Strona 94 z 155 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,186 do 4,230 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4186
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Patrzac po wczorajszych wynikach w Szwecji to Kapitan ciągle najsłabszym ogniwem.
    Ja bym się poważnie zastanowił czy nie próbować tu ściągnąć Przemka Pawlickiego albo nawet Kasprzaka, bo u Protasa to dużo lepiej już chyba nie będzie poza pojedynczymi zrywami.
    A nie mając dobrych juniorów i do tego dziure na seniorce to będzie cieżko o dobre wyniki.

    Czy Kubera tez konczy wiek juniora w przyszlym sezonie? Bo z tego co pamietam to ubeda naszym mlodziezowcom za rok do walki: Gruchalski, Smektala, Drabik, Chmiel? Ktos jeszcze z takich mocniejszych?

  2. Powrót do góry    #4187
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Patrzac po wczorajszych wynikach w Szwecji to Kapitan ciągle najsłabszym ogniwem.
    Ja bym się poważnie zastanowił czy nie próbować tu ściągnąć Przemka Pawlickiego albo nawet Kasprzaka, bo u Protasa to dużo lepiej już chyba nie będzie poza pojedynczymi zrywami.
    A nie mając dobrych juniorów i do tego dziure na seniorce to będzie cieżko o dobre wyniki.

    Czy Kubera tez konczy wiek juniora w przyszlym sezonie? Bo z tego co pamietam to ubeda naszym mlodziezowcom za rok do walki: Gruchalski, Smektala, Drabik, Chmiel? Ktos jeszcze z takich mocniejszych?
    Kubera jeszcze rok bedzie juniorem

  3. Powrót do góry    #4188
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Czyli w przyszłym sezonie nasza juniorka może miec potencjał jak:

    Leszno - teraz wyraznie słabsza a za rok tylko Kubera lepszy ale potem nasi pewnie (z 5:1 na 3:3)
    Wrocław - teraz słabsi ale za rok Liszka głównie może jak już wygrywać z naszymi (z 5:1 na 3:3)
    Częstochowa - teraz lepsi Miskowiak z Gruchalskim a za rok tylko Miskowiak powalczy z naszymi jako może faworyt (z 5:1 na 3:3)
    Grudziadz - teraz jest Rolnicki i Turowski a ubędzie te pierwszy (z 4:2/3:3 na 3:3/2:4)?
    Gorzów - teraz Karczmarz lepszy od naszych ale Bartkowiak chyba słabszy (oceniam na 3:3 i będzie 3:3)
    Lublin - teraz Lampart o klasę lub dwie lepszy i tak zostanie ale Trofimow mało regularny zalicza wtopy (oceniam na 4:2 i będzie pewnie 4:2)
    Rybnik - teraz jest Chmiel i Giera a zostanie Giera i jacyś inni (oceniam na 4:2 dla naszych albo i lepiej)

    Jak widać trzy ekipy z tegorocznego PO górują nad nami juniorką (to jasno coś pokazuje) ale już za rok pewnie nie będzie takiej róznicy wyraźnej.
    Nasza juniorka jesli bedzie ciągle się rozwijać to już w przyszłym roku może awansować w tej hierarchii o parę szczebelków. A Bartoch i Osyczka już w juniorskich imprezach wydzierają pojedyncze punkty podstawowej trójce naszych...

  4. Powrót do góry    #4189
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Patrzac po wczorajszych wynikach w Szwecji to Kapitan ciągle najsłabszym ogniwem.
    Ja bym się poważnie zastanowił czy nie próbować tu ściągnąć Przemka Pawlickiego albo nawet Kasprzaka, bo u Protasa to dużo lepiej już chyba nie będzie poza pojedynczymi zrywami.
    A nie mając dobrych juniorów i do tego dziure na seniorce to będzie cieżko o dobre wyniki.

    Czy Kubera tez konczy wiek juniora w przyszlym sezonie? Bo z tego co pamietam to ubeda naszym mlodziezowcom za rok do walki: Gruchalski, Smektala, Drabik, Chmiel? Ktos jeszcze z takich mocniejszych?
    Protas jako doparowy jest ok, po prostu trzeba urealnić oczekiwania w stosunku do niego. Nie będzie już liderem tylko zawodnikiem drugiej linii, który od czasu do czasu pojedzie jako lider.
    Dzika by trzeba wymienić na kogoś bardziej pewnego i łatwiejszego we współpracy. Oczywiście nasuwa się nazwisko Doyle, ale po tym co nam odyebał nie mam ochoty go tu oglądać. Trzeba się rozglądać na rynku, może coś się trafi.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jak widać trzy ekipy z tegorocznego PO górują nad nami juniorką (to jasno coś pokazuje) ale już za rok pewnie nie będzie takiej róznicy wyraźnej.
    Nasza juniorka jesli bedzie ciągle się rozwijać to już w przyszłym roku może awansować w tej hierarchii o parę szczebelków. A Bartoch i Osyczka już w juniorskich imprezach wydzierają pojedyncze punkty podstawowej trójce naszych...
    No i to wyliczenie pokazuje, że silny skład seniorski za rok będzie mógł dużo więcej niż teraz. Zobaczymy co nasz szanowny właściciel sobie zażyczy. Może sypnie kasą i sprowadzi tutaj Taia albo Madsena. Ale by nas nienawidzili, bardziej niż Unibaxu

  5. Powrót do góry    #4190
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Carlitos pewnie, ze Dzika mozna wymienic na kogos innego solidnego o latwiejszym charakterze i bardziej parowej jezdzie ale on i tak robil nam nieraz wyniki i startowal w 15 biegach wiec nie bedzie latwo znalezc takiego zmiennika.
    Pepe ostatnio nawet jako doparowy slabo sobie radzi i wyniki na poziomie 1 pkt w meczu to nie zwiastuja niczego dobrego. A zczasem moze byc coraz gorzej. Z Polakami jest teraz wielki problem bo jest ich mało i są słabi.

    Ale ciekawostka, w ostatnich meczach Gorzów ma wszystkich prowadzących pare jako Polaków w składzie jako chyba jedyny klub ewenement. Bez Thomsena to ich siła opiera się wyłącznie na Polakach bo od Kildemanda prawie każdy byłby lepszy

  6. Powrót do góry    #4191
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Czyli w przyszłym sezonie nasza juniorka może miec potencjał jak:

    Leszno - teraz wyraznie słabsza a za rok tylko Kubera lepszy ale potem nasi pewnie (z 5:1 na 3:3)
    ...
    Szlauderbach, przynajmniej u siebie, powinien być groźny dla wychownaków mniej ujowej zielonogórskiej szkółki (oraz pozostałych szkółek). Dwa lata pełnej jazdy (w tym sezonie w lidze wyłącznie na pozycji seniorskiej) powinny przynieść jakiś efekt.
    Zobaczymy też co będzie po kontuzji z Pludrą. Sadurski i reszta dalej pewnie będą objeżdżani w II lidze, żaby w 2021, po Kuberze, nie było wieeelkiej posuchy.

  7. Powrót do góry    #4192
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Uważam że Protasa mimo wszystko warto zatrzymać wiadomo nie jest to lider ale polak i wychowanek tego klubu i tak mu zostanie jeszcze rok kontraktu sam chyba będzie chciał jeszcze parę lat pojeździć mówił to wywiadzie ostatnio ja bym zamienił Pedersena na kogoś innego najlepiej na Polaka bo byśmy mieli zabezpieczenie w postaci 3 krajowych zawodników w składzie

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dawid11 za jego przydatny post!

    Eneasz (14-08-2019)

  9. Powrót do góry    #4193
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Carlitos pewnie, ze Dzika mozna wymienic na kogos innego solidnego o latwiejszym charakterze i bardziej parowej jezdzie ale on i tak robil nam nieraz wyniki i startowal w 15 biegach wiec nie bedzie latwo znalezc takiego zmiennika.
    Pepe ostatnio nawet jako doparowy slabo sobie radzi i wyniki na poziomie 1 pkt w meczu to nie zwiastuja niczego dobrego. A zczasem moze byc coraz gorzej. Z Polakami jest teraz wielki problem bo jest ich mało i są słabi.

    Ale ciekawostka, w ostatnich meczach Gorzów ma wszystkich prowadzących pare jako Polaków w składzie jako chyba jedyny klub ewenement. Bez Thomsena to ich siła opiera się wyłącznie na Polakach bo od Kildemanda prawie każdy byłby lepszy
    Szanujmy swoich wychowanków, nie bądźmy całkiem unibaxem. Serio, Protas to jest skarb i pozbywanie się go to jakieś wariactwo.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kian (14-08-2019)

  11. Powrót do góry    #4194
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szanujmy swoich wychowanków, nie bądźmy całkiem unibaxem. Serio, Protas to jest skarb i pozbywanie się go to jakieś wariactwo.
    Tym większe wariactwo, że taki KK, Przemek Pawlicki czy nawet JHJ, to na dzisiaj, nie wiele więcej oferują. Zastąpić Protasa krajowcem który woziłby pkt chociaż na poziomie 1,6 -1,8 to karkołomne zadanie.

    Czy mi si wydaje, czy może Przemek Pawlicki, wyraźnie spuścił z tonu w momencie jak mu się potomek narodził ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4195
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Protas jako doparowy jest ok, po prostu trzeba urealnić oczekiwania w stosunku do niego. Nie będzie już liderem tylko zawodnikiem drugiej linii, który od czasu do czasu pojedzie jako lider.
    Dzika by trzeba wymienić na kogoś bardziej pewnego i łatwiejszego we współpracy. Oczywiście nasuwa się nazwisko Doyle, ale po tym co nam odyebał nie mam ochoty go tu oglądać....
    Doyle powiedział, że już nigdy więcej nie pojedzie dla Falubazu. Choć wcześniej podobnie mówił o Toruniu, więc kto wie...
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  13. Powrót do góry    #4196
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Doyle powiedział, że już nigdy więcej nie pojedzie dla Falubazu. Choć wcześniej podobnie mówił o Toruniu, więc kto wie...
    Serio chlapnął takie coś ? Do nas miał o coś pretensje dziad jeden ?

  14. Powrót do góry    #4197
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ja nie mówię Broń Boże aby sie pozbywać Kapitana ale zdjąć z niego trochę odpowiedzialności i powoli wprowadzać do składu jakiegoś młodszego Polaka, który go za 2-3 sezony będzie mógł zastąpić. Dobrze Dawid11 napisał lepiej mieć trzech krajowych na poziomie.
    Możemy się śmiać z Woźniaka bo jest słaby na trasie ale ostatnio robił punkty w Lublinie, robi u siebie i takiego choćby pokroju młodego seniora z Polski nam trzeba. Widzę tylko kandydatów na dziś jak Pawlicki, Kasprzak, Wiktor Lampart, Woryna, Drabik, Kołodziej, Janowski, Zmarzlik Buczkowski.

  15. Powrót do góry    #4198
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Doyle powiedział, że już nigdy więcej nie pojedzie dla Falubazu. Choć wcześniej podobnie mówił o Toruniu, więc kto wie...
    A pisali gdzieś o tym ? Czy tylko słyszałeś od kogoś ?

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ja nie mówię Broń Boże aby sie pozbywać Kapitana ale zdjąć z niego trochę odpowiedzialności i powoli wprowadzać do składu jakiegoś młodszego Polaka, który go za 2-3 sezony będzie mógł zastąpić. Dobrze Dawid11 napisał lepiej mieć trzech krajowych na poziomie.
    Możemy się śmiać z Woźniaka bo jest słaby na trasie ale ostatnio robił punkty w Lublinie, robi u siebie i takiego choćby pokroju młodego seniora z Polski nam trzeba. Widzę tylko kandydatów na dziś jak Pawlicki, Kasprzak, Wiktor Lampart, Woryna, Drabik, Kołodziej, Janowski, Zmarzlik Buczkowski.
    Z tych co wymieniłeś, dostępny mógłby być jedynie Woryna, pod warunkiem, że Tarnów wybije Mrozkowi SE z głowy. Ale i to nic nie gwarantuje, bo Tarnów raczej do SE wejść nie chce. Poza tym Buczek, KK czy Kołdi to już nie młodzieniaszki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4199
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Obejrzałem reportaz FalubazTV z meczu ze Spartą. Połowa filmu to rapowanie Rademeneza.
    Ok, szanuje go i podziwiam za to, że potrafi tak rymować na zawołanie bez przygotowania ale jako największa częśc filmiku to jest nudne i strata czasu. Bo pomijajac, ze to sie rymuje to same banały tam są typu: na stadionie niebawem bedzie duzo ludzi, Protas to nasz kapitan i wszyscy go szanuja, motocykle beda warczec, a tu idzie nasz kierownik, Falubaz ma w miescie duzo fanow itd. itd. Za duzo tego bylo jak na moj gust i nudne po pierwszych kilkudziesieciu sekundach a pol filmu tym katują.

  17. Powrót do góry    #4200
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Twój Falubaz jest czysty, jak łza...pomogliśmy m.in Wam i nie spadliscie. Pamiętasz? Doskonale wiem do czego pijesz...z tego co wiem nikt nikogo za rękę nie złapał. Marynarki rozwiązały, to po swojemu, ale mamy to gdzieś i dalej uważamy, ze ten tytuł zdobyliśmy.

    Jestem dumny, że jestem kibicem Klubu Sportowego Unia Leszno.

    No tak ,gdy Falubaz być może jechał na pół gazu to kpina i cyrk a gdy Unia zrobiła jeden z największych wałów w tym sporcie to jest super bo nikt Was za rękę nie złapał

    Możesz sobie wmawiać że jesteście krystaliczni a prawda jest taka że Unia ,Falubaz i 99% ekip w tym kraju ma na koncie krzywe akcje

    Pomogliście nam nie raz, rok temu pomogła Stal i gdyby była taka możliwość to my zrobilibyśmy to samo .Sęk w tym że tu nie chodzi o to że ktoś tu kogoś lubi tylko o to aby rywal był w elicie bo jest gwarantem sporej gotówki dla klubowej kasy.Unia ma wyj...ne na Falubaz ,Falubaz na Stal itd

  18. Powrót do góry    #4201
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A pisali gdzieś o tym ? Czy tylko słyszałeś od kogoś
    Słyszałem, sam zadałem pytanie o Doyle'a i dostałem taką odpowiedź. M.in. nie chce wracać że względu na kibiców, ale i inne sprawy. Musisz albo zaufać albo potraktować jako plotkę. Prawda jest też taka, że Doyle będąc u nas pluł na Apator, a potem tam poleciał, więc kto wie... Ja go nie chcę
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  19. Powrót do góry    #4202
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Słyszałem, sam zadałem pytanie o Doyle'a i dostałem taką odpowiedź. M.in. nie chce wracać że względu na kibiców, ale i inne sprawy. Musisz albo zaufać albo potraktować jako plotkę. Prawda jest też taka, że Doyle będąc u nas pluł na Apator, a potem tam poleciał, więc kto wie... Ja go nie chcę
    A coś wiadomo z kim nasi rozmawiają?

  20. Powrót do góry    #4203
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    A coś wiadomo z kim nasi rozmawiają?
    Hej, ja nie jestem dobrym źródłem plotek, to co wiem to zazwyczaj dowiaduję się przy piwku na luźnej rozmowie, nigdy nie cisnę z pytaniami. Wiem, że rozmawiają z Cierniakiem, sondują Woffindena i Sajfutdinowa, sam nie widzę na to szans
    Pewnie to samo co reszta ligi. Dobrze u nas Vaculikowi i to by było tyle jeśli chodzi o moją wiedzę
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  21. Powrót do góry    #4204
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Zmarzlik, P.Pawlicki, Tai no w ostateczności Doyle


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #4205
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zmarzlik, P.Pawlicki, Tai no w ostateczności Doyle


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Zmarzlik to odpaada podpisał na 2 lata ale ludzie którzy założyli post na kontrakt Zmarzlika w Falubazie może się uda

  23. Powrót do góry    #4206
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Moze Pająk sie u nas w koncu odbuduje?

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Dominik (15-08-2019)

  25. Powrót do góry    #4207
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Cale sily rzucic na zatrzymanie wszystkich ,a nie marzyc dupppie maryni

  26. Powrót do góry    #4208
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moze Pająk sie u nas w koncu odbuduje?
    Po co wam pająk z nim to nawet nie jest loteria. osobiście dziwie się ze kupiliście Nickiego zawodnika który jest wielka niewiadomą co pokazał juz w lesznie. natomiast z drugiej strony na rynku jest taka bryndza ze teraz bierze się praktycznie wszystko.
    nawet taki fricke co z tego ze ma talent jak nie jest w stanie załatwić sobie sprzętu. jak tak dalej pójdzie rozwój tego sportu to o Tonderem będą się kiedyś zabijać

  27. Powrót do góry    #4209
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    1) Bardzo przykre jest to, że w zielonogórsko-wrocławskiej pyskówce w tym wątku pojawiły się posty homofobiczne. Zarówno Wrocław jak i Zielona Góra są miastami bardzo ładnymi, ale przede wszystkim otwartymi i postępowymi. Gdy marsze równości odbywają się w stolicy Dolnego Śląska lub samorządowej stolicy województwa lubuskiego, na szczęście nie pojawia się na nich takie dziadostwo jak ostatnio obserwowaliśmy w Płocku czy Białymstoku. Homofobia w takich miastach jest na szczęście marginesem.

    2) O ile nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i w półfinale Falubaz będzie jeździł ze Spartą, to Sparta jest zdecydowanym faworytem półfinału.

    3) Proponowałbym zielonogórzanom zastąpienie Protasa Smolińskim. Ten drugi w Szwecji spisuje się znacznie lepiej.

  28. Powrót do góry    #4210
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    1) Bardzo przykre jest to, że w zielonogórsko-wrocławskiej pyskówce w tym wątku pojawiły się posty homofobiczne. Zarówno Wrocław jak i Zielona Góra są miastami bardzo ładnymi, ale przede wszystkim otwartymi i postępowymi. Gdy marsze równości odbywają się w stolicy Dolnego Śląska lub samorządowej stolicy województwa lubuskiego, na szczęście nie pojawia się na nich takie dziadostwo jak ostatnio obserwowaliśmy w Płocku czy Białymstoku. Homofobia w takich miastach jest na szczęście marginesem.

    2) O ile nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i w półfinale Falubaz będzie jeździł ze Spartą, to Sparta jest zdecydowanym faworytem półfinału.

    3) Proponowałbym zielonogórzanom zastąpienie Protasa Smolińskim. Ten drugi w Szwecji spisuje się znacznie lepiej.
    Szwecja nie jest wykładnikiem ekstraligi a po 2 w składzie musi być dwóch Polaków więc odpada

  29. Powrót do góry    #4211
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    1) Bardzo przykre jest to, że w zielonogórsko-wrocławskiej pyskówce w tym wątku pojawiły się posty homofobiczne. Zarówno Wrocław jak i Zielona Góra są miastami bardzo ładnymi, ale przede wszystkim otwartymi i postępowymi. Gdy marsze równości odbywają się w stolicy Dolnego Śląska lub samorządowej stolicy województwa lubuskiego, na szczęście nie pojawia się na nich takie dziadostwo jak ostatnio obserwowaliśmy w Płocku czy Białymstoku. Homofobia w takich miastach jest na szczęście marginesem.
    Chciałbym abyś miał rację w kwestii Wrocławia, ale niestety nie jest to prawda. Wrocław w latach 90’ był swego rodzaju zagłębiem nacjonalistów i dzisiaj, a w zasadzie jakieś 5-6 lat temu ta fala wróciła. Oczywiście to jest procentowo nadal zdecydowana mniejszość, ale maja bardzo duże przełożenie np. na młodzież w szkołach itp., a to z kolei jest niebezpieczne.

    Ale bardzo słusznie zauważyłeś i podsumowaleś syf w tym wątku. Ok koniec offtopu.

  30. Powrót do góry    #4212
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zapomniałeś o drabiku
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zmarzlik, P.Pawlicki, Tai no w ostateczności Doyle


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czy Smyk już ma zagwarantowaną przyszłość w Lesznie, czy na razie toczą się dywagacje, Smektała-Kurtz? Gdyby Smyk nie miał pewnego miejsca w Unii, to kusiłbym go.
    Protasa też lubię, podziwiam, ale kibicowskie przywiązanie do Pepe prowadzi w ślepą uliczkę. Na razie jest przeciętną 2 linią, ale obawiam się corocznego wyraźnego zjazdu formy, tak w ostatnich ;latach wygląda niestety. Przygotujmy się na gorsze w jego wykonaniu. Gdyby Zengi chciał wrócić do Falubazu, chętnie bym go widział pod 2/10. Niby to podobny poziom, ale forma Pepe leci wyraźnie z roku na rok. Kiedyś (przed 2 laty bodajże) pisałem-Pepe powinien u nas jeździć dopóty, dopóki nie będzie najsłabszym seniorem. Taki czas nastał uważam i chyba się nie mylę. Jeśli klub stać, trzeba się rozglądać za zmiennikiem, kimś młodszym, swojak Zengi, Smyk czy Drabik pasowałby najbardziej. Kiedyś nadejdzie czas rozstania z Pepe, to już niedługo, za 2-3 lata najdalej, więc jeden rok w skali wieloletniej kariery, nie uczyni katastrofy. Wzięcie parę lat młodszego ridera (np.Kołodzieja, Hampela), albo średniaka np. Buczka, Kasprzaka nie ma sensu, to już niech jeździ Pepe (ewentualnie Zengi) i trzeba w przyszłości walczyć o kogoś z młodszego pokolenia. Może Zimny będzie miał dość z(Z)mory klubowej i pójdzie w Polskę?
    Jeszcze starzejący się Dzik będzie musiał być kiedyś zastąpiony, on najmniej pasuje do drużyny. Co by nie pisać, to jako tako swoje jedzie. Przydzielenie go do jazdy w parze z juniorem, nieco minimalizuje problemy, ale wrzód jest. Zmienianie go na pierwszego lepszego też nie ma sensu, jak już to na naprawdę dobrego i nie podstarzałego grajka, np. Madsen, Sayfudtinov, Michelsen.
    Sytuacja transferowa jest o tyle mało dynamiczna, że być może obecnym składem pojedziemy parę lat, a nuż juniorzy bardziej wyraziście wesprą nas za 2-3 lata? Jakieś nieśmiałe sygnały o tym, docierają ze środowiska juniorów, może coś (ktoś) się wyklaruje.

  31. Powrót do góry    #4213
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    P.Pawlicki
    To na play offy wtedy musimy jeszcze kogoś znaleźć

  32. Powrót do góry    #4214
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    1) Bardzo przykre jest to, że w zielonogórsko-wrocławskiej pyskówce w tym wątku pojawiły się posty homofobiczne. Zarówno Wrocław jak i Zielona Góra są miastami bardzo ładnymi, ale przede wszystkim otwartymi i postępowymi. Gdy marsze równości odbywają się w stolicy Dolnego Śląska lub samorządowej stolicy województwa lubuskiego, na szczęście nie pojawia się na nich takie dziadostwo jak ostatnio obserwowaliśmy w Płocku czy Białymstoku. Homofobia w takich miastach jest na szczęście marginesem.
    Że gdzie ty takie posty widziałeś w tym wątku ?

    Pewnie ministranci sami tu nie piszą, ale jak widzę ty próbujesz być na topie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #4215
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Jeśli mówimy przyszłości to w tym roku kończy sie kontrakt z Madsem Hansenem może mu dawać jakieś szanse bo pod 8 to strata czasu dla niego

  34. Powrót do góry    #4216
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że gdzie ty takie posty widziałeś w tym wątku ?

    Pewnie ministranci sami tu nie piszą, ale jak widzę ty próbujesz być na topie ?
    Post cukrzycy napisany: 05-08-2019, 11:00 będący odpowiedzią na podobny post kolarza.

    P.S. A to właśnie akurat mogą pisać ministranci skoro mają takie wzorce jak abp. Jędraszewski.

  35. Powrót do góry    #4217
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    1) Bardzo przykre jest to, że w zielonogórsko-wrocławskiej pyskówce w tym wątku pojawiły się posty homofobiczne.
    2) O ile nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i w półfinale Falubaz będzie jeździł ze Spartą, to Sparta jest zdecydowanym faworytem półfinału.

    3) Proponowałbym zielonogórzanom zastąpienie Protasa Smolińskim. Ten drugi w Szwecji spisuje się znacznie lepiej.
    1)Przecież to dwóch kiboli Sparty robi ciągły gnój, próbując dyskredytować Zieloną Górę, Falubaz i jego kibiców. Teksty zielonogórskie, to tylko riposta na jawne prostactwo. Zielonogórzanie sami z siebie, nic nie mają do Sparty ani Wrocławia, nic takiego nie zauważyłem.
    2) Faworyci nie zawsze wygrywają i liczę na to w półfinale. Przewagę Sparta wykazuje na juniorce, nic więcej, więc różnie może być.
    3) Zamieniłby stryjek siekierkę na kijek, nie wchodzi w rachubę. Dla Pepe nie ma zmiennika, bo kto, Misio? Osyczka?

  36. Powrót do góry    #4218
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Post cukrzycy napisany: 05-08-2019, 11:00 będący odpowiedzią na podobny post kolarza.

    P.S. A to właśnie akurat mogą pisać ministranci skoro mają takie wzorce jak abp. Jędraszewski.

    Jak chcesz podyskutować na te tematy, to w dziale polityka w Hyde Parku możesz się poudzielać. Ten post o którym wspominasz akurat nie świadczy wcale o homofobii autora.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Eneasz (14-08-2019)

  38. Powrót do góry    #4219
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ładnie dziś Mateusz pojechał w Rybniku. Osyczka i Bartoch tez jakieś trójeczki zdobyli. Powoli do przodu cały czas.

    Kolego Wieden nie rób nam tu wątku politycznego. Zmysliles sobie sztuczny problem i go pompujesz. Nikt tu nie poruszal tematu LGBT itd, nawet jesli cos poszlo zartem (slowko) to nie bylo ono w zadnej mierze tematem postu. A Ty wyskakujesz z Jedraszewskim opisem sytuacji LGBT w Polsce itd. NIe zaczynaj tu i nie rozwijaj takich tematow bo to nie jest forum KOD czy inne polityczne.
    Zaraz sie okaze, ze ktos napisal o zawodniku, ze zydzi na sprzet i bedzie wyklad, ze panuje antysemityzm. Innny napsize, ze ktos ocyganil kogos i bedzie rasizm. Kots napisze, ze pojechal jak swinia i bedzie w obronie zwierzat. Jak ktos ma fiola na danym punkcie to wszedzie szuka chocby sladu danego tematu i na sile rozdmuchuje.
    Pewne gazety i media w Polsce maja taka ekscytacje niezdrowa na punkcie faszyzmu, ze tropia go gdzie sie tylko da a jak znajda choc slad to cali radosni tworza epopeje na ten temat. Gdyby natomiast go nie bylo/ nie ma to chyba sami stworza sobie aby miec swoj upragniony motyw, bedacy ich niezdrowym fetyszem

    Dodatkowo Ty mi wygladasz na goscia (z postu to przebija) ktorego zuzel interesuje w mniejszym stopniu a najbardziej to Cie wlasnie interesuja tematy LGBT i poprawnosci politycznej oraz uprawianie polityki w naszym watku zamiast postow na temat.
    Wyrzucili Cie z jakiegos innego, ze teraz tu sie w tym spelniasz samozwanczy obronco pewnej grupy?

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    grabarz (15-08-2019)

  40. Powrót do góry    #4220
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Jeśli mówimy przyszłości to w tym roku kończy sie kontrakt z Madsem Hansenem może mu dawać jakieś szanse bo pod 8 to strata czasu dla niego
    Hmm, tylko za kogo ? Za Nickiego nie da rady, bo jest jeszcze za słaby. Za krajowca też go nie wsadzisz. A pod 8, póki tegop przepisu nie zniosą, to trzeba dawać naszych juniorów. Tak jak to Skóra do tej pory robi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4221
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Pytanie: co znaczy zolta kropka na zielonym tle przy wybieraniu biletu?

  42. Powrót do góry    #4222
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, tylko za kogo ? Za Nickiego nie da rady, bo jest jeszcze za słaby. Za krajowca też go nie wsadzisz. A pod 8, póki tegop przepisu nie zniosą, to trzeba dawać naszych juniorów. Tak jak to Skóra do tej pory robi.
    No tak tylko szkoda wypuścić tego zawodnika z potencjałem za rekomendacją Dudka

  43. Powrót do góry    #4223
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Jeżeli to prawda o zachowaniu Nickiego, a przecież nic nowego jak na niego to nie jest, to trzeba go pogonić tylko co dalej?
    Jeśli chcemy jeździć o medale, to ktoś mocny jest potrzebny, a w żadnego Taia czy Emila u nas nie wierze. Doyla zwyczajnie nie chcę.

  44. Powrót do góry    #4224
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Jeśli mówimy przyszłości to w tym roku kończy sie kontrakt z Madsem Hansenem może mu dawać jakieś szanse bo pod 8 to strata czasu dla niego
    Mads ma kłopot żeby w tym roku przebić się w Opolu do składu więc gdzie Ekstraliga

  45. Powrót do góry    #4225
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Patrzac po wczorajszych wynikach w Szwecji to Kapitan ciągle najsłabszym ogniwem.
    Ja bym się poważnie zastanowił czy nie próbować tu ściągnąć Przemka Pawlickiego albo nawet Kasprzaka, bo u Protasa to dużo lepiej już chyba nie będzie poza pojedynczymi zrywami.
    A nie mając dobrych juniorów i do tego dziure na seniorce to będzie cieżko o dobre wyniki.

    Czy Kubera tez konczy wiek juniora w przyszlym sezonie? Bo z tego co pamietam to ubeda naszym mlodziezowcom za rok do walki: Gruchalski, Smektala, Drabik, Chmiel? Ktos jeszcze z takich mocniejszych?
    ejj..ale szanujmy się

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Falubaz (15-08-2019)

  47. Powrót do góry    #4226
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    To na play offy wtedy musimy jeszcze kogoś znaleźć
    Jak chcecie Przemka, musicie się pośpieszyć. Wedle informacji krążących po Grudziądzu, Pawlicki odchodzi. Kierunek na południe.

  48. Powrót do góry    #4227
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Mads ma kłopot żeby w tym roku przebić się w Opolu do składu więc gdzie Ekstraliga
    Raczej trenerem Opola jest jakis ignorant (chyba Korbel był) który nie zna potencjału swoich zawodników. Ostatnio Hansen wygrał Opolu mecz w Poznaniu

    Co nie zmienia faktu że na elige za słaby jeszcze.

  49. Powrót do góry    #4228
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Na SF Ostaf pisze, że Falubaz mocno naciska na Cierniaka. Tak się tylko zastanawiam, na c..uj nam ten Cierniak ? Dzisiaj w IMPJ na swoim domowym torze, w towarzystwie ekstraligowych juniorów, nie błyszczy. Aktualnie to poziom Pawliczaka czy Tondera. Nawet jak gościa kupią, to gość i tak zawinie się od nas przy najbliższej możliwej okazji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #4229
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Czy ktoś odpowie o co chodzi z zolta kropka na zielonym miejscu ? -> https://abilet.pl/sektor/113155
    Legendy brak.

  51. Powrót do góry    #4230
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    ejj..ale szanujmy się
    Tego nie uczynią, przecież to byłoby -30% kibiców na trybunach. To około 4000osób x 30zł (tak uśredniłem) to już pokaźna sumka, nie zaryzykują. To już lepszy Niedźwiedź lub Krakowiak pod 1-5.
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Raczej trenerem Opola jest jakis ignorant (chyba Korbel był) który nie zna potencjału swoich zawodników. Ostatnio Hansen wygrał Opolu mecz w Poznaniu

    Co nie zmienia faktu że na elige za słaby jeszcze.
    Coś Ostaf przebąkuje o rozmowach z młodym Cierniakiem, byłoby ekstrawagancko i interesująco. Tak jak w tamtym roku, emocje do końca. Tzn. byłaby szansa na takie emocje, bo być może już wcześniej wyjaśniliby nas.
    1.Vaculik
    2.Hansen
    3.Jensen
    4.Protasiewicz
    5.Dudek
    6.Cierniak
    6.Pawliczak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •