Strona 19 z 177 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Oczywiście, że nie są. W chwili obecnej IKS jest na innym poziomie (wyższym - gdybyś dopytywał ).

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    kingpin (21-12-2018)

  3. Powrót do góry    #812
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nawet gdyby byli na podobnym,to do szanownego Polewaczki nie dociera powtarzana kilkakrotnie informacja,ze Kowalski chce jeszcze przez sezon pojezdzic w nizszej lidze.
    Nie wiem,trzeba chyba drukowanymi.

    KOWALSKI NIE CHE JEZDZIC W 2019 ROKU W SPEEDWAY EKSTRALIDZE ,WIEC NIE WYGRYZIE ZE SKLADU NA NAJBLIZSZY SEZON IGORA KOPCIA - SOBCZYNSKIEGO KTORY TO ZANIM PRZEJAL GO KAROL ZABIK BYL POSTRACHEM INNYCH MLODZIEZOWCOW A SAM ZMARZLIK POWIEDZIAL,ZE
    TO WLASNIE IGOR JEST POTENCJALNYM NASTEPCA TOMKA GOLLOBA TYLKO POTEM PRZYSZEDL KAROL ZABIK I WSZYSTKO ZEPSOL A NAJLEPSZYM
    ROZWIAZANIEM BYLOBY PRZEJSCIE DO GKM POD SKRZYDLA ROBERTA KOSCIECHY KTORY JAK SIE NIM OPIEKOWAL TO SAM TOMEK GOLLOB POWIEDZIAL
    ZE TO IGOR JEST PRAWDZIWYM NASTEPCA TONIEGO RICKARDSSONA.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-12-2018 o 07:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    peper (21-12-2018)

  5. Powrót do góry    #813
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Kingpin - widzę, że znów manipulujesz. Następcą Rickardssona jest przecież nasza Szwedzka armata - Bogdanowicz.
    Weź się ogarnij - chociaż przed Świętami

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    kingpin (21-12-2018), polewaczka (21-12-2018)

  7. Powrót do góry    #814
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Proszę się nie chichrać z Bogdanowicza bo ja, jak przystało na experta pełną gębą, widziałem
    kilka filmików na yt i w porównaniu z X nie ma gluta w majtach już na starcie, ma
    chłopak tą odwagę i nie powiedziane że będzie gorszy od Miśkowiaka.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Semen (21-12-2018), polewaczka (21-12-2018)

  9. Powrót do góry    #815
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Oczywiście, że nie są. W chwili obecnej IKS jest na innym poziomie (wyższym - gdybyś dopytywał ).
    Pełna zgoda, jak na żużlowca jest dość wysoki. Do poziomu Kościelskiego sporo mu jeszcze brakuje, ale na tle karzełków z kuźni Kołodzieja prawdziwy dryblas

    Kingpin, spoko luz. Wiem, że marzeniem każdego młodzieżowca jest zostać drugim Hancockiem, któremu największe sukcesy przyszły w kwiecie wieku. Dlatego wszyscy lecą na faktury Nawrockiego jak na papier toaletowy w stanie wojennym. Wychowankowie to świętość, a skoro święta za pasem, więc nie będę się spierał. Niektórzy, jak widzę, nie mogli się doczekać i rozpakowali prezenty. Gratuluję nowej klawiatury! Wesołych!

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    kingpin (21-12-2018), sth (21-12-2018)

  11. Powrót do góry    #816
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Proszę się nie chichrać z Bogdanowicza bo ja, jak przystało na experta pełną gębą, widziałem
    kilka filmików na yt i w porównaniu z X nie ma gluta w majtach już na starcie, ma
    chłopak tą odwagę i nie powiedziane że będzie gorszy od Miśkowiaka.
    Już jest gorszy, bo starszy, a ja jako jeszcze większy ekspert z yt, to kojarzę, że X go regularnie lał w młodzieżówkach.
    Ogólnie - jak Bogdanowicz zrobi taki wynik jak X w tym roku (kilka dobrych biegów juniorskich + kilku objechanych seniorów przeciwnika, czyli ogólnie nic nadzwyczajnego) to bedzie max. Na nic więcej się nie nastawiam.

  12. Powrót do góry    #817
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Mi wystarczy, że nie będzie tulił uszu po sobie, jak niegyś X po pogrożeniu paluszkiem przez Protasa. Igor, jak na dobrze wychowanego chłopaka przystało, ustępuje miejsca seniorom od tego czasu. Nermark też późno rozpoczynał zawodową karierę, więc nasz nowy szwedzki nabytek na skuteczną jazdę w Ekstralidze MA JESZCZE CZAS, w końcu to hasło przewodnie naszej szkołki

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Semen (21-12-2018)

  14. Powrót do góry    #818
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jakbym był cyganką spod budki z piwem (a wiadomo, że cyganka prawdę Ci powie), to bym wywróżył, że ten cały wyśmiewany X pojedzie lepiej nastepny sezon. Bogdanowicz tak jak pisałem nic szczególnego nie pokaże, ale bym się tego, aż tak nie obawiał, bo nasz wyjazdowy mecz z Wrocka pokazał, że bez drugiego juniora też możemy zrobić wynik.
    Do tego bez kulasa-Holty, który co prawda wyciągnie blachę z ręki, ale z gwoździa z nogi już nie. Jeżeli nawet wsiądzie na motór to będzie jechał słabo.
    Zostaniemy z 5 seniorów. Jack przebrany z 8-ki za drugiego Polaka.
    W razie kontuzji zagranicznego seniora nie będzie zbyt dużego pola manewru.
    Nasi wspaniali decydenci nie zakontraktują Beckera, żeby go objeżdżać jako gościa w 2 lidze i mieć jakieś pole manewru w razie W oraz gotowego rezerwowego na sezon 2020.
    No - to tak w skrócie

  15. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Już jest gorszy, bo starszy, a ja jako jeszcze większy ekspert z yt, to kojarzę, że X go regularnie lał w młodzieżówkach.
    Ogólnie - jak Bogdanowicz zrobi taki wynik jak X w tym roku (kilka dobrych biegów juniorskich + kilku objechanych seniorów przeciwnika, czyli ogólnie nic nadzwyczajnego) to bedzie max. Na nic więcej się nie nastawiam.

    My patrzymy na tu i teraz co za 2-3 lata będzie będziemy martwić się w przyszłości.
    Mnie jakoś ten Miśkowiak nie leży, jak by przyszedł do nas to pewnie po sezonie
    by były glosy, że popsuliśmy kolejnego żużloka.
    Być może za mało filmików obejrzałem na yt z wyścigami Miśka
    i widzę w nim niezbyt duży potencjał.



    Dzś znikam na święta i nie wiem czy będzie okazja ponarzekać więc:

    Zdrowych Wesołych świąt i wszystkiego
    najlepszego w nowym roku
    Naszym aniołkom samy 3
    A Ząbikom życzę żeby w końcu
    założyli odpowiedni kamień na swoją szlifierkę
    do szlifowania diamentów.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Semen (21-12-2018), kingpin (21-12-2018)

  17. Powrót do góry    #820
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Panowie z Torunia, powiedzcie mi prosze co z tym Kopciem-Sobczyńskim?
    Dziś przeczytałem, że to jakiś talent na miarę Golloba, Ricardsona.

    Przecież jak go oglądałem w TV i widziałem że ma jechać Igor, to normalnie przeklinałem do TV... Ja w nim osobiście nie widzę nadziei.

    I to można łatwo wyczuć. Wiedziałem, że kiedyś Zmarzlik będzie dobry, Ward ma potencjał, Rempała fajnie się ścigał, ale Igor? On boi się wszystkiego, odpuszcza, nie ma pewności. Kompletnie to co przeczytałem, że Gollob wypowiadał się o nim pochlebnie to aż wierzyć mi się nie chce.

  18. Powrót do góry    #821
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Pełna zgoda, jak na żużlowca jest dość wysoki. Do poziomu Kościelskiego sporo mu jeszcze brakuje, ale na tle karzełków z kuźni Kołodzieja prawdziwy dryblas

    Kingpin, spoko luz. Wiem, że marzeniem każdego młodzieżowca jest zostać drugim Hancockiem, któremu największe sukcesy przyszły w kwiecie wieku. Dlatego wszyscy lecą na faktury Nawrockiego jak na papier toaletowy w stanie wojennym. Wychowankowie to świętość, a skoro święta za pasem, więc nie będę się spierał. Niektórzy, jak widzę, nie mogli się doczekać i rozpakowali prezenty. Gratuluję nowej klawiatury! Wesołych!
    Luzik,ale teraz chyba juz wiesz,ze Kowaski nie zagrozi IKS-owi w 2019.

    Jak donosza redachtory,Kowalski ma 10 ofert a wybierze Krosno.Tylko nie wiadomo czy z nimi bezposrednio podpisze czy pojdzie tam z jakiegos innego klubu na wypozyczenie.
    Podobno Igor namawial go na takie rozwiazanie i na Fejsie podziekuje mu slowami thx bro...

    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Panowie z Torunia, powiedzcie mi prosze co z tym Kopciem-Sobczyńskim?
    Dziś przeczytałem, że to jakiś talent na miarę Golloba, Ricardsona............
    On boi się wszystkiego, odpuszcza, nie ma pewności. Kompletnie to co przeczytałem, że Gollob wypowiadał się o nim pochlebnie to aż wierzyć mi się nie chce.
    Jak to mowia, you made my day.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-12-2018 o 10:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #822
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Panowie z Torunia, powiedzcie mi prosze co z tym Kopciem-Sobczyńskim?
    Dziś przeczytałem, że to jakiś talent na miarę Golloba, Ricardsona.

    Przecież jak go oglądałem w TV i widziałem że ma jechać Igor, to normalnie przeklinałem do TV... Ja w nim osobiście nie widzę nadziei.

    I to można łatwo wyczuć. Wiedziałem, że kiedyś Zmarzlik będzie dobry, Ward ma potencjał, Rempała fajnie się ścigał, ale Igor? On boi się wszystkiego, odpuszcza, nie ma pewności. Kompletnie to co przeczytałem, że Gollob wypowiadał się o nim pochlebnie to aż wierzyć mi się nie chce.
    Kolego jesteś małej wiary

  20. Powrót do góry    #823
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Oglądałem każde spotkanie Torunia, gdy było w TV. Widziałem co wyprawia Igor i przeklinałem do TV, gdy widziałem że będzie jechał.
    Wiedziałem, że Igor = 0 pkt, w porywie do 1 pkt.

    No cóż. W nim nie widzę potencjału. Widziałem w Rempale, widziałem w Wardzie, widziałem w Zmarzliku... To widać po prostu. W Toruniu są lepsi juniorzy. Igor stanął w miejscu i się nie rozwija. Coś go blokuje psychicznie. Widać, że odpuszcza wyścigi, bo się boi. Puszcza manetkę gazu i robi 0-1 pkt.

    Potencjał widziałem w Pawełku. Tylko nie rozumiem dlaczego on tak się zmarnował w ostatnim czasie? 2 lata temu mógł wozić wszystkich, a teraz? Nie chciało mu się w Toruniu już? Zła atmosfera?
    Nadal wierze w Pawełka i uwierzcie mi, że w Częstochowie może grać 2 skrzypce w tym składzie. W 2019 odpali.

  21. Powrót do góry    #824
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Miej pretensje do PePe nie do Torunia on raz tak spojrzał na Igora, że aż Igor zapaskudził kewlar.
    Mariusz może potwierdzić.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 21-12-2018 o 10:30

  22. Powrót do góry    #825
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Można powiedzieć, że Toruń w 2019 r będzie miał najsłabszych juniorów w lidze. Taki Lampart to Igora zdubluje.
    Powinno się dać szansę innym perspektywicznym zawodnikom, a nie puszczać Igora z nadzieją, że może odpali. Czy Wy tego nie widzicie?
    Taki Zmarzlik widać było, że się rozwija i rozwija. Lampart jest młody i również widać w każdym wyścigu jakiś progres. Widać, że coś wynosi, nabiera doświadczenia, robi się "wyjadaczem".
    U Igora nie widać progresu, widać że zatrzymał się w miejscu. Postępów nie robi żadnych.

  23. Powrót do góry    #826
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak donosza redachtory,Kowalski ma 10 ofert a wybierze Krosno.
    Widać i czuć, że trzymają nosy na pulsie i czytają nasze forum. Powinni odpalić coś Buszowi, bo on chyba pierwszy polecił ten kierunek. Podobno mają tam także świetny internat

  24. Powrót do góry    #827
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Ten internat to rozumiem, że żeński?
    W takim wypadku rozumiem, że to zadecydowało.

  25. Powrót do góry    #828
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Można powiedzieć, że Toruń w 2019 r będzie miał najsłabszych juniorów w lidze. Taki Lampart to Igora zdubluje.
    Powinno się dać szansę innym perspektywicznym zawodnikom, a nie puszczać Igora z nadzieją, że może odpali. Czy Wy tego nie widzicie?
    Taki Zmarzlik widać było, że się rozwija i rozwija. Lampart jest młody i również widać w każdym wyścigu jakiś progres. Widać, że coś wynosi, nabiera doświadczenia, robi się "wyjadaczem".
    U Igora nie widać progresu, widać że zatrzymał się w miejscu. Postępów nie robi żadnych.
    Spojrz prawdzie w oczy !
    W ostatnich dwoch ciezkich meczach zrobil srednio o 2,8 razy wiecej pUnktow (po 4) niz sredni w poprzednich meczach (sr.1,4/mecz). We Wroclawiu objechany Fricke, w Toruniu Vaculik.
    O awansie na pozycje rezerwowego w Grand Prix to juz w ogole nie wspominam.

  26. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Można powiedzieć, że Toruń w 2019 r będzie miał najsłabszych juniorów w lidze.
    Za to mamy najbardziej perspektywicznych szkoleniowców, a menadżejro długoterminową strategię rozwoju młodzieży ma lepiej obcykaną niż Gierek plan pięcioletni. Głowa do góry.

  27. Powrót do góry    #830
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Kiedyś będąc w Toruniu na wakacjach (jeszcze nie było Motoareny) widziałem na Wrzosach przy szkole jak 2 młodych żużlowców na motorze w kasku z jakimś trenerem robili starty na prostej. To były tylko starty na prostej.
    Wtedy szedłem pokopać piłkę przy szkole i zatrzymałem się na dłuższa chwilę przy nich. Spytałem tego starszego Pana, czy mógłbym też spróbować startu na jakimś motorze. Nigdy nie siedziałem na takim motorze, większość to była motorynka, czy komarek dziadka na wsi. Zauważyłem też pierwszy raz w życiu, że jakiś koleś coś ustawia w motorze po każdych startach. Podszedłem do niego i powiedziałem by dopompował oponę bo to moim zdaniem "flak" to ten mnie wyśmiał, ale ten starszy Pan (przypuszczam, że to trener był jakiś) powiedział mu by dopompował tą oponę. Ten młodzik zaczął wyciągać lepsze starty na prostej w lepszym czasie.
    To było coś pięknego, czuć te spaliny z tak bliska. Sprzęgło też mieli ustawione inaczej. Ten motor to był szatan... Serio

    I Toruń naprawdę jak na tamte czasy szkolił zawodników nawet na takich Wrzosach. Teraz pewnie szkółka w Toruniu jest jedna z najlepszych. Skoro w tamtych czasach było to coś niesamowitego (będąc na pizzy słuchając radio i transmisję żużlu, miasto bawiące się przy żużlu) to teraz to musi być petarda

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    ŻużlowyKibic (21-12-2018)

  29. Powrót do góry    #831
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Petarda,fakt.
    Do 20 roku zycia ucza startow,po 20 roku zycia ucza wejscia w pierwszy luk i walki w kontakcie,po 21 roku zycia ucza zycia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jednak menagera mamy za.je.bi........

    https://m.youtube.com/watch?v=qplKf-gCwPw&t=142s

  31. Powrót do góry    #833
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  32. Powrót do góry    #834
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Kiedyś będąc w Toruniu na wakacjach (jeszcze nie było Motoareny) widziałem na Wrzosach przy szkole jak 2 młodych żużlowców na motorze w kasku z jakimś trenerem robili starty na prostej. To były tylko starty na prostej.
    Wtedy szedłem pokopać piłkę przy szkole i zatrzymałem się na dłuższa chwilę przy nich. Spytałem tego starszego Pana, czy mógłbym też spróbować startu na jakimś motorze. Nigdy nie siedziałem na takim motorze, większość to była motorynka, czy komarek dziadka na wsi. Zauważyłem też pierwszy raz w życiu, że jakiś koleś coś ustawia w motorze po każdych startach. Podszedłem do niego i powiedziałem by dopompował oponę bo to moim zdaniem "flak" to ten mnie wyśmiał, ale ten starszy Pan (przypuszczam, że to trener był jakiś) powiedział mu by dopompował tą oponę. Ten młodzik zaczął wyciągać lepsze starty na prostej w lepszym czasie.
    To było coś pięknego, czuć te spaliny z tak bliska. Sprzęgło też mieli ustawione inaczej. Ten motor to był szatan... Serio

    I Toruń naprawdę jak na tamte czasy szkolił zawodników nawet na takich Wrzosach. Teraz pewnie szkółka w Toruniu jest jedna z najlepszych. Skoro w tamtych czasach było to coś niesamowitego (będąc na pizzy słuchając radio i transmisję żużlu, miasto bawiące się przy żużlu) to teraz to musi być petarda
    Przeczytałem, niestety,ten post i stwierdzam, że jeśli redaktór Ostafiński to przeczyta to się posra ze strachu czując się zagrożonym na swym stołku.

    EDIT: Będąc parę razy na Podlasiu nabrałem szacunku dla ludzi stamtąd, po twoich wpisach zgłupiałem.
    ... a może to twoje Podlasie to bliżej Radomia, warszawy czy innej Częstochowy lub jesteś tam napływowy, bo farmazony takie wypisujesz, że szok.

    EDIT2: ... a do forum Stali Rzeszów też się "zapisałeś" z podlaskiej miłości do żużla?

    EDIT3: Beznadziejnie wygląda dublowanie/kopiowanie postów z jednego forum na drugie.

    EDIT4: Redaktóra Radosława Gerlacha może i dościgniesz,ale co to byłby za sukces dogonić ćwierćinteligenta...

    Leszczyk jesteś, niestety,
    niestety, bo miałem nadzieje,
    że rzeczywiście trafił tu ktoś konkretny z mojego ulubionego regionu Polski.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 21-12-2018 o 19:02
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #835
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    http://marszalek.com.pl/sklep/pl/glo...rozwiazan.html - ktoś już czytał? tylko zagadki czy np. tez jakieś mało znane historie, wspomnienia? bardziej do czytania czy bardziej encyklopedia statystyczna?

  34. Powrót do góry    #836
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jednak menagera mamy za.je.bi........

    https://m.youtube.com/watch?v=qplKf-gCwPw&t=142s
    Nie ma jak to Jacek na siłowni:

    https://m.youtube.com/watch?v=jZh5lu...ature=youtu.be

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    EDIT4: Redaktóra Radosława Gerlacha może i dościgniesz,ale co to byłby za sukces dogonić ćwierćinteligenta...
    I tak zrobiłeś temu "redaktorowi" komplement, ja go jeszcze niżej oceniam.

  35. Powrót do góry    #837
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przeczytałem, niestety,ten post i stwierdzam, że jeśli redaktór Ostafiński to przeczyta to się posra ze strachu czując się zagrożonym na swym stołku.

    EDIT: Będąc parę razy na Podlasiu nabrałem szacunku dla ludzi stamtąd, po twoich wpisach zgłupiałem.
    ... a może to twoje Podlasie to bliżej Radomia, warszawy czy innej Częstochowy lub jesteś tam napływowy, bo farmazony takie wypisujesz, że szok.

    EDIT2: ... a do forum Stali Rzeszów też się "zapisałeś" z podlaskiej miłości do żużla?

    EDIT3: Beznadziejnie wygląda dublowanie/kopiowanie postów z jednego forum na drugie.

    EDIT4: Redaktóra Radosława Gerlacha może i dościgniesz,ale co to byłby za sukces dogonić ćwierćinteligenta...

    Leszczyk jesteś, niestety,
    niestety, bo miałem nadzieje,
    że rzeczywiście trafił tu ktoś konkretny z mojego ulubionego regionu Polski.
    Semen ale o co Ci chodzi?
    Na Podlasiu jak wiesz nie ma żużla, nie ma z kim tu pogadać o żużlu, jak również ludzie którym mówi się, że oglądam żużel to śmieją sie i mówią, że mi odbiło, bo to gów... a nie sport. Przyjedź to sam się przekonasz jak powiesz, że interesujesz się żużlem - wyśmieje Cię tu każdy. U nas nie ma, nigdy nie było oraz nigdy nie będzie żużla, nawet jak przyjdzie Arab ze swoimi petrodolarami i wykupi Taia, Zmarzlika i całe TOP. Tutaj nikt nawet na żużel by nie chodził, bo ludzi to nie interesuje. Tu na Podlasiu to tylko piłka i siatka i nic więcej.

    To, że się zarejestrowałem na forum Stali to coś złego? Nawet mogę się zarejestrować na każdym forum każdej drużyny. Wiesz dlaczego? Bo lubię dyskusję, lubię żużel, zakochałem się w nim będąc właśnie w Toruniu i lubię czytać info z pierwszej ręki, a nie z pudelków. Jak wspomniałem wcześniej u siebie nie mam z kim pogadać o żużlu. Na GP również nie ma z kim jechać. Cóż... takie środowisko.
    Widze, że czytasz wszystkie fora różnych klubów, chociaż jesteś z Torunia. Ale Ty masz w Toruniu z kim pogadać o żużlu przy piwie, z kimś pójść na mecz, który jest w Twoim mieście. A ja tego nie mogę zrobić, więc pozostają mi fora, lub raz na jakiś czas samemu wyskoczyć gdzieś na mecz.
    Wiesz jakie to trudne pojechać samemu na mecz oddalony o kilkaset km? To nie piłka, że idziesz z chłopakami w grupie. Każdy chętny. Swego czasu zaproponowałem chłopakom od siebie, że od biedy już postawię im bilety na żużel, by chociaż pojechali, a Ci że to gówn... i nie opłaca im się jechać tyle km na jakiś gów... mecz.

    Więc jak nie znasz to proszę nie oceniaj.
    Ciesz się, że mieszkasz w Toruniu i wychowałeś się z chłopakami z osiedla przy żużlu (Apatorze) i piłce (Elanie).
    U Was w mieście nikt się nie śmieje jak mówisz coś o żużlu. Ludzie są "inni"
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 22-12-2018 o 08:26

  36. Powrót do góry    #838
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    [...]Ale Ty masz w Toruniu z kim pogadać o żużlu przy piwie, z kimś pójść na mecz, który jest w Twoim mieście.
    Nie przejmuj się - Semena na piwie z nami ja przynajmniej dotąd nie widziałem.
    Pewnie dlatego, że jestem tutaj młody stażem .... albo że go Kingpin wkurza

  37. Powrót do góry    #839
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Petarda,fakt.
    Do 20 roku zycia ucza startow,po 20 roku zycia ucza wejscia w pierwszy luk i walki w kontakcie,po 21 roku zycia ucza zycia.
    Mówisz serio?
    Wtedy gdy ich widziałem to miałem jakieś hmm 15 lat? Jeden z nich był może w moim wieku, drugi wydawał się młodszy - trudno było określić, bo dla mnie wtedy to był szok - tuż przy boisku stoi jakiś trener, koleś majstrujący przy motorach i jakiś młodzik z pełnym ubiorem i kaskiem.
    Ja to myślałem, że już w wieku 18 lat to taki człowiek ściga się na dystansie. Walczy na łuku.

    PS. Ale byłaby magia, gdyby się okazało, że wtedy gdy do nich podszedłem to był Pawełek ten mniejszy i ten starszy Miedziński I że jednemu powiedziałem by dopompował oponę

    Dla Was może to normalne spotkać ich na mieście przy piwie, czy na dyskotece, dla mnie to jest to coś takiego jak piłkarz, ciężko dostępny, spotykany, taka gwiazda Z tego co wiem środowisko żużlowe jest bliższe w kontaktach niż piłkarskie. W piłce to za dużo bufonowatych ludzi, a przy żużlu to prości, normalni ludzie, potrafiący porozmawiać merytorycznie i nie urządzający burd na stadionach

    @ Do tych starszych kolegów Kto był właśnie w 2007 roku w Bydgoszczy na Derbach? To był na pewno lipiec, początek ale nie pamiętam roku, ale zdaje mi się, że 2007 Wtedy taka malutka burda była pomiędzy Toruniem a "Syfusami" - dobrze mówię?

  38. Powrót do góry    #840
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    No niestety,nasza szkolka,szczegolnie od momentu jak przejal ja Zabik lezy i kwiczy.
    Jak sie dowiedzialem,ze mlodym montuja na kolach hamulce z Wigry 3,to rece mi opadly.
    Rozumiem obawy ,bo odpowiedzialosc za zdrowie i zycie mlodych spoczywa na trenerach szkolki,
    ale jak oni maja sie nauczyc jezdzic na pelnych predkosciach z hamulcami na kolach? Przeciez to kpina.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #841
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Semen ale o co Ci chodzi?
    Nie przejmuj się. Ten Semen to papuas, lubi się przypier...alać. Dawno ogarniacza nie dostał

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lipa_PL za jego przydatny post!

    koot (23-12-2018)

  41. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee

    eeeeee
    Jeszcze ze dwa sezony w Get Wellu i Jacek bedzie dukał jo jo jo.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #843
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No niestety,nasza szkolka,szczegolnie od momentu jak przejal ja Zabik lezy i kwiczy.
    Jak sie dowiedzialem,ze mlodym montuja na kolach hamulce z Wigry 3,to rece mi opadly.
    Rozumiem obawy ,bo odpowiedzialosc za zdrowie i zycie mlodych spoczywa na trenerach szkolki,
    ale jak oni maja sie nauczyc jezdzic na pelnych predkosciach z hamulcami na kolach? Przeciez to kpina.
    To dobrze że szkółka leży i kwiczy. Ile to problemów przysparzali Miedziński z Przedpełskim. Jak oni w tym klubie cierpieli przez nich. A od oglądania jazdy IKS-a Kościelskiego czy Turowskiego to aż oczy krwawiły. Jeszcze podpisze taki jeden z drugim kontrakt w sierpniu i nie ma czym się emocjonowac przez pół jesieni. Dobrze, że ich już w większości nie ma.

    Do czego oni te hamulce montują? Do GM z Wigry 3, pewny jesteś? Uważaj na metodę na wnuczka tam tez szukają łatwowiernych.

  43. Powrót do góry    #844
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cierpial to szczególnie Paweł,że musiał jeździć w Toruniu tak długo.Na szczęście teraz odzyje.Bez tych kibicow sukcesu, niszczących jego talent dzialaczy wroze mu awans do GP 2020.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-12-2018 o 18:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #845
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Boże... Gdzie są kibice z Torunia... Ostatnim jest chyba kingpin... Same placzki i marudy... Dobrze, że teraz na mecze z dzieciakami jeżdżę i nie mam czasu na dyskusję z typami tego typu... Dla mnie został tutaj tylko typer

  45. Powrót do góry    #846
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Może... ukrywają się na wątku Medalików? Albo poszli na łyżwy i świętują zwycięstwo w Katowicach.

  46. Powrót do góry    #847
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Albo zamiast wiecznie narzekać i marudzić oglądali ciekawy mecz Katarzynek z Wisłą.

  47. Powrót do góry    #848
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Dokładnie - kto nie śmieje się jak głupi do sera to jest wieczny maruda i powinien oglądać Katarzynki.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (24-12-2018)

  49. Powrót do góry    #849
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Nie, jeśli komuś w żużlu wszystko przeszkadza to niech zmieni dyscyplinę. Może wtedy nabierze optymizmu życiowego, jak mawiał klasyk.

  50. Powrót do góry    #850
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Zmienić dyscyplinę i co wtedy? Narzekać na dziewczyny z Katarzynek? To mi sie nie widzi

    Ps Wszystkiego dobrego dla Was na Święta. Żebyśmy w przyszłym roku opijali się szampanem po wspaniałym zwycięstwie w finale, Pani Prezes poszła w tany z Doylem, ... a Frątczak po ostatnim biegu i skoku na bandę, aż nogę skręcił (w końcu jakieś poświęcenia dla złota muszą być ).

  51. Powrót do góry    #851
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    No to pozostaje w takim razie tylko klasztor Shaolin.

  52. Powrót do góry    #852
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Życzę wszystkim:

    Zdrowych, pogodnych, wesołych,
    a przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
    oraz wszelkiej pomyślności w 2019 roku!!!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (25-12-2018)

  54. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Cierpial to szczególnie Paweł,że musiał jeździć w Toruniu tak długo.Na szczęście teraz odzyje.Bez tych kibicow sukcesu, niszczących jego talent dzialaczy wroze mu awans do GP 2020.
    No to wszyscy od siebie odpoczną i znowu nad Motoareną wyjrzy słońce. Twoje słowa potwierdził niedawno w wywiadzie na SF Krużyński, który stwierdził że Paweł dla swojego dobra musiał odejść z Getwella. Swoja drogą dziwne że przewodniczący rady nadzorczej mówi o tym aby się zawodnik rozwijał to musi odejść z jego klubu. Statystycznie rzecz biora Paweł będzie jeździł lepiej niż w tym roku tak jak wszyscy co odeszli z Getwella lub zanim do niego przyszli (poza Jensenem) ale żeby wywalczył awans do GP to wątpię.
    Szkoda że nie ciągniesz tematu adaptacji w motocyklu żużlowym hamulca z wigry 3. Technicznie wydaje mi sie trudne do wykonania, ale jak sie już nawet uda to raczej skuteczność takiego hamulca jest niska. Jednak do obrzucenia kogoś błotem wystarczająca co Ty zrobiłeś.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dokładnie - kto nie śmieje się jak głupi do sera to jest wieczny maruda i powinien oglądać Katarzynki.
    Dzisiaj niektórzy sa świętsi od Papieża ale jak przychodzi sezon i trzeba kibicować drużynie jak im nie idzie, to albo krytykują zawodników, albo co najwyżej milczą.

  55. Powrót do góry    #854
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Najlepsi są ci, którzy marudzą cały rok

  56. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Ilez mozna jeczec nad tymi marudzacymi ?

    Wesolych Swiat ziomale z SB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •