Strona 28 z 155 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    bańka za 35%? Przecież to drobniaki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #1217
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    bańka za 35%? Przecież to drobniaki
    Hmm, może i drobniaki. Ale dotychczasowi właściciele płacili po ok. 600 tys za 33,3 %
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1218
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    bańka za 35%? Przecież to drobniaki
    hahahah, no to wyłóż taką bańkę a po sezonie jak się okaze, ze klub skonczył sezon z np. polmilionowym dlugiem to jeszcze 170 tys. zł po sezonie dorzuc. I tak moze byc co roku. A znasz wlasciciela klubu zuzlowego w Polsce, ktory czerpie zyski finansowe z tej "inwestycji"?

  4. Powrót do góry    #1219
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    bańka za 35%? Przecież to drobniaki
    to nie piłka kopana.
    Obawiam się, że cały majątek Falubazu nie jest wart 3mln

    Ps. osobiście nie podoba mi się, że miasto jest udziałowcem, ale to jakieś grubsze rozgrywki.
    Tylko Falubaz

  5. Powrót do góry    #1220
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Senator kręci nosem, bo jeśli Kubicki dostałby 35% to wystarczy mu, że dogada się tylko z jednym współudziałowcem i może zarządzać klubem. Moim zdaniem taki deal byłby dobry ale w układzie po 25% dla każdego z udziałowców. Wtedy trzeba trzech do tanga.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1221
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/t...n6rbzb#slajd-1

    Widze, że Moher zabrał się do roboty chyba dlatego się tak rzadko ostatnio udziela.
    Swoją drogą fajny serial, cieszę się że będzie kontynuacja, Moher po 3 serii kiedyś mi pisał że może za 10 lat wrócą. Ciekawe czy dalej będzie w nim tyle odniesień do Falubazu.

    Fajnie Moher!


  7. Powrót do góry    #1222
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    No cóż... serial owszem, będzie, ale beze mnie. Takie życie... mam nadzieję, że dzięki temu będzie lepszy

  8. Powrót do góry    #1223
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    No cóż... serial owszem, będzie, ale beze mnie. Takie życie... mam nadzieję, że dzięki temu będzie lepszy
    Hmm, czyli, że jak ? Bez Ciebie to i bez Falubazu ? A wiesz może kto będzie pisał scenariusz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1224
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    To taki mój prezent dla chłopaków z Trybuny K - nigdy więcej Falubazu w TVNie - powinni być zadowoleni

  10. Powrót do góry    #1225
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    To taki mój prezent dla chłopaków z Trybuny K - nigdy więcej Falubazu w TVNie - powinni być zadowoleni
    Też nie masz komu prezentów rozdawać ? Trzeba było pomyśleć o nas
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1226
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    moher zawsze czujny
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #1227
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dobra ludzie, z całym szacunkiem dla Mohera - jedyne co było fajne w tym serialu to były nawiązania do Falubazu. Cała reszta to zwykła papka dla lemingów oglądających TVN.
    Nie będę oglądał Klanu ani Na Wspólnej itp. nawet jeśli będzie tam wątek o Falubazie a tym bardziej żałował jeśli takie coś zdejmą, wznowią czy nakręcą dwudziestą czwartą serię.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    j-rules (24-01-2019), marcool (29-01-2019)

  14. Powrót do góry    #1228
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    W koncu jeden normalny, przeciez w tym serialu jedyne co bylo pozytywne to zuzlowe wstawki. Cala reszta to chlam klasy C. Noł ofens
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Semen (26-01-2019)

  16. Powrót do góry    #1229
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Szczerze mówiąc, to wielu nie ma zdania na temat tego serialu, nie oglądają żadnych seriali. Skoro mówicie, że to chłam... .
    Czyli Falubaz w ogóle tam nie pasuje.

  17. Powrót do góry    #1230
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Zakładam, że użytkownicy powyżej odnoszą się do tematu serialu na podstawie doświadczeń z obejrzanych 39 i pół odcinków? Bo jesli tak to macie cierpliwość żeby poświecić 40 godzin swojego życia na oglądanie "chłamu" ktorego sie nie da ogladac. No chyba że oglądanie zaczeliście od polowy 3 serii jak w serialu pojawiła się Zielona Góra to faktycznie nie ma co z Wami dyskutować na temat poziomu serialu.
    Eneasz to jak to jest? Nie ogladales i nie bedziesz ogladal a wypowiadasz sie na temat serialu?

    Ja tam uważam, że serial był fajny, zabawny i było w nim dużo odniesień do Zielonej Góry, pewnie że nie było to arcydzieło światowego kina ale luźny komediowy serialik a przy tym fajna reklama dla klubu i miasta. I najwyrazniej nie było to takie gówno jak opisujecie skoro był to hit i po 10 latach do niego sie wraca.
    Szkoda, że bez Domana bo to już na pewno nie będzie ten sam serial...
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 25-01-2019 o 15:55

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-01-2019)

  19. Powrót do góry    #1231
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Obejrzałem pierwsze kilka odcinków i sławetny z Zielonej Góry z Kubickim etc. Watki Falubazowe były jak dla mnie akurat ok, jak napisałem a reszta to standard, sztampa, ot typowy serialik dla osób, które lubią taką konwencję. Może niekoniecznie chłam ale też nic szczególnego.

    Coś jak obecna produkcja standardowego filmu z Hollywood typu szybcy i wsciekli 9 gdzie robi sie to jak ciasto z przepisu, ktore zawsze jakos tam wyjdzie. Biorą znanego aktora, on jest dobrym ale niepokornym bohaterem łobuzem, jakieś ładne laseczki, mocne fury, musi być strzelanka, pościgi, używki, kawałek golizny, jacyś źli, którzy początkowo wygrywają ale pod koniec filmu jednak bohater ich pokonuje po heroicznej walce. Wszystko przewidywalne do znudzenia. Aaaa, jeszcze jakaś bomba zegarowa, którą rozbroi w ostatnich setnych sekundy...

    Podobnie te seriale, jedne podobne do drugich. Ten sam rodzaj dowcipu, ci sami aktorzy, ale coż skoro sie sprzedaje...

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    vicar (28-01-2019)

  21. Powrót do góry    #1232
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    W koncu jeden normalny, przeciez w tym serialu jedyne co bylo pozytywne to zuzlowe wstawki. Cala reszta to chlam klasy C. Noł ofens
    Marina daje radę.

  22. Powrót do góry    #1233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Moher,ale jada po Tobie chlopie.
    Wez napisz scenariusz do polskiej Incepcji i zamknij mordki niedowiarkom.
    Tylko plisss,Cobba niech nie gra Karolak.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #1234
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Różowy to jednak obłudnik. Klub ma szanse dostać dodatkowe wsparcie to blokuje. A tak się ponoć wycofywał z Falubazu

  24. Powrót do góry    #1235
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Zakładam, że użytkownicy powyżej odnoszą się do tematu serialu na podstawie doświadczeń z obejrzanych 39 i pół odcinków? Bo jesli tak to macie cierpliwość żeby poświecić 40 godzin swojego życia na oglądanie "chłamu" ktorego sie nie da ogladac. No chyba że oglądanie zaczeliście od polowy 3 serii jak w serialu pojawiła się Zielona Góra to faktycznie nie ma co z Wami dyskutować na temat poziomu serialu.
    Eneasz to jak to jest? Nie ogladales i nie bedziesz ogladal a wypowiadasz sie na temat serialu?

    Ja tam uważam, że serial był fajny, zabawny i było w nim dużo odniesień do Zielonej Góry, pewnie że nie było to arcydzieło światowego kina ale luźny komediowy serialik a przy tym fajna reklama dla klubu i miasta. I najwyrazniej nie było to takie gówno jak opisujecie skoro był to hit i po 10 latach do niego sie wraca.
    Szkoda, że bez Domana bo to już na pewno nie będzie ten sam serial...
    yhy a ile odcinkow Klanu trzeba obejrzec aby stwierdzic, ze to chlam? Albo lepiej - mody na sukces?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (26-01-2019), marcool (29-01-2019)

  26. Powrót do góry    #1236
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Różowy to jednak obłudnik. Klub ma szanse dostać dodatkowe wsparcie to blokuje. A tak się ponoć wycofywał z Falubazu
    Jaja sobie robisz? Przecież gość zainwestował w pakiet właścicielski grube siano i teraz ma ot tak się części pozbywać, bo ktoś chce? Jak się kasa będzie zgadzać to sprzeda, jak nie to nie, nikt go nie może zmusić. Jakoś miasto nie wchodziło w podział akcji, gdy klub był dwie bańki pod kreską i z niewiadoma przyszłość, a on swoje wyłożył i teraz ma pełne prawo dysponować swoją częścią do woli.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  27. Powrót do góry    #1237
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Jestem ciekaw jak to się rozwiąże w poniedziałek ma byc zebranie udziałowców i ciekawe co z tego wyjdzie . Co do artykułu zastanawiam się ile jest w tym prawdy przez tego ,,dzienikarza" napisane mnie martwi ze niby różowy odrzucił 2 inwestorów . i jeszcze jedno ciekawe czy będziemy mieć sponsora tytularnego? bo jako jedyni narazie go nie mamy z jedenej strony to fajnie ale w dzisiejszych czasach kasa misiu kasa

  28. Powrót do góry    #1238
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Jestem ciekaw jak to się rozwiąże w poniedziałek ma byc zebranie udziałowców i ciekawe co z tego wyjdzie . Co do artykułu zastanawiam się ile jest w tym prawdy przez tego ,,dzienikarza" napisane mnie martwi ze niby różowy odrzucił 2 inwestorów . i jeszcze jedno ciekawe czy będziemy mieć sponsora tytularnego? bo jako jedyni narazie go nie mamy z jedenej strony to fajnie ale w dzisiejszych czasach kasa misiu kasa
    A mnie jakoś to nie martwi. Różnych ta ziemia inwestorów nosi. Nawrocki to też inwestor. Wszystko można powiedzieć o Dowhanie, ale nie to, że chce źle dla Falubazu. To jest stary cwaniak kuty na cztery łapy. Jeśli zablokował jakichś rzekomych inwestorów, to ja wierzę, że wie co robi.

    Jeżeli chodzi o miasto i wejście w udziały w klubie. 35% to raczej za dużo. Ja bym to widział tak, że jest 4 udziałowców, każdy po 25%. Wtedy mamy taka sytuacje, że aby podjąć decyzję strategiczną, potrzebna jest zgoda 3 współwłaścicieli. W sytuacji kiedy miasto będzie miało 35%, to wystarczy, że Kubicki ustawi sobie do pionu jednego współwłaściciela i rządzi w klubie. A to się może odbić czkawką dla klubu.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Różowy to jednak obłudnik. Klub ma szanse dostać dodatkowe wsparcie to blokuje. A tak się ponoć wycofywał z Falubazu
    Oj spitt22, nie wszystko złoto co się świeci.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1239
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Moher,ale jada po Tobie chlopie.
    Kingpin, spokojnie!
    Nie po mnie, tylko po serialu

    A ja to akurat rozumiem, bo sam nie lubię seriali (ostatnio zmusiłem się do obejrzenia dwóch pierwszych odcinków "House of Cards". Niby fajne, ale trzeciego już mi się nie oglądać chciało...)

    Oczywiście wiem: to jest genialne, etc. A 39 i pół to badziew, jasne, spoko

    Generalnie idzie o to: ja tego Darka Jankowskiego osobiście wymyśliłem jako "odpowiedź" na Stefana Karwowskiego, bo miałem akurat 39 i pół i Karwowski wydawał mi się strasznie stary, choć niby tylko pół roku starszy.
    Miałem w każdym razie jakąś historię do opowiedzenia.
    Postać grana przez Karolaka ma najwięcej ze mnie z wszystkich moich seriali (no dobra, może jeszcze Bercik…

    Teraz po prostu nie mam NIC do powiedzenia na temat "49 i pół".
    Dlatego odpuściłem.
    Jasne, mogłem to potraktować jako miłą formę zarabiania kasy, odcinać sobie kupony, ale nie chciałem.

    Tym niemniej spoko, zostawiłem serial w dobrych rękach - główną piszącą jest Hanka Węsierska.
    Pisze ostro, z jajem.
    Kto widział "Lejdis", ten wie (wiem, Wy nie lubicie, ale spytajcie Waszych kobiet...)

    Kibicuję jej i całemu projektowi.

    Producentka jest ta sama - Justyna Pawlak, która stała się fanką Falubazu w trakcie tamtej produkcji (nigdy nie zapomnę jej komentarza w Toruniu: siedzimy w głuchej ciszy na sektorze toruńskich VIPów, 14 bieg, Miedziak leży na torze, deszcz leje - a ja mówię: ****a, jesteśmy mistrzami Polski, TO SIĘ WŁAŚNIE W TEJ CHWILI STAŁO!!! (teza była dość ryzykowna, bo jeszcze przed decyzją sędziego, kogo wykluczyć, a pamiętacie co wtedy sędzia odpieprzał - a ona potem powiedziała, że to było jakby drugi raz straciła dziewictwo, bo wtedy też padł identyczny komentarz (tzn zdaje się nie, że jesteśmy mistrzami, raczej ta druga część)

    Trochę szkoda, że nie ma już z nami Fretki L, bo ten... no, nieważne, trudno...

    Patrzę zatem na cały projekt z boku.
    Trochę Falubazu pewnie w tym będzie, bo zakładam że Hanka nie zrobi nagle z Karolaka fana Stali Gorzów
    A jak spróbuje, to Justynka nie pozwoli
    Sam jestem ciekaw.

    Tyle z mojej strony
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 26-01-2019 o 17:37

  30. Powrót do góry    #1240
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Kingpin, spokojnie!

    Teraz po prostu nie mam NIC do powiedzenia na temat "49 i pół".
    Dlatego odpuściłem.
    Jasne, mogłem to potraktować jako miłą formę zarabiania kasy, odcinać sobie kupony, ale nie chciałem.

    Tym niemniej spoko, zostawiłem serial w dobrych rękach - główną piszącą jest Hanka Węsierska.
    Pisze ostro, z jajem.
    Kto widział "Lejdis", ten wie (wiem, Wy nie lubicie, ale spytajcie Waszych kobiet...)

    Kibicuję jej i całemu projektowi.

    Producentka jest ta sama - Justyna Pawlak, która stała się fanką Falubazu w trakcie tamtej produkcji (nigdy nie zapomnę jej komentarza w Toruniu: siedzimy w głuchej ciszy na sektorze toruńskich VIPów, 14 bieg, Miedziak leży na torze, deszcz leje - a ja mówię: ****a, jesteśmy mistrzami Polski, TO SIĘ WŁAŚNIE W TEJ CHWILI STAŁO!!! (teza była dość ryzykowna, bo jeszcze przed decyzją sędziego, kogo wykluczyć, a pamiętacie co wtedy sędzia odpieprzał - a ona potem powiedziała, że to było jakby drugi raz straciła dziewictwo, bo wtedy też padł identyczny komentarz (tzn zdaje się nie, że jesteśmy mistrzami, raczej ta druga część)
    Sorry, że ostro.
    Czy Ty na prawdę uważasz, że podobnie jak jakieś +-90% społeczeństwa polskiego to bezmyślni+lemingi+korposzczury, podobnie jest na tym forum?
    Niemyślący kupią te brednie, pozostali, a mam nadzieję, że jest ich więcej procentowo na forum niż wśród wszystkich Polaków, uśmiechną się pod nosem lub zaklną.
    Panie "scenarzysto".
    Co tam u pani Katarzyny Dowbor?

  31. Powrót do góry    #1241
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Napij się piwka, wyluzuj, jest sobota

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Mariusz (26-01-2019)

  33. Powrót do góry    #1242
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Sorry, że ostro.
    Czy Ty na prawdę uważasz, że podobnie jak jakieś +-90% społeczeństwa polskiego to bezmyślni+lemingi+korposzczury, podobnie jest na tym forum?
    Niemyślący kupią te brednie, pozostali, a mam nadzieję, że jest ich więcej procentowo na forum niż wśród wszystkich Polaków, uśmiechną się pod nosem lub zaklną.
    Panie "scenarzysto".
    Co tam u pani Katarzyny Dowbor?
    No własnie, pifka się napij Semen, albo jakiego drinka sobie zrób.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1243
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Jeśli mnie, jako odbiorcę/czytelnika/widza ktoś traktuje jak debila, to mam zluzować?
    Przez takich twórców naród chamieje i tyle w temacie.

  35. Powrót do góry    #1244
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    A czy ja Ci każę chamieć, drogi Semenie? To wolny kraj - chamiej sobie wesoło lub nie chamiej, jak tam wolisz

  36. Powrót do góry    #1245
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Wolny kraj? Jaja sobie robisz?
    Państwo polskie istnieje już tylko na mapie.

  37. Powrót do góry    #1246
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jeśli mnie, jako odbiorcę/czytelnika/widza ktoś traktuje jak debila, to mam zluzować?
    Przez takich twórców naród chamieje i tyle w temacie.
    Ano, zakładam, że masz takie urządzenie jak pilot, albo psa w domu.

    I czemu nazywasz sam siebie odbiorcą, skoro chłamu nie oglądasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1247
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...a czytając te wpisy to nie jestem odbiorcą?
    ...lub oglądając, nawet z pozytywnym nastawieniem, początek/urywek którejś z tych produkcji?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-01-2019 o 19:10

  39. Powrót do góry    #1248
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a czytając te wpisy to nie jestem odbiorcą?
    Pifka i drinków ...
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1249
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Dobra, Semen, tu się już nic nie da zrobić. Bojkotuj, olewaj, nienawidź - generalnie trzymaj się

  41. Powrót do góry    #1250
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mariusz
    Nie rozumiem. Sugerujesz, że jestem w stanie "nieważkości" ?
    Jeśli tak, to jesteś w błędzie.

    MoherPower
    To ne jest kwestia nienawiści, moje odczucia są inne.
    Zarabiasz na ogłupianiu ludzi i tyle, dla mnie to szkodnictwo.

    EDIT: ...a ta buźka ani mnie grzeje, ani ziębi. Tak samo żałosna jak twoje(większość) seriale.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-01-2019 o 19:17

  42. Powrót do góry    #1251
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    No więc powinieneś mi pogratulować: zdecydowałem się NIE PISAĆ kolejnego ogłupiającego serialu - a Ty się ciągle czepiasz

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    sobotch (26-01-2019)

  44. Powrót do góry    #1252
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mariusz
    Nie rozumiem. Sugerujesz, że jestem w stanie "nieważkości" ?
    Jeśli tak, to jesteś w błędzie.
    Pisałeś, że czytając te wpisy, jesteś odbiorcą. Więc pifka i drinków również, bo o tym też pisałem.

    MoherPower
    To ne jest kwestia nienawiści, moje odczucia są inne.
    Zarabiasz na ogłupianiu ludzi i tyle, dla mnie to szkodnictwo.

    EDIT: ...a ta buźka ani mnie grzeje, ani ziębi. Tak samo żałosna jak twoje(większość) seriale.
    Ty jednak jesteś niegrzeczny chłopak. No może i taka twórczość ogłupia ludzi, ale skoro ludzie lubią być ogłupiani, to czemu taki Moher ma na tym nie zarabiać, skoro potrafi ? A tyś się uczepił gościa, jak by co najmniej ci żonę ukradł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1253
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Semen dzisiaj w formie. Przypomniał mi się ten rysunek Mleczki.


  46. Powrót do góry    #1254
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    ponoć był pomysł, żeby nakręcić film na podstawie postów semena, ale reżyser umarł z nudów po lekturze 3 jego wpisów.

  47. Powrót do góry    #1255
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ponoć był pomysł, żeby nakręcić film na podstawie postów semena, ale reżyser umarł z nudów po lekturze 3 jego wpisów.
    Prędzej to by samobójstwo popełnił

  48. Powrót do góry    #1256
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Co tu się wydarzyło właśnie, sobota mocno weszła?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  49. Powrót do góry    #1257
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Panowie , dla rozluźnienia lepiej zobaczcie na instagramie pannę Nikusia . Myślę że o formę dzika , jeżeli go oczywiście nie odstrzelą do wiosny , jestem spokojny . Jeżeli przerzuca te dwie okrągłe kule co noc , to musi mieć naprawdę niezłego w łapach powera .
    TYLKO FALUBAZ

  50. Powrót do góry    #1258
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Panowie , dla rozluźnienia lepiej zobaczcie na instagramie pannę Nikusia . Myślę że o formę dzika , jeżeli go oczywiście nie odstrzelą do wiosny , jestem spokojny . Jeżeli przerzuca te dwie okrągłe kule co noc , to musi mieć naprawdę niezłego w łapach powera .
    Mam poważne obawy, że ona go kiedyś zabije którymś z tych cycków. Byleby to się nie stało w trakcie sezonu
    Tak czy siak to na pewno zmiana na mega plus w porównaniu do tego poprzedniego dziwoląga.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Co tu się wydarzyło właśnie, sobota mocno weszła?
    Nic się nie wydarzyło, Semen as usual.

    PS - czemu Piątek nie gra? Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy czekałem na mecz Seria A a ten na ławce.

  51. Powrót do góry    #1259
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jeśli mnie, jako odbiorcę/czytelnika/widza ktoś traktuje jak debila, to mam zluzować?
    Przez takich twórców naród chamieje i tyle w temacie.
    Chyba raczej pomyliłeś kolejność? To "sztuka" (nie Sztuka) dostosowuje się swoim poziomem do widza, "nie doceniasz" społeczeństwa i jego gustu.
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam poważne obawy, że ona go kiedyś zabije którymś z tych cycków. Byleby to się nie stało w trakcie sezonu
    Tak czy siak to na pewno zmiana na mega plus w porównaniu do tego poprzedniego dziwoląga.
    Gdzie jeszcze ewentualnie tą nową panią zobaczę? Na Instagramie, czy innym ****** szukał nie będę. W sumie to mało istotne, ale jeśli ma wpływać na formę lidera jak wcześniej Helen, to już zmienia postać rzeczy. Niech Dziki przerzuca co chce, taczki czy kule kręgielne, byle forma była.

  52. Powrót do góry    #1260
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •