Strona 23 z 155 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Rzeczywiście, liczby nie kłamią. Jakimś cudem zapamiętałem go jako zawodnika punktującego solidnie ale jednak gorzej od liderów rywali. Za dużo miewał "dwójek"
    Bo był nudny, typowy startowiec.
    Jak już mowa o naszych stranieri to trzeba tez wspomnieć o tych z czasów bidy: Svab i Ferjan. W końcu mieli spore zasługi w awansach do elipy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #992
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bo był nudny, typowy startowiec.
    Jak już mowa o naszych stranieri to trzeba tez wspomnieć o tych z czasów bidy: Svab i Ferjan. W końcu mieli spore zasługi w awansach do elipy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tego Toninia to nawet lubiłem, taki niepozorny, bez błysku niby, ale swoje robił, jak na takiego zapchajdziurę. Pamiętam jak po jakimś nieudanym meczu w Zielonej,
    nazajutrz pół dnia testował i regulował silniki pod tor, sam jeden.
    Jeszcze jego pamiętny tekst z jakiegoś wywiadu; na pytanie-czy tor przeszkodził w zdobyciu większej ilości punktów? Odpowiedział "Tor był dobry, tylko zawodnik był słaby!"

  3. Powrót do góry    #993
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    qrcze przerąbane maja w tej zielonej u nas we Wrocku chociaz można się utożsamiać z żużlowcami a u nich......jensen...pedersen......vaculik.......wsp ółczuje......

  4. Powrót do góry    #994
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez spartanin79 Zobacz posta
    qrcze przerąbane maja w tej zielonej u nas we Wrocku chociaz można się utożsamiać z żużlowcami a u nich......jensen...pedersen......vaculik.......wsp ółczuje......
    My się utożsamiamy z wychowankami - wśród samych seniorów będą to Pepe i Dudek, plus juniorzy. A jak wygląda sytuacja we Wrocławiu, proszę przypomnij?

  5. Powrót do góry    #995
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    My się utożsamiamy z wychowankami - wśród samych seniorów będą to Pepe i Dudek, plus juniorzy. A jak wygląda sytuacja we Wrocławiu, proszę przypomnij?
    Przecież mają Janosia i już mogą dąć w trąby, bo niektóre kluby nawet tego nie mają. Ale wyśmiewać się z Falubazu, który najbardziej w Elidze wychowankami stoi???Skąd taka nieuzasadniona kpina? Może ci nowi zawodnicy, zapracowali sobie w dużym stopniu na wędrowniczków-złotówkarzy, ale to wychowankowie decydują najbardziej o tożsamości drużyny. Grzesia mi szkoda, wolałbym by został + jeden z nowych za JT, cóż zarząd chciał inaczej.

  6. Powrót do góry    #996
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    k..a znowu bedzie dyskusja o wychowankach?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #997
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    A taki piękny wątek był, z wypiekami na twarzy czytałem o młodzieńczych idolach... i cyk, karta która przebija wszystko, wychowankowie. Dajcie spokój i podzielcie się jakimiś dobrymi historiami o zielonogórskich stranieri! Dzięki Wam obejrzałem sobie na YouTubie parę ładnych godzin materiału wyszukując poszczególnych zawodników w barwach Falubazu - dogrzebałem się nawet do Simona Wigga na prezentacji, świetna sprawa.

  8. Powrót do góry    #998
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    To może wróćmy. Końcówkę lat 80 pamiętam jak przez mgłę, ale już początek 90 całkiem nieźle. Lars i Jimmy to była mega petarda i są u mnie na liście top 10. Później sp. Rif, którego uwielbiałem, Billy Hamill, Chris Louis, Svab też miał coś w sobie, młody Fredka Lindgren, Nicki Pedersen czy Greg Hancock. Mieliśmy sporo fajnych zagranicznych, ale chyba najbliżej memu sercu była Tatarska Strzała. Płakałem kilka dni, gdy dowiedziałem się o jego tragicznym wypadku.. Piękne czasy i moje dzieciństwo, gdy żużel był nr 1. Nawet szkołę wybrałem na Wrocławskiej, żeby bliżej mieć na treningi..
    Jeśli idzie o Polaków to wiadomo, Huszcza, sp. Kurmanski, S.Dudek, P.Dudek, Protasiewicz, Walasek, Szymkowiak, sp. Zarzecki.. Szmat czasu i cudowne wspomnienia.

  9. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No to jak już wspominamy czasy Morawskiego to taka ciekawostka - Gunnestad był brany jako rezerwowy senior. W klubie plan był taki że nasz duet stranieri miał się opierać na Nilsenie (uznana gwiazda i najdroższy kontrakt) oraz na Connym Ivarssonie. Drugim rezerwowym był młodszy z braci Ivarsson - Claes.
    Tyle że w praktyce Ivarssonowie byli ciency jak sik pająka, położyli nam mecz w Lublinie (pogrom 61-29) i Bydgoszczy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #1000
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Tak jak by co. Oficjalnie:Norbert Krakowiak w Falubazie !

  11. Powrót do góry    #1001
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    To jak wspominamy (a przy okazji pozostając w temacie wychowanków ), moje osobiste wspomnienie z Rafałem. Bardzo błahe, ale pokazujące, jakim był człowiekiem i jak przyjaźnie nastawiony był do fanów. Jako knypek z gimnazjum, kilka dni przed tym tragicznym 30 maja 2004 roku, szedłem w szaliku na stadion, by pooglądać trening. Z parkingu na ulicę wyjeżdżał busem Rafał. W pewnym momencie pomachał w moją stronę. Aż się obejrzałem, z ciekawości, komu macha. Nikogo innego w pobliżu nie było. Dotarło do mnie, że machał do mnie. Byłem w szoku - utytułowany już żużlowiec pierwszy pozdrawia nieznanego mu kibica, nastoletniego knypka, tylko dlatego, że ten w szaliku przyszedł na trening? Taki właśnie był Rafał. Oczywiście, każdy z nas ma z nim takie wspomnienia. Inni bliższe. A dla mnie ten pozytywny akcent to ostatni raz, kiedy widziałem Rafała.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aszotek za jego przydatny post!

    szmacianek (09-11-2018)

  13. Powrót do góry    #1002
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    To jak wspominamy (a przy okazji pozostając w temacie wychowanków ), moje osobiste wspomnienie z Rafałem. Bardzo błahe, ale pokazujące, jakim był człowiekiem i jak przyjaźnie nastawiony był do fanów. Jako knypek z gimnazjum, kilka dni przed tym tragicznym 30 maja 2004 roku, szedłem w szaliku na stadion, by pooglądać trening. Z parkingu na ulicę wyjeżdżał busem Rafał. W pewnym momencie pomachał w moją stronę. Aż się obejrzałem, z ciekawości, komu macha. Nikogo innego w pobliżu nie było. Dotarło do mnie, że machał do mnie. Byłem w szoku - utytułowany już żużlowiec pierwszy pozdrawia nieznanego mu kibica, nastoletniego knypka, tylko dlatego, że ten w szaliku przyszedł na trening? Taki właśnie był Rafał. Oczywiście, każdy z nas ma z nim takie wspomnienia. Inni bliższe. A dla mnie ten pozytywny akcent to ostatni raz, kiedy widziałem Rafała.
    Rok 2003 ,turniej Piasta we Wrocławiu .Stoimy sobie przy miejscu gdzie zawodnicy parkują busy , jakaś godzina do rozpoczęcia zawodów i dopiero wjeżdża do parkingu bus Rafała.Jakiś gość pogania chłopaka że szybko musi się stawić u organizatora aby załatwić formalności a Rafał olewa typa mówiąc że kibice są najważniejsi i idzie pod płot gdzie stoi masa ludzi i daje autografy .Taki był Rafał ,fani zawsze byli na pierwszym miejscu

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    thengel (13-11-2018)

  15. Powrót do góry    #1003
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No to ja też .
    Czerwiec 2002 mecz Kolejarz Opole - Falubaz 43-47. Po meczu ze swoją ówczesną dziewczyną i jej siostrą stoimy sobie przy płocie otaczającym parking i nagle podchodzą Stojan z Kurmankiem i dają dziewczynom kwiatki, które dostali na prezentacji. Tak sobie bez niczego po prostu. Fajna sprawa, zupełnie normalni, sympatyczni kolesie w podobnym wieku (w zasadzie ze Stojanem jesteśmy rówieśnikami).

  16. Powrót do góry    #1004
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Jeśli idzie o Polaków to wiadomo, Huszcza, sp. Kurmanski, S.Dudek, P.Dudek, Protasiewicz, Walasek, Szymkowiak, sp. Zarzecki.. Szmat czasu i cudowne wspomnienia.
    Jak dla mnie takim złotym okresem były lata wcześniejsze, Huszcza, Olszak, Jaworek, J. i A. Krzystyniak, Pawlak, Pachulski i ta walka z Unią z Leszna o DMP.
    Te niedawne kilka lat, te medalowe, też niezłe, ale to już nie to co drużyna całkowicie zbudowana ze swoich.

  17. Powrót do góry    #1005
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    żużlowcy inni ale rywal do DMP ten sam

  18. Powrót do góry    #1006
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Dla mnie najważniejsze wydarzenie żużlowe to koniec lat siedemdziesiątych . Niestety nie pamiętam od którego zawodnika ( najprawdopodobniej był to Alfred Krzystyniak ) w parkingu dostałem okulary , takie na gumce od majtek , plastikowe . Było parę przygód niektóre naprawdę fajne , gdyby powstał wątek " wspomnień czar" byłoby ciekawie .
    TYLKO FALUBAZ

  19. Powrót do góry    #1007
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    A ja pamiętam jak byliśmy kiedyś na wyjeździe w Rawiczu. Kurmanek zaliczył upadek, przez pewien czas się nie podnosił tak więc wyjechała karetka... Nysa Rafał jak ją zobaczył od razu się podniósł.

    Jeśli chodzi o transfery to nigdy nie zapomnę chyba pierwszy w historii zaciąg leszczyński ze słynnej leszczyńskiej szkoły jazdy a mianowicie postać Zbigniewa Krakowskiego! To był dopiero transfer! Jak zdobył 1 punkt w meczu to dzięki wykluczeniu, upadkowi lub defekcie innego zawodnika. Należy mu się wielki ukłon za 7 punktów na wyjeździe w Lesznie.
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  20. Powrót do góry    #1008
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ejj zielonka ile to kredytu macie jeszcze do spłacenia z zeszłego sezonu? ne wspomnę tego zaciągniętego pod koniec października.

  21. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    o nich się nie martw chyba że w kontekscie nie wejścia do PO bo o tym to mogą pomarzyć.

  22. Powrót do góry    #1010
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez Timoti25 Zobacz posta
    Ejj zielonka ile to kredytu macie jeszcze do spłacenia z zeszłego sezonu? ne wspomnę tego zaciągniętego pod koniec października.

    Falubaz to MAGIA!!!

  23. Powrót do góry    #1011
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Takie mamy czasy że zawodnicy przeskakują z klubów do klubów ale wiedzą że kluby same gwałtownie zmieniają punkt widzenia.Nie o take Polskie walczyłem ale czas było przywyknać bo nawet milicjanci już dawno zgolili wąsy.Kruczek sytuacji jest tu taki że Nicky już bardziej przypomina mi ratlerka niż dzika a Vaculik potrafi jechać pod warunkiem że mu wszystko zaskoczy bo jak nie zaskoczy to może nawet nie przeskoczyć Thorsella.Jak to już nie raz bywało to tylko papier.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  24. Powrót do góry    #1012
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Takie mamy czasy że zawodnicy przeskakują z klubów do klubów ale wiedzą że kluby same gwałtownie zmieniają punkt widzenia.Nie o take Polskie walczyłem ale czas było przywyknać bo nawet milicjanci już dawno zgolili wąsy.Kruczek sytuacji jest tu taki że Nicky już bardziej przypomina mi ratlerka niż dzika a Vaculik potrafi jechać pod warunkiem że mu wszystko zaskoczy bo jak nie zaskoczy to może nawet nie przeskoczyć Thorsella.Jak to już nie raz bywało to tylko papier.
    Oglądanie zawodów na drzewie to niszczenie drzewa a nie walka o Polskę

    Cytat Zamieszczone przez Timoti25 Zobacz posta
    Ejj zielonka ile to kredytu macie jeszcze do spłacenia z zeszłego sezonu? ne wspomnę tego zaciągniętego pod koniec października.
    To zależy bo jedni mówią że 50 milionów a inni że około 40 .Nie ma wspólnego stanowiska

  25. Powrót do góry    #1013
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Timoti25 Zobacz posta
    Ejj zielonka ile to kredytu macie jeszcze do spłacenia z zeszłego sezonu? ne wspomnę tego zaciągniętego pod koniec października.
    A kto by to jeszcze liczył

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    o nich się nie martw chyba że w kontekscie nie wejścia do PO bo o tym to mogą pomarzyć.
    O kurna, a czemuż to ?

    Znowu mamy się ekscytować walką o uniknięcie spadku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1014
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    To zależy bo jedni mówią że 50 milionów a inni że około 40 .Nie ma wspólnego stanowiska
    50? ło panie, bez kozery powiem pińćset!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    SCOT FZG (11-11-2018)

  28. Powrót do góry    #1015
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    50? ło panie, bez kozery powiem pińćset!
    A drugie pińćset mają przecież wziąć Nikodem z Vaculem, czyli po sezonie '19 będzię równy miliard
    Ech, biedni są ci wszyscy gimbohejterzy Falubazu w tegorocznym sezonie transferowym, maść na bół dupy to już z zagranicy sprowadzają, bo w polskich aptekach zabrakło

  29. Powrót do góry    #1016
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez marcool Zobacz posta
    A drugie pińćset mają przecież wziąć Nikodem z Vaculem, czyli po sezonie '19 będzię równy miliard
    Ech, biedni są ci wszyscy gimbohejterzy Falubazu w tegorocznym sezonie transferowym, maść na bół dupy to już z zagranicy sprowadzają, bo w polskich aptekach zabrakło
    Miliard na nowe to na stare będzie 10 bilionów.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  30. Powrót do góry    #1017
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Miliard na nowe to na stare będzie 10 bilionów.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Nikt o tym głośno nie mówi ale jeszcze trzeba doliczyć kasę która pod stołem idzie do Mariusza .Tego to już najwybitniejszy matematyk nie policzy

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (11-11-2018), Jacazg (11-11-2018), kapitan bomba (13-11-2018)

  32. Powrót do góry    #1018
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nikt o tym głośno nie mówi ale jeszcze trzeba doliczyć kasę która pod stołem idzie do Mariusza .Tego to już najwybitniejszy matematyk nie policzy
    Tak to właśnie ministerstwo propagandy jest największym beneficjentem całego budżetu klubu. Ale Mariusz jest warty każdych pieniędzy. Jakby Krzysztof Kononowicz miał Mariusza byłby już 7 lat prezydentem Polski, a może i nawet USA i to jednocześnie.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (11-11-2018), Kibic_2005 (11-11-2018), SCOT FZG (11-11-2018), kapitan bomba (13-11-2018)

  34. Powrót do góry    #1019
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nikt o tym głośno nie mówi ale jeszcze trzeba doliczyć kasę która pod stołem idzie do Mariusza .Tego to już najwybitniejszy matematyk nie policzy
    Eeee tam, wcale tak dużo nie biorę. Nickiego byś za to nie kupił. Co najwyżej Zena
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1020
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eeee tam, wcale tak dużo nie biorę. Nickiego byś za to nie kupił. Co najwyżej Zena
    Z kontraktem tegorocznym czy przyszłorocznym?

  36. Powrót do góry    #1021
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eeee tam, wcale tak dużo nie biorę. Nickiego byś za to nie kupił. Co najwyżej Zena
    Te cztery chałupy i jedna kamienica to za nadgodziny w robocie ???

  37. Powrót do góry    #1022
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Te cztery chałupy i jedna kamienica to za nadgodziny w robocie ???
    Jakie tam nadgodziny, odprawę emerytalną dostałem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1023
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A kto by to jeszcze liczył



    O kurna, a czemuż to ?

    Znowu mamy się ekscytować walką o uniknięcie spadku ?
    blada juniorka

  39. Powrót do góry    #1024
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    blada juniorka
    Poślem do solarium!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #1025
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Na SF piszą, że Doyle był w inetersach w ZG (BOLL) - wiem, że to już trwa od lat, że Boll sponsoruje zawodników z innych klubów, nawet z Gorzowa ale czy jednak z tym Doylem to już nie przesada po tym co odwalił?

    Jeśli chodzi o wspomnienia obco, którzy zapisali się w pamieci sentymentalnie to: Louis (choć zawsze zawodził moje oczekiwania bo nie dorastał do Adamsa, Rickardssona itd.), Svab (niesamowicie solidny i skuteczny), Stonehawer (nasze odkrycie, dzieki nam wzbil sie nawet do GP), Ferjan, Ward.

    Z krajowych to wielkie nadzieje kiedyś pokładałem w Kłopocie i Borneckim czy Mariuszu Dudku.
    Dodatkowo z innych klubów w Bartku Bardeckim, który jakby do nas przeszedł to mógł się rozwinąć na lidera bo miał mecze w Gnieźnie gdzie robił dwucyfrówki z Ekstraligowcami.

  41. Powrót do góry    #1026
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Na SF piszą, że Doyle był w inetersach w ZG (BOLL) - wiem, że to już trwa od lat, że Boll sponsoruje zawodników z innych klubów, nawet z Gorzowa ale czy jednak z tym Doylem to już nie przesada po tym co odwalił?

    Jeśli chodzi o wspomnienia obco, którzy zapisali się w pamieci sentymentalnie to: Louis (choć zawsze zawodził moje oczekiwania bo nie dorastał do Adamsa, Rickardssona itd.), Svab (niesamowicie solidny i skuteczny), Stonehawer (nasze odkrycie, dzieki nam wzbil sie nawet do GP), Ferjan, Ward.

    Z krajowych to wielkie nadzieje kiedyś pokładałem w Kłopocie i Borneckim czy Mariuszu Dudku.
    Dodatkowo z innych klubów w Bartku Bardeckim, który jakby do nas przeszedł to mógł się rozwinąć na lidera bo miał mecze w Gnieźnie gdzie robił dwucyfrówki z Ekstraligowcami.
    Kombinowałem, co mi nie pasowało z Louisem i wykombinowałem wczoraj wieczorem. Jak coś siedzi we łbie i nie daje spokoju, to albo trzeba to wyciągnąć na siłę albo spokojnie poczekać aż samo przyjdzie
    http://www.speedwayw.pl/dmp/1999/zgcz_1.htm
    W zasadzie mecz o awans do ówczesnej I ligi, całkowicie zawalony z jakimiś Nigelami Sadlerami co to dłużej niż paręnaście tygodni Polski nie powąchały. Po pierwszym biegu euforia, po każdym następnym coraz większy dół. Pamiętam, jak wqrwiony wtedy do domu wracałem.

    Svab i Stonehewer byli absolutnie zayebiści jak na no name'y. Ferjan to zdaje się wpadł do nas na rok i wygrał nam mecze w doskonale znanym sobie Rzeszowie, dzięki czemu awansowaliśmy w 2000. W tym samym roku w Rybniku wymiatał Lars

    Co do Doyle'a, dla Ciebie i wielu kibiców to gość, który zostawił Zieloną w dupie i poszedł za złotówkami dalej. Dla innych to m. in. mistrz świata i nośnik reklamy daleko poza granicami.

    Czy Bardecki pojechał dobrze w Gnieźnie dłużej niż sezon, śmiem wątpić. Inna sprawa, że gdyby był jakimś porządnym potencjałem, toby go z Wrocławia nie puścili.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 13-11-2018 o 11:30

  42. Powrót do góry    #1027
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    A z Doyl'em i Boll'em to nie było przypadkiem tak, że Boll się wqurwił, że mu Patryk do potworków spylił i wtedy dopiero 'wziął' Jasona?

  43. Powrót do góry    #1028
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No tak Sobotch, tez pamiętam ten 1999 r.
    Przyszedl Czeczen na trenera i zrobil rewolucje, podziekowal Szymkowi, Dudkowi i Krukowi a zamiast nich wzial Szymanskiego i Kowalskiego. Andrzej to jeszcze mial przeblyski i potencjal ale Kowalski to już byl strzal kula w plot typowo.

    Zaczelo sie od remisu w Opolu gdzie powinnismy byli wygrac a glownym sprawca radosci miejscowych byl... Slawek Dudek. Jak sie okazalo pozniejszy ich lider i rewelacja rozgrywek I ligi. Louis odstawal wyraznie od liderow jak Loram, ale i reszta naszych nie zachwycala jak dali sie objezdzac u siebie takim Pietrzykom, Mikolajczakom i innym z Czewy.
    Podejrzewam, ze jakbysmy zostawili Szymka, Dudka i Kruka to bysmy mieli wieksze sznase powrocic do tej ekstraligi choc z Wlokniarzem byloby to i tak bardzo trudne do wygrania. Loram i Drabik to byla para lokomotyw. Do tego Mikolajczak, Pietrzyk i Osumek jak na I lige tez solidni grajkowie.

    Najlepsze bylo, ze jak pod koniec sezonu Czeska zastapil Jader to juz nie przegral zadnego meczu i w kolejnym sezonie zrobil awans ze slabsza ekipa. Tymczasem Czecze po sezonie w jednym z wywiadow stwierdzil, ze on to by calkiem inna koncepcje zrobil druzyny i postawil na mlodychwychowankow bardziej jak Smoter Powiedzial gosc, ktory przed sezonem sie chwalil, ze top jego koncepcja byla aby wyciagnac i sprowadzic do nas perspektywicznych wg niego Szymanskiego i Rafała Kowalskiego z Piły Cały Czecze

  44. Powrót do góry    #1029
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To było najlepsze wówczas.
    Dziś jeszcze lepsze jest to, że nadal wielu uważa za Czeczena za specjalistę w swoim fachu
    Z tym Kowalskim to prawda, śmiech na sali. A Dudek jak odszedł to nagle stał się z niego kawał zawodnika

  45. Powrót do góry    #1030
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    A z Doyl'em i Boll'em to nie było przypadkiem tak, że Boll się wqurwił, że mu Patryk do potworków spylił i wtedy dopiero 'wziął' Jasona?

    Patryk byłby w potworkach dużo wcześniej, gdyby nie wpadka dopingowa, więc wątpliwe.

  46. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Przypomniałem sonie że Lis jest fanem Falubazu wiec... nie, nie bede kibicowal Magii. 15 pkt Nickiego i porazki Falbazu. miodzio

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Buszmen (13-11-2018)

  48. Powrót do góry    #1032
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Patryk byłby w potworkach dużo wcześniej, gdyby nie wpadka dopingowa, więc wątpliwe.
    Też nie myślę aby tu Patryka kwestia miała jakiekolwiek znaczenie. Boll sponsorował różnych jeźdźców z Gorzowa (Okoń, Świst, Holta) czy innych klubów jeszcze długo przed Patrykiem. Bardziej chyba dobierali sobie wg swoich kryteriów jak symaptie czy względy marketingowe niż przynależność klubowa.
    Mimo to nie byli to też nigdy zawodnicy, którzy by z Falubazem mieli stosunki na bakier. Przeciwnie - momentami mówiło się, że przyjscie jakiegos zawodnika było miedzy innymi spowodowane jego dlugoletnia wspolpraca z ta zielonogorska firma. Dlatego zdziwilo mnie, ze Doyle po takim rozstaniu dalej moze licyc na ich wsparcie.
    Ale kto wie moze jeszcze kiedys dzieki temu przekonaja go aby tu wrocil...?
    Chyba, ze chodzi tylko o osobiste sympatie i uznanie dla klasy zawodnika i jego zasiegu medialnego. Tak tez moze byc. Ostatecznie to w koncu prywatna firma i moga robic co chca bez tlumaczenia sie komukolwiek.

  49. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ale kto wie moze jeszcze kiedys dzieki temu przekonaja go aby tu wrocil...?
    Temu Pan dziękujemy i nie chodzi o to, że odszedł, ale popelinę jaka odstawił podczas półfinału z Lesznem.
    Jak dla mnie nie wybaczalne.
    Tylko Falubaz

  50. Powrót do góry    #1034
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Akurat brak Doyle'a to jedna z największych porażek poprzedniego prezesa i jestem przekonany, że gdyby wtedy rządziła obecna ekipa to Doyle zostałby w Falubazie. *****iście uniwersalny zawodnik. Waleczny, widowiskowy, skuteczny, potrafiący jechać wszędzie i wygrywać wielkie mecze.
    Ostatnio zrobiłem sobie review dyskusji pod koniec roku 2017 i sensownie pisali Eneasz, Carlitos i nawet Sobotchowi się zdarzyło. Pisali coś dla mnie również oczywistego, o tym, że za rok, czyli obecnie i tak będziemy szukać wielkich żużlowców. Była też duża ilość głosów bez sensu, że Doyle to Judasz i złotówa bo dla tych kibiców reszta jeździ za darmo, ale jak o wiele mniej ważny dla wyniku drużyny, Zengi odchodzi, to wtedy klub jest zły. Jak Doyle chciał podwyżkę to Judasz, jak Zengi chciał podwyżkę to klub zły. Myślenie Januszy fejsbuka.
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Temu Pan dziękujemy i nie chodzi o to, że odszedł, ale popelinę jaka odstawił podczas półfinału z Lesznem.
    Jak dla mnie nie wybaczalne.
    2016 PlayOff
    4. Jason Doyle - 13 (2,3,3,2,0,3) Apator-Falubaz 50:40
    11. Jason Doyle - 13 (3,2,3,2,3) Falubaz-Apator 47:43
    3. Jason Doyle - 13 (2,3,3,3,2) Sparta-Falubaz 42:48
    11. Jason Doyle - 11 (3,0,3,3,2) Falubaz-Sparta 49:41


    PlayOff 2017
    5. Jason Doyle - 7 (2,2,1,2,0,-) Unia-Falubaz 50:40
    13. Jason Doyle - 4 (1,1,2,0) Falubaz-Unia 45:45
    5. Jason Doyle - 13 (3,2,3,3,1,1) Stal-Falubaz 52:38
    11. Jason Doyle - 6 (2,0,3,1,-) Falubaz-Stal 38:52


    PlayOff 2016
    1. Patryk Dudek - 4 (t,0,2,1,1) Apator-Falubaz 50:40
    9. Patryk Dudek - 11+1 (2*,3,3,3,0) Falubaz-Apator 47:43
    1. Patryk Dudek - 8+2 (1*,3,1,2*,1) Sparta-Falubaz 42:48
    9. Patryk Dudek - 8+1 (1,2*,2,3,d) Falubaz-Sparta 49:41


    PlayOff 2017
    3. Patryk Dudek - 14 (1,2,3,3,2,3) Unia-Falubaz 50:40
    11. Patryk Dudek - 10+2 (1,2*,2,3,2*) Falubaz-Unia 45:45
    3. Patryk Dudek - 10+1 (0,d,3,2*,2,3) Stal-Falubaz 52:38
    12. Patryk Dudek - 14+1 (1*,3,1,3,3,3) Falubaz-Stal 38:52


    No właśnie. Owszem, Doyle zawalił mecz z Lesznem 2017, ale np. taki Dudek zawalił kompletnie półfinał w Toruniu 2016. W Toruniu byliśmy też bez Hampela. Wynik ciągnąl tylko Doyle i Pepe. W rewanżu znowu Pepe obniżył loty.
    Doyle był jednym z najlepszych zawodników PlayOff 2016 i wtedy autentycznie mieliśmy skład na majstra, zresztą jakby wszyscy pojechali to w 2017 również, wtedy Doyle rzeczywiście zawalił. No własnie i to wtedy, gdy Hampel pojechał świetnie oba półfinały.
    W latach 2016-2017, mieliśmy bardzo dobry skład i potencjał Mariusza na 2x DMP, ale zawsze ktoś niestety zawalił. Eh, szkoda, że nie wyszło, bo powinno być 2 x DMP
    W rundzie zasadniczej Doyle śmigał aż miło.
    Nawet jak Doyle zachował się nieprofesjonalnie to w jego przypadku biorę lekką poprawkę. W przeciwieństwie do innych zawodników z topu Doyle wszedł na najwyższy speedway od strony finansowej dopiero w wieku 30 lat.
    Podczas gdy inni dobrzy klepali dużą kasę od dawna, od wielką kasę poczuł dopiero w 2015. Zgadza się? Dlatego oceniam go trochę inaczej niż zawodnika, który rok w rok 10 lat z rzędu miał wysoki kontrakt i robi aferę z powodu 200k. Albo w Toruniu mu płacą mega kase, albo to nie jest jakaś wielka złotówa, bo jakoś nikt go stamtąd nie wyciągnął w obecnym ubogim okresie transferowym.

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    sobotch (14-11-2018), thengel (14-11-2018)

  52. Powrót do góry    #1035
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Niestety górę wzięły zakulisowe rozgrywki . Pan Bieńkowski nie stał się milionerem w ciągu ostatniego roku . Pieniądze były ale liczy się także władza, polityka , układy , seks i inne czynniki . Gdyby nie te zawirowania o których wiedzą tylko zainteresowani , byłby dzisiaj u nas wciąż Doyle i mielibyśmy ładny skład być może z Madsenem lub Lindgrenem którzy byli do wzięcia i to za dużo mniejsze pieniądze niż są warci po ostatnim sezonie . W tym roku poszło duże uderzenie i mamy najlepsze co można było zgarnąć z rynku . Problem w tym że nikt z Pedersenem i Vaculikiem jakoś falubazowo się nie utożsamia . Fajnie że są , ale pozytywnych emocji tu nie ma . Co do Zengoty to temat do zamknięcia . Szef Stelmetu na drewnie zna się jak mało kto . Skoro stwierdził że jest drogie , to odpuścił i postawił na nie tańszy , ale dużo lepszy import . To jest biznes panowie a nie sentymenty . Niestety niektórzy z was zrozumieli by to dopiero , gdyby wyłożyli z własnej kieszeni kilka ładnych baniek . Jeżeli ktoś ma problem jak to ogarnąć zapraszam do korpo na wykład , pokażę wam wykresy i tabelki . Cieszmy się więc z tego co jest , bo jeszcze niedawno staliśmy jedną nogą w grobie a drugą na skórce od banana .
    TYLKO FALUBAZ

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    sfp (16-11-2018), zigi1976 (18-11-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •