Strona 149 z 149 PierwszyPierwszy ... 4999139147148149
Pokaż wyniki od 6,661 do 6,681 z 6681

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #6661
    Ekspert Awatar koot
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 552 w 363 postach
    Bjarne to jakiś żart?

2. Powrót do góry    #6662
    Stały bywalec Awatar młody_piernik2
    Kliknij i podziękuj
    585
    Podziękowania: 444 w 233 postach
    Bjarne Pedersen
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Stal Gorzów to jest cenzurujący klub

3. Powrót do góry    #6663
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 35 w 24 postach
    Bjarne xD to by było za wiele nawet na Termosa

4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

Buszmen (16-08-2019), karolcp3 (16-08-2019)

5. Powrót do góry    #6664
    Użytkownik Awatar peper
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 119 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I co? Awansujesz i wymiana 90% składu, bo będzie to ekipa, która może, może, może (i tak jeszcze kilka razy) będzie najlepsza w 1 lidze, ale w ogóle nie nadająca się na ekstraligę? Patrząc na to co prezentuje Igor, to ja nie wiem, czy on nadaje się nawet na 1 ligę, Skróćmy te męki.
    https://www.youtube.com/watch?v=_tFXZn9qNhg

Koleżanki i Koledzy!

Jest propozycja, żeby za tydzień w niedzielę po meczu Toruń-Zielona Góra (mecz o 16.45), umówić się od razu w Szwejku na Rynku Staromiejskim i obejrzeć mecz Wrocław-Leszno (19.30), porozmawiać o minionym sezonie, o I lidze i popatrzeć na przechodące widoki Jest trochę na styk z czasem ale nic nie szkodzi jak ktoś się spóźni. Trza będzie zarezerwować stolik/stoliki zatem proszę się wpisywać jeżeli ktoś chętny i będzie.

Na dziś lista wygląda tak:
    1. Ks. Piotr Prusakiewicz
    2. Morciasz
    3. Coval / Kowal speedway.hg.pl
    4.

Jesli sie u mnie nic nie zmieni to na 90% tez wpadne.

6. Powrót do góry    #6665
    Ekspert Awatar lego
    Kliknij i podziękuj
    1,660
    Podziękowania: 1,473 w 722 postach
    jeszcze chwila i będziemy prosić Termosa o tego Walaska
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

7. Powrót do góry    #6666
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    358
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    [QUOTE=Przemek;1987176]Z tego co dowiedziałem się odnośnie Waszego składu, to nie zostanie nikt poza Kopciem na juniorce. A z nowych wiem, że dogadanych macie: Kułakowa, Musielaka i Bjarne Pedersena. Lebiediewa chyba u Was nie będzie.

Kolego Przemku to na pewno Bjarne Pedersen? Może usłyszałeś Pedersena ale może chodzi o Nickiego? W wywiadzie w radiu GRA właściciel powiedział że ma już dogadanych 2 zawodników którzy mówią po polsku. Chociaż jeśli chodzi o powrót do źródeł to z tym Bjarne jest coś logicznego. Startował w 1999 gdy klub nosił nazwę Apator Netia

8. Powrót do góry    #6667
    Użytkownik Awatar adsiz
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 41 w 33 postach
    Zamiast smutku postanowili nam podarować kabaret. Bjarne.

9. Powrót do góry    #6668
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 304 w 176 postach
    Żadnego Bjarne nie będzie Będzie 3 x POL i 3 x obco...

10. Powrót do góry    #6669
    Ekspert Awatar Penhall
    Kliknij i podziękuj
    840
    Podziękowania: 976 w 562 postach
    Kopec, Bjarne, kruchy Musielak. Po chwili zlapania oddechu i spokoju, znów zaczynam się bać.
    P. S. Jak na pomeczowe piwko namowicie Mariusza, to nawet z Białorusi jestem gotów dojechać!
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 16-08-2019 o 19:23

11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

orlosep (Wczoraj)

12. Powrót do góry    #6670
    Ekspert Awatar lego
    Kliknij i podziękuj
    1,660
    Podziękowania: 1,473 w 722 postach
    prezentacja nowej nazwy i pierwszego Polaka juz za nami. Ostre perdolniecie

Załączone obrazki Załączone obrazki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

Buszmen (16-08-2019), el_kwas (Wczoraj), kingpin (Wczoraj)

14. Powrót do góry    #6671
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Ja wiem, ze to towarzyskie i luźne bylo ściganie, ale Jaca Gollob w plastronie Apatora xd...Przeboleliście Tomka i Oskara w Unibaksie, dacie radę i Jacka . Moze Wladek jeszcze w sztosie na prezesa,albo menadżera.

15. Powrót do góry    #6672
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 77 w 64 postach
    Sezon 2019 w Toruniu można uznać już prawie za zamknięty. Wielu kibiców (większość to chyba innych klubów) tego wyczekiwało, wielu też się przed tym wzbraniało ale przyszedł czas na to, że i toruńską ekipę dopadła defloracja.

Niegdyś zaplecze toruńskiej drużyny czyli drużyna z Grudziądza była traktowana jako rezerwy Apatora, obecnie ta dawna rezerwowa ekipa jako jedyna reprezentuje żużlową najwyższą klasę rozgrywkową - niespotykane dotąd wydarzenie, kto wie, może się jeszcze okazać, że w 2020 każda z drużyn województwa będzie reprezentować inny poziom ligowy, poczekamy zobaczymy.
    Żyjemy w historycznej chwili, więc doceńmy, że jesteśmy świadkami tak istotnego wydarzenia.

Ciekawi mnie czy na mecz z Falubazem pojawi się choćby 6 tysięcy kibiców czy już w tym sezonie większość została skutecznie wyleczona z oglądania speedwaya w Toruniu ?

Walka o szybki powrót do e-ligi może być emocjonująca, mało tego budowa składu po zakończeniu sezonu w 2020 (przy złożeniu, że toruńska ekipa wygra ligę) będzie zapewne wymagać wielu nakładów finansowych - same ciekawe historie w dłuższej perspektywie przed nami.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

orlosep (Wczoraj)

17. Powrót do góry    #6673
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    616
    Podziękowania: 993 w 490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Widze zgadujecie się na piwo po meczu z Falubazem. Akurat wybieram sie na Wasz mecz i po tez bede szukal miejsca gdzie mozna obejrzec Wrocek z Lesznem, takze jeśli nie przeszkadza Wam osoba spoza środowiska to mogę z Wami piwka się napić
    Spoko. Zapraszamy. Po naszej stronie miejsce, po Twojej napoje dla wszystkich

Jest propozycja, żeby za tydzień w niedzielę po meczu Toruń-Zielona Góra (mecz o 16.45), umówić się od razu w Szwejku na Rynku Staromiejskim i obejrzeć mecz Wrocław-Leszno (19.30), porozmawiać o minionym sezonie, o I lidze i popatrzeć na przechodące widoki Jest trochę na styk z czasem ale nic nie szkodzi jak ktoś się spóźni. Trza będzie zarezerwować stolik/stoliki zatem proszę się wpisywać jeżeli ktoś chętny i będzie.

Na dziś lista wygląda tak:
    1. Ks. Piotr Prusakiewicz
    2. Morciasz
    3. Coval / Kowal speedway.hg.pl
    4. Peper
    5. Przemek z ZG
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; Wczoraj o 06:34
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

18. Powrót do góry    #6674
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Przemek zdaje mi sie ze jest z Gorzowa ale moge sie mylic

19. Powrót do góry    #6675
    Ekspert Awatar kowjanko
    Kliknij i podziękuj
    310
    Podziękowania: 1,334 w 788 postach
    Spytaj cukrzycy, wg niego to i tak jeden chuy

20. Powrót do góry    #6676
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    616
    Podziękowania: 993 w 490 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Przemek zdaje mi sie ze jest z Gorzowa ale moge sie mylic
    Przecież piszę: "Przemek ZG", czyli ZG = Z Gorzowa. O co Ci chodzi?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

Słowianka (Wczoraj)

22. Powrót do góry    #6677
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A tak mi sie wymskło

23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dominiktor za jego przydatny post!

Słowianka (Wczoraj)

24. Powrót do góry    #6678
    Ekspert Awatar kingpin
    Kliknij i podziękuj
    4,045
    Podziękowania: 5,151 w 2,592 postach
    O kropke,zawsze chodzi o kropke!

PS.
    Ni ma naszej pary w dzisiejszych MMPPK?
    Dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; Wczoraj o 13:33
    Bójcie się Pany,do Nice wjeżdżamy.

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

25. Powrót do góry    #6679
    Zaawansowany Awatar Frank_Drebin
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 420 w 256 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

PS.
    Dlaczego?
    Jesteśmy w elitarnym gronie Leszno, Wrocław, Toruń tych co nie jadą w tym finale.

26. Powrót do góry    #6680
    Ekspert Awatar Penhall
    Kliknij i podziękuj
    840
    Podziękowania: 976 w 562 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dlaczego?
    Wszystkie sily Zabikow skierowane zostaly na minizuzel.
    Prawda to ze podczas derbow z Bydgoszcza nasi najmlodsi dostali lupnia 16:26 ?
    A no tak. Motto starszego Zabika, mlodzi maja sie bawic a tyfusiatka w tym czasie ucza sie wygrywania.

27. Powrót do góry    #6681
    Zaawansowany Awatar Frank_Drebin
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 420 w 256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Wszystkie sily Zabikow skierowane zostaly na minizuzel.
    Prawda to ze podczas derbow z Bydgoszcza nasi najmlodsi dostali lupnia 16:26 ?
    A no tak. Motto starszego Zabika, mlodzi maja sie bawic a tyfusiatka w tym czasie ucza sie wygrywania.
    No i prawidłowo. Słyszę Kaczmarek, Bogdanowicz, Kiełbasa, Czurzytki a Ty np. Żupiński. To na jaką cholere ma działać szkółka? Niech się dzieciaki bawią a juniorów weźmie się z Pewexu. Może co kilkanaście lat może się trafi jakiś kolejny Przedpełski.
    Karwasz twarz jeśli chcecie toruńskich juniorów to trzeba ich wsadzić do składu nawet jeśli nic nie rokują, bo może za chwile znajdą się tacy którzy bedą jakąs nadzieją. No ale jak będziemy ściągniemy takich Kaczmarków czy Bogdanowiczów to nie liczmy na naszych juniorów. Dzisiaj wszyscy plują na IKSa. Ale trzeba zadać pytanie dlaczego on tu jeździ. A no dlatego że postanowiono ściągnąć Kaczmarka i takiego Turowskiego się pozbyto. IKS był lepszy od Koscielskiego i dlatego on jeździł a drugi siedział na ławie. Moje pytanie jest dlaczego do tego doszło. Dlaczego Turowski, Kościelski i Sobczyński nie rywalizowali o 2 miejsca w składzie? może jakby tak było dzisiaj nie bylibyśmy czarna latarnią juniorską ekstraligi. Jak czytam ściągajmy, kupujmy i plujmy na Zabików to się zastanawiam czy w Toruniu się wyciąga wnioski. Warto by sie dowiedzieć ile poszło kasy na szkółke toruńską a ile na np. Kiełbasę bo z tych kwot co słyszałem to mi sie włos na głowie zjeżył.

28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

orlosep (Dzisiaj), stone_gossard (Wczoraj), ŻużlowyKibic (Dzisiaj)

Uprawnienia umieszczania postów