Strona 14 z 177 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ot o sponsorach dawnych i mniej dawnych słów kilka:
    http://torun.wyborcza.pl/torun/7,487...MT&a=308&c=128
    Tak jak napisałeś to o sponsorach dawnych - przynajmniej bezpośrednio klubu.
    ...a co do lambo to pewnie w leasingu

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jest glod w Toruniu na sukcesy, wiec dobry poczatek mimo cen biletow na frekwencje znaczaco nie wplynie.
    Ten głód to już od 10 lat jest - normalny kibic to już dawno by z umarł z tego głodu

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jo ,jo.
    W takim razie w niektorych osrodkach kibice juz dawno powinni wymrzec,jak dinozaury.

    W dupach sie poprzewracalo i tyle.
    Trzeba zyczyc kazdemu kibicow aby jego klub tak upadl jak nasz czyli jeden sezon z barazem i dwa bez PO.

    Tylko nie interpretowac tego jako proby wykazania *****istosci Get Well,bo takiej bolszewickiej manipulacji nie zdzierze i
    wezwe na otwarte pole ,do lasu albo podam do sundu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-12-2018 o 10:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jo ,jo.
    W takim razie w niektorych osrodkach kibice juz dawno powinni wymrzec,jak dinozaury.

    W dupach sie poprzewracalo i tyle.
    Trzeba zyczyc kazdemu kibicow aby jego klub tak upadl jak nasz czyli jeden sezon z barazem i dwa bez PO.

    Tylko nie interpretowac tego jako proby wykazania *****istosci Get Well,bo takiej bolszewickiej manipulacji nie zdzierze i
    wezwe na otwarte pole ,do lasu albo podam do sundu.
    Aczkolwiek tendencja spadkowa. Na ostatnich 5 sezonów 2x playoff i tylko 1 medal.

    Ceny biletów adekwatne do jakości drużyny. Zagraniczne jest lepsze i musi kosztować.

  4. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Sa juz ceny biletow i karnetow?
    Leszno,Zielona czy Gorzow nieco bardziej polskie ale tam chyba drozej.

    Brac Pulczynskich,Turowskiego,Pawla ,Adriana i zrobic bilety po pinc zlotych a karnet koniecznie musi obejowac PO.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Nie ma Kiełbasy, jest X i same niewiadome, a na Y-greków Bob Budowniczy z panem Zet młodszym każą czekać 3 lata. Parówkowym skrytożercom mówimy nie!

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Ceny biletów adekwatne do jakości drużyny. Zagraniczne jest lepsze i musi kosztować.
    Nie narzekaj, bo ceny mogły być we frankach! Te 10 % podwyżki ledwie wystarczy na opcje walutowe.

  6. Powrót do góry    #591
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jo ,jo.
    W takim razie w niektorych osrodkach kibice juz dawno powinni wymrzec,jak dinozaury.

    W dupach sie poprzewracalo i tyle.
    Trzeba zyczyc kazdemu kibicow aby jego klub tak upadl jak nasz czyli jeden sezon z barazem i dwa bez PO.

    Tylko nie interpretowac tego jako proby wykazania *****istosci Get Well,bo takiej bolszewickiej manipulacji nie zdzierze i
    wezwe na otwarte pole ,do lasu albo podam do sundu.
    Od razu bolszewicka manipulacja - takie ciężkie armaty.
    Jak dla mnie to taka soft wersja - coś w stylu rzecznika prasowego polskiego późnego komunizmu.
    Chociaż Jerzym Urbanem toruńskiego klubu bym Ciebie nie nazwał - jeszcze sporo Ci brakuje

  7. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sa juz ceny biletow i karnetow?
    Leszno,Zielona czy Gorzow nieco bardziej polskie ale tam chyba drozej.

    Brac Pulczynskich,Turowskiego,Pawla ,Adriana i zrobic bilety po pinc zlotych a karnet koniecznie musi obejowac PO.
    Pajacować lubisz to fakt. Generalnie twoja sprawa, nic do tego nie mam.
    Wszystko ma jednak swoje granice,teraz pajacujesz w temacie biletów i karnetów.

    Udzielasz sie w temacie tego ile kibic musi uszczknąć ze swojego domowego budżetu.
    Krótko i na temat napiszę, przestań pajacować i wyobraź sobie, jeśli twój procesor ma takie możliwości,
    co taka podwyżka oznacza dla kibica chodzącego do tyrki w Polsce i mającego stawkę +-10PLN/h.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 01-12-2018 o 21:26
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Powrót do góry    #593
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Najniższa stawka w Polsce to ponad 13zł. Zresztą ci najmniej zarabiający raczej i tak już nie chodzą na żużel. Jednak najwięcej narzekają ci, których zdecydowanie stać na bilet a i tak nie chodzą na mecze.

  9. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Teoretycznie,a w praktyce wygląda to często tak, że dostają 100PLN za dzionek, który trwa zdecydowanie dłużej niż 8h.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pajacować lubisz to fakt. Generalnie twoja sprawa, nic do tego nie mam.
    Wszystko ma jednak swoje granice,teraz pajacujesz w temacie biletów i karnetów.

    Udzielasz sie w temacie tego ile kibic musi uszczknąć ze swojego domowego budżetu.
    Krótko i na temat napiszę, przestań pajacować i wyobraź sobie, jeśli twój procesor ma takie możliwości,
    co taka podwyżka oznacza dla kibica chodzącego do tyrki w Polsce i mającego stawkę +-10PLN/h.

    Malo mnie obchodzi jak interpretujesz moj post,ale normalny czlowiek a nie zgorzknialy Buc nie powinien w nim dostrzec
    nic zlego.
    Zdaje sobie sprawe z tego ile sie w Polsce zarabia,na tzw. Zachodzie tez o dziwo nie jest jakos znaczaca lepiej.
    Sa ludzie ktorzy zarabiaja duzo,sa zarabiajacy srednio i sa zarabiajacy malo ktorzy rowniez musza obracac kazde juro
    piec razy aby je wydac.
    Napisalem az tyle,ze jak masz w druzynie Pulczynskich ,Turowskiego i inne "gwiazdy" ligi amatorskiej,mozesz sobie pozwolic na bilety za 5 zl.
    Majac zawodnikow z czolowki na taka dobrodusznosc pozwolic sobie nie mozesz.Dla kazdego to w sumie oczywista sprawa.
    Zacznij wiec pouczac swoje dzieci a ode mnie sie po prostu o.d.pierd.ol.
    Nie do mnie pretensje,ze swiat sie tak ulozyl ,ze nie kazdego stac na bilet czy karnet.
    Mnie tez nie stac na Auto z salonu wiec jezdze staruszkiem ale jakos nie przyszlo mi do glowy aby z tego powodu pluc na producenta.
    To sie wiaze chyba z tym,ze nie mam bolszewickiej mentalnosci wiejskiej nauczycielki.

    Klub jeszcze nie podal cen a szczujnia juz w swoim zywiole.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-12-2018 o 11:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (02-12-2018)

  12. Powrót do góry    #596
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Klub jeszcze nie podal cen a szczujnia juz w swoim zywiole.
    http://speedway.torun.pl/cennik/

  13. Powrót do góry    #597
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie do mnie pretensje,ze swiat sie tak ulozyl ,ze nie kazdego stac na bilet czy karnet.
    ...i własnie o to nie mam do Ciebie pretensji.
    Pretensje mam o to, że sobie robisz z tego podśmiechójki.
    Kpisz z tych, którzy przez takie ceny odpuszczą mecz czy klika.

    To sie wiaze chyba z tym,ze nie mam bolszewickiej mentalnosci wiejskiej nauczycielki.
    Oświeć mnie/nas proszę i napisz co to jest ta bolszewicka mentalność wiejskiej nauczycielki.
    O smoku wawelskim słyszałem, o krasnoludkach również, ale o takim czymś jeszcze nie...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    zobaczyłem ten cennik i stwierdzam że jest tak samo chamski jak we Wrocławiu. szkoda mi emerytów. widziałem we Wrocławiu na finale z lesznem całą ich masę stojących bezradnie bez biletu przed stadionem żeby odrobinę poczuć klimat święta. cóż pozostały im tylko darmowe treningi i niekończące się na nich rozmowy o źuźlu. swoją drogą dla nich taki trening to jest jakieś 4 godziny na stadionie i wokół niego. ciekawe kto z tego forum poświęca swojemu zespołowi tyle czasu w realu bo net oczywiście odpada.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Semen (02-12-2018)

  16. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...i własnie o to nie mam do Ciebie pretensji.
    Pretensje mam o to, że sobie robisz z tego podśmiechójki.
    Kpisz z tych, którzy przez takie ceny odpuszczą mecz czy klika.



    Oświeć mnie/nas proszę i napisz co to jest ta bolszewicka mentalność wiejskiej nauczycielki.
    O smoku wawelskim słyszałem, o krasnoludkach również, ale o takim czymś jeszcze nie...
    Czy ty jestes normalny?
    W ktorym momencie robie sobie z tego podsmiechujki i kpie z ludzi ktorych nie stac?

    ps.
    dzieki STH

    Karnet wyglada ok,ceny biletow przesadzone i klub to dotkliwie odczuje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-12-2018 o 12:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Aż z ciekawości spojrzałem w ten wasz cennik. 35 zł za bilet w strefie zielonej (nie wiem gdzie to) to dużo ? To w jakiej cenie chcielibyście mieć bilety ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #601
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Drugi luk.
    Wazniejsze,ze bilety podrozaly o 5 zl.To nie malo a druzyna nie zaprezentowala nic co mogloby ta podwyzke uzasadnic.
    Rowniez ta na sezon 2019 nie uzasadnia koniecznosc podwyzki.Nie sciagnieto gwiazdy ktora musiala kosztowac.
    Ale wszystko i tak zweryfikuje sezon.Frekwecja odpowie na pytanie,czy oplacalo sie klubowi dolozyc te 5 zl do ceny biletu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-12-2018 o 13:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #602
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    niby duzo ale przeciez macie MA. Takiego komfortu nikt nie ma. I zero odwolanych spotkan

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Drugi luk.
    Wazniejsze,ze bilety podrozaly o 5 zl.To nie malo a druzyna nie zaprezentowala nic co mogloby ta podwyzke uzasadnic.
    Rowniez ta na sezon 2019 nie uzasadnia koniecznosc podwyzki.Nie sciagnieto gwiazdy ktora musiala kosztowac.
    utrzymanie gwiazd kosztowalo tym razem sporo - nowa umowa TV
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    No wlasnie.Utrzymanie gwiazd pewnie kosztowalo,ale sa tez wieksze pieniadze z nowej umowy TV.
    Rozumiem ,ze wlasciciel probuje sie zabezpieczyc aby na koniec sezonu nie musial juz dokladac
    kilkusettysiecy,ale to moze byc zgubne i paradoksalnie bedzie musial dolozyc wiecej.

    Ale dosc juz kpin z tych ktorych na bilet nie stac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-12-2018 o 13:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #604
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zobaczyłem ten cennik i stwierdzam że jest tak samo chamski jak we Wrocławiu. szkoda mi emerytów. widziałem we Wrocławiu na finale z lesznem całą ich masę stojących bezradnie bez biletu przed stadionem żeby odrobinę poczuć klimat święta. cóż pozostały im tylko darmowe treningi i niekończące się na nich rozmowy o źuźlu. swoją drogą dla nich taki trening to jest jakieś 4 godziny na stadionie i wokół niego. ciekawe kto z tego forum poświęca swojemu zespołowi tyle czasu w realu bo net oczywiście odpada.
    A mi nie szkoda. Następna poszkodowana przez los grupa społeczna. Chcieli ameryki, to mają. Co mają powiedzieć młodzi rozsiani za chlebem po świecie? Ceny umowne skończyły się, właściciel ma prawo ustalać cennik wg własnego uznania. Dla niego zawsze będzie za tanio, a dla konsumenta za drogo, więc do kogo pretensje?

    Mnie te "żużlowe święta" z odgrzewanymi kotletami, jak i dożynki na Narodowym kręcą tak samo jak niegdyś pochody pierwszomajowe, za to towarem luksusowym są zawody młodzieżowe, które z racji obowiązków rzadko kiedy mam możliwość obejrzeć na żywo, a emeryci mają.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (02-12-2018), kingpin (03-12-2018)

  23. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Drugi luk.
    Wazniejsze,ze bilety podrozaly o 5 zl.To nie malo a druzyna nie zaprezentowala nic co mogloby ta podwyzke uzasadnic.
    Rowniez ta na sezon 2019 nie uzasadnia koniecznosc podwyzki.Nie sciagnieto gwiazdy ktora musiala kosztowac.
    Ale wszystko i tak zweryfikuje sezon.Frekwecja odpowie na pytanie,czy oplacalo sie klubowi dolozyc te 5 zl do ceny biletu.
    Sorry ale dla mnie to jest szukanie dziury w całym. Od 2017 wróciła do Polski inflacja. Wszystko drożeje, nie widzę powodu dlaczego ceny biletów żużlowych miałyby być tutaj wyjątkiem? Cena 35 zł w mojej ocenie jest racjonalna i nie odbiega od cen biletów na inne wydarzenia sportowe. Aż z ciekawości sprawdziłem ile kosztuje bilet na mecz najsłabszej drużyny ekstraklasy piłkarskiej - Zagłębia Sosnowiec:

    CENY BILETÓW
    (w przedsprzedaży tańsze, w dniu meczu droższe):
    Przedsprzedaż:
    Trybuna Kryta 35 zł
    Trybuna Odkryta - 15 zł
    Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 10 zł
    Młodzieżowy (na krytą) - 20 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia)
    (Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia)

    Bilety rodzinne:
    Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (maksymalnie 9 dzieci na jedną osobę dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 12).

    Dzień meczowy:
    Trybuna Kryta - 45 zł
    Trybuna Odkryta - 25 zł
    Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 15 zł
    Młodzieżowy (na krytą) - 25 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia)
    (Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia)

    I jeszcze z ciekawości Legia:





    I oni rozgrywają bodaj 15 spotkań w sezonie u siebie.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  24. Powrót do góry    #606
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 17 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Ceny umowne skończyły się, właściciel ma prawo ustalać cennik wg własnego uznania. Dla niego zawsze będzie za tanio, a dla konsumenta za drogo, więc do kogo pretensje?
    Ogólnie wszystko by się zgadzało. Jeżeli firma jest prywatna to może decydować o wszystkim co z nią związane, w tym o cenach biletów. I pretensji żadnych mieć nie można.
    Jest jednak jedno ALE (może więcej, ale jedno na pewno)... jeżeli firma w jakikolwiek sposób korzysta z publicznych pieniędzy, z układów z publicznymi placówkami czy po prostu ciągnie jakieś pieniądze podatników to już moje spojrzenie jest inne.

    Wg mnie to oczywiste, że pan Termiński korzysta na układzie z miastem. Nie zainwestował w żużel z pasji, zamiłowania czy czegoś podobnego (zresztą tak na marginesie to o żużlu nie ma pojęcia). Zrobił to żeby zarobić. I to jest normalne i oczywiste.

    Panowie Karkosik, Termiński czy np. Nawrocki w Rzeszowie robili/robią to dla biznesu. Nie znam żadnych szczegółów, ale nie uważam, że trzeba, żeby zdawać sobie sprawę jak to może wyglądać. Karkosik ma różne firmy, potrzebował tanich gruntów w Toruniu, Termiński ma firmę ubezpieczeniową, a miasto wiadomo pełno urzędników i budynków, które można ubezpieczyć i na tym zarobić, Nawrocki chyba ma firmę budowlaną, może inwestuje w kupowanie gruntów po "okazyjnych" cenach i tak być może w Rzeszowie chce sobie odebrać włożone pieniądze i dodatkowo zarobić sporo, a miasto w jakiś sposób mu to umożliwi. Wiadomo, że nie opieram się na dowodach, ale większość uczestników forum chyba jest świadoma, że tak NIESTETY się robi pieniądze w Polsce, jak i pewnie na całym świecie. Na nieuczciwych układach.

    Poza tym chyba w Toruniu chyba miasto płaci za licencję za GP, a wpływy z biletów zbiera klub. Miasto też co roku daje dotacje dla klubów sportowych (zawodowych, prywatnych), więc tym samym klub bierze pieniądze, które my płacimy w podatkach.

    I tym samym patrzenie tylko na własny czubek nosa firmy prywatnej będącej właścicielem klubu w Toruniu to nie jest tak jak powinno być.

    Oczywiście naiwny nie jestem i tylko frekwencja zweryfikuje ten cennik.

    Ale czy to JEST W PORZĄDKU? NIE, NIE JEST.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomm za jego przydatny post!

    Semen (02-12-2018)

  26. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomm Zobacz posta
    Ogólnie wszystko by się zgadzało. Jeżeli firma jest prywatna to może decydować o wszystkim co z nią związane, w tym o cenach biletów. I pretensji żadnych mieć nie można.
    Jest jednak jedno ALE (może więcej, ale jedno na pewno)... jeżeli firma w jakikolwiek sposób korzysta z publicznych pieniędzy, z układów z publicznymi placówkami czy po prostu ciągnie jakieś pieniądze podatników to już moje spojrzenie jest inne.

    Wg mnie to oczywiste, że pan Termiński korzysta na układzie z miastem. Nie zainwestował w żużel z pasji, zamiłowania czy czegoś podobnego (zresztą tak na marginesie to o żużlu nie ma pojęcia). Zrobił to żeby zarobić. I to jest normalne i oczywiste.

    Panowie Karkosik, Termiński czy np. Nawrocki w Rzeszowie robili/robią to dla biznesu. Nie znam żadnych szczegółów, ale nie uważam, że trzeba, żeby zdawać sobie sprawę jak to może wyglądać. Karkosik ma różne firmy, potrzebował tanich gruntów w Toruniu, Termiński ma firmę ubezpieczeniową, a miasto wiadomo pełno urzędników i budynków, które można ubezpieczyć i na tym zarobić, Nawrocki chyba ma firmę budowlaną, może inwestuje w kupowanie gruntów po "okazyjnych" cenach i tak być może w Rzeszowie chce sobie odebrać włożone pieniądze i dodatkowo zarobić sporo, a miasto w jakiś sposób mu to umożliwi. Wiadomo, że nie opieram się na dowodach, ale większość uczestników forum chyba jest świadoma, że tak NIESTETY się robi pieniądze w Polsce, jak i pewnie na całym świecie. Na nieuczciwych układach.

    Poza tym chyba w Toruniu chyba miasto płaci za licencję za GP, a wpływy z biletów zbiera klub. Miasto też co roku daje dotacje dla klubów sportowych (zawodowych, prywatnych), więc tym samym klub bierze pieniądze, które my płacimy w podatkach.

    I tym samym patrzenie tylko na własny czubek nosa firmy prywatnej będącej właścicielem klubu w Toruniu to nie jest tak jak powinno być.

    Oczywiście naiwny nie jestem i tylko frekwencja zweryfikuje ten cennik.

    Ale czy to JEST W PORZĄDKU? NIE, NIE JEST.
    No to jest dość ryzykowna teza. Nie wiem czy jest taki właściciel klubu żużlowego, który na nim zarobił. Termos wszedł w to głównie by się wypromować i zrealizować swoje polityczne marzenia, ale kasy na tym na pewno nie zarobił. A już na pewno bycie właścicielem klubu żużlowego nie wpływa na łatwość robienia biznesu (raczej ją utrudnia). Na żużlu się tylko traci.

  27. Powrót do góry    #608
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Gdyby to były takie kokosy, i rozkosz z prowadzenia klubu sportowego, mającego pewną markę, to po kluby w Polsce byłyby kolejki chętnych. Ani w żużlu, ani w żadnej innej dyscyplinie tak się nie dzieje. Mocno dyskusyjna ta teza, z robieniem pieniędzy na klubie. Nawet jeżeli obrotny właściciel, zarobi parę groszy przez kontakty, które sobie wyrobił dzięki temu, to te pieniądze i tak poszłyby na zasypanie dziury w budżecie.

  28. Powrót do góry    #609
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Jestem podobnego zdania. Gdyby było inaczej Karkosik nie rzuciłby tego w diabły. Od siebie dodam, że toruński żużel pod względem gospodarności i dyscypliny finansowej wygląda wręcz wzorcowo na tle innych ośrodków, gdzie miasta żyrują kredyty, spłacają długi i sprzątaja syf zostawiony po pseudoprezesach.

    Cytat Zamieszczone przez tomm Zobacz posta
    pan Termiński korzysta na układzie z miastem.
    Czy to wina Termińskiego, że korzysta? Niedawno były wybory, widocznie mieszkańcom taki układ zamknięty pasuje i nie przeszkadza budowanie kolejnych deficytowych stadionów, muzeów oraz utrzymywanie tej całej bandy urzędasów. Mnie osobiście jako kibica najbardziej drażni sponsorowanie cyklu SGP. To IMG/BSI powinno płacić Toruniowi za korzystanie z MotoAreny, ale widocznie jesteśmy jak Indianie, którzy oddawali złoto i ziemię przodków za szklane paciorki.

  29. Powrót do góry    #610
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Trochę z innej beczki - dzisiaj na PS świetny wywiad Wojciecha Koerbera z naszym nowym nabytkiem - Norbertem Kościuchem:

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...o-raju/5xwpvxr

    Bardzo liczę na to, że chłopak dostanie u nas szanse w przyszłym sezonie.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Adasko68 (02-12-2018)

  31. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A mi nie szkoda. Następna poszkodowana przez los grupa społeczna. Chcieli ameryki, to mają.
    Polewaczka, od lat mam wrażenie, że fajny z Ciebie gość, ale ze znajomością historii i losów naszego narodu jesteś chyba na bakier.

    Powiem szczerze, że takiego wpisu po Tobie nie spodziewałem się.
    O emerytach piszesz?
    ...a to ich wina,ze urodzili się w radzieckiej kolonii nazywanej PRL-em?
    Pracowali,ci którzy pracowali, bardzo ciężko, przeżyli to całe gówno, z bezpieką, stanem wojennym, kartkami i innymi "atrakcjami",
    dostają emerytury circa ebaut 1500PLN, a Ty teraz piszesz o nich jako o grupie społecznej z roszczeniami?

    Przeciętni ludzie w tym wieku, nie będący na garnuszku PZPR lub komunistycznej służby bezpieczeństwa mają niziutkie emerytury.
    ...a co poniektóre partie i zz bronią jeszcze czerwonych skkkkkoorwysynów, którzy służyli reżimowi poddanemu ZSRR i płaczą,że za 2,5K nie przeżyją miesiąca.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-12-2018 o 19:13
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #612
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sorry ale dla mnie to jest szukanie dziury w całym. Od 2017 wróciła do Polski inflacja. Wszystko drożeje, nie widzę powodu dlaczego ceny biletów żużlowych miałyby być tutaj wyjątkiem?
    Przed chwilą doczytałem ten post.
    Wcześniej posłużyłem się inflacją niejako dla żartu.
    W listopadzie wyniosła ona ile? - sprawdziłem 1.2 p.p., więc to żaden argument w stylu - powróciła inflacja, wszystko drożeje. Olaboga!
    Wcześniej po prostu mieliśmy sytuację nienormalną z deflacją (a przynajmniej niepożądaną), a takie ceny biletów także rosły.

    Mamy całe te aktualizacje koszyków, mamy te niewielkie wzrostu cen, czy też wzrost wyimaginowanego wskaźnika potocznie zwanego inflacją, co jest zupełnie niezwiązane z tym, że moim zdaniem przeginają z cenami na 2019 (przynajmniej jednorazowych biletów).

    Co do przykładu z piłką nożną, którą się zupełnie nie interesuję - wziąłem pierwszy z brzegu przykład - Korony Kielce (bo porównywalne miasto, bo w tej całej Ekstralidze - czy jak tam zwał już chyba raczej są od dłuższego czasu) i sprawdziłem cennik (w zależności od trybuny):
    Bilety ulgowe/senior od 10-17 PLN, bilety normalne od 16-27 PLN.

  33. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Przed chwilą doczytałem ten post.
    Wcześniej posłużyłem się inflacją niejako dla żartu.
    W listopadzie wyniosła ona ile? - sprawdziłem 1.2 p.p., więc to żaden argument w stylu - powróciła inflacja, wszystko drożeje. Olaboga!
    Wcześniej po prostu mieliśmy sytuację nienormalną z deflacją (a przynajmniej niepożądaną), a takie ceny biletów także rosły.

    Mamy całe te aktualizacje koszyków, mamy te niewielkie wzrostu cen, czy też wzrost wyimaginowanego wskaźnika potocznie zwanego inflacją, co jest zupełnie niezwiązane z tym, że moim zdaniem przeginają z cenami na 2019 (przynajmniej jednorazowych biletów).

    Co do przykładu z piłką nożną, którą się zupełnie nie interesuję - wziąłem pierwszy z brzegu przykład - Korony Kielce (bo porównywalne miasto, bo w tej całej Ekstralidze - czy jak tam zwał już chyba raczej są od dłuższego czasu) i sprawdziłem cennik (w zależności od trybuny):
    Bilety ulgowe/senior od 10-17 PLN, bilety normalne od 16-27 PLN.
    Zrobienie takich cen podważa sens karnetów. Po co one skoro bilety miałyby być tak tanie ?
    Pamiętaj że u kopaczy masz u siebie 15 spotkań ligowych a nie 7 w porywach do 9.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Przed chwilą doczytałem ten post.
    Wcześniej posłużyłem się inflacją niejako dla żartu.
    W listopadzie wyniosła ona ile? - sprawdziłem 1.2 p.p., więc to żaden argument w stylu - powróciła inflacja, wszystko drożeje. Olaboga!
    Wcześniej po prostu mieliśmy sytuację nienormalną z deflacją (a przynajmniej niepożądaną), a takie ceny biletów także rosły.

    Mamy całe te aktualizacje koszyków, mamy te niewielkie wzrostu cen, czy też wzrost wyimaginowanego wskaźnika potocznie zwanego inflacją, co jest zupełnie niezwiązane z tym, że moim zdaniem przeginają z cenami na 2019 (przynajmniej jednorazowych biletów).

    Co do przykładu z piłką nożną, którą się zupełnie nie interesuję - wziąłem pierwszy z brzegu przykład - Korony Kielce (bo porównywalne miasto, bo w tej całej Ekstralidze - czy jak tam zwał już chyba raczej są od dłuższego czasu) i sprawdziłem cennik (w zależności od trybuny):
    Bilety ulgowe/senior od 10-17 PLN, bilety normalne od 16-27 PLN.
    powiedziałbym, że ciul nie porównanie... porównujesz 3 ligę niewidomych i niepełnosprytnych z najlepszą ligą na świecie.

    naprawdę 10 eur to dużo za bilet?

  35. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie na ten temat.

    1) Nie najlepszej, a najśmieszniejszej ligi świata!!!

    2) 10 w walucie Czwartej Rzeszy dla Untermensza(czyt. przeciętnego Polaka) robiącego za najniższą krajową i chcącego przyjść na stadion z rodziną to dużo, a nawet bardzo dużo.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-12-2018 o 20:56
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #616
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zrobienie takich cen podważa sens karnetów. Po co one skoro bilety miałyby być tak tanie ?
    Pamiętaj że u kopaczy masz u siebie 15 spotkań ligowych a nie 7 w porywach do 9.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie no to był tylko przykład - nie mówię żeby ceny biletów były aż tak niskie.
    Sens karnetów zawsze będzie, gdy ich ceny odpowiednio ustali się do cen biletów.
    Po prostu te 40 PLN było jakoś ok, ale dziwnym trafem, już 45 PLN mnie w****iło Trzeba będzie wrócić do kupowania karnetów i siedzenia na dupie w jednym miejscu, czego ja akurat nie lubię

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    naprawdę 10 eur to dużo za bilet?
    10 brzmi o wiele lepiej niż 45, a jakbyś się zapytał np. o dinara kuwejckiego, to przecież tylko 3,62 KWD. Od razu wydaje się taniej?

  37. Powrót do góry    #617
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Według mnie różnica pomiędzy ceną pojedynczej wejściówki na mecz a średnią ceną wejściówki wyliczoną z ceny karnetu jest nieprzypadkowo duża.

    Z dwóch przyczyn:

    1) Lepiej skasować od kibiców jak najwiecej przed sezonem, do czego skłaniają atrakcyjne(w porównaniu do cen jednostkowych biletów) ceny karnetów.
    2)W razie porażek na początku sezonu, po ewentualnej obniżce cen jednostkowych biletów nabywcy karnetów nie będą gardłować, że ich naciągnięto.

    Właściciel p.Termiński bedąc na piwnym(?) spotkaniu forumowiczów powiedział co innego właśnie w kwestii całorocznych wejściówek.
    Dziwię się kolegom, którzy tam byli, że jeszcze tego tu nie napisali...

    Ludzie, którzy robią pieniądze w żużlu, tak jak pan Termiński czy redaktor Pinokio z Lublina siadają do stołu/bratają się z kibicami tylko po to, żeby czegoś się dowiedzieć i wyciągnąć z tych informacji korzyści w cyrku nazywanym "najlepszą ligą świata".

    EDIT: ... i jeszcze jedno: Fajnej zimy życzę wszystkim! Do wiosny nie ma o czym pisać, więc się wyłaczam z durnych dyskusji.
    Bywajcie!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-12-2018 o 21:29
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Oczywiście że ceny mają zachęcać do zakupu karnetów. Wszystkie kluby są w najtrudniejszej sytuacji finansowej na początku sezonu gdy poszła kasa za podpisy, inwestycje w infrastrukturę a jeszcze nie ma ligi i wpływów z biletów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #619
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Właściciel p.Termiński bedąc na piwnym(?) spotkaniu forumowiczów powiedział co innego właśnie w kwestii całorocznych wejściówek.
    Dziwię się kolegom, którzy tam byli, że jeszcze tego tu nie napisali...
    Nie było mnie więc nie wiem co konkretnie w tej kwestii powiedział, lecz kasa z karnetów potrzebna jest też pewnie na podpisy dla zawodników. Żeby ten rozjazd czasowy pomiędzy wydatkami i wpływami nie był zbyt długi.
    ...więc wszyscy pod choinkę już wiedzą jaki mają dostać prezent od drugiej połówki

    ...a czytam że Carlitos mnie uprzedził z tymi podpisami

  40. Powrót do góry    #620
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    2) 10 w walucie Czwartej Rzeszy dla Untermensza(czyt. przeciętnego Polaka) robiącego za najniższą krajową i chcącego przyjść na stadion z rodziną to dużo, a nawet bardzo dużo.
    No ale to chyba jednak w jakiś sposób "naturalne", że kogoś kto ma niską płacę nie na wszystko stać, a rozrywka w formie meczu na tym poziomie to jest jakieś dobro luksusowe. Poza tym to prywatny biznes, a nie zapomoga. Z całym szacunkiem. A jak komuś bardzo zależy, to tak ułoży piramidę potrzeb, że te pieniądze na bilet znajdzie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    dużo ludzi kupuje karnet bo więcej kasy dostaną z socjalu. u mnie w fabryce można dostać zwrot za dwa bilety lecz nie więcej niż 300 zł. karnet tez jest honorowany. te operacje najczęściej robione są na koniec roku.

  42. Powrót do góry    #622
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale to chyba jednak w jakiś sposób "naturalne", że kogoś kto ma niską płacę nie na wszystko stać, a rozrywka w formie meczu na tym poziomie to jest jakieś dobro luksusowe. Poza tym to prywatny biznes, a nie zapomoga. Z całym szacunkiem. A jak komuś bardzo zależy, to tak ułoży piramidę potrzeb, że te pieniądze na bilet znajdzie.
    Pewnie, że nie zapomoga. Bilety mogą być i po 100 PLN, zwłaszcza jakby Miasto wycofało się ze swojej zapomogi dla Klubu.
    Kwestia tego, czy podnoszenie cen biletów, to w ostatecznym rozrachunku rzeczywiście dobry biznes? Jakby wyglądała frekwencja (o którą co roku walczymy) w przypadku nieco niższych cen. Powiedzmy, mamy 4-5 tys. karnetowców - ale co z resztą?

  43. Powrót do góry    #623
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ale ja nie rozstrzygam czy dobry czy zły. Kwestia jakichś tam kalkulacji. Wiadomo, że 10 x 35 to więcej niż 8 x 40.
    Nie o to mi chodzi, tylko o takie myślenie, że każdemu się wszystko należy i każdego powinno być na wszystko stać. Dobrze Kingpin napisał, że też chciałby mieć auto z salonu... W zasadzie wyczerpany temat. Jak ktoś mało zarabia, to trzeba kombinować, żeby zarabiać więcej (może dorobić) zamiast wieszać psy na klub.

    Nie wiem, kablówka ze wszystkimi kanałami to też dla niektórych dużo i jeśli kogoś nie stać, to po prostu rezygnuje, albo rezygnuje z czegoś innego (żeby było go stać).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-12-2018 o 23:52
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-12-2018), kingpin (03-12-2018)

  45. Powrót do góry    #624
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Tu nie chodzi raczej o to, że kogoś nie stać, bo jak pójdzie na mecz to sobie porządnego obiadu nie zje, tylko, że część kibiców, to pewnie nie są zapaleńcy w stylu "zapłacę nawet 100 PLN, żeby tylko zobaczyć naszą drużynę", nie kupują karnetów itp.
    Zwyczajnie jak zobaczą cenę biletu, to mogą stwierdzić, "walę to tym razem nie idę".

  46. Powrót do góry    #625
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    niby duzo ale przeciez macie MA. Takiego komfortu nikt nie ma. I zero odwolanych spotkan
    Ale MA nie jest stadionem Klubu czy Termosa. To stadion miejski, wybudowany i utrzymywany z kasy... kibicow i niekibicow
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #626
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Hm.... na moje to doszło w końcu do pewnego starcia do którego powinno dość:
    1. ceny biletów w Toruniu były przez wiele lat za niskie - winny iść w górę powoli od wielu lat,
    2. ale nie stoi to w sprzeczności z twierdzeniem, że dziś 45 zł za niebieską to bardzo dużo i za dużo,
    3. budżet klubu się nie spinał, bo jeżeli prezes mówił, że musiał dołożyć ostatnio pół miliona to jest coś nie tak,
    4. ale to teoretycznie można byłoby nadrobić większą aktywnością wśród sponsorów, a nie podnoszeniem cen biletów,
    5. wchodzi telewizja z większymi budżetami (w tym roku?) - to też powinno zasypać jakiś dołek,
    6. prawdę też mają osoby, które twierdzą, że ceny poszły w górę, a jakość zespołu raczej nie... Kościuch, Bogdanowicz, brak torunian,
    7. i ciekawe jak te ceny się sprawdzą, w przypadku np. jakiejś porażki na własnym torze - ile osób przyjdzie na kolejny mecz,
    8. polityka karnetowa, mimo, że prezes na ostatnim spotkaniu pałał niechęcią do karnetów, wydaje się jednak w miarę dobrze ogarnięta,
    9. oczywiście pozostaje pytanie co z osobami, które po raz kolejny kupią karnet z opcją playoff i znowu tych playoffów nie zobaczą,
    10. karnety z opcją play-off winny obowiązywać na baraże

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tak jak napisałeś to o sponsorach dawnych - przynajmniej bezpośrednio klubu.
    Czy dawnych, czy obecnych, na ile związanych z obecnymi sponsorami to dłuższa dyskusja.
    Na pewno nie chcemy słyszeć znowu z ust zarządu klubu tekstu, że "prokuratura nie stwierdziła
    w tym naszego udziału" jak to słyszeliśmy ostatnio. Nie chodzi oczywiście o sam tekst, który
    teoretycznie jest pozytywny, ale o jego kontekst i otoczkę całej sytuacji.
    Ciekawe, czy będzie driftowanie w następnym sezonie na asfalcie wylanym za dwie bańki, jak
    wieść gminna niesie, na Motoarenie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  48. Powrót do góry    #627
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na pewno nie chcemy słyszeć znowu z ust zarządu klubu tekstu, że "prokuratura nie stwierdziła
    w tym naszego udziału" jak to słyszeliśmy ostatnio. Nie chodzi oczywiście o sam tekst, który
    teoretycznie jest pozytywny, ale o jego kontekst i otoczkę całej sytuacji.
    Ciekawe, czy będzie driftowanie w następnym sezonie na asfalcie wylanym za dwie bańki, jak
    wieść gminna niesie, na Motoarenie?
    Jak na moje zero obaw o Klub, to zupełnie inna para kaloszy.

    Co do argumentów dotyczących cen biletów to trafił Waść w sedno tarczy.
    Mi nie chodzi oczywiście o te 5 PLN podwyżki, tylko o to o czym pisałeś.
    Brak racjonalnego uzasadnienia podwyżki cen: jakość sportowa drużyny nie wzrosła, nowe środki z TV pojawiły się na horyzoncie, a kibic dostaje wzrost cen ... i trochę nabija się go w butelkę. To oczywiście tylko moje odczucia.

  49. Powrót do góry    #628
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Gwiazdy są Co z tego że upadle ale nadal kosztują

  50. Powrót do góry    #629
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Jak na moje zero obaw o Klub, to zupełnie inna para kaloszy.

    Co do argumentów dotyczących cen biletów to trafił Waść w sedno tarczy.
    Mi nie chodzi oczywiście o te 5 PLN podwyżki, tylko o to o czym pisałeś.
    Brak racjonalnego uzasadnienia podwyżki cen: jakość sportowa drużyny nie wzrosła, nowe środki z TV pojawiły się na horyzoncie, a kibic dostaje wzrost cen ... i trochę nabija się go w butelkę. To oczywiście tylko moje odczucia.
    Podaj mi racjonalne uzasadnienie podwyżki ceny Kurczakburgera xD

    ps. jakość może nie wzrosła, ale rynek był taki, że trzeba było się postarać, aby utrzymać stan posiadania.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #630
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Powiadam Wam. Menadżer stulecia robi wyniki to i na same dlań podwyżki i premie ceny biletów wzrosnąć musiały. Zamiana zawodników na tańszych nie wystarczyła
    Do tego dochodzi kasa na zapowiadany sprzęt dla szkółki żużlowej (dwudziestu chłopa ).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •