Strona 93 z 155 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,185 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4141
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tor będzie inny bo nie zostawią go Wareckiemu, tylko i aż tyle.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale na wszystkich tegorocznych meczach, łącznie z tym z Gorzowem był praktycznie taki sam.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #4142
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, mieli wczoraj zrobić tor taki jak na PO. Aby Spartanie spokojnie mogli sobie połapać wszelakie ustawienia. Ty to jesteś as jednak.



    Tez mi się to obiło o uszy, myślałem jednak, że to plotki jakieś. Jednak większej wagi bym do tego nie przywiązywał. Vacul jak będzie miał płacone na czas to co wynegocjował, to może i 10 lat jeździć w jednym klubie.

    Za PS, fragment wypowiedzi Patryka:
    Wszystko ładnie pięknie, ale gdzie jest tutaj sport? Jeśli zrobili sobie piknik żużlowy, to ludzi trzeba było wpuścić za darmochę...

    Sparta jest mocna i tyle. Nie zaklinajcie rzeczywistości.

  3. Powrót do góry    #4143
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wszystko ładnie pięknie, ale gdzie jest tutaj sport? Jeśli zrobili sobie piknik żużlowy, to ludzi trzeba było wpuścić za darmochę...

    Sparta jest mocna i tyle. Nie zaklinajcie rzeczywistości.
    Tym bardziej, że Dudek ma doświadczenie jeśli chodzi o uczestnictwo w piknikach

  4. Powrót do góry    #4144
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wszystko ładnie pięknie, ale gdzie jest tutaj sport? Jeśli zrobili sobie piknik żużlowy, to ludzi trzeba było wpuścić za darmochę...

    Sparta jest mocna i tyle. Nie zaklinajcie rzeczywistości.
    Ale kto zaklina jakąkolwiek rzeczywistość ? Czytaj chłopie i chociaż próbuj zrozumieć co czytasz, a nie puszczasz jakieś bąki tutaj.

    To, że Sparta jest mocna, widać wyraźnie już od kilku kolejek. I nikt nic tutaj Sparcie nie ujmuje. Wczoraj tor był równy jak stół do ping ponga, mecz wygrała Sparta na torze, bo była wczoraj po prostu lepsza. Jako pierwszy to pisałem, i mogę powtórzyć jeśli trzeba.

    Nie zmienia to jednak faktu, że i Spartę w PO można pokonać w dwumeczu. Pewny jesteś, że tak się nie stanie ? I następna kwestia, jaki karwa piknik ? Co ty pyerdolisz znowu ? Gdzie ty widziałeś ten pikniki ? Wam (bo nie tylko ci) się już na łeb coś rzuca i teraz budujecie jakieś chore teorie, c...uj wie po co. Większość kibiców już przed tym meczem wiedziała, że spiny w tym meczu nie będzie, że tor będzie inaczej przygotowany, niż preferują to nasi zawodnicy. I co w tym dziwnego widzisz ? Przecież to normalna praktyka przed PO, kiedy wiadomo, że najprawdopodobniej te dwie ekipy spotkają się w półfinale.

    Ciekaw jestem co by pisał jeden z drugim, w sytuacji kiedy Sparta mecz zdecydowanie by przegrała ? Wtedy by szły teksty, że Sparta przyjechała ten mecz odjechać po prostu. I na tym dyskusja by się skończyła.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #4145
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,388
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To, że Sparta jest mocna, widać wyraźnie już od kilku kolejek. I nikt nic tutaj Sparcie nie ujmuje. Wczoraj tor był równy jak stół do ping ponga, mecz wygrała Sparta na torze, bo była wczoraj po prostu lepsza. Jako pierwszy to pisałem, i mogę powtórzyć jeśli trzeba.
    No to chyba regulaminowo tak jak ma byc. Na Play offy sugerujesz, ze nie bedzie rowny i ktos zaryzykuje walkowera?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ciekaw jestem co by pisał jeden z drugim, w sytuacji kiedy Sparta mecz zdecydowanie by przegrała ? Wtedy by szły teksty, że Sparta przyjechała ten mecz odjechać po prostu. I na tym dyskusja by się skończyła.
    Najczesciej padaloby slowo " uklad " z klawiatury 2 osobników z Pęgowa

  6. Powrót do góry    #4146
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No to chyba regulaminowo tak jak ma byc. Na Play offy sugerujesz, ze nie bedzie rowny i ktos zaryzykuje walkowera?



    Najczesciej padaloby slowo " uklad " z klawiatury 2 osobników z Pęgowa
    Też będzie równy, ale przyczepność toru ogólnie się zmieni.

    Nie pamiętam już, kiedy u nas tor był nieregulaminowy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #4147
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale kto zaklina jakąkolwiek rzeczywistość ? Czytaj chłopie i chociaż próbuj zrozumieć co czytasz, a nie puszczasz jakieś bąki tutaj.

    To, że Sparta jest mocna, widać wyraźnie już od kilku kolejek. I nikt nic tutaj Sparcie nie ujmuje. Wczoraj tor był równy jak stół do ping ponga, mecz wygrała Sparta na torze, bo była wczoraj po prostu lepsza. Jako pierwszy to pisałem, i mogę powtórzyć jeśli trzeba.

    Nie zmienia to jednak faktu, że i Spartę w PO można pokonać w dwumeczu. Pewny jesteś, że tak się nie stanie ? I następna kwestia, jaki karwa piknik ? Co ty pyerdolisz znowu ? Gdzie ty widziałeś ten pikniki ? Wam (bo nie tylko ci) się już na łeb coś rzuca i teraz budujecie jakieś chore teorie, c...uj wie po co. Większość kibiców już przed tym meczem wiedziała, że spiny w tym meczu nie będzie, że tor będzie inaczej przygotowany, niż preferują to nasi zawodnicy. I co w tym dziwnego widzisz ? Przecież to normalna praktyka przed PO, kiedy wiadomo, że najprawdopodobniej te dwie ekipy spotkają się w półfinale.

    Ciekaw jestem co by pisał jeden z drugim, w sytuacji kiedy Sparta mecz zdecydowanie by przegrała ? Wtedy by szły teksty, że Sparta przyjechała ten mecz odjechać po prostu. I na tym dyskusja by się skończyła.
    Skoro lubisz być nabijany w butelkę i płacić...no własnie za co?...

    Słychać tylko o "luzie" w Falubazie...chcieli wygrać, czy odjechać mecz? Sory dla mnie, to nie ma nic wspólnego ze sportem...w każdym razie nie moja sprawa. Zaskoczę Cię, bo dla mnie Sparta jest faworytem do złota, a to głównie ze względu na to, że jako jedyni posiadają atut własnego toru.

  8. Powrót do góry    #4148
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,388
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Skoro lubisz być nabijany w butelkę i płacić...no własnie za co?...

    Słychać tylko o "luzie" w Falubazie...chcieli wygrać, czy odjechać mecz? Sory dla mnie, to nie ma nic wspólnego ze sportem...w każdym razie nie moja sprawa. Zaskoczę Cię, bo dla mnie Sparta jest faworytem do złota, a to głównie ze względu na to, że jako jedyni posiadają atut własnego toru.
    Leszno tez odpuscilo mecz w Gorzowie, co to ma wspolnego ze sportem?

  9. Powrót do góry    #4149
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Skoro lubisz być nabijany w butelkę i płacić...no własnie za co?...

    Słychać tylko o "luzie" w Falubazie...chcieli wygrać, czy odjechać mecz? Sory dla mnie, to nie ma nic wspólnego ze sportem...w każdym razie nie moja sprawa. Zaskoczę Cię, bo dla mnie Sparta jest faworytem do złota, a to głównie ze względu na to, że jako jedyni posiadają atut własnego toru.
    Jak wykombinowales, ze Sparta ma atut toru a wy nie? Niesamowite, jak bardzo jestesmy dalej niedoceniani druzyna w nielicznych meczach jechala w pelnym skladzie, od 17 maja jest niepokonana - no i co z tego, kibice z ZG poza nielicznymi wyjatkami sa pewni, ze Falubaz nas walnie w 1/2, a teraz kibic z Leszna sprowadza wszystko do atutu wlasnego toru..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #4150
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    [...]że tor będzie inaczej przygotowany, niż preferują to nasi zawodnicy. I co w tym dziwnego widzisz?[...]
    Muszę Ci przyznać rację Mariusz, nic w tym dziwnego. Nikogo nie powinno już dziwić, że kolejny raz przy W69 robicie tor nie pod siebie. Powinieneś powiedzieć wprost, że od pierwszego meczu Falubazu u siebie trwa "Akcja PO" z torem przy W69. Aż jestem ciekaw tego toru w fazie PO, bo to już się powoli robi legenda, jaki to on zaczarowany nie będzie, a do meczu jeszcze długi czas. Może pojadą w prawo?

  11. Powrót do góry    #4151
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak wykombinowales, ze Sparta ma atut toru a wy nie? Niesamowite, jak bardzo jestesmy dalej niedoceniani druzyna w nielicznych meczach jechala w pelnym skladzie, od 17 maja jest niepokonana - no i co z tego, kibice z ZG poza nielicznymi wyjatkami sa pewni, ze Falubaz nas walnie w 1/2, a teraz kibic z Leszna sprowadza wszystko do atutu wlasnego toru..
    Oglądem Wasze mecze w tv i to widać (ktoś w MŻ Eleven także o tym mówił). Jeździcie innym ścieżkami, jak goście i to raczej wy wyprzedzacie. W każdym razie teoretycznie FZ jeździł we Wrocławiu bardzo dobrze, tylko dotyczyło to starego toru. Na tym nowym w rewanżu może być miazga. Całościowo jedziecie świetny sezon, ale kto zakładał taką postawę Liszki, czy Jamroga?

    A my? Nie mamy atutu własnego toru i wiedzą o tym wszyscy w Lesznie


    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Leszno tez odpuscilo mecz w Gorzowie, co to ma wspolnego ze sportem?
    Stal wygrała ten mecz, bo miała nóż na gardle. Liczył się tylko start, a w tym elemencie byliśmy dużo słabsi. Nie zawsze można wygrywać.

  12. Powrót do góry    #4152
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Muszę Ci przyznać rację Mariusz, nic w tym dziwnego. Nikogo nie powinno już dziwić, że kolejny raz przy W69 robicie tor nie pod siebie. Powinieneś powiedzieć wprost, że od pierwszego meczu Falubazu u siebie trwa "Akcja PO" z torem przy W69. Aż jestem ciekaw tego toru w fazie PO, bo to już się powoli robi legenda, jaki to on zaczarowany nie będzie, a do meczu jeszcze długi czas. Może pojadą w prawo?
    Sam jestem ciekaw jaki on będzie w PO. Tylko nie wiem kto ci nagadał bzdur, że jakiś zaczarowany ma być. Pewne jest tylko to, że będzie inny. Natomiast wynik meczu na nim, jest cały czas otwarty. Aż do końca 15 biegu.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Skoro lubisz być nabijany w butelkę i płacić...no własnie za co?...
    No mnie akurat na tym meczu nie było. Ale nie wiem o jakim nabijaniu w butelkę piszesz ? Wbrew temu co tutaj się wygaduje, mecz był zacięty. Mógł się kibicom podobać, więc przestań już jęczeć.

    Słychać tylko o "luzie" w Falubazie...chcieli wygrać, czy odjechać mecz? Sory dla mnie, to nie ma nic wspólnego ze sportem...w każdym razie nie moja sprawa. Zaskoczę Cię, bo dla mnie Sparta jest faworytem do złota, a to głównie ze względu na to, że jako jedyni posiadają atut własnego toru.
    Nie wiem co ty tam sobie słyszysz, nie wiem czemu ciągle podkreślasz, że ze sportem mało to ma wspólnego. Przecież nikt nie odpuszczał, mecz był zacięty, Falubaz przecież chciał wygrać ten mecz. Co było widać na torze, tyle, że był w tym dniu słabszy. I tak właśnie w sporcie bywa, że słabszy przegrywa.

    Odnośnie faworyta do złota. O złocie decyduje dwumecz finałowy. A w takich meczach, wystarczy jakiś defekt, jakaś sraczka któregoś z zawodników, jakieś nieprzewidziane opady. I wszystko może się zdarzyć. Nie wiem czy faworytem jest Sparta czy Unia. Wiem, że Falubaz nim nie jest. Tym bardziej miło by było, gdyby to Falubaz zdobył złoto
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4153
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Muszę Ci przyznać rację Mariusz, nic w tym dziwnego. Nikogo nie powinno już dziwić, że kolejny raz przy W69 robicie tor nie pod siebie. Powinieneś powiedzieć wprost, że od pierwszego meczu Falubazu u siebie trwa "Akcja PO" z torem przy W69. Aż jestem ciekaw tego toru w fazie PO, bo to już się powoli robi legenda, jaki to on zaczarowany nie będzie, a do meczu jeszcze długi czas. Może pojadą w prawo?
    Trudno powiedzieć co będzie, w zasadzie cały rok tor nie służy miejscowym, narzekania nie cichną. Ostatnio jakby coś drgnęło w meczu ze Stalą i nie chodzi o wynik, a o opinie zawodników, nikt nie narzekał a wręcz panował umiarkowany optymizm. Nie wiem jak ten tor był szykowany, ale był rzeczywiście najlepszy w tym roku-tak twierdzili zawodnicy. Teraz pytanie, czy będą potrafili odtworzyć tą nawierzchnię jak na Stali, czy "tak wyszło" tylko ten jeden raz? Nie było okazji po raz drugi tak naszykować, bo kopiowanie dla prawdopodobnego rywala tuż przed PO, byłoby nienormalne. Nie sądzę by Goliński taki prezent (taki sam tor na PO)rywalom podał na tacy "czym chata bogata", to zbyt poważne by zaprzepaścić swoje szanse ot tak sobie.
    Tak naprawdę, to jakiś nawet słaby występ NP dałby wygraną Falubazowi, wystarczyło by Dziku nie dawał wyprzedzić się wszystkim rywalom, a przywoził kogokolwiek za sobą i już wynik byłby odwrotny, nie dając powodów do takich dyskusji. Reszta robiła swoje.
    Co innego zaprząta mi głowę, jak Falubaz poradzi sobie we Wrocławiu? Tor znajduje się na cenzurowanym, chyba niewiele Sparta będzie mogła pokombinować, bo może się zakończyć walkowerem. Ustawienia z pierwszego meczu nie przepadły, coś wstępnego, jakaś baza już jest. A przypomnę, dostaliśmy identycznie 3 strzały 5:1 w pierwszej serii, jak w ZG, później mecz się wyrównał. Następna sprawa, MJJ nieco lepiej się prezentuje teraz niż na początku, ale NP nieco spuścił z tonu, mniej więcej status quo zostało zachowane, bo reszta be zmian, może jeszcze Dudek nieco pewniejszy. W Sparcie Jamróg się poprawił, a występ Liszki może być skokiem jednorazowym, ale też wyraźną poprawą postawy. Tai po kontuzji, choć on powinien wrócić do swojej dyspozycji. Reszta jedzie swoje.
    Falubaz jest nieco bogatszy o wiedzę z toru Sparty, ale oni ogólnie poprawili nieco swoje wyniki w tym okresie. Wrocław jest też nieco lepszą drużyna, dzięki przewadze na juniorce. Choć lekka przewaga Sparty jest oczywista, to zadecydują niuanse, dyspozycja dnia kluczowych 4 zawodników Falubazu i wynik jest sprawą otwartą, z lekkim wskazaniem na Wrocław.
    Jestem dobrej myśli, uważam że dwumecz zakręci się wynikiem bliskim remisu i zadecydują detale jak: próba toru Dudka, ustawienie nominowanych, ewentualnych taktycznych itp., oraz jak zawsze w takich meczach, jazda bez centymetrów odpuszczania, być albo nie być.

  14. Powrót do góry    #4154
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    zapomniałeś o drabiku

  15. Powrót do góry    #4155
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Poki co, to Wroclaw nie jest "nieco lepszy" a lepszy o klase. O czym swiadczy liczba punktow, wynik dwumeczu i ogolnie mala tabelka wynikow pomiedzy druzynami pierwszej czworki. Poki co, bo play offy wszystko zweryfikuja.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #4156
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    tak naprawdę to dopiero teraz widać jaki poważny błąd zrobił rusko z przekladanym meczem z Gorzowem który może mieć poważne konsekwencje

  17. Powrót do góry    #4157
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zapomniałeś o drabiku
    Ale co zapomniałem, jego obecności w Sparcie? Toż pisałem, Sparta jest lepsza dzięki juniorom, o co ci chodzi? Może chciałeś zwrócić uwagę o jego poprawie? Chyba niekoniecznie, on może kosmicznie jechać jak na juniora, ale i przeciętnie- jak wczoraj. To młody zawodnik, raz sukces a raz tyły.
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Poki co, to Wroclaw nie jest "nieco lepszy" a lepszy o klase. O czym swiadczy liczba punktow, wynik dwumeczu i ogolnie mala tabelka wynikow pomiedzy druzynami pierwszej czworki. Poki co, bo play offy wszystko zweryfikuja.
    To nie ty pisałeś o dream team Falubaz? Sprzeczne opinie tobą targają, skrajnie różnje, raz Falubaz potęgą a innym razem nie jest godzien walczyć z wielką Spartą, zdecyduj się. Niech ta Sparta będzie lepsza o klasę, albo i dwie, a ja wierzę wygraną w dwumeczu ZG.
    Zerknąłeś na wyniki tegoroczne Stali gorzowskiej i Unii Leszno? Co mówią te relacje punktowe? A gorzowiaki z nieudolnym trenerem na czele, nie oglądali się na żadne tabelki i złoili wielką Unię. Liczy się dyspozycja dnia i determinacja. Zawodników (seniorów) mamy nie gorszych niż Sparta i wygramy minimalnie dwumecz, jeśli tylko do niego dojdzie, bo to nie jest pewne.
    PS
    Opróżnij skrzynkę, albo zmień ustawienia na forum z powiadomieniami.

  18. Powrót do góry    #4158
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Drabik jest kluczowym zawodnikiem sparty i nie może szaleć w takim meczu. na to przyjdzie jeszcze czas

  19. Powrót do góry    #4159
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Niesamowita jest ta zielonogorska pycha, mimo czterech lisci od Leszna i Wroclawia. Ba, przeciez wy tez z Wlokniarzem przegraliscie bonusa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #4160
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Niesamowita jest ta zielonogorska pycha, mimo czterech lisci od Leszna i Wroclawia. Ba, przeciez wy tez z Wlokniarzem przegraliscie bonusa.
    Czyli co sugerujesz ? Mamy nie przystępować do PO ? Czy przystąpić ale z podkulonym ogonem ? I błagać o jak najmniejszy wymiar kary ? Która opcja by tam ciebie zadowalała ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4161
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co sugerujesz ? Mamy nie przystępować do PO ? Czy przystąpić ale z podkulonym ogonem ? I błagać o jak najmniejszy wymiar kary ? Która opcja by tam ciebie zadowalała ?
    Wystarczy, ze nie bedziecie na pewniaka pisac ze wygracie z nami, jak kolega wyzej.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #4162
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wystarczy, ze nie bedziecie na pewniaka pisac ze wygracie z nami, jak kolega wyzej.
    Bo ty ćwok niedouczony jesteś. Ten wyżej pisze, że:

    Niech ta Sparta będzie lepsza o klasę, albo i dwie, a ja wierzę wygraną w dwumeczu ZG.
    Jedyne co on pisze to to, że wierzy w wygraną Falubazu. Widzisz różnicę ? Nigdzie nie napisał, że Falubaz na bank zrobi wam kuku. A nawet jak by napisał, to byłaby to opinia jednego człowieka. A ty cos pyerdolisz, ze kibica zielonogórskiego zżera jakaś pycha.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-08-2019 o 23:55
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #4163
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zapomniałeś o drabiku
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wystarczy, ze nie bedziecie na pewniaka pisac ze wygracie z nami, jak kolega wyzej.
    Ale żeby Mario musiał cię uczyć czytać ze zrozumieniem, na poziomie szkoły podstawowej? Wiara w wygraną nie jest pewnością, ogarnij się.
    Coś nerwowo reagujesz, nerwy budzą strach, strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści i cierpienia prowadzi. Czuję w tobie wielki strach...

  24. Powrót do góry    #4164
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    We łbach im się popyerdolyło. Żeby napisać, że Falubaz ma szanse w PO z Wrocławiem to najpierw trzeba wygrać z kuriozalnym ego wrocławiaków a dopiero potem wyjechać na tor

  25. Powrót do góry    #4165
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    We łbach im się popyerdolyło. Żeby napisać, że Falubaz ma szanse w PO z Wrocławiem to najpierw trzeba wygrać z kuriozalnym ego wrocławiaków a dopiero potem wyjechać na tor
    Miszczunio i Cukrzyca to raczej nie jest dostatecznie reprezentatywna grupa


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (13-08-2019)

  27. Powrót do góry    #4166
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Poki co to nikt z Wroclawia nie pisal, ze Sparta wygra polfinal z ZG, za to niejaki noc napisal stanowczo, ze Falubaz wygra.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #4167
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Poki co to nikt z Wroclawia nie pisal, ze Sparta wygra polfinal z ZG, za to niejaki noc napisal stanowczo, ze Falubaz wygra.
    Gdzie tak stanowczo napisał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4168
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie tak stanowczo napisał ?
    Post 4157, koncowka.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #4169
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Teraz już nam nawet odmawiacie "stanowczej" wiary w nasz zespół? Matko jedyna, jaki paździerz
    rozjedzemy te wiejskie dzyndzle do 24 i to we Wrocławiu
    Ps. Jak po ukraińsku zapisujemy nazwę tego waszego niemiecko-żydowskiego miasta?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    sobotch (13-08-2019)

  32. Powrót do góry    #4170
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    HELL YEAH!


  33. Powrót do góry    #4171
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ps. Jak po ukraińsku zapisujemy nazwę tego waszego niemiecko-żydowskiego miasta?
    Zielona Gora
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #4172
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Poki co to nikt z Wroclawia nie pisal, ze Sparta wygra polfinal z ZG, za to niejaki noc napisal stanowczo, ze Falubaz wygra.
    Czuję w tobie wielki strach... on to uniemożliwia ci zdolność czytania najprostszych zdań ze zrozumieniem.
    Jeśliby brać dosłownie twoją i cykrzycy pisaninę, to nie macie się czego bać, z cienkim Falubazem pojedziecie tylko sparring przed finałowym dwumeczem z Unią, a tu nagle doszukiwanie się słówek i półsłówek. Czuję w tobie wielki strach...

  35. Powrót do góry    #4173
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nacpales sie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #4174
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Wracam po urlopie a tu nic sie nie zmieniło, dwa trole przychodzą nabrudzic w naszym wątku i robić wiochę normalnym kibicom z Wrocka.

    Wczoraj na Eleven był ciekawy magazyn wieczorem bo goscił m.in. pan Termiński. W sumie to zrobił wrazenie bardzo sympatycznego i inteligentnego gościa. Byłem pozytywnie zaskoczony.
    Okazuje się, że chcą kopiować nasze rozwiązanie i w przyszłym roku też zgłosić dwie druzyny do DMPJ.

    A co do biegu nr 2 u nas to ja tez wystawiłbym Krakowiaka bo ma o wiele lepsze starty niż Damian Pawliczak i mialby w tamtym biegu szanse.
    Tonder z kolei zaczyna sie teraz ladnie pokazywac w tej koncowce sezonu i tez mozna na niego stawiac.
    Ale cieszy takze to, ze Osyczka i Bartoch mają dobre wystrzały w DMPJ i już mozna ich powoli wstawic na rezerwe i pojedyncze biegi uwazam.

  37. Powrót do góry    #4175
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Co ten Ostaf znowu jarał ? Za SF:

    Falubaz w przypadku wygranej Włókniarza spadnie na 4. miejsce i może się zacząć zastanawiać, co zrobić w Toruniu. Wygrać i wrócić na 3. miejsce, czy przegrać (nie ma znaczenia, czy z bonusem, czy bez, bo Falubaz ma gorszy bilans dwumeczu z Włókniarzem) i zostać na czwartym. Najgorsze, że jedno i drugie rozwiązanie może oznaczać półfinał z Unią, a tego zielonogórzanie chcieliby uniknąć. Falubaz z trzeciego wpadnie na Unię, jeśli ta zdobędzie we Wrocławiu minimum 40 punktów i nikt nie dostanie bonusa. Falubaz z czwartego wpadnie na Unię przy rozwiązaniu prezentowanym przez nas na wstępie. Będzie się zatem działo
    Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale Unia ma 29 pkt a Sparta 26. Więc jeśli w Wrocku padnie wynik 50-40 dla Sparty, bonus pójdzie do lasu, to Sparcie dopisujemy 2 pkt, czyli razem będzie miała 28 pkt w tabeli. czyli dalej będzie na 2 miejscu po RZ. Więc jakim cudem, przy takim wyniku, Falubaz z trzeciego miejsca wpadnie na Unię ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4176
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ale co ty tu analizujesz? Pieprznal sie i tyle.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #4177
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ten Ostaf znowu jarał ? Za SF:



    Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale Unia ma 29 pkt a Sparta 26. Więc jeśli w Wrocku padnie wynik 50-40 dla Sparty, bonus pójdzie do lasu, to Sparcie dopisujemy 2 pkt, czyli razem będzie miała 28 pkt w tabeli. czyli dalej będzie na 2 miejscu po RZ. Więc jakim cudem, przy takim wyniku, Falubaz z trzeciego miejsca wpadnie na Unię ?

    Mario,ale co Ty się dziwisz?

    Ostaf to taki medialny półgłupek.

    Taki odpowiednik Ciebie na z Sportsboard.pl.

  40. Powrót do góry    #4178
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Mario,ale co Ty się dziwisz?

    Ostaf to taki medialny półgłupek.

    Taki odpowiednik Ciebie na z Sportsboard.pl.
    Aha, to sprawę całkowicie wyjaśnia. Że sam na to nie wpadłem.

    Aleś ty bystry chłopak jest. A może dziewczyna ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4179
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Zielona Gora
    Ciebie tak ciągnie do prawdziwego miasta, że nawet podświadomie wyrażasz tę swoją zazdrość
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  42. Powrót do góry    #4180
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Trochę mnie tu nie było a więc witojcie bracia
    Urlop i górskie wyprawy trochę zajęły ale już jestem zwarty i gotowy do tutejszej nap....nki TYLKO FALUBAZ

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Skoro lubisz być nabijany w butelkę i płacić...no własnie za co?...

    Słychać tylko o "luzie" w Falubazie...chcieli wygrać, czy odjechać mecz? Sory dla mnie, to nie ma nic wspólnego ze sportem...w każdym razie nie moja sprawa. Zaskoczę Cię, bo dla mnie Sparta jest faworytem do złota, a to głównie ze względu na to, że jako jedyni posiadają atut własnego toru.
    Gdybym był sympatykiem Unii (całe szczęście że los pokierował mnie inaczej ) to znając historie poczynań tego klubu ,nawet do głowy by mi nie przyszło aby pouczać innych o co chodzi w sporcie

  43. Powrót do góry    #4181
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Trochę mnie tu nie było a więc witojcie bracia
    Urlop i górskie wyprawy trochę zajęły ale już jestem zwarty i gotowy do tutejszej nap....nki TYLKO FALUBAZ



    Gdybym był sympatykiem Unii (całe szczęście że los pokierował mnie inaczej ) to znając historie poczynań tego klubu ,nawet do głowy by mi nie przyszło aby pouczać innych o co chodzi w sporcie
    Twój Falubaz jest czysty, jak łza...pomogliśmy m.in Wam i nie spadliscie. Pamiętasz? Doskonale wiem do czego pijesz...z tego co wiem nikt nikogo za rękę nie złapał. Marynarki rozwiązały, to po swojemu, ale mamy to gdzieś i dalej uważamy, ze ten tytuł zdobyliśmy.

    Jestem dumny, że jestem kibicem Klubu Sportowego Unia Leszno.

  44. Powrót do góry    #4182
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie wskażcie mi choć jeden czysty jak łza klub w ekstralipie ...



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #4183
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Typowo polska mentalność.

    10 lat temu ktoś powiedział coś o kimś a dziś podaje mu rękę - zatem jest hipokrytą, bo nie miał prawa zmienić zdania a ten drugi przecież się nie zmienił, bo nie mógł, prawda?

    10 lat temu Żyto kombinował z torem na finał więc od tej pory w Zielonej Górze nie powinni się czepiać innych, bo nie maja moralnego prawa

    Parę lat temu Leszno płaciło za bronowanie bo taki zapadł wyrok, zatem powinni się zamknąć.
    Gorzów i Wrocław podobnie.

    Idąc tym tropem, 20 parę lat temu Cieślak preparował tory jak chciał i kiedy chciał, zatem teraz kluby, które go zatrudniają, nie powinny pyskować. W zasadzie jakby spojrzeć, że Cieślak prowadzi tzw. kadrę, to już w ogóle każdy jeden powinien zamknąć gębę, bo tzw. kadra jest dobrem wspólnym, prawda? Oprócz tych, którzy jawnie przyznają, że w zawodach międzynarodowych kibicują drużynom/zawodnikom reprezentującym ich klub ewentualnie troli pokroju Robiego

    Końcowe zdanie tego monologu powinno brzmieć mniej więcej tak, że niech wszyscy tu obecni zamkną wredne mordy, bo nie mają moralnego prawa przywoływać innych do porządku.

    Tak mi dopomóż (tu wpisać dowolne bóstwo albo cokolwiek innego).

  46. Powrót do góry    #4184
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Chodziło mi tylko o to że licytacje na prawilność nie mają większego sensu. Co nie znaczy że nie należy krytykować.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #4185
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wystarczy, ze nie bedziecie na pewniaka pisac ze wygracie z nami, jak kolega wyzej.
    i może jeszcze pajacu wprowadź cenzurę, aby człowiek nie mógł wyrażać tego co mu w głowie siedzi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •