaczego chlopak wybral Czestochowe.
    I to jest patologia najdroższej ligi świata, bo na pewno nie najlepszej. Gonwiarz nic nie osiągnął, a za parafke dostał 300tys, szok. Zresztą w ogóle kasa za podpis powinna zniknac

  46. Powrót do góry    #1119
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dlaczego niby powinna zniknąć?
    I jaka to patologia? To jedynie sprawa między klubem a zawodnikiem, ile i jak mu płacą. Zazdrościsz czy o co chodzi?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 14-02-2019 o 16:06
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #1120
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dlaczego niby powinna zniknąć?
    I jaka to patologia? To jedynie sprawa między klubem a zawodnikiem, ile i jak mu płacą. Zazdrościsz czy o co chodzi?
    Co to w ogóle jest? Szwecja płaci na przygotowanie do sezonu? Chyba Rusko ten preceder wymyślił. Masa sponsorów, kasa za podpis, wysokie biegopunktowki a i tak płaczą że mało.

  48. Powrót do góry    #1121
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Patologią jest, że kluby "najlepszej ligi świata" w dużej mierze finansowane są z publicznych pieniędzy, które tylko w niewielkim procencie idą na dosprzętowienie szkółki lub polepszenie infrastruktury miejskich stadionów, co jeszcze od biedy możnaby usprawiedliwić, ale na pokrycie kontraktów zawodowców. To czy płaci się za punkty, czy przygotowanie do sezonu jest bez różnicy.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (14-02-2019)

  50. Powrót do góry    #1122
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Co to w ogóle jest? Szwecja płaci na przygotowanie do sezonu? Chyba Rusko ten preceder wymyślił. Masa sponsorów, kasa za podpis, wysokie biegopunktowki a i tak płaczą że mało.
    No bo za mało...
    Czy np. Jakub Miśkowiak czepia się twojego szefa ile i w jakiej formie ci płaci? Boże, co za ludzie. Tej komuny mentalnej nie da się wywalić z umysłów niestety.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    j-rules (15-02-2019)

  52. Powrót do góry    #1123
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    "No nie ! Musze sie koniecznie czegos napic !"
    Od jutra ide szukac nowej pracy. Na dzien dobry zarzadam ze dwiescie tysiakow za przygotowanie do niej


  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Dominik (14-02-2019), Torretoo (14-02-2019)

  54. Powrót do góry    #1124
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Do panów socjalistów mam jedno pytanie - bronił ktoś zostać żużlowcem?

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (14-02-2019), Penhall (14-02-2019)

  56. Powrót do góry    #1125
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cała obecna SE to "szczytowe" osiągnięcie socjalizmu z tymi pseudo-limitami płacowymi.
    W innym razie, w warunkach dzikiego-kapitalizmu debile-prezesi doprowadzają swoje kluby do bankructwa. Oczywiście wszystko w warunkach rynkowej wolnej konkurencji

    Ps Misiek bardzo dobrze zrobił - szkoda, że nie wydoił jeszcze więcej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •