Strona 46 z 155 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A ty jak stawiasz Falubaz? Jako największy ekspert tego forum.
    No, stawiam, że się utrzymamy. Choć łatwo nie będzie. Ale w barażu damy radę z drugą ekipą I ligii.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2027
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...zlotego-srodka

    Może zamiast kombinować, trzeba postawić komuś z Leszna flachę i niech powie jak się ustawia motor na nasz tor. To już się nudne robi. Trzeci, czy czwarty sezon słyszę, że szukamy optymalnej wersji naszego toru.
    Nie no, aż się musiałem zalogować - mówisz masz

    ale flacha to wystarczy tylko na ustawienia na moment startowy...

  3. Powrót do góry    #2028
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Żeby coś ustawiać to trzeba wiedzieć jaki będzie tor a Skórze zawsze "wychodzi" co innego
    To jest po prostu loteria i tu nie ma żadnej ukrytej myśli czy tajnego planu.

  4. Powrót do góry    #2029
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Nie no, aż się musiałem zalogować - mówisz masz

    ale flacha to wystarczy tylko na ustawienia na moment startowy...
    Dobra, dobra. I tak jestem Ci jeszcze z pół skrzynki piwa winny Nie chcę się bardziej zadłużać, bo moja wątroba tego nie wytrzyma.

    Żeby coś ustawiać to trzeba wiedzieć jaki będzie tor a Skórze zawsze "wychodzi" co innego - Carlitos pytanie tylko czy to wina Skóry, czy Wareckiego. Dobrały się dwa Adamy...
    Ostatnio edytowane przez Szczecin ; 22-03-2019 o 14:08

  5. Powrót do góry    #2030
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Dobra, dobra. I tak jestem Ci jeszcze z pół skrzynki piwa winny Nie chcę się bardziej zadłużać, bo moja wątroba tego nie wytrzyma.

    Żeby coś ustawiać to trzeba wiedzieć jaki będzie tor a Skórze zawsze "wychodzi" co innego http://www.sportsboard.pl/images/smilies/usmiech1.png - Carlitos pytanie tylko czy to wina Skóry, czy Wareckiego. Dobrały się dwa Adamy...
    Ja już sam nie wiem. Jedyna metoda żeby się przekonać to pożegnać sympatycznego p. Adasia i sprowadzić tutaj kogoś innego, ale deko na to za późno. Jedziemy tym co mamy a ten błąd personalny zapewne zemści się na nas i będzie nas kosztował przerżnięty półfinał i mecz i 3 miejsce.

  6. Powrót do góry    #2031
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja już sam nie wiem. Jedyna metoda żeby się przekonać to pożegnać sympatycznego p. Adasia i sprowadzić tutaj kogoś innego, ale deko na to za późno. Jedziemy tym co mamy a ten błąd personalny zapewne zemści się na nas i będzie nas kosztował przerżnięty półfinał i mecz i 3 miejsce.
    Biorąc pod uwagę, że za Cieślaka też torowo było byle jak, to nie jestem pewny którego sympatycznego Adasia trzeba pożegnać.

  7. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że za Cieślaka też torowo było byle jak, to nie jestem pewny którego sympatycznego Adasia trzeba pożegnać.
    Wiesz to Skóra jest szefem. Jeśli Warecki nie wykonuje poleceń to powinien to zgłosić zarządowi.

  8. Powrót do góry    #2033
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiesz to Skóra jest szefem. Jeśli Warecki nie wykonuje poleceń to powinien to zgłosić zarządowi.
    Cieślak, którego wielu uważa za jakiegoś "Boga" trenerki też sobie z tym nie radził. Z drugiej strony, chyba nie jest tak prosto znaleźć dobrego toromistrza. Oczywiście mogą być jeszcze jakieś zależności i rzeczy o których nie wiemy. Może to kwestia wymiany nawierzchni w ogóle?

  9. Powrót do góry    #2034
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Ale wy naprawdę sądzicie, że robi się budżet za 10 milionów, ściąga zawodników, kusi nową jakością sponsorów i kibiców, a na końcu i tak wszystko zależy od dziada z wąsem w traktorze?

  10. Powrót do góry    #2035
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    Ale wy naprawdę sądzicie, że robi się budżet za 10 milionów, ściąga zawodników, kusi nową jakością sponsorów i kibiców, a na końcu i tak wszystko zależy od dziada z wąsem w traktorze?
    Sądzę, że w dzisiejszym żużlu decydują detale. Sprzęt jest wyżyłowany na maksa. Dostęp do tego z najwyższej półki, dla każdego jest taki sam, wszystko zależy od zasobności portfela. Przygotowania do sezonu praktycznie w każdym obszarze są u każdego zawodnika na wysokim profesjonalnym poziomie. Więc, tak. Chyba czasami coś zależy od dziada z wąsem. Oczywiście nie wszystko. Ale nie powiesz, że jakość toru nie ma wpływu po pierwsze na widowiskowość zawodów, a po drugie na dopasowanie gospodarzy i co za tym idzie atut własnego toru.

  11. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-03-2019), Peter Kildemand (22-03-2019), kapitan bomba (23-03-2019), marcool (23-03-2019)

  12. Powrót do góry    #2036
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Dobra, dobra. I tak jestem Ci jeszcze z pół skrzynki piwa winny Nie chcę się bardziej zadłużać, bo moja wątroba tego nie wytrzyma.

    Żeby coś ustawiać to trzeba wiedzieć jaki będzie tor a Skórze zawsze "wychodzi" co innego http://www.sportsboard.pl/images/smilies/usmiech1.png - Carlitos pytanie tylko czy to wina Skóry, czy Wareckiego. Dobrały się dwa Adamy...
    jak będziesz 26 maja to można nadrobić zaległości

    a co do toru - moje zdanie jest takie - tacy zawodnicy (zawodowcy), powinni z zamkniętymi oczami dopasować motocykle po pierwszym biegu, pamiętam nieodżałowanego Lejka, często było tak , że po swoim pierwszym często mniej udanym biegu, latał dopasowany do końca zawodów. Taki Damian przez 20 lat nie mógł się dopasować, ale to inny temat. na pewno taka różnorodność nawierzchni nie pomaga, ale tak może tłumaczyć się junior. Jakoś Protas śmigał. Pamiętajmy też, że to jednak był sparing.
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 22-03-2019 o 15:30

  13. Powrót do góry    #2037
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    jak będziesz 26 maja to można nadrobić zaległości

    a co do toru - moje zdanie jest takie - tacy zawodnicy (zawodowcy), powinni z zamkniętymi oczami dopasować motocykle po pierwszym biegu, pamiętam nieodżałowanego Lejka, często było tak , że po swoim pierwszym często mniej udanym biegu, latał dopasowany do końca zawodów. Taki Damian przez 20 lat nie mógł się dopasować, ale to inny temat. na pewno taka różnorodność nawierzchni nie pomaga, ale tak może tłumaczyć się junior. Jakoś Protas śmigał. Pamiętajmy też, że to jednak był sparing.
    W dniu meczu... eee nie... ktoś będzie pił na smutno Tradycyjnie na IMP, będzie dobrze.

    Gdyby to był problem tylko tego sparingu to nie byłoby całej tej dyskusji.

  14. Powrót do góry    #2038
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Smektala potrafi się dopasować, a 3krotny miś świata nie? Temat toru to mrzonka. Trzeba mieć fury odpowiednie.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Torretoo (22-03-2019), marcool (23-03-2019), re-ankho (22-03-2019)

  16. Powrót do góry    #2039
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Odniosłem się do kolejnego odcinka dyskusji o Wareckim, a nie realiów sportu żużlowego. Temat Wareckiego pojawia się zawsze, jak coś u nas pójdzie nie tak, czyli od dwóch sezonów mniej więcej co mecz, a teraz to już nawet co trening. Dlatego próbuję się dowiedzieć, co ten niepozorny gość miałby robić źle? I dlaczego jest jeszcze w klubie, jeśli popełnia błędy, które odbijają się na wyniku drużyny i przyczyniają do braku widowisk?

  17. Powrót do góry    #2040
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Smektala potrafi się dopasować, a 3krotny miś świata nie? Temat toru to mrzonka. Trzeba mieć fury odpowiednie.
    Spokojnie. Przyjdzie liga i w ZG Nicki poniżej 10 nie zejdzie.

  18. Powrót do góry    #2041
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Smektala potrafi się dopasować, a 3krotny miś świata nie? Temat toru to mrzonka. Trzeba mieć fury odpowiednie.
    No i się wyjaśniła tajemnica Unii Leszno. Mierny zespół (tak jak przypuszczałem), ze słabymi zawodnikami, tylko gdzieś zaiwanili wagon dobrego sprzętu i od dwóch lat leją wszystkich. Trzeba poczekać tylko, aż im się te super silniki skończą. Pewnie i tak są przelitrażowane.

    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    Odniosłem się do kolejnego odcinka dyskusji o Wareckim, a nie realiów sportu żużlowego. Temat Wareckiego pojawia się zawsze, jak coś u nas pójdzie nie tak, czyli od dwóch sezonów mniej więcej co mecz, a teraz to już nawet co trening. Dlatego próbuję się dowiedzieć, co ten niepozorny gość miałby robić źle? I dlaczego jest jeszcze w klubie, jeśli popełnia błędy, które odbijają się na wyniku drużyny i przyczyniają do braku widowisk?
    Kurde problem polega na tym, że z Wyższej Szkoły Toromistrzostwa nie wyszły ostatnio żadne asy. Ja temat Wareckiego podniosłem, bo nie do końca zgadzam się, że tor to wina Skóry. A problem z torem w Zielonej Górze jest. Czemu i jaki nie mam pojęcia. Nie znam się na tym. Jeżeli Pan Adam Warecki robi wszystko tak jak powinno być, to super, tylko w takim razie gdzie coś zawodzi. Ścigania - nie ma. Atutu toru - nie widać.

  19. Powrót do góry    #2042
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Spokojnie. Przyjdzie liga i w ZG Nicki poniżej 10 nie zejdzie.
    Co nie zmienia faktu, że naszym najlepiej idzie jazda na W69 gdy na niej nie trenują i traktują mecz jak wyjazdowy. To jest jakaś paranoja. Który to już rok ?

  20. Powrót do góry    #2043
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    No i się wyjaśniła tajemnica Unii Leszno. Mierny zespół (tak jak przypuszczałem), ze słabymi zawodnikami, tylko gdzieś zaiwanili wagon dobrego sprzętu i od dwóch lat leją wszystkich. Trzeba poczekać tylko, aż im się te super silniki skończą. Pewnie i tak są przelitrażowane.
    Teraz to już przegiąłeś. O przelitrażowaniu to mógłby coś Wasz Adaś więcej powiedzieć

  21. Powrót do góry    #2044
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Teraz to już przegiąłeś. O przelitrażowaniu to mógłby coś Wasz Adaś więcej powiedzieć
    Teraz to ty przegiąłeś

  22. Powrót do góry    #2045
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    W dniu meczu... eee nie... ktoś będzie pił na smutno Tradycyjnie na IMP, będzie dobrze.
    Domówkę zrobimy 25ego , flaszeczka plus 2010 rok z Youtuba i gitarra a IMP to swoją drogą !

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi leszczynianin za jego przydatny post!

    Szczecin (22-03-2019)

  24. Powrót do góry    #2046
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Smektala potrafi się dopasować, a 3krotny miś świata nie? Temat toru to mrzonka. Trzeba mieć fury odpowiednie.
    Chyba jednak nie tylko fury decydują.
    Get Wellowcy mają tam silniki od najlepszego tunera świata na wyciągnięcie ręki.
    Juniorka też tam ze 30 solidnych silników na półkach ma do dyspozycji.
    Do tego dwóch mistrzów świata na pokładzie.
    Gdzie więc wyniki?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Chyba jednak nie tylko fury decydują.
    Get Wellowcy mają tam silniki od najlepszego tunera świata na wyciągnięcie ręki.
    Juniorka też tam ze 30 solidnych silników na półkach ma do dyspozycji.
    Do tego dwóch mistrzów świata na pokładzie.
    Gdzie więc wyniki?
    Tylko wstęp do fabryki Rysia ma tylko 2.

  26. Powrót do góry    #2048
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Tylko wstęp do fabryki Rysia ma tylko 2.
    Pewnie kiedy trzeba, to podstawiany jest też innym.
    Iver jak wsiadł na motor juniora z silnikiem Kowalskiego, to nie chciał nic innego, i na drugi dzień już stał pod drzwiami Ryśka.

    Sprzęt to bardzo ważna rzecz, bo na osiołku to i mistrz nie wygra, ale liczy się też umiejętność odczytywania nawierzchni i wyciągniecie z niego jak najwięcej w danej chwili.
    Potrzebni też odpowiedni mechanicy, którzy potrafią perfekcyjnie obsłużyć to wszystko.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-03-2019 o 19:53
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-03-2019)

  28. Powrót do góry    #2049
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Zaledwie kilka dni temu tak pisałeś, całkiem poważnie;

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, czyli chcesz mi powiedzieć, ze taki Kubera ze Smektałą, będą regularnie lali Nickiego, Vaculika, Dudka, MJJ i Protasa.
    A teraz kpisz sobie, gdy twoje zapowiedzi obracają się w g*wno;

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, stawiam, że się utrzymamy. Choć łatwo nie będzie. Ale w barażu damy radę z drugą ekipą I ligii.
    Zrozumiałeś, że juniorzy leszczyńscy pojadą na poziomie seniorów Leszna i ZG, czy jeszcze nie dociera? Chyba że zakładasz, że tylko na przebieżce przedsezonowej jechali jak równy z równym, a w lidze nie będą łapać się na szprycę?

  29. Powrót do góry    #2050
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Pewnie kiedy trzeba, to podstawiany jest też innym.
    Iver jak wsiadł na motor juniora z silnikiem Kowalskiego, to nie chciał nic innego, i na drugi dzień już stał pod drzwiami Ryśka.

    Sprzęt to ważna rzecz, bo na osiołku to i mistrz nie wygra, ale liczy się też umiejętność odczytywania nawierzchni i mechanicy, którzy potrafią perfekcyjnie obsłużyć taki silnik.
    Tylko taki produkt od Ryśka trzeba też umieć odpowiednio do regulować. I tutaj znowu przytoczę Smektałe gdyż jego team jka widać czyni to doskonałe. Nie wspominają lc o Zmarzliku.
    To nie jest tak, że Dostajesz silnik od Ryśka i nie musisz nic z nim robić. Tak sądzę.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    shelve (23-03-2019)

  31. Powrót do góry    #2051
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tylko taki produkt od Ryśka trzeba też umieć odpowiednio do regulować. I tutaj znowu przytoczę Smektałe gdyż jego team jka widać czyni to doskonałe. Nie wspominają lc o Zmarzliku.
    To nie jest tak, że Dostajesz silnik od Ryśka i nie musisz nic z nim robić. Tak sądzę.
    No napisałem o tym wyżej, że silnik to jedno, ale jeszcze potrzeba czegoś więcej, żeby to wszystko zagrało i robiło robote.
    W obecnych czasach już nie ma takiej przepaści sprzętowej jak było dawniej, teraz o wszystkim potrafią cecydować detale.

    Chociaż mawia się, że jak jesteś w mega formie , masz odpowiednie nastawienie, to pojedziesz na wszystkim na co wsiądziesz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #2052
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zaledwie kilka dni temu tak pisałeś, całkiem poważnie;



    A teraz kpisz sobie, gdy twoje zapowiedzi obracają się w g*wno;


    Zrozumiałeś, że juniorzy leszczyńscy pojadą na poziomie seniorów Leszna i ZG, czy jeszcze nie dociera? Chyba że zakładasz, że tylko na przebieżce przedsezonowej jechali jak równy z równym, a w lidze nie będą łapać się na szprycę?
    No gdzież bym śmiał sobie kpić z takiego eksperta ? Po prostu wziąłem sobie do serca twoje uwagi, i jak mi wytłumaczyłeś, że taki Kubera ze Smektałą, będą lali naszych Protasów, Pedersenów, Vaculików, Dudków i MJJ, jak leci. To zatypowałem walkę w barażach.

    I co ? Znowu źle ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-03-2019 o 21:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2053
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Domówkę zrobimy 25ego , flaszeczka plus 2010 rok z Youtuba i gitarra a IMP to swoją drogą !
    Etam. Pooglądajcie sobie finały z 2007 i obaj będzie mieli bekę z Apatora (4pkt odrobimy w 1 biegu) i gamonia YES Olkowicza
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  34. Powrót do góry    #2054
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Etam. Pooglądajcie sobie finały z 2007 i obaj będzie mieli bekę z Apatora (4pkt odrobimy w 1 biegu) i gamonia YES Olkowicza
    Kiedy Olkowicz pracował w Polsacie?

  35. Powrót do góry    #2055
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Kiedy Olkowicz pracował w Polsacie?
    Koledze się Olkowicz z Wójcikiem pomylił Cała Polska wtedy słyszała jak doszedł na wizji po taśmie Pavlica.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-03-2019), Robert_Leszno (22-03-2019)

  37. Powrót do góry    #2056
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Etam. Pooglądajcie sobie finały z 2007 i obaj będzie mieli bekę z Apatora (4pkt odrobimy w 1 biegu) i gamonia YES Olkowicza
    Nie Olkiwicza, a Wójcika Przy całym braku sympatii dla Olko-"siedemnaście metrów prosto, a przy śniadaniu o krzywce z Czarnym rozmawialiśmy"-wicza, nie odbierajmy Wójcikowi ciężko zapracowanej reputacji papuasa.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (22-03-2019)

  39. Powrót do góry    #2057
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No gdzież bym śmiał sobie kpić z takiego eksperta ? Po prostu wziąłem sobie do serca twoje uwagi, i jak mi wytłumaczyłeś, że taki Kubera ze Smektałą, będą lali naszych Protasów, Pedersenów, Vaculików, Dudków i MJJ, jak leci. To zatypowałem walkę w barażach.

    I co ? Znowu źle ?
    Dlaczego niby źle, całkiem fajnie się motasz, miło się czyta twoje przewidywania. Jak zawsze celne i poważne.
    A jedynym ekspertem na forum jesteś ty-od wszystkiego zresztą, a ja to tylko niezmiennie kibic od dziesiąt lat.

  40. Powrót do góry    #2058
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Oczywiście chodziło o Wójcika. Piątek wieczór, a koledzy tacy trzeźwi. Ja już nie koniecznie POzdrawiam i życzę udanego weekendu!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  41. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Dominik (23-03-2019), Gadol (23-03-2019), JODA (22-03-2019), Peter Kildemand (23-03-2019), jelousabmarinek (22-03-2019), macropus (22-03-2019), shelve (23-03-2019)

  42. Powrót do góry    #2059
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Koledze się Olkowicz z Wójcikiem pomylił Cała Polska wtedy słyszała jak doszedł na wizji po taśmie Pavlica.
    Aktualnie dochodzi na galach KSW

  43. Powrót do góry    #2060
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    A kolegom z Leszna czasem się wątki nie pomyliły?
    Mniej tego bimbru tam chlejta.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #2061
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A kolegom z Leszna czasem się wątki nie pomyliły?
    Mniej tego bimbru tam chlejta.
    Oj tam, za przykładem żużloków czujemy się u Was jak u siebie

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    shelve (23-03-2019)

  46. Powrót do góry    #2062
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A kolegom z Leszna czasem się wątki nie pomyliły?
    Mniej tego bimbru tam chlejta.
    Bimber to Wasza specjalność. Nie od od dziś wiadomo, że wschodni najlepszy...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  47. Powrót do góry    #2063
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    U nas to takie jabcoki sa najlepsze.

    Ale Mariusza nigdy nie przeciągniecie na swoją strone.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Powrót do góry    #2064
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    U nas to takie jabcoki sa najlepsze.

    Ale Mariusza nigdy nie przeciągniecie na swoją strone.
    Żartujesz. Nikt nawet nie będzie próbował!!!
    On teraz z Robim fanclub NIkiego zakłada.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Dominik (23-03-2019)

  50. Powrót do góry    #2065
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    No dobra wygraliście jakiś tam nic nie znaczący sparing, odbijemy to sobie w finale.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-03-2019 o 22:55
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (23-03-2019)

  52. Powrót do góry    #2066
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No dobra wygraliście jakiś tam nic nie znaczący sparing, odbijemy to sobie w finale.
    Znaczy: upijecie nas? (z żalu?)
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  53. Powrót do góry    #2067
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Nie upijemy, tylko ubijemy tego waszego byczego Byka.
    A upić to się najbardziej bedzie musiał Wełna, bo przepowiednia o sześciu liściach legnie w gruzach i to w najważniejszym momencie sezonu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (23-03-2019)

  55. Powrót do góry    #2068
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie upijemy, tylko ubijemy tego waszego byczego Byka.
    A upić to się najbardziej bedzie musiał Wełna, bo przepowiednia o sześciu liściach legnie w gruzach i to w najważniejszym momencie sezonu.
    jak zbierzecie 2 kolejne liście to o 5 i 6 okazji możecie zapomnieć
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  56. Powrót do góry    #2069
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Pożartować zawsze można, zwłaszcza, że jeszcze się mało dzieje. Niech to ligowe bagienko już rusza, a na napinki jeszcze bedzie czas.

    Marzy mi się taki Finał UL vs FZG przy pełnych trybunach i całą otoczką.
    Może w tym roku bedzie nam dane, jakby dało rade wskoczyć do tego finału.
    Tylko musielibyście swoim juniorom jakieś wolniejsze furmanki podstawić, co by nasi mieli szanse toczyć wyrównany bój.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  57. Powrót do góry    #2070
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja już sam nie wiem. Jedyna metoda żeby się przekonać to pożegnać sympatycznego p. Adasia i sprowadzić tutaj kogoś innego, ale deko na to za późno. Jedziemy tym co mamy a ten błąd personalny zapewne zemści się na nas i będzie nas kosztował przerżnięty półfinał i mecz i 3 miejsce.
    Szwagier ma go pożegnać?. To nie przejdzie w naszej rzeczywistości. Co najwyżej zrobią ze Skóry ... dyrektora ds. sportowych.
    To chyba i tak byłaby lepsza opcja dla was. Stanowisko fikcyjne, ale przynajmniej nie przeszkadzałby w parkingu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •