Strona 75 z 155 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,375 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3331
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Niestety fakty są takie, że chłopak przez wieloletnie zaniedbania w klubie prawdopodobnie stracił szansę na zrobienie kariery a przynajmniej ma znacznie trudniej.
    Co nie zmienia faktu, że nie miałbym żadnych oporów żeby to jego wstawić do składu kosztem Tondera.
    Gołym okiem widać, że w temacie szkolenia u nas coś ruszyło po tych szumnych zapowiedziach.
    Jednak sami tu pisaliśmy, jak były pierwsze filmiki z naborów, że popełniono błąd biorąc chłopaków w wieku takim, że jak się czegoś nauczą to będą mieli 20 lat. A powinni w tym momencie mieć 17-18 i wchodzić pojedynczo do składu.

  2. Powrót do góry    #3332
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Gołym okiem widać, że w temacie szkolenia u nas coś ruszyło po tych szumnych zapowiedziach.
    Jednak sami tu pisaliśmy, jak były pierwsze filmiki z naborów, że popełniono błąd biorąc chłopaków w wieku takim, że jak się czegoś nauczą to będą mieli 20 lat. A powinni w tym momencie mieć 17-18 i wchodzić pojedynczo do składu.
    No właśnie, ile ma najmłodszy spośród chłopaków którzy startują teraz regularnie w tych młodzieżowych zawodach pod szyldem Elektrociepłowni i Francepolu ?

  3. Powrót do góry    #3333
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No właśnie, ile ma najmłodszy spośród chłopaków którzy startują teraz regularnie w tych młodzieżowych zawodach pod szyldem Elektrociepłowni i Francepolu ?
    Osyczka - 2000
    Bartoch - 2001
    Ragus - ten jest chyba młodszy 2002?

  4. Powrót do góry    #3334
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Osyczka - 2000
    Bartoch - 2001
    Ragus - ten jest chyba młodszy 2002?
    Fajnie że w końcu coś się dzieje, ale jak widzę te roczniki to z 90 % prawdopodobieństwem wszystko krew w piach. W każdej z tych drużyn powinien być chociaż jeden chłopak z rocznika 2003.

  5. Powrót do góry    #3335
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Ragus - ten jest chyba młodszy 2002?
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Fajnie że w końcu coś się dzieje, ale jak widzę te roczniki to z 90 % prawdopodobieństwem wszystko krew w piach. W każdej z tych drużyn powinien być chociaż jeden chłopak z rocznika 2003.
    Mowisz-masz. Ragus jest z rocznika 2003. Zrodlo: http://zuzel.falubaz.com/post/oficja...s-z-licencja-z

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-06-2019)

  7. Powrót do góry    #3336
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Dzisiaj Mateusz zaprezentuje się w Bydgoszczy, a na W69 pewnie będzie wpisany pod "8", może coś ujedzie?

  8. Powrót do góry    #3337
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dzisiaj Mateusz zaprezentuje się w Bydgoszczy, a na W69 pewnie będzie wpisany pod "8", może coś ujedzie?
    Na razie w juniorskim ujechal wpiernicz od Bartocha. Ciekawe, czy Nikodem lub Osyczka dostana w tym sezonie szanse choc na jeden wystep w Ekstralidze.

  9. Powrót do góry    #3338
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Falubaz Zielona Góra
    3 min ·

    Jakub Osyczka zadebiutuje w składzie Stelmetu Falubazu w niedzielnym meczu z Unia Leszno

    No i prawidłowo

  10. Powrót do góry    #3339
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    pewnie pod 16.

  11. Powrót do góry    #3340
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Jakub najprawdopodobniej pojedzie z numerem "16" i otrzyma szansę startu w biegu dwunastym. ~ A.Skórnicki

    Nie żeby coś, ale chyba trochę słabo, że nasz trenejro z góry zakłada, że Pawliczak będzie na tyle słaby by go zmienić Wiemy jak jest, ale z ust trenera jednak nie brzmi to zbyt motywująco

  12. Powrót do góry    #3341
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Jakub najprawdopodobniej pojedzie z numerem "16" i otrzyma szansę startu w biegu dwunastym. ~ A.Skórnicki
    Konkurs na najgłupszą wypowiedź roku rozstrzygnięty, skoro Pawliczak jest tak słaby że "trener" już wie że będzie zmiana to po ..uj go wystawia. I debiut w 12 biegu, jak wszyscy będą już spasowani. Kuba przyjedzie niedopasowany daleko za rywalami i Adaś będzie mógł powiedzieć miał szansę i nie wykorzystał żeby nikt mu zapracowanej głowy więcej nie zwracał.

  13. Powrót do góry    #3342
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Ja myślę że to Skóra mógł specjalnie powiedzieć żeby odciążyć presje na Kubie żeby się nie napompował i możliwe że pojedzie od 2 biegu choć sam nie rozumiem czemu jedzie Pawliczak skoro jest najsłabszy z juniorów walczących o skład

  14. Powrót do góry    #3343
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Ja myślę że to Skóra mógł specjalnie powiedzieć żeby odciążyć presje na Kubie żeby się nie napompował i możliwe że pojedzie od 2 biegu choć sam nie rozumiem czemu jedzie Pawliczak skoro jest najsłabszy z juniorów walczących o skład
    Proszę Cię nie traktujemy naszych juniorów jak dzieci. Kuba ma 19 lat i jak ma niewytrzymywać presji bo po kilku latach treningów pojedzie w ekstralidze to niech się zacznie grać w szachy albo warcaby. Bartkowiak ma 16 lat i jeździ w ekstralidze i nikt w Gorzowie się nie martwił że presja czy inne bzdury

    Tymczasem Tonder po meczu z Piłą
    "Jestem zadowolony ze swojego występu. Myślę, że udało mi się osiągnąć dobry wynik."
    Faktycznie pokonanie dwa razy Gryszpińskiego i raz Bobera, który jedyny punkt w meczu zdobył na defekcie i w konsekwencji upadku Grajczonka to dobry wynik.

  15. Powrót do góry    #3344
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Proszę Cię nie traktujemy naszych juniorów jak dzieci. Kuba ma 19 lat i jak ma niewytrzymywać presji bo po kilku latach treningów pojedzie w ekstralidze to niech się zacznie grać w szachy albo warcaby. Bartkowiak ma 16 lat i jeździ w ekstralidze i nikt w Gorzowie się nie martwił że presja czy inne bzdury

    Tymczasem Tonder po meczu z Piłą
    "Jestem zadowolony ze swojego występu. Myślę, że udało mi się osiągnąć dobry wynik."
    Faktycznie pokonanie dwa razy Gryszpińskiego i raz Bobera, który jedyny punkt w meczu zdobył na defekcie i w konsekwencji upadku Grajczonka to dobry wynik.
    Uwierz mi że jazda na treningach czy młodzieżówkach to kompletnie co innego niż liga także pod względem psychicznym.. Co do Tondera trochę po gwiazdorzył i skończyło się ,,eldorado"

  16. Powrót do góry    #3345
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Ja myślę że to Skóra mógł specjalnie powiedzieć żeby odciążyć presje na Kubie żeby się nie napompował i możliwe że pojedzie od 2 biegu choć sam nie rozumiem czemu jedzie Pawliczak skoro jest najsłabszy z juniorów walczących o skład
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Uwierz mi że jazda na treningach czy młodzieżówkach to kompletnie co innego niż liga także pod względem psychicznym.. Co do Tondera trochę po gwiazdorzył i skończyło się ,,eldorado"
    Doskonale wiem że to inny kaliber emocji czy presji ale mówimy o chłopaku który ma 19 lat. Sporo juniorów w jego wieku ma już dwa albo trzy lata w lidze i nikt się nie przejmował presją. Potem dojdziemy np. do finału i co też go nie wystawiamy bo jeszcze większa presja. Pojedzie i niech nawet przywiezie 0,0,0 to nic się nie stanie. Tylko nie traktujemy naszych juniorów jak jakiś gorszy sort, bo efekty są tego teraz widoczne. Najpierw Strzelec potem Zgarda z Niedźwiedziem blokowali miejsce bo inni byli za młodzi i nie gotowi na presje.

  17. Powrót do góry    #3346
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Doskonale wiem że to inny kaliber emocji czy presji ale mówimy o chłopaku który ma 19 lat. Sporo juniorów w jego wieku ma już dwa albo trzy lata w lidze i nikt się nie przejmował presją. Potem dojdziemy np. do finału i co też go nie wystawiamy bo jeszcze większa presja. Pojedzie i niech nawet przywiezie 0,0,0 to nic się nie stanie. Tylko nie traktujemy naszych juniorów jak jakiś gorszy sort, bo efekty są tego teraz widoczne. Najpierw Strzelec potem Zgarda z Niedźwiedziem blokowali miejsce bo inni byli za młodzi i nie gotowi na presje.
    To fakt ale to wszystmo zaniedbanie z wielu lat dobiero teraz cos zaczyna drgać i dlatego młodzi tondery osyczki itd dopiero w wieku 19 20 lat zaczynają sie rozwijać tak jak powinni robic to w wieku 16 17 lat

  18. Powrót do góry    #3347
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,122
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Jak tak dalej pojdzie, to bedziecie miec szanse zrewanzowac sie Unii w polfinale. Pytanie, czy Wroclaw nie powinien taktycznie odpuscic Grudziadzowi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #3348
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Wieki Dudek k..a !!! Nie oszukujmy się, on nigdy nie będzie Huszcza, Kurmanem, czy Protasem... niech idzie do Torunia , tam niech się spełnia...

  20. Powrót do góry    #3349
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez flagon Zobacz posta
    Wieki Dudek k..a !!! Nie oszukujmy się, on nigdy nie będzie Huszcza, Kurmanem, czy Protasem... niech idzie do Torunia , tam niech się spełnia...
    Jest ładny ciepły wieczór. Idź się przejdź, odetchnij, jak palisz to sobie zapal.
    Można powiedzieć, że Dudek zawodzi, ma inne priorytety niż liga, ale żeby tak źle mu życzyć i wysyłać go do Torunia to trzeba być zwyrodnialcem. Ja mam nadzieję że Patryk w końcu ogarnie temat tunera i stale będzie silnym punktem.
    Dzisiaj znów wszystkim seniorom zabrakło punktów i nawet wyjątkowo dobra postawa naszych juniorów nie nadrobiła tych braków. Jako drużyna jesteśmy co najwyżej przeciętni i nie ma co tutaj wieszać psów na Patryku.

  21. Powrót do góry    #3350
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,654 w 2,166 postach
    Wrocilem z meczu. minusy.
    1. Tor. Szczerze gdyby nie dosyc mocna druzyna, ktora robi wynik, to tego nie idzie od poczatku sezonu ogladac. Co do wyniku jakims tam zaskoczeniem nie jest. Mecz byl na styku i rownie dobrze moglo skonczyc sie w druga strone, gdyby nie bledy Skornickiego.
    2. "Kibice"...najpierw oklep w kilka osob 2 panow w wieku 50+ przed brama. Caly mecz bluzgow itd. btw czym ten Kolodziej tak im podpadl ze po 15 biegu z 5 butelek w niego poleciaoo plus te wyzwiska chyba po 10 biegu, ze jest k...ą i złodziejem?
    3. Parowa jazda Dzika. Szkoda biegu z Dudkiem. Wynik mogl byc i pewnie bylby na nasza korzysc.

    Pare plusow
    1. Juniorzy. Tor chyba zrobiony pod nich, ale pojechali chyba najlepsze zawody w tym sezonie.
    I to na tyle...

    Co do decyzji Smyk vs Vaculik. W mojej opinii decyzja sluszna. Z poczatku myslalem ze Vacul przynejmarowal, jednak ogladajac powtorki po meczu nie wiem jak mozna by w tej sytuacji wykluczyc Vacula...sytuacja podobna do sytuacji z Miedziakiem chyba tylko miejscem toru, rodzajem defektem toru oraz miejscowoscia gdzie akcje mialy miejsce.

  22. Powrót do góry    #3351
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Patryk wbrew pozorom jako jedyny miał prędkość poza pierwszym biegiem.

  23. Powrót do góry    #3352
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez flagon Zobacz posta
    Wieki Dudek k..a !!! Nie oszukujmy się, on nigdy nie będzie Huszcza, Kurmanem, czy Protasem... niech idzie do Torunia , tam niech się spełnia...
    Ty jesteś poyebany, nawet nie warto tego komentować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #3353
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wrocilem z meczu. minusy.
    1. Tor. Szczerze gdyby nie dosyc mocna druzyna, ktora robi wynik, to tego nie idzie od poczatku sezonu ogladac. Co do wyniku jakims tam zaskoczeniem nie jest. Mecz byl na styku i rownie dobrze moglo skonczyc sie w druga strone, gdyby nie bledy Skornickiego.
    2. "Kibice"...najpierw oklep w kilka osob 2 panow w wieku 50+ przed brama. Caly mecz bluzgow itd. btw czym ten Kolodziej tak im podpadl ze po 15 biegu z 5 butelek w niego poleciaoo plus te wyzwiska chyba po 10 biegu, ze jest k...ą i złodziejem?
    3. Parowa jazda Dzika. Szkoda biegu z Dudkiem. Wynik mogl byc i pewnie bylby na nasza korzysc.

    Pare plusow
    1. Juniorzy. Tor chyba zrobiony pod nich, ale pojechali chyba najlepsze zawody w tym sezonie.
    I to na tyle...

    Co do decyzji Smyk vs Vaculik. W mojej opinii decyzja sluszna. Z poczatku myslalem ze Vacul przynejmarowal, jednak ogladajac powtorki po meczu nie wiem jak mozna by w tej sytuacji wykluczyc Vacula...sytuacja podobna do sytuacji z Miedziakiem chyba tylko miejscem toru, rodzajem defektem toru oraz miejscowoscia gdzie akcje mialy miejsce.
    Co do toru to myślę dopóty bedzie Skóra to tak będzie ..musimy naprawdę się zaczynać ogarniać bo przegrywamy 2 mecz z rzędu

  25. Powrót do góry    #3354
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    Exclamation

    Dzieciak chciał, to zrobiliśmy rodzinny wypad. Mam nadzieję, że już więcej nie będzie chciał.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (24-06-2019)

  27. Powrót do góry    #3355
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,654 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Co do toru to myślę dopóty bedzie Skóra to tak będzie ..musimy naprawdę się zaczynać ogarniać bo przegrywamy 2 mecz z rzędu
    Mysle ze to nie wina Skory. Za narodowego tez byl kibel a nie scigsnie.

  28. Powrót do góry    #3356
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mysle ze to nie wina Skory. Za narodowego tez byl kibel a nie scigsnie.
    Narodowy właśnie popsuł ten tor, że teraz nie ma kto tego ogarnąć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #3357
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mysle ze to nie wina Skory. Za narodowego tez byl kibel a nie scigsnie.
    No był ale wtedy byliśmy lepiej spasowani choć myślę że tor mógł być pod juniorów często takie są na młodzieżówkach

  30. Powrót do góry    #3358
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty jesteś poyebany, nawet nie warto tego komentować.
    Poyebany, to jest twój stary kmiocie, że po urodzeniu, nie wyyebał cie do śmietnika. Uwież wielu by tu ulżyło. Jak nie masz nic sęsownego do powiedzenia, to się nie odzywaj.

  31. Powrót do góry    #3359
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Unia Leszno była dzisiaj lepszą drużyną, ale Falubaz mógł spokojnie ten mecz zremisować, a przy odrobinie lepszej jeździe nawet wygrać.
    Można było więcej zrobić w biegu nr 11, bieg 13 to błąd Dudka, w biegu nr 14 też dałoby się zrobić 3:3, do tego zero Dudka w biegu nr 15. Oceniłem tylko końcówkę.
    Jeżeli juniorzy zamiast planowanego 1 pkt robią 6, pokonując czterech przeciwników, a pewnie wielu kibicow zakładało, że nikogo nie przywiozą - to jak my chcemy wygrywać takie spotkania z Lesznem?
    Kolejny mecz z rzędu seniorka Falubazu pojechała poniżej oczekiwań.
    Mamy pięciu sensownych seniorów, a po raz kolejny o żadnym nie można powiedzieć, że pojechał bardzo dobre spotkanie.
    Taki Nicki wcale nie jest szybki, a po raz kolejny jest naszym najlepszym zawodnikiem. To chyba nie tak powinno wyglądać.
    Nicki dzisiaj miał przeciwko sobie najmocniejszych przeciwników, pomimo tego zrobił najwięcej punktów i pokonał największą ilość przeciwników.
    Tylko, że Nicki miał bilans 6:4, a taki Emil (8:2) przegrał tylko z Patrykiem i Protasem, a taki Kołodziej (7:3) przegrał tylko z Pawliczakiem i Nickim razy dwa.
    Kto u siebie w drużynie miał liderów od razu widać.
    Kolejny mecz z rzędu Falubaz wygląda jak drużyna średniaków.
    Limit frajerskich błędów, meczów chyba właśnie się skończył dla Falubazu. Czas zacząć liczyć i Falubazu i rywali, punkty potrzebne do PO.
    W Sparcie frajersko traciliśmy punkty i kto wie, czy nie będzie to nas kosztować bonusa (o ile wygramy ze Spartą). Ale po meczu ze Spartą jeszcze wiele osób nie myślało, że to może mieć wpływ na tabelę na koniec i większość przeszła obok tego meczu. A szkoda.
    Ledwo co wygrany GKM, który był megakluczowym meczem w walce o PlayOff. W Lesznie słaba postawa. Tam swoje zrobili tylko Vacul, Nicki i Tonder
    Bardzo słaby mecz we Włókniarzu i stracony bonus.

    Brawa dla Pawliczaka za bieg z Kołodziejem i jeszcze Vacul fajnie jechał bieg nr 14.
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    2. "Kibice"...najpierw oklep w kilka osob 2 panow w wieku 50+ przed brama. Caly mecz bluzgow itd. btw czym ten Kolodziej tak im podpadl ze po 15 biegu z 5 butelek w niego poleciaoo plus te wyzwiska chyba po 10 biegu, ze jest k...ą i złodziejem?
    Próbowałem podczas meczu podpytać o co chodzi z tym Kołodziejem. Nie otrzymałam odpowiedzi Podejrzewam, że 80% krzyczących z pierwszego łuku też nie wie dlaczego krzyczało.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 23-06-2019 o 23:06

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-06-2019)

  33. Powrót do góry    #3360
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W tej drużynie wszystko jest źle. Pary (Duńczycy razem, Protasiewicz prowadzący), tor na którym Protasiewicz jadący po bandzie robi zerowy efekt, decyzje w biegach nominowanych.

    Jak przez to wszystko nie wejdziemy do po, to po raz kolejny okaże się, że budowanie składu w oparciu o kilku seniorów jest o dupę potluc.

  34. Powrót do góry    #3361
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    W tej drużynie wszystko jest źle. Pary (Duńczycy razem, Protasiewicz prowadzący), tor na którym Protasiewicz jadący po bandzie robi zerowy efekt, decyzje w biegach nominowanych.

    Jak przez to wszystko nie wejdziemy do po, to po raz kolejny okaże się, że budowanie składu w oparciu o kilku seniorów jest o dupę potluc.
    Obawiam się że pomimo tego wejdziemy do play offs (gdzie oczywiście przerżniemy półfinał) a ten kretyn Skornicki odtrąbi sukces.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #3362
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Unia Leszno była dzisiaj lepszą drużyną

    Próbowałem podczas meczu podpytać o co chodzi z tym Kołodziejem. Nie otrzymałam odpowiedzi Podejrzewam, że 80% krzyczących z pierwszego łuku też nie wie dlaczego krzyczało.
    Może to przez to nieudane rodeo hahaha


    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Unia Leszno była dzisiaj lepszą drużyną

    Próbowałem podczas meczu podpytać o co chodzi z tym Kołodziejem. Nie otrzymałam odpowiedzi Podejrzewam, że 80% krzyczących z pierwszego łuku też nie wie dlaczego krzyczało.
    Może to przez to nieudane rodeo hahaha
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  36. Powrót do góry    #3363
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Obawiam się że pomimo tego wejdziemy do play offs (gdzie oczywiście przerżniemy półfinał) a ten kretyn Skornicki odtrąbi sukces.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Też tak zakładam ale pan Bieńkowski płaci pan dyktuje warunki

  37. Powrót do góry    #3364
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Za tydzień mega ważny mecz w Lublinie i na pewno nie będzie to spacerek
    Tylko Falubaz

  38. Powrót do góry    #3365
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Unia Leszno była dzisiaj lepszą drużyną, ale Falubaz mógł spokojnie ten mecz zremisować, a przy odrobinie lepszej jeździe nawet wygrać.
    Można było więcej zrobić w biegu nr 11, bieg 13 to błąd Dudka, w biegu nr 14 też dałoby się zrobić 3:3, do tego zero Dudka w biegu nr 15. Oceniłem tylko końcówkę.
    Jeżeli juniorzy zamiast planowanego 1 pkt robią 6, pokonując czterech przeciwników, a pewnie wielu kibicow zakładało, że nikogo nie przywiozą - to jak my chcemy wygrywać takie spotkania z Lesznem?
    Kolejny mecz z rzędu seniorka Falubazu pojechała poniżej oczekiwań.
    Mamy pięciu sensownych seniorów, a po raz kolejny o żadnym nie można powiedzieć, że pojechał bardzo dobre spotkanie.
    Taki Nicki wcale nie jest szybki, a po raz kolejny jest naszym najlepszym zawodnikiem. To chyba nie tak powinno wyglądać.
    Nicki dzisiaj miał przeciwko sobie najmocniejszych przeciwników, pomimo tego zrobił najwięcej punktów i pokonał największą ilość przeciwników.
    Tylko, że Nicki miał bilans 6:4, a taki Emil (8:2) przegrał tylko z Patrykiem i Protasem, a taki Kołodziej (7:3) przegrał tylko z Pawliczakiem i Nickim razy dwa.
    Kto u siebie w drużynie miał liderów od razu widać.
    Kolejny mecz z rzędu Falubaz wygląda jak drużyna średniaków.
    Limit frajerskich błędów, meczów chyba właśnie się skończył dla Falubazu. Czas zacząć liczyć i Falubazu i rywali, punkty potrzebne do PO.
    W Sparcie frajersko traciliśmy punkty i kto wie, czy nie będzie to nas kosztować bonusa (o ile wygramy ze Spartą). Ale po meczu ze Spartą jeszcze wiele osób nie myślało, że to może mieć wpływ na tabelę na koniec i większość przeszła obok tego meczu. A szkoda.
    Ledwo co wygrany GKM, który był megakluczowym meczem w walce o PlayOff. W Lesznie słaba postawa. Tam swoje zrobili tylko Vacul, Nicki i Tonder
    Bardzo słaby mecz we Włókniarzu i stracony bonus.

    Brawa dla Pawliczaka za bieg z Kołodziejem i jeszcze Vacul fajnie jechał bieg nr 14.

    Próbowałem podczas meczu podpytać o co chodzi z tym Kołodziejem. Nie otrzymałam odpowiedzi Podejrzewam, że 80% krzyczących z pierwszego łuku też nie wie dlaczego krzyczało.
    O nic nie chodzi z Jankiem. Ta przyśpiewka jest już od wielu lat i po prostu ją śpiewają bo ładnie się rymuje.
    Co do rzucania w Kołodzieja po biegu - frustracja po przegranym meczu. Oczywiście zachowanie skandaliczne.

  39. Powrót do góry    #3366
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Niestety,ale kolejny mecz zawala Dudek...
    Jest dramatycznie slaby.
    Widoczna obniżka Martina i zaczyna sie robic nie wesoło.

  40. Powrót do góry    #3367
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,122
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Spokojnie, Vaculik wroci w sierpniu. On juz tak ma
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #3368
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,654 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Niestety,ale kolejny mecz zawala Dudek...
    Jest dramatycznie slaby.
    Widoczna obniżka Martina i zaczyna sie robic nie wesoło.
    Wczoraj akurat Dudek pojechal przyzwoicie. W 4 biegu dzik zabral mu 2* albo 3. Ostatni bieg na minus. 1szy standardowo bez predkosci.

    W mojej opinii troche slabo jak na nasz tor pojechal Vaculik.

  42. Powrót do góry    #3369
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dał się oyebac Kołodziejowi w 13. Trzy biegi zawalone to żadna przyzwoitość.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kian (24-06-2019)

  44. Powrót do góry    #3370
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,654 w 2,166 postach
    Jeszcze co do toru...nie wiem czy problemem jest geometria, czy rodzaj materiału, czy ubijają go na totalny beton, ale wczoraj kompletnie nic sie nie odsypywalo. Zerknalem wczoraj kolo 12-13 biegu pod bande na pierwszym luku, doslownie czysto pod balonem, zero materiału , równo jak przed zawodami.- nie bylo to kwestią równania toru. Na czym zawodnicy maja zaczepic kolo, skoro najnormalniej nie ma na czym? Nie wiem, czy zrobili tor pod juniorow, czy o co chodzi, ale slabo wygladaja te "widowiska" w ZG, bardzo slabo. Chyba w SE mamy najgorszy tor na ten moment. Nawet w Gorzowie cos tam się czasami dzieje w porownaniu z w69.

  45. Powrót do góry    #3371
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Problem polega na tym, że nasza duzyna jest na ten moment bardzo przeciętna.

    Moze nie ma na szczescie nikogo, kto bylby w jakims dolku czy permamentnie zawodzil ale jest przecietny Vaculik, przecietny Dudek, przecietny Pedersen itd.
    Znow zdobywamy tylko 5 czy 6 trojek w meczu to jak mamy wygrac cale spotkanie?
    W Unii od poczatku bylo dwoch pewniakow jak Sajfutdinow i Kolodziej, a reszta jak nasi raz dorzucali trojke a raz jakies ochlapy.
    Gdybysmy mieli choc jednego lidera z prawdziwego zdarzenia w tym meczu, czyli Duzers albo Vacul zrobiliby pod komplet to mecz bylby spokojnie wygrany. Zabraklo ich trojek.

    Tak samo bylem w szoku, ze Skora znow wstawil do nominowanych Słowaka. Przeciez on jechal rozpaczliwie caly mecz, tracil pozycje na dystansie i nawet dramatyczna akcja w biegu XIV tego nie zmieni. Liglad mial od niego wiecej punktow z bonusami i prezentowal sie na trasie o wiele madrzej i lepiej. Ogolnie to z tym Skornickim jest dramat bo jak tylko moze cos spartolic to wlasnie to robi.

    Unia wcale nie byla taka mocna, to my bylismy przecietni i slabi. Nie mielismy nawet jednego pewniaka, lidera pod komplet.
    Ogolnie to Unia czy Sparta maja charakter i jada z zebem. Nawet po stracie Woffindena czy Hampela oni dalej jada na maksa, gryza tor, wierza w zwyciestwa i wygrywaja. U nas wyglada to jakby to byly te slynne spasione koty.
    Ewentualnie luzackie podejscie Skóry, Patryka itd. udziela sie innym i na zasadzie raz sie wygralo bieg raz przegralo, hej taki jest zuzel...Luzik.

    Mam nadzieje, ze dostana sie do PO i tam nastapi jakies przebudzenie bo na razie to wstyd z takim skladem seniorskim tak frajersko oddawac punkty. Nawet ten bonus w Czewie, ktora wczoraj we Wro potwierdzila, ze jest cienka w tym roku.

  46. Powrót do góry    #3372
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Hmm, z naszym torem jest podobnie jak z tym w Toruniu. To jest lotnisko, zayebiście prosty tor pod względem technicznym. Przeciwnika można by w zasadzie zaskoczyć tylko nawierzchnią, ale od czasu pojawienia się komisarzy i totalnego ubijania i równania torów, i to przestało być możliwe. Więc mamy tor, gdzie po wygranym starcie, lub dobrze rozegranym I łuku, strasznie trudno jest popełnić błąd na trasie. Przecież ten tor próbowali lepiej zrobić Dobrucki, Cieślak, Frątczak czy teraz Skóra. Efekt jest ciągle ten sam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #3373
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,654 w 2,166 postach
    Ale komisarze sa na kazdym torze, nie tylko na naszym. W Porownaniu z Wroclawiem, Czestochowa, Lesznem i innymi torami, na naszym torze kompletnie nic sie nie odsypuje na zewnetrzna. Wczoraj to jedyne co, to kurz lezal pare metrow od kraweznika. Nie wiem, czy to jest ubicie na totalny beton ( co jak widac nie jest zadnym naszym atutem ), czy po prostu za malo w tym torze gliny, czy czegos w tym stylu.

  48. Powrót do góry    #3374
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale komisarze sa na kazdym torze, nie tylko na naszym. W Porownaniu z Wroclawiem, Czestochowa, Lesznem i innymi torami, na naszym torze kompletnie nic sie nie odsypuje na zewnetrzna. Wczoraj to jedyne co, to kurz lezal pare metrow od kraweznika. Nie wiem, czy to jest ubicie na totalny beton ( co jak widac nie jest zadnym naszym atutem ), czy po prostu za malo w tym torze gliny, czy czegos w tym stylu.
    Zauważ, że materiał się odsypuje mocniej, gdy tor jest bardziej namoknięty. Przy suchym torze, co najwyżej się mocno kurzy i materiał idzie w trybuny

    Trzeba by Wrocek podpytać, skąd oni wzięli nawierzchnie. Tam fajnie się odsypuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #3375
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,654 w 2,166 postach
    No dokladnie, tylko wczoraj mecz nie mial statusu meczu zagrozonego, mogli przygotowac namoczony jak chcieli. Mogliby podpytac, bo to co jest u nas w tym sezonie i nie tylko nie jest w zadnym stopniu atrakcyjne. chodze na mecz, bo mam karnet...Gdybym mial kupowac bilety, to po pierwszych 2 meczach wolalbym zostawac w domu. Siedzenie na patelni ( trybuna K ) przy 30 stopniowych upalach ogladajac taki shit nie jest fajne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •