Strona 174 z 177 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,786 do 7,830 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7786
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    a mnie śmieszy zaparcie Firmy Apator dla nie oddanie i nie wejścia w reklamę żużla. W dobie kiedy tyle mówi się o employer brandingu i braku specjalistów taki strzał byłby cud. za niewielkie jak dla grupy Apator pieniądze mieliby mega PR i kandydatów na pęczki no ale Niedźwiecki woli na konferencji "Firma Przyszłości" jako pierwsze zdanie wygłosić że nie wraca - to jego problem.

    Termos ma prawo robić co chce bo daje na to kasę - są wybory ma narzędzie (klub sportowy) korzysta z każdego. tylko jak to bywa w polityce i w innych akcjach PR trzeba mówić sprawdzać i zobaczymy co będzie w listopadzie/grudniu jeżeli się nie dostanie, co paradoksalnie może wyjść dobrze dla Apatora

    co do I Ligi i awansu - taki pewny bym nie był - kilka spadów będze z ekstraligi i znowu ulepią składy które wcale nie muszą być słabe.

    Ktoś narzeka na Musielaka czy Kułakova - a na moje to plus bo jak Holdery pojadą do Ostrowa czy Gniezna to się mogą zdziwić torem a tu mamy ludzi którzy są tam objeżdżeni.

    klip mega o 4 lata za późno...

  2. Powrót do góry    #7787
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Prosilbym,bo ten spot mial na celu skonsolidowanie srodowiska kibicow po spadku do nizszej ligi i tak mi sie po prostu skojarzylo jak zazyczyles sobie
    podobnego za rok.
    Poza tym za malo sie udzielasz na forum.
    Ostatnio nawet nikt sie nie przypierdzeila do mnie o szafe czy inne rzeczy,wiec czuje sie jak zolnierz wyklety i jest mi z tym zle.
    no bez jaj... ale dobrze.

    wynik sportowy naszego klubu nie ma dla mnie specjalnego znaczenia. nie jestem osobą, która ma ciśnienie na medale. oczywiście, każdy sport uprawia się po to (i kibicuje) aby być najlepszym, więc takie zupełnie nieistotne to to nie jest. natomiast ważniejsza od niego, dla mnie jako kibica, jest droga na szczyt. jeżeli była właściwa i na nim jesteś, to satysfakcja jest nieporównywalnie większa.
    Dlatego sam spadek nie jest dramatem, skład wydaje się ok, podejście do młodzieży (przynajmniej w kampanii) też. na dziś czuję się dopieszczony zmianą polityki klubu, i jeżeli przyniesie ona spadek ale będzie kontynuowana i dawała nadzieje na przyszłość to żył sobie podcinać nie będę (to zdanie nie brzmi szczęśliwie i daje pole do popisu, ale jednak zostawię). jeżeli nie awansujemy a młodzież zacznie jechać, zawodnicy będą się identyfikować z klubem a my z nimi, to też mogę poczekać. chciałbym, żebyśmy wrócili silniejsi jako klub, a nie wrócili po prostu za rok, za hajs.
    i teraz każdy z nas może ocenić, jaka jest szansa, ile w tym kampanii a ile realnej zmiany. czy to jej początek, czy początek i koniec zarazem. mam w tej kwestii swoje zdanie, wg mnie nie stać nas obecnie (właściciela, klubu, środowiska) na walkę w PO. coraz silniejszy kosz i piłka w Toruniu sprawy nie ułatwiają. podejście Termosa do środowiska i sponsorów również. Mam nadzieję, że i tu jakaś zmiana nastąpi, jak nie, to możemy być zawieszeni między ligami przez lata. W takim układzie tylko szkolenie i jazda swoimi może nas zbudować.
    Podsumowując: w tym roku nasza drużyna to była kompletnie nie moja bajka. za PP i Miedziakiem nie tęskniłem, tak jak w Lesznie nie tęsknią za KK i Przemkiem, a za Jarkiem nie będą. Ale mają wartościowe substytuty, gdyby tam jeździł nasz skład to wyli by za wspomnianą 3ką. Przez to na meczu byłem jednym, towarzysko. W przyszłym sezonie na pewno będę częściej zaglądał.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    karolcp3 (11-10-2019)

  4. Powrót do góry    #7788
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a mnie śmieszy zaparcie Firmy Apator dla nie oddanie i nie wejścia w reklamę żużla. W dobie kiedy tyle mówi się o employer brandingu i braku specjalistów taki strzał byłby cud. za niewielkie jak dla grupy Apator pieniądze mieliby mega PR i kandydatów na pęczki no ale Niedźwiecki woli na konferencji "Firma Przyszłości" jako pierwsze zdanie wygłosić że nie wraca - to jego problem.
    Apator S.A. raczej nie cierpi na brak chętnych do pracy, poza tym trzeba pamiętać,
    że obecnie jest to kilka różnych spółek pod tą nazwą rozrzuconych po całym kraju...
    jaki i za jego granicami. Poza tym niegdyś na jednym z meczów byli przedstawiciele
    rady nadzorczej Apatora i widzieli okładających się na trybunach pięściami idiotów
    i krzyczących "chu..." "ku..." "jeb coś tam" na przemian z "Apator" i nie bardzo im się
    te wiązanki w wykonaniu naszych "najwierniejszych" podobały.

    Poza tym jaka firma chciałaby budować wizerunek z klubem, który odjechał z finału (2013),
    którego sponsorzy są prawomocnie skazani za przekupywania zawodników drużyny przeciwnej (2017-2018),
    którego właściciel jest teraz oskarżany o łamanie regulaminu przez PSŻ Poznań i przez Orła Łódź (2019),
    a w obu tych miastach właśnie Apator ma swoje spółki - w Łodzi Apator Elkomtech,
    a w Poznaniu Apator Powogaz. A o wyroku i zakładzie karnym nowego menago też niektórzy
    przebąkują.

    I jaki zatem wizerunek ma KS Toruń, czy też Termiński, który ostatnio miewa sezony w których na własnym
    torze trzy razy częściej przegrywa niż wygrywa, a na wyjazdach zalicza ciągi blamaży?

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Termos ma prawo robić co chce bo daje na to kasę - są wybory ma narzędzie (klub sportowy) korzysta z każdego. tylko jak to bywa w polityce i w innych akcjach PR trzeba mówić sprawdzać i zobaczymy co będzie w listopadzie/grudniu jeżeli się nie dostanie, co paradoksalnie może wyjść dobrze dla Apatora
    Ma prawo to robić, ale nie można robić z klubu przedmiotu, narzędzia,
    traktować klubu i ludzi pracujących dla tego klubu instrumentalnie.
    Bo tak jak każdy wiedział, że będzie konferencja przed wyborami tak wielu
    teraz zdaje sobie sprawę, że gdyby nie wybory to ten filmik by się nie pojawił,
    albo pojawiłby się dwa miesiące później.

    Czyli, że głównym celem filmu nie było to o czym ten film mówi, czyli budowaniu
    wspólnoty środowiska mimo spadku, a tak naprawdę dołożenie paru głosów
    do urny właścicielowi, któremu w ostatnich latach z tym klubem prawie nic
    nie wychodzi, czego najlepszym dowodem jest spadek w stylu... wiadomo jakim.
    I to jest prosta droga do tego, żeby zjechać jeszcze ligę niżej, albo oddać
    go w przyszłości w byle jakie ręce, bo ktoś po prostu cos tam zapłaci.

    Zdaję sobie sprawę, że takich głosów jak mój jest pewno z 5% w całej masie
    zachwytów, bo film jest zrobiony dobrze, ale jakoś tak obok tego drugiego dna
    jakoś trudno mi przejść obojętnie.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    cklip mega o 4 lata za późno...
    Tzn, że teraz przed wyborami do sejmu jest za późno
    i trzeba było go zrobić przed wyborami do senatu cztery lata temu?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Semen (13-10-2019), karolcp3 (11-10-2019)

  6. Powrót do góry    #7789
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Marcinie,dokladnie wiesz,ze Apator SA nie chcialo o zuzlu slyszec na dlugo zanim Terminski dowiedzial sie ,ze w Toruniu jest zuzel.

    Na marginesie,kiedy Terminski rozadaje na rynku wyborcze szneki z herbem KS TORUN?
    Zjadlbym.

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    no bez jaj... ale dobrze.

    wynik sportowy naszego klubu nie ma dla mnie specjalnego znaczenia. nie jestem osobą, która ma ciśnienie na medale. oczywiście, każdy sport uprawia się po to (i kibicuje) aby być najlepszym, więc takie zupełnie nieistotne to to nie jest. natomiast ważniejsza od niego, dla mnie jako kibica, jest droga na szczyt. jeżeli była właściwa i na nim jesteś, to satysfakcja jest nieporównywalnie większa.
    Dlatego sam spadek nie jest dramatem, skład wydaje się ok, podejście do młodzieży (przynajmniej w kampanii) też. na dziś czuję się dopieszczony zmianą polityki klubu, i jeżeli przyniesie ona spadek ale będzie kontynuowana i dawała nadzieje na przyszłość to żył sobie podcinać nie będę (to zdanie nie brzmi szczęśliwie i daje pole do popisu, ale jednak zostawię). jeżeli nie awansujemy a młodzież zacznie jechać, zawodnicy będą się identyfikować z klubem a my z nimi, to też mogę poczekać. chciałbym, żebyśmy wrócili silniejsi jako klub, a nie wrócili po prostu za rok, za hajs.
    i teraz każdy z nas może ocenić, jaka jest szansa, ile w tym kampanii a ile realnej zmiany. czy to jej początek, czy początek i koniec zarazem. mam w tej kwestii swoje zdanie, wg mnie nie stać nas obecnie (właściciela, klubu, środowiska) na walkę w PO. coraz silniejszy kosz i piłka w Toruniu sprawy nie ułatwiają. podejście Termosa do środowiska i sponsorów również. Mam nadzieję, że i tu jakaś zmiana nastąpi, jak nie, to możemy być zawieszeni między ligami przez lata. W takim układzie tylko szkolenie i jazda swoimi może nas zbudować.
    Podsumowując: w tym roku nasza drużyna to była kompletnie nie moja bajka. za PP i Miedziakiem nie tęskniłem, tak jak w Lesznie nie tęsknią za KK i Przemkiem, a za Jarkiem nie będą. Ale mają wartościowe substytuty, gdyby tam jeździł nasz skład to wyli by za wspomnianą 3ką. Przez to na meczu byłem jednym, towarzysko. W przyszłym sezonie na pewno będę częściej zaglądał.
    Przeciez jaja sobie robilem

    Zapowiadany sklad jest faktycznie w miare skrojony ( O Holderach ciiiii ) .
    Z szansami na zaistnienie w SE zgadzam sie z Toba,tym bardziej,ze Termos sam powiedzial,
    ze budzet na Nice jest tylko o jakies 20-25% mniejszy.
    Dokladajac po ewentualnym awansie nawet te 25%,kogo mozemy skusic?
    Kildemanda?
    Oczywiscie to dywagacje na podstawie slow wlasciciela i rownie dobrze moga zbudowac budzet
    na konkretne wzmocnienia.Zobaczymy.
    Sprawa z Doylem podobno ma sie wyjsnic w grudniu,to znaczy ma byc wtedy ogloszone.
    O awans tez nie bedzie przeciez latwo.Dodatkowo decyduja dwa dwumecze i wtedy w pierwszej kolejnosci
    trzeba miec nieco szczescia aby nie przystapic do nich oslabionym.

    Do zmian podchodze na luzie,z umiarkowanym optymizmem.Sa pozytywy,ale czekam niecierpliwie na owoce.

    W tej chwili jedyne co moge zrobic,to isc w niedziele zaglosowac na wlasciciela.
    Pensja posla + diety to przeciez zawsze dodatkowy grosz w klubie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-10-2019 o 08:43
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #7790
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a mnie śmieszy zaparcie Firmy Apator dla nie oddanie i nie wejścia w reklamę żużla. W dobie kiedy tyle mówi się o employer brandingu i braku specjalistów taki strzał byłby cud. za niewielkie jak dla grupy Apator pieniądze mieliby mega PR i kandydatów na pęczki no ale Niedźwiecki woli na konferencji "Firma Przyszłości" jako pierwsze zdanie wygłosić że nie wraca - to jego problem.

    Termos ma prawo robić co chce bo daje na to kasę - są wybory ma narzędzie (klub sportowy) korzysta z każdego. tylko jak to bywa w polityce i w innych akcjach PR trzeba mówić sprawdzać i zobaczymy co będzie w listopadzie/grudniu jeżeli się nie dostanie, co paradoksalnie może wyjść dobrze dla Apatora

    co do I Ligi i awansu - taki pewny bym nie był - kilka spadów będze z ekstraligi i znowu ulepią składy które wcale nie muszą być słabe.

    Ktoś narzeka na Musielaka czy Kułakova - a na moje to plus bo jak Holdery pojadą do Ostrowa czy Gniezna to się mogą zdziwić torem a tu mamy ludzi którzy są tam objeżdżeni.

    klip mega o 4 lata za późno...

    Prawa do herbu nadal naleza do Nas, nie widze przeszkod zeby udostepnic, ale nikt z nami nie rozmawial na ten temat.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  8. Powrót do góry    #7791
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Prawa do herbu nadal naleza do Nas, nie widze przeszkod zeby udostepnic, ale nikt z nami nie rozmawial na ten temat.
    A swoją drogą czy patent byl kiedys ustalany z jakimś projektantem herbu?

  9. Powrót do góry    #7792
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    4 Chris Holder 0 0 1* 2 0 3 +1
    Przyzwyczajać się do takich występów?
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    Buszmen (13-10-2019)

  11. Powrót do góry    #7793
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No chyba już była okazja się przyzwyczaić przez ostatnie lata
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    adsiz (13-10-2019), karolcp3 (13-10-2019), orlosep (14-10-2019)

  13. Powrót do góry    #7794
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Dlaczego Wy się nie pożegnaliście z tymi Holderami?

    Młody jeszcze rokuje ale stary?

  14. Powrót do góry    #7795
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No chyba już była okazja się przyzwyczaić przez ostatnie lata
    Jeszcze nie na poziomie Nice. Ale wszystko przed nami.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  15. Powrót do góry    #7796
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    4 Chris Holder 0 0 1* 2 0 3 +1
    Przyzwyczajać się do takich występów?
    hahahahaha beka z choldera gosciu do 2 ligi max niszwego opola

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Dlaczego Wy się nie pożegnaliście z tymi Holderami?

    Młody jeszcze rokuje ale stary?
    masohisty widocznie
    100% WTS

  16. Powrót do góry    #7797
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Wróć do szkoły a być może po kilku latach będziesz mógł tu pisać.

  17. Powrót do góry    #7798
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Poza tym niegdyś na jednym z meczów byli przedstawiciele
    rady nadzorczej Apatora i widzieli okładających się na trybunach pięściami idiotów
    i krzyczących "chu..." "ku..." "jeb coś tam" na przemian z "Apator" i nie bardzo im się
    te wiązanki w wykonaniu naszych "najwierniejszych" podobały.

    a ha. I dlatego po rozbracie z zuzlem sponsorowali elanę? Sama elita na trybunach, w zarzadzie, normalnie mucha nie siada... Cos te argumenty sie dupy nie trzymaja.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (13-10-2019), sth (13-10-2019)

  19. Powrót do góry    #7799
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Serio sponsorowali Elane? Mieli jakieś banery na stadionie?
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  20. Powrót do góry    #7800
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wróć do szkoły a być może po kilku latach będziesz mógł tu pisać.
    typu mam z ciebie bekejak tam najs liga hahahahah za rok do drugiej ligi lecice taka prawda z waszym idolem cholderem
    100% WTS

  21. Powrót do góry    #7801
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Serio sponsorowali Elane? Mieli jakieś banery na stadionie?
    Gdzieś widziałem zdjęcie, że byli obecni na spodenkach. Banerów nie widziałem. Nie chodzę na E..

  22. Powrót do góry    #7802
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a ha. I dlatego po rozbracie z zuzlem sponsorowali elanę? Sama elita na trybunach, w zarzadzie, normalnie mucha nie siada... Cos te argumenty sie dupy nie trzymaja.
    I weź się.
    Czym innym jest wspieranie wielu przedsięwzięć na zasadzie układów i CSR-aru,
    tak jak w Toruniu w Skyway, Zeszyty Historyczne i Literackie I LO itp. itd.,
    a czym innym wchodzenie w klub w nazwę czy w klub którego niegdysiejsza nazwa
    była tożsama z nazwą firmy - co nie było zgodne z przyjętą strategią firmy odchodzenia
    od kojarzenia się z niszową dyscypliną i takimi, a nie innym kibicowskim wizerunkiem
    jawiącym się po wpisaniu Apator google grafiki vide:
    https://stadionowioprawcy.net/ekipy/apator-torun/
    O strzelaniu sobie w stopę przez KS Toruń może jeszcze kiedyś przyjdzie porozmawiać,
    ciekawe, czy pisze tu p. Piotr z klubu....
    Środowisko Elany pewno jest wdzięczne za wsparcie, ale jak widać większość kibiców
    nawet nie wie, że ten piłkarski (sic!) klub był wsparty przez firmę z Ostaszewa,
    czy też Grębocina

    ps. i nie wyszło p. Termińskiemu z tym startem do sejmu. Ma 6 wynik... wśród PO i 4 tys. głosów zdobytych,
    a poprzednio w 2015 r. - 62 tys. https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/...075/sejm/okr/5
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 14-10-2019 o 10:00
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Powrót do góry    #7803
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 78 w 41 postach
    Uuu, słabiutki wynik. Spodziewałem się że wejdzie z 3 wynikiem. Będąc zupełnie szczerym uważam że nadaje się bardziej niż Pani weszła obok Myrchy i Lenza.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Słoniuu za jego przydatny post!

    Awkop (14-10-2019), Morciasz (14-10-2019)

  25. Powrót do góry    #7804
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Ta od niepełnosprawnych? Ludzie to jednak dziwni są.

  26. Powrót do góry    #7805
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ta od niepełnosprawnych? Ludzie to jednak dziwni są.
    Wielgus weszła a czy Hartwich ? miała piąty wynik. Termos wisiał na każdym kroku i zaledwie ponad 4 tysiące głosów. Pieniądze z kampani poszłyyyyyyy ! Ciekaw ile wydał i jaki transfer za te pieniądze można było dostać.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 15-10-2019 o 09:48

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    orlosep (14-10-2019)

  28. Powrót do góry    #7806
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta

    ps. i nie wyszło p. Termińskiemu z tym startem do sejmu. Ma 6 wynik... wśród PO i 4 tys. głosów zdobytych,
    a poprzednio w 2015 r. - 62 tys. https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/...075/sejm/okr/5

    Wtedy startowal do Senatu.

    Na ok 4000 szacuje sie liczbe prawdziwych i wiernych kibicow Apatora i to pewnie oni oddali glos na wlasciciela,pana Przemyslawa Terminskiego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (14-10-2019), karolcp3 (14-10-2019)

  30. Powrót do góry    #7807
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Trzeba zapytać Stefana, czy głosował na p. Termosa.

  31. Powrót do góry    #7808
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wtedy startowal do Senatu.

    Na ok 4000 szacuje sie liczbe prawdziwych i wiernych kibicow Apatora i to pewnie oni oddali glos na wlasciciela,pana Przemyslawa Terminskiego.
    Jako kibic APATORA nie oddałem na niego głosu. Dostał ode mnie kredyt zaufania 4 lata temu. W obecnych wyborach bardzo się cieszę że nieudacznik nie wszedł do sejmu.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 14-10-2019 o 11:08

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Awkop (14-10-2019), karolcp3 (14-10-2019), orlosep (14-10-2019)

  33. Powrót do góry    #7809
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 78 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Pieniądze z kampani poszłyyyyyyy ! Ciekaw ile wydał i jaki transfer za te pieniądze można było dostać.
    Twoje wydawał albo klubowe ?

  34. Powrót do góry    #7810
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    ale jak to, to nie będzie Doyla?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  35. Powrót do góry    #7811
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Jako kibic APATORA nie oddałem na niego głosu. Dostał ode mnie kredyt zaufania 4 lata temu. W obecnych wyborach bardzo się cieszę że nieudacznik nie wszedł do sejmu.

    Kingpin wyraźnie napisał wierni i prawdziwi oddali głos

  36. Powrót do góry    #7812
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    najgorsze, że Sławomir Mentzen nie wejdzie, 1000 głosów zabrakło ponoć
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (14-10-2019)

  38. Powrót do góry    #7813
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Termos się nie dostał to będzie mógł sie wykazać przy klubie i poświecic mu więcej czasu

  39. Powrót do góry    #7814
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Kingpin wyraźnie napisał wierni i prawdziwi oddali głos
    Wierni i prawdziwi kibice niepowinni oddawać głosu na osobę która swoim zachowaniem i zarządzaniem doprowadziła przez ostatnie lata klub do wyniszczenia i w końcu spadku po 44 latach do I ligi.

    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Twoje wydawał albo klubowe ?
    Pewnie swoje i klubowe. Za pieniądze wydane na kampanie śmiało mógł przeznaczyć na solidny transfer. Dobry wynik w sezonie obecnym gwarantowałby P. Termińskiemu znaczne poparcie. Dobry wynik sportowy+dobry transfer = suksces a to o wiele lepsze niż 1000 plakatów wiszących bez celu na mieście.

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    karolcp3 (14-10-2019), orlosep (14-10-2019), stone_gossard (14-10-2019)

  41. Powrót do góry    #7815
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta


    Pewnie swoje i klubowe. Za pieniądze wydane na kampanie śmiało mógł przeznaczyć na solidny transfer. Dobry wynik w sezonie obecnym gwarantowałby P. Termińskiemu znaczne poparcie. Dobry wynik sportowy+dobry transfer = suksces a to o wiele lepsze niż 1000 plakatów wiszących bez celu na mieście.
    Ile przezaczyl kasy na kampanie i ile z tego bylo klubowe?
    Masz jakies wyliczenia?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #7816
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    i nie wyszło p. Termińskiemu z tym startem do sejmu. Ma 6 wynik... wśród PO i 4 tys. głosów zdobytych,
    a poprzednio w 2015 r. - 62 tys. https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/...075/sejm/okr/5
    Naprawdę? A taki fajny skład apatoriański. Szkoda wybory są jednak nieprzewidywalne.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  43. Powrót do góry    #7817
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    nie glosowalem ani teraz ani 4 lata temu nie moje poglady

    Zuzlowy Kibic. O ile pamietam nie bylo rozmow z wlascicielem projektu herbu
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  44. Powrót do góry    #7818
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ile przezaczyl kasy na kampanie i ile z tego bylo klubowe?
    Masz jakies wyliczenia?
    Nie jestem księgowym i na piwo też z nim nie chodzę. To bardziej Ty Kingpinie powinieneś wiedzieć ile przeznacza na transfery. Patrząc przez pryzmat Kościucha, Bogdanowicza to chyba musiał troszkę zaoszczędzić bo zbyt wielki zakup to nie był. Szpanowanie się publiczne o zakład ze Zmorą też o nim dobrze nie świadczy. Podpytaj się go przy nastęnym piffku czy byłęmu szefowi Stali oddał przegrany zakład tylko uważajcie wszyscy żeby wam czegos do piwa nie dorzucił bo po jego spotkaniach piszecie same pozytywy jak natchnieni.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 14-10-2019 o 12:58

  45. Powrót do góry    #7819
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Wyjdzie szydło () z worka ?

    z FB
    Przemysław Terminski: Dziękuje za Wasze głosy. Niestety mandatu nie zdobyłem i w kolejnym parlamencie nie będę reprezentował naszego okręgu.
    XXX: I bardzo dobrze , teraz będzie miał Pan więcej czasu żeby dowiedzieć się co nie co o żużlu
    Przemysław Terminski : teraz będę miał więcej czasu żeby przemyśleć co dalej z moja obecnością w żużlu. Ten wynik to votum nieufności wobec mnie. A ludzi trzeba słuchać
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 14-10-2019 o 13:09

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Gadol (14-10-2019)

  47. Powrót do góry    #7820
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    A czego się Pan PT spodziewał? Zyebal wszystko co było możliwe. Teraz ma 4 lata na naprawę.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    orlosep (14-10-2019)

  49. Powrót do góry    #7821
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Przemysław Terminski : teraz będę miał więcej czasu żeby przemyśleć co dalej z moja obecnością w żużlu. Ten wynik to votum nieufności wobec mnie. A ludzi trzeba słuchać

    to byly wybory do sejmu czy konkurs na dzialacza sezonu?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (14-10-2019), karolcp3 (14-10-2019), orlosep (14-10-2019)

  51. Powrót do góry    #7822
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Teraz Termiński ********* z klubu i powie "ludu trzeba słuchać". Cieszę się że ludzie potrafili ocenić właściciela klubu który doprowadził APATOR do ruiny. W USA ludzie którzy kierują biznesem czy zarządzają klubami sportowymi po nieudanych sezonach spuszczają głowę w dół i odchodzą, znają poczucie wstydu i porażki, mam nadzieję że Termiński w końcu jej posmakował. Spuścil klub do I ligi i zaczął urabiać kibiców że to sukces a jeszcze z nazwą APATOR wyjechał na deser. Dziwie się takiemu czlowiekowi że uwierzył w ludzką naiwnośc. Cieszę się bardzo że Pan BYŁY senator który 4 lata temu otrzymał kilkadziesiąt tysięcy głosów dziś po porażce ma ich zaledwie ponad 4000. KINGPINIE prawdziwych kibiców mamy ponad kilkadziesiąt tysciecy bo właśnie Ci prawdziwi kibice dali mu kopa w dupe za swoje dokonania. Mam nadzieję ze następny który będzie takim partaczem nie będzie kandydować do sejmu ani senatu a najlepiej niech z polityka nie ma nic wspólnego.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 14-10-2019 o 13:28

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    orlosep (14-10-2019)

  53. Powrót do góry    #7823
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Teraz Termiński ********* z klubi i powie "ludu trzeba słuchać".

    a nie tego pragneliście?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  54. Powrót do góry    #7824
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    To padło niegdyś z mównicy sejmowej a propos Stoczni Gdańskiej, ale jak widać aktualne do dziś co do niniejszego klubu: nie potrafiliście uratować kolebki, a chcecie ratować Polskę? Śmiech na sali z Termosa, ludzie jednak nie są aż tak głupi jak się jednemu Tomkowi zdawało.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  55. Powrót do góry    #7825
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    i super. Fatalny wynik, jak drużyny w 2019r.
    Można powiedzieć, że zaliczył dwa spadki w jednym roku

    podejrzewam, że odejdzie z klubu w 2020r. Pytanie w kogo ręce odda klub i czy bezproblemowo

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jurij za jego przydatny post!

    Lauda (14-10-2019), orlosep (14-10-2019)

  57. Powrót do góry    #7826
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a nie tego pragneliście?
    Spuścił klub ?! Spuścił ! To teraz niech szuka nowego właściciela albo ********** tak długo aż znajdzie ! Za grzechy trzeba płacić i mam nadzieje że nie banerami czy drogimi cenami biletów.

    LEGO................w końcu #gramydalej no nie ?

    Za kare powinien założyć na inauguracje kask typu "orzeszek", rozebrać się do naga i pobiec 4 okrążenia z termosem w dłoniach, czerwonym i niebieskim ! Łyżwy żużlowe powinien jeszcze założyć
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 14-10-2019 o 13:40

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    orlosep (14-10-2019)

  59. Powrót do góry    #7827
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Został facet teraz sam...... Będzie coś czuję, że jeszcze ciekawie z ubiegłotygodniową kiełbasą wyborczą Widać, że P.T. nie dopuszczał myśli o porażce w wyborach.

  60. Powrót do góry    #7828
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Nie jestem księgowym i na piwo też z nim nie chodzę. To bardziej Ty Kingpinie powinieneś wiedzieć ile przeznacza na transfery. Patrząc przez pryzmat Kościucha, Bogdanowicza to chyba musiał troszkę zaoszczędzić bo zbyt wielki zakup to nie był. Szpanowanie się publiczne o zakład ze Zmorą też o nim dobrze nie świadczy. Podpytaj się go przy nastęnym piffku czy byłęmu szefowi Stali oddał przegrany zakład tylko uważajcie wszyscy żeby wam czegos do piwa nie dorzucił bo po jego spotkaniach piszecie same pozytywy jak natchnieni.
    Wyluzuj, wskaz te pozytywy ktore byly pisane,oprocz tego ,ze w realu wydaje sie bardziej otwarty i sympatyczniejszy niz w mediach.
    Poza tym ja z piwem juz skonczylem,bo nie bede ciagle udowadnial,ze nie jestem wielbladem.
    Z chlopakami zawsze chetnie,ale na gosci sie nie pisze.

    Wracajac do wydatkow,skoro zarzucasz mu sprzeniewierzenie klubowej kasy,to chyba masz do tego jakies podstawy?
    Nie zastanowisz sie nawet ile mogly kosztowac te wszystkie plakaty.Ile ich bylo? 1000? Nawet niech jeden kosztuje
    20zl,jaki to wydatek i jak to sie ma do solidnego transferu?
    Pomijam juz nawet fakt,ze nic nas nie powinno obchodzic na co Termos wydaje swoje prywatne pieniadze.
    Pomalu popadamy juz w jakas paranoje i za chwile bedziemy tu pisac co wolno Terminskiemu zjesc czy jakie kupic ubranie,
    bo przeciez moze stolowac sie w barze mlecznym ,chodzic w dresach a zaoszczedzona kase ladowac w klub.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  61. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Słoniuu (14-10-2019)

  62. Powrót do góry    #7829
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Spuścił klub ?! Spuścił ! To teraz niech szuka nowego właściciela albo ********** tak długo aż znajdzie !
    Tylko, że on nic nie musi. Może sobie zakręcić kurek z kasą, albo po prostu odejść z klubu i sami szukajcie sobie teraz gościa, który będzie wykładał na klub taką kasę. Jak widać po wielu klubach w Polsce, znalezienie takich dobrodziejów nie jest takie proste, bo na żużlu się nie da zarobić.

  63. Powrót do góry    #7830
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Może w końcu doczekamy się konferencji na której ogłosi, że sprzedał akcje klubu.

    Ciekawe ile teraz zostanie z tego składu, który, w ramach kampani ogłaszał.

    Trzeba też rozpocząć kampanię prawdziwego rozbratu polityków z zarządzaniem klubów sportowych. Koniec sby klub był środkiem do celów politycznych.

    Nie oddałem na niego głosu, ani wczoraj, ani 4 lata temu.

    Prawdziwy kibic.

    Liczenie głosów oddanych na polityka i przeliczanie ich na ilość "prawdziwych kibiców" ==== ŻENUAAAA....
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 14-10-2019 o 15:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •