Strona 80 z 155 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,556 do 3,600 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3556
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Bronowanie prąciami ma sens . Tylko że potrzebujemy porządnej brony , a nie popieszczenie nawierzchni na 13 cm wgłąb .
    ja bym sie w ogole z tym pomyslem zgadzal, ale pod warunkiem wpisania w regulamin rowniez zjawiska przygotowania toru prąciem przez komisarzy. Ch.. mnie obchodzi, ze srednio wyjdzie 9cm. Niech poczuja odpowiedzialnosc. I potem bysmy wiedzieli, ktory z nich to kogut a ktory miekka faja, w zaleznosci czy wyszlo przyczepnie czy ubity beton.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-06-2019)

  3. Powrót do góry    #3557
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Wtedy można by mówić, że tor został dobrze sprąciowany!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  4. Powrót do góry    #3558
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Wg mnie najpierw trzeba załapać się do PO na 2/3 miejscu, a łatwo nie będzie. Czwarte po rundzie zasadniczej oznacza brak medalu.
    W zasadzie, na dzisiaj, to nie ma różnicy czy będzie 3 czy 4 miejsce po rundzie zasadniczej. Bo na ten moment i tak jesteśmy słabsi od Leszna czy Wrocka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3559
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W zasadzie, na dzisiaj, to nie ma różnicy czy będzie 3 czy 4 miejsce po rundzie zasadniczej. Bo na ten moment i tak jesteśmy słabsi od Leszna czy Wrocka.
    Jakby to napisał kto inny, spytałbyś, dlaczego tak sądzi? Przecież bonus z Wrocławiem jeszcze niewyjaśniony. Do tego, koniec RZ oznacza w praktyce nowe rozdanie. Ja tam nie popadam w rutynowe statystyki, bo już ileś razy było, że kopciuszek w PO bił faworyta, parę lat temu Leszno pogoniło w 1/2 faworyzowany Toruń (chyba w 2013). Kiedy indziej Tarnów skończył tak samo, tym razem z powodu kontuzji. Do tego dochodzą sytuacje typu walka o IMŚ, gdzie nagle np. Doyle w dupie ma Falubaz na rzecz kolejnego GP.

    Oczekuję po naszych jedynie bezproblemowego awansu do PO, bo półfinały i tak będziemy oceniać niezależnie od RZ.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Eneasz (26-06-2019)

  7. Powrót do góry    #3560
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jakby to napisał kto inny, spytałbyś, dlaczego tak sądzi? Przecież bonus z Wrocławiem jeszcze niewyjaśniony. Do tego, koniec RZ oznacza w praktyce nowe rozdanie. Ja tam nie popadam w rutynowe statystyki, bo już ileś razy było, że kopciuszek w PO bił faworyta, parę lat temu Leszno pogoniło w 1/2 faworyzowany Toruń (chyba w 2013). Kiedy indziej Tarnów skończył tak samo, tym razem z powodu kontuzji. Do tego dochodzą sytuacje typu walka o IMŚ, gdzie nagle np. Doyle w dupie ma Falubaz na rzecz kolejnego GP.

    Oczekuję po naszych jedynie bezproblemowego awansu do PO, bo półfinały i tak będziemy oceniać niezależnie od RZ.
    Bo Wrocek ma atut własnego toru. Wjechali się w ten tor tak jak należy. Na meczu Wrocka z Czewą było to widać idealnie. Tam nawet Jamróg z Milikiem, punktują. Owszem, w RZ możemy im tego bonusa skroić, ale w PO jest nowy dwumecz. I tu już będziemy mieli wyraźnie pod górkę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #3561
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Aha, to teraz Falubaz zbudowany za grube miliony robi za kopciuszka
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #3562
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Aha, to teraz Falubaz zbudowany za grube miliony robi za kopciuszka
    Aha, a Sparta to została zbudowana za "cienkie" miliony ?

    Ty się czasami zastanawiasz co piszesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #3563
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Wtedy można by mówić, że tor został dobrze sprąciowany!
    jak najbardziej. A gdy nie bedzie mijanek lub lokalni przegraja to moznaby w 100% zgodnie z prawda powiedziec, ze zrobili tor chooyowy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #3564
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja bym sie w ogole z tym pomyslem zgadzal, ale pod warunkiem wpisania w regulamin rowniez zjawiska przygotowania toru prąciem przez komisarzy. Ch.. mnie obchodzi, ze srednio wyjdzie 9cm. Niech poczuja odpowiedzialnosc. I potem bysmy wiedzieli, ktory z nich to kogut a ktory miekka faja, w zaleznosci czy wyszlo przyczepnie czy ubity beton.
    To jest doskonały pomysł . Ile to by ułatwiło zawodnikom w odczytaniu toru . Przykładowo , komisarzem Jacek Krzyżaniak i już wiesz że 17 cm luźnej nawierzchni . Grubsza pyta , inna zębatka . Sami zawodnicy , zamiast na starcie kopać na polach startowych , ściągają kevlary i ładują fallusy w nawierzchnię . Sam czujesz ile odmoczonej ile luźnej . Frekwencja na plus , więcej bab na stadionach . Minus , mecze w tv po 23 .
    TYLKO FALUBAZ

  12. Powrót do góry    #3565
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    a co jeśli kibic też chciałby sprawdzić nawierzchnię?
    wyobrażasz sobie strażaka z 30-metrowym wężem na torze?

  13. Powrót do góry    #3566
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a co jeśli kibic też chciałby sprawdzić nawierzchnię?
    wyobrażasz sobie strażaka z 30-metrowym wężem na torze?
    To jeszcze pompa musi odpowiednio podać, bo luźnym nie zbronujesz
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  14. Powrót do góry    #3567
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    To jeszcze pompa musi odpowiednio podać, bo luźnym nie zbronujesz
    ale to nie ma problemu.
    napisz, że leszno ma lepszych juniorów i od razu ciśnienie skacze.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-06-2019), Falubaz (26-06-2019)

  16. Powrót do góry    #3568
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Już przed sezonem pisałem, ze ze względu na mocny skład znów temat toru zostanie odłożony na niewiadomy termin i może to być kłopot w przyszłości. Można sprawdzić moje posty.
    Okazało się, ze problem przyszedł szybciej niż się spodziewaliśmy.
    Jedną z przyczyn jest to, że mamy bardzo dobrych seniorów z czołówki ale nie tych najlepszych jak widać. Jakiś czas jeszcze Vaculik trzymał poziom i był na równi z takimi pewniakami jak Woffinden, Madsen, Zmarzlik, Laguta ale juz niestsety od kilku meczow nie jest.
    A gdyby dalej robil w kazdym meczu dwucyfrowke to byloby kilka duzych punktow w tabeli wiecej (przynajmniej bonus w Czewie i wygrana z Lesznem czyli z 3 pkt. na plus).

    Watpie czy ktos w klubie w ogole ma wizje co mozna by zrobic z torem. To trzeba sie na tym naprawde znac.
    Wierze jednak w prezesa Golinskiego bo widac, ze z niego jest dobry organizator a poza tym trzeba miec nadzieje, ze na PO moze przyjsc w koncu rowna i dobra forma naszych seniorow co pozwoli wygrac polfinal i zaliczyc ten sezon jako sukces. To jest tylko sport i nieraz faworyci potykali sie w finałach kosztem teoretycznie słabszego rywala.
    Skoro w Sparcie mogli poprawic forme Jamroga czy Fricke to dlaczego nasi nie maja pomoc tak samo. MJJ juz mam wrazenie sie odnalazł, Dzik potrzebuje malego przelomu, zatrybienia czegos aby wrocila forma dominatora a Pepe z Duzersem trafienia z silnikami.
    Vacul to sam nie wiem czego potrzebuje do powrotu do optymalnej formy... Czy to sprzet czy to on?

  17. Powrót do góry    #3569
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Za sport.zgora.pl: "W biegu, w którym przyjechałem drugi, wyszedłem na szeroką i potem pilnowałem raczej krawężnika, bo widziałem pana Janusza. Tak, pana, bo nie jest to mój kolega, podchodzę do takich zawodników z szacunkiem i dystansem".


    I teraz tak się zastanawiam. W pierwszej chwili pomyślałem - młody ma poukładane w głowie, świetnie. A potem - czy jednak nie jest za grzeczny do tego sportu? Tak, czy tak, trzeba się cieszyć, że po serii gwiazdeczek, które czuły się mistrzami po jednym udanym biegu, mamy kogoś z głową na karku. A przebojowość niech pokazuje na torze.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi aszotek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-06-2019), PrzemoZG (26-06-2019)

  19. Powrót do góry    #3570
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

    Mamy prawie 17 a ja ciagle nie widzę oficjalnego info o wyyebaniu Adasia.
    Panie Bieńkowski zrób nam pan te przyjemność i pogoń tego leszczyńskiego sabotazyste !


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (26-06-2019), Peter Kildemand (26-06-2019), shelve (27-06-2019)

  21. Powrót do góry    #3571
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mamy prawie 17 a ja ciagle nie widzę oficjalnego info o wyyebaniu Adasia.
    Panie Bieńkowski zrób nam pan te przyjemność i pogoń tego leszczyńskiego sabotazyste !


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    ten artykuł troche szambo i nie chodzi mi o zdanie ,, nie będę umierał za Falubaz"
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...ja-robote-najl

  22. Powrót do góry    #3572
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Adaś widzi swoją nieudolność w układaniu obsady biegów i przygotowywaniu toru. Dlaczego nie umie/nie może tego zmienić? Co jest przyczyną? Ma narzucone gdzieś "z góry" kanony?
    A z torem to kuriozum. Jak twierdzi, na treningach i zawodach nawierzchnia jest inna, w jakim celu, kto wymusza przygotowanie innej nawierzchni na trening? Nie da się na trening przygotować nawierzchni takiej, jaka jest wymagana na zawodach?
    Czekamy na wieści ze zlotu kierowniczo-trenerskiego, może coś ustalą, jakoś lepiej ułożą klocki, by budowla nie chwiała się w posadach.
    Jeszcze to dorzucę:
    https://www.youtube.com/watch?v=h_MjZTQqMv0

  23. Powrót do góry    #3573
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo Wrocek ma atut własnego toru. Wjechali się w ten tor tak jak należy. Na meczu Wrocka z Czewą było to widać idealnie. Tam nawet Jamróg z Milikiem, punktują. Owszem, w RZ możemy im tego bonusa skroić, ale w PO jest nowy dwumecz. I tu już będziemy mieli wyraźnie pod górkę.
    Mariusz to na pewno Ty ? Jak ty straciłeś wiarę to już nie wiem kto ją ma
    Tylko Falubaz

  24. Powrót do góry    #3574
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    Za sport.zgora.pl: "W biegu, w którym przyjechałem drugi, wyszedłem na szeroką i potem pilnowałem raczej krawężnika, bo widziałem pana Janusza. Tak, pana, bo nie jest to mój kolega, podchodzę do takich zawodników z szacunkiem i dystansem".


    I teraz tak się zastanawiam. W pierwszej chwili pomyślałem - młody ma poukładane w głowie, świetnie. A potem - czy jednak nie jest za grzeczny do tego sportu? Tak, czy tak, trzeba się cieszyć, że po serii gwiazdeczek, które czuły się mistrzami po jednym udanym biegu, mamy kogoś z głową na karku. A przebojowość niech pokazuje na torze.
    Nie, jest w sam raz. Jak by był za grzeczny, to na torze odsunąłby się na bok i przepuścił Pana Janusza

    Pamiętam jak Zimny nawijał "Pan Tomek" czy inni młodzi do Pepe zwracali się "Pan Piotr".

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mariusz to na pewno Ty ? Jak ty straciłeś wiarę to już nie wiem kto ją ma
    Wiarę to ja mam zawszę. Ale nie zaszkodziłoby pomóc drużynie, jeśli jest to możliwe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #3575
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...omistrza-adama


    Z Ostafam nie zgadzałem się nigdy, do dzisiaj.
    Pisałem już o tym chyba w zeszłym sezonie, że największym problemem Falubazu jest jego toromistrz czym pan Adam W.
    Dopóki ten facet będzie odpowiedzialny za przygotowanie toru, nigdy nie będziemy go mieć jak atut!
    To problem który jest już od kilku lat i Skóra w tym akurat przypadku nie jest niczemu winien.

  26. Powrót do góry    #3576
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...omistrza-adama


    Z Ostafam nie zgadzałem się nigdy, do dzisiaj.
    Pisałem już o tym chyba w zeszłym sezonie, że największym problemem Falubazu jest jego toromistrz czym pan Adam W.
    Dopóki ten facet będzie odpowiedzialny za przygotowanie toru, nigdy nie będziemy go mieć jak atut!
    To problem który jest już od kilku lat i Skóra w tym akurat przypadku nie jest niczemu winien.
    Czyżby rozwiązanie problemu z torem było aż tak proste ? Czyli co, wystarczyłoby wymienić Pana Adama na lepszy model i sprawa rozwiązana ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #3577
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ale co wy macie za problem z torem? gdyby nie ten tor w niedzielę, to byście bardziej w dupę dostali, więc chyba się sprawdza bieg juniorski by inaczej wyglądał, a Pawliczak by Kołodzieja nie przywiózł

    chyba, że jeszcze większe gó*no chcecie zrobić, no to faktycznie, toromistrza wymienić
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #3578
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ale co wy macie za problem z torem? gdyby nie ten tor w niedzielę, to byście bardziej w dupę dostali, więc chyba się sprawdza bieg juniorski by inaczej wyglądał, a Pawliczak by Kołodzieja nie przywiózł

    chyba, że jeszcze większe gó*no chcecie zrobić, no to faktycznie, toromistrza wymienić
    To nie ty połowę wątku meczowego, do spóły ze sparta mistrz, zawaliłeś narzekaniami na tor i atrakcje biegowe?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    dillinger (27-06-2019), lemur6666 (26-06-2019)

  30. Powrót do góry    #3579
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    To nie ty połowę wątku meczowego, do spóły ze sparta mistrz, zawaliłeś narzekaniami na tor i atrakcje biegowe?
    no to napisał przecież, że tylko dzięki torowi punkty porobili Pawliczak z Krakowiakiem bo nie dało się wyprzedzać
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    polewaczka (26-06-2019)

  32. Powrót do góry    #3580
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    a Pawliczak by Kołodzieja nie przywiózł
    normalnie to janek szybko opier.oliłby młodego, ale wtedy jechał pan janusz.

  33. Powrót do góry    #3581
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no to napisał przecież, że tylko dzięki torowi punkty porobili Pawliczak z Krakowiakiem bo nie dało się wyprzedzać
    No a taki Jamróg czy Milik, tez tylko dzięki torowi we Wrocku, opyerdolił Madsena ? Tam tez nie dało sie wyprzedzać ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #3582
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    "Druga rzecz jest taka, że nasz toromistrz na treningu nie robi nawierzchni dokładnie takiej, jakiej wymaga Ekstraliga, więc na meczu wygląda to trochę inaczej."

    Trochę składa to się w całość, nie raz Protasiewicz, czy cytowany Dudek odnośnie małego sensu brania udziału w treningach,narzekają na tor. Nawet Skóra nie raz mówił, że tor na zawody trochę się różnił od tego na zawodach(sezon wcześniej także) wcześniej brał to na siebie.
    Ale niech ktoś wytłumaczy jak to jest ,skoro wiedzą jak tor ma wyglądać na lidze,jakie są wymagania ,to dlaczego takiego toru nie robią na trening? Skórnicki widząc że np krawężnik jest bardziej ubity niż zewnętrzna wzrusza ramionami i mówi do zawodników że kazał zrobić lekko przyczepnie na całej szerokości toru , ale toromistrz zrobił po swojemu więc mają brać poprawkę na zawody?



    "
    Już nie raz docierały do mnie sygnały, że Skórnicki biega podenerwowany w trakcie meczu właśnie z powodu toru. Już nie raz słyszałem, że w Falubazie za dużo jest rąk do robienia toru. Najgorzej, że toromistrz Adam nie słucha menedżera Adama i mamy błędne koło"

    Dla mnie było oczywiste że to menager wydaje polecenia,jaki ma być tor ,ale ze słów Skóry wynika że toromistrz robi co chce i nikogo się nie słucha , niezłe jajca .
    Przed ostatnim meczem też nie zauważyli że pola są nie równe? tam trzeba jakieś specjalnej wiedzy dla byłego zawodnika żeby to stwierdzić i naprawić 2 godziny przed zawodami? Na treningu też tak pola wyglądały?

    Ostatnio edytowane przez szmacianek ; 27-06-2019 o 00:43

  35. Powrót do góry    #3583
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyżby rozwiązanie problemu z torem było aż tak proste ? Czyli co, wystarczyłoby wymienić Pana Adama na lepszy model i sprawa rozwiązana ?
    Tak uważam! Skoro jest to problem z którym boryka się kolejny trener, to chyba zrozumiałe kogo należy wymienić.
    Pogadaj sobie z Piotrkiem czy Patrykiem, powtórzą Ci to samo!

  36. Powrót do góry    #3584
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Ja czytając ten felieton jaki interes ma pan Warecki żeby robić inny tor na treningi a inny na zawody ?? Ja nie rozumiem tego a teraz dopiero sie zorientowali że coś nie gra

  37. Powrót do góry    #3585
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dlaczego dopiero teraz? Bo Falubaz dostał dwa liście. Stracony bonus że słabym Włókniarzem i stracone zwycięstwo z Unią. Jak były dobre wyniki to nikt się nie odzywał.

    Dlaczego w zeszłym sezonie nikt się nie odzywał? Inny skład, inne cele oraz inni głównodowodzący.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #3586
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Dlaczego dopiero teraz? Bo Falubaz dostał dwa liście. Stracony bonus że słabym Włókniarzem i stracone zwycięstwo z Unią. Jak były dobre wyniki to nikt się nie odzywał.

    Dlaczego w zeszłym sezonie nikt się nie odzywał? Inny skład, inne cele oraz inni głównodowodzący.
    Oczywiście że odzywał. Problem znany i wałkowany także tutaj od lat.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #3587
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Dlaczego dopiero teraz? Bo Falubaz dostał dwa liście. Stracony bonus że słabym Włókniarzem i stracone zwycięstwo z Unią. Jak były dobre wyniki to nikt się nie odzywał.
    Od poczatku sezonu po kazdym meczu na naszym stadionie to jest narzekanie na tor. W sumie zazwyczaj w watkach meczowych juz przed spotkaniem padaja twierdzenia, ze nasi lepiej jezdza na wyjazdach niz u siebie, bo potrzebuja 1-2 serie na odczytanie swojego toru, niekiedy i wiecej. Czasami jak np z GKM jedynie wykin trzyma w napieciu, ale widowiska poza tym zadnego.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 27-06-2019 o 08:59

  40. Powrót do góry    #3588
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Toksyczny układ. Skórze się przelało, nie dość że ma świadomość popełniania własnych błędów, to jeszcze świeci/ł oczami za toromistrza. Toromistrza, który jest niby podwładnym managera, a manager nie może nic z tym zrobić. Przecież to trwa od lat, Warecki jest złośliwy czy taki nieudolny, tor jest taki jaki "wyjdzie"? Czy nie da się zrobić nieco twardziej przy kredzie i nieco przyczepniej szerzej, by się odsypało po pierwszej serii i utworzyły ścieżki do wyprzedzania? Z geometrią nic się w tym sezonie nie zmieni, ale z nawierzchnią jak najbardziej. Skoro już SF trąbią, to może jest temat w zarządzie i będzie zmiana? A może taka pisanina jak na forum?
    Niezrozumiała sytuacja, toromistrz miesza nawierzchnią, która nie jest ani atutem, ani nie tworzy widowiska, a jeszcze zmiennością wprowadza zamęt w głowach zawodnikom. Managerowie ani go nie mogą zwolnić, ani przymusić do korzystnej dla zawodników i kibiców nawierzchni. O co chodzi w tym całym układzie?
    I kiedy może się to zmienić? A może "nie da się"?

  41. Powrót do góry    #3589
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Rozumiem że w klubie z budżetem ponad 10 milionów , wszystko zależy od widzimisię starszego pana na traktorze ? Rozumiem że Skórnicki przybywa w dniu meczu i mówi : Adam coś ty kuwa narobił ? Rozumiem że jak zdobywaliśmy mistrzostwa to Warecki nie był toromistrzem ? Na zdjęciu największy wróg Falubazu .
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    TYLKO FALUBAZ

  42. Powrót do góry    #3590
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie podoba mi się ta nagonka na Wareckiego. Ostaf w ten sposób próbuje pomóc swojemu funflowi Skórze.
    To nie Warecki jest problemem tylko nieudolny manager. Jeśli rzekomo Warecki nie słucha Skóry to co jeszcze robi w klubie ? Myślicie że Goliński miałby jakiś problem z wyyebaniem gościa ? Śmiech na sali.
    Panie Bieńkowski, nie daj się pan robić w chuya! Skórnicki się nie nadaje do tej roboty. Jeśli chce Pan złota to teraz trzeba postawić wszystko na jedną kartę i zaryzykować Czeczena.

  43. Powrót do góry    #3591
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Tez słyszałem już dawno pogłoski o tym, że podobno nasz toromistrz jest niereformowalny ale zyje tym klubem na maksa i jakby go tego pozbawić to moze chlop z tym sobie nie poradzic... Wiadomo, miejskie legendy ale coś w tym prawdy zawsze moze byc.

    Co do "problemow" w klubie to mysle, ze nasz prezes poradzi sobie z tym zarzadzaniem poprzez projekt. Tu jest kilka zagadek do rozwiązania więc i zespołów powinno być kilka.
    Projekty jak wiadomo muszą miec datę rozpoczecia, zakończenia, zadania i osoby odpowiedzialne. Jden temat to tor a inny forma/brak formy zawodników.
    Pierwszy projekt pt. naprawa nawierzchni musi być opracowany i zrealizowany przez zespół ludzi, którzy mają o tym praktyczne pojęcie. Czy tacy ludzie na ten moment w klubie są, pewniacy? Watpię. Coś tam wie p. Janas na pewno. Może warto sprowadzic wspominanego Szymkowiaka i jeszcze np. jakiegoś doświadczonego toromistrza gdzieś z Polski na małe zlecenie, konsultacje i warsztaty.
    Druga sprawa to problemy sprzetowe i z dopasowaniem naszych seniorów jak Dudek, Pepe czy Vacul? Nicki tez demonem predkosci nie jest i nadrabia rutyną. Koś rzucił pomysł z Rafałem Hajem. Biorąc pod uwagę jak zawsze miał dobrze dostrojony sprzęt Greg Hankock to wydaje się dobry plan. W Sparcie jakoś stawiają na nogi kolejno Fricke czy Jamroga, ostatnio nawet Milika. Czyli pomoc klubu mozee przyniesc wymierne efekty.
    Projekt pn. Juniorzy trwa od jakiegos czasu i efekty juz widac gołym okiem. Pawliczak radzie sobie coraz lepiej a nie odstają zbytnio Bartoch czy Osyczka. Jest osoba odpowiednia na stanowisku i ma jasno okreslone cele - p. Janas a chłopakom zapewniono nalezytą ilość jazdy i opiekę. W meczu z Lesznem pierwsi juniorzy tez zaskoczyli na plus. To moze nawet zasluga Skory czesciowo... ?

    Co do Skory to napisze tak, mam do niego wiele uwag za pewne decyzje ale uwazam, ze on ma sporo pozytywnych cech, ktore moze wniesc i wnosi do druzyny. Zna dobrze jezyki, umie wprowadzic luz, sam niedawno jezdzil i moze doradzic w kwestii sprzetu, doboru sciezek na torze itp. Moze problem nie jest w tym, ze Adam jest tu niepotrzebny ale w tym, ze jest troche nie na tym stanowisku, ma nie taki zakres zadan? Widac, ze strategia kuleje wiec powinien bardziej odpowiedac za to w czym jest dobry a do "szachow" meczowych miec pomocnika, ktory dobrze zna regulaminy, szybko analizuje program i zgłasza odpowiednie rezerwy/zmiany?

    Jak poprawimy choc jeden z dwoch tematow, ktore kuleją (tor, sprzet seniorow) to juz bedziemy w innej sytuacji bo naprawde baza do zrobienia czegos jest. Kazdy z naszych seniorow to mocne nazwisko i kazdy pokazal, ze stac go na wiele. Brakuje tego czegos, zeby zaskoczylo...

  44. Powrót do góry    #3592
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Tylko jak dobrze rozumiem problem toromistrza, zresztą znany już od przynajmniej kilku lat, jest związany z tym, że nasi nie mogą się spasować na treningu do meczu. Więc jak pan Warecki zrobi na trening tor taki, jak jest potem wymagany przez dziadów z EE na mecz, to ewentualnie nasi lepiej się dopasują i lepiej pojadą.
    Super, ale to nam kompletnie nie zmieni jakości widowiska i nie uruchomi płotu dla przykładowego Protasa.

    Moim zdaniem wyjście jest jedno. W tym sezonie rzeczywiście zmusić i przypilnować Wareckiego do przygotowania toru na treningi zgodnego z oczekiwaniami EE i może to nam da nieco lepsze wyniki. A w obecnych czasach te kilka punktów może decydować o odwróceniu wyniku dwumeczu.
    A w przerwie zimowej wymienić całkowicie nawierzchnię i przebudować tor. We Wro, jeśli dobrze kojarzę, cała przebudowa była w jakiś sposób 'pilnowana' przez EE, więc know how tej roboty powinno być dostępne.

  45. Powrót do góry    #3593
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Jak widać problem z Wareckim miał już Swist . Śwista nie ma , toromistrz jest .

    artykuł z roku 2011 :

    Warecki dobrze wspomina także pracę z zawodnikami klubu spod znaku Myszki Miki. - Przez te dziewięć lat pracowałem z wieloma zawodnikami i raczej kontakt był fajny. Najbardziej wydziwiali Zbyszek Suchecki i Piotr Świst. Ci zawsze znajdowali winnego, a to tor był inny na treningu, inny na meczu, a to silniki, a to tamto, zero zadowolenia. Ze wszystkimi staram się żyć dobrze. Chociaż wkurza mnie, jak ktoś mi w trakcie meczu biega, coś tam wymachuje, pokazuje na palcach, ile okrążeń, którą ścieżką. Niektórzy są szybsi od grzechotnika, a ja znam swoją robotę i rozumiem, co mi mówią. Zwykle jest tak, jak chcą i na czas.
    TYLKO FALUBAZ

  46. Powrót do góry    #3594
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Ze swojej piekarni (a właściwie kilku) wiem, że Pan Warecki nie do końca robi tor tak, jak życzyli sobie poprzedni trenerzy i zawodnicy. Nie znam go osobiście, ale słyszałem, że jest to typ człowieka, który zawsze wie najlepiej i za nic nie da sobie przetłumaczyć, że coś może/musi być inaczej. I po prostu robi po swojemu, bo tak będzie "lepiej".

    Co ciekawe z innego źródła słyszałem(co potwierdza się w wynikach ), że jedynym trenerem, którego się słuchał był Piotr Żyto - Panów oprócz relacji zawodowych łączyła jeszcze relacja bardzo koleżeńska, czasem do późnych godzin nocnych.

  47. Powrót do góry    #3595
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Czyli już znamy hierarchie w klubie . 1. Bieńkowski 2. Warecki 3. Goliński .
    TYLKO FALUBAZ

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Lipa_PL (27-06-2019), szmacianek (27-06-2019)

  49. Powrót do góry    #3596
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No dobra, tor może jakimś ultra atutem nie jest, ale który to niby zawodnik FZG jedzie lepiej na wyjazdach niż u siebie? Bo jakoś nie mogę znaleźć. Chyba jedynie Tonder xD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #3597
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Widzę, że teraz przyszła moda na grillowanie falubazu. Już nawet piszą na PS, że możecie nie wejść do PO, bo czeka was ciężki wyjazd do Torunia

  51. Powrót do góry    #3598
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czytam ja ostatnią stronę i mi się wierzyć nie chce, że takie paranoje występują w że niby profesjonalnym klubie.

    Żeby nie można było dojść, efektem czyjej pracy jest zyebany tor, który nikomu nie pasuje, to już luta wyższego rzędu

  52. Powrót do góry    #3599
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Widzę, że teraz przyszła moda na grillowanie falubazu. Już nawet piszą na PS, że możecie nie wejść do PO, bo czeka was ciężki wyjazd do Torunia
    Z czego szydzisz sąsiedzie Ty masz autostradę do Torunia a z Zielonej po drodze roboty drogowe, objazdy, upał 35 stopni,
    naprawdę cięzki wyjazd

  53. Powrót do góry    #3600
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    Rzeczywiście przesranka.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •