Strona 83 z 155 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,735 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3691
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario pisałem o konkretnym grajku jak Doyle. Wiadomo że z Kurtzem to inna bajka. Wszystko zależy od kasy a ta raczej będzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W odpowiedzi na jeden z Twoich poprzednich postów właśnie o kasie i ewentualnym Bieńkowskim bis napisałem w kontekście walki o wyższe cele. Bo fakt, że szkielet mocny tam jest.
    Rzeczywiście są jakieś przesłanki na $$$ u sąsiadów, a co za tym idzie, pewnie i zmiany w strukturach zarządczych?

  2. Powrót do góry    #3692
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    W odpowiedzi na jeden z Twoich poprzednich postów właśnie o kasie i ewentualnym Bieńkowskim bis napisałem w kontekście walki o wyższe cele. Bo fakt, że szkielet mocny tam jest.
    Rzeczywiście są jakieś przesłanki na $$$ u sąsiadów, a co za tym idzie, pewnie i zmiany w strukturach zarządczych?
    Podobno grupa sponsorów aż się pali, by łożyć kasę na Stal. Warunek jest jeden - Zmora out. Jako, że ten zapowiedział, że po sezonie odchodzi, to wygląda, że szansa jest.
    A Stal nawet przy utrzymaniu status quo w przyszłym roku będzie silniejsza niż w tym:
    1. jedna z najlepszych par juniorskich - Bartkowiak już będzie miał roczne doświadczenie na torach ekstraligowych i na pewno się poprawi, zaś Karczmarz w przetrzebionej konkurencji też powinien być jednym z czołowych juniorów,
    2. będzie parzysty rok, czyli prawem wielkich liczb Kasprzak będzie miał sezon 2,000 plus,
    3. rozwinąć się może też Thomsen, ale wtedy wskoczy w buty Woźniaka i temu cyfry się obniżą, więc zostanie tu status quo.

    Czy to wystarczy do walki o play-off czy medale, to będzie zależeć od przetasowań w innych drużynach.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pejotl3 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (29-06-2019), hcp (29-06-2019)

  4. Powrót do góry    #3693
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    Podobno grupa sponsorów aż się pali, by łożyć kasę na Stal. Warunek jest jeden - Zmora out. Jako, że ten zapowiedział, że po sezonie odchodzi, to wygląda, że szansa jest.
    A Stal nawet przy utrzymaniu status quo w przyszłym roku będzie silniejsza niż w tym:
    1. jedna z najlepszych par juniorskich - Bartkowiak już będzie miał roczne doświadczenie na torach ekstraligowych i na pewno się poprawi, zaś Karczmarz w przetrzebionej konkurencji też powinien być jednym z czołowych juniorów,
    2. będzie parzysty rok, czyli prawem wielkich liczb Kasprzak będzie miał sezon 2,000 plus,
    3. rozwinąć się może też Thomsen, ale wtedy wskoczy w buty Woźniaka i temu cyfry się obniżą, więc zostanie tu status quo.

    Czy to wystarczy do walki o play-off czy medale, to będzie zależeć od przetasowań w innych drużynach.
    Thx. To, że grupa sponsorów się pali słyszałem, ale umknęło mi gdzieś, że Ireneusz Maciej się zadeklarował, że odchodzi...

  5. Powrót do góry    #3694
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Coś mi się wydaje, że w doopie ci się poprzewracało.

    W 1/10 SE są trzej zawodnicy Unii Leszno, dwaj Falubazu, i po jednym ze Sparty, KST, Czewy, Gorzowa i GKM.

    W 2/10 mamy Patryka. W 3/10 mamy swoich doparowych, czyli Pepe i MJJ. W takim towarzystwie jak JHJ, KK, Lindgren, Puk, Miesąc, Smektała. Dla przykładu, KK to poziom Pepe, JHJ już jest gorszy. A ty coś marudzisz, że Pepe "musi być w składzie" ?

    Marudzisz, że Patryk zawodzi ? No pewnie, że mógłby jechać lepiej. Ale popatrz jak jadą KK, JHJ, Holder, Lindgren, Puk, Zagar, itd. To też liderzy swoich druzyn.

    Reasumując, Pepe i Patryk są nie do ruszenia. Bo nic lepszego w zamian nie dostaniemy.
    Może się tak wydaje ("w doopie się poprzewracało), ale generalnie chciałbym widzieć jeszcze w drużynie jakiegoś młodszego walczaka, typu Fricke czy Miesiąc w miejsce np. Pedersena, a z parą PP i PD to byłoby już trochę ryzykowne, jedno nieszczęście i mamy kłopoty. Tylko dziki Nicki nie podpisał i jego jedynie można zmienić. Taki np. skład: PD, PP, MV, MJJ+Berntzon+słabi juniorzy, w razie problemów zdrowotnych PD lub MV leżymy i kwiczymy. Ale nie narzekam, mnie taki skład pasuje jaki jest, co nie znaczy że nie może być lepiej.
    Jestem pierwszy który broni Dudka, ale obiektywizm każe mi pisać o nieprzewidywalności jazdy Patryka w lidze. Trudno pocieszać się postawą KK czy pokontuzyjnego JHJ, oni jadą saharyjski piach. I wolę PP niż JHJ nie mówiąc o KK, bo wolałbym już PJP Niedźwiedzia niż Cysia. Do tego Cholder, PUK czy Zagar to żadna alternatywa dla naszych rajderów, kibice ich klubów pozbyliby się tych zawodników już dawno. Jedynie staryznajomyprawiewychowanek Fredka wart jest mychy na klacie.
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    Podobno grupa sponsorów aż się pali, by łożyć kasę na Stal. Warunek jest jeden - Zmora out. Jako, że ten zapowiedział, że po sezonie odchodzi, to wygląda, że szansa jest.
    A Stal nawet przy utrzymaniu status quo w przyszłym roku będzie silniejsza niż w tym:
    1. jedna z najlepszych par juniorskich - Bartkowiak już będzie miał roczne doświadczenie na torach ekstraligowych i na pewno się poprawi, zaś Karczmarz w przetrzebionej konkurencji też powinien być jednym z czołowych juniorów,
    2. będzie parzysty rok, czyli prawem wielkich liczb Kasprzak będzie miał sezon 2,000 plus,
    3. rozwinąć się może też Thomsen, ale wtedy wskoczy w buty Woźniaka i temu cyfry się obniżą, więc zostanie tu status quo.

    Czy to wystarczy do walki o play-off czy medale, to będzie zależeć od przetasowań w innych drużynach.
    Jeśli Thomsen coraz częściej pojedzie jak w Czewie, to siła Stali wyraźnie wzrośnie, Woźniak to stabilny i solidny średniak, idealni na środkową 3-4/11-12 parę. Wystarczy chaosa Kildemanda wymienić na czołowego grajka Eligi (np.Doyle) i Stal już jest silna, z murem nie do przejścia na 15 wyścig. I z potencjałem na RT w razie "W". Ile prawdy jest w tej kolejce sponsorów, przed którymi Zmora zamyka okiennice i zakłada skoble w drzwiach? Okaże się po odejściu pana Irka, jeśli pan Irek odejdzie, bo oficjalnego potwierdzenia nie ma, to szeptane wieści tylko. Ktoś musi też spłacać zadłużenie, a jest tego niemało.

  6. Powrót do góry    #3695
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli Thomsen coraz częściej pojedzie jak w Czewie, to siła Stali wyraźnie wzrośnie, Woźniak to stabilny i solidny średniak, idealni na środkową 3-4/11-12 parę. Wystarczy chaosa Kildemanda wymienić na czołowego grajka Eligi (np.Doyle) i Stal już jest silna, z murem nie do przejścia na 15 wyścig. I z potencjałem na RT w razie "W". Ile prawdy jest w tej kolejce sponsorów, przed którymi Zmora zamyka okiennice i zakłada skoble w drzwiach? Okaże się po odejściu pana Irka, jeśli pan Irek odejdzie, bo oficjalnego potwierdzenia nie ma, to szeptane wieści tylko. Ktoś musi też spłacać zadłużenie, a jest tego niemało.
    Ano okaże się, ale mimo wszystko (nawet, gdyby to się potwierdziło) nie sądzę, żeby było ich stać np. na Doyle'a. Cały czas chyba nad Stalą wisi ten kredyt, a nie wiadomo czy nie zostanie dziura do zasypania po tym sezonie. No, ale nie mój kram Niech się gorzowianie wypowiadają.

  7. Powrót do góry    #3696
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    Ano okaże się, ale mimo wszystko (nawet, gdyby to się potwierdziło) nie sądzę, żeby było ich stać np. na Doyle'a. Cały czas chyba nad Stalą wisi ten kredyt, a nie wiadomo czy nie zostanie dziura do zasypania po tym sezonie. No, ale nie mój kram Niech się gorzowianie wypowiadają.
    Aby mieć Doyle musieliby już teraz zacząć z nim gadać. Jak Zmora odejdzie z końcem sezonu, to już będzie pozamiatane. Druga kwestia to ta, jakie tam trupy powypadają z szafy po Zmorze. A tego nikt na teraz tam nie wie. Nie wiem czy nie będa mieli problemu z zatrzymaniem obecnego składu. Przecież taki Thomsen, KK czy nawet Woźniak, nie będą czekali aż Zmora odejdzie i nowi właściciele coś im w ogóle zaproponują.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #3697
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    Ano okaże się, ale mimo wszystko (nawet, gdyby to się potwierdziło) nie sądzę, żeby było ich stać np. na Doyle'a. Cały czas chyba nad Stalą wisi ten kredyt, a nie wiadomo czy nie zostanie dziura do zasypania po tym sezonie. No, ale nie mój kram Niech się gorzowianie wypowiadają.
    Do tego nie ma już GP. Raczej po odejściu Zmory jeszcze jeden sezon na odbudowę i atak na coś więcej 2021.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #3698
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Stawiam, że Doyle trafi do Lublina lub Częstochowy. Wątpię, żeby Gorzów szalał po tym sezonie, a GKMu na niego po prostu nie stać (podobno najmniejszy budżet w elidze i nie sądzę, żeby było ich stać na wymianę Antonia na Jasona). Beniaminek przy tak wąskim rynku skazany jest automatycznie na walkę o utrzymanie, a te cztery dodatkowe mecze w play offach to konkretny zarobek. Chyba, że taki Rybnik zagwarantuje mu kontrakt życia.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  10. Powrót do góry    #3699
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Z innej strony z Adamem chyba nie jest tak źle patrząc z tej strony....
    Sorry nie popadam w samozachwyt Unii, bo w play off wszytko zaczyna się od zera. Ale na ten moment Falubaz źle nie wygląda a Adam się uczy jak nasz prezydent.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 29-06-2019 o 23:09

  11. Powrót do góry    #3700
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dawać Błażejczaka na menago. I Molkę na kiero. To będzie wielki powrót z zaświatów.

  12. Powrót do góry    #3701
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dawać Błażejczaka na menago. I Molkę na kiero. To będzie wielki powrót z zaświatów.
    I ciebie na toromistrza, doskonały triumwirat.

  13. Powrót do góry    #3702
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    I ciebie na toromistrza, doskonały triumwirat.
    Ja jestem za inteligentny na tormistrza. Ale Smoter to ogarnie.


    A tak na marginesie. Co tam słychać u pogromcy Pedersena Nickiego wielkiego Janusza Baniaka ?
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 29-06-2019 o 23:57

  14. Powrót do góry    #3703
    Początkujący Awatar ŁP1990
    Dołączył
    17-11-2018
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Może się tak wydaje ("w doopie się poprzewracało), ale generalnie chciałbym widzieć jeszcze w drużynie jakiegoś młodszego walczaka, typu Fricke czy Miesiąc w miejsce np. Pedersena, a z parą PP i PD to byłoby już trochę ryzykowne, jedno nieszczęście i mamy kłopoty. Tylko dziki Nicki nie podpisał i jego jedynie można zmienić. Taki np. skład: PD, PP, MV, MJJ+Berntzon+słabi juniorzy, w razie problemów zdrowotnych PD lub MV leżymy i kwiczymy. Ale nie narzekam, mnie taki skład pasuje jaki jest, co nie znaczy że nie może być lepiej
    Berntzon jest walecznym zawodnikiem i na dodatek ma jedną zaletę - jeździ w Gnieźnie, a tam jest przecież beton. A przecież na Elidze jest przeważnie twardo, więc pasowałby Szwed. Ja bym jednak postawił na Kułakowa. Ten chłopak robi coraz większe postępy i też dobrze radzi sobie na twardych torach (w końcu jeździ w Tarnowie, a teraz w Gnieźnie też wypadł całkiem nieźle).

    Swoją drogą - 10 lat temu Falubaz zdobył po 18 latach majstra, choć nie był faworytem. Mocniejsze składy miały takie Leszno, Czewa i Toruń. A My? Krajowych Walaska, Pepe i Dobruckiego + Skandynawowie + dobra para młodych (Zengi i Patryk). Mieliśmy zgrany zespół + atut własnego toru. To dało Nam świetne połączenie, bo każdy wiedział, jaką ma rolę w zespole i wiedział, z kim ma jechać. A teraz? Dziś jedziesz z np. Pedersenem, jutro może z Vaculem, a jeszcze przedwczoraj z Patrykiem Kompletne szaleństwo. Każdy z zawodników ma swój styl jazdy i nie można wstawiać do pary 2 o takiej samej charakterystyce zawodników.

    Ja jestem zwolennikiem zrównoważonego składu, tzn. 3 liderów + 2 "drugoliniowców" + niezła para juniorów, bo każdy ma konkretną rolę w zespole, a nie jest ciągle przerzucany.
    Jakby była taka ekipa:

    9. Vaculik
    10. Kułakow
    11. Jensen
    12. Protasiewicz
    13. Dudek
    14. Tonder/Pawliczak
    15. Krakowiak/Bartoch/Osyczka
    16. Kvech

    Nie miałbym nic przeciwko.

    PS. W PS było napisane, że niepewna jest posada tandemu z Leszna (tzn. obaj Adasiowie). Golińskiemu zarzuca się, że rzadko jest w klubie, a na dodatek ograniczył akredytacje, co też nie podoba się zawodnikom.
    Ostatnio edytowane przez ŁP1990 ; 30-06-2019 o 01:50

  15. Powrót do góry    #3704
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Poważnie Kułakov > Pedersen ?

    Kvech ma kontrakt w Lesznie. Wieloletni.


    A na Olly'ego to nikt w ZG nawet nie spojrzy.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 30-06-2019 o 01:58

  16. Powrót do góry    #3705
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta

    Kvech ma kontrakt w Lesznie. Wieloletni.


    .
    A to ciekawe?!

  17. Powrót do góry    #3706
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez ŁP1990 Zobacz posta

    Ja jestem zwolennikiem zrównoważonego składu, tzn. 3 liderów + 2 "drugoliniowców" + niezła para juniorów, bo każdy ma konkretną rolę w zespole, a nie jest ciągle przerzucany.
    Jakby była taka ekipa:

    9. Vaculik
    10. Kułakow
    11. Jensen
    12. Protasiewicz
    13. Dudek
    14. Tonder/Pawliczak
    15. Krakowiak/Bartoch/Osyczka
    16. Kvech

    Nie miałbym nic przeciwko.
    Ani ja. Podoba mi się taka drużyna.

    PS. W PS było napisane, że niepewna jest posada tandemu z Leszna (tzn. obaj Adasiowie). Golińskiemu zarzuca się, że rzadko jest w klubie, a na dodatek ograniczył akredytacje, co też nie podoba się zawodnikom.
    Owszem, wiocha totalna. Kazali np. Honoracie płacić za wejście na vipowską (bodaj 500 zł za mecz). Podobnie gdy jakiś sponsor chciał gościa zaprosić na mecz.
    Bienkowski wysłał jakąś rewizor do klubu i nie zdziwię się jak poleci cały zaciąg leszczyński.
    Tak że dzisiaj Forza Motor Lublin!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-06-2019)

  19. Powrót do góry    #3707
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Poważnie Kułakov > Pedersen ?

    Kvech ma kontrakt w Lesznie. Wieloletni.


    A na Olly'ego to nikt w ZG nawet nie spojrzy.
    Po pierwsze to Kvech nie ma kontraktu w Lesznie. A po drugie biorac Berntzona na pierwszy sezon do druzyny walczacej o zloto tylko zrobi mu sie krzywde.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #3708
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Po pierwsze to Kvech nie ma kontraktu w Lesznie. A po drugie biorac Berntzona na pierwszy sezon do druzyny walczacej o zloto tylko zrobi mu sie krzywde.
    Bertzon przed wszystkim musi poprawić starty na elige. I jeśli chce próbować to tylko u beniaminka.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-06-2019)

  22. Powrót do góry    #3709
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ani ja. Podoba mi się taka drużyna.



    Owszem, wiocha totalna. Kazali np. Honoracie płacić za wejście na vipowską (bodaj 500 zł za mecz). Podobnie gdy jakiś sponsor chciał gościa zaprosić na mecz.
    Bienkowski wysłał jakąś rewizor do klubu i nie zdziwię się jak poleci cały zaciąg leszczyński.
    Tak że dzisiaj Forza Motor Lublin!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Że co ? Matka jednego z liderów (na dodatek wychowanka klubu) ma płacić za miejsce na trybunie VIP ? Nieźle kogoś tam pogięło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3710
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Poważnie Kułakov > Pedersen ?

    Kvech ma kontrakt w Lesznie. Wieloletni.


    A na Olly'ego to nikt w ZG nawet nie spojrzy.
    Chlupac ma kontrakt wieloletni.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-06-2019), PrzemoZG (30-06-2019)

  25. Powrót do góry    #3711
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że co ? Matka jednego z liderów (na dodatek wychowanka klubu) ma płacić za miejsce na trybunie VIP ? Nieźle kogoś tam pogięło.
    Dziewczynie Patryka też zresztą. Słoma z butów i tyle.

  26. Powrót do góry    #3712
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dziewczynie Patryka też zresztą. Słoma z butów i tyle.
    Powinni mieć tam ustalone jakieś zasady, że np. na zawodnika przypadają powiedzmy 2-3 miejsca na trybunie VIP. Jak któryś potrzebuje więcej miejsc to uzgadnia to i odpłatność indywidualnie z klubem. Inaczej to wychodzi potem siara.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #3713
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Powinni mieć tam ustalone jakieś zasady, że np. na zawodnika przypadają powiedzmy 2-3 miejsca na trybunie VIP. Jak któryś potrzebuje więcej miejsc to uzgadnia to i odpłatność indywidualnie z klubem. Inaczej to wychodzi potem siara.
    No to ustalili - kto zapłacił ten wchodzi.
    Honorata na Lesznie siedziała po drugiej stronie stadionu przy starcie. Zresztą wcale się jej nie dziwie, bo tam widać najlepiej a nie na tej chuywej loży.

  28. Powrót do góry    #3714
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra Panowie, nie wiemy jakie są szczególy tej sprawy. Ile klub dał zawodnikom miejsc na VIP itd. Było o mamie, za chwilę o dziewczynie, zaraz się okaże że nie wpuścili dziadka i brata. Zawodnicy też nie zarabiają małych pieniędzy na klubie, dostają za wszystko, dojazdy, punkty, ryczałty, podpis itd. Oczywiscie, ze te 2-3 miejsca powinni miec na VIP ale jak chcą zapraszać wycieczki całej rodziny, znajomych itd. to niech im wykupią, chyba ich stać. Poza tym czy ich bliscy i znajomi muszą oglądać ich z trybuny VIP? Nie znamy szczegolow wiec lepeij na razie wstrzymavc sie z komentarzami.
    Zreszta mysle, ze to sa problemy akurat 5-rzedowe jak nie mniej znaczace

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Falubaz (30-06-2019)

  30. Powrót do góry    #3715
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Trochę tak, trochę nie .
    Masz rację 2,3 miejsca powinny być z tzw. urzędu, a z tego co piszą koledzy nie ma.
    Miałem do tej pory o Golińskim w miarę pozytywną opinię. Wiadomo, najemnik Bieńkowskiego, ale wydawało się, że z głową w odpowiednim miejscu. Takie akcje nakazują patrzeć trochę inaczej.

  31. Powrót do góry    #3716
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Serio? Gadacie o tym, czy szwagier kuzyna dziewczyny brata Dudka musiał zapłacić za trybunę VIP i catering, a nie ma wątku meczowego?

  32. Powrót do góry    #3717
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Po pierwsze to Kvech nie ma kontraktu w Lesznie. A po drugie biorac Berntzona na pierwszy sezon do druzyny walczacej o zloto tylko zrobi mu sie krzywde.

    Ja bym jeszcze pamiętał, że kontrakt u nas ma Mads Hansen, który całkiem solidnie się rozwija, ma dobre wyniki tam gdzie już startuje i pod 8/16 byłby równie ciekawą opcją jak wspomniany Czech. Szkoda, że w Opolu dano mu tylko raz szansę. Pojechał z Krosnem i zrobił 6 pkt w 4 biegach.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PrzemoZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-06-2019)

  34. Powrót do góry    #3718
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Na przyszły sezon zostawić ten sam skład (Unia i Sparta przez zakończenie wieku juniora Smektały i Drabika będą słabsze) i ewentualnie postarać się o zakontraktowanie obiecującego młodzieżowca. Na tę chwilę te kryteria spełnia urodzony w 2002 roku Karol Żupiński z Gdańska. Choć pewnie niełatwo będzie go stamtąd wyrwać.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  35. Powrót do góry    #3719
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No zostawienie tego składu wobec miezrii zawodnikow na rynku nie jest zlym pomyslem, wtedy tylko ogarnac troche tor i juz.
    Ale juniorke bym zostawil. Pawliczak i Osyczka pokazuja, ze w juniorskich imptreazch dogonili juz i walcza jak rowni z faworyzowanymi (nie w sensie traktowania przez kogokolowiek tylko przedsezonowych naszych prognoz) Tonderem i Krakowiakiem.
    W tym wieku to czy Zupinski czy Osyczka lub Bartoch, kazdy z nich moze wystrzelic lub zawalic forme. Nie po to chyba sie poswieca teraz czas i srodki na 2 druzyny w DMPJ i p. Janasa aby nie puszczac Bartocha, Osyczki czy Ragusa juz niebawem w lidze, albo innych mlodych.

  36. Powrót do góry    #3720
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Nasi juniorzy w MDMP

    M B Pkt Bn Śb
    Zielona Góra I
    Norbert Krakowiak 1999 12 48 98 15 2,354
    Damian Pawliczak 1999 12 48 92 14 2,208
    Mateusz Tonder 1999 12 48 90 13 2,146
    Nile Tufft 2001 1 1 0 0,000
    Zielona Góra II
    Jakub Osyczka 2000 9 36 78 3 2,250
    Nikodem Bartoch 2001 12 48 91 3 1,958
    Fabian Ragus 2003 8 29 27 6 1,138
    Damian Boduch 2000 7 22 22 2 1,091
    Nile Tufft 2001 5 12 9 2 0,917

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Eneasz (30-06-2019), PrzemoZG (30-06-2019), shelve (30-06-2019)

  38. Powrót do góry    #3721
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No czyli Osyczka ma lepsza srednia niz Tonder a Bartochowi nie wiele brakuje.
    Oczywiscie mi nie chodzilo nawet o srednie ale o to, ze potrafia raz po raz wygrac ci nasi nizej notowani z tymi podobno duzo lepszymi wiec nie ma juz zadnej przepasci.

  39. Powrót do góry    #3722
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Bartoch regularnie wygrywa biegi juniorskie w Pile. Wiem, że to II liga i pewnie pozostali też by wygrywali, ale rocznik Bartocha jest o wiele bardziej obiecujący.

    Nie widziałem na oczy Ragusa, ale z punktów wygląda nieźle. Ma 16 lat. Powinni go jak Bartocha gdzieś wypożyczyć, niech się tłucze jak młode leszczyniaki (Szlauderbach, Pludra) w II lidze.

  40. Powrót do góry    #3723
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Wlasnie o tym mowie, zadnych Zupinskich i innych wynalazkow o poziomie ligowym tez nie gwarantujacym niczego. Kiedy nie bylo w klubie pracy z mlodzieza to pewnie, ze nie bylo co wstawiac kogos na sile do skladu ale teraz jak sie szkoli to chyba po to aby byly tego owoce?

  41. Powrót do góry    #3724
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Szkoda tylko, że większość z nich niedługo będzie seniorami i trochę za późno zaczęli jechać "do przodu". Co nie zmienia faktu, że praca Janasa ze szkółką daje wymierne efekty. Postęp jest widoczny gołym okiem. Najważniejsze, że młodzi mają sporo startów. Ragus dopiero zdał licencję i już często jeździ w zawodach. Kiedyś tacy zawodnicy po zdaniu licencji znikali i nie wiadomo było co się z nimi dzieje. Jeżeli w następnych latach nic się nie zmieni i plan szkoleniowy będzie nadal konsekwentnie kontynuowany, to kwestią czasu będzie wyszkolenie dobrego, ligowego juniora.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  42. Powrót do góry    #3725
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Całą ta grupa kilku naszych juniorów, na razie jedzie na podobnym poziomie, z tym że Tonderowi już chyba można podziękować za jazdę w 1 drużynie. Chłopak ma już paroletni staż Eligowy i nic a nic nie widać tego, młodsi prezentują się podobnie. Jeśli Janas potrafi trafnie ocenić predyspozycje, to powinien naciskać na konkretne nazwiska w składzie. A jeśli jest to zbyt trudne, to po prostu powinni jechać najmłodsi z tej grupy, bo co innego. A reszta niech jeździ w niższych ligach na wypożyczeniu, albo jako goście. W każdym razie, idzie ku lepszemu, drgnęło, to widać i oby tak dalej.
    PS
    Założy ktoś wątek meczowy, czy będziemy pisać w temacie zbiorczym, Lubelaki widać nie mają zamiaru. Może @Mariusz, z nim zawsze łatwiej wygrać.

  43. Powrót do góry    #3726
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Kasprzak w Falubazie
    mój boże, to może jeszcze zmieńcie nazwę na Stal Gorzów;
    mam nadzieję że ten żużlok NIGDY nie będzie jeździł z Mychą na piersi;
    mówię Wam że Doyle tu wróci

  44. Powrót do góry    #3727
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dziewczynie Patryka też zresztą. Słoma z butów i tyle.
    Znaczy się - będziemy mistrzami Za Morawskiego też wszyscy musieli płacić

  45. Powrót do góry    #3728
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Znaczy się - będziemy mistrzami Za Morawskiego też wszyscy musieli płacić
    Wszystkie loszki Larsa też ? !

  46. Powrót do góry    #3729
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Znaczy się - będziemy mistrzami Za Morawskiego też wszyscy musieli płacić
    Jeno loży nie było, nie licząc tej pożal się Boże vipowskiej pod wieżyczką sędziego. Chociaż człowiek nigdy tak blisko startu nie siedział jak właśnie tam

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wszystkie loszki Larsa też ? !

    No jasne, jakby wszystkie miały wchodzić za free to Morawski zbankrutowałby już w 1991

    PS - ktoś coś słyszał co tam u Larsa ?

  47. Powrót do góry    #3730
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jeno loży nie było, nie licząc tej pożal się Boże vipowskiej pod wieżyczką sędziego. Chociaż człowiek nigdy tak blisko startu nie siedział jak właśnie tam




    No jasne, jakby wszystkie miały wchodzić za free to Morawski zbankrutowałby już w 1991

    PS - ktoś coś słyszał co tam u Larsa ?
    Pamiętam Larsa i dżimiego Nilsena miałem 8 lat jak pojechalem na pamietny mecz z rodzicami...do Lublina i ten remis 45;45 i te krzyki lubelskich kibiców przez bramę chyba na Jarka Szymkowiaka.Jest to gdzieś chyba na jutubie.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz7 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (30-06-2019), Peter Kildemand (30-06-2019)

  49. Powrót do góry    #3731
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Pamiętam Larsa i dżimiego Nilsena miałem 8 lat jak pojechalem na pamietny mecz z rodzicami...do Lublina i ten remis 45;45 i te krzyki lubelskich kibiców przez bramę chyba na Jarka Szymkowiaka.Jest to gdzieś chyba na jutubie.
    Szacun! Morawski urządził wtedy słuchowisko na W69. Przylazło chyba z 4 tys. luda żeby ... słuchać audycji radiowej, jak to złe lubelaki wyzywały Huszczę od bandytów aż pan Andrzej się prawie popłakał

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz7 (30-06-2019)

  51. Powrót do góry    #3732
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Lars Gunnestad to był pierwszy zawodnik jakiego widziałem w życiu, który jechał na jednym kole jedną ręką, a druga pozdrawiał kibiców całą prostą.

  52. Powrót do góry    #3733
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Lars był jedyny w swoim rodzaju. Wyglądał trochę jak młody Radek Majdan (wyguglujcie sobie młodego Radzia - wyglądał jak Lars Robiłem im wtedy wszystkim zdjęcia - i Lars jak tylko widział aparat, to od razu szczerzył zęby w takim wystudiowanym "uśmiechu nr 8". Reszta to raczej olewała. Myślę, że w dobie instagrama Lars by był naprawdę Gwiazdą... No i pamiętam te nasze laski, jak piszczały zbiorowo na jego widok: Laaaars!!! Dziś to już są szacowne matrony, więc bez nazwisk lepiej Nie wiem, co dzisiaj z Larsem, ale podejrzewam, że mógł się w końcu zabzykać na śmierć...

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Lars Gunnestad to był pierwszy zawodnik jakiego widziałem w życiu, który jechał na jednym kole jedną ręką, a druga pozdrawiał kibiców całą prostą.
    On nie pozdrawiał kibiców. On szybko oceniał, która ładna - i tylko do niej machał

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-06-2019)

  54. Powrót do góry    #3734
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szacun! Morawski urządził wtedy słuchowisko na W69. Przylazło chyba z 4 tys. luda żeby ... słuchać audycji radiowej, jak to złe lubelaki wyzywały Huszczę od bandytów aż pan Andrzej się prawie popłakał
    Słuchajcie, pamiętacie taką gazetkę która przedstawiała drużyny w tamtym roku.To był chyba ten rok 1991,pamiętam na pierwszej stronie była chyba nasza ekipa,a pod nią Lublin właśnie.Adams,Mordel,śledź,Kępa,Muszyński,Ha ns.....Pamiętam jeszcze z tej gazetki STAL Vrsta Rzeszów,na biało kombinezony i Stachyra bokiem siedział i Laszlo Bodi z Krosna Gorzów mial Bohumila Brhela i....?Antal Kosco ?

  55. Powrót do góry    #3735
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Lars był jedyny w swoim rodzaju. Wyglądał trochę jak młody Radek Majdan (wyguglujcie sobie młodego Radzia - wyglądał jak Lars Robiłem im wtedy wszystkim zdjęcia - i Lars jak tylko widział aparat, to od razu szczerzył zęby w takim wystudiowanym "uśmiechu nr 8". Reszta to raczej olewała. Myślę, że w dobie instagrama Lars by był naprawdę Gwiazdą... No i pamiętam te nasze laski, jak piszczały zbiorowo na jego widok: Laaaars!!! Dziś to już są szacowne matrony, więc bez nazwisk lepiej Nie wiem, co dzisiaj z Larsem, ale podejrzewam, że mógł się w końcu zabzykać na śmierć...
    Nie to młody Radek Majdan wyglądał jak Lars !

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Słuchajcie, pamiętacie taką gazetkę która przedstawiała drużyny w tamtym roku.To był chyba ten rok 1991,pamiętam na pierwszej stronie była chyba nasza ekipa,a pod nią Lublin właśnie.Adams,Mordel,śledź,Kępa,Muszyński,Ha ns.....Pamiętam jeszcze z tej gazetki STAL Vrsta Rzeszów,na biało kombinezony i Stachyra bokiem siedział i Laszlo Bodi z Krosna Gorzów mial Bohumila Brhela i....?Antal Kosco ?
    Pamiętam, ale ten remis to był w 1992. W 1991 to dostaliśmy tam koszmarny oklep. 61-29 i straciliśmy Huszczę (złamany obojczyk).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •