Strona 98 z 155 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jego (ojca) decyzja, ale jak dla mnie nie ma co czekac i powinien jak najszybciej uderzac do eligi - gdziekolwiek by mial nie jezdzic. Kiszenie sie w 1.lidze na dluzsza mete dobrze mu nie zrobi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #4367
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Na 99% będzie jeździł w Tarnowie.
    Czyli tak jak pisałem, Cierniaki nie chcą podpisywać nigdzie kontraktu na cały okres juniorski. A potencjalni pracodawcy nie chcą bulić dużej kasy za gościa który po roku czy dwóch latach pójdzie w długą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #4368
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli tak jak pisałem, Cierniaki nie chcą podpisywać nigdzie kontraktu na cały okres juniorski. A potencjalni pracodawcy nie chcą bulić dużej kasy za gościa który po roku czy dwóch latach pójdzie w długą.
    Myślę, że jest po prostu jeszcze za wcześnie. W I lidze powalczy mocno z seniorami, objeździ się i może nast sezon to będzie już czas. Teraz leży co drugi atak, bo chce, nie boi się, ale jeszcze doświadczenia brak. Tak samo jeździł młody Kołodziej, z którego dziadki na II lidze śmiali się: "Ten debil albo będzie kaleką, albo Mistrzem Świata"
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  4. Powrót do góry    #4369
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ja nie wiem na co on chce czekac, tu trzeba na gleboka wode i tyle. Kolodziej to w innych czasach jezdzil jako junior, wtedy nie bylo takiej przepasci miedzy ligami.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #4370
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja nie wiem na co on chce czekac, tu trzeba na gleboka wode i tyle. Kolodziej to w innych czasach jezdzil jako junior, wtedy nie bylo takiej przepasci miedzy ligami.
    Bzdury klepiesz. Do jakiego klubu w SE by nie poszedł, to presja działaczy i kibiców będzie olbrzymia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #4371
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdury klepiesz. Do jakiego klubu w SE by nie poszedł, to presja działaczy i kibiców będzie olbrzymia.
    Drabik jakos dal sobie rade a przychodzil jako 17 latek.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #4372
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Taka jest wizja Mirka. Drabik też jeździł w Łodzi np. Jeśli ojciec, który jeździł na żużlu na wysokim poziomie, ma taką wizję rozwoju chłopaka, to ich sprawa. Rozliczmy te decyzje za parę lat.

    Drabik jakos dal sobie rade a przychodzil jako 17 latek.


    Z ogromną sympatią do Mateusza, ale Drabik w jego wieku, to była inna liga.
    Ostatnio edytowane przez savage ; 19-08-2019 o 23:53
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  8. Powrót do góry    #4373
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Tak samo jeździł młody Kołodziej, z którego dziadki na II lidze śmiali się: "Ten debil albo będzie kaleką, albo Mistrzem Świata"
    To pozostaje trzymać kciuki żeby nie mieli racji, bo mistrzem świata nie będzie.

  9. Powrót do góry    #4374
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To pozostaje trzymać kciuki żeby nie mieli racji, bo mistrzem świata nie będzie.
    Ale przyjedzie za rok do Zielonej Góry i znowu powyjaśnia
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  10. Powrót do góry    #4375
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Szkoda, że za to nie dają mistrzostwa.

  11. Powrót do góry    #4376
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Różni menagerowie mają różne metody pracy, jedni analizują to inni tamto. Na koniec wyciągają wnioski. Nie przykładał bym większej wagi do przykładu który podałeś.
    Gdy Włosi wymyślali system statystyczny w siatkówce (DataVolley) w latach 90tych, to też wszyscy się z nich śmiali i twierdzili, że w siatkówkę się gra, a nie ją mierzy. Następnie przyszła wieloletnia dominacja na światowych parkietach. Obecnie każdy zespół myślący o czymkolwiek poważnym, ma w swoich szeregach sztab statystyków.

    Taki system statystyczny w żużlu miałby sens, ale tylko przy użyciu zaawansowanych technik pomiarowych prędkości i pozycji na torze. Nawet przy użyciu lokalizatorów tylko na zawodnikach z jednego klubu, to sporo danych dotyczących prędkości na poszczególnych ścieżkach można uzyskać już po próbie toru.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    Falubaz7 (20-08-2019)

  13. Powrót do góry    #4377
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Gdy Włosi wymyślali system statystyczny w siatkówce (DataVolley) w latach 90tych, to też wszyscy się z nich śmiali i twierdzili, że w siatkówkę się gra, a nie ją mierzy. Następnie przyszła wieloletnia dominacja na światowych parkietach. Obecnie każdy zespół myślący o czymkolwiek poważnym, ma w swoich szeregach sztab statystyków.

    Taki system statystyczny w żużlu miałby sens, ale tylko przy użyciu zaawansowanych technik pomiarowych prędkości i pozycji na torze. Nawet przy użyciu lokalizatorów tylko na zawodnikach z jednego klubu, to sporo danych dotyczących prędkości na poszczególnych ścieżkach można uzyskać już po próbie toru.
    Szacun za posta w siatkówce statystyk do podstawa ,cieszy to że w klubach drugoligowych nawet się pojawiają.Po Włochach byli Amerykanie nawet

  14. Powrót do góry    #4378
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Gdy Włosi wymyślali system statystyczny w siatkówce (DataVolley) w latach 90tych, to też wszyscy się z nich śmiali i twierdzili, że w siatkówkę się gra, a nie ją mierzy. Następnie przyszła wieloletnia dominacja na światowych parkietach. Obecnie każdy zespół myślący o czymkolwiek poważnym, ma w swoich szeregach sztab statystyków.

    Taki system statystyczny w żużlu miałby sens, ale tylko przy użyciu zaawansowanych technik pomiarowych prędkości i pozycji na torze. Nawet przy użyciu lokalizatorów tylko na zawodnikach z jednego klubu, to sporo danych dotyczących prędkości na poszczególnych ścieżkach można uzyskać już po próbie toru.
    Hmm, jeśli coś takiego pojawi się w żużlu, to ja przestane chodzić na żużel. Straci on swój urok całkowicie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #4379
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Szkoda, że za to nie dają mistrzostwa.
    A jak trafi takie turbo co ten Twoj smieszek z Danii ? To ogoli frajferow bez mydła bo stylem itd to zjada Dunola na przystawke, zanim jeszcze rosol podadza.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 20-08-2019 o 10:30

  16. Powrót do góry    #4380
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Kołodziej Madsena? Niezły odlot.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #4381
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jeśli coś takiego pojawi się w żużlu, to ja przestane chodzić na żużel. Straci on swój urok całkowicie.
    Żużel to nie F1( na szczęście) gdzie bolidy jadą po takim samy wybetonowanym torze i praktycznie gęsiego.

    Za dużo zmiennych i sytuacji "losowych"
    Tylko Falubaz

  18. Powrót do góry    #4382
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    A jak trafi takie turbo co ten Twoj smieszek z Danii ? To ogoli frajferow bez mydła bo stylem itd to zjada Dunola na przystawke, zanim jeszcze rosol podadza.
    Mój śmieszek? Przestań ćpać albo przynajmniej nie pisz później na forum.

  19. Powrót do góry    #4383
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jego (ojca) decyzja, ale jak dla mnie nie ma co czekac i powinien jak najszybciej uderzac do eligi - gdziekolwiek by mial nie jezdzic. Kiszenie sie w 1.lidze na dluzsza mete dobrze mu nie zrobi.
    Tylko 1 liga to nie druga. Jesli będzie miał w Tarnowie kase to rok czy nawet dwa mu żle nie zrobia w NICE

    Pozatym jeśli faktycznie Cierniak zostanie w Tarnowie to jest to zagrywka pokerowa Mirka. Mateusz mimo ogrooomnego talentu miał sezon słaby i w 2021 po lepszym będą sie o niego kluby zabijać. A myśle że podniesie ta srednia z tej słabiutkiej 1,1 na te 1,7-1,8 za rok
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 20-08-2019 o 13:03

  20. Powrót do góry    #4384
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko 1 liga to nie druga. Jesli będzie miał w Tarnowie kase to rok czy nawet dwa mu żle nie zrobia w NICE

    Pozatym jeśli faktycznie Cierniak zostanie w Tarnowie to jest to zagrywka pokerowa Mirka. Mateusz mimo ogrooomnego talentu miał sezon słaby i w 2021 po lepszym będą sie o niego kluby zabijać. A myśle że podniesie ta srednia z tej słabiutkiej 1,1 na te 1,7-1,8 za rok
    Też mi się zdaje że to główny powód. Mirek wysondował rynek i uznał, że lepiej rok poczekać by zgarnąć dużo lepszy kontrakt niż najlepszy jaki by mógł podpisać dzisiaj.

  21. Powrót do góry    #4385
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Przychylam się do tego co napisali koledzy powyżej.

    Po pierwsze: jakby Cierniaki chcieli iść za kasą do najwyższej ligi to mogli to zrobić już po zeszłym sezonie i furorze jaką Mateusz zrobił w barażach z Ostrowem.

    Po drugie: W ekstralidze miałby ogromną presję i góra trzy biegi w meczu z mega mocnymi rywalami. W Tarnowie jak się podciągnie i zrobi średnią powyżej 1,5 pkt./bieg to będzie zastępował najsłabszego seniora i pojedzie pewnie z 5 razy w meczu. Jakby miał super mecz to i z 6 razy. Nauczy się też jezdzic z przodu i okrzepnie psychicznie, fizycznie i technicznie.

    Jeśli ktoś nie rzuci im oferty finansowej z kosmosu to moim zdaniem zostaną w Tarnowie.

  22. Powrót do góry    #4386
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Przychylam się do tego co napisali koledzy powyżej.

    Po pierwsze: jakby Cierniaki chcieli iść za kasą do najwyższej ligi to mogli to zrobić już po zeszłym sezonie i furorze jaką Mateusz zrobił w barażach z Ostrowem.

    Po drugie: W ekstralidze miałby ogromną presję i góra trzy biegi w meczu z mega mocnymi rywalami. W Tarnowie jak się podciągnie i zrobi średnią powyżej 1,5 pkt./bieg to będzie zastępował najsłabszego seniora i pojedzie pewnie z 5 razy w meczu. Jakby miał super mecz to i z 6 razy. Nauczy się też jezdzic z przodu i okrzepnie psychicznie, fizycznie i technicznie.
    Ten dzieciak wygląda mi na takiego co ma wyyebane na presje z zewnątrz. I to jest wielki atut

  23. Powrót do góry    #4387
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ten dzieciak wygląda mi na takiego co ma wyyebane na presje z zewnątrz. I to jest wielki atut
    Chyba za szybko, aby go w tej kwestii oceniać, ale jeśli tak jest to bardzo ważne praktycznie w każdym sporcie ...
    Swoją drogą to ja jestem zwolennikiem teorii, że moc przyszłego żużlowca poznaje się po pierwszym większym dzwonie/kontuzji
    Tylko Falubaz

  24. Powrót do góry    #4388
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Obserwowałem mecz z Krosna i postawę Mateusza. Ogólnie było nieźle i szansa nawet na coś więcej ale w ostatnim starcie został wykluczony za czas 2 min bo nie potrafił się ustawić w porę na starcie.
    Czy tylko ja mam takie wrażenie, że ten chłopak jest czesto jakiś taki zamulony i nieogarniety? Dobrze, ze to się zdarzyło na II lidze gdzieś w Krośnie.
    Miejmy nadzieję, że wyciągnie wnioski i zacznie być bardziej zorganizowany.

  25. Powrót do góry    #4389
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Zasłyszane więc ktoś potwierdzi czy to prawda że nasi robią podchody pod Lindgrena i ma sponsorować go Stelmet

  26. Powrót do góry    #4390
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Zasłyszane więc ktoś potwierdzi czy to prawda że nasi robią podchody pod Lindgrena i ma sponsorować go Stelmet
    Ja potwierdzam, że to bzdury. Lindgren podpisuje po PO w Częstochowie.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  27. Powrót do góry    #4391
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Zasłyszane więc ktoś potwierdzi czy to prawda że nasi robią podchody pod Lindgrena i ma sponsorować go Stelmet
    Robią podchody nie tylko pod Freda. Doyle, Madsen, Drabik, Janoś, Fred, Emil, Tai, Głupek, to lista zawodników z którymi gadali. Zdaje się, że w miejsce Dzika, Bieńkowski nakazał ściągnąć jakiegoś mocnego grajka. Ze szczególnym naciskiem na Emila lub Taia. A jak już któregoś ugadają, to oczywistym jest, że sponsorować ten kontrakt będzie Stelmet, czyli Bieńkowski. Co ciekawe, doszły mnie słuchy, ze gdyby się udało zakontraktować dwóch mocnych grajków, to jest zielone światło z góry. I gdyby to miało wypalić to chyba Pepe musiałby walczyć o skład.

    Sam nie wiem czy mi się podoba taka polityka kadrowa. To może mieć krótkie nogi.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-08-2019 o 22:33
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4392
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Ja potwierdzam, że to bzdury. Lindgren podpisuje po PO w Częstochowie.
    bzdura. on jest już po słowie w Opolu z Górniak

  29. Powrót do góry    #4393
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Robią podchody nie tylko pod Freda. Doyle, Madsen, Drabik, Janoś, Fred, Emil, Tai, Głupek, to lista zawodników z którymi gadali. Zdaje się, że w miejsce Dzika, Bieńkowski nakazał ściągnąć jakiegoś mocnego grajka. Ze szczególnym naciskiem na Emila lub Taia. A jak już któregoś ugadają, to oczywistym jest, że sponsorować ten kontrakt będzie Stelmet, czyli Bieńkowski. Co ciekawe, doszły mnie słuchy, ze gdyby się udało zakontraktować dwóch mocnych grajków, to jest zielone światło z góry. I gdyby to miało wypalić to chyba Pepe musiałby walczyć o skład.
    Szczerze nie wątpię że sciagną z tej dwójki chociaż jednego ale jak Pepe musiał by walczyć o skład to musili by ściągnąć polaka a to raczej mało prawdopodobne

  30. Powrót do góry    #4394
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Szczerze nie wątpię że sciagną z tej dwójki chociaż jednego ale jak Pepe musiał by walczyć o skład to musili by ściągnąć polaka a to raczej mało prawdopodobne
    No dlatego pewnie gadają z Janosiem i Drabikiem. Jeden zagraniczny, jeden krajowy. I raczej w tym układzie jest zgoda na zakontraktowanie dwóch.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4395
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Co do Janowskiego i Woffindena to chyba sam wiesz, ze to science fiction.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #4396
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dlatego pewnie gadają z Janosiem i Drabikiem. Jeden zagraniczny, jeden krajowy. I raczej w tym układzie jest zgoda na zakontraktowanie dwóch.
    Jakoś mi się tak nie chce wierzyć że Protasa odstawią lekką reką Skórę by mogli oddać a nie Protasa

  33. Powrót do góry    #4397
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co do Janowskiego i Woffindena to chyba sam wiesz, ze to science fiction.
    No może i tak. Ale tego się tak do końca nie dowiesz póki nie pogadasz. Kiedys Daria Kabała, jak pomagała Polonii Bydgoszcz skompletować skład, to wpadła na pomysł aby zadzwonić do Walasa, i chociaż wszyscy w Bydzi mówili, że to sf, że Walas kapitan Falubazu, że nie do wyciągnięcia. A ona się uparła i zadzwoniła. I Walas był w Bydzi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4398
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No może i tak. Ale tego się tak do końca nie dowiesz póki nie pogadasz. Kiedys Daria Kabała, jak pomagała Polonii Bydgoszcz skompletować skład, to wpadła na pomysł aby zadzwonić do Walasa, i chociaż wszyscy w Bydzi mówili, że to sf, że Walas kapitan Falubazu, że nie do wyciągnięcia. A ona się uparła i zadzwoniła. I Walas był w Bydzi
    Skoro Daria ściągneła kiedyś Walasa to kogo by do nas Karolak z Lisem ściągnęli

  35. Powrót do góry    #4399
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Jakoś mi się tak nie chce wierzyć że Protasa odstawią lekką reką Skórę by mogli oddać a nie Protasa
    No nie wiem czy ot tak odstawią. To wszystko zależy z kim się dogadają. Np. Drabika mogą dać pod 8.

    Albo powiedzą, ze jest jeden senior więcej w składzie i trzeba walczyć o skład. Albo zrobią protasa trenerem II drużyny, którą wystawią w II lidze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #4400
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nie no szanujmy sie, Walasek to akurat ksiazkowym przykladem lojalnosci nigdy nie byl Woffinden juz w maju w wywiadzie dla czestochowskiej tv klubowej mowil, ze dopoki wspolpraca bedzie wygladac tak jak do tej pory to bedzie jezdzic we Wroclawiu (zreszta wywiad dla nsport podczas meczu w Toruniu chyba rozwial watpliwosci), a Janowski to Janowski - symbol Nowego Olimpijskiego, na niego chodzi 80% slonecznikow we Wroclawiu. Gdyby Rusko pozwolil mu odejsc bylby samobojca.

    Ps Drabik pod 8 to jeszcze wieksze science fiction.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #4401
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Skoro Daria ściągneła kiedyś Walasa to kogo by do nas Karolak z Lisem ściągnęli
    Urszulę Dudziak ?

  38. Powrót do góry    #4402
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie wiem czy ot tak odstawią. To wszystko zależy z kim się dogadają. Np. Drabika mogą dać pod 8.

    Albo powiedzą, ze jest jeden senior więcej w składzie i trzeba walczyć o skład. Albo zrobią protasa trenerem II drużyny, którą wystawią w II lidze.
    Z drugą ligą to nie głupie (ciekawe czy by budżet spięli )ale Pepe musi zostać i basta ja mam przeczucie że jak Protas miał by odejść to do Bydzi jak Huszcza do Poznania

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Urszulę Dudziak ?
    Do pary może Ewę Minge ?

  39. Powrót do góry    #4403
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no szanujmy sie, Walasek to akurat ksiazkowym przykladem lojalnosci nigdy nie byl Woffinden juz w maju w wywiadzie dla czestochowskiej tv klubowej mowil, ze dopoki wspolpraca bedzie wygladac tak jak do tej pory to bedzie jezdzic we Wroclawiu (zreszta wywiad dla nsport podczas meczu w Toruniu chyba rozwial watpliwosci), a Janowski to Janowski - symbol Nowego Olimpijskiego, na niego chodzi 80% slonecznikow we Wroclawiu. Gdyby Rusko pozwolil mu odejsc bylby samobojca.

    Ps Drabik pod 8 to jeszcze wieksze science fiction.
    Ale nie chodzi o to czy był czy nie był. Gdyby daria nie zagadała, to by nie wiedziała.

    I juz nie sraj tak po gaciach z tym Janosiem i Taiem. Dostał Goliński prykaz aby wzmocnić zespół, więc robi co może. Czyli gada z kim trzeba. Moim zdaniem dwóch zawodników nie uda się wyrwać. Boję się, ze jak już to przepłacą jakiegoś Doyle, Madsena czy Freda.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4404
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale nie chodzi o to czy był czy nie był. Gdyby daria nie zagadała, to by nie wiedziała.

    I juz nie sraj tak po gaciach z tym Janosiem i Taiem. Dostał Goliński prykaz aby wzmocnić zespół, więc robi co może. Czyli gada z kim trzeba. Moim zdaniem dwóch zawodników nie uda się wyrwać. Boję się, ze jak już to przepłacą jakiegoś Doyle, Madsena czy Freda.
    Madsen przedłużył już w Częstochowie, więc bez obaw . Swoją drogą, patrząc na jego dyspozycję, to wątpię, aby go ktoś przepłacił. Leon to gwarancja wysokiego poziomu.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  41. Powrót do góry    #4405
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Madsen przedłużył już w Częstochowie, więc bez obaw . Swoją drogą, patrząc na jego dyspozycję, to wątpię, aby go ktoś przepłacił. Leon to gwarancja wysokiego poziomu.
    Jak przedłużył, skoro nawet nie ma jeszcze wzoru kontraktu na przyszły sezon? Są ewentualnie po słowie w Częstochowie, na podpis trzeba czekać aż wyjdą oficjalne papiery... Chyba nie muszę wymieniać i liczyć, ile to już było takich zawodników, co "po słowie" zmieniali jednak zdanie?

  42. Powrót do góry    #4406
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Umowmy sie, ze w przypadku Madsena do momentu podpisania umowy nie mozna byc niczego pewnym.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #4407
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    jak jest kasa i przyzwolenie z góry to żaden transfer nie jest niemożliwy;
    nic mnie już nie dziwi w tym temacie od czasów "100% Falubaz"

    oczywiście wizja Holdera juniora czy Kasprzaka to jakaś tragifarsa

  44. Powrót do góry    #4408
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dobrze, ze mamy wiekszosc zawodników z waznymi kontraktami. Tylko Pedersenowi sie konczy i kto wie czy nie trzeba bedzie jeszcze mocno walczyc o niego.
    Ostaf cos pisze, ze Doyle juz gdzies ugadany. Wobec tego zostaje malo kto na rynku a chetnych do wzmocnienia sie wielu (Lublin, Gorzow, Rybnik, Czewa, Grudziadz...).
    Generalnie to najbardziej prawdopodobny jest rozbiór Torunia a wyciągnięcie kogoś z dotychczasowych klubów będzie bardzo trudne.
    Niestety chyba jednym z takich co nie będą mieli oporów a zadecydują cyferki na kontrakcie będzie chyba Nicki. Jeśli go nie utrzymamy to nie wiem kto moze byc alternatywą? Iversen, Bjerre, Pawlicki?

  45. Powrót do góry    #4409
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Lindgren za Pedersena to byłby według mnie całkiem fajny strzał. Nicki niby rzeźbi te 10 punktów w większości spotkań (ma też wpadki), ale czegoś brakuje. Jakiejś takiej dawnej ikry, zadziorności. Jak nie ma startu to nie istnieje. Poza tym widać, że reszta drużyny średnio za nim przepada. Jeżeli w ogóle będzie możliwość zakontraktowania innego konkretnego grajka w jego miejsce to poszedłbym na to. Idealnym kandydatem byłby tutaj niezmiennie od lat Artiom Łaguta. Przy jego charakterystyce jazdy on na startowy tor w ZG byłby prawdziwym killerem, ale wiadomo że szanse na wyciągnięcie go z Grudziądza są bardzo małe, wręcz zerowe.

    Protasiewicz - moim zostanie tak długo jak będzie chciał jeszcze jeździć to nikt go z klubu nie wyrzuci, bo to jednak jest jakaś ikona tego klubu. Albo sam skończy karierę albo uzna, że jest za słaby a chciałby jeszcze pościgać się zabawowo w 1 lidze. Osobiście uważam, że jego kariera powoli sie zbliża do końca. Z drugiej strony kogo konkretnego wziąć na jego miejsce. Tylko Kasprzak by się nadawał, ale tego by kibice nie darowali. Miedziński, Woźniak czy Pawlicki Przemysław dla mnie to kandydatury nieprzekonujące.

    Juniorzy - zostawiłbym to co jest. Widzę u tych chłopaków jakieś postępy, może jeszcze nie tak widoczne w lidze, ale w młodzieżówkach już tak. Zresztą za rok numery juniorskie zostaną znacząco osłabione, bo nie będzie już Smektały, Drabika, Gruchalskiego. Płacenie ogromnych pieniędzy za Cierniaka, który nic nie gwarantuje mimo niewątpliwego talentu nie ma sensu.

    Zbliżamy się do kluczowych rozstrzygnięć w sezonie. W sumie to niewiele brakowało, a ostatnim GP Dudek zakończyłby sezon sobie i Falubazowi przy okazji też . W TOP 8 powinien się utrzymać, ale medalu już raczej nie zrobi, bo głupio potracił punkty, szczególnie w Malilli.

    Co do dwumeczu z Wrocławiem - faworytem Falubaz na pewno nie jest. Gdybym miał tu cokolwiek typować to na dzień dzisiejszy obstawiałbym w porywach dwa punkty wymęczone u siebie. Z drugiej strony ten sezon przypomina mi trochę 2016. Tylko wtedy to Gorzów i Zielona Góra zdominowali rundę zasadniczą i wydawało się, że nie ma innej opcji jak finał Stal - Falubaz. Większość obstawiała, że FZG przejedzie się po Toruniu w półfinale jak walec. Jak było każdy wie. Teraz mamy podobną sytuację, tylko to Leszno z Wrocławiem wydają się zdecydowanie mocniejsi od reszty i nikt sobie nie wyrobraża innego finału.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 22-08-2019 o 09:32
    TeamLindgren

  46. Powrót do góry    #4410
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,398
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Juniorzy niech zostana, w sumie po to byly te inwestycje w szkolenie i w koncu widac jakies efekty
    Nie obrazilbym sie, jakby Bienkowski uparł się na Taia i Drabika na rezerwowego, rzucil im walizkami dolarów ( przynajmniej 2 gagatki forumowe z Wrocka moglyby mowic, ze druzyna zbudowana jest za grube pieniadze ) i sciagnal ich do Falubazu. ( zaslyszane w piekarni, ze jedna nogą juz u nas są ). Rozmawiaja ponoc tez z Borodulinem - busa osobiscie widzialem juz 2 razy w ZG.

    Vaculik
    Mjj
    Dudek
    Protas
    Tai
    Junior
    Junior
    Drabik

    Taki skład fajny i perspektywiczny na przyszle sezony z perspektywa na spokojne utrzymanie się w SE w 2020.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-08-2019 o 16:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •