Strona 88 z 155 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,916 do 3,960 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3916
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Johns patrzac na druzyne z Torunia ( chyba tam wiekszosci ogarnia sprzet ) nie ma cos w tym sezonie sukcesow .

    co do tej desperacji to zauwazylem to w paru spotkaniach u nas na torze. Miedzy innymi walka z młodym Pawlickim. To juz nie bylo sciganie, tylko nerwowe akcje, gdzie na naszym torze Protas zawsze kojarzyl mi sie ze spokojnie przygotowywanymi przemyslanymi atakami...tylko jak nie ma czym atakowac, to nic nie zrobisz.

  2. Powrót do góry    #3917
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie wiem, chyba Johns, ale jest dokładnie tak jak napisał Sobotch. Protas nie zapomniał jak się jeździ. Te błędy na trasie to trochę efekt desperacji. Chłop nie czuje prędkości to kombinuje. Dobrze, że jest ta przerwa w startach to przynajmniej jest jeszcze chwila na jakieś poprawki. To na czym teraz jeździ to jakiś szrot i tutaj potrzeba natychmiastowych zmian.
    No mnie osobiście zamknął gębę występem w Gorzowie, prędzej bym się tam spodziewał kompletu Karczmarza niż takiego Protasa.
    Jako kibic długoletni musze w niego wierzyć, mimo że czasem krew zalewa, jak się patrzy na niektóre momenty, choćby w Częstochowie, jak ledwo na start zdążył.
    Mimo wszystko, ciężko zrozumieć, że taki fachura i profesjonalista drugi sezon męczy się z gównianym sprzętem.

  3. Powrót do góry    #3918
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Z tego co słyszałem to jego podstawowe silniki poszły do serwisu. A on wczoraj jechał na jakichś nowych, niesprawdzonych w boju silnikach. Chyba je testował po prostu. Nie wiem skąd on wziął te silniki. Ale ponoć jeszcze odczuwa skutki ostatniej kontuzji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3919
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Mariusz ja wszystko rozumiem ale ta jazda wyglądała na prawdę niepokojąco. Kiedys Pepe nawet po dzwonie w biegu i ze słabszym sprzętem robił jakieś tam wyniki.
    Jego motocykle, nawet jak był w dołku sprzetowym to nie był poziom pozwalający wyprzedzać się Cyferowi. Przeciez kiedyś też mial lepsze i gorsze trafienia z silnikami ale poniżej pewnych punktów nie schodził. Czego brakowało w motocyklach to jakoś nadrabiał umiejętnosciami i odwagą. Poza tym mozna miec gorsze silniki ale te wyglądały jak II ligowe?
    Poza tym jaki Johns, czy on nie jezdzi na silnikach od Kowalskiego?

  5. Powrót do góry    #3920
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Mariusz ja wszystko rozumiem ale ta jazda wyglądała na prawdę niepokojąco. Kiedys Pepe nawet po dzwonie w biegu i ze słabszym sprzętem robił jakieś tam wyniki.
    Jego motocykle, nawet jak był w dołku sprzetowym to nie był poziom pozwalający wyprzedzać się Cyferowi. Przeciez kiedyś też mial lepsze i gorsze trafienia z silnikami ale poniżej pewnych punktów nie schodził. Czego brakowało w motocyklach to jakoś nadrabiał umiejętnosciami i odwagą. Poza tym mozna miec gorsze silniki ale te wyglądały jak II ligowe?
    Poza tym jaki Johns, czy on nie jezdzi na silnikach od Kowalskiego?
    No widzisz. Może po prostu nie sprężał pośladów ? Dzisiaj w Szwecji wyglądał już znacznie lepiej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #3921
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    no to chyba PePe dzisiejszym występem w Szwecji uspokoił co niektórych;
    ja tam wierzę, że w derbach te swoje +/- 7-9 pkt pyknie

  7. Powrót do góry    #3922
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,577
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    no to chyba PePe dzisiejszym występem w Szwecji uspokoił co niektórych;
    ja tam wierzę, że w derbach te swoje +/- 7-9 pkt pyknie
    W derbach wystarczy nawet 5pkt Pepe, będzie taniej kosztować te 3pkt do tabelki. A Szwecja nie niesie ukojenia dla kibiców Pepe, to inny świat. W Polsce wygląda słabo od dwóch lat (z wyjątkami od czasu do czasu), a ostatnio na IMP wręcz dramatycznie. Te silniki, których obecnie używa, to śmiało mógłby sprzedać, a gotówkę przeznaczyć na zakup lizaków dla dzieci, bo więcej nie są warte. Nie ma możliwości, czy nie chce kupić czegoś lepszego? Nawet mimo swoich tragicznych startów, na dobrych motorkach byłby w stanie te 7-10pkt urobić, umiejętności ma przyzwoite, na tyle wystarczyłyby.
    Nie wiem co sądzić o tej sytuacji, brak dostępu czy zła wola? Bo $ na zakup silników, pewnie jakimiś dysponuje?

  8. Powrót do góry    #3923
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    no to chyba PePe dzisiejszym występem w Szwecji uspokoił co niektórych;
    ja tam wierzę, że w derbach te swoje +/- 7-9 pkt pyknie
    Oby tyle tez w finale pyknął, to będzie dobrze

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    dillinger (17-07-2019)

  10. Powrót do góry    #3924
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Mam wrazenie, że sprawdza sie scenariusz Carlitosa sprzed meczu w Lublinie a moj sprzed sezonu.
    Udalo sie wygrac w Lublinie, wszyscy sie uspokoili, zadowoleni. Juz ucichl temat toru, dyspozycji polskich seniorow, itd.
    Jedynie w podejsciu do juniorwo widac konkretne dzialania, plany i koncepcje.

    Czy cos bedzie robione z tym torem w tym sezonie lub w przerwie zimowej? Kto mialby opracowac to i nadzorowac przebieg?
    Czy mamy jakies wyjscie awaryjne jak Kapitan postanowi zakonczyc kariere? Moze Przemek Pawlicki?

  11. Powrót do góry    #3925
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Dopierwszej wtopy, albo braku jakiejkolwiek mijanki temat zawieszony na kołku.
    Co do Protasa to mysle, ze to na tyle powazny i rozsadny facet, ze w klubie beda odpowiednio wczesniej wiedzieli o zamiarze zakonczenia kariery - czego Protasowi oczywiscie nie zycze Byle sprzet ogarnal i pokazal jeszcze "młodym" jak się jezdzi na zuzlu.

  12. Powrót do góry    #3926
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Jeszcze jedna ciekawostka.
    Wczoraj ogladałem sobie w internecie fotorelację z podpisania przez nasz klub umowy z firmą Francepol na sponsorowanie druzyny juniorów.
    Chłopacy mieli kewlary w barwach tej firmy (czerwono-białe) ale też nad znakiem z mychą jest jakiś prostokąt pusty czerwony, który wchodzi na górną część koła, w którym jest myszka.
    Też wygląda jak na kewlarach pierwszej druzyny, jakby było zrobione miejsce tylko nie wiadomo na co. Nazwę sponsora czy coś?

    http://zuzel.falubaz.com/post/france...skich-juniorow

  13. Powrót do góry    #3927
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Protas jeszcze się obudzi
    Ostatnio edytowane przez amstaf ; 19-07-2019 o 16:14

  14. Powrót do góry    #3928
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Zrobili kewlary i obicia. Przypomniała mi się szopka z Jonssonem, który w 2011 w ramach kontraktu przekazał juniorom (Adaś Strzelba i Kacper Rogowski) swoje motocykle. Niby wielkie wow, a to były totalne szroty.

  15. Powrót do góry    #3929
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Zrobili kewlary i obicia. Przypomniała mi się szopka z Jonssonem, który w 2011 w ramach kontraktu przekazał juniorom (Adaś Strzelba i Kacper Rogowski) swoje motocykle. Niby wielkie wow, a to były totalne szroty.
    Ale co ma jedno z drugim wspólnego ?

    Skoro taka firma jak Francepol daje kasę na szkolenie juniorów, to nie dziwie im się, że chcą aby ci śmigali w ich barwach firmowych. Trzeba przyznać, że nawet fajnie wygladają w tych kevlarach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #3930
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Miniżużel - Gdańsk. Nasz wawrowski (gorzowski) zakup nieźle sobie radzi:

    1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11+3 (3,2,3,3)
    2. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11+2 (3,3,2,3)
    3. Krystian Gręda (ZKŻ SSA Zielona Góra) - 9+1 (3,2,3,1)

    Przemek Go mocno reklamował w wątku Stali (Mieczysław Woźniak, Go bardzo chwalił). 10-latek, a podobno już jakiś turbokozak. Jeszcze kupa czasu, ale jest co obserwować. Tylko tego minitoru jeszcze nam brakuje.

  17. Powrót do góry    #3931
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    a ja wyczytałem na gorzowskim forum, że te "wawrowskie" zakupy, to szroty i dzieci bez kręgosłupa moralnego,
    bo bez mrugnięcia okiem przeszli do obozu największego wroga

    a prawdziwym powodem, jest prawdopodobnie to, ze na linii Stal-Wawrów nie najlepiej się układa (chodzi m.in. o kasę)

  18. Powrót do góry    #3932
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    a ja wyczytałem na gorzowskim forum, że te "wawrowskie" zakupy, to szroty i dzieci bez kręgosłupa moralnego,
    bo bez mrugnięcia okiem przeszli do obozu największego wroga

    a prawdziwym powodem, jest prawdopodobnie to, ze na linii Stal-Wawrów nie najlepiej się układa (chodzi m.in. o kasę)
    Bo dokładnie tak jest. Wawrów w zasadzie jest utrzymywany z datków rodziców i drobnych sponsorów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3933
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Słyszałem co nieco, że przed derbami i u Was nie jest najlepsza atmosfera wewnątrz klubu. Raz, Wasz wieloletni toromistrz ma już nie pełnić tej funkcji. Dwa, jakiś biznesmen (może wy znacie nazwisko i jesteście bardziej wtajemniczeni) pożyczył klubowi sporą ilość $ przed sezonem, żeby załatać dziurę w budżecie i o to ten jegomość co raz bardziej sie dopomina, bo umowa pożyczki nie jest realizowana. A to oznacza, że z kasą u Was na chwilę obecną też nie jest za wesoło...

  20. Powrót do góry    #3934
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Słyszałem co nieco, że przed derbami i u Was nie jest najlepsza atmosfera wewnątrz klubu. Raz, Wasz wieloletni toromistrz ma już nie pełnić tej funkcji. Dwa, jakiś biznesmen (może wy znacie nazwisko i jesteście bardziej wtajemniczeni) pożyczył klubowi sporą ilość $ przed sezonem, żeby załatać dziurę w budżecie i o to ten jegomość co raz bardziej sie dopomina, bo umowa pożyczki nie jest realizowana. A to oznacza, że z kasą u Was na chwilę obecną też nie jest za wesoło...
    Ten biznesmen nazywa się Bieńkowski. Bodajże w lipcu 2018 pożyczył klubowi jakąś kasę. Czy się teraz jej upomina tego nie wiem. Ale jako główny udziałowiec spółki ma tam wiele do powiedzenia. Domyślam się tylko, że tu chodzi o stare rozliczenie z innymi ówczesnymi udziałowcami, czyli z Dowhanem i Tymczyszynem. Być może nawet, chcą w ten sposób, wyciągnąć resztę akcji od Dowhana.

    O Wareckim, że go zwolnili, nie słyszałem. Ale jest chyba coś na rzeczy, bo było trochę zastrzeżeń do jego pracy. Nie sądzę jednak, aby ta sytuacja jakoś wybitnie wpływała na atmosferę w klubie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-07-2019 o 10:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #3935
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Jeszcze w zeszłym tygodniu byłem na stadionie i widziałem, ze toromistrz działał.

    Druga sprawa jest taka, że można podziekować obecnemu i może to nie byłby zły pomysł ale skąd wziąć innego?
    To bardzo hermetyczna grupa zawodowa. Nie ma na rynku pracy duzo osób z takim doświadczeniem zawodowym. Trzeba by chyba ściągac kogoś z innego miasta?
    No chyba, ze np. p. Janas by przyuczył jakiegos świeżaka, który dobrze ujezdza maszyny rolnicze.

  22. Powrót do góry    #3936
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten biznesmen nazywa się Bieńkowski. Bodajże w lipcu 2018 pożyczył klubowi jakąś kasę. Czy się teraz jej upomina tego nie wiem. Ale jako główny udziałowiec spółki ma tam wiele do powiedzenia. Domyślam się tylko, że tu chodzi o stare rozliczenie z innymi ówczesnymi udziałowcami, czyli z Dowhanem i Tymczyszynem. Być może nawet, chcą w ten sposób, wyciągnąć resztę akcji od Dowhana.

    O Wareckim, że go zwolnili, nie słyszałem. Ale jest chyba coś na rzeczy, bo było trochę zastrzeżeń do jego pracy. Nie sądzę jednak, aby ta sytuacja jakoś wybitnie wpływała na atmosferę w klubie.
    Tak to o Roberta chodzi i jego nierozliczone pożyczki z przeszłości. Jak znam życie to się dobrze zabezpieczył i jak klub nie będzie chciał mieć problemów z licencją to Bieńkowski będzie musiał mu te kasę dać.

  23. Powrót do góry    #3937
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No to moze byc ciekawie. Bienkowski i miasto majac wiekszosc moga stwierdzic, ze zwiekszaja budzet na nastepny sezon o 2 mln. i kazdy udzialowiec musi sie dorzucic. Wtedy p. Dowhan bedzie mial zgryz czy znow dokladac czy sprzedac swoje udzialy.
    Zgodnie ze słynnym powiedzeniem: Złapał kozak tatarzyna a tatarzyn za łeb trzyma.

    Ale takie konflikty na pewno nie służą klubowi. Zgoda buduje.

  24. Powrót do góry    #3938
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No to moze byc ciekawie. Bienkowski i miasto majac wiekszosc moga stwierdzic, ze zwiekszaja budzet na nastepny sezon o 2 mln. i kazdy udzialowiec musi sie dorzucic. Wtedy p. Dowhan bedzie mial zgryz czy znow dokladac czy sprzedac swoje udzialy.
    Zgodnie ze słynnym powiedzeniem: Złapał kozak tatarzyna a tatarzyn za łeb trzyma.

    Ale takie konflikty na pewno nie służą klubowi. Zgoda buduje.
    No i prawdopodobnie opisałeś scenariusz który się wydarzy. Podwyższą kapitał w taki sposób, by Robert musiał dosypać równowartość pożyczki do zwrotu.

  25. Powrót do góry    #3939
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Mieli wymieniać nawierzchnie, a wymienili toromistrza?
    To niezle.

    A wojenki w tym klubie to nic nowego, od zawsze tam ktoś z kimś wojuje.
    W innych klubach za złotówke nie ma chętnych do przejęcia klubu, a tu zabijają się o władze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #3940
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak to o Roberta chodzi i jego nierozliczone pożyczki z przeszłości. Jak znam życie to się dobrze zabezpieczył i jak klub nie będzie chciał mieć problemów z licencją to Bieńkowski będzie musiał mu te kasę dać.
    Chyba nie, chyba mylisz sytuacje. To o czym pisał Przemek to jest kasa którą Bieńkowski zasypał dziurę budżetową po rządach Tymczyszyna. W lipcu 2018. I on tą kasę która pożyczył klubowi, podzielił na trzy (Bieńkowski, Dowhan, Tymczyszyn). Swoją dolę mieli dorzucić Dowhan i Tymczyszyn. Z Tymczyszynem się dogadał i odkupił od niego akcje. Pozostał Dowhan który nie zamierza uregulować tej kwoty. Więc aby to było prawnie odp. załatwione, wierzyciel (czyli Bieńkowski) musi oficjalnie wysłać papier o zwrot konkretnej kwoty (tej pożyczki). Cała ta sytuacja pokazuje, że chcą aby Dowhan oddał swoją część. I tu się domyślam tylko, że Dowhan nie jest skory do tego. Więc liczą, że jeśli przydusza go, to gość odsprzeda swoje akcje. Jak dla mnie o to tutaj chodzi.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mieli wymieniać nawierzchnie, a wymienili toromistrza?
    To niezle.

    A wojenki w tym klubie to nic nowego, od zawsze tam ktoś z kimś wojuje.
    W innych klubach za złotówke nie ma chętnych do przejęcia klubu, a tu zabijają się o władze.
    Hmm, no też bym zaczął od wymiany toromistrza. To najmniej kosztowna inwestycja, a być może da oczekiwany rezultat. Jeśli nie, to wtedy można myśleć o wymianie bądź dosypaniu nawierzchni.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #3941
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Dziurę to Ty masz, ale w dupie chyba

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi amstaf za jego przydatny post!

    t_zg (24-07-2019)

  29. Powrót do góry    #3942
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Dziurę to Ty masz, ale w dupie chyba
    Hahahhahaha, no to jest dopiero merytoryczny post, nie ma co.
    Nawiasem mówiac kazdy normalny czlowiek ma dziure w dupie jak to opisałes a w zasadzie to otwór Także nie wiem czy to miala byc obraza dla Mariusza czy stwierdzenie faktu oczywistego?

  30. Powrót do góry    #3943
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Hahahhahaha, no to jest dopiero merytoryczny post, nie ma co.
    Nawiasem mówiac kazdy normalny czlowiek ma dziure w dupie jak to opisałes a w zasadzie to otwór Także nie wiem czy to miala byc obraza dla Mariusza czy stwierdzenie faktu oczywistego?
    Zdaje mi się, że gość odpowiadał na post Przemka, tylko chyba nie wiedział jak jego post zacytować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3944
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zdaje mi się, że gość odpowiadał na post Przemka, tylko chyba nie wiedział jak jego post zacytować.
    Nie mów tak szczerze, bo Ci uwierzę. Gdyby za powierzchnie mózgu pobierali podatek, to byś dostał rabat

  32. Powrót do góry    #3945
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Nie mów tak szczerze, bo Ci uwierzę. Gdyby za powierzchnie mózgu pobierali podatek, to byś dostał rabat
    No to ja teraz pojadę Robim - sayonara amstaf!

  33. Powrót do góry    #3946
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Patrzac na wyniki w juniorce Bartocha i Osyczki a trio z Francepolu to nie ma miedzy nimi jakiejs przepasci. Powiedzialbym, ze nawet jada podobnie. Jedni i drudzy nie maja porownania do Gruchalskiego czy Karczmarza niestety ale miedzy soba potrafia wygrac kazdy z kazdym.
    Moze wiec warto by zaczac wstawiac do skladu Osyczke czy Bartocha bo kazdy bieg w Ekstralidze, moze byc dla nich niezwykle cenny i za rok juz bedziemy mieli o wiele bardziej dojrzalych zawodnikow z nich jesli choc troche otrzaskaja sie w lidze.

  34. Powrót do góry    #3947
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Patrzac na wyniki w juniorce Bartocha i Osyczki a trio z Francepolu to nie ma miedzy nimi jakiejs przepasci. Powiedzialbym, ze nawet jada podobnie. Jedni i drudzy nie maja porownania do Gruchalskiego czy Karczmarza niestety ale miedzy soba potrafia wygrac kazdy z kazdym.
    Moze wiec warto by zaczac wstawiac do skladu Osyczke czy Bartocha bo kazdy bieg w Ekstralidze, moze byc dla nich niezwykle cenny i za rok juz bedziemy mieli o wiele bardziej dojrzalych zawodnikow z nich jesli choc troche otrzaskaja sie w lidze.
    Z tego co widziałem na własne oczy to Osyczka > Bartoch a Bartocha i tak nie wstawisz bo już chyba wypozyczony

  35. Powrót do góry    #3948
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z tego co widziałem na własne oczy to Osyczka > Bartoch a Bartocha i tak nie wstawisz bo już chyba wypozyczony

    Bartoch wypożyczony do Piły, jeździ tam regularnie od kilku kolejek
    Osyczka lekko obniżył loty na tle tego co pokazywał na początku sezonu, ale warto go wystawiać, albo wypożyczyć jeśli już faktycznie chcą stawiać tylko na podstawowe trio

  36. Powrót do góry    #3949
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Jako że nie ma jeszcze wątku derbowego, chciałbym niniejszym w tym miejscu pogratulować naszemu trenejro składu.
    Można byłoby ewentualnie pomieszać i zamienić miejscami Martina z MJJ, ale i tak jest nieźle. Ważne że Nicki z juniorem

  37. Powrót do góry    #3950
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Słyszałem co nieco, że przed derbami i u Was nie jest najlepsza atmosfera wewnątrz klubu. Raz, Wasz wieloletni toromistrz ma już nie pełnić tej funkcji.
    No to dzisiaj, Goliński u Ostafa, zdementował twoje wieści. Warecki dalej popycha na traktorku po torze. Tyle, że dostał do pomocy innych ludzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #3951
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    może Goliński to dyplomatycznie załatwia

    najpierw mu daje ludzi do pomocy, ale ci ludzie od pomocy to ludzie prezesa i do nich ma ostatecznie zdanie należeć, a potem zwolnienie starego toromistrza między sezonami po cichu
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #3952
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    może Goliński to dyplomatycznie załatwia

    najpierw mu daje ludzi do pomocy, ale ci ludzie od pomocy to ludzie prezesa i do nich ma ostatecznie zdanie należeć, a potem zwolnienie starego toromistrza między sezonami po cichu
    No może i tak będzie. Ale na dzisiaj to Warecki dalej grzebie przy torze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #3953
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,577
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    może Goliński to dyplomatycznie załatwia

    najpierw mu daje ludzi do pomocy, ale ci ludzie od pomocy to ludzie prezesa i do nich ma ostatecznie zdanie należeć, a potem zwolnienie starego toromistrza między sezonami po cichu
    Stalin, urzędującemu szefowi NKWD, dawał "do pomocy" jakiegoś innego zdolnego człowieka z NKWD. Okazywało się wkrótce, że ten pomocnik był idealnym przywódcą, a stary szef lądował na Sybirze(?) albo po "sprawiedliwym" wyroku dawał głowę.
    Może coś być na rzeczy, szykuje się zmiana przygotowywania toru na W69.

  41. Powrót do góry    #3954
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Stalin, urzędującemu szefowi NKWD, dawał "do pomocy" jakiegoś innego zdolnego człowieka z NKWD. Okazywało się wkrótce, że ten pomocnik był idealnym przywódcą, a stary szef lądował na Sybirze(?) albo po "sprawiedliwym" wyroku dawał głowę.
    Może coś być na rzeczy, szykuje się zmiana przygotowywania toru na W69.
    Nie na Sybirze lądował, tylko na "odpowiedzialnym stanowisku Komisarza Do Spraw Ryb w Rzece Wołdze", czy jakoś tak. A rok później szedł pod ścianę. Tylko nie wiem, jaką by tu analogię złapać z Falubazem...

  42. Powrót do góry    #3955
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,577
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Nie na Sybirze lądował, tylko na "odpowiedzialnym stanowisku Komisarza Do Spraw Ryb w Rzece Wołdze", czy jakoś tak. A rok później szedł pod ścianę. Tylko nie wiem, jaką by tu analogię złapać z Falubazem...
    Wprowadza się pomocnika, by potem pomocnik mógł szefować, a stary szef... właśnie tak, w tym stylu. Choć oczywiście inna skala. I nie z Falubazem, a z szefem Falubazu. Taki podobny styl, od czasu przejęcia władzy w klubie.

  43. Powrót do góry    #3956
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Rzadko kiedy mam czas oglądać I ligę i raczej śledzę wyniki i statystyki. Dziś akurat oglądam Start z Ostrovią i tak patrzę z sentymentem na Walasa i Saszkę i niestety szkoda Saszki strasznie sobie skomplikował swój rozwój, a talent moim zdaniem miał niemały. Został typowym średniakiem.

  44. Powrót do góry    #3957
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Według mnie zajmiecie miejsce 3-4 po RZ w związku z tym mam pytanie. 1 wrzesnia po Teterow bedziecie jechac u siebie. Jak moglbym kupic bilet na te zawidy i kiedy? Gdzie zaparkowac?

  45. Powrót do góry    #3958
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Według mnie zajmiecie miejsce 3-4 po RZ w związku z tym mam pytanie. 1 wrzesnia po Teterow bedziecie jechac u siebie. Jak moglbym kupic bilet na te zawidy i kiedy? Gdzie zaparkowac?
    Biletynafalubaz.pl
    Abilet.pl
    Chyba najlepiej gdzies w centrum(moze pod palmiarnia) i dojechac boltem za 5-6 zl na stadion. Ewentualnie jest spory parking pod cmentarzem

  46. Powrót do góry    #3959
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Co do prkowania, to żeby znależć miejsce koło stadionu należy być odpowiednio wcześniej, bo tak do dwóch godzin przed meczem ciężko gdziekolwiek coś znależć.
    Koło samego stadionu jest duży parking jak pisze T_zg, ale tam to na trzy godziny przed meczem można się jeszcze gdzieś wciśnąć.

    Najlepiej parkować gdzieś dalej od stadionu i dojść, czy dojechać MZK, czy czym innym.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #3960
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Bilety na PO beda dopiero po ostatniej kolejce ? Myslicie ze podniosa ceny?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •