Strona 141 z 155 PierwszyPierwszy ... 4191131139140141142143151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,301 do 6,345 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6301
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No, jak wszyscy nasi odpalą naraz i pojadą sezony życia.
    Wtedy zmielimy lige.

    Przecież teoretycznie to możliwe, co nie Mario?
    Trzeba wierzyć.
    oczywiście, a juniorzy będą przecież robić tyle punktów tak jak w ostatnim meczu ( też jest to możliwe)

  2. Powrót do góry    #6302
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Swoją drogą to nie dziwi się, że Goliński poleciał, to samo powinno się stać ze Skóra.
    Jak trzeba mieć megalomanię, żeby się chwalić, że pogoniło się Nickiego i to w połowie sezonu ... nie jestem w stanie tego pojąć ... to jest jawne ośmieszanie klubu, nie wspominając o sobie.

    W Grudziądzu muszą mieć niezła bekę z Falubazu, że oddał na rynek takiego zawodnika.
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #6303
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Swoją drogą to nie dziwi się, że Goliński poleciał, to samo powinno się stać ze Skóra.
    Jak trzeba mieć megalomanię, żeby się chwalić, że pogoniło się Nickiego i to w połowie sezonu ... nie jestem w stanie tego pojąć ... to jest jawne ośmieszanie klubu, nie wspominając o sobie.

    W Grudziądzu muszą mieć niezła bekę z Falubazu, że oddał na rynek takiego zawodnika.
    w radiu chyba magazynie żużlowym Białogłowy mówił ,ze jak telefonował do Bieńkowskiego to w rozmowie powiedział (uwaga teraz będzie hit) ,że jest zadowolony z trenera jak i postawy drużyny i miejsce 4 było adekwatne do zbudowanego składu .. także ten..

  4. Powrót do góry    #6304
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Swoją drogą to nie dziwi się, że Goliński poleciał, to samo powinno się stać ze Skóra.
    Wszystko fajnie tylko jakoś nikt nie przedstawił alternatywy. Oddać Adama do Leszna? Z chęcią przyjmiemy do sztabu (no może nie na taktyka meczowego). Ale jakieś propozycje?


    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    w radiu chyba magazynie żużlowym Białogłowy mówił ,ze jak telefonował do Bieńkowskiego to w rozmowie powiedział (uwaga teraz będzie hit) ,że jest zadowolony z trenera jak i postawy drużyny i miejsce 4 było adekwatne do zbudowanego składu .. także ten..
    A nie było adekwatne? Zwłaszcza po kontuzji Nickiego?

  5. Powrót do góry    #6305
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    w radiu chyba magazynie żużlowym Białogłowy mówił ,ze jak telefonował do Bieńkowskiego to w rozmowie powiedział (uwaga teraz będzie hit) ,że jest zadowolony z trenera jak i postawy drużyny i miejsce 4 było adekwatne do zbudowanego składu .. także ten..
    Teraz bedzie słabszy skład, to 5-7 miejsce też powinno go zadowolić.
    Żeby były bomby transferowe i medale, to Bunio by się tu przydał.

    Co jak co, ale on doskonale się odnajdywał na rynku transferowym i potrafił budować ekipy na medale.

    Teraz to oni tam na górze mają ważniejsze sprawy niż wyniki Falubazu, muszą przecież odciąć całkowicie Bunia od "swego dziecka", a nie jakieś tam wyniki i cała otoczka wokół Falubazu.
    Panowie ściągnięci z Leszna też zbytnio nie wyglądają na takich, co by się czymkolwiek przejmowali.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #6306
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Wszystko fajnie tylko jakoś nikt nie przedstawił alternatywy. Oddać Adama do Leszna? Z chęcią przyjmiemy do sztabu (no może nie na taktyka meczowego). Ale jakieś propozycje?


    A nie było adekwatne? Zwłaszcza po kontuzji Nickiego?
    kontekst do całego sezonu

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Teraz bedzie słabszy skład, to 5-7 miejsce też powinno go zadowolić.
    Żeby były bomby transferowe i medale, to Bunio by się tu przydał.

    Co jak co, ale on doskonale się odnajdywał na rynku transferowym i potrafił budować ekipy na medale.

    Teraz to oni tam na górze mają ważniejsze sprawy niż wyniki Falubazu, muszą przecież odciąć całkowicie Bunia od "swego dziecka", a nie jakieś tam wyniki i cała otoczka wokół Falubazu.
    Panowie ściągnięci z Leszna też zbytnio nie wyglądają na takich, co by się czymkolwiek przejmowali.
    pewnie tak będzie, a co do Bunia to miał trochę łatwiej bo miał Dudka na juniorce ale trzeba mu oddać za co co zrobił nie powiem brakuję trochę oddania,serca tak patrząc na klub teraz to brakuję tam pasji a nie przepychanki i wojenki na górze

  7. Powrót do góry    #6307
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mario przypomina mi się Twoje wyliczenia siły Falubazu z 2018. Wszyscy mówili, że będzie walczyć o utrzymanie, a ty twardo, że będzie PO, bo ten ciutkę lepiej, tamten ciutkę lepiej ... tak to niestety nie działa, bo wszyscy zwyżki formy nie zaliczą
    Co do Antoni to on ma już 34 lata, więc raczej może być tylko słabiej. Co do Freda to on technicznie był zawsze bardzo dobry, trafił na sprzęt i poszło. Antonio to jeden wielki chaos i żaden motor mu nie pomoże ...
    No nie do końca tak, ja mówłem, że mamy team na 5-6 miejsce, a przy dobrych wiatrach nawet na PO. I jak popatrzysz na tabelę po RZ to dużo nam nie brakło. Kto mógł przewidzieć kosmiczną formę Freda na początku sezonu 2018 ? Kto mógł przewidzieć blamaż w Grudziądzu ? Gdyby nie te mecze bylibyśmy w PO.

    I całkiem podobnie może być w sezonie 2018. Z takim Antonio w składzie, możemy wylądować w barażach jak i równie dobrze być w PO.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #6308
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Po pierwsze nie wiemy czy p. Bieńkowski "pogonił" p. Golińskiego czy może to p.Goliński sam rzucił papierem? Niebawem przedstawię tu moje dywagacje
    Po drugie p. Goliński wyraźnie powiedział w mediach, że mieszka w ZG już 20 lat, ma tu dziecko, które uczęszcza do przedszkola a on prowadzi firmę i zatrudnia ludzi.

    Po trzecie akurat uważam, że jako współwłaściciel One Sport, były manager teamu SBP itd. ma świetne kontakty z żużlowcami oraz jest takim pozytywnym cwaniakiem w rozmowach bo widać, że nie jest w ciemię bity.

    Uważam, ze strata jego jako prezesa jest dużym osłabieniem i obym się mylił.

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Falubaz (03-10-2019), PrzemoZG (04-10-2019), darsen (03-10-2019)

  10. Powrót do góry    #6309
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Po pierwsze nie wiemy czy p. Bieńkowski "pogonił" p. Golińskiego czy może to p.Goliński sam rzucił papierem? Niebawem przedstawię tu moje dywagacje
    Po drugie p. Goliński wyraźnie powiedział w mediach, że mieszka w ZG już 20 lat, ma tu dziecko, które uczęszcza do przedszkola a on prowadzi firmę i zatrudnia ludzi.

    Po trzecie akurat uważam, że jako współwłaściciel One Sport, były manager teamu SBP itd. ma świetne kontakty z żużlowcami oraz jest takim pozytywnym cwaniakiem w rozmowach bo widać, że nie jest w ciemię bity.

    Uważam, ze strata jego jako prezesa jest dużym osłabieniem i obym się mylił.
    Nic dodać nic ująć, a co do toru padło też w sezonie, że tutaj nie ten Adam jest problemem. Wiadomo, że toromistrz robił tor na trening niezgodny z regulaminem i potem zdziwienie, że trzeba poprawiać. Gdzieś o tym wspomniał Dudi. Poza tym, ten tor z Czewą nie był zły, ale widzicie Protasa na takim torze, przez cały sezon? Sami sobie odpowiedzcie.

  11. Powrót do góry    #6310
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Po pierwsze nie wiemy czy p. Bieńkowski "pogonił" p. Golińskiego czy może to p.Goliński sam rzucił papierem? Niebawem przedstawię tu moje dywagacje
    Po drugie p. Goliński wyraźnie powiedział w mediach, że mieszka w ZG już 20 lat, ma tu dziecko, które uczęszcza do przedszkola a on prowadzi firmę i zatrudnia ludzi.

    Po trzecie akurat uważam, że jako współwłaściciel One Sport, były manager teamu SBP itd. ma świetne kontakty z żużlowcami oraz jest takim pozytywnym cwaniakiem w rozmowach bo widać, że nie jest w ciemię bity.

    Uważam, ze strata jego jako prezesa jest dużym osłabieniem i obym się mylił.
    Racja ale Falubaz 2020 Goliński też brał udział w rozmowach z zawodnikami ..jestem ciekaw jak wyglądają rozmowy kontraktowe z zawodnikiem czy rozmawia prezes z właścicielem czy sam prezes

  12. Powrót do góry    #6311
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Będzie można jeszcze usłyszeć warkot motocykli przy W69.

    W środe odbędzie się szósty memoriał Rycerzy Speedwaya.

    Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Bilet wstępu w cenie 5 złotych zakupić będzie można w kasach.
    Dzieci do 13 roku włącznie wejdą na zawody na podstawie darmowych zaproszeń, które odbierać będzie można w kasach przed zawodami.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #6312
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie do końca tak, ja mówłem, że mamy team na 5-6 miejsce, a przy dobrych wiatrach nawet na PO. I jak popatrzysz na tabelę po RZ to dużo nam nie brakło. Kto mógł przewidzieć kosmiczną formę Freda na początku sezonu 2018 ? Kto mógł przewidzieć blamaż w Grudziądzu ? Gdyby nie te mecze bylibyśmy w PO.

    I całkiem podobnie może być w sezonie 2018. Z takim Antonio w składzie, możemy wylądować w barażach jak i równie dobrze być w PO.
    Co Ty znowu bredzisz? Falubaz nie miał żadnej szansy na PO w 2018, skończ te brednie.
    Teraz zabrałeś się za udowadnianie, że w sumie Linbaeck może być Lindgrenem, kolejna bzdura. Lindgren robił wielke mecze już w 2009 i każdy wiedział, że to top rider, tylko czegoś brakowało. Pokaż mi wielkie mecze Lindbaecka. Nie umniejszam mu, ale porównywanie Lindgrena z Lindbaeckiem nie ma potwierdzenia w faktach.
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Po pierwsze nie wiemy czy p. Bieńkowski "pogonił" p. Golińskiego czy może to p.Goliński sam rzucił papierem? Niebawem przedstawię tu moje dywagacje
    Po drugie p. Goliński wyraźnie powiedział w mediach, że mieszka w ZG już 20 lat, ma tu dziecko, które uczęszcza do przedszkola a on prowadzi firmę i zatrudnia ludzi.

    Po trzecie akurat uważam, że jako współwłaściciel One Sport, były manager teamu SBP itd. ma świetne kontakty z żużlowcami oraz jest takim pozytywnym cwaniakiem w rozmowach bo widać, że nie jest w ciemię bity.

    Uważam, ze strata jego jako prezesa jest dużym osłabieniem i obym się mylił.
    Co do analizy przydatności Golińskiego to się zgadzam. Gdy się pojawił to też myślałem, że to Marek Jankowski bis, ale szybko okazało się, że gość jest kumaty, wie o co chodzi, ma kontakty, zna się.
    Jeżeli jakaś grupka kibiców wyzywała go (podobno) we Wrocku to nie dziwię się, ze gość dał sobie spokój
    To jest dłuższy temat, ale nie na dzisiaj
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 04-10-2019 o 01:52

  14. Powrót do góry    #6313
    Użytkownik Awatar Paweł1
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 23 w 11 postach
    Już się pogubiłem, to w zasadzie kim jest Bieńkowski, kim był Goliński? I czemu został zwolniony, za brak wyniku w tym sezonie? I jaką funkcję w tym wszystkim jeszcze pełni Dowhan, bo jego nazwisko też się często przewija?
    Nie siedzę zbyt głęboko w zielonogórskich realiach i chyba nie wszystko czaję, dzięki za odpowiedź.
    Wieloletni sympatyk sportu żużlowego.

  15. Powrót do góry    #6314
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł1 Zobacz posta
    Już się pogubiłem, to w zasadzie kim jest Bieńkowski, kim był Goliński? I czemu został zwolniony, za brak wyniku w tym sezonie? I jaką funkcję w tym wszystkim jeszcze pełni Dowhan, bo jego nazwisko też się często przewija?
    Nie siedzę zbyt głęboko w zielonogórskich realiach i chyba nie wszystko czaję, dzięki za odpowiedź.
    To trochę jak w Biblii. Na początku był Pan Andrzej Huszcza, a potem się wszystko popie...ło.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    macropus (04-10-2019)

  17. Powrót do góry    #6315
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Co Ty znowu bredzisz? Falubaz nie miał żadnej szansy na PO w 2018, skończ te brednie.
    Teraz zabrałeś się za udowadnianie, że w sumie Linbaeck może być Lindgrenem, kolejna bzdura. Lindgren robił wielke mecze już w 2009 i każdy wiedział, że to top rider, tylko czegoś brakowało. Pokaż mi wielkie mecze Lindbaecka. Nie umniejszam mu, ale porównywanie Lindgrena z Lindbaeckiem nie ma potwierdzenia w faktach.
    A nie może ? Bo ty tak powiedziałeś ? Antonio idzie dokładnie taką samą drogą co Fred, i wcale się nie zdziwię, jak w którymś sezonie będzie wymiatał.

    I gdzie ty widzisz abym ja cokolwiek tutaj udowadniał ? Jedyne co pisałem to to, ze skoro błysnął Fred, błysnąć może również Antonio.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #6316
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Jeżeli Goliński nie zostanie przy klubie w żadnej innej roli, to moim zdaniem szkoda.
    Co z tego, że niektórzy mu zarzucają wygląd i zachowanie cwaniaczka albo pochodzenie z Leszna? To tylko ich własne kompleksy wychodzą.
    Nie znam oczywiście szczegółów funkcjonowania klubu, ale z zewnątrz gość wygląda na całkiem sprawnego managera, który dodatkowo zna realia naszego żużlowego bagienka, czego np. całkowicie brakowało fajnemu facetowi - Panu Zdzichowi.
    Nie bywam w ZG na co dzień, ani nawet raz na tydzień, ale jak przyjeżdżam to Falubazu wszędzie pełno, na trybunach frekwencja w tym roku bardziej niż przyzwoita, a sukces sportowy? Nie był daleko, ale sami tu praktycznie wszyscy pisaliśmy, że była to drużyna na 3-4 miejsce nawet bez kontuzji Nickiego.

  19. Powrót do góry    #6317
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A nie może ? Bo ty tak powiedziałeś ? Antonio idzie dokładnie taką samą drogą co Fred, i wcale się nie zdziwię, jak w którymś sezonie będzie wymiatał.

    I gdzie ty widzisz abym ja cokolwiek tutaj udowadniał ? Jedyne co pisałem to to, ze skoro błysnął Fred, błysnąć może również Antonio.
    Uwaga. Zgodzę się z Mariuszem, Anton-a bym wcale nie przekreślał. On też potrafi jechać... MJJ też szedł do ZG jako zwykły ręcznik. Podobnie może być z Antonem. Problem Falubazu to jednak Dudek i Protas, no i Vaculik odejdzie w przyszłym sezonie, bo już podobno mu się Falubaz nie podoba.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  20. Powrót do góry    #6318
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie do końca tak, ja mówłem, że mamy team na 5-6 miejsce, a przy dobrych wiatrach nawet na PO. I jak popatrzysz na tabelę po RZ to dużo nam nie brakło. Kto mógł przewidzieć kosmiczną formę Freda na początku sezonu 2018 ? Kto mógł przewidzieć blamaż w Grudziądzu ? Gdyby nie te mecze bylibyśmy w PO.
    No i spoko, tylko tak może powiedzieć każda drużyna w każdym sezonie... Gdyby nie blamaż GetWella u siebie z Motorem, to Lublin by spadł a Toruń był w barażach. Gdyby GKM wygrał w Częstochowie to grudziądzanie byliby w PO... No ale tak się nie stało. Gdyby to były drużny na PO/utrzymanie, to by nie zaważył jeden mecz

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A nie może ? Bo ty tak powiedziałeś ? Antonio idzie dokładnie taką samą drogą co Fred, i wcale się nie zdziwię, jak w którymś sezonie będzie wymiatał.

    I gdzie ty widzisz abym ja cokolwiek tutaj udowadniał ? Jedyne co pisałem to to, ze skoro błysnął Fred, błysnąć może również Antonio.
    Znowu gadanie jak o każdym zawodniku. "Nie zdziwię się, jak w którymś sezonie będzie wymiatał" znaczy tyle samo co "nie zdziwię się jak nie będzie wymiatał". Czyli klasyczne "będzie jeździł dobrze albo źle". No nie da się ukryć. Oczywiście może błysnąć Antonio. Tak samo jak Kildemand czy Norbert Kościuch. Bo co - ostatni dwaj nie mogą?

    Żeby nie było że się czepiam, teraz na poważniej. Bardziej chodzi o prawdopodobieńśtwo wystrzelenia. Fred i Anton to dwaj zupełnie różni zawodnicy, szli inną drogą, inne mają umiejętności, ale też inne podejście do profesjonalizmu. Inaczej też toczyły się ich kariery. Można powiedzieć o nich wszystko, ale nie to że idą tą samą drogą. Oczywiście, że AL może wystrzelić, ale prawdopodobieństwo jest mniejsze, niż było przy Fredce. Tak samo jest mniejsze prawdopodobieństwo wystrzału AL niż znaczącego spadku formy Nickiego. I o tym jest dyskusja.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (05-10-2019), sfp (04-10-2019)

  22. Powrót do góry    #6319
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Po pierwsze nie wiemy czy p. Bieńkowski "pogonił" p. Golińskiego czy może to p.Goliński sam rzucił papierem? Niebawem przedstawię tu moje dywagacje
    Po drugie p. Goliński wyraźnie powiedział w mediach, że mieszka w ZG już 20 lat, ma tu dziecko, które uczęszcza do przedszkola a on prowadzi firmę i zatrudnia ludzi.

    Po trzecie akurat uważam, że jako współwłaściciel One Sport, były manager teamu SBP itd. ma świetne kontakty z żużlowcami oraz jest takim pozytywnym cwaniakiem w rozmowach bo widać, że nie jest w ciemię bity.

    Uważam, ze strata jego jako prezesa jest dużym osłabieniem i obym się mylił.
    Nikt nikogo nie pogonił, nie ma żadnej straty.

    Formalnie Domagała jest prezesem. Bo Goliński formalnie już nie mógł. Tam są jakieś przepisy, że Goliński musiałby się określić, albo klub albo palestra. Przez ten rok miał jakąś tam zgodę i chyba zawiesił swoją działalność w kancelarii.

    Nieformalnie to ma dalej być w klubie i w zasadzie zarządzać z tylnego siedzenia.


    Vicar

    Żeby nie było że się czepiam, teraz na poważniej. Bardziej chodzi o prawdopodobieńśtwo wystrzelenia. Fred i Anton to dwaj zupełnie różni zawodnicy, szli inną drogą, inne mają umiejętności, ale też inne podejście do profesjonalizmu. Inaczej też toczyły się ich kariery. Można powiedzieć o nich wszystko, ale nie to że idą tą samą drogą. Oczywiście, że AL może wystrzelić, ale prawdopodobieństwo jest mniejsze, niż było przy Fredce. Tak samo jest mniejsze prawdopodobieństwo wystrzału AL niż znaczącego spadku formy Nickiego. I o tym jest dyskusja.
    No tego własnie nie wiesz. A jakie prawdopodobieństwo było przy Doylu, że wystrzeli ? Ale ja daleki jestem od tego, żeby licytować się na "prawdopodobieństwo". Bo to nie o to chodzi, przecież ja w swojej opinii pisałem, ze jak się całość poukłada i taki Antonio dorzuci te swoje 1.5-1.7 to i PO możemy zaliczyć. A tu zaraz atak, że jak śmiem porównywać Antonio do Freda ? A my i tak bedziemy wlaczyć w barażach.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-10-2019 o 10:53
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #6320
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Uwaga. Zgodzę się z Mariuszem, Anton-a bym wcale nie przekreślał. On też potrafi jechać... MJJ też szedł do ZG jako zwykły ręcznik. Podobnie może być z Antonem. Problem Falubazu to jednak Dudek i Protas, no i Vaculik odejdzie w przyszłym sezonie, bo już podobno mu się Falubaz nie podoba.
    A co mu się nie podobaBo akurat o MJJ i Vacula jestem spokojny

  24. Powrót do góry    #6321
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 21 w 14 postach
    Problem Falubazu to brak stabiloności i jasnej wizji zespołu. Mam wrażenie że rządzący Falubazem nie do końca wiedzą co chcą, może to wynika jednak z jakieś zakulisowej walki o wpływy. A z Nickim to może jeszcze się przeproszą?

  25. Powrót do góry    #6322
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Problem Falubazu to brak stabiloności i jasnej wizji zespołu. Mam wrażenie że rządzący Falubazem nie do końca wiedzą co chcą, może to wynika jednak z jakieś zakulisowej walki o wpływy. A z Nickim to może jeszcze się przeproszą?
    Na pewno jest o coś gra ale to wie kilu panów co w tej grze uczestniczy a Nicki raczej to już nie możliwe za daleko to poszło i Nicki akurat dotrzymuje słowa

  26. Powrót do góry    #6323
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    w składzie z lindbaeckiem, protasem w niemal już żużlowym hadesie, dołującym dudkiem, jako takim jensenen i bez juniorów już teraz jesteśmy pewnym kandydatem do spadku. podążamy śladem torunia, a jeden doyle.. sorry vaculik nam czterech liter nie uratuje. kwasy zaczną się po 3 kolejkach, po 7. przegranym meczu skóra dostanie atomowego zapalenia spojówek i wyleci z zielonej góry z podejrzeniem ciężkiej depresji. strażak zapisze się na kurs "matematyka dla ułomnych" i do ostatniej kolejki będzie nam udowadniał, że falubaz ma jeszcze matematyczne szanse na PO (mimo wygranego 1 meczu), a nawet na finał.

    wspomnicie jeszcze moje słowa...

  27. Powrót do góry    #6324
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    w składzie z lindbaeckiem, protasem w niemal już żużlowym hadesie, dołującym dudkiem, jako takim jensenen i bez juniorów już teraz jesteśmy pewnym kandydatem do spadku. podążamy śladem torunia, a jeden doyle.. sorry vaculik nam czterech liter nie uratuje. kwasy zaczną się po 3 kolejkach, po 7. przegranym meczu skóra dostanie atomowego zapalenia spojówek i wyleci z zielonej góry z podejrzeniem ciężkiej depresji. strażak zapisze się na kurs "matematyka dla ułomnych" i do ostatniej kolejki będzie nam udowadniał, że falubaz ma jeszcze matematyczne szanse na PO (mimo wygranego 1 meczu), a nawet na finał.

    wspomnicie jeszcze moje słowa...
    Tak się nie stanie z powodu juniorów i jeszcze słabszego Rybnika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #6325
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tego własnie nie wiesz. A jakie prawdopodobieństwo było przy Doylu, że wystrzeli ?
    Przy Doylu całkiem spore. Ten zawodnik akurat od dawna był niedoceniany, a już w 2011 w drugoligowej Pile miał średnią 1,9, rok później w Rybniku 2,2, a jeszcze rok później w pierwszoligowym Rawiczu 2,1. Co prawda w małej ilości spotkań, bo akurat miał pecha trafiając do klubów, które nie chciały z niego korzystać. Ale widać było, że coś tam jest. Antonio w ostatnich latach ma niestety tylko zjazd.

    Ale ja daleki jestem od tego, żeby licytować się na "prawdopodobieństwo". Bo to nie o to chodzi, przecież ja w swojej opinii pisałem, ze jak się całość poukłada i taki Antonio dorzuci te swoje 1.5-1.7 to i PO możemy zaliczyć. A tu zaraz atak, że jak śmiem porównywać Antonio do Freda ? A my i tak bedziemy wlaczyć w barażach.
    Wiadomo, że może być różnie, ale prawdopodobieńśtwo można opierać na tym, że AL w ostatnich latach miał średnie: 2017 - 1,9; 2018 - 1,7; 2019 - 1,5. No ale masz rację - jak wszystko w Falubazie zagra, to PO może być. Ale czy inne kluby też nie liczą na to, że u nich wszystko zagra?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #6326
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak się nie stanie z powodu juniorów i jeszcze słabszego Rybnika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Spokojnie. W Toruniu był Kościuch i "osłabiony" Holta. W dodatku mieli 2 parodystów na juniorce. Gorszych juniorów to ja nie widziałem i już od kilku lat twierdziłem, że Kopeć nie nadaje się na żużel - nawet śmieli się z niego moi koledzy, gdy ich zaprosiłem na oglądanie żużla, a żużlem w ogóle się nie interesują. Jak miał jechać Kopeć to ich zapał na oglądanie żużla stawał się jeszcze większy, przez jego popisy. O drugim parodyście nie wspomnę.

    Jeżeli Dudek się ogarnie, Protas gorszy nie będzie - bo już gorszy być chyba nie może to nie będzie tragedii.
    Jedynie strata Dzikiego na minus.
    Vacul pojedzie swoje, czarny gorzej jechać nie będzie niż w tym sezonie. Juniorka u Was się obudziła na koniec roku. Tragedii nie będzie.

  30. Powrót do góry    #6327
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A nie może ? Bo ty tak powiedziałeś ? Antonio idzie dokładnie taką samą drogą co Fred, i wcale się nie zdziwię, jak w którymś sezonie będzie wymiatał.

    I gdzie ty widzisz abym ja cokolwiek tutaj udowadniał ? Jedyne co pisałem to to, ze skoro błysnął Fred, błysnąć może również Antonio.
    Nie "że ja tak powiedziałem", tylko staram się realistycznie oceniać obu zawodników. I chciałbym unikać dyskusji na zasadzie "zawodnik A może wyskoczyć, bo przecież zawodnikowi B to się udało", bo to jest wirtualna argumentacja. W ten sposób można napisać wszystko o wszystkich.
    Możesz jeszcze wymienić 30 innych zawodników i napisać, że w sezonie 2020 mogą być jak Lindgren 2018 i będzie to miało taką samą wartość jak to co napisałeś powyżej. Albo napisz, że Gomólski może wyskoczyć, no bo niby dlaczego nie może i nie da się tego teraz udowodnić.
    Różnica jest taka, że gdy Lindgren wskoczył na wysokie obroty to bodajże przez 2 miesiące był najlepszym zawodnikiem świata i polskiej ekstraligi.
    Nigdzie nie piszę, że Lindbaeck będzie cienki, ale nie o tym jest dyskusja. Bycie Lindgrenem 2018, czyli najlepszym zawodnikiem i świata i ligi, raczej Lindbaeckowi nie grozi patrząc realnie na umiejętności i historię obu zawodników.
    Wyraźnie robiłeś odniesienia do Lindgrena 2018 i na to Ci odpisuję.
    Zresztą bardzo dobrze to opisał Vicar, tym samym mnie wyręczył.


    Twój przykład z Doyle'm też nie jest trafiony. Doyle do wielkiego i światowego i ekstraligowego speedwaya wszedł dopiero około roku 2015. Może się to również wiązać z tym, że wraz wz tym wejściem uzyskał dostęp do bardzo dobrego sprzętu. I ten Doyle w ekspresowym tempie zrobił progres. I bardzo szybko pokazał umiejętności po tym jak uzyskał dostęp do elity.
    Antonio w światowym i ekstraligowym świecie jest już grubo ponad 10 lat. Odwoływanie się do przykładu Doyle'a w tym przypadku też jest nie na miejscu.


    Co do sezonu 2018 to też nie masz racji. Sezon 2018 Falubazu był smutny, czasami żenujący, kompromitujący. Nie wygraliśmy żadnego wyjazdu, a właściwie tylko jeden wyjazd (Wrocław) dobrze pojechaliśmy. Tylko dwa razy przekroczyliśmy granicę 40 pkt.
    Jedynie baraże były ciekawe, ale to nie może służyć do udowadniania, że sezon był ciekawy, albo, że sezon był fajny, bo nie był. Jeszcze należy wspomnieć o tym, że mało co nie zlecieliśmy minimalnie wygrywając konkurencję z Unią Tarnów, w której Kildemand był prowadzącym parę, a druga linia to Mroczka i Jamróg.
    Żeby nie było: Falubaz 2020 nawet z Lindbaeckiem będzie sporo silniejszy od Falubazu 2018. Tego nikt nie kwestionuje. Z perspektywy czasu widać, że skład Falubazu w 2018 był bardzo słaby. Mało tego to był skład zrobiony z pełną świadomoscią przez ówczesnego włodarza. Do tego Dudek i Pepe już w tamtym sezonie mieli zajawki słabszej jazdy (w stosunku do oczekiwań, wiadomo, że oczekiwania w stosunku obu tych zawodników były różne) i chyba część z nas to przeoczyła robiąc plany na rok 2019 po przyjściu Vacula i Pedersena.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Dawid11 (04-10-2019)

  32. Powrót do góry    #6328
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Jeszcze nie wszystko stracone. Falubaz pracuje w ciszy i może być jeszcze o nas głośno. Dobrego dnia

  33. Powrót do góry    #6329
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak się nie stanie z powodu juniorów i jeszcze słabszego Rybnika.
    rok temu też wszyscy lublin typowali do spadku, ew. gkm.

  34. Powrót do góry    #6330
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    rok temu też wszyscy lublin typowali do spadku, ew. gkm.
    Toruń nie miał juniorów a my będziemy mieć top3 ligi. To jest zayebista różnica.
    Predator jest nieobliczalny i nie musi być wiele gorszy od Dzika. Dla mnie to jest ekipa na 5-7 miejsce. Rybnik choćby skały srały nie ma szans. Brak juniorów, brak choćby jednego prawdziwego lidera. Spadną z hukiem. Nie mają żadnego podejścia do tegorocznego Motoru.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #6331
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Toruń nie miał juniorów a my będziemy mieć top3 ligi. To jest zayebista różnica.
    Predator jest nieobliczalny i nie musi być wiele gorszy od Dzika. Dla mnie to jest ekipa na 5-7 miejsce. Rybnik choćby skały srały nie ma szans. Brak juniorów, brak choćby jednego prawdziwego lidera. Spadną z hukiem. Nie mają żadnego podejścia do tegorocznego Motoru.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nawet jeżeli Cysio Ysio wykręci Gorzów to i tak maja tam Zmarzlika, gwaranta i dostarczyciela pkt. Bez Zmarzlika Stal nie istnieje. Jedna kontuzja i po stali. Jeden wjazd jakiegoś szajbusa w Zmarzlika i po Stali, nawet z takim składem Rybnika jaki zapowiadają SyFy.
    Wszystko będzie jednak jasne po 1 listopada. Każdy będzie znał składy drużyn i wtedy będzie można realnie spojrzeć na siłę rażenia. Zaś w styczniu-marcu już można będzie mówić kto spadnie, a kto będzie walczył o złoto

  36. Powrót do góry    #6332
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Djukanon Zobacz posta
    Jeszcze nie wszystko stracone. Falubaz pracuje w ciszy i może być jeszcze o nas głośno. Dobrego dnia
    Raczej skład jest już zamknięty

  37. Powrót do góry    #6333
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak się nie stanie z powodu juniorów i jeszcze słabszego Rybnika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A jakby Rybnik zgarnał to co jest na rynku jeszcze ??

    1.Max Fricke
    2.Mateusz Szczepaniak
    3.Kacper Woryna
    4.Siergiej Łogaczow
    5.Greg Hancock
    6.Przemysław Giera
    7.Mateusz Tudzież
    8.Dan Bewley


    Mrozek chce tez kupic juniora i wydaje mi się ze celuje w kogoś od was (Tonder lub osyczka) albo z Gorzowa (Szczotka)

    Ja bym sie nie dał pokroic ze to skład na spadek z hukiem

  38. Powrót do góry    #6334
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Ciekawi mnie czy akcja z szalikiem będzie tym roku mamy takie bomby ze nie wiem co dział marketingowy musiał by zrobić żeby to sprzedać Ale jeszcze jest szansa ze gówniarz się ogarnie...
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 04-10-2019 o 13:29

  39. Powrót do góry    #6335
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Ciekawi mnie czy czy akcja szalikiem będzie tym roku Ale jescze jest szansa ze gówniarz się ogarnie...
    Andrzej i Krysią go nie puszczą, bo musieliby do składu wstawić Jamroga albo plastrona.
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #6336
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A jakby Rybnik zgarnał to co jest na rynku jeszcze ??

    1.Max Fricke
    2.Mateusz Szczepaniak
    3.Kacper Woryna
    4.Siergiej Łogaczow
    5.Greg Hancock
    6.Przemysław Giera
    7.Mateusz Tudzież
    8.Dan Bewley


    Mrozek chce tez kupic juniora i wydaje mi się ze celuje w kogoś od was (Tonder lub osyczka) albo z Gorzowa (Szczotka)

    Ja bym sie nie dał pokroic ze to skład na spadek z hukiem
    Przecież nikt mu nie da juniora. Mrozek nie ma kasy na transfery, Fricke to jest max co mogą wyrwać. Co do Hancocka to już prędzej uwierzę że on wyląduje w Zielonej Górze.

  41. Powrót do góry    #6337
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    ROW z takim składem dalej nie ma szans... nawet zakładając, że Herbie pojedzie na mecz 10+

    Łogaczow wygrał w Nice tylko 9 biegów w 11 meczach, a wróży mu się zawojowanie PGEE. No błagam...
    Bawley jeździł dobrze w nice, bo tam są inne tory niż w PGEE, na betonie już tak nie pofruwa. Historia podobna jak z Lambertem.
    Do tego jeszcze Szczepaniak, który może zrobi średnią 1,5 może nie i juniorzy dla których z góry będzie można założyć 1 pkt w meczu.
    Woryna i Fricke to podobny poziom, czyli max 1,8pkt na bieg u siebie.

    Motor lepszym składem seniorskim utrzymał się tylko dzięki juniorom, a ROW nie ma juniorów...
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 04-10-2019 o 14:09

  42. Powrót do góry    #6338
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    ROW z takim składem dalej nie ma szans... nawet zakładając, że Herbie pojedzie na mecz 10+

    Łogaczow wygrał w Nice tylko 9 biegów w 11 meczach, a wróży mu się zawojowanie PGEE. No błagam...
    Bawley jeździł dobrze w nice, bo tam są inne tory niż w PGEE, na betonie już tak nie pofruwa. Historia podobna jak z Lambertem.
    Do tego jeszcze Szczepaniak, który może zrobi średnią 1,5 może nie i juniorzy dla których z góry będzie można założyć 1 pkt w meczu.
    Woryna i Fricke to podobny poziom, czyli max 1,8pkt na bieg u siebie.

    Motor lepszym składem seniorskim utrzymał się tylko dzięki juniorom, a ROW nie ma juniorów...
    BEZ wątpienia bohaterami Motoru byli juniorzy, choć mam wrażenie, że nie zostali docenieni
    Tylko Falubaz

  43. Powrót do góry    #6339
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Dokładnie, nawet gdyby Mrozek jakimś cudem wyciągnął Cierniaka, to i tak nic nie da, bo na ten moment nie ma żadnych juniorów gwarantujących choćby 4pkt w meczu poza Kuberą i Lampartem. A żeby coś z tego było, to musiałby ściągnąć juniora, który zrobi punkty z seniorami, a takich nie ma, a nawet jeśli gdzieś tam są, a my o tym nie wiemy, to jest kolejka 6 innych zespołów chętnych do tego, żeby takowych pozyskać...

  44. Powrót do góry    #6340
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie "że ja tak powiedziałem", tylko staram się realistycznie oceniać obu zawodników. I chciałbym unikać dyskusji na zasadzie "zawodnik A może wyskoczyć, bo przecież zawodnikowi B to się udało", bo to jest wirtualna argumentacja. W ten sposób można napisać wszystko o wszystkich.
    Możesz jeszcze wymienić 30 innych zawodników i napisać, że w sezonie 2020 mogą być jak Lindgren 2018 i będzie to miało taką samą wartość jak to co napisałeś powyżej. Albo napisz, że Gomólski może wyskoczyć, no bo niby dlaczego nie może i nie da się tego teraz udowodnić.
    Różnica jest taka, że gdy Lindgren wskoczył na wysokie obroty to bodajże przez 2 miesiące był najlepszym zawodnikiem świata i polskiej ekstraligi.
    Nigdzie nie piszę, że Lindbaeck będzie cienki, ale nie o tym jest dyskusja. Bycie Lindgrenem 2018, czyli najlepszym zawodnikiem i świata i ligi, raczej Lindbaeckowi nie grozi patrząc realnie na umiejętności i historię obu zawodników.
    Wyraźnie robiłeś odniesienia do Lindgrena 2018 i na to Ci odpisuję.
    Zresztą bardzo dobrze to opisał Vicar, tym samym mnie wyręczył.

    Zaraza, zaraz, po kolei. Odnosisz się tylko do fragmentu mojego postu. A ja w nim piszę, tylko o tym, że może się zdarzyć, ze taki Antonio może mieć lepszy sezon od Nickiego. Temu też zaprzeczysz ? Poza tym typuje, że jak Antonio lekko się poprawi, to zadowoli mnie jego średnia w okolicach 1.6-1.7. Tu też powiesz, że to niemożliwe ? A jak będzie miał sezon konia (bo czemu niby nie) to zaliczy średnią w okolicach 1.8-.19. Generalnie jednak twierdzę, ze z Antonio w składzie, możemy walczyć w barażach jak i bić się o PO. Bo najważniejsze będzie czy Patryk się pozbiera, i czy Pepe pojedzie ciut lepiej niż w sezonie 2019. Bez progresu tej dwójki, nie ma znaczenia czy 5 seniorem będzie Antonio, Dzik czy Emil. I tak medalu nie będzie.

    Dając przykład Freda, nie chodziło mi o to, że taki Antonio będzie wymiatał na jego poziomie. Bardziej chodziło mi o to, że nawet taki Antonio może miec lepszy sezon w SE i że może pozytywnie zaskoczyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #6341
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    A przez dwa tygodnie było mendolenie i symulacje z duby, że z Nickim można było klepnąć Spartę i Włókniarza. Teraz już nawet z Emilem za Nickiego na medal nie ma szans, choć Sparta jest słabsza niż rok temu, a falubaziątka ponoć będą silniejsze, bo objeżdżone. Ot myślenie.

  46. Powrót do góry    #6342
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 62 w 34 postach
    Tak jak piszę Mariusz, Falubaz by bić się o medale musi liczyć na znaczną poprawę formy Dudka i PePe.
    Anton i tak pewnie będzie doparowym.

    9. Vaculik
    10. Anton
    11. MJJ
    12. PePe
    13. Dudek
    14. Pawliczak
    15. Krakowiak
    16. Kvech

    lub zamiana miejsc pomiędzy Antonem i Pepe oraz w obwodzie Tonder jako junior.

    To jest skład, który może spokojnie bić się o medale jednak tak jak wyżej główną role odegra forma Pepe i Dudka.
    Patrząc na juniorów i ich ostatnie mecze to oni najpewniej zaliczą progres w 2020 r.

  47. Powrót do góry    #6343
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    A przez dwa tygodnie było mendolenie i symulacje z duby, że z Nickim można było klepnąć Spartę i Włókniarza. Teraz już nawet z Emilem za Nickiego na medal nie ma szans, choć Sparta jest słabsza niż rok temu, a falubaziątka ponoć będą silniejsze, bo objeżdżone. Ot myślenie.
    Ale czego ty nie rozumiesz ? Że jeśli Patryk i Pepe się nie ogarną, to sam Vacul plus ewentualnie Emil, nie dają nam szans na medal. W sytuacji kiedy Unia ma skład bez zmian, Czewa wzmacnia się Doylem a GKM Nickim.

    Jasne, że Spartę można było przejść w tym sezonie z Nickim w składzie. Co nie znaczy wcale, ze tak by się stało. Ale realna szansa na to była.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #6344
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach

  49. Powrót do góry    #6345
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Tak jak piszę Mariusz, Falubaz by bić się o medale musi liczyć na znaczną poprawę formy Dudka i PePe.
    Anton i tak pewnie będzie doparowym.

    9. Vaculik
    10. Anton
    11. MJJ
    12. PePe
    13. Dudek
    14. Pawliczak
    15. Krakowiak
    16. Kvech

    lub zamiana miejsc pomiędzy Antonem i Pepe oraz w obwodzie Tonder jako junior.

    To jest skład, który może spokojnie bić się o medale jednak tak jak wyżej główną role odegra forma Pepe i Dudka.
    Patrząc na juniorów i ich ostatnie mecze to oni najpewniej zaliczą progres w 2020 r.
    Kvech pod 16? Skóra nie będzie miał jaj by go puścić w jakimkolwiek biegu.
    Duzers swoje będzie robił. Przy takim układzie kluczem do wygranych oprócz oczywiście formy PePe będzie MJJ, wystarczy zobaczyć na mecz we Wrocławiu w PO. 3,3 a potem 0,0,0,0 i zaczęli odjeżdżać.

    Wszyscy gadają o składzie, nikt nie wspomni, że przyjezdni u nas czują się bardzo dobrze i ze wszystkich drużyn mamy chyba najmniejszy atut toru.
    Tak więc przed nami do PO są już Leszno Wrocław Częstochowa i na moje 4 będzie Lublin lub GKM.
    Antonio gwarantuje zupełnie nic. Wciąż liczę na odmianę losu. Pieniądze są, więc myślę że do końca będą działać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •