Strona 116 z 155 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,176 do 5,220 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5176
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Sfp pięknie udowodnił to, co oczywiste . Wymiana Pedersena na Hampela jest bezsensowna. Choćby dlatego, że nie można już się kulać na starcie .

  2. Powrót do góry    #5177
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Sfp pięknie udowodnił to, co oczywiste . Wymiana Pedersena na Hampela jest bezsensowna. Choćby dlatego, że nie można już się kulać na starcie .
    Czemu tak brzydko piszesz o kulaniu? To jest poprawa pozycji startowej na motorze
    Przy całej sympatii do Jarka to powtórzę jeszcze raz - sportowo jest to "odgrzewany kotlet".

    Poważna kontuzja, która doznał zostawiła u niego nie tylko ślad fizyczny, ale i psychiczny. Tu dość mocno przypomina mi Chrisa Holdera.

    Jarek to na dziś zbliżony poziom do Pepe, choć o zupełnie innych parametrach jeździeckich.

    Co do Nickiego to wszyscy poza Skórą wiemy, że to typowy gość na 5/13, ale Skóra przecież musiał prawie na każdy mecz "testować" inne ustawienia.
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #5178
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    To jakaś nowa zabawa tam u was w ZG? Probowanie wyciągnięcia kogoś z Leszna? Najpierw miał być Smyk, potem Emil, Janek a teraz Hampel? Zabawne...Akurat tego ostatniego wielu by oddało by u nas bez żalu ale to się nie stanie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Powrót do góry    #5179
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Nawet nie ma co porównywać Pisanie, że nie ma różnicy w przydatności Nickiego i Hampela na podstawie wyników z sezonu 2019 - to dla mnie duże nieporozumienie.
    No faktycznie wygląda to marnie. Tak czy siak dla mnie to ekipa na 4 miejsce i Hampel/Dzik większej różnicy nie robią.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #5180
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Oglądacie Rybnik? Brać Bewley'a pod 8!

  6. Powrót do góry    #5181
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    To jakaś nowa zabawa tam u was w ZG? Probowanie wyciągnięcia kogoś z Leszna? Najpierw miał być Smyk, potem Emil, Janek a teraz Hampel? Zabawne...Akurat tego ostatniego wielu by oddało by u nas bez żalu ale to się nie stanie...
    Z punktu widzenia strategicznego osłabianie najgroźniejszego rywala i wzmocnienie swojej pozycji ma sens, z tym, że akurat teoretyczne wyciągniecie Hampela nie będzie ani osłabieniem Unii, ani wzmocnieniem Falubazu.
    Tu faktycznie trzeba by było wyciągnąć kogoś z trójki o której pisałeś w co osobiście nie wierzę.
    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #5182
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No faktycznie wygląda to marnie. Tak czy siak dla mnie to ekipa na 4 miejsce i Hampel/Dzik większej różnicy nie robią.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W zasadzie tylko do tego zmierzałem.
    Poza Lesznem Hampel byłby trochę lepszy bo mniejsza konkurencja.

  8. Powrót do góry    #5183
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    To jakaś nowa zabawa tam u was w ZG? Probowanie wyciągnięcia kogoś z Leszna? Najpierw miał być Smyk, potem Emil, Janek a teraz Hampel? Zabawne...Akurat tego ostatniego wielu by oddało by u nas bez żalu ale to się nie stanie...
    Mamy leszczyńskich typów za Prezesa, menago, to teraz by się przydał jakiś zawodnik rodem z Leszna.
    Swój do swego ciągnie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #5184
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Sfp pięknie udowodnił to, co oczywiste . Wymiana Pedersena na Hampela jest bezsensowna. Choćby dlatego, że nie można już się kulać na starcie .
    Bezsensowna jest w ogóle dyskusja o wymianie Pedersen - JHJ. Bo JHJ nie miał zstępować Nickiego. Za Nickiego ma (miał) być inny zawodnik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #5185
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Hampel nie za Pedersena.

  11. Powrót do góry    #5186
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Ładna kompromitacja ta końcówka sezonu. Zrobili kozła ofiarnego z Pedersena + słabi juniorzy. Tutaj jednak problemów jest więcej na czele z cienkim Dudkiem i pierwszoligowym Protasem. Bez walki, bez jakichkolwiek chęci. Od tego przegranego meczu z Wrockiem w zasadniczej posypała się ta drużyna po całości.

  12. Powrót do góry    #5187
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Ta drużyna już padła we Wrocławiu nie ma ambicji mam nadzieje że beda jakieś zmiany w sztabie szkoleniowym który da tej drużynie wole walki

  13. Powrót do góry    #5188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Ta drużyna już padła we Wrocławiu nie ma ambicji mam nadzieje że beda jakieś zmiany w sztabie szkoleniowym który da tej drużynie wole walki
    O własnie, od tego należałoby zacząć.

    Tu nie ma pomysłu jak prowadzić tą drużynę, jak ją mobilizować, jak wykorzystać jej potencjał.

    Skóra i Walczak powinni już odejść.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #5189
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O własnie, od tego należałoby zacząć.

    Tu nie ma pomysłu jak prowadzić tą drużynę, jak ją mobilizować, jak wykorzystać jej potencjał.

    Skóra i Walczak powinni już odejść.
    Dokładnie skończyły sie pewne schematy na prowadzenie drużyny one przestały działać trzeba nowego powietrza

  15. Powrót do góry    #5190
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No, niech przyjdzie taki, co powie Piotrowi "próbuj i nie blokuj", wtedy się poprawi.

  16. Powrót do góry    #5191
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Skórnicki jak Skórnicki, ale ja uważam że winni są też zawodnicy i nie ma co zwalać całej winy na niego. Piotrka bardzo lubię i mu kibicuję, ale niestety to już nie jest zawodnik na ekstraligę, a na pewno nie na ekipę która walczyć chce o złoto. Może jeszcze gdyby był konkretny junior, który mógłby go ewentualnie zmieniać po słabszych biegach to tak, ale przy braku jakiejkolwiek sensownej rezerwy to już nie działa. Do tego przytrafił się bardzo przeciętny żeby nie powiedzieć słaby sezon Dudka i mamy to co mamy. Tak naprawdę to chyba tylko do Vaculika i może jeszcze MJJ nie można mieć pretensji o ten sezon. Juniorzy cienizna co w sumie każdy przewidywał. Z tej trójki którą mamy tylko Tonder miał zadatki na niezłego zawodnika. Pisze miał, bo jak widać sam talent to nie wszystko i gość nie robi żadnych postępów. Krakowiak i Pawliczak to akurat dla mnie są beztalencia. Krakowiak jedyne co ma to dobre starty co czasami przy łatwych torach i korzystnych polach dawało jakieś punkty. U Pawliczaka nawet tego nie ma. Chyba jesteśmy jednak na nich skazani, bo żadnego sensownego juniora do wyciągnięcia ja nie widzę.A moim zdaniem Falubaz nikogo konkretnego za Pedersena nie znalazł. Oni mu podziękowali, bo nikt z nim jeździć w drużynie nie chce i tutaj nawet gdyby robił cały czas po 12 punktów to by odszedł. Gdyby kogoś mieli to by nie robili podchodów pod Drabika czy wcześniej Bjerre.

  17. Powrót do góry    #5192
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,526
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Skupcie się, bo podaję przepis na uratowanie sezonu i komplet publiki na rewanżu!:
    A. Protas ogłasza zakończenie kariery!
    Goliński ogłasza ostatni mecz jednocześnie benefisem Protasiewicza, zapraszamy Golloba, Huszcze i Janka Połubińskiego. Marek Cieślak od rana pije(to akurat najprostsze).
    Lubię bardzo Protasiewicza, ale nie mogę już patrzeć na jego jazdę, a tym bardziej czytać jak inni się z niego śmieją. To jest gość, który w latach 90' rzucił wyzwanie Gollobowi! Tomkowi! Oczywiście przegrał, ale sam fakt, że mistrz widział w nim rywala coś o nim mówi. Dziś ten sam gość zbiera cięgi od gości, którzy jeździli by w jego lidze jedynie, gdyby na Xboxie powstała dobra symulacja żużla. Szkoda patrzeć na gościa o umiejętnościach przewyższających te Patryka, Pawlickiego czy Drabika, a który walczy o życie i wywozi swoich.

    B. Hampel przychodzi za Protasiewicza. Nie żebym go lubił albo specjalnie cenił, ale na te chwilę to wartość dodana jeśli się ich dwóch zestawi.

    C. Dziewczyny z f16 organizują na rewanżu pokaz bielizny erotycznej!!!

    D. Goliński publicznie deklaruje, że w nowym sezonie nie zobaczymy ani Krakowiaka, ani Tondera, a za Pedersena będzie lider.
    To są warunki, które trzeba spełnić by sezon uznać za uratowany, nie ma innych, nie ma półśrodków. Szczególny nacisk kładę na punk A i C!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    grafi25 (15-09-2019), sobotch (15-09-2019)

  19. Powrót do góry    #5193
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Skórnicki jak Skórnicki, ale ja uważam że winni są też zawodnicy i nie ma co zwalać całej winy na niego. Piotrka bardzo lubię i mu kibicuję, ale niestety to już nie jest zawodnik na ekstraligę, a na pewno nie na ekipę która walczyć chce o złoto. Może jeszcze gdyby był konkretny junior, który mógłby go ewentualnie zmieniać po słabszych biegach to tak, ale przy braku jakiejkolwiek sensownej rezerwy to już nie działa. Do tego przytrafił się bardzo przeciętny żeby nie powiedzieć słaby sezon Dudka i mamy to co mamy. Tak naprawdę to chyba tylko do Vaculika i może jeszcze MJJ nie można mieć pretensji o ten sezon. Juniorzy cienizna co w sumie każdy przewidywał. Z tej trójki którą mamy tylko Tonder miał zadatki na niezłego zawodnika. Pisze miał, bo jak widać sam talent to nie wszystko i gość nie robi żadnych postępów. Krakowiak i Pawliczak to akurat dla mnie są beztalencia. Krakowiak jedyne co ma to dobre starty co czasami przy łatwych torach i korzystnych polach dawało jakieś punkty. U Pawliczaka nawet tego nie ma. Chyba jesteśmy jednak na nich skazani, bo żadnego sensownego juniora do wyciągnięcia ja nie widzę.A moim zdaniem Falubaz nikogo konkretnego za Pedersena nie znalazł. Oni mu podziękowali, bo nikt z nim jeździć w drużynie nie chce i tutaj nawet gdyby robił cały czas po 12 punktów to by odszedł. Gdyby kogoś mieli to by nie robili podchodów pod Drabika czy wcześniej Bjerre.
    No dobra, to krótko i na temat. Kogo za Protasa chcesz dać na sezon 2020 ? Zgadzamy się, ze Vacul, Dudek i MJJ powinni zostać.

    Stąd własnie klub gadał z Drabikiem, aby mieć krajowego zawodnika za Protasa. Czy mają już kogoś za Nickiego ? Tego nie wiem, ale skoro już w czerwcu praktycznie mu podziękowali, to chyba kogoś mieli ugadanego. Wiem, że w klubie planowali wzmocnić się dwoma zawodnikami. Najlepiej dwoma krajowymi, stąd rozmowy z Drabikeim, Woryną, Kołdim czy JHJ. Ale gadali też z Taiem, Bjerre, Emilem i Doylem. Problem w tym, że wszyscy się okopali i czekają aż zaczną napływac coraz większe oferty. Do 1 listopada mają jeszcze trochę czasu.

    Tyle tylko, że o tych zawodników co wymieniłem, biją się wszystkie kluby SE. A w składzie trzeba mieć co najmniej 2 krajowych seniorów.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-09-2019 o 21:02
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #5194
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Kogoś z tych których wymieniłeś. Drabik, Hampel, Kołodziej. Nie wiem sam. To jest trudny temat, ale jeśli zostawimy Protasa w składzie na kolejny rok to znowu przy tak słabej juniorce nic nie wskóramy z Piotrem robiącym po 4 punkty. Pytanie kto za Skórnickiego bo ja jakichś konkretnych kandydatów to nie widzę. Byle tylko nie Frątczak.

  21. Powrót do góry    #5195
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Skupcie się, bo podaję przepis na uratowanie sezonu i komplet publiki na rewanżu!:
    A. Protas ogłasza zakończenie kariery!
    Goliński ogłasza ostatni mecz jednocześnie benefisem Protasiewicza, zapraszamy Golloba, Huszcze i Janka Połubińskiego. Marek Cieślak od rana pije(to akurat najprostsze).
    Lubię bardzo Protasiewicza, ale nie mogę już patrzeć na jego jazdę, a tym bardziej czytać jak inni się z niego śmieją. To jest gość, który w latach 90' rzucił wyzwanie Gollobowi! Tomkowi! Oczywiście przegrał, ale sam fakt, że mistrz widział w nim rywala coś o nim mówi. Dziś ten sam gość zbiera cięgi od gości, którzy jeździli by w jego lidze jedynie, gdyby na Xboxie powstała dobra symulacja żużla. Szkoda patrzeć na gościa o umiejętnościach przewyższających te Patryka, Pawlickiego czy Drabika, a który walczy o życie i wywozi swoich.

    B. Hampel przychodzi za Protasiewicza. Nie żebym go lubił albo specjalnie cenił, ale na te chwilę to wartość dodana jeśli się ich dwóch zestawi.

    C. Dziewczyny z f16 organizują na rewanżu pokaz bielizny erotycznej!!!

    D. Goliński publicznie deklaruje, że w nowym sezonie nie zobaczymy ani Krakowiaka, ani Tondera, a za Pedersena będzie lider.
    To są warunki, które trzeba spełnić by sezon uznać za uratowany, nie ma innych, nie ma półśrodków. Szczególny nacisk kładę na punk A i C!!!
    ja bym dodał punkt E. Protas na trenera, on ma wszelkie predyspozycję do tego.
    Decyzję jednak musi podjąć on sam, jeśli chce nadal jeździć to trzeba to uszanować. koniec kropka
    Tylko Falubaz

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-09-2019), PrzemoZG (16-09-2019)

  23. Powrót do góry    #5196
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    ja bym dodał punkt E. Protas na trenera, on ma wszelkie predyspozycję do tego.
    Decyzję jednak musi podjąć on sam, jeśli chce nadal jeździć to trzeba to uszanować. koniec kropka
    Niewiadomo, czy Protas ma dryg taktyczny i czy ogarnia temat zmian itd. Fakt, ze ogarnia sprzet i jest dobrym zuzlowcem nie robi z niego dobrego kandydata na trenera.

  24. Powrót do góry    #5197
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Pytanie czy po trzeba przyznać pechowym z powodu kontuzji Dzika jak sądze 4 msc nie bedzie dziura do zasypania , i jak ile z tego bedzie na lidera?!

  25. Powrót do góry    #5198
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Kogoś z tych których wymieniłeś. Drabik, Hampel, Kołodziej. Nie wiem sam. To jest trudny temat, ale jeśli zostawimy Protasa w składzie na kolejny rok to znowu przy tak słabej juniorce nic nie wskóramy z Piotrem robiącym po 4 punkty. Pytanie kto za Skórnickiego bo ja jakichś konkretnych kandydatów to nie widzę. Byle tylko nie Frątczak.
    No to ci tłumaczę, że w klubie czynią starania aby kogoś zakontraktować w to miejsce. Za SF:

    Wszystko zostaje w rękach prezesa - powiedział Kacper Woryna o swojej przyszłości. Kapitan PGG ROW-u Rybnik po awansie zespołu do PGE Ekstraligi nie chciał składać jasnej deklaracji, że zostanie w klubie na rok 2020.

    Biorąc pod uwagę sytuację na rynku, Woryna może być łakomym kąskiem dla klubów PGE Ekstraligi, bo poszukują one krajowych seniorów. - Czy mi czegoś brakuje w Rybniku? Nie wiem, może działki? Ona mogłaby załatwić sprawę. Mamy czas na świętowanie awansu, ale będzie też czas na przemyślenia i negocjacje kontraktowe. Nie chcę się znikąd ruszać, ale też nic deklarować - podsumował Kacper Woryna.
    I dalej jeśli chodzi o Drabika:

    Gorąco było na ostatniej platformie komunikacyjnej klubów PGE Ekstraligi. Prezes Andrzej Rusko zwrócił uwagę działaczom klubów, które próbują podkupić Maksyma Drabika. Mówił, że takie rozmowy są nieetyczne.

    Prezes Rusko nie wymienił żadnych nazwisk. Od osób, które były na platformie wiemy jedynie, że patrzył na prezesów Stelmet Falubazu Zielona Góra i Speed Car Motoru Lublin i pytał, po co kodeks etyczny (takowy ma się pojawić w regulaminie), skoro inne kluby rozmawiają z jego zawodnikiem. Dodał, że robią to w przededniu ważnego meczu i to nie jest fair.

    Od jakiegoś czasu sam negocjuje z Maksymem umowę na przyszły sezon i podpytuje żużlowca, kto jeszcze jest w grze. To od niego najpewniej się dowiedział, że Falubaz i Motor mocno go kuszą. Być może prezes Rusko usłyszał, że propozycja Falubazu została złożona przed półfinałem i stąd taka, a nie inna reakcja.
    Jasno z tych doniesień wynika, że Falubaz gada z wieloma. Jednak według mnie niewiele z tego wyjdzie. Każdy z tych zawodników, wykorzystuje swoja sytuację do podbicia kontraktu w swoich dotychczasowych klubach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #5199
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pytanie czy po trzeba przyznać pechowym z powodu kontuzji Dzika jak sądze 4 msc nie bedzie dziura do zasypania , i jak ile z tego bedzie na lidera?!
    To raczej pytanie o nastrój pana Stasia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Powrót do góry    #5200
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To raczej pytanie o nastrój pana Stasia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja rozumiem, że gość dysponuje potężną kasą, ale nie oszukujmy się to nie znaczy, że będzie wywalał miliony jak leci.

  28. Powrót do góry    #5201
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Dajcie spokój z tym zwalnianiem Protasa. Nikogo lepszego za niego nie będzie. Już teraz trzeba pracować z myślą o 2021 roku.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #5202
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja rozumiem, że gość dysponuje potężną kasą, ale nie oszukujmy się to nie znaczy, że będzie wywalał miliony jak leci.
    Nie wątpliwie
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #5203
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja rozumiem, że gość dysponuje potężną kasą, ale nie oszukujmy się to nie znaczy, że będzie wywalał miliony jak leci.
    Ale u was, czy w innych klubach to jednak wywalają miliony jak leci. Czyż nie ?

    Przecież wy macie największa punktówkę do zapłacenia w całej SE. A ty nas pytasz o dziurę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #5204
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale u was, czy w innych klubach to jednak wywalają miliony jak leci. Czyż nie ?

    Przecież wy macie największa punktówkę do zapłacenia w całej SE. A ty nas pytasz o dziurę ?
    Tylko u nas od lat nie ma żadnych problemów z płaceniem więc się o naszą punktówke nie martw...

    U nas wywalają miliony, ale budżet mamy oparty na wielu nogach a nie na jednej... To że Bieńkowski jest bogaty nijak się ma do tego ile wydaje na sport... Taki jego koszykarski STELMET ma potężne długi na przykład i Pan milioner jakoś nie kwapi się do ich zasypania...


    O Kołodziej, Emilu czy Smektale też zapomnij...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 15-09-2019 o 21:24
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  32. Powrót do góry    #5205
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pytanie czy po trzeba przyznać pechowym z powodu kontuzji Dzika jak sądze 4 msc nie bedzie dziura do zasypania , i jak ile z tego bedzie na lidera?!
    Myślę, że nie kasa jest problemem, ale raczej przerost popytu nad podażą
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  33. Powrót do góry    #5206
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale u was, czy w innych klubach to jednak wywalają miliony jak leci. Czyż nie ?

    Przecież wy macie największa punktówkę do zapłacenia w całej SE. A ty nas pytasz o dziurę ?
    Inaczej nie twierdzę, że w ogóle dziura będzie , natomiast jeśli to komplikuje sprawę lidera, chyba Mariusz My mamy 5 akcjonariuszy + piekna współpraca z magistratem + FOGO nie wiem jakimi nasi i ktokolwiek operuje kwotami chodzi o sam fakt, że Bieeńkowski ,mimio okrutnego bogactwa jakim dysponuje na pewno zna umiar jak sądze

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Tylko u nas od lat nie ma żadnych problemów z płaceniem więc się o naszą punktówke nie martw...

    U nas wywalają miliony, ale budżet mamy oparty na wielu nogach a nie na jednej... To że Bieńkowski jest bogaty nijak się ma do tego ile wydaje na sport... Taki jego koszykarski STELMET ma potężne długi na przykład i Pan milioner jakoś nie kwapi się do ich zasypania...


    O Kołodziej, Emilu czy Smektale też zapomnij...
    Jest jeszcze Piotr, który rzekomo otrzymał propozycje kontraktu życia od myszowatych

  34. Powrót do góry    #5207
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Tylko u nas od lat nie ma żadnych problemów z płaceniem więc się o naszą punktówke nie martw...

    U nas wywalają miliony, ale budżet mamy oparty na wielu nogach a nie na jednej... To że Bieńkowski jest bogaty nijak się ma do tego ile wydaje na sport... Taki jego koszykarski STELMET ma potężne długi na przykład i Pan milioner jakoś nie kwapi się do ich zasypania...
    Zastal jest tylko sponsorowany tytularnie przez Stelmet tak jak GKM. I tylko tyle. To nie są kluby Bienkowskiego.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #5208
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Tylko u nas od lat nie ma żadnych problemów z płaceniem więc się o naszą punktówke nie martw...
    No u nas też nie ma. Słyszałes coś aby jakiś zawodnik był nie spłacony ? I to nie ja się czepiam a Byczek nas.

    U nas wywalają miliony, ale budżet mamy oparty na wielu nogach a nie na jednej... To że Bieńkowski jest bogaty nijak się ma do tego ile wydaje na sport... Taki jego koszykarski STELMET ma potężne długi na przykład i Pan milioner jakoś nie kwapi się do ich zasypania...


    O Kołodziej, Emilu czy Smektale też zapomnij...
    Pyerdolisz jak potłuczony. Widać, ze nie masz pojęcia o czym w ogóle piszesz.

    Co za różnica na ilu włascicielach masz oparty budżet ? Toruń od lat jedzie na jednym właścicielu i nie ma problemów żadnych. My mieliśmy 4 wlascicieli, teraz mamy 3. Bieńkowski, Dowhan, Miasto. Więc o jakiej jednej nodze piszesz ?

    Bieńkowski nie jest i nie był, ani właścicielem, ani nawet współwłaścicielem koszykarskiego Stelmetu. Jest tam jedynie sponsorem tytularnym. Płaci na kosza tyle ile jest w umowie zapisane. A długi są sprawą koszykarskiego klubu a nie Bieńkowskiego.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Inaczej nie twierdzę, że w ogóle dziura będzie , natomiast jeśli to komplikuje sprawę lidera, chyba Mariusz My mamy 5 akcjonariuszy + piekna współpraca z magistratem + FOGO nie wiem jakimi nasi i ktokolwiek operuje kwotami chodzi o sam fakt, że Bieeńkowski ,mimio okrutnego bogactwa jakim dysponuje na pewno zna umiar jak sądze



    Jest jeszcze Piotr, który rzekomo otrzymał propozycje kontraktu życia od myszowatych
    Ale w jaki sposób komplikuje ? Taki Dudek, w swoim czasie miał 2 razy, poważne oferty z Leszna. Z Torunia również. Czy to znaczy, że was czy Torunia nie było stać na Dudka ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #5209
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Taka ze tobie się wydaje ze Bieńkowski jest bogaty i da 10 mln na sezon i kupicie sobie kogo chcecie, a to jest bzdura...Bo to że ma wielką kasę to nie znaczy że wielka kasę włoży w Falubaz...

    A budżet dużo łatwiej spinać mając kilka źródełek niż jedno. I to u Was jeszcze do mei dawna były potężne długi nie u nas i wtedy też jakoś Bieńkowski w klubie był...

    Co do koszykarskiego to fakt mój błąd bo tam nie jest udziałowcem.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  37. Powrót do góry    #5210
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Mariusz nie manipuluj wpisami. U nas nie komplikowało bo zgarnęliśmy złoto= fajny zysk, u was być może bedzie dziura do zasypanie. Dwa dodałem "jeśli" , trzy nie czepiam się tylko grzecznie zapytałem

  38. Powrót do góry    #5211
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No faktycznie wygląda to marnie. Tak czy siak dla mnie to ekipa na 4 miejsce i Hampel/Dzik większej różnicy nie robią.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Carlitos, żeby być w pierwszej czwórce to trzeba być lepszym od jednej z czterech ekip: Unia, Włókniarz, Sparta, GKM, o pozostałych nie piszę, ale teoretycznie i z tamtych ekip może się jeszcze coś wyklarować. Kwestia rozdania kart.
    Jest bardzo duża różnica pomiędzy Nickim, a Hampelem. Nickiego już u nas nie ma i jednocześnie wzmocnił naszego potencjalnego konkurenta do PlayOff.
    Nawet jakby teraz ktoś przyszedł na poziomie Nickiego to poprzeczka ustawiona przez rywali będzie wyżej podniesiona.
    Przed sezonem 2019 było wiadomo, że Nicki to trudny charakter, charakter zwycięzcy itd. Jednak z nim podpisali, co było akurat dobrym ruchem biorąc pod uwagę sytuację na rynku w tamtym czasie.
    Skoro już się na niego zdecydowali to trzeba robić tak, aby mieć z niego jak najwięcej korzyści. Trzeba było gościa puszczać z juniorem, albo jasno wyłożyć mu zasady obsadzania biegów nominowanych. W parze z MJJ też dawał radę i moim zdaniem obaj wzajemnie się nakręcali.
    Przykładowo, czemu miało niby służyć wystawienie Nickiego do pary z Vaculikiem w Toruniu? Przecież to było zupełnie bez sensu.
    Gość, Dzik, killer, mentalność zwycięzcy jest traktowany jak pionek do przestawiania. żebyśmy się źle nie zrozumieli, ja nie mówię, że Nicki ma rację, ale jak już się podpisuje z takim gościem to bierze się pod uwagę jego charakter i później to uwzględnia.
    Jeden zawodnik jest lalusiowaty i mu wszystko jedno, a inny dostaje strzała, jak go obrazisz tym, że w niego nie wierzysz.
    Od tego jest trener, osoby w klubie, aby to ogarniać i za to mają płacone.
    Wracając do tematu:
    Ale ok. W połowie sezonu powiedzieli Nickiemu, że nie będzie w Falubaz 2020. W połowie sezonu to Nicki był drugim zawodnikiem Falubazu. Nie wiem, czy w Falubazie przewidzieli to, że Nicki trafi do GKM.
    Podobno Nicki psuł atmosferę, no to mamy atmosferę i 34:56 i 33:57. Mi wychodzi, że jednak seniorzy Falubazu jeżdżą gorzej bez Nickiego
    Takie akcje, że "dziękujemy Nickiemu" robi się wtedy, gdy mamy nagranego konkretnego grajka, czyli lepszego od Nickiego. I na to wszyscy liczą.
    Wymiana Hampela (lub jakiegokolwiek zawodnika na tym poziomie uwzględniając również bezpłciowość zawodnika) za Pedersena byłaby przyznaniem się do błędu i potwierdzeniem, że jednak coś (albo wszystko) nie wypaliło w okresie transferowym.
    Ja cały czas mam nadzieję, że będzie jakieś konkretne pierdoln..cie transferowe, a Hampel to sobie może przychodzić do Falubazu, ale za Protasa, choć też tego nam nie życzę, bo Hampel to zawodnik kalkulator, który już tylko odcina kupony, zwija się, lepszy raczej nie będzie, nigdy nie był wirtuozem, walczakiem itd. Było tylko i aż profesjonalistą, zrobił swego czasu (2013) świetną robotę, ale jego lata świetności najprawdopodobniej już ostatecznie minęły.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 15-09-2019 o 21:52

  39. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-09-2019), cukrzyca (15-09-2019), dillinger (15-09-2019), grafi25 (15-09-2019), kian (16-09-2019), marcool (15-09-2019), thengel (15-09-2019)

  40. Powrót do góry    #5212
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Skupcie się, bo podaję przepis na uratowanie sezonu i komplet publiki na rewanżu!:
    A. Protas ogłasza zakończenie kariery!
    Goliński ogłasza ostatni mecz jednocześnie benefisem Protasiewicza, zapraszamy Golloba, Huszcze i Janka Połubińskiego. Marek Cieślak od rana pije(to akurat najprostsze).
    Lubię bardzo Protasiewicza, ale nie mogę już patrzeć na jego jazdę, a tym bardziej czytać jak inni się z niego śmieją. To jest gość, który w latach 90' rzucił wyzwanie Gollobowi! Tomkowi! Oczywiście przegrał, ale sam fakt, że mistrz widział w nim rywala coś o nim mówi. Dziś ten sam gość zbiera cięgi od gości, którzy jeździli by w jego lidze jedynie, gdyby na Xboxie powstała dobra symulacja żużla. Szkoda patrzeć na gościa o umiejętnościach przewyższających te Patryka, Pawlickiego czy Drabika, a który walczy o życie i wywozi swoich.

    B. Hampel przychodzi za Protasiewicza. Nie żebym go lubił albo specjalnie cenił, ale na te chwilę to wartość dodana jeśli się ich dwóch zestawi.

    C. Dziewczyny z f16 organizują na rewanżu pokaz bielizny erotycznej!!!

    D. Goliński publicznie deklaruje, że w nowym sezonie nie zobaczymy ani Krakowiaka, ani Tondera, a za Pedersena będzie lider.
    To są warunki, które trzeba spełnić by sezon uznać za uratowany, nie ma innych, nie ma półśrodków. Szczególny nacisk kładę na punk A i C!!!
    Brakuje w tym jednego punktu: Golinski oficjalnie wypier... Skóre tuz po prezentacji, co wykrzykuje radosnie spiker a wtoruje mu szczelnie wypelniona trybuna K - w lozy VIP wjezdza kelner z pieczonym prosiem na okrytym bielutenkim obrusem wozku
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #5213
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Taka ze tobie się wydaje ze Bieńkowski jest bogaty i da 10 mln na sezon i kupicie sobie kogo chcecie, a to jest bzdura...Bo to że ma wielką kasę to nie znaczy że wielka kasę włoży w Falubaz...

    A budżet dużo łatwiej spinać mając kilka źródełek niż jedno. I to u Was jeszcze do mei dawna były potężne długi nie u nas i wtedy też jakoś Bieńkowski w klubie był...

    Co do koszykarskiego to fakt mój błąd bo tam nie jest udziałowcem.
    A gdzie ja tak napisałem, ze mi się tak wydaje ? Skąd ty te bzdury chłopie bierzesz ? Jak by tak miało być, to by nasi nie gadali z 8 zawodnikami (na dwa wakaty) tylko złożyliby ofertę nie do odrzucenia takiemu Taiowi czy Drabikowi, zaproponowali by po 1 mln za podpis i po 15 tys za pkt. plus kontrakty na tych warunkach na 2-3 lata. I ręczę tobie, że żaden by nie odmówił.

    I o jakich długach piszesz ? Bo chyba sam nie wiesz o czym piszesz. Mylisz długi z deficytem budżetowym. A deficyt ma co roku, większość klubów SE, oprócz tych klubów które jada w finale. Ile razy Termos czy Karkosik dokładali na koniec sezonu do budżetu ? Ile razy Józef z kumplami dokładał, gdy Unia nie łapała się na finał ? Już zapomniałeś ? Długi byłyby wtedy, kiedy deficyt nie zostałby pokryty przez udziałowców.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mariusz nie manipuluj wpisami. U nas nie komplikowało bo zgarnęliśmy złoto= fajny zysk, u was być może bedzie dziura do zasypanie. Dwa dodałem "jeśli" , trzy nie czepiam się tylko grzecznie zapytałem
    No ty pisałes o dziurze ale twój funfel już pisął o długach. I taka z wami gadka.

    A dziura budżetowa, to robi się w kasie, w zasadzie każdego klubu który nie jedzie w finale SE, a kontraktował kadrę na walkę o medale. Być może w tym roku coś się zmieni, bo Tv więcej kasy daje. Ale to dopiero wyjdzie w praniu. Natomiast po to sa udziałowcy klubu aby taką dziurę budżetową zasypać. To jest ich ryzyko własnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #5214
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ile za Pedersena rzeczywiście przydałaby się armata pokroju Szymka Woźniaka, to wzmocnienia najpierw trzeba poszukać na pozycji nr 5 i tu byle Hampel wydaje się być wystarczający.

  43. Powrót do góry    #5215
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Skonczy sie na Kasprzaku

  44. Powrót do góry    #5216
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    I o jakich długach piszesz ? Bo chyba sam nie wiesz o czym piszesz. Mylisz długi z deficytem budżetowym. A deficyt ma co roku, większość klubów SE, oprócz tych klubów które jada w finale. Ile razy Termos czy Karkosik dokładali na koniec sezonu do budżetu ? Ile razy Józef z kumplami dokładał, gdy Unia nie łapała się na finał ? Już zapomniałeś ? Długi byłyby wtedy, kiedy deficyt nie zostałby pokryty przez udziałowców.
    A że tak spytam rolowanie kontraktów, i dopisywanie zaległości z sezonu do następnego kontraktu zawodnika to jak się nazywa?
    a) dług,
    b) deficyt budżetowy,
    c) długofalowe zarządzanie zobowiązaniami,
    d) wieloletni element polityki lojalnościowej.
    ?

  45. Powrót do góry    #5217
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    A że tak spytam rolowanie kontraktów, i dopisywanie zaległości z sezonu do następnego kontraktu zawodnika to jak się nazywa?
    a) dług,
    b) deficyt budżetowy,
    c) długofalowe zarządzanie zobowiązaniami,
    d) wieloletni element polityki lojalnościowej.
    ?
    Ale my dyskutujemy o Falubazie.

    Skąd ja mam wiedzieć co tam się dzieje w Unii Leszno czy innych klubach ?

    Poza tym zdaje się, że żyjesz starymi czasami. Dzisiaj masz w procesie licencyjnym wykazać się kontraktem z zawodnikiem oraz przelewami na jego konto. I te sumy musza współgrać. Więc o jakim ty rolowaniu mówisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #5218
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale my dyskutujemy o Falubazie.

    Skąd ja mam wiedzieć co tam się dzieje w Unii Leszno czy innych klubach ?

    Poza tym zdaje się, że żyjesz starymi czasami. Dzisiaj masz w procesie licencyjnym wykazać się kontraktem z zawodnikiem oraz przelewami na jego konto. I te sumy musza współgrać. Więc o jakim ty rolowaniu mówisz ?
    Post roku hahahaha
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #5219
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale my dyskutujemy o Falubazie.

    Skąd ja mam wiedzieć co tam się dzieje w Unii Leszno czy innych klubach ?

    Poza tym zdaje się, że żyjesz starymi czasami. Dzisiaj masz w procesie licencyjnym wykazać się kontraktem z zawodnikiem oraz przelewami na jego konto. I te sumy musza współgrać. Więc o jakim ty rolowaniu mówisz ?
    Ja tylko pytam jak się nazywa taka forma regulowania naleźności wg. Ciebie to po pierwsze. Po drugie jesteś jak turasy z dowcipu co o wszystko mają problem, a na strzelanine przychodzą z maczetami. Nie doczytasz do końca, nie zrozumiesz, a już piszesz, klawiatura przed mózgiem, a na końcu przyparty wijesz się, że to w kontekście trzeba czytać. Kolega Noski pisał, że jeszcze niedawno mieliście długi, to twierdziłeś że nie długi tylko deficyt. To ja się dalej pytam kto w latach 2015-2016 chciał płacić zawodnikom za kontrakty akcjami klubu? Kto w latach 2015-2016 pisał sagi transferowe z Jarkiem co to nie chciał rozmawiać z prezesem?

  48. Powrót do góry    #5220
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W sumie to mógłby wrócić Żyto bo tor byłby jak trza i brakuje mi jego pocałunków
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •