Strona 27 z 155 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,215 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1171
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    No ta akcja dowodzi tego, że Pepe ma lekko nie tak z dyńką.

  2. Powrót do góry    #1172
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Mariusz, podaję nazwisko: Protasiewicz

    https://youtu.be/jJlhrW8s8Ys
    No toś teraz zaszalał.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No ta akcja dowodzi tego, że Pepe ma lekko nie tak z dyńką.
    Oho, niektórzy nawet diagnozę od ręki potrafią wystawić. Ja prdl, co za matoł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1173
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    ty sie tam wtedy winy vacula doszukiwales...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (23-12-2018), never_mind (12-01-2019)

  5. Powrót do góry    #1174
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach

  6. Powrót do góry    #1175
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A kiedy by bała najbardziej ulubiona ,jakby się połamał czy może kogoś zabił ?

  7. Powrót do góry    #1176
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Nie mierz wszystkich swoją miarą i nie odwracaj kota ogonem.
    Skoro pada słowo profesor, to warto przytoczyć kontrargumenty.

    A tak już po za tymi małymi złośliwościami. Wesołych Świąt Falubazy i do zobaczenia na stadionach w przyszłym roku. Coś czuję, że będziemy mieli tak emocjonujący sezony jak wy tegoroczny

  8. Powrót do góry    #1177
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Nie mierz wszystkich swoją miarą i nie odwracaj kota ogonem.
    Skoro pada słowo profesor, to warto przytoczyć kontrargumenty.

    A tak już po za tymi małymi złośliwościami. Wesołych Świąt Falubazy i do zobaczenia na stadionach w przyszłym roku. Coś czuję, że będziemy mieli tak emocjonujący sezony jak wy tegoroczny
    Nie sądzę, jeśli ten Wasz team będzie jeździł w pełnym składzie, to bliżej mu do PO niż baraży.
    Wesołych Świąt!

  9. Powrót do góry    #1178
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    ewidentna wina holdera, który stracił drugą pozycję na rzecz jonssona.
    pepe spodziewał się tuż za sobą niebieskiego kasu, ale ślamazarny holder nie dał rady. gdyby byli w kontakcie, pepe nie musiałby się za nim obracać i nie straciłby wtedy panowania nad maszyną.
    holder w.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    kingpin (24-12-2018)

  11. Powrót do góry    #1179
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    na 1 slaba akcje Pepe przypada 10 kosmicznych

  12. Powrót do góry    #1180
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    na 1 slaba akcje Pepe przypada 10 kosmicznych
    Teraz ma super trasę. Bo jest starszy i jeździ dużo lepiej technicznie niż kiedyś ale czasem mu się jeszcze przytrafiają odpały jak np z Milikiem.

  13. Powrót do góry    #1181
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    do tego sezon 2018 to mozna podsumowac odwrotnie, usredniajac - jeden genialny bieg na 10 spier....
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (28-12-2018)

  15. Powrót do góry    #1182
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dobra, dobra - Protas był drugi po Gollobie przez wiele, wiele lat i nie robi się takiego wyniku w lidze jak się ma słabą trasę czy coś.
    Gość zdobył jako pierwszy Polak IMSJ, srubował srednia biegowa w lidze do granic wytrzymalosci, byl maszynka do robienia punktow jezdzac w czasach Rickardssona, Crumpa, Nielsena i Golloba. Dajcie juz spokoj - taki zawodnik rodzi sie raz na dlugi czas i nie ma sensu szukac dziury w calym. Jest legenda polskiej ligi, klubu z Zielonej Gory i Bydgoszczy i tyle.

    Wracajac do karnetow to dostalem moj kurierem ale dziwi mnie, ze dzieciecego nie dolozyli od razu - byloby taniej. Ogolnie bylem pewien, ze jak bedzie wiecej niz 1 karnet pod ten sam adres to beda wysylac w jednej przesylce aby zminimalizowac koszty ale moze tylko u mnie tak wyszlo..?

    Swoja droga korzystanie z poczty lub kuriera przed samymi swietami to jest pomysl z gatunku wymieniania opon w samochodzie na zimowe jak spadnie pierwszy snieg w listopadzie.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Mariusz (28-12-2018), kian (03-01-2019)

  17. Powrót do góry    #1183
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    A propos karnetów. Na karnecie nie ma informacji o miejscu na stadionie. Rozumiem, że cały czas posługuję się kartą kibica, bo miejsce mam to samo? Dostałem w prezencie, więc nawet nie miałem jak zapytać w klubie.

  18. Powrót do góry    #1184
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    A propos karnetów. Na karnecie nie ma informacji o miejscu na stadionie. Rozumiem, że cały czas posługuję się kartą kibica, bo miejsce mam to samo? Dostałem w prezencie, więc nawet nie miałem jak zapytać w klubie.
    Sprawdź najpierw czy masz ważną jeszcze kartę kibica ? Ja dzisiaj spojrzałem i się okazuje, że mam ważną do 2018. I chyba jest tak, że teraz musisz z tym karnetem i kartą kibica zgłosić się do punktu w Auchan czy Focusie, aby twoje dane wrzucić w system.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1185
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Wszystkim kibicom Falubazu , dużym im małym , zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku . Zawodnikom radości z jazdy i całych kości , prezesom superaty na koncie . Nam wszystkim szampana we wrześniu i wytrwałości w polemice z Supermario .
    TYLKO FALUBAZ

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Eneasz (01-01-2019)

  21. Powrót do góry    #1186
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sprawdź najpierw czy masz ważną jeszcze kartę kibica ? Ja dzisiaj spojrzałem i się okazuje, że mam ważną do 2018. I chyba jest tak, że teraz musisz z tym karnetem i kartą kibica zgłosić się do punktu w Auchan czy Focusie, aby twoje dane wrzucić w system.
    No tak się składa, że w punkcie obsługi kibica w Focus nic nie wiedzieli i odesłali do klubu. Wiedząc, że w klubie różnie bywa z dostępnością osób i łatwo się odbic bez efektu od sekretarki (wiem bo załatwiałem nieraz programy koledze z innego miasta) napisałem maila.
    Wysłałem go w poniedziałek rano na 2 adresy, które znalazłem na stronie (sekretariat@zkzssa... i bilety@falubaz). W mailu podałem wszystkie dane karnetu, który nie doszedł jak imię, nazwisko, pesel, rząd, miejsce, data zakupu z paragonu itp.

    ZERO odpowiedzi do dziś. Etatów niby tam mają niemało a jakoś nawet nie można się doczekac łaskawej odpowiedzi dotyczącej karnetu. Bardzo profesjonalnie działają widać.

    Dodatkowo ten tekst na SF, ze się sprzedało 3 razy więcej karnetów niz rok temu o tej porze. Dlaczego nie podadzą ile? Bo znajomy liczył na abilet kilka dni temu to mu wyszło, ze moze 500 jest sprzedanych co byłoby przerazajaco niska liczbą w porownaniu do Gorzowa czy... Lublina

    Chyba bede jednak musial tam pojechac osobiscie z paragonem, karta kibica i pytaniem jak z tym karnetem...


    EDIT/ - aha zapytałem też w tym mailu dalczego na karnecie nie mam miejsca, rzedu itp. Jesli mi w koncu odpowiedza to dam znac
    Ostatnio edytowane przez Eneasz ; 10-01-2019 o 11:08

  22. Powrót do góry    #1187
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No tak się składa, że w punkcie obsługi kibica w Focus nic nie wiedzieli i odesłali do klubu. Wiedząc, że w klubie różnie bywa z dostępnością osób i łatwo się odbic bez efektu od sekretarki (wiem bo załatwiałem nieraz programy koledze z innego miasta) napisałem maila.
    Wysłałem go w poniedziałek rano na 2 adresy, które znalazłem na stronie (sekretariat@zkzssa... i bilety@falubaz). W mailu podałem wszystkie dane karnetu, który nie doszedł jak imię, nazwisko, pesel, rząd, miejsce, data zakupu z paragonu itp.

    ZERO odpowiedzi do dziś. Etatów niby tam mają niemało a jakoś nawet nie można się doczekac łaskawej odpowiedzi dotyczącej karnetu. Bardzo profesjonalnie działają widać.

    Dodatkowo ten tekst na SF, ze się sprzedało 3 razy więcej karnetów niz rok temu o tej porze. Dlaczego nie podadzą ile? Bo znajomy liczył na abilet kilka dni temu to mu wyszło, ze moze 500 jest sprzedanych co byłoby przerazajaco niska liczbą w porownaniu do Gorzowa czy... Lublina

    Chyba bede jednak musial tam pojechac osobiscie z paragonem, karta kibica i pytaniem jak z tym karnetem...


    EDIT/ - aha zapytałem też w tym mailu dalczego na karnecie nie mam miejsca, rzedu itp. Jesli mi w koncu odpowiedza to dam znac

    A ja byłem w klubie jakoś tak po świętach. I faktycznie wiatr hula. Udało mi się znaleźć jakąś księgową czy sekretarkę. I ta mi powiedziała, ze w klubie nic nie załatwię. A kartę kibica wymienię w Auchan lub w Focusie. Chyba muszę tam podjechać to od razu karnet kupię.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1188
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To już nie dostajesz karnetu za darmo, z całorocznym zapasem wazeliny w bonusie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #1189
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To już nie dostajesz karnetu za darmo, z całorocznym zapasem wazeliny w bonusie?
    To @Mario wykazuje się taką postawą na forum tylko za karnet? Niewiarygodne, swoją postawą Mario zasługuje na całosezonowe miejsce w loży VIP z wyszynkiem, włączając dowolne trunki. Dziwiłem się, że nikt z forumowiczów nie dziękował @Mario za zaproszenie do loży, a on tylko karnet dostaje z klubu?! Nisko ceni swoje zaangażowanie, nie tak jak obecnie słynne dyrektorki NBP!

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-01-2019), młody_piernik2 (10-01-2019)

  26. Powrót do góry    #1190
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Może różnica wynika z tego, że te z NBP były kiedyś kiedyś niezłymi biurwami, a Mariusz jest po prostu zwykłym szlaufem.

  27. Powrót do góry    #1191
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To już nie dostajesz karnetu za darmo, z całorocznym zapasem wazeliny w bonusie?
    Nowy prezes. Nowa rozdanie. Klauny mają zakaz wjazdu na Falubaz. Idzie nowe.

  28. Powrót do góry    #1192
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To już nie dostajesz karnetu za darmo, z całorocznym zapasem wazeliny w bonusie?
    Teraz za free dają już tylko sama wazelinę. Więc nie skorzystałem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1193
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    bo wolisz bez
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #1194
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Widzę że nieśmiało ruszyły testy przedsezonowe .Pierwsze karty odkrywa horda wschodnia i na tą chwile po staremu .Czekam na pierwsze jazdy pozostałych składów a zwłaszcza tych z okolic Włoszakowic, może oni zaskoczą czymś nowym

  31. Powrót do góry    #1195
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No tak się składa, że w punkcie obsługi kibica w Focus nic nie wiedzieli i odesłali do klubu. Wiedząc, że w klubie różnie bywa z dostępnością osób i łatwo się odbic bez efektu od sekretarki (wiem bo załatwiałem nieraz programy koledze z innego miasta) napisałem maila.
    Wysłałem go w poniedziałek rano na 2 adresy, które znalazłem na stronie (sekretariat@zkzssa... i bilety@falubaz). W mailu podałem wszystkie dane karnetu, który nie doszedł jak imię, nazwisko, pesel, rząd, miejsce, data zakupu z paragonu itp.

    ZERO odpowiedzi do dziś. Etatów niby tam mają niemało a jakoś nawet nie można się doczekac łaskawej odpowiedzi dotyczącej karnetu. Bardzo profesjonalnie działają widać.

    Dodatkowo ten tekst na SF, ze się sprzedało 3 razy więcej karnetów niz rok temu o tej porze. Dlaczego nie podadzą ile? Bo znajomy liczył na abilet kilka dni temu to mu wyszło, ze moze 500 jest sprzedanych co byłoby przerazajaco niska liczbą w porownaniu do Gorzowa czy... Lublina

    Chyba bede jednak musial tam pojechac osobiscie z paragonem, karta kibica i pytaniem jak z tym karnetem...


    EDIT/ - aha zapytałem też w tym mailu dalczego na karnecie nie mam miejsca, rzedu itp. Jesli mi w koncu odpowiedza to dam znac
    Mi dzisiaj odpisali. Proszę bardzo.:

    Szanowni Państwo,

    Niektóre z karnetów na sezon 2019, zakupionych w pierwszej puli sprzedaży, zostały wydrukowane z pominięciem oznaczenia przydzielonego miejsca.

    W związku z tym faktem – do wszystkich, które otrzymały takie karnety – ponowimy wysyłkę, dostarczając tym samym poprawne karty.

    Właściwe przesyłki dotrą do nabywców, do 31 stycznia 2019. Jednocześnie informujemy, że błędnie zadrukowane karnety zostały anulowane i nie posiadają już wartości innej niż pamiątkowa.

    Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
    Falubaz i Abilet.pl


    Ze sportowym pozdrowieniem

  32. Powrót do góry    #1196
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach

    icon7.gif

    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Mi dzisiaj odpisali. Proszę bardzo.:

    Szanowni Państwo,

    Niektóre z karnetów na sezon 2019, zakupionych w pierwszej puli sprzedaży, zostały wydrukowane z pominięciem oznaczenia przydzielonego miejsca.

    W związku z tym faktem – do wszystkich, które otrzymały takie karnety – ponowimy wysyłkę, dostarczając tym samym poprawne karty.

    Właściwe przesyłki dotrą do nabywców, do 31 stycznia 2019. Jednocześnie informujemy, że błędnie zadrukowane karnety zostały anulowane i nie posiadają już wartości innej niż pamiątkowa.

    Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
    Falubaz i Abilet.pl


    Ze sportowym pozdrowieniem
    "Za datki na Falubaz dziękujemy a wpłaty za nowe karnety proszę przekazywać na konto ................."
    Sullivan

  33. Powrót do góry    #1197
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Sczecin mi napisali to samo.

    Ciekawa była godzina wysłania maila w piątek po 20:00. Jakiś pracuś się trafił jednak w klubie

  34. Powrót do góry    #1198
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Elita kibiców tzw. Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Falubaz" dało ładny popis na FB . Gratuluje posiadania takich "kibiców" ? Ż-E-N-A-D-A

  35. Powrót do góry    #1199
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Elita kibiców tzw. Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Falubaz" dało ładny popis na FB . Gratuluje posiadania takich "kibiców" ? Ż-E-N-A-D-A
    kochający Jancarza inaczej. ja bym wogóle zlikwidował to śmieszne województwo i wtedy będzie spoko. do Jezusa dś czyli wroclawskie a powyżej szczecińskie a po prawej wcielić resztę slamsow z lubuskiego w poznańskie. amen

  36. Powrót do góry    #1200
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    kochający Jancarza inaczej. ja bym wogóle zlikwidował to śmieszne województwo i wtedy będzie spoko. do Jezusa dś czyli wroclawskie a powyżej szczecińskie a po prawej wcielić resztę slamsow z lubuskiego w poznańskie. amen
    Może lepiej oddać Niemcom, po co Polsce slumsy? Albo wyburzyć wszystko i nasadzić winorośli, byłoby wino dla Polski? Nie, wino też zbyt podłe dla tak zacnego narodu jak reszta Polaków. Najlepiej po prostu zaorać i namalować białą plamę na mapach.
    A stolicą Polski uczynić szlachetny Wrocław, bo już dawno należało to zmienić.

  37. Powrót do góry    #1201
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    noc, daj spokój. Odpisując temu zakompleksionemu analfabecie, który nawet nie potrafi wielkich liter stosować, dokarmiasz trola i jego ego.

  38. Powrót do góry    #1202
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Może lepiej oddać Niemcom, po co Polsce slumsy? Albo wyburzyć wszystko i nasadzić winorośli, byłoby wino dla Polski? Nie, wino też zbyt podłe dla tak zacnego narodu jak reszta Polaków. Najlepiej po prostu zaorać i namalować białą plamę na mapach.
    A stolicą Polski uczynić szlachetny Wrocław, bo już dawno należało to zmienić.
    podłe wina to już tam w tym pseudo województwie były robione w średniowieczu stąd też powiedzenie juz wrecz historyczne ze Falubaz jest cienki jak wino z grunbergu. dzisiaj tez robicie jakieś podłe sikacze za spora cenę nic nie znaczące w Polsce. na wejściu do województwa wrocławskiego tylko zyskanie np. nie będzie potrzeby ukrywania kosmicznych żużlowych długów w waszym klubie żeby uniknąć degradacji jak to już kiedyś bywało. no i nauczycie się pracowitości czy dobrego planowania od potomków lwowiakow bo wy to raczej zza Buga bo jakoś tak wasza mowa zaciąga ukrami jak w okolicach Olsztyna.

    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    noc, daj spokój. Odpisując temu zakompleksionemu analfabecie, który nawet nie potrafi wielkich liter stosować, dokarmiasz trola i jego ego.
    te poprawny madralinski jedno L zgubiles
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 12-01-2019 o 14:53

  39. Powrót do góry    #1203
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jeśli chodzi o to nieszczęsne Lubuskie, to cukrzyca ma dużo racji.
    To sztuczny twór - ktoś powie, że to "małżeństwo z rozsądku", ale to raczej walka dwóch ośrodków, z których żaden
    nie urasta do tego, by stanowić stolicę województwa. Dwa średniej wielkości miasta niewyróżniające się niczym
    szczególnym w skali kraju. Taki Flip i Flap, województwo trochę niepoważne.
    Ostatnio edytowane przez Rysiek ; 12-01-2019 o 16:30

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    sobotch (13-01-2019)

  41. Powrót do góry    #1204
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Sczecin mi napisali to samo.

    Ciekawa była godzina wysłania maila w piątek po 20:00. Jakiś pracuś się trafił jednak w klubie
    A tam zaraz pracuś.
    Siedzi se taki pewnie w domku i jak mu się tam przypomni, to otworzy laptopa i coś tam poodpisuje.
    Martwy okres, to w klubie tylko sprzątaczki latają na miotłach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #1205
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    podłe wina to już tam w tym pseudo województwie były robione w średniowieczu stąd też powiedzenie juz wrecz historyczne ze Falubaz jest cienki jak wino z grunbergu. dzisiaj tez robicie jakieś podłe sikacze za spora cenę nic nie znaczące w Polsce. na wejściu do województwa wrocławskiego tylko zyskanie np. nie będzie potrzeby ukrywania kosmicznych żużlowych długów w waszym klubie żeby uniknąć degradacji jak to już kiedyś bywało. no i nauczycie się pracowitości czy dobrego planowania od potomków lwowiakow bo wy to raczej zza Buga bo jakoś tak wasza mowa zaciąga ukrami jak w okolicach Olsztyna.



    te poprawny madralinski jedno L zgubiles
    Ejże, Cukrzyk, a skąd ty wytrzasnąłeś to województwo "wrocławskie" ? Zgłupłeś czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1206
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    przyjacielu tak dla podkreślenia wydźwięku mi się napisało co nie zmienia faktu że do starego zielonogórskiego mam ogromny sentyment. wiesz wroclaw krzeczkow Łagów niesulice jęz zbaszynskie. toż to cała mona młodość i masa przyjemnych wspomnień. a takie delikategorie kopanie po kostkach z mojej strony nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 12-01-2019 o 20:43

  44. Powrót do góry    #1207
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    przyjacielu tak dla podkreślenia wydźwięku mi się napisało co nie zmienia faktu że do starego zielonogórskiego mam ogromny sentyment. wiesz wroclaw krzeczkow Łagów niesulice jęz zbaszynskie. toż to cała mona młodość i masa przyjemnych wspomnień. a takie delikategorie kopanie po kostkach z mojej strony nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia
    To by wyjaśniało twoje "kopanie po kostkach"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1208
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    cukrzyca zjedz batonika bo gwiazdorzysz

  46. Powrót do góry    #1209
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Jeśli chodzi o to nieszczęsne Lubuskie, to cukrzyca ma dużo racji.
    To sztuczny twór - ktoś powie, że to "małżeństwo z rozsądku", ale to raczej walka dwóch ośrodków, z których żaden
    nie urasta do tego, by stanowić stolicę województwa. Dwa średniej wielkości miasta niewyróżniające się niczym
    szczególnym w skali kraju. Taki Flip i Flap, województwo trochę niepoważne.
    Do tego przydaloby sie wiedziec, gdzie lezy ziemia lubuska i w jakiej krainie historycznej znajduje sie Zielona Gora, no ale to juz zbyt trudne

  47. Powrót do góry    #1210
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Do tego przydaloby sie wiedziec, gdzie lezy ziemia lubuska i w jakiej krainie historycznej znajduje sie Zielona Gora, no ale to juz zbyt trudne
    ale ja to wiem ba mało tego ale coś mi się wydaje ze chcecie w to pseudo województwo wciągnąć połowę kretowiska.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 13-01-2019 o 22:37

  48. Powrót do góry    #1211
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    kochający Jancarza inaczej. ja bym wogóle zlikwidował to śmieszne województwo i wtedy będzie spoko. do Jezusa dś czyli wroclawskie a powyżej szczecińskie a po prawej wcielić resztę slamsow z lubuskiego w poznańskie. amen
    Muszę się z Tobą po części zgodzić. Województwo lubuskie jak i pozostałe 15 powinny być zlikwidowane, albo przynajmniej nazwane landami. Reforma chyba z 1998 było wielką porażka bo wygenerowała zbędną urzędniczą administracje. Niby zamiast 49 województw powstało 16, ale za to doje.li 370 powiatów.
    Według mnie te 49 było w miarę optymalne.
    Tylko Falubaz

  49. Powrót do góry    #1212
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Co prawda to nie forum administracyjno-historyczne ale wejdę w polemikę.
    Nie zgadzam się ze stwierdzeniami powyżej.
    Czas nie stoi w miejscu. To, że coś było kiedyś nie znaczy, że dziś jest tak samo. Przecież wszystko ewoluuje. Argument, że nie powinno być tego województwa bo w średniowieczu go nie było jest śmieszny. Owszem, nie jest to kraina historyczna mająca ciągłość kilkuset lat ale co z tego?
    To może oddajcie Wrocław Czechom lub Niemcom bo u nas był najkrócej? Z drugiej strony to rdzennie słowiańskie ziemie u zarania jak zresztą Łużyce czy Berlin...
    Obecne realia są takie, że przez grubo ponad pół wieku mieszkają tu ludzie napływowi, którzy stworzyli własną społeczność, tradycje i tożsamość. Nie są to żadni Niemcy więc nie widzę ich w granicach DE, nie są to Wielkopolanie osiadli na swoich ziemiach od stuleci. To całkiem nowa mieszanka złożona z napływających ludzi różnych regionów (nie tylko ze wschodnich kresów). Stworzyli własne społeczeństwo (coś na kształt Stanów Zjednoczonych w mniejszej skali).
    Obecnie są już pokolenia urodzone, wychowane i nie utożsamiające się z innym regionem i tradycją jak ta nowa lubuska. Że kiedyś ziemię Lubuską nazywano historycznie trochę inny region? I co z tego? Jakbyśmy prześledzili historię to dzisiejsi Litwini to tak naprawdę Żmudzini (nie mają wiele wspólnego z dziedzictwem Wielkiego Księstwa Litewskiego) a prawdziwymi spadkobiercami i kontynuatorami WKL jest Białoruś. Której też jeszcze niedawno nie było.
    Za długo już tu mieszkają Ci ludzie i teraz zlikwidowanie tego województwa i rozdzielenie ich po innych regionach nie zda egzaminu. Poza tym pamiętajmy, że żyjący jeszcze starsi mieszkańcy niejednokrotnie pamiętają swoje przegnanie w inny region, które bylo traumą a teraz znów ktoś miałby ich pozbawić posiadania własnej małej ojczyzny/regionu? Przecież taki Kresowiak nie odnajdzie się przyłączony do Wielkopolski i nie będzie się z nią utożsamiał tylko czuł tam znów obco.
    Każde województwo kiedyś zaczynało i kiedyś było młode. Pomimo, że młode to jest województwo i nie będzie jakiś niedouczony troll tego podważał.
    Trochę się rozpisałem ale momentami poziom ignorancji w temacie i wydawanych osądów porażał

  50. Powrót do góry    #1213
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Każde województwo kiedyś zaczynało i kiedyś było młode. Pomimo, że młode to jest województwo i nie będzie jakiś niedouczony troll tego podważał.
    Eneasz, chyba się trochę zaplątałeś. Województwo jako takie to zwyczajny twór administracyjny, który w każdej chwili można zamienić w cokolwiek innego, pod warunkiem posiadania odpowiedniej władzy, co pewnie wiesz doskonale. Tak samo zmieniono to 20 lat temu i ówcześnie też było wiele głosów, że z dupy. I to jest długo? Nazewnictwo województwa lubuskiego jest tak samo z dupy wzięte, jakby teraz jakiś nowooświecony pisowiec miał ochotę zmienić województwo podlaskie na kurpiowskie, bo występuje w tych granicach jakiś mały fragment.

  51. Powrót do góry    #1214
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Co prawda to nie forum administracyjno-historyczne ale wejdę w polemikę.
    Nie zgadzam się ze stwierdzeniami powyżej.
    Czas nie stoi w miejscu. To, że coś było kiedyś nie znaczy, że dziś jest tak samo. Przecież wszystko ewoluuje. Argument, że nie powinno być tego województwa bo w średniowieczu go nie było jest śmieszny. Owszem, nie jest to kraina historyczna mająca ciągłość kilkuset lat ale co z tego?
    To może oddajcie Wrocław Czechom lub Niemcom bo u nas był najkrócej? Z drugiej strony to rdzennie słowiańskie ziemie u zarania jak zresztą Łużyce czy Berlin...
    Obecne realia są takie, że przez grubo ponad pół wieku mieszkają tu ludzie napływowi, którzy stworzyli własną społeczność, tradycje i tożsamość. Nie są to żadni Niemcy więc nie widzę ich w granicach DE, nie są to Wielkopolanie osiadli na swoich ziemiach od stuleci. To całkiem nowa mieszanka złożona z napływających ludzi różnych regionów (nie tylko ze wschodnich kresów). Stworzyli własne społeczeństwo (coś na kształt Stanów Zjednoczonych w mniejszej skali).
    Obecnie są już pokolenia urodzone, wychowane i nie utożsamiające się z innym regionem i tradycją jak ta nowa lubuska. Że kiedyś ziemię Lubuską nazywano historycznie trochę inny region? I co z tego? Jakbyśmy prześledzili historię to dzisiejsi Litwini to tak naprawdę Żmudzini (nie mają wiele wspólnego z dziedzictwem Wielkiego Księstwa Litewskiego) a prawdziwymi spadkobiercami i kontynuatorami WKL jest Białoruś. Której też jeszcze niedawno nie było.
    Za długo już tu mieszkają Ci ludzie i teraz zlikwidowanie tego województwa i rozdzielenie ich po innych regionach nie zda egzaminu. Poza tym pamiętajmy, że żyjący jeszcze starsi mieszkańcy niejednokrotnie pamiętają swoje przegnanie w inny region, które bylo traumą a teraz znów ktoś miałby ich pozbawić posiadania własnej małej ojczyzny/regionu? Przecież taki Kresowiak nie odnajdzie się przyłączony do Wielkopolski i nie będzie się z nią utożsamiał tylko czuł tam znów obco.
    Każde województwo kiedyś zaczynało i kiedyś było młode. Pomimo, że młode to jest województwo i nie będzie jakiś niedouczony troll tego podważał.
    Trochę się rozpisałem ale momentami poziom ignorancji w temacie i wydawanych osądów porażał
    jesteś laikiem historycznym. jak to wyliczyles ze niemcy czy Czesi o austriakach nie wspomnę byli we Wrocławiu dłużej to pozostanie twoja słodka tajemnica. wogole cały twój post oceniam na jedynkę. naprawdę to jest poziom wiedzy 7 klasy szkoły podstawowej a ty nawet tego nie ogarnaleś. wstyd
    ps. tak naprawdę to obecne lubuskie powinno się nazywać
    kresowe lubuskie
    co by odpowiadało pierwotnym zalozeniom
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 15-01-2019 o 19:29

  52. Powrót do góry    #1215
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Co tu tak cicho ? Ratusz z dodatkową bańką chce wejść do klubu a tu cisza jak makiem zasiał.

    Cos Dowhan nie jest przekonany do tego deal`u
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •