Strona 14 z 155 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Nie dziwota że pola nie ogarnięte jak chłopy napinaja się w internecie

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Jacazg (16-10-2018)

  3. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Jak to po czym. W ZG czujemy się jak w domu
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A po czym wnosisz ?

  4. Powrót do góry    #588
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nie dziwota że pola nie ogarnięte jak chłopy napinaja się w internecie
    Widać, że strach zagląda w oczy. Prawda jest taka, że w normalnej formie to w teorii skład Unii nie ma prawa przegrać z nikim ale jak ma się 5 seniorów Dudek, Pepe, MJJ, Vaculik i Pedersen to można nimi ukulac 50+ puntów nie uruchamiając żadnego swojego juniora i nie będzie miało znaczenia z kim i na jakim torze Panowie jadą. Jak takie coś przytrafi się w finale no to wiadomo. Ostanie dwa lata Konkurencja miała dziury w pozycjach seniorskich i można było spokojnie robić miejsce w gablocie na kolejny puchar DMP.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  5. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A po czym wnosisz ?
    Pisze to człowiek, który w połowie sezonu dalej wszystkim rozrysowywał jak to Falubaz wejdzie do czwórki.

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Dominik (16-10-2018), Phenomenon (16-10-2018), lego (17-10-2018), never_mind (16-10-2018)

  7. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No jasne Unia została dwukrotnie mistrzem tylko ze względu na słabość rywali.
    Sorry, ale w piątce, którą wskazales nie ma żadnego pewniaka na 10 pkt.
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Widać, że strach zagląda w oczy. Prawda jest taka, że w normalnej formie to w teorii skład Unii nie ma prawa przegrać z nikim ale jak ma się 5 seniorów Dudek, Pepe, MJJ, Vaculik i Pedersen to można nimi ukulac 50+ puntów nie uruchamiając żadnego swojego juniora i nie będzie miało znaczenia z kim i na jakim torze Panowie jadą. Jak takie coś przytrafi się w finale no to wiadomo. Ostanie dwa lata Konkurencja miała dziury w pozycjach seniorskich i można było spokojnie robić miejsce w gablocie na kolejny puchar DMP.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

  8. Powrót do góry    #591
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No jasne Unia została dwukrotnie mistrzem tylko ze względu na słabość rywali.
    Sorry, ale w piątce, którą wskazales nie ma żadnego pewniaka na 10 pkt.
    Owszem. Nie twierdzę też, że któryś z Panów jest pewniakiem na 10 punktów. Ja jedynie twierdzę, że każdy z nich może w każdym momencie na dowolnym torze z dowolnym przeciwnikiem wykręcić 10 lub więcej puntów. Jak stanie się to w odpowiednim meczu konsekwencje będą dla przeciwnika drastyczne.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  9. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No jasne Unia została dwukrotnie mistrzem tylko ze względu na słabość rywali.
    Sorry, ale w piątce, którą wskazales nie ma żadnego pewniaka na 10 pkt.
    To i nawet lepiej, bardziej was dopa będzie bolała

  10. Powrót do góry    #593
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Spokojnie z tym biciem po dupsku byków Niech podpiszą, a wtedy będziemy się napinać jak bycze jaj

    Co do podpisania umowy to ja do końca nie wierzę ani Nickiemu, ani Vaculikowi
    Tylko Falubaz

  11. Powrót do góry    #594
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mario
    U Nas już sami młodzieżowcy to gwarancja większych emocji na dystansie aniżeli cała Wasza drużyna razem wzięta
    Co tam u Was, phi.
    Szabel u nas dostatek, szlachta na koń wsiędzie, my z synowcem na czele... i jakoś to będzie.
    Co do 5 seniorów x 10 punktów, to o ile mnie pamięć nie myli, mieliśmy całkiem niedawno, ktoś zapomniał jak to leciało? Owszem, RZ przeszliśmy jak burza po grzbietach rywali, ale dalej tylko gorzej, pokazali nam miejsce w szeregu. Pomijam, że tamta"5" była teoretycznie nieco silniejsza, niż prognozowana na rok przyszły. Przydałby się jakiś talent na juniorce do tych "gwiazd", ale jak się nie ma co się lubi... .

  12. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Pisze to człowiek, który w połowie sezonu dalej wszystkim rozrysowywał jak to Falubaz wejdzie do czwórki.
    Przypomnieć ci sezon jak mieliście walczyć w finale, a skończyło się na 7 miejscu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    adamski89 (18-10-2018)

  14. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przypomnieć ci sezon jak mieliście walczyć w finale, a skończyło się na 7 miejscu ?
    Co ma piernik do wiatraka? Szanse na 7 miejsce za rok są równe dla Unii i dla Falubazu, tak samo było w tym roku - wszystko weryfikuje tor, modern speedway nie zna litości.

    Zadałeś głupie pytanie o powody, dla których Unia miałaby zlać Falubaz, a sam dobrze wiesz że trochę się ich znajdzie. Co najmniej tyle samo, co na zlanie Unii przez Falubaz.

    Sam bardzo często bronisz oblężonej twierdzy przeciwko wszystkim, ale jak ktoś ma inne zdanie to jest ono nagle błędne, nieuprawnione, nieuargumentowane i nie do obrony, nawet jeśli jest to zdanie bardziej prawdopodobne i mniej kontrowersyjne.

  15. Powrót do góry    #597
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Co ma piernik do wiatraka? Szanse na 7 miejsce za rok są równe dla Unii i dla Falubazu, tak samo było w tym roku - wszystko weryfikuje tor, modern speedway nie zna litości.

    Zadałeś głupie pytanie o powody, dla których Unia miałaby zlać Falubaz, a sam dobrze wiesz że trochę się ich znajdzie. Co najmniej tyle samo, co na zlanie Unii przez Falubaz.

    Sam bardzo często bronisz oblężonej twierdzy przeciwko wszystkim, ale jak ktoś ma inne zdanie to jest ono nagle błędne, nieuprawnione, nieuargumentowane i nie do obrony, nawet jeśli jest to zdanie bardziej prawdopodobne i mniej kontrowersyjne.
    Tępyś i głupiś kolego.

    Zadałem pytanie tylko z ciekawości co odpowie adwersarz. A ty, z pianą na pysku, pyerdolisz coś bez sensu. I nigdzie nie twierdziłem, ze stanowisko autora jest błędne czy nieuprawnione. Co najwyżej życzeniowe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #598
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tępyś i głupiś kolego.

    Zadałem pytanie tylko z ciekawości co odpowie adwersarz. A ty, z pianą na pysku, pyerdolisz coś bez sensu. I nigdzie nie twierdziłem, ze stanowisko autora jest błędne czy nieuprawnione. Co najwyżej życzeniowe.
    Zaraz, zaraz... Kto w tej rozmowie ma pianę na pysku? Z tego co pamiętam to ja nie zacząłem Cię obrażać.

  17. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Ja szybko barażysta staje się faworytem.
    To jest możliwe tylko w najbardziej betonowej lidze świata i tylko w kraju nad wisłą.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 16-10-2018 o 23:18
    UNSCARED

  18. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Zaraz, zaraz... Kto w tej rozmowie ma pianę na pysku? Z tego co pamiętam to ja nie zacząłem Cię obrażać.
    No ty, aż pociekła z mojego monitora.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #601
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ty, aż pociekła z mojego monitora.
    Mariusz, serio? Ja nie nazwałem Cię "tępym i głupim" i nie pisałem że "pyerdolisz bez sensu".

  20. Powrót do góry    #602
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Ja szybko barażysta staje się faworytem.
    To jest możliwe tylko w najbardziej betonowej lidze świata i tylko w kraju nad wisłą.
    Będę się powtarzał .Trzeba było uruchomić misje o nazwie ''wyp....my Falubaz z ligi '' to dzisiaj byście spokojnie spali .Nie zrobiliście tego i nagle okazuje się że operacja hat trick może być zagrożona

  21. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Mariusz, serio? Ja nie nazwałem Cię "tępym i głupim" i nie pisałem że "pyerdolisz bez sensu".
    No ja pisałem, ale ja pisałem bez piany ...

    Zadałem proste i grzeczne pytanie, "po czym wnosisz ?" A ty odparowałeś:

    Zadałeś głupie pytanie o powody, dla których Unia miałaby zlać Falubaz, a sam dobrze wiesz że trochę się ich znajdzie. Co najmniej tyle samo, co na zlanie Unii przez Falubaz.

    Sam bardzo często bronisz oblężonej twierdzy przeciwko wszystkim, ale jak ktoś ma inne zdanie to jest ono nagle błędne, nieuprawnione, nieuargumentowane i nie do obrony, nawet jeśli jest to zdanie bardziej prawdopodobne i mniej kontrowersyjne.
    Co to jest jak nie "piana na pysku" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #604
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Będę się powtarzał .Trzeba było uruchomić misje o nazwie ''wyp....my Falubaz z ligi '' to dzisiaj byście spokojnie spali .Nie zrobiliście tego i nagle okazuje się że operacja hat trick może być zagrożona
    Sek w tym, że My nic nie musimy, a hat trick jak się przytrafić to tylko się cieszyć. Szanse wasze widzę dopiero od 2020 gdyż na juniorce pozostanie Kubera..... Chociaż nie bunczucznie powiem Pludra i tak skopie tylki myszowatej młodzieży

  23. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    To że Falubaz będzie mieć w miarę mocnych seniorów nie znaczy że osiągnie jakiś sukces. Bez dobrych juniorów to gown# zrobią a Tonder to może buty czyscic Smektale i Kuberze, więc pozycja juniorska to ogromna przewaga nad pozostałymi drużynami w elidze.

  24. Powrót do góry    #606
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Będę się powtarzał .Trzeba było uruchomić misje o nazwie ''wyp....my Falubaz z ligi '' to dzisiaj byście spokojnie spali .Nie zrobiliście tego i nagle okazuje się że operacja hat trick może być zagrożona
    Się starali przeca


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    nie kłóćcie się chłopaki
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Pany jeszcze dobrze sezon 2018 nie skończył i kurz nie opadł, a tu już próba ustawiania tabeli na koniec sezonu 2019?

    Grubo, ale i tak przecież wiadomo, że liga ustawiona.

    Dajcie choć szanse troche żużlokom pojezdzić zanim medale rozdacie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #609
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Mariusz, serio? Ja nie nazwałem Cię "tępym i głupim" i nie pisałem że "pyerdolisz bez sensu".
    Eee tam, nie przywykłeś? Takie słowa pod piórem @Maria to wyraźna oznaka konfuzji, zabiłeś mu jakiegoś klina, wynalazłeś jakiś problem z którym nie bardzo wie jak sobie poradzić. Stąd te słowa. To raczej uznanie niż szczere wyzwiska. On tak z miłości. Do każdego, nie tylko do Ciebie, lepiej odpuścić przy braku moderatora.
    Powinniście się cieszyć z silniejszego Falubazu, w tym roku nie mieliście godnego rywala, to może w przyszłym Falubaz się postawi? Tak wygrywać jedną ręką to żadna przyjemność, będzie ciekawiej mam nadzieję.

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Ali_G (17-10-2018), Lipa_PL (17-10-2018), MarQes (17-10-2018), macropus (17-10-2018)

  29. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co tam u Was, phi.
    Szabel u nas dostatek, szlachta na koń wsiędzie, my z synowcem na czele... i jakoś to będzie.
    Co do 5 seniorów x 10 punktów, to o ile mnie pamięć nie myli, mieliśmy całkiem niedawno, ktoś zapomniał jak to leciało? Owszem, RZ przeszliśmy jak burza po grzbietach rywali, ale dalej tylko gorzej, pokazali nam miejsce w szeregu. Pomijam, że tamta"5" była teoretycznie nieco silniejsza, niż prognozowana na rok przyszły. Przydałby się jakiś talent na juniorce do tych "gwiazd", ale jak się nie ma co się lubi... .
    Pytanie dlaczego w PO było gorzej z byłą piątką?
    To jest tylko sport i wszystko może się zdarzyć a ta piątka wcale nie jest gorsza od poprzedniej.
    Dziś jednak nie postawił bym ani na Leszno ani na Zieloną,czekam na formy zawodników i ich sprzętów.

  30. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Będę się powtarzał .Trzeba było uruchomić misje o nazwie ''wyp....my Falubaz z ligi '' to dzisiaj byście spokojnie spali .Nie zrobiliście tego i nagle okazuje się że operacja hat trick może być zagrożona

    Scoti

    To, żeby nie było nudno to mam propozycje

    Kładę na stół litra dobrej łychy, że ze składem PP,MJJ,PD,NP,MV + obecni juniorzy (*WARUNEK na dzień dzisiejszy: bez żadnych wzmocnień w tej formacji) wracasz Ty ,Mario i wszyscy ,,umiłowani'' z W69 po meczu z NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYM KLUBEM ŻUŻLOWYM w Polsce z podkulonym ogonem, praktycznie zresztą jak co roku


    * jeśli dojdzie jakiś junior, to albo podtrzymam propozycje, albo ładnie napiszę, że w końcu może uda Wam się z Nami wygrać


    Dziś wbijam do ZG
    Więc o szacunek na drogach proszę
    Ostatnio edytowane przez welna ; 17-10-2018 o 08:16

  31. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    wełna a co zmieni junior? Nie ma na rynku takich co mogą rywalizować ze Smektałą i Kuberą.
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #613
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scoti

    To, żeby nie było nudno to mam propozycje

    Kładę na stół litra dobrej łychy, że ze składem PP,MJJ,PD,NP,MV + obecni juniorzy (*WARUNEK na dzień dzisiejszy: bez żadnych wzmocnień w tej formacji) wracasz Ty ,Mario i wszyscy ,,umiłowani'' z W69 po meczu z NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYM KLUBEM ŻUŻLOWYM w Polsce z podkulonym ogonem, praktycznie zresztą jak co roku


    * jeśli dojdzie jakiś junior, to albo podtrzymam propozycje, albo ładnie napiszę, że w końcu może uda Wam się z Nami wygrać


    Dziś wbijam do ZG
    Więc o szacunek na drogach proszę
    A ten mecz to gdzie, w Lesznie, Zielonej, czy dwumecz?
    Leszno silniejsze wiadomo, piątka seniorów porównywalna, ale różnice zrobią dwaj niewiele słabsi juniorzy. Unia ma praktycznie 1,5 zawodnika więcej, w dwumeczu nie ma prawie żadnych szans, nie mówiąc o meczu na byczym stadionie. Ale na mysim stadionie szansa wygranej jest, dlaczego nie? Jak pisał @grafi, żaden junior niczego nie zmieni, tylko jakieś niechciane wydarzenia mogą przewrócić układ sił.
    Ogona szarej myszki nikt nie zauważy, nawet Miki, ale z byczym co innego, będzie sterczał w górę, czy opadnie pod jaja?

  33. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    E tam. Juniorzy z Leszna są najlepsze ale też są trochę jak baby - jak dzień w porządku, to taki pojedzie, jak powieje w druga stronę to jeżdżą gorzej od Kurcza.

    Przy ewentualnych składach według obecnych doniesień, przewiduję bonus dla Unii, choć raczej z minimalną przewagą, spowodowany Skórnickim i torem w Zielonej.

  34. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A ten mecz to gdzie, w Lesznie, Zielonej, czy dwumecz?
    Leszno silniejsze wiadomo, piątka seniorów porównywalna, ale różnice zrobią dwaj niewiele słabsi juniorzy. Unia ma praktycznie 1,5 zawodnika więcej, w dwumeczu nie ma prawie żadnych szans, nie mówiąc o meczu na byczym stadionie. Ale na mysim stadionie szansa wygranej jest, dlaczego nie? Jak pisał @grafi, żaden junior niczego nie zmieni, tylko jakieś niechciane wydarzenia mogą przewrócić układ sił.
    Ogona szarej myszki nikt nie zauważy, nawet Miki, ale z byczym co innego, będzie sterczał w górę, czy opadnie pod jaja?
    Noc

    Napisałem ..... przy W69

    Na Smoku będzie na pewno trudniej Unii

    I to jest właśnie niesamowite w tych meczach , że ,,tym” bardziej leży W69, a ,,tamtym ” Smok

  35. Powrót do góry    #616
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Też słyszałem w moim monopolowym, że nasz Toromistrz jest w klubie bo to całe jego życie ale praca a raczej jej efekty pozostawiają duuuużo do życzenia. Nie wiem jak jest naprawdę ale takie pogłoski były. Nie wiem, moze dać mu kogoś do pomocy?

    Ciekawy reportaż z Rybnika ich ekipy. W 4 minucie myślałem, że ten rybnicki mechanik to Tomek Kruk Fajnie pokazana jest narada z Mrozkiem w trakcie meczu i widać też jak MJJ lubi się ze Skórą i przeżywa mecze.

    Styl filmiku trochę zrzynka z naszych łącznie z główną wadą tzn. jest pokazywana obsada jakiegoś biegu a już rezultatu tego biegu nie ma. Za chwilę jest rezultat ale już jakiegoś innego biegu. Generalnie ciężko się połapać w akcji jak ktoś nie znał wczesniej przebiegu spotkania.
    Wygląda to jakby komputer randomow sklejał różne fragmenty albo ktoś nieźle napruty

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...u-z-falubazem-

  36. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scoti

    To, żeby nie było nudno to mam propozycje

    Kładę na stół litra dobrej łychy, że ze składem PP,MJJ,PD,NP,MV + obecni juniorzy (*WARUNEK na dzień dzisiejszy: bez żadnych wzmocnień w tej formacji) wracasz Ty ,Mario i wszyscy ,,umiłowani'' z W69 po meczu z NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYM KLUBEM ŻUŻLOWYM w Polsce z podkulonym ogonem, praktycznie zresztą jak co roku


    * jeśli dojdzie jakiś junior, to albo podtrzymam propozycje, albo ładnie napiszę, że w końcu może uda Wam się z Nami wygrać


    Dziś wbijam do ZG
    Więc o szacunek na drogach proszę
    Ameryki tu nie odkryłeś, z takim składem Leszna liga jedzie o srebro, i jeżeli skład Leszna się nie zmieni, to DMP również. Nawet jakby do tego Pedersena i Vaculika Falubaz dokoptował Drabika na juniorce.
    Unia to najmocniejsza drużyna tego wieku, prawdziwy dream-team, bez absolutnie żadnej dziury w składzie. Nie ma drugiej takiej drużyny.

  37. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie składy nie zamknięte jeszcze a wy już medale rozdajecie. To jest speedway - jeden bieg, jedna kontuzja i wszystko może się przewrócić do góry nogami. Za wcześnie na jakiekolwiek wnioski.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #619
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Kedziora odchodzi z Rzeszowa... Brać go do nas. W Czewie zrobił wynik przecietnymi zawodnikami a i tor potrafił sam ogarnąc na ciągniku podobno. Jak już nie można zastąpic Adama bo robi ponoc taki fajny klimat to dac mu go do pomocy.
    To mogłoby zadziałać, jeśli by nie oczekiwać od Skóry zmysłu taktycznego a dać mu do ogarniania atmosferę, doradzanie w zębatkach, jezdzie itp. to jeszcze byłby przydatny.

  39. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Kedziora odchodzi z Rzeszowa... Brać go do nas. W Czewie zrobił wynik przecietnymi zawodnikami a i tor potrafił sam ogarnąc na ciągniku podobno. Jak już nie można zastąpic Adama bo robi ponoc taki fajny klimat to dac mu go do pomocy.
    To mogłoby zadziałać, jeśli by nie oczekiwać od Skóry zmysłu taktycznego a dać mu do ogarniania atmosferę, doradzanie w zębatkach, jezdzie itp. to jeszcze byłby przydatny.
    Zapomnij, u nas się szykuje mega hiper IQ duet Skóra-Rafi. A Kędziora pewnie pójdzie do Lublina na miejsce Darka Śledzia.

  40. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie składy nie zamknięte jeszcze a wy już medale rozdajecie. To jest speedway - jeden bieg, jedna kontuzja i wszystko może się przewrócić do góry nogami. Za wcześnie na jakiekolwiek wnioski.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A to nie okano założył już finał?

  41. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A to nie okano założył już finał?
    Nie wiem za bardzo nie chce mi się czytać jego mądrości.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (17-10-2018)

  43. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zapomnij, u nas się szykuje mega hiper IQ duet Skóra-Rafi. A Kędziora pewnie pójdzie do Lublina na miejsce Darka Śledzia.
    Srednio sobie wyobrazam wspolprace Skora -Nickus,choc jak beda zwyciestwa,to i nie bedzie sie o co szarpac.
    Jednak jak pojdzie srednio,moze iskrzyc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A to nie okano założył już finał?
    Tu bardzo łatwo przychodzi kogoś oczerniać,oskarżać tylko słowa przepraszam przy błędzie nie uświadczysz.Przy transferach każdy tu pisał o parciu na wynik i złoto.Nawet niejaki carlitos pisał swoje urojone pierdoły w temacie Zena.A klub miał i ma określony cel czy było by to z Zenem czy bez niego.Dostać się do finału żużel to nie szachy i wszystko może się wydarzyć możemy być w finale a możemy i nie być ale na złoto nikt nie liczy.Finał sprawi jedynie to że kontrakty spełniły się z założeniami.O tym pisałem

  45. Powrót do góry    #625
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    No dobra sezon 2019 omówiony chyba możemy otwierać 2020
    Tylko Falubaz

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-10-2018), marcool (19-10-2018), welna (17-10-2018)

  47. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    No dobra sezon 2019 omówiony chyba możemy otwierać 2020
    Daj nam najpierw wytrzeźwieć po tej balandze z okazji DMP 2019


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    grafi25 (17-10-2018), marcool (19-10-2018)

  49. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Taki mini wywiadzik z Zengotą, chyba uzupełniający wiedzę o jego ucieczce z Falubazu

    "Grzegorz Zengota wygrał ostatnie zawody cyklu Diamond Cup, a w nagrodę za drugie miejsce w klasyfikacji generalnej otrzymał diament o wartości 427 tysięcy złotych. "

    "Ja swój diament od razu oddałem do banku i przez najbliższych kilkanaście lat nie zamierzam go stamtąd ruszać. Traktuję go jako inwestycję dla dzieci i na pewno nie będę go sprzedawał – mówi nam Grzegorz Zengota, który ma nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się druga edycja tego turnieju."

    "– Powiem szczerze, że gdy klub zabronił mi udziału w drugiej rundzie cyklu w Motali, byłem przekonany, że nie uda mi się powalczyć o jedną z głównych nagród. "

    Kasa Misiu ! Kasa ! Gorączka złota (diamentu)

  50. Powrót do góry    #628
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za PS:

    Grzegorz Zengota wygrał ostatnie zawody cyklu Diamond Cup, a w nagrodę za drugie miejsce w klasyfikacji generalnej otrzymał diament o wartości 427 tysięcy złotych. Wszystko odbyło się w dość tajemniczych okolicznościach, bo nagrody wręczono na podium w… papierowych torbach, a po zawodach żaden z żużlowców nie chwalił się diamentami w mediach społecznościowych.

    Niektórzy zaczęli już wątpić czy żużlowcy rzeczywiście je dostali. Jak się okazuje z nagrodami wszystko jest w porządku, a zawodnicy nie chcą się nimi chwalić ze względu na bezpieczeństwo. – Ja swój diament od razu oddałem do banku i przez najbliższych kilkanaście lat nie zamierzam go stamtąd ruszać. Traktuję go jako inwestycję dla dzieci i na pewno nie będę go sprzedawał – mówi nam Grzegorz Zengota, który ma nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się druga edycja tego turnieju.
    Hmm, ciekawe to jest. Nawrocki został już niemal okrzyknięty hochsztaplerem roku a tu niby wszystko OK. Inna kwestia to ta, że gość funduje diamenty o wratosci 1 mln a nie wpłaca an czas 16 tys euro za organizację turnieju w Krsko ?

    No i też nie do końca rozumiem, czemu żaden z zawodników nie pochwalił się jednak tymi diamentami w mediach ? Przecież tu sam Nawrocki powinien o to zadbać. Przecież to idealna reklama byłaby dla niego i jego przyszłych projektów. Taki Zen, zanim schował swój diament do sejfu, mógł zrobić fotkę z tym diamentem i media mogłyby to wyeksponować. Jednym słowem zawodnicy dostali niby te diamenty, których i tak nikt nie widział.

    Sam nie wiem co o tym myśleć.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-10-2018 o 10:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #629
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za PS:



    Hmm, ciekawe to jest. Nawrocki został już niemal okrzyknięty hochsztaplerem roku a tu niby wszystko OK. Inna kwestia to ta, że gość funduje diamenty o wratosci 1 mln a nie wpłaca an czas 16 tys euro za organizację turnieju w Krsko ?

    No i też nie do końca rozumiem, czemu żaden z zawodników nie pochwalił się jednak tymi diamentami w mediach ? Przecież tu sam Nawrocki powinien o to zadbać. Przecież to idealna reklama byłaby dla niego i jego przyszłych projektów. Taki Zen, zanim schował swój diament do sejfu, mógł zrobić fotkę z tym diamentem i media mogłyby to wyeksponować. Jednym słowem zawodnicy dostali niby te diamenty, których i tak nikt nie widział.
    A tu się zgodzę.... Śmierdzi na kilometr
    Oby Zengi się faktycznie tych pieniędzy doczekał

  52. Powrót do góry    #630
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A tu się zgodzę.... Śmierdzi na kilometr
    Oby Zengi się faktycznie tych pieniędzy doczekał
    No ale sam Zen twierdzi, że dostał co miał dostać, diament (którego nikt nie widział) zaniósł do banku. I jest OK.

    Czemu się nim nie pochwalił ? Czemu nie zrobili tego Hancock czy Puk ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •