Strona 148 z 177 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,616 do 6,660 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6616
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    O co Wam chodzi z tymi podatkami? Przecież Skarb Państwa nie jest sponsorem Lublina.
    niestety jest

  2. Powrót do góry    #6617
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    4 miliony złotych dostał Motor Lublin na ten sezon
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  3. Powrót do góry    #6618
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    4 miliony złotych dostał Motor Lublin na ten sezon
    Ale od kogo dostał?

  4. Powrót do góry    #6619
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ale od kogo dostał?
    Pewnie od tych samych, którzy dają Falubazowi i Włókniarzowi, między innymi od ciebie i ode mnie.

  5. Powrót do góry    #6620
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pewnie od tych samych, którzy dają Falubazowi i Włókniarzowi, między innymi od ciebie i ode mnie.
    I od tych co dają także Toruniowi - więc nie wiem o co to halo.

  6. Powrót do góry    #6621
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    I od tych co dają także Toruniowi - więc nie wiem o co to halo.
    4 mln zł zebrano od tych ludzi dla Torunia (toruńskiego żużla)też? W tym jest ta cała pepsi cola w publicznych pieniądzach, dla prywatnych klubów czy jakichkolwiek innych.

  7. Powrót do góry    #6622
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    I od tych co dają także Toruniowi - więc nie wiem o co to halo.
    Tylko gdyby Toruń dostał tyle co Lublin to, podejrzewam, kto inny byłby teraz spadkowiczem.
    Ale to tylko przypuszczenia.

  8. Powrót do góry    #6623
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Tylko gdyby Toruń dostał tyle co Lublin to, podejrzewam, kto inny byłby teraz spadkowiczem.
    Ale to tylko przypuszczenia.
    A ile otrzymał Get Well "dzięki" Miastu - prawie 3 mln.
    Tak czy inaczej - rzeczywiście jest to chora sytuacja i powinna być zablokowana, lecz dotyczy wszystkich klubów.

  9. Powrót do góry    #6624
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Ciućka z Przeglądu pisze na Twitterze, że dogadani Kułakow i Lebiediew. Jest szansa na jednego wy chowanka i wydaje mi się, że mowa o Adrianie. Podobno nie ma tematu Bellego.

    Co do Andrzeja to jakoś sceptycznie jestem nastawiony.

  10. Powrót do góry    #6625
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Wszystkich klubow ale jednak sumy zroznicowane.
    Termos moze i nie ma co narzekac,ale sa Papudroki w tej lidze ktorzy
    bujaja sie za duzo wieksza kase z miasta.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #6626
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ciućka z Przeglądu pisze na Twitterze, że dogadani Kułakow i Lebiediew. Jest szansa na jednego wy chowanka i wydaje mi się, że mowa o Adrianie. Podobno nie ma tematu Bellego.

    Co do Andrzeja to jakoś sceptycznie jestem nastawiony.

    Jeśli juniorami będą Kiełbas i IKS walka będzie o utrzymanie.

  12. Powrót do góry    #6627
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    jesli jest prezes, ktory proponuje Doylowi 9tysi za punkt to wspolczuje takiego prezesa.
    Przeciez to oznacza, ze bedac przywiezonym czterokrotnie na 1-5 mozna zarobic 36 tysi.
    A Jason ten sezon GP olal wiec nastepny sezon oleje lige kosztem GP..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #6628
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jeśli juniorami będą Kiełbas i IKS walka będzie o utrzymanie.
    Jacy juniorzy zagwarantują klubowi walkę o awans? Konkretnie, 2-3 nazwiska.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kingpin (15-08-2019)

  15. Powrót do góry    #6629
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 78 w 41 postach
    Pod 8 brać Birkemose i się nie zastanawiać. Kościelski niech szuka regularnej jazdy - kto by jeszcze rok temu pomyślał że ma większe szanse na kontynuowanie kariery po zakończeniu wieku juniora niż IKS...

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jesli jest prezes, ktory proponuje Doylowi 9tysi za punkt to wspolczuje takiego prezesa.
    Przeciez to oznacza, ze bedac przywiezonym czterokrotnie na 1-5 mozna zarobic 36 tysi.
    A Jason ten sezon GP olal wiec nastepny sezon oleje lige kosztem GP..
    Przy 1-5 dostaje się 1/4 stawki za punkt.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniuu za jego przydatny post!

    j-rules (15-08-2019)

  17. Powrót do góry    #6630
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Ok, chociaż to w sumie wiele nie zmienia. Przy mocno przeciętnym występie i braku wygranej biegowej i tak trzeba wypłacić kupę kasy.
    9 tysięcy za punkt to rozumialbym gdyby funkcjonowało to w formie motywacyjnej, np 13 pkt i więcej w 5 biegach to wskakuje punktowka na taki pułap. W przeciwnym razie to będzie marnowanie pieniędzy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    orlosep (15-08-2019)

  19. Powrót do góry    #6631
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wczoraj:
    Lublin 24 pkt.
    Ostrów 23 pkt w tym Kościelski 8+1 pkt. w trzech startach,
    Grudziądz 21 pkt. w tym Turowski 5 pkt i genialny jeden bieg,
    Leszno 17 pkt.
    Daugapilis 15 pkt.
    Gorzów 13 pkt.
    Toruń 12 pkt. ... ja chcę w meczu z Zieloną widzieć debiut Janika, a nie n-te ślamazarności Igora,

    Dziś mecz wspominkowy na Motoarenie Apator Toruń - Polonia Bydgoszcz o 17.00.

    Czy na stronie klubowej www.speedway.torun.pl http://speedway.torun.pl/aktualnosci/ lub fanpage https://www.facebook.com/SpeedwayTorun/
    znajdziemy na ten temat jakieś informacje? Jak myślicie?

    Bilety 10 zł. Dochód z biletów będzie przeznaczony dla Fundacji Nadzieja i Hospicjum Światło.

    Mają być m.in. : Polonia Bydgoszcz

    • Zbigniew Bizoń
    • Krzysztof Ziarnik
    • Waldemar Cisoń
    • Wojciech Kaczmarek
    • Andrzej Pietrzak
    • Jacek Woźniak
    • Leszek Sokołowski
    • Robert Bonin
    • Marcin Ryczek
    • Michał Robacki

    Apator Toruń

    • Eugeniusz Miastkowski
    • Jan Woźnicki
    • Jan Ząbik
    • Stefan Tietz
    • Robert Kościecha
    • Mirosław Kowalik
    • Waldemar Walczak
    • Jacek Krzyźaniak
    • Tadeusz Wiśniewski
    • Tomasz Bajerski
    • Mariusz Puszakowski
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 15-08-2019 o 12:24
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #6632
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    IKS na pierwszą ligę wystarczy. Oglądacie te mecze? Juniorzy tam to padaka. Zobaczcie ilu jedzie w finale MIMP. Dwóch: Pióro i Cierniak.

  21. Powrót do góry    #6633
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    IKS na pierwszą ligę wystarczy. Oglądacie te mecze? Juniorzy tam to padaka. Zobaczcie ilu jedzie w finale MIMP. Dwóch: Pióro i Cierniak.
    Przez właśnie takie myślenie mamy właśnie to co teraz mamy. Ten zawodnik czyt: IKS nie rokuje żadnej przyszłości. Blokuje tylko miejsce w składzie tym, którzy mogliby nabywać doświadczenia i być weryfikowani w kontekście walki o utrzymanie w 1 lidze lub awans do e-ligi po spadku. Co z tego, że Kopeć odjedzie jeden sezon w 1 lidze i pokona jakiś miśków jeżdżących na dwa razy gorszym sprzęcie? Igor powinie zacząć nowe życie, życzę mu wszystkiego najlepszego tak jak i pewno większość kibiców, ale z żużlem niech da sobie spokój.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Oracle (15-08-2019), j-rules (15-08-2019), karolcp3 (15-08-2019), orlosep (15-08-2019), sth (15-08-2019)

  23. Powrót do góry    #6634
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Przez właśnie takie myślenie mamy właśnie to co teraz mamy. Ten zawodnik czyt: IKS nie rokuje żadnej przyszłości. Blokuje tylko miejsce w składzie tym, którzy mogliby nabywać doświadczenia i być weryfikowani w kontekście walki o utrzymanie w 1 lidze lub awans do e-ligi po spadku. Co z tego, że Kopeć odjedzie jeden sezon w 1 lidze i pokona jakiś miśków jeżdżących na dwa razy gorszym sprzęcie? Igor powinie zacząć nowe życie, życzę mu wszystkiego najlepszego tak jak i pewno większość kibiców, ale z żużlem niech da sobie spokój.
    Jeśli chcemy awansować to niech go zostawią. Ja uważam, że z tych Janików, Stolpów i Rydlewskich i tak już nic nie będzie

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    PrzemoZG (15-08-2019), adsiz (15-08-2019)

  25. Powrót do góry    #6635
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ciućka z Przeglądu pisze na Twitterze, że dogadani Kułakow i Lebiediew. Jest szansa na jednego wy chowanka i wydaje mi się, że mowa o Adrianie. Podobno nie ma tematu Bellego.

    Co do Andrzeja to jakoś sceptycznie jestem nastawiony.
    Lebiediew na 1liga to super opcja, niewiele jest lepszych.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (15-08-2019)

  27. Powrót do góry    #6636
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Też myślę, że to lepsza opcja niż Milik.

    Na ten moment układanka wygląda tak, że zostały trzy miejsca w seniorskim składzie. Kandydaci: Musielak, Przedpelski, Miedziński i Milik. Z tego co wiem to Musielak bardzo bliski porozumienia.

    Co do juniorów to na dzień dzisiejszy chyba Curzytek/Kiełbasa wyglada na najbardziej realny scenariusz.

  28. Powrót do góry    #6637
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Też myślę, że to lepsza opcja niż Milik.

    Na ten moment układanka wygląda tak, że zostały trzy miejsca w seniorskim składzie. Kandydaci: Musielak, Przedpelski, Miedziński i Milik. Z tego co wiem to Musielak bardzo bliski porozumienia.

    Co do juniorów to na dzień dzisiejszy chyba Curzytek/Kiełbasa wyglada na najbardziej realny scenariusz.
    Nie widze kompletnie sensu kontraktowania Musielaka. Po awansie i tak trzeba go wymienic. To juz na rok lepiej tego Kościucha zostawić.Ewentualnie Zengota. Po kontuzji może chciałby zejśc lige nizej albo Przemek Pawlicki na dwa lata. Wtedy po awansie byliby sensowni polacy

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-08-2019)

  30. Powrót do góry    #6638
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Namówienie sensownego Polaka do zejścia ligę niżej niestety jest za drogie. To już lepiej wyłożyć teraz kasę na Kulakowa, juniorów, a Lebiediew z Pawlem muszą udowodnić czy nadają się na drugą linię w Ekstralidze. Pamietajmy, że tak naprawdę przez ponad rok dużo zawodników może wystrzelić albo zaliczyć kompletny regres. O Ekstraligowego lidera i tak trzeba będzie się licytować mocno.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    orlosep (15-08-2019)

  32. Powrót do góry    #6639
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Ja jedyne czego obawiam się z Tofikiem to kontuzji. Ogólnie z chęcią go powitam w Toruniu, jednak wolałbym zarówno Pawła, jak i Miedziaka. Zengota czy Pawlicki to nierealne transfery.

  33. Powrót do góry    #6640
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    IKS na pierwszą ligę wystarczy. Oglądacie te mecze? Juniorzy tam to padaka. Zobaczcie ilu jedzie w finale MIMP. Dwóch: Pióro i Cierniak.
    Zupinski jeszcze

  34. Powrót do góry    #6641
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    [SIZE=2]
    Dziś mecz wspominkowy na Motoarenie Apator Toruń - Polonia Bydgoszcz o 17.00.

    Czy na stronie klubowej www.speedway.torun.pl http://speedway.torun.pl/aktualnosci/ lub fanpage https://www.facebook.com/SpeedwayTorun/
    znajdziemy na ten temat jakieś informacje? Jak myślicie?
    Też mi się to rzuciło w oczy. A w zasadzie: nic mi się nie rzuciło, bo nic nie ma. I trochę się to gryzie z zapowiedziami o "powrocie do korzeni". Chyba, że powrót do korzeni zaczynamy od przyszłego roku, a w tym do końca mamy wszystko w pompie.

  35. Powrót do góry    #6642
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach

    Arrow

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zupinski jeszcze
    Ale tylko dlatego, że Bartkowiak kontuzja

  36. Powrót do góry    #6643
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Dziś mecz wspominkowy na Motoarenie Apator Toruń - Polonia Bydgoszcz o 17.00.

    Czy na stronie klubowej www.speedway.torun.pl http://speedway.torun.pl/aktualnosci/ lub fanpage https://www.facebook.com/SpeedwayTorun/
    znajdziemy na ten temat jakieś informacje? Jak myślicie?
    Też mi się to rzuciło w oczy. A w zasadzie: nic mi się nie rzuciło, bo nic nie ma. I trochę się to gryzie z zapowiedziami o "powrocie do korzeni". Chyba, że powrót do korzeni zaczynamy od przyszłego roku, a w tym do końca mamy wszystko w pompie.

  37. Powrót do góry    #6644
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zupinski jeszcze
    NO i nie tylko bo zarowno Nowicki czy Michailow a nawet i mlody Fajfer czy Stalek to spokojnie takiego IKSa moga porobic nawet teraz a co dopiero za rok.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #6645
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jacy juniorzy zagwarantują klubowi walkę o awans? Konkretnie, 2-3 nazwiska.
    Ale ja nie pisze tu o juniorach gwarantujących walkę o awans a o takich, którzy w nim nie będą przeszkadzać, czyli o takich potrafiących w lidze zdobyć razem 4-6 punktow. Nazwiska? Jak zwykle w rachubę wchodzą pewnie tylko z kierunku pomorsko- Wielkopolskiego.
    W Curzytka jakoś nie wierzę. Idealny transfer to Karol Zupinski. Niedawno można było myśleć o powrocie Denisa, ale ten ostatnio jakiś regres formy ma.

  39. Powrót do góry    #6646
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    a ten Musielak to jest to nowe, perspektywiczne myślenie na wypadek szybkiego awansu?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  40. Powrót do góry    #6647
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a ten Musielak to jest to nowe, perspektywiczne myślenie na wypadek szybkiego awansu?
    No nie wiem, ale obecnie Musielak moim zdaniem jest lepszy od naszej pary krajowych seniorów.

  41. Powrót do góry    #6648
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ale ja nie pisze tu o juniorach gwarantujących walkę o awans a o takich, którzy w nim nie będą przeszkadzać, czyli o takich potrafiących w lidze zdobyć razem 4-6 punktow. Nazwiska? Jak zwykle w rachubę wchodzą pewnie tylko z kierunku pomorsko- Wielkopolskiego.
    W Curzytka jakoś nie wierzę. Idealny transfer to Karol Zupinski. Niedawno można było myśleć o powrocie Denisa, ale ten ostatnio jakiś regres formy ma.
    4-6 punktów? Kopeć może w Nice robić 2-4, Kiełbasa wiadomo 0-1 więc oni wcale jakoś mocno od tych widełków nie odbiegają. Nie wiem z kolei jaki interes miałby mieć Żupiński żeby z macierzystego I-ligowego Gdańska przechodzić do I-ligowego Torunia. Pomijam już fakt, że dzisiaj w Tarnowie prezentował się jeszcze gorzej niż IKS.

  42. Powrót do góry    #6649
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    No nie wiem, ale obecnie Musielak moim zdaniem jest lepszy od naszej pary krajowych seniorów.
    boooo? Mial sezon w Czewie na wykazanie. A od Holty (zdrowego) lepszy nie jest pod zadnym wzgledem.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (16-08-2019)

  44. Powrót do góry    #6650
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    4-6 punktów? Kopeć może w Nice robić 2-4, Kiełbasa wiadomo 0-1 więc oni wcale jakoś mocno od tych widełków nie odbiegają. Nie wiem z kolei jaki interes miałby mieć Żupiński żeby z macierzystego I-ligowego Gdańska przechodzić do I-ligowego Torunia. Pomijam już fakt, że dzisiaj w Tarnowie prezentował się jeszcze gorzej niż IKS.
    iKS bedzie mial 21 lat i juz nigdy nie pojedzie w elidze.
    Zupinski bedzie mial dopiero lat 18 i w niej pojedzie. Pytanie tylko w jakim klubie i czy aby juz nie w przyszlym sezonie w Grudziadzu.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Morciasz (16-08-2019)

  46. Powrót do góry    #6651
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Jeśli w Grudziądzu to co nam do tego?

  47. Powrót do góry    #6652
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Pytanie takie nie za trudne. Lepiej, by to nasi go namowili.

  48. Powrót do góry    #6653
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Lepiej, by to nasi go namowili.
    Tak jak pisałem
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie wiem z kolei jaki interes miałby mieć Żupiński żeby z macierzystego I-ligowego Gdańska przechodzić do I-ligowego Torunia.

  49. Powrót do góry    #6654
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Jezeli prawda jest co mówił Terminski,ze stawki w Nice maja byc 10-15% nizsze niz w SE,to nazwiska laczone z Toruniem na kolana nie powalaja.
    Nie dlatego,ze to zawodnicy jak na Nice niezbyt mocni,ale malo tu gosci ktorzy moga bez obaw pozostac w razie awansu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    stone_gossard (15-08-2019)

  51. Powrót do góry    #6655
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Derby retro - łza się w oku kręci. Pięknie było.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ŻużlowyKibic za jego przydatny post!

    Morciasz (16-08-2019)

  53. Powrót do góry    #6656
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    boooo? Mial sezon w Czewie na wykazanie. A od Holty (zdrowego) lepszy nie jest pod zadnym wzgledem.
    Pytanie pozostaje co rozumiemy pod pojęciem "zdrowy Holta".
    Jak dla mnie gościu już zakończył karierę.

    "Nie wiem z kolei jaki interes miałby mieć Żupiński żeby z macierzystego I-ligowego Gdańska przechodzić do I-ligowego Torunia".

    Różnica pomiędzy I-ligowym Toruniem, a I-ligowym Gdańskiem jest taka, że my mamy opcję na startu w SE.
    Żupiński ma słaby sezon, ale jest to cholernie zdolny chłopak. Jeżeli byłaby opcja jego kontraktu to byłby strzał w dziesiątkę.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Penhall (16-08-2019)

  55. Powrót do góry    #6657
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Jeśli chcemy awansować to niech go zostawią. Ja uważam, że z tych Janików, Stolpów i Rydlewskich i tak już nic nie będzie
    I co? Awansujesz i wymiana 90% składu, bo będzie to ekipa, która może, może, może (i tak jeszcze kilka razy) będzie najlepsza w 1 lidze, ale w ogóle nie nadająca się na ekstraligę? Patrząc na to co prezentuje Igor, to ja nie wiem, czy on nadaje się nawet na 1 ligę, Skróćmy te męki.
    https://www.youtube.com/watch?v=_tFXZn9qNhg

    Koleżanki i Koledzy!

    Jest propozycja, żeby za tydzień w niedzielę po meczu Toruń-Zielona Góra (mecz o 16.45), umówić się od razu w Szwejku na Rynku Staromiejskim i obejrzeć mecz Wrocław-Leszno (19.30), porozmawiać o minionym sezonie, o I lidze i popatrzeć na przechodące widoki Jest trochę na styk z czasem ale nic nie szkodzi jak ktoś się spóźni. Trza będzie zarezerwować stolik/stoliki zatem proszę się wpisywać jeżeli ktoś chętny i będzie.

    Na dziś lista wygląda tak:
    1. Ks. Piotr Prusakiewicz
    2. Morciasz
    3. Coval / Kowal speedway.hg.pl
    4.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  56. Powrót do góry    #6658
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Tym razem nie dam rady.

  57. Powrót do góry    #6659
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Niestety. Wtedy będę już z powrotem w Szwecji. Udanego, owocnego spotkania.

  58. Powrót do góry    #6660
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,653
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Z tego co dowiedziałem się odnośnie Waszego składu, to nie zostanie nikt poza Kopciem na juniorce. A z nowych wiem, że dogadanych macie: Kułakowa, Musielaka i Bjarne Pedersena. Lebiediewa chyba u Was nie będzie.

    Widze zgadujecie się na piwo po meczu z Falubazem. Akurat wybieram sie na Wasz mecz i po tez bede szukal miejsca gdzie mozna obejrzec Wrocek z Lesznem, takze jeśli nie przeszkadza Wam osoba spoza środowiska to mogę z Wami piwka się napić

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    peper (16-08-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •