Strona 62 z 155 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,746 do 2,790 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2746
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Niezwykły przełom nastąpił w zielonogórskim żużlu. Dziś podpisał umowę pierwszy adept mini żużla w tym mieście. Jest nim gorzowianin, wychowanek klubu GUKS Speedway Wawrów.
    A to nie jest tak, że Stal miała wyłączność, czy pierwszeństwo, jeśli chodzi o adeptów Wawrowa ? Czy może polityka Zmory odstrasza co niektórych adeptów Wawrowa i ich rodziców ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2747
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach

  3. Powrót do góry    #2748
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    O kurna, oby skończyło się na strachu. Jakub, trzymaj się.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    dillinger (06-05-2019)

  5. Powrót do góry    #2749
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niniejszym przepraszam Pana Protasiewicza za zwatpienie w klase i umiejetnosci sportowe. Juz teraz wiemy, ze zanotowal wystep sezonu

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariusz (05-05-2019), dillinger (05-05-2019), grafi25 (05-05-2019)

  7. Powrót do góry    #2750
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Niniejszym przepraszam Pana Protasiewicza za zwatpienie w klase i umiejetnosci sportowe. Juz teraz wiemy, ze zanotowal wystep sezonu
    Jak ładnie z twojej strony
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #2751
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    KAPITAN!

    ale qrde..wszyscy chłopacy zasługują na słowa uznania.
    Najbardziej cieszę się z tego, że pomału coś tam zaczyna drgać u juniorów.
    Tonder?? chyba stracił miejsce w składzie na amen.

    PePe jak wino.
    Patryk ogarnij jeszcze ten pierwszy start w meczu to będzie rewelka.
    Dzik...hrum hrum!!
    MJJ graty za tą jedną trójeczkę
    Vaculik...piękne petowanko rywali w paszczy lwa.

    Teraz Motor, jeszcze bez Łaguty i powinny być kolejne +2 pkt.

    Ps.
    Ciesze się, że wynik z GKM to nie efekt słabej dyspozycji, a toru robionego przez komisarza.

  9. Powrót do góry    #2752
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Eee, a już myślałem, że dożyję przełamania 50 w Gorzowie... no nic, trzeba będzie jeszcze trochę pożyć...

  10. Powrót do góry    #2753
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Moher Ty entuzjasto

    Zwracam uwagę, że połowę dorobku druzyny przywiozły nabytki zimowe w postaci Vacula i Dzika.
    Ciekawe co teraz powiedzą malkontenci poczynan prezesa w zimie i zwolennicy skladu z Grzeskiem itd. Tak samo jak Ci ktorzy podwazali sensownosc sprowadzania Norberta na juniorke.

    A co do juniorki to calkiem udane zawody znow pojechal Damian Pawliczak. Moze punktowo nie ma szału ale wiozl bardzo cenne zdobycze a poza tym w jego jezdzie widac jakis wiekszy spokoj i pewnosc niz u Mateusza, ktory by pewnie tam sie podpalil i wywrocil na ktoryms wirazu, sadzac po dotychczasowych wyczynach na obcych torach.

    Damian zdobyl wczoraj dwa punkty i bonus w wygranych derbach w Gorzowie co przejdzie do historii i tego juz mu nikt nie odbierze. Brawo.
    Ogolnie nasza juniorka wczoraj na plus!

    Nawet MJJ tez swoje minimum zrobił.

  11. Powrót do góry    #2754
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Moher Ty entuzjasto
    Tak, wiem, zdarzały się nam w Gorzowie większe porażki, niż zatrzymanie się na 49

  12. Powrót do góry    #2755
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Tak, wiem, zdarzały się nam w Gorzowie większe porażki, niż zatrzymanie się na 49
    No taką "porażkę" jak wczoraj to ponieśliśmy ostatni raz bodaj w 2008 r. W sumie to była zapowiedź pięknych czasów.
    Też jechaliśmy do Gorzowa bez specjalnej wiary w sukces a tam taka piękna niespodzianka.

  13. Powrót do góry    #2756
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Ale mi zaimponował Pepe, Wielka Klasa.
    Nawet starty nie w jego stylu.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #2757
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,820
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,615 w 1,049 postach
    Święta Wojna oby w pełnych składach, a będzie pysznie. Gratulacje za wczorajsze w pełni zasłużone zwycięstwo

  15. Powrót do góry    #2758
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No taką "porażkę" jak wczoraj to ponieśliśmy ostatni raz bodaj w 2008 r. W sumie to była zapowiedź pięknych czasów.
    Też jechaliśmy do Gorzowa bez specjalnej wiary w sukces a tam taka piękna niespodzianka.
    No więc ja coś mam niejasne wrażenie, że to były raptem dwie takie "porażki" w historii - i koniec. Reszta naszych wygranych to było coś w stylu 47:43. Ale może coś mi umknęło? Natomiast Gorzowowi w Zielonej zdarzało się lać nas konkretnie. Dlatego przed ostatnimi dwoma biegami po cichu liczyłem na to historyczne "50". No ale co się odwlecze...

  16. Powrót do góry    #2759
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Powiem wam, ze obecnie mamy wymarzoną dla mnie sytuację - na tyle slaby Gorzów by ich regularnie lać i na tyle mocny by móc sie utrzymać. Teraz musimy tylko zlać Motor i Toruń tak by ziomki nam nie spadły i powtórzyć sytuacje za sezon, potem znowu i znowu, aż nam sie znudzi albo żużel padnie jako sport. Wtedy trzeba bedzie szukać jakiegoś innego sportu zeby ich lać w nieskończoność
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  17. Powrót do góry    #2760
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,879
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Dlatego przed ostatnimi dwoma biegami po cichu liczyłem na to historyczne "50". No ale co się odwlecze...
    Trzeba zaczekać do przyszłego roku. O ile Falubaz, jeśli pech ominie pojedzie jeszcze w PO, to Stal po RZ może ewentualnie myśleć tylko o barażach.
    Pepe rzeczywiście, takiego meczu to ze dwa lata nie ujechał. Pepe nie jest pierwszoplanowym zawodnikiem, ale wraca dyspozycja porównywalna z latami 2016-17. Przy mizerii MJJ, to Protas podciąga nas do miejsca 2-3, pierwsze raczej poza zasięgiem, jeśli nie będzie dalszych przykrych niespodzianek.

  18. Powrót do góry    #2761
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Mnie też wczoraj bardzo usatysfakcjonowali nasi juniorzy. Naprawdę wykonali plan w 100 %, może bez nadwyżki ale były tez biegi gdzie gdyby nie błędy na trasie to dowieźliby więcej punktow.

    Dziwna ta ekstraliga troche w tym roku: Po pierwszej serii w Lublinie obcokrajowcy Koziolkow mieli same zera (Lambert, AJ, nawet Mikkel w pierwszym starcie) a punkty robili Miesiąc i Dawid Lampart!

    Ale juz najbardziej to mnie zaskakuje Unia Leszno. Tam kazdy punktuje, nawet taki Lidsey w Lublinie super jechał.
    Widac, ze inwestycja w Kolejarz Rawicz im sie zwraca. Nabierali tam szlifow Kubera i Smektala, Trofimow czy Lidsey albo Kurtz. Teraz są widać dobrze objechani i otrzaskani z ligą.

  19. Powrót do góry    #2762
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Powiem wam, ze obecnie mamy wymarzoną dla mnie sytuację - na tyle slaby Gorzów by ich regularnie lać i na tyle mocny by móc sie utrzymać. Teraz musimy tylko zlać Motor i Toruń tak by ziomki nam nie spadły i powtórzyć sytuacje za sezon, potem znowu i znowu, aż nam sie znudzi
    Podoba mi się. Maximum perversum

  20. Powrót do góry    #2763
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Podoba mi się. Maximum perversum
    Widzę chłopaki że was jeszcze % trzymają, ale to już poniedziałek. Pobudka!

  21. Powrót do góry    #2764
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Brawa dla całego teamu za ten wczorajszy mecz. Tym większe, że nie układał się on tak łatwo i przyjemnie, jak wynik wskazuje.
    Vacul - kosmos, ale po to tu przyszedł za konkretną kasę. A oglądanie wczoraj Protasa to wielka radocha.

    Fajnie, że jeszcze trzymają emocję po wczoraj, a już w piątek kolejne zawody. Trzeba spiąć poślady na Motor żeby konkretną przewagę wypracować.

  22. Powrót do góry    #2765
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Podoba mi się. Maximum perversum
    Jeśli chodzi o wszelkie zboczenia, to jestem w nich naprawdę dobry. Możnaby rzec, ze jestem Bartkiem Zmarzlikiem perwersji
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  23. Powrót do góry    #2766
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Jeśli chodzi o wszelkie zboczenia, to jestem w nich naprawdę dobry. Możnaby rzec, ze jestem Bartkiem Zmarzlikiem perwersji
    a głosik taki ma niewinny..dziewiczy wręcz

  24. Powrót do góry    #2767
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Parę słów o meczu w Gorzowie. Nie wiem czy ktoś zauwazył ale nr 2 (Nicki) i 4 (Protas) czyli doparowi zrobili łącznie 20+3. A prowadzący pary czyli nr 1 MJJ) 3 pkt, 3 (Patryk) 8 pkt. 5 Vacul 13+1 pkt razem daje to 24+1. W zasadzie w Gorzowie na pełen gwizdek jechał tylko Vacul i Pepe. Reszta ma jeszcze spore rezerwy. 8 pkt Patryka to jak na niego średni urobek, Nicki ze 2 - 3 pkt też może dołożyć. Ale największe rezerwy sa u MJJ. I twierdzę, że ten zawodnik, z biegiem czasu, zdecydowanie poprawi swoje zdobycze tak aby regularnie przywozić te 5-8 pkt. A będą i mecze gdzie będą i dwucyfrówki w wykonaniu MJJ. Nasi juniorzy w Gorzowie zrobili minimum tego co powinni. Wiadomo, że karczmarza na Jancarzu nie przeskoczą ale Bartkowiaka objechali. Bieg juniorski zremisowali i nie trzeba było gonić wyniku. W sumie na przeciwniku zdobyli 3 pkt. A wierzę, że z biegiem czasu, jak się rozjeżdżą, przynajmniej jeden z nich, od czasu do czasu coś dorzuci ponad plan. Oby tylko kontuzje nas omijały, wtedy siła drużyny będzie rosła.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2768
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Parę słów o meczu w Gorzowie. Nie wiem czy ktoś zauwazył ale nr 2 (Nicki) i 4 (Protas) czyli doparowi zrobili łącznie 20+3. A prowadzący pary czyli nr 1 MJJ) 3 pkt, 3 (Patryk) 8 pkt. 5 Vacul 13+1 pkt razem daje to 24+1. W zasadzie w Gorzowie na pełen gwizdek jechał tylko Vacul i Pepe. Reszta ma jeszcze spore rezerwy. 8 pkt Patryka to jak na niego średni urobek, Nicki ze 2 - 3 pkt też może dołożyć. Ale największe rezerwy sa u MJJ. I twierdzę, że ten zawodnik, z biegiem czasu, zdecydowanie poprawi swoje zdobycze tak aby regularnie przywozić te 5-8 pkt. A będą i mecze gdzie będą i dwucyfrówki w wykonaniu MJJ. Nasi juniorzy w Gorzowie zrobili minimum tego co powinni. Wiadomo, że karczmarza na Jancarzu nie przeskoczą ale Bartkowiaka objechali. Bieg juniorski zremisowali i nie trzeba było gonić wyniku. W sumie na przeciwniku zdobyli 3 pkt. A wierzę, że z biegiem czasu, jak się rozjeżdżą, przynajmniej jeden z nich, od czasu do czasu coś dorzuci ponad plan. Oby tylko kontuzje nas omijały, wtedy siła drużyny będzie rosła.
    Rezerwy są, ale też trudno zakładać że Protas będzie miał regularnie takie wyjazdy. Bardzo rzadko trafiają się mecze gdzie wszyscy jadą dobrze. Tak czy inaczej mamy ekpię na play offy i to jest jasne od początku sezonu.

  26. Powrót do góry    #2769
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,353
    Kliknij i podziękuj
    923
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Ok, Dudek i Jensen, szczególnie Duńczyk, pojechali delikatnie poniżej swoich możliwości, ale za to ponad stan śmigali Protasiewicz i Vaculik. Po tym pierwszym spodziewałem się maksymalnie 6 pkt., a drugim ok. 10. 13+1 to jest mega kozacki wynik. 10 pkt. Pedersena na wyjeździe to akurat na jego obecne możliwości. Moim zdaniem wszystko się po prostu zrównoważyło. Gdyby każdy pojechał na tym legendarnym "swoim poziomie", to byłoby 30:60, a przecież po drugiej stronie barykady też mają "swój poziom" i "rezerwy".
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    j-rules (06-05-2019)

  28. Powrót do góry    #2770
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,498
    Kliknij i podziękuj
    1,331
    Podziękowania: 973 w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Parę słów o meczu w Gorzowie. Nie wiem czy ktoś zauwazył ale nr 2 (Nicki) i 4 (Protas) czyli doparowi zrobili łącznie 20+3. A prowadzący pary czyli nr 1 MJJ) 3 pkt, 3 (Patryk) 8 pkt. 5 Vacul 13+1 pkt razem daje to 24+1. W zasadzie w Gorzowie na pełen gwizdek jechał tylko Vacul i Pepe. Reszta ma jeszcze spore rezerwy. 8 pkt Patryka to jak na niego średni urobek, Nicki ze 2 - 3 pkt też może dołożyć. Ale największe rezerwy sa u MJJ. I twierdzę, że ten zawodnik, z biegiem czasu, zdecydowanie poprawi swoje zdobycze tak aby regularnie przywozić te 5-8 pkt. A będą i mecze gdzie będą i dwucyfrówki w wykonaniu MJJ. Nasi juniorzy w Gorzowie zrobili minimum tego co powinni. Wiadomo, że karczmarza na Jancarzu nie przeskoczą ale Bartkowiaka objechali. Bieg juniorski zremisowali i nie trzeba było gonić wyniku. W sumie na przeciwniku zdobyli 3 pkt. A wierzę, że z biegiem czasu, jak się rozjeżdżą, przynajmniej jeden z nich, od czasu do czasu coś dorzuci ponad plan. Oby tylko kontuzje nas omijały, wtedy siła drużyny będzie rosła.
    Masz rację, jego spokojnie na te 5-8 pkt. stać. Mam tylko nadzieję, że jego aktualna dyspozycja, to efekt powolnego "rozkręcania się", a nie jazdy w tak silnie obsadzonej formacji seniorskiej.


    Oglądałem dziś na spokojnie meczyk i muszę Wam powiedzieć, że źle to nie wygląda. Oczywiście, jest sporo do poprawy i usystematyzowania pewnych rzeczy, ale nie ma dramatu. Ten mecz po za tym, że daje 2 pkt. w tabeli, to bardzo podnosi morale. Widać, że nie ma jakiejś spinki, nikt nie ciśnie na wynik, wojenek puki co nie ma (i oby tak dalej, bo wojować ma kto). Niech oni się tak dalej po swojemu i w spokoju rozkręcają, to może będzie fajny wynik na koniec sezonu. A może nawet finał?Zobaczymy.
    Nawet do Skóry nie za bardzo jest się o co przyczepić. Dobrym ruchem było wczoraj puszczenie MJJ 4 razy. Wiadomo, że udało mu się wygrać, bo miał 3 pole i ogólnie wynik wczoraj zrobił słaby, ale uważam, że przy takiej pace, dawanie mu szans na rozjeżdżenie to dobry pomysł. Oczywiście, do czasu. Jak będzie jechał piach totalny, to Niedźwiadek się nie pogniewa za możliwość startu.
    Generalnie na słowa uznania zasługują wszyscy zawodnicy. Najbardziej zaimponili mi Vacul, a przede wszystkim Pepeta. Niby 10 pkt., ale jak zdobyte? 3 x przyjechał na 5:1, 2 x przywiózł Bartka na jego torze, jechał mądrze, nie pękał jak Zimny pod niego wjechał...Jak zobaczyłem, że w Gorzowie nie ma kolein i jest równo, a Pepe w swoim 1 biegu siedział na ogonie KK-owi, to wiedziałem, że może tego dnia pojeździć. Przypomniał mi się rok chyba 2016, gdzie gospodarze musieli zrobić to nie po "gorzowsku" i Piotr zaliczył najlepsze Derby w karierze z 13pkt. na koncie.
    Pięknie się też oglądało biegi, gdzie Patryk z Kapitanem jechali w Gorzowie na 5:1...Fajnie, fajnie
    Patrykowi, to w ogóle przydałoby się dawać co mecz możliwość pojechania na próbie toru, bo od zeszłego sezonu, każdy jego 1 bieg to wtopa, a od 2 startu jedzie swoje. Ewidentnie w swoim 1 starcie łapie ustawienia. Szkoda tych punktów, lepiej niech już się na próbie toru przekłada i od 1 biegu punktuje.
    To zwycięstwo na wyjeździe dodaje też trochę spokoju, bo wiadomo, że trzeba wygrywać wszystko u siebie i zbierać bonusy, a punty z obcego terenu są na wagę złota, zważywszy na fakt, że sezon na kontuzje już też został otwarty.
    Teraz tak +14 z Lublinem pyknąć, a potem trzeba rolników sprowadzić na ziemię na Smoku, bo się zbytnio panoszą w tym roku

  29. Powrót do góry    #2771
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Parę słów o meczu w Gorzowie. Nie wiem czy ktoś zauwazył ale nr 2 (Nicki) i 4 (Protas) czyli doparowi zrobili łącznie 20+3. A prowadzący pary czyli nr 1 MJJ) 3 pkt, 3 (Patryk) 8 pkt. 5 Vacul 13+1 pkt razem daje to 24+1. W zasadzie w Gorzowie na pełen gwizdek jechał tylko Vacul i Pepe. Reszta ma jeszcze spore rezerwy. 8 pkt Patryka to jak na niego średni urobek, Nicki ze 2 - 3 pkt też może dołożyć. Ale największe rezerwy sa u MJJ. I twierdzę, że ten zawodnik, z biegiem czasu, zdecydowanie poprawi swoje zdobycze tak aby regularnie przywozić te 5-8 pkt. A będą i mecze gdzie będą i dwucyfrówki w wykonaniu MJJ. Nasi juniorzy w Gorzowie zrobili minimum tego co powinni. Wiadomo, że karczmarza na Jancarzu nie przeskoczą ale Bartkowiaka objechali. Bieg juniorski zremisowali i nie trzeba było gonić wyniku. W sumie na przeciwniku zdobyli 3 pkt. A wierzę, że z biegiem czasu, jak się rozjeżdżą, przynajmniej jeden z nich, od czasu do czasu coś dorzuci ponad plan. Oby tylko kontuzje nas omijały, wtedy siła drużyny będzie rosła.
    Moim zdaniem GRUBO przesadzasz

    Dziku pojechał naprawdę genialne zawody i ,,dokładanie'' Mu jeszcze do i tak już imponującego dorobku punktowego kolejnych oczek ......nawet nie wypada i już nie przystoi.
    Zapominasz chyba o tym, że nie jesteście Tarnowem, gdzie był jeden jedyny Dziku gwiazdą i obojętnie z kim by nie tworzył pary i tak przed biegiem już był liderem drużyny.
    U Was jest jednym z wielu.
    Pamiętaj o tym

    I to samo dotyczy MJJ
    Już w styczniu pisałem tu wyraźnie, że będzie to największy przegrany ,,superFalubazu''
    Zeszły sezon zamazał prawdziwy obraz i wartość tego zawodnika.
    Jeżdżąc w ów czasie w przeciętnym Falubazie, gdzie na jednego z liderów kreowany był sam Zengota, nie trudno było się na tamten czas i skład wybić Duńczykowi

    A prawda jest taka , że MJJ to typowa druga linia i przy tak mocnym zestawieniu Falubazu jego wyniki dla zorientowanego choć trochę kibica nie są żadnym zaskoczeniem.
    I uważam, że tak właśnie będzie ten sezon, w tak silnej drużynie, w wykonaniu MJJ wyglądał....

    Dudek jak na siebie faktycznie średnio,ale za to ponad stan Protas i tu wynik się ,,zeruje''
    Vacul Ogień. I na tą chwilę tylko u Niego można być pewnym powtarzalności, bo faktycznie Słowaka można już nazywać prawdziwym liderem drużyny. Każdej drużyny


    Naprawdę z kimś Mariusz trzeba przegrywać i to nie jest tak , że zawsze wszyscy pojadą na swoim poziomie bo wówczas nawet i 90-ciu oczek by nie starczyło.
    Dlatego pisanie o rezerwach wyrzuć do kosza, bo raz pojedzie ten, innym razem ten.
    Przecież nie mógł Dudek wygrywać biegów i kolekcjonować trójek, skoro robił to jego partner z pary.
    Tam gdzie jedni zdobywają, inni w tym samym czasie muszą tracić

    Proste



    Przy okazji gratuluje zwycięstwa i z niecierpliwością oczekuje 26maja.
    Będzie ciężko.
    Zważywszy na fakt, że i Vacul i Protas i Dudek lubią Smoka....
    Dlatego nawet minimalny ,,liść sprzedany '' mnie usatysfakcjonuje

    A rzeź i jazdę po bandzie urządzimy sobie w rewanżu przy W69
    Ostatnio edytowane przez welna ; 06-05-2019 o 16:19

  30. Powrót do góry    #2772
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,498
    Kliknij i podziękuj
    1,331
    Podziękowania: 973 w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Moim zdaniem GRUBO przesadzasz

    Dziku pojechał naprawdę genialne zawody i ,,dokładanie'' Mu jeszcze do i tak już imponującego dorobku punktowego kolejnych oczek ......nawet nie wypada i już nie przystoi.
    Zapominasz chyba o tym, że nie jesteście Tarnowem, gdzie był jeden jedyny Dziku gwiazdą i obojętnie z kim by nie tworzył pary i tak przed biegiem już był liderem drużyny.
    U Was jest jednym z wielu.
    Pamiętaj o tym

    I to samo dotyczy MJJ
    Już w styczniu pisałem tu wyraźnie, że będzie to największy przegrany ,,superFalubazu''
    Zeszły sezon zamazał prawdziwy obraz i wartość tego zawodnika.
    Jeżdżąc w ów czasie w przeciętnym Falubazie, gdzie na jednego z liderów kreowany był sam Zengota, nie trudno było się na tamten czas i skład wybić Duńczykowi

    A prawda jest taka , że MJJ to typowa druga linia i przy tak mocnym zestawieniu Falubazu jego wyniki dla zorientowanego choć trochę kibica nie są żadnym zaskoczeniem.
    I uważam, że tak właśnie będzie ten sezon, w tak silnej drużynie, w wykonaniu MJJ wyglądał....

    Dudek jak na siebie faktycznie średnio,ale za to ponad stan Protas i tu wynik się ,,zeruje''
    Vacul Ogień. I na tą chwilę tylko u Niego można być pewnym powtarzalności, bo faktycznie Słowaka można już nazywać prawdziwym liderem drużyny. Każdej drużyny


    Naprawdę z kimś Mariusz trzeba przegrywać i to nie jest tak , że zawsze wszyscy pojadą na swoim poziomie bo wówczas nawet i 90-ciu oczek by nie starczyło.
    Dlatego pisanie o rezerwach wyrzuć do kosza, bo raz pojedzie ten, innym razem ten.
    Przecież nie mógł Dudek wygrywać biegów i kolekcjonować trójek, skoro robił to jego partner z pary.
    Tam gdzie jedni zdobywają, inni w tym samym czasie muszą tracić

    Proste



    Przy okazji gratuluje zwycięstwa i z niecierpliwością oczekuje 26maja.
    Będzie ciężko.
    Zważywszy na fakt, że i Vacul i Protas i Dudek lubią Smoka....
    Dlatego nawet minimalny ,,liść sprzedany '' mnie usatysfakcjonuje

    A rzeź i jazdę po bandzie urządzimy sobie w rewanżu przy W69
    Też masz rację, MJJ zawsze był zawodnikiem 2-linii i chyba już tego nie przeskoczy. Zgadzam się z tym, że ubiegły sezon miał dobry, właśnie przez to, że reszta Falubazu była nijaka i przez to się chłopak trochę wybił. Myślę jednak, że oczekiwanie po nim 5-6 pkt. w meczu to żadna abstrakcja. Z pewnością go na to stać, nawet przy tak mocnych kolegach.

    A z tą rzezią to zobaczymy, bo częściej w rzeźniach lądują Byki niż Myszki

  31. Powrót do góry    #2773
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Obraz MJJ moze jest rzeczywiscie rozmazany, mimo to jak na druga linie jest duzo lepszy od Kurtza, Hampela, Fricke i paru innych. Mimo wszystko typ potrafi z dupy zrobic 10 punktow w lidze i to wystarczy

  32. Powrót do góry    #2774
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Obraz MJJ moze jest rzeczywiscie rozmazany, mimo to jak na druga linie jest duzo lepszy od Kurtza, Hampela, Fricke i paru innych. Mimo wszystko typ potrafi z dupy zrobic 10 punktow w lidze i to wystarczy
    I tak sobie to tłumacz.......

  33. Powrót do góry    #2775
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Moim zdaniem GRUBO przesadzasz

    Dziku pojechał naprawdę genialne zawody i ,,dokładanie'' Mu jeszcze do i tak już imponującego dorobku punktowego kolejnych oczek ......nawet nie wypada i już nie przystoi.
    Zapominasz chyba o tym, że nie jesteście Tarnowem, gdzie był jeden jedyny Dziku gwiazdą i obojętnie z kim by nie tworzył pary i tak przed biegiem już był liderem drużyny.
    U Was jest jednym z wielu.
    Pamiętaj o tym
    Nic nie zapominam. Dzik pojechał dobre zawody, nie genialne a dobre. I tu ci przypominam, że jechał w parze z MJJ który zaliczył trzy zera. Dwa razy Dziku dał się przywieźć na 5-1. Nicki miał genialne ze 2 biegi, ale 2 biegi mu nie wyszły prawdę mówiąc. I tutaj nie ma nic do tego fakt, że jedzie w ekipie z nazwiskami. Po prostu w tych dwóch biegach, gdzie dał się przywieźć na 5-1 dał ciała jako lider.

    I to samo dotyczy MJJ
    Już w styczniu pisałem tu wyraźnie, że będzie to największy przegrany ,,superFalubazu''
    Zeszły sezon zamazał prawdziwy obraz i wartość tego zawodnika.
    Jeżdżąc w ów czasie w przeciętnym Falubazie, gdzie na jednego z liderów kreowany był sam Zengota, nie trudno było się na tamten czas i skład wybić Duńczykowi

    A prawda jest taka , że MJJ to typowa druga linia i przy tak mocnym zestawieniu Falubazu jego wyniki dla zorientowanego choć trochę kibica nie są żadnym zaskoczeniem.
    I uważam, że tak właśnie będzie ten sezon, w tak silnej drużynie, w wykonaniu MJJ wyglądał....
    I znowu się mylisz, lub nie czytasz uważnie. Twierdząc, że u MJJ tkwią jeszcze rezerwy, nie mówię, że on ma robić same dwucyfrówki. Tego nie oczekuję. On ma średnio w meczu robić od 5-8 pkt. A na to go spokojnie stać i wierzę, że tak sie wkrótce stanie.

    Dudek jak na siebie faktycznie średnio,ale za to ponad stan Protas i tu wynik się ,,zeruje''
    Vacul Ogień. I na tą chwilę tylko u Niego można być pewnym powtarzalności, bo faktycznie Słowaka można już nazywać prawdziwym liderem drużyny. Każdej drużyny
    Tu zgoda, wynik się zeruje, w innym meczu Pepe pojedzie słabiej a Patryk lepiej. Ale ogólnie tą parę stać na 2-3 pkt więcej.

    Naprawdę z kimś Mariusz trzeba przegrywać i to nie jest tak , że zawsze wszyscy pojadą na swoim poziomie bo wówczas nawet i 90-ciu oczek by nie starczyło.
    Dlatego pisanie o rezerwach wyrzuć do kosza, bo raz pojedzie ten, innym razem ten.
    Przecież nie mógł Dudek wygrywać biegów i kolekcjonować trójek, skoro robił to jego partner z pary.
    Tam gdzie jedni zdobywają, inni w tym samym czasie muszą tracić

    Proste
    Przestań mi tu nawijać makaron na uszy i pisać, że rezerw żadnych nie ma. Są i to widoczne. Oczywiście, że nie będzie tak, że wszyscy będą pkt na poziomie 10+. To jest mało realne, chodzi o to aby cała 5 seniorów trzymała równo swoją formę na określonym poziomie poniżej którego nie zejdzie. Jak zawiedzie Dzik i zrobi 6 pkt to MJJ też musi zrobić przynajmniej te 6-7 pkt. jak Vacul zrobi 8 pkt to Patryk musi robić w tym momencie te 12-13 pkt. I to samo dotyczy reszty. Właśnie w tym sensie są rezerwy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2776
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Piszecie ze MJJ to zawodnik drugiel lini,ale wielu ,zbyt wielu, zapomina ze gdyby nie jego dyspozycja w 2018roku to wczorajszgo meczy nie byloby.....jezdzilibysmy lige nizej

  35. Powrót do góry    #2777
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przestań mi tu nawijać makaron na uszy i pisać, że rezerw żadnych nie ma. Są i to widoczne. Oczywiście, że nie będzie tak, że wszyscy będą pkt na poziomie 10+. To jest mało realne, chodzi o to aby cała 5 seniorów trzymała równo swoją formę na określonym poziomie poniżej którego nie zejdzie. Jak zawiedzie Dzik i zrobi 6 pkt to MJJ też musi zrobić przynajmniej te 6-7 pkt. jak Vacul zrobi 8 pkt to Patryk musi robić w tym momencie te 12-13 pkt. I to samo dotyczy reszty. Właśnie w tym sensie są rezerwy.
    Sam sobie w zdaniu koło zdania zaprzeczasz

    A to oznacza, że kręcisz się wokół swojego strażackiego węża coraz bardziej i mocniej i zaraz się ,,zakręcisz'' i przewrócisz w tym udowadnianiu zawsze ,,swojej racji''

    No bo jak inaczej odbierać to, że niby chodzi o to aby cała 5 seniorów trzymała równo swoją formę na określonym poziomie poniżej którego nie zejdzie

    a zaraz po kropce ciśniesz teorię , że.......
    Jak zawiedzie Dzik i zrobi 6 pkt to MJJ też musi zrobić przynajmniej te 6-7 pkt. jak Vacul zrobi 8 pkt


    To w końcu o co chodzi Mario ????
    bo na pewno ani 6 oczek Dzika, ani tym bardziej 8pkt Vacula to nie ich ,,określony poziom''


    ps. Już żałuję, że to zacząłem
    obyś się tylko faktycznie nie przewrócił
    Ostatnio edytowane przez welna ; 06-05-2019 o 18:10

  36. Powrót do góry    #2778
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,498
    Kliknij i podziękuj
    1,331
    Podziękowania: 973 w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Piszecie ze MJJ to zawodnik drugiel lini,ale wielu ,zbyt wielu, zapomina ze gdyby nie jego dyspozycja w 2018roku to wczorajszgo meczy nie byloby.....jezdzilibysmy lige nizej
    Też tak uważam, ale teraz dyskusja toczy się o to, że nikt nie oczekuje od MJJ w tym roku 10-11pkt., ale na te 5-6 to go spokojnie stać.

  37. Powrót do góry    #2779
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Welna

    No bo jak inaczej odbierać to, że niby chodzi o to aby cała 5 seniorów trzymała równo swoją formę na określonym poziomie poniżej którego nie zejdzie

    a zaraz po kropce ciśniesz teorię , że.......
    Jak zawiedzie Dzik i zrobi 6 pkt to MJJ też musi zrobić przynajmniej te 6-7 pkt. jak Vacul zrobi 8 pkt
    Ale ty to jesteś maruda

    A tu jest prosta kwestia. Wiadomo, że nie możliwym jest aby regularnie wszyscy nasi seniorzy jechali na poziomie 10+. W sezonie może trafi się jeden taki mecz przy dobrych wiatrach a może i nie. Wiadomo, że taki Vacul też ciągle nie będzie przywoził powyżej 10 pkt w meczu, bo kiedyś przytrafi mu się słabszy dzień. I to jest własnie trzymanie równej formy, jak taki Vacul robi co mecz 10+ ale zdarza mu się jeden, dwa mecze w sezonie, gdzie zrobi 7-8 pkt. Podobnie z Patrykiem czy Nickim. Cały pic polega na tym, ze jak tym liderom trafi się słabszy dzień, to muszą to nadrobić koledzy. Aby to było możliwe to trzeba mieć zawodników, 5 seniorów, na jak najbardziej zbliżonym poziomie. Vacul jedzie swoje, Nicki i Patryk mają jeszcze delikatne braki, Pepe jedzie OK, MJJ jeszcze musi trochę popracować nad sobą.

    Skąd będziesz wiedział, że to się udało ? Ano jak 26 maja dostaniecie na Smoku z liścia, to będzie własnie wtedy

    Odnośnie DMPJ, Leszno sie wkurzyło i też zgłosili drugą rkipę do DMPJ https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...woma-druzynami
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-05-2019 o 19:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2780
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Norbert powodzenia na maturach.

  39. Powrót do góry    #2781
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Wow, Goliński zdradza małe sekrety z Gorzowa, za SF:

    Prezes Falubazu zdradził nam, że przed meczem była mała przepychanka między Stalą a osobami funkcyjnymi. - Gospodarze przygotowali pola startowe tak, że były one nierówne. Zewnętrzne były mocno zlane wodą, wewnętrzne suche. Na szczęście komisarz przypilnował wszystkiego tak, że przynajmniej na trasie mieliśmy dobre ściganie - kwituje prezes zielonogórzan.
    Odnośnie MJJ

    Nie zrobiliśmy rewolucji dla rewolucji - tłumaczy prezes klubu Adam Goliński. - Jeśli mamy wjechać do play-off, to musimy się teraz nauczyć tej drużyny. Po paru meczach obserwacji uznaliśmy, że trzeba dać Jensenowi szansę, żeby zobaczyć, w jakim jest miejscu. Rok temu robił nam dobry wynik, więc tym bardziej trzeba było to zrobić. To dobrze, że menedżer Adam Skórnicki dał Jensenowi w Gorzowie szansę odjechania wszystkich biegów. Inna sprawa, że sytuacja i tak nie pozwalała na zmiany. Być może w następnym spotkaniu Jensen ponownie dostanie dobry numer.

    Nie możemy myśleć o lidze przez pryzmat jednego meczu - kontynuuje Goliński. - Pewnie, że bardzo chcieliśmy wyjazdowej wygranej, ale z drugiej strony nie mieliśmy noża na gardle. Nie powalczymy w tym sezonie o medale bez Jensena i juniorów. Musimy ich jednak w rundzie zasadniczej zbudować, a to jest proces. Dodam, że bardzo delikatny. W Stali już na przykład stracili Kildemanda. Za często go zmienili, już nic z tego nie będzie.
    Coś w tym jest faktycznie. Też uważam, ze MJJ można odbudować, bo przecież jeździć to on potrafi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2782
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tak jak myślałem, zestawienie par to zasługa Golińskiego. Skóra by na to nie wpadł

  41. Powrót do góry    #2783
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak jak myślałem, zestawienie par to zasługa Golińskiego. Skóra by na to nie wpadł
    A bo ja wiem który to wymyślił ? To nieważne, ale zamysł jest chyba dobry. Trzeba budować chłopaków w takich meczach własnie w RZ. Bo w PO już nie będzie zmiłuj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #2784
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz7 (06-05-2019)

  44. Powrót do góry    #2785
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale z tym Kildemandem to trochę pi#rdoli za przeproszeniem.
    Po pierwsze, pojedzie Kildemand kilka dobrych meczów zagranicą i może się odbudować spokojnie (chociaż no nie wiem, czy to i te zmiany mają jakikolwiek wpływ na jego dyspozycję). A po drugie, to jednak Stal ma o wiele słabszą kadrę niż FZG, a co za tym idzie margines błędu. Co mieli, "budować" Kildemanda w meczu z Motorem u siebie albo teraz w 11 (wynik na styku), jak im Karczmarz super jechał i go nie wykorzystywać? Przecież ta porażka to im strasznie komplikuje, nie wspominając o tym, co by było gdyby przegrali z Motorem, a w połowie meczu, to tam wcale nie było takie oczywiste, że wygrają.

    A co do MJJ, numer niby "łatwy" i ten 12 bieg zwłaszcza, ale no jednak para z Pedersenem to też całościowo nie taka wymarzona sytuacja Nicki ogólnie wymiótł w tym meczu wczoraj. 3 x B, które było najgorsze. Ani razu A. Znowu Vaculik zbiera większy pop i Protas, ale to Nicki zrobił najtrudniejsze punkty w tym meczu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-05-2019 o 19:47
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #2786
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z perspektywy meczu widac, ze Nicki spod nr 1 zrobilby okolice kompletu, byl tak samo dobry jak Vaculik ale mial trudniej.

  46. Powrót do góry    #2787
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Tyle tutaj radości - i dobrze.

    Wreście zapowiadają się tłuste lata dla Zielonej Góry.

    Kiedyś będziecie wnukom z radością i łzą w oku opowiadać o "Złotej Erze Falubazu za czasów trenera Adama Skórnickiego" ...


  47. Powrót do góry    #2788
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Kildemand jedyne co moze odbudowac to budzet Stali. Nie sadze by dostal chocby polowe tego co mial w Tarnowie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #2789
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Robert Dowhan w Magazynie na Eleven2 !!

  49. Powrót do góry    #2790
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,353
    Kliknij i podziękuj
    923
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Zgrabna myszka ta Anitka.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •