Pokaż wyniki od 1 do 45 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A znasz chronologię wydarzeń ? Skąd wiesz czy kontraktowanie drugiego seniora nie było spowodowane ociąganiem się Zena ? Lub jego zbyt dużymi wymaganiami ? Zen nie umiał, może nie chciał się zdecydować. Ja go za to nie winie, nie wiem czy zaważył fakt, iż Falubaz może spaść, czy to, że miał lepsze oferty. Od Falubazu też ofertę miał. Nie wiem jaką, ale nie skorzystał.

    No i z tymi dwoma nowymi seniorami to jeszcze ostrożnie proszę. Bo dopiero 2 listopada, jak podpiszą kontrakty, będzie można powiedzieć, ze ich mamy. Do tego czasu może sie bardzo wiele zmienić jeszcze.
    W zatrzymanie Zengoty jak sie ma kupe hajsu i dwoch ligowych kozakow z checia przyjscia do Falubazu to chyba tylko ty wierzysz.
    Nie wiem jaka jest prawda z tymi jego wymaganiami,ale to kolejny czlowiek po Walasku i Tymczyszynie ktory jak odchodzi, jest przez klub
    przedstawiany w niekorzystnym swietle.Tutaj przypadku nie ma,ale nie wiem tak naprawde po co to jest robione.Strasznie to malostkowe
    i niekonieczenie dobrze swiadczy o niektorych ludziach z klubu.
    To,ze mial oferte jeszcze o niczym nie swiadczy a juz na pewno nie o tym ,ze jest tu mile widziany.
    Sa oferty zwane czarna polewka i to nic nowego ale zawsze do kibicow mozna wyslac zafalszowany sygnal. Patrzcie,my chcielismy,on nie chcial.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-10-2018 o 06:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    never_mind (12-10-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •