Strona 119 z 155 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,355 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5311
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Co Ty mi tu teraz bredzisz? Mieliśmy mecz w ten weekend, a Ty mi pokazujesz rozpiskę z czerwca i piszesz, że Nicki z Dudkiem by zrobili 5:1 w biegu nr 14 i to ma być dowód na to, że w tę niedzielę byłoby 48:42? Kpisz? Miałeś wykazać, że we Włókniarzu w ten weekend mogło być 48:42 z Nickim składzie. Na czym polega Twój problem, aby pokazać jak miały wyglądać biegi? Jak masz rację to byś to udowodnił.
    Co Ty mi tu teraz pokazujesz mecz z czerwca? My rozmawiamy o meczu z września. Nawet głupi przykład, że juniorzy w czerwcu zrobili jakimś cudem 4 pkt.
    Albo pokazujesz rozpiskę biegów, albo można zamknąć temat, który pewnie i tak reszty nie interesuje, tylko Ty tradycyjnie nie przyjmujesz merytorycznych argumentów.
    Oc...ujałeś ? Jakich merytorycznych argumentów ? Chciałeś symulację to masz symulację. Co mam ci ją przekopiować ze SF ? Co ma do tego fakt, iż mecz w RZ był w czerwcu ? Co z tego, że wtedy juniorzy zrobili 4 pkt jak Pepe wtedy zrobił jeden pkt. Teraz Pepe zrobił 3 pkt a juniorzy 2. Czyli wychodzi na to samo. Nasz spór dotyczy tego czy z Dzikiem w składzie byłby możliwy wynik w okolicach 48-42. Udowodniłem ci, na przykładzie meczu z RZ, że taki wynik byłby możliwy. A jak miałyby wyglądać biegi masz rozpisane na SF, nawet linka ci dałem. A co najważniejsze, ten mecz z RZ wykazał, ze z Nickim w składzie, można było przegrać nie 24 pkt a 12 pkt. A ty cos pyerdolisz, że maksymalnie drużyna by zyskała 2-3 pkt. Ochłoń chłopie bo głupoty piszesz.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Tonder poszedł w odstawke? Moim zdaniem, to Wasz najlepszy junior, co z resztą pokazał w Bydgoszczy...duży błąd Waszego menago ...
    To akurat nie błąd Skóry. Dyspozycja przyszła z góry aby puścić go na mecz do Bydzi. Tam Kanclerz ze starym Bieńkowskim odświeżyli stare znajomości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #5312
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oc...ujałeś ? Jakich merytorycznych argumentów ? Chciałeś symulację to masz symulację. Co mam ci ją przekopiować ze SF ? Co ma do tego fakt, iż mecz w RZ był w czerwcu ? Co z tego, że wtedy juniorzy zrobili 4 pkt jak Pepe wtedy zrobił jeden pkt. Teraz Pepe zrobił 3 pkt a juniorzy 2. Czyli wychodzi na to samo. Nasz spór dotyczy tego czy z Dzikiem w składzie byłby możliwy wynik w okolicach 48-42. Udowodniłem ci, na przykładzie meczu z RZ, że taki wynik byłby możliwy. A jak miałyby wyglądać biegi masz rozpisane na SF, nawet linka ci dałem. A co najważniejsze, ten mecz z RZ wykazał, ze z Nickim w składzie, można było przegrać nie 24 pkt a 12 pkt. A ty cos pyerdolisz, że maksymalnie drużyna by zyskała 2-3 pkt. Ochłoń chłopie bo głupoty piszesz.
    Przepraszam wszystkich innych forumowiczów za tę dyskusję, ale sami widzicie jak wygląda dyskusja z Mario
    Ja prdl, co za beton Ma pokazać symulację meczu z Nickim z tego weekendu i z braku laku z uporem maniaka odwołuje się do meczu z czerwca. Ku... człowieku nie chcę, abyś mi kopiował mecz z czerwca, tylko chcę abyś mi wykazał, że z Nickim było w ten weekend możliwe 48:42. Czy to taki problem dla Ciebie rozpisać biegi z tego niedzielnego meczu?
    Po wuj, masz mi kopiować biegi z czerwca? Jak tam Przedpełski zdobył 9 pkt, Madsen i Lindgren tracili punkty, a juniorzy Falubazu zdobyli 4 pkt
    Albo masz jaja i robisz rozpiskę biegów, albo kończymy temat.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    ain (17-09-2019), gotrek (17-09-2019)

  4. Powrót do góry    #5313
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przepraszam wszystkich innych forumowiczów za tę dyskusję, ale sami widzicie jak wygląda dyskusja z Mario
    Ja prdl, co za beton Ma pokazać symulację meczu z Nickim z tego weekendu i z braku laku z uporem maniaka odwołuje się do meczu z czerwca. Ku... człowieku nie chcę, abyś mi kopiował mecz z czerwca, tylko chcę abyś mi wykazał, że z Nickim było w ten weekend możliwe 48:42. Czy to taki problem dla Ciebie rozpisać biegi z tego niedzielnego meczu?
    Po wuj, masz mi kopiować biegi z czerwca? Jak tam Przedpełski zdobył 9 pkt, Madsen i Lindgren tracili punkty, a juniorzy Falubazu zdobyli 4 pkt
    Albo masz jaja i robisz rozpiskę biegów, albo kończymy temat.
    Miałem ciebie za poważnego gościa a ty jakiś skończony frustrat jesteś.

    Czy do tej twojego pustego łba dociera fakt, że nie wiesz, ja też nie wiem, jak ustawiłby Skóra drużynę z Nickim w składzie. To jak mam ci zrobić rozpiskę z wczoraj ? Pajacu, za Smołę mam go wstawić ? Skoro obaj wiemy, że najprawdopodobniej jechałby w parze z MJJ. A jeśli tak, to rozpiska z czerwca jest jak najbardziej możliwa. Ustawienia Czewy się nie zmieniły. Czyli można śmiało przyjąć, ze ustawienia obu ekip byłyby podobne, wręcz takie same jak w RZ, pomijając Tondera. A wtedy masz zrobioną symulację, rozpiskę bieg po biegu, tak jak by to mogło wyglądać. Bieg po biegu aż do 13 biegu. Gdzie przegrywaliśmy 6 pkt. I nie ma znaczenia ile pkt zrobił Madsen czy Przedpełski w czerwcu a ile wczoraj. Bo każda symulacja ma to do siebie, że przyjmie każdy wynik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5314
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Miałem ciebie za poważnego gościa a ty jakiś skończony frustrat jesteś.

    Czy do tej twojego pustego łba dociera fakt, że nie wiesz, ja też nie wiem, jak ustawiłby Skóra drużynę z Nickim w składzie. To jak mam ci zrobić rozpiskę z wczoraj ? Pajacu, za Smołę mam go wstawić ? Skoro obaj wiemy, że najprawdopodobniej jechałby w parze z MJJ. A jeśli tak, to rozpiska z czerwca jest jak najbardziej możliwa. Ustawienia Czewy się nie zmieniły. Czyli można śmiało przyjąć, ze ustawienia obu ekip byłyby podobne, wręcz takie same jak w RZ, pomijając Tondera. A wtedy masz zrobioną symulację, rozpiskę bieg po biegu, tak jak by to mogło wyglądać. Bieg po biegu aż do 13 biegu. Gdzie przegrywaliśmy 6 pkt. I nie ma znaczenia ile pkt zrobił Madsen czy Przedpełski w czerwcu a ile wczoraj. Bo każda symulacja ma to do siebie, że przyjmie każdy wynik.
    Jednak niereformowalny idiota
    Godzinę temu napisałem mu, aby zrobił mi symulację meczu i napisałem: "Możesz mieszać składem Falubazu jak chcesz. Udowodnij, że masz rację."
    Po godzinie lawirowania pisze mi: "To jak mam ci zrobić rozpiskę z wczoraj ? Pajacu, za Smołę mam go wstawić ? Skoro obaj wiemy, że najprawdopodobniej jechałby w parze z MJJ."
    Oczywiście, żadnej symulacji nie przedstawił
    Ku.. nic nie udowodnił. Beton, beton i jeszcze raz beton
    Mariusz, odstaw alko i idź do dobrego terapeuty od psychy, bo Twoje reakcje nie są normalne.
    Dobrej nocy dla reszty forumowiczów

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    gotrek (17-09-2019), lemur6666 (17-09-2019)

  7. Powrót do góry    #5315
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To akurat nie błąd Skóry. Dyspozycja przyszła z góry aby puścić go na mecz do Bydzi. Tam Kanclerz ze starym Bieńkowskim odświeżyli stare znajomości.
    Chodzi mi o cały sezon Mariusz. Postawiono na Krakowiaka, który dalej błądzi na żużlu i tutaj semen miał racje co do tego zawodnika...Tonder powinien regularnie jeździć w tym sezonie. Być może za rok, to by wyglądało dużo lepiej, niż się zapowiada...

    Btw. W sumie nie dziwię się Skórze, że robi sobie z tego kabaret, skoro ma taką decyzyjność.

  8. Powrót do góry    #5316
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No i się zaczyna...Mariusz zaprzecza zaprzeczeniu
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Powrót do góry    #5317
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Prawda jest taka, że gdyby był Nicki, to w niedzielę byłby inny mecz. Bo tutaj nawet nie chodzi o ustawienie zawodników w Falubazie, ale taki zawodnik w jednym zespole zmienia wszystko, od ustawienia drużyny w której brak tego zawodnika, przez przygotowanie toru i taktykę, aż po ustawienie drużyny przeciwnej. Nie da się niestety przewidzieć co by było gdyby... Mogło być nawet tak, że Częstochowianie wyciągnęli wnioski z meczu z RZ i porażka byłaby jeszcze bardziej dotkliwa? Być może zmiany w ustawieniu z Nickim spowodowałyby, że taktyka i przygotowanie toru nie byłoby aż tak niekorzystne dla Zielonki i wygraliby ten mecz? Tak naprawdę żadnego scenariusza nie można wykluczyć... Jeżeli na najwyższym poziomie, poza kilkoma zawodnikami na świecie, różnice są tak minimalne, że zawodnicy w biegu powtórzonym przyjeżdżają w zupełnie odwrotnej kolejności niż w biegu przerwanym, to jak można przytaczać wynik z RZ? Tak naprawdę mogę powiedzieć, że z Nickim Zielonka wygrałaby 75:15 i nikt nie mógłby mi udowodnić, że byłoby inaczej...

    Innymi słowy, po co Wy się tak spinacie o to co by było gdyby, skoro i tak nikt tego nie wie... Bo tak naprawdę gdyby powtórzyć mecz w tym samym zestawieniu, to wynik byłby inny. A biorąc pod uwagę, co pokazał przekrój całej RZ, jak chimerycznych zawodników mają oba zespoły, to nawet mógłby być odwrotny.

  10. Powrót do góry    #5318
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Symulacje raczej chore wariacie dziwne że w te bzdury wierzy jeden z drugim.
    W meczu bieg biegowi jest nie równy przykład powtórka biegu z Vaculem co na to symulacja.
    Taki zawodnik ja Dzik mógł zmienić cały mecz wystarczyłoby żeby inaczej rozgrywał pierwszy łuk co w przebiegu całego meczu miało istotne znaczenie.Jak przewidzieć że Madsen,Miedziński obieraliby te same tory jazdy z Nikim. A mogło by być tak jak było, to jest tylko gdybanie nie symulacja gówno warta.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 17-09-2019 o 08:09

  11. Powrót do góry    #5319
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Prawda jest taka, że gdyby był Nicki, to w niedzielę byłby inny mecz. Bo tutaj nawet nie chodzi o ustawienie zawodników w Falubazie, ale taki zawodnik w jednym zespole zmienia wszystko, od ustawienia drużyny w której brak tego zawodnika, przez przygotowanie toru i taktykę, aż po ustawienie drużyny przeciwnej. Nie da się niestety przewidzieć co by było gdyby... Mogło być nawet tak, że Częstochowianie wyciągnęli wnioski z meczu z RZ i porażka byłaby jeszcze bardziej dotkliwa? Być może zmiany w ustawieniu z Nickim spowodowałyby, że taktyka i przygotowanie toru nie byłoby aż tak niekorzystne dla Zielonki i wygraliby ten mecz? Tak naprawdę żadnego scenariusza nie można wykluczyć... Jeżeli na najwyższym poziomie, poza kilkoma zawodnikami na świecie, różnice są tak minimalne, że zawodnicy w biegu powtórzonym przyjeżdżają w zupełnie odwrotnej kolejności niż w biegu przerwanym, to jak można przytaczać wynik z RZ? Tak naprawdę mogę powiedzieć, że z Nickim Zielonka wygrałaby 75:15 i nikt nie mógłby mi udowodnić, że byłoby inaczej...

    Innymi słowy, po co Wy się tak spinacie o to co by było gdyby, skoro i tak nikt tego nie wie... Bo tak naprawdę gdyby powtórzyć mecz w tym samym zestawieniu, to wynik byłby inny. A biorąc pod uwagę, co pokazał przekrój całej RZ, jak chimerycznych zawodników mają oba zespoły, to nawet mógłby być odwrotny.
    My rozmawiamy o konkretnym meczu, a nie jakimś nowym rozdaniu. Ten mecz już się odbył w tę niedzielę. Zawodnicy w tym meczu wykazali się konkretną dyspozycją. To są fakty i podstawa jakiejkolwiek analizy. A nie "widzi mi się"
    Wiemy, że Madsen i Lindgren byli praktycznie niełapalni, Miedziak bardzo dobry, seniorzy Falubazu uśredniając słabi, a juniorzy Falubazu zrobili 2 pkt i to był max ich możliwości w tym dniu.
    Jeżeli poważnie analizujemy mecz, mając te dane, fakty i już odbyty mecz, to nie możemy sobie z z czapki wymyślać, że nagle Madsen i Lindgren staliby się słabsi, a MJJ, czy Vacul zakręcili koło kompletu, bo w składzie jest Nicki
    Zresztą w rundzie zasadniczej był Nicki i okazało się, że jak seniorzy są słabi to są słabi, a nie stają się lepsi, bo Nicki kręci się po parkingu.
    Oczywiście ktoś może mieć w d... jakiekolwiek fakty i powiedzieć, że byłoby 50:40 dla Falubazu, bo tak i ch.. i on tak uważa i mu tego nie udowodnisz Ale to nie jest poważna dyskusja.


    My nie rozmawiamy o detalach, jednym biegu, tylko o zmianie wyniku z 33pkt na 42pkt. Żeby tak się stało Falubaz w 14 seniorskich biegach musiał pokonać dodatkowo 9ciu przeciwników.
    Jakby jechał Nicki 5 razy to automatycznie należałoby zabrać 2 biegi Smolińskiemu i 3 biegi pozostałych seniorów wraz z ich punktami i pokonanymi przeciwnikami w tych biegach. O czym już pisałem wcześniej i chyba każdy zrozumiał, oprócz Mariusza. Chyba każdy, rozsądnie myślący, widzi, że tych 9ciu dodatkowo pokonanych przeciwników to jest warunek nierealny do spełnienia biorąc pod uwagę dyspozycję zawodników w danym dniu i to, że zawodnicy w miejsce, których jechałby Nicki jakieś punkty zdobyli, a tu potrzeba było jeszcze dodatkowo pokonać 9 przeciwników.


    Prosiłem Mariusza o rozpiskę jak on sobie wyobraża te 42 pkt to oczywiście zamiast w 5 minut mi to przedstawić to godzinę lawirował.
    Oczywiście nie wkleił rozpiski, bo by musiał się ośmieszyć wypisując wyniki z sufitu.
    Za to jako dowód w sposób absurdalny wkleił mi biegi z pierwszego meczu, gdzie Vaculik pokonywał Lindgrena, a nasi juniorzy zdobyli 4pkt. Pomimo, że wiemy, że juniorzy zdobyli 2pkt, a Lindgren raczej dla Vacula był niełapalny.
    Nie było by całej dyskusji, gdyby Mariusz z uporem maniaka się nie wykłócał jednocześnie nie podając prostej recepty na to jak można było zdobyć te 42 pkt w tym konkretnym dniu, przy tej, a nie innej, dyspozycji zawodników obu drużyn.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 17-09-2019 o 08:33

  12. Powrót do góry    #5320
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oczywiście, że mogłoby być inaczej. Pedersen mógłby np. skasować Lindgrena lub Madsena albo obu naraz i byśmy wygrali wysoko nawet gdyby Protasiewicz w każdym biegu blokował kolegę z drużyny ( ͡º ͜ʖ͡º)

  13. Powrót do góry    #5321
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Oczywiście, że mogłoby być inaczej. Pedersen mógłby np. skasować Lindgrena lub Madsena albo obu naraz i byśmy wygrali wysoko nawet gdyby Protasiewicz w każdym biegu blokował kolegę z drużyny ( ͡º ͜ʖ͡º)
    No i o to chodzi bo nawet profesor tego dnia mógłby nie dać rady przyblokować tego dnia kompletnego Dzika i przyjechać za nim na 5-1.

  14. Powrót do góry    #5322
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja bym bardzo prosił o nienadużywanie słowa "profesor" w stosunku do osoby, która de facto powinna się w tej chwili uczyć od innych.

  15. Powrót do góry    #5323
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Takie symulacje nie mają sensu. Faktycznie może nie można tego przeliczać na +9 dla drużyny gdyby Pedersen zdobył dyszkę ale na pewno nie sprowadza się to do 2-3 pkt. Dzik w normalnej formie na pewno byłby w stanie zrobić Madsena czy Lindgrena, a juz na pewno Miedziaka. Zreszta, zrobiłby Fredkę już w 3 biegu Protas a może i MJJ gdyby Piotr nie wyjechał w nasypane zamiast zjechać do krawężnika, wtedy zaczęłoby się kombinowanie ze sprzętem u Lindgrena i w dalszych biegach poszlyby inne korekty i może Fredka nie byłby już taki nie łapalny, Pepe byłby szybszy itd. itp.
    Widziales jak ostro jechał miedziak? Wcale nie był taki szybki tylko jak wywoził naszych w baloty to już taki Duzers nie miał czego szukać w biegu. To przecież taktyka jaką od lat znamy u Nickiego. Wywieźć pod bande i poczęstować cięźką szprycą, ewentualnie zamkąć drzwi na prostej jak wywiezienie nie wystarczy. Starty Nicki ma. Myślisz, że po takiej akcji Madsen i reszta byliby tacy niełapalni? Myślisz że Cieślak wtedy z pełnym przekonaniem przygotowałby taka nawierzchnie?

    Ale to tylko dywagacje.

    Klucz problemu jest taki że nie mamy juniorów i zabrakło trzeciego lidera.

    Dlatego przegraliśmy i dlatego musimy się skupić żeby złożyć taki skład i osoby zarządzające w parkingu żeby następnym razem nie przegrać, a nie dywagować "co by było gdyby"
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 17-09-2019 o 09:24

  16. Powrót do góry    #5324
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak jest, szczególnie w formie z ostatniego meczu, który odjechał
    Napisz, ile razy Pedersen objechał Madsena w polskiej lidze w tym roku.

  17. Powrót do góry    #5325
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak jest, szczególnie w formie z ostatniego meczu, który odjechał
    Napisz, ile razy Pedersen objechał Madsena w polskiej lidze w tym roku.
    Przecież to symulacja więc czemu miałby tego nie dokonać w tamtym meczu.

  18. Powrót do góry    #5326
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    SFP

    Prosiłem Mariusza o rozpiskę jak on sobie wyobraża te 42 pkt to oczywiście zamiast w 5 minut mi to przedstawić to godzinę lawirował.
    Oczywiście nie wkleił rozpiski, bo by musiał się ośmieszyć wypisując wyniki z sufitu.
    Geniuszu, przecież każda symulacja to są wyniki z sufitu. Ty, robiąc symulacje, skąd bierzesz wyniki ? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że miałem robić symulację niedzielnego meczu, z Nickim w składzie, uwzględniając punkty jakie zdobyli zawodnicy Włókniarza w tym meczu ?

    Za to jako dowód w sposób absurdalny wkleił mi biegi z pierwszego meczu, gdzie Vaculik pokonywał Lindgrena, a nasi juniorzy zdobyli 4pkt. Pomimo, że wiemy, że juniorzy zdobyli 2pkt, a Lindgren raczej dla Vacula był niełapalny.
    A skąd wiesz ciołku, ile punktów by zrobili juniorzy, gdyby np. Nicki jechał pod 5 ?

    Nie było by całej dyskusji, gdyby Mariusz z uporem maniaka się nie wykłócał jednocześnie nie podając prostej recepty na to jak można było zdobyć te 42 pkt w tym konkretnym dniu, przy tej, a nie innej, dyspozycji zawodników obu drużyn.
    Po tym wpisie widać jak na dłoni, jak ty mało rozumiesz z tej dyskusji. Uparłeś się jak osioł, że przy takiej dyspozycji zawodników Czewy, nikt nie miałby prawa wygrać z Fredem czy Madsenem. A to bzdura totalna. Już wiem teraz, po co tak mocno domagałeś się rozpiski ode mnie. Bo ty już przed rozpiską założyłeś, ze Fred i Madsen dalej mają komplety a Miedziak z Zagarem dwucyfrówki. I według tego klucza domagałeś się rozpiski

    Jeszcze raz ci powtórzę, ten sam mecz, z zawodnikiem w składzie takiej klasy jak Nicki, może wyglądać całkiem inaczej. Nikt tu konkretnie nie twierdzi, że na pewno byłoby 48-42. Ale cały mecz FZG mógłby zakończyć z wynikiem ok 40 pkt. A ty jak osioł się upierasz, że to niemożliwe bo Madsen czy Fred byli niełapani. Ano może dlatego byli niełapani, bo FZG jechał w osłabieniu, bez Nickiego, bez wiary w wygraną. Dociera to do ciebie czy nie dociera ? Mecz z RZ miał za zadanie pokazać ci, że zdobycz FZG w okolicach 40 pkt to żaden matrix, tak jak ty to twierdzisz. Ale realna możliwość.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (17-09-2019)

  20. Powrót do góry    #5327
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Proszę - symulacja
    I. 2-4 (Madsen w tym biegu przegrał start, jakby przegrał z Nikim to nie wiem czy by się na dwójkę załapał przy tym torze bo jego odejście pod bande szybko zostało by zastopowane. Nicki to nie Vaculik)
    II. 4-2 6-6
    III. 5-1 11-7
    IV 3-3 14-10
    V 3-3 17-13
    VI 2-4 19-17
    VII 4-2 23-19
    VIII 1-5 24-24
    IX 3-3 27-27
    X 5-1 32-28
    XI 3-3 35-31
    XII 4-2 39-33
    XIII 4-2 43-35
    XIV 1-5 44-40
    XV 4-2 48-42


    1.Vaculik 123220
    2.Pedersen 312322
    3.MJJ 1310-
    4.Protas u12-
    5.Dudek 32103
    6.Krakowiak ud0
    7.Pawliczak 200


    9.Madsen 23313
    10.Przedpełski 0101
    11.Miedzinski 30230
    12.Lindgren 23331
    13.Zagar 12121
    14.Gruchalski 301
    15.Miskowiak 120

    Chciałbym zauważyć, że w mojej symulacji taki MJJ ma mniej pkt niż w rzeczywistości zdobył
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 17-09-2019 o 09:51

  21. Powrót do góry    #5328
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak jest, szczególnie w formie z ostatniego meczu, który odjechał
    Napisz, ile razy Pedersen objechał Madsena w polskiej lidze w tym roku.
    Ale nawet w tym meczu, Nicki nie musiałby objeżdżać Madsena, aby FZG zakręcił się w okolicach 40 pkt w Czewie. Przecież w RZ też go nie objechał, a mimo to 39 pkt FZG ukulał. I tylko dlatego tych pkt nie było więcej, bo pod koniec meczu tor Cieślakowi się rozjechał. Przecieżw 14 biegu mogło być równie dobrze 1-5 dla FZG zamiast 3-3.

    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Proszę - symulacja
    I. 2-4 (Madsen w tym biegu przegrał start, jakby przegrał z Nikim to nie wiem czy by się na dwójkę załapał przy tym torze bo jego odejście pod bande szybko zostało by zastopowane. Nicki to nie Vaculik)
    II. 4-2 6-6
    III. 5-1 11-7
    IV 3-3 14-10
    V 3-3 17-13
    VI 2-4 19-17
    VII 4-2 23-19
    VIII 1-5 24-24
    IX 3-3 27-27
    X 5-1 32-28
    XI 3-3 35-31
    XII 4-2 39-33
    XIII 4-2 43-35
    XIV 1-5 44-40
    XV 4-2 48-42


    1.Vaculik 123220
    2.Pedersen 312322
    3.MJJ 1310-
    4.Protas u12-
    5.Dudek 32103
    6.Krakowiak ud0
    7.Pawliczak 200


    9.Madsen 23313
    10.Przedpełski 0101
    11.Miedzinski 30230
    12.Lindgren 23331
    13.Zagar 12121
    14.Gruchalski 301
    15.Miskowiak 120

    Chciałbym zauważyć, że w mojej symulacji taki MJJ ma mniej pkt niż w rzeczywistości zdobył
    No, zaraz wpadnie SFP i wytłumaczy ci, że taki Madsen i Fred byli niełapani.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #5329
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma to jak zrobić z Pedersena lidera dwukrotnie wygrywającego z Madsenem na potrzeby dyskusji

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież w RZ też go nie objechał, a mimo to 39 pkt FZG ukulał.
    No to o cholerę ci chodzi od wczoraj? Przecież sfp wyraźnie napisał, że taki wynik byłby przy dobrych wiatrach możliwy.

    Miło, że przyznałeś wreszcie komuś rację, moje gratulacje.

  23. Powrót do góry    #5330
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma to jak zrobić z Pedersena lidera dwukrotnie wygrywającego z Madsenem na potrzeby dyskusji



    No to o cholerę ci chodzi od wczoraj? Przecież sfp wyraźnie napisał, że taki wynik byłby przy dobrych wiatrach możliwy.

    Miło, że przyznałeś wreszcie komuś rację, moje gratulacje.
    Nie, SFP pisał, że z Nickim, przy dobrych wiatrach, maksymalnie FZG mógł ujechać 37 pkt. A realnie jakieś 35. A ja twierdzę, ze z Nickim w składzie realnie FZG mógłby ujechać jakieś 40 - 42 pkt. Co w kontekście rewanżu, jest sporą różnicą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #5331
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Z Nickim bysmy wygrali pewnie. Dzik by porozstawiał wszystkich po kątach w Czewie.

  25. Powrót do góry    #5332
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie, SFP pisał, że z Nickim, przy dobrych wiatrach, maksymalnie FZG mógł ujechać 37 pkt. A realnie jakieś 35. A ja twierdzę, ze z Nickim w składzie realnie FZG mógłby ujechać jakieś 40 - 42 pkt. Co w kontekście rewanżu, jest sporą różnicą.
    Kłamiesz jak zwykle, choć tak naprawdę nikt od ciebie nie oczekuje słowa prawdy.

    "Smoliński + RT zrobił 6 pkt. Nicki w dobrej dyspozycji zrobiłby w tych biegach max dwóch przeciwników więcej, czyli mamy +2, czyli 55:35.
    Rezerwy taktyczne poleciałyby pewnie za Protasa. Tylko, że Protas w tych biegach zdobył 3 pkt, a przegrał z Madsenem x2, Lindgrenem i Zagarem.
    RT w miejsce Protasa dałyby, optymistycznie zakładając, +2 pokonanych przeciwników, czyli mamy 53:37.
    Pozostaje jeszcze kwestia biegu nominowanego i ewentualnej RT za MJJ. Jeżeli ten bieg byłby wygrany 5:1 to mamy 51:39, ale jest to wynik przy baaardzo optymistycznym założeniu."

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Gadol (17-09-2019), sfp (17-09-2019)

  27. Powrót do góry    #5333
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, zaraz wpadnie SFP i wytłumaczy ci, że taki Madsen i Fred byli niełapani.

    To ja wiem.
    Niech zrobi własną symulację

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma to jak zrobić z Pedersena lidera dwukrotnie wygrywającego z Madsenem na potrzeby dyskusji
    Cel uświęca środki

    Ale przyznaj to nie jest nierealny scenariusz
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 17-09-2019 o 10:11

  28. Powrót do góry    #5334
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przyznaję, że skoro Vaculik z Dudkiem nie potrafili zrobić liderów gospodarzy, to Nicki nie zrobiłby tego również a tym bardziej dwukrotnie.

  29. Powrót do góry    #5335
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    669
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Dalej nie rozumiem po co rżniesz głupa ?

    Drogi Mariuszu, myślę, że sfp robił to po to, żeby osiągnąć Twój poziom. Niestety, poległ. Nie on pierwszy, i nie ostatni

  30. Powrót do góry    #5336
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przyznaję, że skoro Vaculik z Dudkiem nie potrafili zrobić liderów gospodarzy, to Nicki nie zrobiłby tego również a tym bardziej dwukrotnie.

    Moim zdaniem tor przygotowany przez Cieślaka bardziej leżałby Perdersenowi niż Vaculikowi.
    O Dudku nie wspominam bo jest pogubiony.

  31. Powrót do góry    #5337
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kłamiesz jak zwykle, choć tak naprawdę nikt od ciebie nie oczekuje słowa prawdy.

    "Smoliński + RT zrobił 6 pkt. Nicki w dobrej dyspozycji zrobiłby w tych biegach max dwóch przeciwników więcej, czyli mamy +2, czyli 55:35.
    Rezerwy taktyczne poleciałyby pewnie za Protasa. Tylko, że Protas w tych biegach zdobył 3 pkt, a przegrał z Madsenem x2, Lindgrenem i Zagarem.
    RT w miejsce Protasa dałyby, optymistycznie zakładając, +2 pokonanych przeciwników, czyli mamy 53:37.
    Pozostaje jeszcze kwestia biegu nominowanego i ewentualnej RT za MJJ. Jeżeli ten bieg byłby wygrany 5:1 to mamy 51:39, ale jest to wynik przy baaardzo optymistycznym założeniu."
    Łżesz, oto co pisał SFP, na drugi raz cytuj całość a nie tylko wygodne dla ciebie argumenty. :

    Pozostaje jeszcze kwestia biegu nominowanego i ewentualnej RT za MJJ. Jeżeli ten bieg byłby wygrany 5:1 to mamy 51:39, ale jest to wynik przy baaardzo optymistycznym założeniu.
    Przy tak słabej seniorce, nawet przy Nickim na poziomie z pierwszego meczu, nierealne wydaje się dobicie do granicy 40 pkt.
    I o to idzie cała dyskusja. Mecz z RZ pokazał, ze z Nickim w składzie, dobicie do 40 pkt byłoby całkiem realne.

    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Moim zdaniem tor przygotowany przez Cieślaka bardziej leżałby Perdersenowi niż Vaculikowi.
    O Dudku nie wspominam bo jest pogubiony.
    Dokładnie, tez uważam, że Nicki na tym torze radziłby sobie całkiem nieźle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #5338
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma to jak zrobić z Pedersena lidera dwukrotnie wygrywającego z Madsenem na potrzeby dyskusji



    No to o cholerę ci chodzi od wczoraj? Przecież sfp wyraźnie napisał, że taki wynik byłby przy dobrych wiatrach możliwy.

    Miło, że przyznałeś wreszcie komuś rację, moje gratulacje.
    Tak jak zrobiono symulacje na potrzeby dyskusji.Każdy wynik bylby możliwy więc sfp jest w błędzie.

  33. Powrót do góry    #5339
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Łżesz, oto co pisał SFP, na drugi raz cytuj całość a nie tylko wygodne dla ciebie argumenty. :



    I o to idzie cała dyskusja. Mecz z RZ pokazał, ze z Nickim w składzie, dobicie do 40 pkt byłoby całkiem realne.



    Dokładnie, tez uważam, że Nicki na tym torze radziłby sobie całkiem nieźle.
    Nie wierzę, że naprawdę to napisałeś
    I znowu to RZ, matko, strzeż przed debilami

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Tak jak zrobiono symulacje na potrzeby dyskusji.Każdy wynik bylby możliwy więc sfp jest w błędzie.
    Ja to bym w ogóle zaczął od tego

    9. Madsen (u,)

    1. Pedersen (w/su)

    I dalej już górki, po co się przemęczać.

  34. Powrót do góry    #5340
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma to jak zrobić z Pedersena lidera dwukrotnie wygrywającego z Madsenem na potrzeby dyskusji



    No to o cholerę ci chodzi od wczoraj? Przecież sfp wyraźnie napisał, że taki wynik byłby przy dobrych wiatrach możliwy.

    Miło, że przyznałeś wreszcie komuś rację, moje gratulacje.

    W tej symulacji Pedersen raz wygrywa z Madsenem w 1 biegu i raz przegrywa w 15, taki sam stosunek ma z Lindgrenem
    Kolejne biegi to wygrane z Zagarem, Miedzińskim, Miśkowiakiem i Przedpełskim.

    Uwazam to za realny scenariusz tylko trzeba mieć łeb na karku żeby odpowiednio ustawić zmiany. W tym układzie Nicki 3 razy jedzie na Zagara.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 17-09-2019 o 10:27

  35. Powrót do góry    #5341
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    W tej symulacji Pedersen raz wygrywa z Madsenem w 1 biegu i raz przegrywa w 15, taki sam stosunek ma z Lindgrenem
    Kolejne biegi to wygrane z Zagarem, Miedzińskim, Miśkowiakiem i Przedpełskim.

    Uwazam to za realny scenariusz tylko trzeba mieć łeb na karku żeby odpowiednio ustawić zmiany.
    To z kim Madsen przegrał w czwartym starcie? Bo założyłem, że Pedersen za Protasiewicza ale kto go tam wie

  36. Powrót do góry    #5342
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To z kim Madsen przegrał w czwartym starcie? Bo założyłem, że Pedersen za Protasiewicza ale kto go tam wie
    Vaculik z taktycznej drugi by przyjechał

  37. Powrót do góry    #5343
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Rozumiem, że fakt występowania w drużynie Nickiego sprawił, że Vaculik nagle pojechał sporo lepszy mecz

  38. Powrót do góry    #5344
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Rozumiem, że fakt występowania w drużynie Nickiego sprawił, że Vaculik nagle pojechał sporo lepszy mecz
    A dlaczego nie?

  39. Powrót do góry    #5345
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Rozumiem, że fakt występowania w drużynie Nickiego sprawił, że Vaculik nagle pojechał sporo lepszy mecz
    Nie, fakt że potrafił wygrać z Miedziakiem w 12 biegu, przed telefonem Skórnickiego w sprawie powtórki. Myślę, że mógłby rozdzielić parę Lindgren, Madsen jadąc z drugiego toru, wydawał się dość szybki.

  40. Powrót do góry    #5346
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dobra, pośmiałem się trochę a teraz wracam do pracy, szerokości i przyjemności

  41. Powrót do góry    #5347
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Śmieszne dywagacje, to i śmiechu kupa.
    Przypominam, że to nie ja wyskoczyłem z tą symulacją. Chciałem tylko udowodnić że Pedersen w dobrej formie mógłby tu dużo zmienić. Przypominam, że rok temu miał 2 średnią w lidze na tle tarnowskiej mizerii. W tym roku 2,032 więc też sroce spod ogona nie wypadł.

    Miłej pracy

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    okano1 (17-09-2019)

  43. Powrót do góry    #5348
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oczywiście fakt, że tę wspaniałą średnią w lidze DZIŚ Madsen ma najlepszą to nic
    Rozpiski mógłbym się nawet nie czepiać, tylko skąd nagle ta dobra forma Pedersena? Różnica między sfp a całą resztą jest taka, że on ocenia na podstawie obecnej formy a nie zaszłości historycznych, co taki Mariusz ma w permanentnym zwyczaju.

  44. Powrót do góry    #5349
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Oczywiście fakt, że tę wspaniałą średnią w lidze DZIŚ Madsen ma najlepszą to nic
    Rozpiski mógłbym się nawet nie czepiać, tylko skąd nagle ta dobra forma Pedersena? Różnica między sfp a całą resztą jest taka, że on ocenia na podstawie obecnej formy a nie zaszłości historycznych, co taki Mariusz ma w permanentnym zwyczaju.
    To znaczy że Madsen nie ma prawa z nikim przegrać.Pytasz się o dobrą formę Pedersena a skąd była nagle dobra forma Miedziaka.Gdyby go nie było w tym meczu to byś zakładał że tak pojedzie.Przecież to tylko symulacja,zwykłe przypuszczenia i nic konkretnego, więc wszystko jest możliwe.Ale przekonywanie do jednej symulacji a wyśmiewanie innych jest głupotą.

  45. Powrót do góry    #5350
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Rozpiski mógłbym się nawet nie czepiać, tylko skąd nagle ta dobra forma Pedersena? Różnica między sfp a całą resztą jest taka, że on ocenia na podstawie obecnej formy a nie zaszłości historycznych, co taki Mariusz ma w permanentnym zwyczaju.
    Stąd:
    Zestawienie wyjazdowych meczów Pedersena w 2019 roku:
    we Wrocławiu 11 (1,2,3,2,3)
    w Gorzowie 10 (3,1,1,3,2)
    w Lesznie 12 (3,1,2,3,2,1)
    w Częstochowie 10 (2,3,2,2,1)
    w Lublinie 10 (3,3,2,1,1)
    w Grudziądzu 8 (2,3,2,w,1)

    Dlaczego miałby nagle pojechać dramatycznie gorzej?

    W ogóle im dłużej analizuje występy Pedersena tym bardziej dochodzę do wniosku, że jeżeli nasi nie maja jakiejś bomby transferowej a puścili Pedersena to albo są skończonymi frajerami albo bankrutami.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 17-09-2019 o 11:31

  46. Powrót do góry    #5351
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Stąd:
    Zestawienie wyjazdowych meczów Pedersena w 2019 roku:
    we Wrocławiu 11 (1,2,3,2,3)
    w Gorzowie 10 (3,1,1,3,2)
    w Lesznie 12 (3,1,2,3,2,1)
    w Częstochowie 10 (2,3,2,2,1)
    w Lublinie 10 (3,3,2,1,1)
    w Grudziądzu 8 (2,3,2,w,1)

    Dlaczego miałby nagle pojechać dramatycznie gorzej?

    W ogóle im dłużej analizuje występy Pedersena tym bardziej dochodzę do wniosku, że jeżeli nasi nie maja jakiejś bomby transferowej a puścili Pedersena to albo są skończonymi frajerami albo bankrutami.
    Frajerami nie są, bomby na obecną chwilę nie mają.Jedynie zbierają informację gdzie jest możliwość wsadzenia zapalnika żeby pierdykło.

  47. Powrót do góry    #5352
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Stąd:
    Zestawienie wyjazdowych meczów Pedersena w 2019 roku:
    we Wrocławiu 11 (1,2,3,2,3)
    w Gorzowie 10 (3,1,1,3,2)
    w Lesznie 12 (3,1,2,3,2,1)
    w Częstochowie 10 (2,3,2,2,1)
    w Lublinie 10 (3,3,2,1,1)
    w Grudziądzu 8 (2,3,2,w,1)

    Dlaczego miałby nagle pojechać dramatycznie gorzej?

    W ogóle im dłużej analizuje występy Pedersena tym bardziej dochodzę do wniosku, że jeżeli nasi nie maja jakiejś bomby transferowej a puścili Pedersena to albo są skończonymi frajerami albo bankrutami.
    Rany boskie, pisałem o tym już. W Częstochowie Pedersen wygrywał z Zagarem i bodaj raz z Lindgrenem. We Wrocławiu nie wygrał z Janowskim i Taiem. Lepszy mecz miał w Lesznie dopóki się Emil nie obudził, choć i tam oglądał sporo pleców. W Gorzowie dwie wygrane i dwa razy 1-5. W Grudziądzu wygrał z Bjerre.

    Ja nie piszę o tym ile punktów robił Pedersen, tylko o tym, że nie wygrywa z liderami, dlatego też ewentualne wygrane z Madsenem i nawet Lindgrenem uważam za mrzonki.

  48. Powrót do góry    #5353
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,434
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Odkąd padło hasło o nie kontraktowaniu Nickiego na przyszły rok, mam poważne obawy o to czy to dobry ruch. Nicki jaki jest każdy wie, ale to zawsze solidny grajek, zwłaszcza na wyjazdach. Dodatkowo przy mizerii na rynku jaką mamy obecnie, pozbywanie się takiego gościa to może być strzał w kolano, bo wzmacniamy tym samym konkurencję. Obyśmy jeszcze za Nickim nie płakali...

  49. Powrót do góry    #5354
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nicki to jest Zagar z niedzieli. Przerost formy nad treścią.

  50. Powrót do góry    #5355
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Po co jakieś gadanie, co by było gdyby, jakieś symulacje? Dostaliśmy w palnik i trzeba się do tego przyznać. Nasi rajderzy pojechali bez jajec i tyle. To jest sport, raz się przegrywa, raz wygrywa. Gratulacje dla Włókniarza i tyle w temacie.
    W niedzielę rewanż, pewnie czwarte miejsce. Kiełbachy do góry i jedziemy.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (17-09-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •