Strona 1 z 155 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach

    Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

    Nowy sezon, nowe wyzwania przed Falubazem.

    Idą spore zmiany, czy na lepsze ? To dopiero się przekonamy. Czas zacząć wątek klubowy na sezon 2019.

    I tu pierwsze info https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...rzedluza-umowy Rafał odchodzi z Wrocławia. Mówi się tu i ówdzie, że trafi do Falubazu. I razem ze Skórą i nowym prezesem mają dać Falubazowi nową świeżość. Czy to wyjdzie nam na zdrowie ?

    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dobra Strażaku melduję się w nowym wątku

    Co do Dobruca to nie uważam go za dobrego trenera. Pamietam jak uparcie stawiał na sympatycznego skądinąd Pana Krzycha zamiast dać szansę Bechowi. A Bech pokazuje, że jest na krzywej wznoszącej i ma papiery na jazdę.

    Poza tym przerost formy nad treścią. Super, ze jest Janas i Jabłoński i Skóra niestety ale zaraz będzie już czwarty trener w zespole!
    Kiedys był jeden i starczało...

    Jeśli już to Skórze potrzebny taktyk, matematyk, strateg, który ma regulaminy, tabelę biegów itp. w jednym palcu i kalkulator w głowie. A Rafał wirtuozem regulaminów, strategii, obliczeń też nie jest.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    szmacianek (10-10-2018)

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    Jeśli już to Skórze potrzebny taktyk, matematyk, strateg, który ma regulaminy, tabelę biegów itp. w jednym palcu i kalkulator w głowie. A Rafał wirtuozem regulaminów, strategii, obliczeń też nie jest.
    Ano nie jest, ale na pewno jest bardziej kumaty od Skóry, więc to już jest jakaś zmiana na "lepsze". Tlyko po raz kolejny pojawia się pytanie - jeśli Janas z Jabolem są od szkółki, Rafał od prowadzenia I drużyny to od czego jest sympatyczny Adaś ? Robienia dobrej atmosfery? Taka nasza wersja córki Chomskiego ?

  5. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ano nie jest, ale na pewno jest bardziej kumaty od Skóry, więc to już jest jakaś zmiana na "lepsze". Tlyko po raz kolejny pojawia się pytanie - jeśli Janas z Jabolem są od szkółki, Rafał od prowadzenia I drużyny to od czego jest sympatyczny Adaś ? Robienia dobrej atmosfery? Taka nasza wersja córki Chomskiego ?
    Długie włosy też ma, więc wszystko się zgadza

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    W koncu szykuje sie w zapowiedziach jakis sklad dajacy szanse na medal, nie ma geniusza trenerki w druzynie ( BTW porownywalny poziom z obecnym trenerem ).... Chyba czas odkurzyć klawiaturę

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tlyko po raz kolejny pojawia się pytanie - jeśli Janas z Jabolem są od szkółki, Rafał od prowadzenia I drużyny to od czego jest sympatyczny Adaś ? Robienia dobrej atmosfery? Taka nasza wersja córki Chomskiego ?
    To raczej taki nasz Peszko

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Jeśli skład będzie w stylu Pepe,Duzers,MJJ,Dzik,Złotówa z Żarnovicy to trenerem może być i Ewa Minge. Parafrazując Bogusia Linde z Czasu Serferów '' nawet takie barany jak wy nie są w stanie tego spierd_olić '' I to samo tyczy się trenera.

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    jak dla mnie to mocno chimeryczny skład. Nie ma żadnego pewniaka, wszyscy mogą odpalić albo wszyscy mogą mocno obniżyć loty. No i skąd ta pewność, że pepe będzie latał? Bo chyba nie stąd, że w barażu z parodystami z Rybnika zrobił trochę punktów?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Aussie (10-10-2018), Noski (10-10-2018)

  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    jak dla mnie to mocno chimeryczny skład. Nie ma żadnego pewniaka, wszyscy mogą odpalić albo wszyscy mogą mocno obniżyć loty. No i skąd ta pewność, że pepe będzie latał? Bo chyba nie stąd, że w barażu z parodystami z Rybnika zrobił trochę punktów?
    Może dlatego, że to wciąż top 10 najlepszych polskich żużlowców i wzór profesjonalisty ?

  12. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jeśli skład będzie w stylu Pepe,Duzers,MJJ,Dzik,Złotówa z Żarnovicy to trenerem może być i Ewa Minge. Parafrazując Bogusia Linde z Czasu Serferów '' nawet takie barany jak wy nie są w stanie tego spierd_olić '' I to samo tyczy się trenera.
    Tylko, że Skóra to taki gość, żeby zepsuł nawet metalową kulke, jakby mu dano do zabawy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Odwiedziłem dzisiaj swój monopolowy coby zrobić zapasy na weekend .O Falubazie nic nie mówili bo rozgadam ale o innych jak najbardziej .Przedpełski do Częstochowy , Woryna do Torunia a Dobrucki wiem ale nie powiem

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-10-2018)

  15. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    KW bankowo już gdzieś podpisał za dobre pieniądze bo by takiego sabotażu nie robił w barażach.

  16. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Jak z tym Vaculikiem? Przepłacacie tę złotówę czy idzie jednak do Lublina?

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Szkoda Woryny do Torunia. Wolałbym jego u nas, nawet kosztem, którejs z gwiazd czy Zengiego. On za chwile bedzie lepszy od nich wszystkich. Do tego Polak, bardzo sympatyczny, poukładany i profesjonalista.

  18. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Odwiedziłem dzisiaj swój monopolowy coby zrobić zapasy na weekend .O Falubazie nic nie mówili bo rozgadam ale o innych jak najbardziej .Przedpełski do Częstochowy , Woryna do Torunia a Dobrucki wiem ale nie powiem
    Wilki Krosno

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    jak dla mnie to mocno chimeryczny skład. Nie ma żadnego pewniaka, wszyscy mogą odpalić albo wszyscy mogą mocno obniżyć loty. No i skąd ta pewność, że pepe będzie latał? Bo chyba nie stąd, że w barażu z parodystami z Rybnika zrobił trochę punktów?
    A kto mówił, że jest jakakolwiek pewność ? Nowy sezon nowe rozdanie. W tamtym roku większość tutaj twierdziła, ze Nicki to już zgrana karta. A on latał
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Szkoda Woryny do Torunia. Wolałbym jego u nas, nawet kosztem, którejs z gwiazd czy Zengiego. On za chwile bedzie lepszy od nich wszystkich. Do tego Polak, bardzo sympatyczny, poukładany i profesjonalista.
    Może i masz rację ale jeśli rzeczywiście był dogadany w Toruniu czy gdziekolwiek indziej przed barażami w których jechał jak jechał to słabo to wygląda

  20. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Jak z tym Vaculikiem? Przepłacacie tę złotówę czy idzie jednak do Lublina?
    Ostro przepłacamy. I Vacula i Nickiego.

    A kto bogatemu zabroni

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Może i masz rację ale jeśli rzeczywiście był dogadany w Toruniu czy gdziekolwiek indziej przed barażami w których jechał jak jechał to słabo to wygląda
    No faktycznie. Widząc co on poczyna w barażach z Falubazem, modliłem się aby czasami u nas nie wylądował. Bo dopiero byłby jazgot.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    A kto mówił, że jest jakakolwiek pewność ? Nowy sezon nowe rozdanie. W tamtym roku większość tutaj twierdziła, ze Nicki to już zgrana karta. A on latał
    No latał. Tylko, żeby w 2019 nie miał awaryjnego lądowania... Popatrz też w jakim zespole i z kim Pamiętaj, że średnie są dla laików



    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    No latał. Tylko, żeby w 2019 nie miał awaryjnego lądowania... Popatrz też w jakim zespole i z kim Pamiętaj, że średnie są dla laików



    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    No ale ja nigdzie nie twierdze, że którykolwiek będzie latał. Ba, jestem pewien, że taki Nicki nie powtórzy już tak dobrego sezonu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Aussie (10-10-2018)

  24. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jeśli skład będzie w stylu Pepe,Duzers,MJJ,Dzik,Złotówa z Żarnovicy to trenerem może być i Ewa Minge. Parafrazując Bogusia Linde z Czasu Serferów '' nawet takie barany jak wy nie są w stanie tego spierd_olić '' I to samo tyczy się trenera.
    Dalej nie doceniasz umiejętności naszego menadżera.

  25. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Mariusz wątek założył więc pozwolę uczynić sobie wpis

    Jako cichy sympatyk Falubazu ze względu na dużą część rodziny, ze względu na wielu znajomych, w tym kilku bardzo dobrych, ze względu na znajomych przy samej W69

    Ale także ze względu na pojedynki między Nami, które zawsze jakoś bardziej elektryzują, bez względu na zajmowaną pozycję w tabeli


    Dlatego dwa trzy słowa ode mnie, absolutnie postaram się obiektywnie i mam nadzieję rozsądnie

    Jeśli faktycznie faktem stanie się to o czym od kilku dobrych godzin tu i ówdzie mówią....
    Jeśli faktycznie faktem stanie się i do drużyny dołączy Martin Vaculik i Nicki Pedersen......
    Jeśli faktycznie faktem stanie się i z drużyny odejdzie Grzegorz Zengota........

    To uznam to , patrząc na to z boku, w sposób neutralny, ale z nutką sympatii do FZG, że przybył kolejny gość z Leszna do Was i coś co zaczynało fajnie wyglądać po prostu rozpieprza.

    Bo mieć pieniądze na drużynę to jedno.......
    .........ale zbudować drużynę za te pieniądze to drugie.....

    Wciskanie do drużyny gdzie absolutnym autorytetem jest Piotr Protasiewicz, gdzie bez żadnej dyskusji gwiazdą numer jeden jest Patryk Dudek, kogoś takiego jak Nicki Pedersen świadczy tylko i wyłącznie o tym , że Goliński to facet z ,,łapanki''.
    Niby wykształcony, niby kibic czarnego sportu, ale tak mi się wydaje, że to wszystko tylko ,,niby''.....


    Trudno mi znaleźć , ba, nawet doszukać mi trudno jest, chemii w tej drużynie, nie mówiąc już o jakimś ,,team spirit''
    Każdy z piątki seniorów to typowy typ indywidualisty
    Dodając do tego w ekipie dwóch Duńczyków ........
    I Słowaka, który też lubi być ,,najważniejszy''
    Autentycznie mieszanka wybuchowa, która musi w pewnym momencie wybuchnąć.
    Pytanie tylko kiedy to nastąpi....

    Poza tym uważam, że na przyjściu Martina i Dzika zdecydowanie w dół poleci biegopunktówka MJJ
    Z prowadzącego parę stanie się doparowym, ewentualnie prowadzącym przy Protasie

    Oczywiście można tu zarzucić, że w Lesznie też są same gwiazdy i zawodnicy się świetnie dogadują.
    Tyle tylko, że w Lesznie było to robione małymi krokami, konsekwentnie i co najważniejsze budując skład charakterologicznie
    Tutaj każdy zna swoje miejsce i nikomu pełniąca rola w zespole nie przeszkadza

    Naprawdę, choć to nie moje zmartwienie, nie wiem dlaczego na siłę Wasz nowy zarząd próbuje stworzyć coś ,,wielkiego'', ale zupełnie nie pasującego do siebie.
    Uważam, że w dłuższej pesrpektywie zdecydowanie mocniejszy , a przede wszystkim bardziej zgrany i swojski byłby Falubaz:

    1.Dudek
    2.Zen
    3.MJJ
    4.Protas
    5. Vaculik
    6.Tonder
    7.
    8.Niedźwiedź


    Za Zena będzie Dziku i na papierze skład seniorski będzie wyglądać konkretnie, ale co z tego jak :

    - Protas i Dziku dla mnie są już niepewni to raz
    - juniorzy to dwa

    Bez nich nic nie ugracie
    Nie ugracie znaczy nie zdobędziecie złota

    Bo tylko taki może być cel Falubazu mając takich seniorów w drużynie

    Dlatego podsumowując twierdzę, że Goliński i Stelmet za bardzo się podpalili i z drużyny która jeszcze ,,wczoraj'' jedną nogą była w 1 lidze, , następnego dnia bez zastanowienie i głębszej analizy poprzednich lat i podobnych ,,dream teamów'' kupuje ,,gwiazdy'' i chce stworzyć ,,twór'' o nazwie Falubaz, który za grube miliony od razu ma zdobyć tytuł mistrzowski......


    Pożyjemy zobczymy

    Jedyne co mnie cieszy z takiego a nie innego ewentualnego składu Falubazu to fakt, że jest szansa, że w przyszłym roku między Naszymi drużynami nie padną wyniki typu 37:53 przy W69 dla przyjezdnych i 59:31 w Lesznie dla gospodarzy

    Może w końcu będzie jak ,,równy z równym''
    Ostatnio edytowane przez welna ; 10-10-2018 o 18:53

  26. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Aussie (10-10-2018), CarlitosFalubaz (10-10-2018), Dominik (10-10-2018), Lafan (10-10-2018), PrzemoZG (10-10-2018), Rysiek (12-10-2018), Vector (10-10-2018), chloroform (10-10-2018), gotrek (10-10-2018), kapitan bomba (10-10-2018), marcool (12-10-2018), never_mind (10-10-2018), okano1 (10-10-2018), thengel (10-10-2018)

  27. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mądrze gadaszkolego. Gdybym był preziem z praktycznie nieograniczonym budżetem to w obecnej sytuacji zatrudniłbym Vaculika i stanął na uszach żeby tu sprowadzić z kontraktem do końca wieku juniora Cierniaka z całą familią.

    Jechać składem:
    1. Patryk
    2. Zen
    3. MJJ
    4. Protas
    5. Vacul
    6. Tonder
    7. Cierniak
    8. Pawliczak.

    Nie wiem czy byłby medal w 2019 ale byłaby to baza pod zbudowanie ekipy która o majstra mogłaby się bić przez 2-3 sezony pod rząd. Po 2019 wymieniłoby się jedno ogniwo (o ile ktoś nawali) i tyle.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz wątek założył więc pozwolę uczynić sobie wpis

    Jako cichy sympatyk Falubazu ze względu na dużą część rodziny, ze względu na wielu znajomych, w tym kilku bardzo dobrych, ze względu na znajomych przy samej W69

    Ale także ze względu na pojedynki między Nami, które zawsze jakoś bardziej elektryzują, bez względu na zajmowaną pozycję w tabeli


    Dlatego dwa trzy słowa ode mnie, absolutnie postaram się obiektywnie i mam nadzieję rozsądnie

    Jeśli faktycznie faktem stanie się to o czym od kilku dobrych godzin tu i ówdzie mówią....
    Jeśli faktycznie faktem stanie się i do drużyny dołączy Martin Vaculik i Nicki Pedersen......
    Jeśli faktycznie faktem stanie się i z drużyny odejdzie Grzegorz Zengota........

    To uznam to , patrząc na to z boku, w sposób neutralny, ale z nutką sympatii do FZG, że przybył kolejny gość z Leszna do Was i coś co zaczynało fajnie wyglądać po prostu rozpieprza.

    Bo mieć pieniądze na drużynę to jedno.......
    .........ale zbudować drużynę za te pieniądze to drugie.....

    Wciskanie do drużyny gdzie absolutnym autorytetem jest Piotr Protasiewicz, gdzie bez żadnej dyskusji gwiazdą numer jeden jest Patryk Dudek, kogoś takiego jak Nicki Pedersen świadczy tylko i wyłącznie o tym , że Goliński to facet z ,,łapanki''.
    Niby wykształcony, niby kibic czarnego sportu, ale tak mi się wydaje, że to wszystko tylko ,,niby''.....


    Trudno mi znaleźć , ba, nawet doszukać mi trudno jest, chemii w tej drużynie, nie mówiąc już o jakimś ,,team spirit''
    Każdy z piątki seniorów to typowy typ indywidualisty
    Dodając do tego w ekipie dwóch Duńczyków ........
    I Słowaka, który też lubi być ,,najważniejszy''
    Autentycznie mieszanka wybuchowa, która musi w pewnym momencie wybuchnąć.
    Pytanie tylko kiedy to nastąpi....
    Natchnąłeś mnie! Teraz już wiem po co zostaje sympatyczny Adaś! A niby kto ma przyjmować na siebie razy od wqrwionego Nikodema ?

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    thengel (10-10-2018), welna (10-10-2018)

  29. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Welna, zgadzam się w 100% jeśli chodzi o skład. Też brałbym Vacula, zostawił zdecydowanie Zena. I liczył tylko na PO. A jak by się trafiło coś więcej, to byłby czysty zysk. Skąd w ogóle taka koncepcja ? Ano z tego co słyszałem, to Bieńkowski chce zaistnieć w tym sporcie na dłużej i z przytupem. Po to min. kontrakt z Patrykiem na 3 lata, bez względu czy bedziemy jechali w I lidze czy w SE. Zaistnieć to znaczy być na topie. Ponoć stwierdził, że ogony go nie interesują. Co z tego wyjdzie i na jak długo ? Zobaczymy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Welna, zgadzam się w 100% jeśli chodzi o skład. Też brałbym Vacula, zostawił zdecydowanie Zena. I liczył tylko na PO. A jak by się trafiło coś więcej, to byłby czysty zysk. Skąd w ogóle taka koncepcja ? Ano z tego co słyszałem, to Bieńkowski chce zaistnieć w tym sporcie na dłużej i z przytupem. Po to min. kontrakt z Patrykiem na 3 lata, bez względu czy bedziemy jechali w I lidze czy w SE. Zaistnieć to znaczy być na topie. Ponoć stwierdził, że ogony go nie interesują. Co z tego wyjdzie i na jak długo ? Zobaczymy.
    Ma pieniądze to sobie zrobi Dream Team tylko że i tak złota nie będzie bez juniorów się nie da.

  31. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Ma pieniądze to sobie zrobi Dream Team tylko że i tak złota nie będzie bez juniorów się nie da.
    Przestańcie już pyerdolić, ze bez juniorów sie nie da. Raz, że mamy juniorów. Dwa, że z dobrymi juniorami zdobycie DMP jest znacznie łatwiejsze. Lecz nie niemożliwe. Ale takich ma tylko Leszno.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Eneasz (10-10-2018), szmacianek (10-10-2018)

  33. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Welna, zgadzam się w 100% jeśli chodzi o skład. Też brałbym Vacula, zostawił zdecydowanie Zena. I liczył tylko na PO. A jak by się trafiło coś więcej, to byłby czysty zysk. Skąd w ogóle taka koncepcja ? Ano z tego co słyszałem, to Bieńkowski chce zaistnieć w tym sporcie na dłużej i z przytupem. Po to min. kontrakt z Patrykiem na 3 lata, bez względu czy bedziemy jechali w I lidze czy w SE. Zaistnieć to znaczy być na topie. Ponoć stwierdził, że ogony go nie interesują. Co z tego wyjdzie i na jak długo ? Zobaczymy.
    Falubaz jechał barażach, wygrał najmniej meczów ze wszystkich druzyn ligi, i prawie z niej spadł, wymiana jednego ogniwa przy odejściu dwójki podstawowych juniorów, żadnych PO by nie dała.
    Dokoptowanie Dzika i Vaculika sprawia że Falubaz może zdobyć medal, tylko że i tak nie będzie najsilniejszą drużyna ligi, a taki skład Falubazu wygląda na jeden z najdroższych w historii ekstraligi.

  34. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przestańcie już pyerdolić, ze bez juniorów sie nie da. Raz, że mamy juniorów. Dwa, że z dobrymi juniorami zdobycie DMP jest znacznie łatwiejsze. Lecz nie niemożliwe. Ale takich ma tylko Leszno.
    Kogo macie Tondera i Pawliczka bądź poważny co oni gwarantują w lidze.

  35. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Falubaz jechał barażach, wygrał najmniej meczów ze wszystkich druzyn ligi, i prawie z niej spadł, wymiana jednego ogniwa przy odejściu dwójki podstawowych juniorów, żadnych PO by nie dała.
    Dokoptowanie Dzika i Vaculika sprawia że Falubaz może zdobyć medal, tylko że i tak nie będzie najsilniejszą drużyna ligi, a taki skład Falubazu wygląda na jeden z najdroższych w historii ekstraligi.
    Jeżeli chodzi o historię to znam droższe.A co znaczy że nie będzie najsilniejszą drużyną.To jest sport i do tego żużel wiele czynników odgrywa zasadniczą rolę jeden mecz możesz wygrać drugi przegrać.Już były drużyny co po medalach nie zmieniały składów a biły się o utrzymanie.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    szmacianek (10-10-2018)

  37. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Ogólnie, to i tak trzeba było coś zrobić, żeby odwrócić trend, bo był wyrażnie spadkowy.
    Jakby tak to się powtarzało i powtarzało z roku na rok, to kibiców też byłoby mało na stadionie.

    Rynek jaki jest wszyscy wiemy, więc nasi brali co najlepsze.
    Za rok i tak się pewnie wymieni Dzika na nowszy model.

    Też bym wolał, żeby został Zengi, ale od nas mało zależy, w zasadzie nic.
    Potrzeba jakiegoś przełamania, bo naprawde wielu miało już dość tych pięknych przegranych i odpuszczało wypad na stadion.

    Żeby przyciągną kibica, trzeba coś wygrywać.
    Wiadomo, koneserzy speedwaya bedą kręcili nosem na taki skład, ale jak drużyna bedzie wygrywać, to i kibic sukcesu się zjawi, a dla finansów klubu to też istotne.
    Mało kiedy jest tak, że wszystko wszystkim pasuje.

    Najważniejsze, żeby być wypłacalnym, a jak kasa jest i się zgadza to kupują.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Kogo macie Tondera i Pawliczka bądź poważny co oni gwarantują w lidze.
    Ale mamy, z Lesznem za dużo nie gwarantują. Chociaż Tonder woził już Smektałę czy Kuberę przy W69 w meczu z Unią. Ale z taką Czewą, KST, Lublinem czy Grudziądzem, wcale nie są na straconej pozycji. Więc nie pitol mi, że jedziemy bez juniorów.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Falubaz jechał barażach, wygrał najmniej meczów ze wszystkich druzyn ligi, i prawie z niej spadł, wymiana jednego ogniwa przy odejściu dwójki podstawowych juniorów, żadnych PO by nie dała.
    Dokoptowanie Dzika i Vaculika sprawia że Falubaz może zdobyć medal, tylko że i tak nie będzie najsilniejszą drużyna ligi, a taki skład Falubazu wygląda na jeden z najdroższych w historii ekstraligi.
    Głupoty piszesz. Wstaw w miejsce JT takiego Vacula lub Nickiego i masz od razu inna drużynę. Zobacz ile meczy Falubaz przegrał na styku. I nie pitol o odejściu dwójki podstawowych juniorów, bo akurat Misio i Alex, większość sezonu byli kontuzjowani.

    No i Ostaf już po nas pojechał https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...sie-ze-stracil
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-10-2018 o 20:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Wolałbym zamiast kasy na dzika, przeznaczyć to na szkolenie. Wolę za kilka lat mieć fajnych juniorów i przyszłość niż medal w przyszłym sezonie dzięki gościom, z którymi nikt się nie identyfikuje i którzy po roku mogą szukać nowej pracy. Bezsensu...

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wookie1982 za jego przydatny post!

    Falubaz (10-10-2018)

  41. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Wolałbym zamiast kasy na dzika, przeznaczyć to na szkolenie. Wolę za kilka lat mieć fajnych juniorów i przyszłość niż medal w przyszłym sezonie dzięki gościom, z którymi nikt się nie identyfikuje i którzy po roku mogą szukać nowej pracy. Bezsensu...
    Czy bez sensu to się dopiero okaże. Mnie też interesuje to czy Janas z Jabolem będą mieli co robić. A jeśli Vacul i Dzik będą robili robotę to zostaną na dłużej. Gdzie oni znajda takiego płatnika skoro Bieńkowski się zawziął ? A jak będą dawać ciała to po roku ich wymienią na lepszy model
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy bez sensu to się dopiero okaże. Mnie też interesuje to czy Janas z Jabolem będą mieli co robić. A jeśli Vacul i Dzik będą robili robotę to zostaną na dłużej. Gdzie oni znajda takiego płatnika skoro Bieńkowski się zawziął ? A jak będą dawać ciała to po roku ich wymienią na lepszy model
    Jak to gdzie w lesznie, tymbardziej, że Dzik zna juz kolędy to wskakuje bez problemu

  43. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jak to gdzie w lesznie, tymbardziej, że Dzik zna juz kolędy to wskakuje bez problemu
    No jak chcecie się licytować z Bieńkowskim to gratuluje.

    Sam jestem w szoku, Lublin, Grudziądz, Czewa, Toruń, jak usłyszeli ile woła Dzik czy Vacul za sam podpis to z miejsca odpuścili. A Goliński bierze hurtem obydwóch.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jak chcecie się licytować z Bieńkowskim to gratuluje.

    Sam jestem w szoku, Lublin, Grudziądz, Czewa, Toruń, jak usłyszeli ile woła Dzik czy Vacul za sam podpis to z miejsca odpuścili. A Goliński bierze hurtem obydwóch.
    Dobrze robi Vaculik i Dzik niech doją ile wlezie powinni jeszcze więcej sobie zawołać.

  45. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Dobrze robi Vaculik i Dzik niech doją ile wlezie powinni jeszcze więcej sobie zawołać.
    Pewnie, że dobrze robią, że doją Falubaz. Przecież u was taki Pedersen jeździł za jałmużne

    Każdy doi ile może. I do kiedy może.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jak chcecie się licytować z Bieńkowskim to gratuluje.

    Sam jestem w szoku, Lublin, Grudziądz, Czewa, Toruń, jak usłyszeli ile woła Dzik czy Vacul za sam podpis to z miejsca odpuścili. A Goliński bierze hurtem obydwóch.
    Jeszcze niedawno płacze były, że licytacje i zły Toruń psuje ligę oferując więcej pieniędzy a teraz cieszysz puchę jak dzban bo przyszedł Bieńkowski z workiem pieniędzy...

    Ciekawe co Dudki na to, że Vaculik dostanie jakieś 1.8 a Dzik drugie tyle. Na pewno czują się decenieni.

  47. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pewnie, że dobrze robią, że doją Falubaz. Przecież u was taki Pedersen jeździł za jałmużne

    Każdy doi ile może. I do kiedy może.
    Obłuda wasza nie zna granic kiedyś był płacz że paczpan niszczy ligę bo płacił chore sumy teraz wy robicie to samo,wcześniej karkosik przepłacał u nas Pedersen i owszem dobrze zarobił ale teraz po takim sezonie to więcej sobie zażyczy.

  48. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Obłuda wasza nie zna granic kiedyś był płacz że paczpan niszczy ligę bo płacił chore sumy teraz wy robicie to samo,wcześniej karkosik przepłacał u nas Pedersen i owszem dobrze zarobił ale teraz po takim sezonie to więcej sobie zażyczy.
    Wasza?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Jeszcze niedawno płacze były, że licytacje i zły Toruń psuje ligę oferując więcej pieniędzy a teraz cieszysz puchę jak dzban bo przyszedł Bieńkowski z workiem pieniędzy...

    Ciekawe co Dudki na to, że Vaculik dostanie jakieś 1.8 a Dzik drugie tyle. Na pewno czują się decenieni.
    A skąd wiesz co Dudek dostał?

  50. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Obłuda wasza nie zna granic kiedyś był płacz że paczpan niszczy ligę bo płacił chore sumy teraz wy robicie to samo,wcześniej karkosik przepłacał u nas Pedersen i owszem dobrze zarobił ale teraz po takim sezonie to więcej sobie zażyczy.
    A z kim takim Falubaz musiał się tak mocno licytować o tego Dzika, chyba tylko Lublin był zainteresowany, ale to beniaminek i wiadomo, że musi mocno liczyć złotówki, co by starczyło na e-lige.
    Inni jak ściągają gwiazdy, to nigdy nie przepłacają, jak już Falubaz kupi, to musi koniecznie bardzo mocno przepłacać.

    Jak Falubaz był cieniutki i ogrywany nawet u siebie, to wszystkim pasiło.
    Teraz gdy FZG pozgarniał nawet resztki z rynku, to wielu już mocno oburzonych.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 10-10-2018 o 23:30
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  51. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Eneasz (10-10-2018), Jacazg (10-10-2018), SCOT FZG (10-10-2018), marcool (12-10-2018)

  52. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wasza?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale to było do przewidzenia. Że rzuca się na nas jak ogary na ochłap miecha.

    W tamtym roku wyzywali Zdzicha od frajerów i się z niego śmiali, że dał odejść dwóm gwiazdorom. Wietrzyli finansowy upadek Falubazu. A jak w tym roku, nasi kupują dwóch innych drogich gwiazdorów, to ujadają, że psujemy ligę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Jakiś rok temu większość tutejszych Falubazów beczało że działacze ..... bo jeden z drugim spi...ił i nikogo sensownego się nie kupiło .Teraz gdy nowe władze wje...ły się w transferowy rynek z drzwiami i bramą to okazuje się że też zle bo to, tamto i ku..a sramto .Chyba kobiety z ciężkimi dniami są mniej zmienne

  54. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Eneasz (10-10-2018), marcool (12-10-2018), sobotch (10-10-2018), szmacianek (10-10-2018)

  55. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Jeszcze niedawno płacze były, że licytacje i zły Toruń psuje ligę oferując więcej pieniędzy a teraz cieszysz puchę jak dzban bo przyszedł Bieńkowski z workiem pieniędzy...

    Ciekawe co Dudki na to, że Vaculik dostanie jakieś 1.8 a Dzik drugie tyle. Na pewno czują się decenieni.
    Misiu drogi, jak byś poczytał wątek to ja akurat nie ciesze puchy, mnie ten skład akurat się nie do końca podoba. Jedyne co mnie cieszy to to, że niektórym z was, piana z pyska już się zaczyna przelewać. A Bieńkowski nie przyszedł, on już tu był. Jest jednym ze współwłaścicieli klubu. A ja nie mam żadnego wpływu na to co on chce kupić za swoje pieniądze. Chwała mu za to, ze jest i wspiera. Mimo, że ja osobiście zbudowałbym inaczej tą drużynę.

    A o Dudków się nie martw. Dostali co mieli dostać. Skoro bez mrugnięcia okiem zgodzili się na 3 lata.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-10-2018 o 21:12
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    chloroform (10-10-2018)

  57. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A skąd wiesz co Dudek dostał?
    Przecież to oczywiste że dostał jakieś grosze a został dlatego bo sklep z bułkami ma tuż obok

Strona 1 z 155 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •