Strona 109 z 177 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,905 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4861
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Piszę to na szczescie jako kibic klubu, ktory nie jest zagrozony spadkiem wiec moze nie bede posadzony o nieobiektywizm.
    Ogolnie uwazam, ze sytuacja Torunia pokazuje jak chory i wysrubowany jest juz poziom w Ekstralidze. Jaka jest presja i maly margines bledu.
    Powinno sie powiekszyc ta lige bo nie wytrzymuja tego zawodnicy, budzety itd.

    Torun ma calkiem fajny sklad z dwoma klasowymi liderami jak Doyle oraz Iversen. To, ze moze PUK na razie nie ma optymalnej formy to inna sprawa, ale teraz w lidze kazdy ma wpadki, nawet Zmarzlik nie zawsze robi dwucyfrowki.
    Do tego jeden z bardziej przyszlosciowych zuzlowcow na swiecie czyli Jack Holder. To wzmocnione solidnym na Motoarenie bratem Chrisem (ktory ciagle ma sie odrodzic i jezdzic jak na bylego IMS przystalo) oraz solidny w zeszlym roku Holta i rewelacja I ligi Kosciuch.
    Teoretycznie ten sklad powinien walczyc o PO. Serio tak uwazalem przed sezonem.

    Jest sponsor/wlasciciel, ktory lozy duze srodki, jest porzadek w klubie i ustabilizowana sytuacja finansowa, jest piekny obiekt i liczne grono kibicow.
    Ale taki jest sport, ze raz pech, raz nieprzewidywalna forma zawodnikow i mamy co mamy.
    Meczow jest malo, nie ma gdzie nadrobic potkniec. Presja ogromna i po dwoch nieraz niespodziewanych porazkach robi sie piekielko.

    Przeciez juz nawet zawodnicy, ktorzy maja potencjal i wielki talent musza uciekac z Ekstraligi jak im nie wyjdzie sezon a w pierwszej lidze znow robia wyniki regularne jak liderzy. Musielak, Gomólski a zaraz dołączą do nich Miedziński i Przedpełski. Wcześniej uciekac do II ligi musiał Baliński.

    Za chwilę nie będzie Polaków do jazdy w najwyższej lidze. Już w zasadzie nie ma. W Toruniu za seniora krajowego robił Holta, w Czewie marza pewnie by zastapic kims lepszym Przedpelskiego a moze i Miedzina, w ZG juz się boją co będzie jak za jakiś czas Protas zawiesi kewlar. Zengi juz chyba nie wroci do tego sportu a Jarek Hampel w lidze na najwyższym poziomie tez juz krócej pewnie niz dłuzej...

    Nie mozna sobie pozwolic na rok oddechu od walki o medale jak Zielona rok temu czy Torun dwa lata temu bo od razu sie bronisz rozpaczliwie przed spadkiem. Druzyna zbudowana na srodek tabeli majaca dawac ciekawe mecze i sie rozwijac o perspektywicznych zuzlowcow bardzo latwo moze byc wypchnieta z ligi.

    Wiec jest presja, wydawanie ponad miare, dolowanie sie zawodnikow bo nie kazdy moze wygrywac i spelniac oczekiwania pokladane w nim.

    Ja akurat mam nadzieje, ze ten sezon da do myslenia wladzom i powiekszenie Ekstraligi zostanie wziete pod uwage niebawem.
    Szkoda mi kibicow z Torunia, wlasciciela itd. bo moim zdaniem nie zasluzyli na spadek i jak ich stac to powinni sie scigac w Ekstralidze. Daja dobre widowiska i uatrakcyjniaja te lige.

    Ale zaraz zleci sie kilku zawistnikow i beda zyzcyc temu klubowi I ligi bo juz sie ciesza, ze komus nie dopisalo szczescie...
    Jaki środek tabeli? Wszyscy się wzmocnili, a Toruń i Gorzów osłabili. Wiadomo było że dla obu skończy się to walką o utrzymanie a nie żadnym środkiem tabeli.
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  2. Powrót do góry    #4862
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Ale po co łączyć 1 i 2 ligę? Niech będzie 10 ekip w ekstralidze, 8 w 1 lidze i reszta w 2 lidze. Jak będzie tam mało ekip to niech każdy jedzie z każdym po 2 razy zamiast play off.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZszywaczGKM za jego przydatny post!

    orlosep (28-06-2019)

  4. Powrót do góry    #4863
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A po co osłabiać i psuć E-ligę? Przecież obecny system sprawdza się bardzo dobrze.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Szkoda mi kibicow z Torunia, wlasciciela itd. bo moim zdaniem nie zasluzyli na spadek i jak ich stac to powinni sie scigac w Ekstralidze. Daja dobre widowiska i uatrakcyjniaja te lige.

    Ale zaraz zleci sie kilku zawistnikow i beda zyzcyc temu klubowi I ligi bo juz sie ciesza, ze komus nie dopisalo szczescie...
    No ale po czym wnosisz, że nie zasłużyli? Przecież na każdym pionie: organizacja w klubie, zawodnicy i wreszcie, również kibice - spadek się należy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (28-06-2019)

  6. Powrót do góry    #4864
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Ale po co łączyć 1 i 2 ligę? Niech będzie 10 ekip w ekstralidze, 8 w 1 lidze i reszta w 2 lidze. Jak będzie tam mało ekip to niech każdy jedzie z każdym po 2 razy zamiast play off.
    Super, tylko warto też się postawić na miejscu klubów drugoligowych. Czterozespołowa druga liga - fantastyczny pomysł... Zresztą pięć ekip to niewiele ciekawiej. Zróbmy Eligę 12-to zespołową i niech na drugą ligę pozostaną dwie drużyny - pojadą sobie po 10 razy ze sobą i w czym problem. Nie możemy tak myśleć.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 28-06-2019 o 14:25
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Powrót do góry    #4865
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    w 2 lidze za rok 5/6 drużyn i faktycznie system po 4 mecze każdy z każdym i powinno być OK. Lepiej tak niż jechać bezsensowne mecze z Wandą, generujące tylko koszta.
    Natomiast w E-lidze jedyna zmiana to wywalić nr 8.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #4866
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Natomiast w E-lidze jedyna zmiana to wywalić nr 8.
    Albo zrobić go sensowniej - czyli wywalić kryterium wiekowe, żeby nie było kwasów że lepszy musi zaczynać mecz na rezerwie.

    Z drugiej strony ta 8-mka nie zadziałała zbyt dobrze. Albo kluby z niej nie korzystają (Stal, Falubaz, Włókniarz, Unia, GKM) albo robi to kwasy (GetWell). W sumie tylko Sparta z tego dobrze korzysta i Lublinowi się przydaje.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #4867
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W Lublinie tak średnio i w Sparcie też. Niby teraz jadą super, ale to nie zasługa 8ki, a i tak załatwiło to Lebedevsa i teraz Milika trochę też dławi. Tyle, że ostatnie mecze to wygrywali na takim luzie, że Milik jechał i dzielili starty. Ogólnie to jest bez sensu, "zabiera się" jednego zawodnika, pośrednio uderza też w juniorów, bo jakby nie było 8-ki to więcej by jeździli z RZ.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #4868
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Jaki środek tabeli? Wszyscy się wzmocnili, a Toruń i Gorzów osłabili. Wiadomo było że dla obu skończy się to walką o utrzymanie a nie żadnym środkiem tabeli.
    Jeżeli spadniemy, a na to się zapowiada, to ja bym raczej przygotowywał kibiców na to, że w tej 1-lidze możemy być zdecydowanie dłużej niż rok, takoż to widzę. Patrząc na sezony 2016-2017-2018-2019 widzicie jakieś zmiany na lepsze, czy raczej równię pochyłą?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    orlosep (28-06-2019)

  12. Powrót do góry    #4869
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A po co osłabiać i psuć E-ligę? Przecież obecny system sprawdza się bardzo dobrze.



    No ale po czym wnosisz, że nie zasłużyli? Przecież na każdym pionie: organizacja w klubie, zawodnicy i wreszcie, również kibice - spadek się należy.
    Uscislijmy, spadek sie nalezy,bo jestesmy sportowo najslabsi.
    Reszta czyli pion organizacyjny czy kibice zostawmy na boku.
    Raz,nie mamy pojecia jak jest prowadzony klub od srodka i jak sa prowadzone
    inne kluby.Najwazniejsza sprawa organizacyjna sa finanse i platnosci na czas.
    Niby dlaczego klub ktory ma wlasciciela nie usmiechajacego sie od ucha do ucha
    ma zasluzyc bardziej na spadek niz klub ktory np. nie placi zawodnikom i jedzie
    na kreche?
    Kibicow to juz w ogole pomijam,bo idiotow nie brakuje nigdzie.
    Teraz jednak my jestesmy na tapecie,wiec tworzy sie trilion atykulow na
    nasz temat.
    Za chwile Falubazy wywiesza jakas szmate z Katarzyna i oni beda na cenzurowanym.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #4870
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Jeżeli spadniemy, a na to się zapowiada, to ja bym raczej przygotowywał kibiców na to, że w tej 1-lidze możemy być zdecydowanie dłużej niż rok, takoż to widzę. Patrząc na sezony 2016-2017-2018-2019 widzicie jakieś zmiany na lepsze, czy raczej równię pochyłą?
    1. Kosciuch
    2. Kaczmarek / Huckenbeck
    3. Pawełek
    4. Walasek / Huckenbeck
    5. Miedziak
    6. Kopec ma jeszcze rok juniora?
    7. Nizgorski

    Do tego jakiś zdolny młody Duńczyk w razie lipy u któregoś seniora I macie skład na awans.

  14. Powrót do góry    #4871
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Jeżeli spadniemy, a na to się zapowiada, to ja bym raczej przygotowywał kibiców na to, że w tej 1-lidze możemy być zdecydowanie dłużej niż rok, takoż to widzę. Patrząc na sezony 2016-2017-2018-2019 widzicie jakieś zmiany na lepsze, czy raczej równię pochyłą?
    Przecież właścicielstwo uczy się żużla - może się kiedyś nauczy?
    !Adrian walcz!

  15. Powrót do góry    #4872
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Weźmy tego Pawełka na odbudowę do 1 Ligi bo on się strasznie męczy w tej Ekstralidze na chwilę obecną.

  16. Powrót do góry    #4873
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Jeżeli spadniemy, a na to się zapowiada, to ja bym raczej przygotowywał kibiców na to, że w tej 1-lidze możemy być zdecydowanie dłużej niż rok, takoż to widzę. Patrząc na sezony 2016-2017-2018-2019 widzicie jakieś zmiany na lepsze, czy raczej równię pochyłą?
    Jeden z najczarniejszych scenariuszy to nasz spadek, w przyszłym roku derby z Polonią, następnie awans Bydgoszczy do SE i nasze kiszenie się w Nice.

  17. Powrót do góry    #4874
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Na takie coś nie ma nawet 1% szans.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #4875
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Toruń, jak tam frekwencja, ile ludzi?

  19. Powrót do góry    #4876
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 82 w 42 postach
    Z Torunia jakieś prawie 6 tysięcy, z Grudziądza około tysiąca, spore kolejki

  20. Powrót do góry    #4877
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,442
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jako kibic toruński nie piszę tego ponieważ akurat jesteśmy już za krawędzią ale naprawdę 7 domowych meczy i koniec ligi w sierpniu... przecież to żart.
    W sierpniu... chcialbys
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  21. Powrót do góry    #4878
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Czy Jack dziś zdobył 15?

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  22. Powrót do góry    #4879
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    To jest kurła sabotaż jakiś
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #4880
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Iversen nas zniszczył
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    apator_uk (28-06-2019), atrock92 (28-06-2019), stone_gossard (28-06-2019)

  25. Powrót do góry    #4881
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Czy Jack dziś zdobył 15?

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    Razem z bratem...

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    apator_uk (28-06-2019)

  27. Powrót do góry    #4882
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Iversen nas zniszczył
    pajacował przed startem w 15tym i przekombinował. Sympatycznie się wypowiadał Kaczmarek w czasie transmisji. No nic trzeba budować skład na 2020.... szkoda, że w czerwcu!!!

  28. Powrót do góry    #4883
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Iversen nas zniszczył
    Porażka może do niego mówić "Tato".

  29. Powrót do góry    #4884
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    To co, prezesi niektórych klubów, już dzwonią do Jasona ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4885
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy przyjąłem porażkę swojej drużyny na domowym torze bez żadnych emocji. Nie wiem czy wynika to z faktu, że taką zakładałem, czy że już mi to wisi ale emocji zero.
    Tak czy inaczej dopiero dzisiejszy mecz uświadomił mi fakt, że obecnym składem nadajemy się co najwyżej na środek pierwszej ligi. Nie szukam winnych, nie będę się pastwił nad trupem ale zdecydowanie podziękowałbym po tym meczu panom: Bogdanowiczowi, Iversenowi i Holcie już na zawsze, wolna wola, róbta co chceta.
    Dla nas sezon się już skończył ale szansę na jazdę mają nadal Nizgorski, Rydlewski czy nawet Stolp czym ryzykujemy? Chłopaki potrzebują objeżdżenia! Przyda się za rok.

  31. Powrót do góry    #4886
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2015
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Jak Termos nadal będzie właścicielem to zbuduje taki skład że w 2021 r. 2 liga wita. Co za nieudacznik.

  32. Powrót do góry    #4887
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy przyjąłem porażkę swojej drużyny na domowym torze bez żadnych emocji. Nie wiem czy wynika to z faktu, że taką zakładałem, czy że już mi to wisi ale emocji zero.
    Tak czy inaczej dopiero dzisiejszy mecz uświadomił mi fakt, że obecnym składem nadajemy się co najwyżej na środek pierwszej ligi. Nie szukam winnych, nie będę się pastwił nad trupem ale zdecydowanie podziękowałbym po tym meczu panom: Bogdanowiczowi, Iversenowi i Holcie już na zawsze, wolna wola, róbta co chceta.
    Dla nas sezon się już skończył ale szansę na jazdę mają nadal Nizgorski, Rydlewski czy nawet Stolp czym ryzykujemy? Chłopaki potrzebują objeżdżenia! Przyda się za rok.
    młodzi w składzie zamiast stranieri to pobożne życzenia, również z uwagi na logo sponsorów na kevlarach. Gwarancji startów w kontraktach nie wspomnę.

  33. Powrót do góry    #4888
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy przyjąłem porażkę swojej drużyny na domowym torze bez żadnych emocji. Nie wiem czy wynika to z faktu, że taką zakładałem, czy że już mi to wisi ale emocji zero.
    Cóż. Miałem tak samo. Wręcz chyba chciałem by tego ciężko rannego konia dobito. Po co się łudzić przez całą wakacyjna przerwę skoro szanse były już tylko teoretyczne a nadziei żadnych.

  34. Powrót do góry    #4889
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Mamy powrót do starych, sentymentalnych czasów. Od przyszłego roku transmisji z wyjazdów będziemy słuchać w radiu .

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dede za jego przydatny post!

    orlosep (29-06-2019)

  36. Powrót do góry    #4890
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez alex40 Zobacz posta
    Jak Termos nadal będzie właścicielem to zbuduje taki skład że w 2021 r. 2 liga wita. Co za nieudacznik.
    Przeciez on zacznie budować skład na awans tak samo jak przez ostatnie kilka lat buduje na mistrza. Głośne nazwiska tym razem juz pierwszoligowe i kiepski wynik. II liga tak, ale może nie 2021 ale 2023 to raczej pewne. Termiński odkrywa nowe wyzwania, nieznane toruńskiemu żuzlowi czyli spadek. No który z was go kiedyśprzeżył? Nikt? A Przemek ze swoją ekipą nam go dał. Trzeba być otwartym na nowe doznania. Pomyślcie o tym podczas jesiennych wyborów a nie wiecznie tylko gadacie o tych medalach.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    orlosep (29-06-2019)

  38. Powrót do góry    #4891
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez alex40 Zobacz posta
    Jak Termos nadal będzie właścicielem to zbuduje taki skład że w 2021 r. 2 liga wita. Co za nieudacznik.
    Bez przesady, trzon już macie, dwóch Polaków w składzie-Kościuch, Holta, bo chyba nikt z Eligi już nie uwierzy w Ryśka? Do tego dwóch Holderów na zawsze toruńskich, młodzieżowe perły ząbikowe już czekają. Zostanie podpisać z jednym zawodnikiem. Może być Pawcio swojak, albo Walasek-sprawdzony, a nawet Kildemand-zawodnik od wielu lat nieprzerwanie ekstraligowy i jazda do Eligi na 2021.
    PS
    A po awansie obędzie się bez przemeblowania, skład z długim doświadczeniem ekstraligowym, pójdzie jak burza do PO, obejdzie się bez wydatków na nowych zawodników.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 28-06-2019 o 22:47

  39. Powrót do góry    #4892
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Mam hory klub, zaczynam zbiórkę punktów
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  40. Powrót do góry    #4893
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Pamietam, już z czasów forum, jak ujeżdżany był niejaki Batorski, a jednak wtedy pospolite ruszenie wystarczyło do utrzymania. To inne nieco czasy, inny żużel...

    Zobaczymy. Nie mogłem sobie wyobrazić spadającej Bydgoszczy, a jednak się stało.
    W Toruniu finanse wyglądają lepiej, stąd mniejsze ryzyko utknięcią niżej.

    Jest jeszcze stolik-bez złosliwości-ta opcja jest dość prawdopodobna.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  41. Powrót do góry    #4894
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez dede Zobacz posta
    Mamy powrót do starych, sentymentalnych czasów. Od przyszłego roku transmisji z wyjazdów będziemy słuchać w radiu .
    Te stare, sentymentalne czasy to jeszcze sezon 2018.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #4895
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2015
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Gdyby chociaż młodzieżówka dawała jeszcze nadzieję na lepsze czasy za kilka lat....
    Z toruńskiego żużla zostały zgliszcza.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alex40 za jego przydatny post!

    stone_gossard (28-06-2019)

  44. Powrót do góry    #4896
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Jak Apator spadnie to się okaże przywiązanie braci H do klubu. Machniom Kildemand <----> Holder (obojętnie jaki) ? Oczywiście że się jakimś cudem utrzymamy...

  45. Powrót do góry    #4897
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Pamietam, już z czasów forum, jak ujeżdżany był niejaki Batorski, a jednak wtedy pospolite ruszenie wystarczyło do utrzymania. To inne nieco czasy, inny żużel...

    Zobaczymy. Nie mogłem sobie wyobrazić spadającej Bydgoszczy, a jednak się stało.
    W Toruniu finanse wyglądają lepiej, stąd mniejsze ryzyko utknięcią niżej.

    Jest jeszcze stolik-bez złosliwości-ta opcja jest dość prawdopodobna.
    Chyba zapomniałes jakie finansowe zgliszcza zostawił po sobie Batorski.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    kingpin (29-06-2019), stone_gossard (28-06-2019)

  47. Powrót do góry    #4898
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ciekawe czy na 1 ligę Miedziak i Pawcio wrócą do domciu.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    a nawet Kildemand-zawodnik od wielu lat nieprzerwanie ekstraligowy i jazda do Eligi na 2021.
    Ja mam wyebane na 1 lige. Peter Kildemand to zawodnik EKSTRALIGOWY.

  48. Powrót do góry    #4899
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Jak Apator spadnie to się okaże przywiązanie braci H do klubu. Machniom Kildemand <----> Holder (obojętnie jaki) ? Oczywiście że się jakimś cudem utrzymamy...
    Dorzuć Zmarzlika i dostaniesz nawet dwóch H.
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #4900
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Kto założy temat na 2020 xd?

  50. Powrót do góry    #4901
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Miedziński
    Kościuch
    Lambert/Milik/Lebiediew
    Przedpełski
    Ljung
    IKS
    Krakowiak

    menadżer: Tomasz Bajerski
    Ostatnio edytowane przez Rozi22 ; 28-06-2019 o 23:30
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  51. Powrót do góry    #4902
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,137
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W Lublinie tak średnio i w Sparcie też. Niby teraz jadą super, ale to nie zasługa 8ki, a i tak załatwiło to Lebedevsa i teraz Milika trochę też dławi. Tyle, że ostatnie mecze to wygrywali na takim luzie, że Milik jechał i dzielili starty. Ogólnie to jest bez sensu, "zabiera się" jednego zawodnika, pośrednio uderza też w juniorów, bo jakby nie było 8-ki to więcej by jeździli z RZ.
    I vikar i ty macie dużo racji.
    To uderza i w juniorów i w średniaków. Za to pasie elitę.
    Czy to jest w interesie polskiego żużla? Nie!
    I taki klub z tradycją, kibicami, dobrą drużyną, najlepszym stadionem, pieniędzmi leci z Eligi.

    Powtarzam do zerzygania. W żużlu nie powinno być PO.
    Jest to sport bardzo kontuzjogenny. Wystarczy w tak małej ilości meczów trafic taśmę, defekt, przypadkowy upadek w ważnym meczu, nie trafione silniki, deszcz, nie trafione ustawienia i po klubie.

    Dokładanie zespołów do Eligi nic nie naprawi, a tylko zniszczy niższe ligi.
    1 liga jedzie siedem meczów u siebie. To kpiny.

    Musi się znaleźć człowiek z jajami, który zmusi kluby do jazdy 2x dom-wyjazd. Jest tylko jeden warunek. Tego muszą chcieć kibice. A oni zapatrzeni w PO, jak babcia w papieża. Jakby byli kibicami NBA z ogromną ilością klubów i boiskami do kosza na każdym podwórku i w każdej szkole. Otwórzmy oczy.
    Wtedy każdy mecz jest ważny do końca. Można odwrócić zły początek, pechowo przegrane mecze. Dokupić zawodnika na rewanżową rundę itp.
    Tylko proszę nie mówić, że nie ma terminów. Zawodnicy są. Ale wobec mało elastycznych przepisów transferowych typu krótkie wypożyczenie kiszą się oni na rezerwie.
    Co Grudziądzowi przyjdzie z PO? Jeden mecz więcej u siebie.
    Dajcie spokój.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Gadol (29-06-2019), pejotl3 (28-06-2019)

  53. Powrót do góry    #4903
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Kto założy temat na 2020 xd?
    Poczekaj do końca sezonu, po co te nerwy

  54. Powrót do góry    #4904
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Miedziński
    Kościuch
    Lambert/Milik/Lebiediew
    Przedpełski
    Ljung
    IKS
    Krakowiak

    menadżer: Tomasz Bajerski
    skład fajny, taki sentymentalny, tyle ze nie do walki o powrót do EL, no bo jaki ci zawodnicy będą mieć biznes żeby awansować? Po potencjalnym awansie wszyscy są do wymiany!!

  55. Powrót do góry    #4905
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawe czy na 1 ligę Miedziak i Pawcio wrócą do domciu.



    Ja mam wyebane na 1 lige. Peter Kildemand to zawodnik EKSTRALIGOWY.
    PP i AM mają wrócić do tego chorego POlitycznego układu? Aż tak źle im nie życzę.
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •