Strona 79 z 155 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,511 do 3,555 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3511
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sama wymiana nieudolnego Skóry np. na Dobruckiego problemu nie rozwiąże. Ok. będziemy mieć kogoś kto potrafi obsadzić biegi nominowane, ale z torem chuya zrobi. Tu trzeba rewolucji. Inaczej przegramy dwumecz z każdym.
    Leszno jest po prostu za mocne. GKM ma *****isty atut własnego toru. Sparta ma Taia. My nie mamy ani atutu własnego toru, ani najmocniejszego składu ani takiego skarbu jak Tai. Bez rewolucji to się się prostu nie może udać.
    Tak, tylko rewolucje torowe należy robić przed sezonem, a nie w najważniejszym momencie gdy trzeba walczyć o każdy meczowy punkt.
    Rozkopywanie toru w środku sezonu też niczego dobrego nie wróży.
    Jest w prawdzie kilka tygodni na to, ale potrzeba jeszcze czasu, żeby wjezdzićsię w ten tor i poczuć się na nim pewnie.

    Żeby móc wygrać ewentualny mecz półfinałowy, trzeba jak najlepiej pojechać na wyjezdzie, na naszym torze to wiadomo, że wszyscy rywale czują się jak u siebie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #3512
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Co tu da zmiana nawierzchni ? Przysłowiowego chu_ja.

    Robią tor startowy bo mają w składzie samych startowców z wyjątkiem Pepe. Tu trzeba z takim składem dopasować się ze startu i całkowicie zablokować orbitę. Robić taki tor jak Baron robił swego czasu we Wro.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Pain (25-06-2019)

  4. Powrót do góry    #3513
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przyjście kogokolwiek, wcale nie grantuje, że zmiana nawierzchni się sprawdzi i bedzie atutem zespołu.
    Gorzej jak ktoś przyjdzie, spapra robote i nasi będą dopiero wtedy zagubieni.

    Czyja to wtedy bedzie wina?
    Czasami chciejstwo zrobienia czegoś lepszego kończy się odwrotnym skutkiem. ( patrz Toruń) Poprawiono łuk, tor też tam coś poprawiano, a efekt żaden)
    Ale nikt nie mówi, że wymiana nawierzchni, na 100% daje gwarancje na sukces. Przecież można nic nie robić i czekać co będzie. I wziąć to na klatę, coby nie było. Ja jednak uważam, że jeżeli jest jakaś szansa, ze wymiana nawierzchni może zaskoczyć przeciwników i choć trochę spowodować, ze tor będzie naszym większym atutem niż obecnie, to trzeba by tego rozwiązania spróbować. Spaść z ligi nie spadniemy. Być może nie wejdziemy do PO, ale to i tak gównie rozstrzygnie się na wyjazdach w Lublinie, Grudziądzu i Toruniu. Tylko, ze jak mamy wejść do PO aby szybko polec w półfinałach to jednak warto by zaryzykować z torem. Tracić w zasadzie nic nie tracimy, zyskać możemy (aczkolwiek nie musimy) wiele.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3514
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Taa, Jacuś był specem i jezdził do UK szkicować tamtejsze owale.
    Prawdziwy człowiek renesansu
    Tylko Falubaz

  6. Powrót do góry    #3515
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale nikt nie mówi, że wymiana nawierzchni, na 100% daje gwarancje na sukces. Przecież można nic nie robić i czekać co będzie. I wziąć to na klatę, coby nie było. Ja jednak uważam, że jeżeli jest jakaś szansa, ze wymiana nawierzchni może zaskoczyć przeciwników i choć trochę spowodować, ze tor będzie naszym większym atutem niż obecnie, to trzeba by tego rozwiązania spróbować. Spaść z ligi nie spadniemy. Być może nie wejdziemy do PO, ale to i tak gównie rozstrzygnie się na wyjazdach w Lublinie, Grudziądzu i Toruniu. Tylko, ze jak mamy wejść do PO aby szybko polec w półfinałach to jednak warto by zaryzykować z torem. Tracić w zasadzie nic nie tracimy, zyskać możemy (aczkolwiek nie musimy) wiele.
    Jak nic nie możemy stracić?
    Jeszcze jeszcze kilka meczu do rozegrania i nasi mogą bardziej błądzić na swoim torze niż jest to teraz.
    Jedna niekontrolowana wtopa i żadnych PO nie bedzie.

    Żeby móc coś ugrać w ewentualnych PO, trzeba pojechać maksa na wyjezdzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #3516
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Czernicki nie był konfliktowy tylko wymagający. A to niektórym po prostu nie pasowało. Ja uważałem go za dobrego szkoleniowca. A z innej beczki to ktoś wie co dzieje się z Jarkiem Szymkowiakiem ? Kilka lat temu jak on wziął się za tor to Falubaz w końcu chodził u siebie jak przecinak.
    Jarek Szymkowiak ma firme transportową

  8. Powrót do góry    #3517
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    No i najważniejsza sprawa czy jest nadal w posiadaniu szpikulca Czecze jest spoko chętnie bym go zobaczył w roli trenera
    Czesio bez szpikulca, to nie ten sam Czesio.

    Swego czasu jak chyba akurat Był w Stali trenerem, to robił szkice toru przy W69 i zaznaczał tam ile wcgodzi szpikulec w danym miejscu na torze.

    https://youtu.be/JjWYZl_1RSM?t=34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #3518
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak nic nie możemy stracić?
    Jeszcze jeszcze kilka meczu do rozegrania i nasi mogą bardziej błądzić na swoim torze niż jest to teraz.
    Jedna niekontrolowana wtopa i żadnych PO nie bedzie.

    Żeby móc coś ugrać w ewentualnych PO, trzeba pojechać maksa na wyjezdzie.
    Ty chyba nie rozumiesz o czym ja mówię. W tym układzie jaki mamy dzisiaj, to gołym okiem widać, ze nawet jak wejdziemy do PO, to polegniemy w półfinale. O finale nie mamy co marzyć bo zarówno Sparta jak i Leszno nas zjedzą w dwumeczu. Więc ja bym ryzykował z tym torem, nawet kosztem wejścia do PO. Bo tylko takie ryzyko może dać nam finał. Dla mnie jest bez różnicy czy rozgrywki zakończymy w tym sezonie na 4 miejscu czy na 6 miejscu. W tym sensie nic nie tracimy. Mnie interesuje tylko finał, każde inne miejsce będzie porażką tej ekipy. Więc jeśli jest szansa pomóc tej drużynie, poprzez odp. zrobienie toru, to jak najbardziej bym zaryzykował.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-06-2019)

  11. Powrót do góry    #3519
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Jarek Szymkowiak ma firme transportową
    Dajcie spokój Jarkowi. On się nie nadaje. Strateg z niego jak Skóra.

  12. Powrót do góry    #3520
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty chyba nie rozumiesz o czym ja mówię. W tym układzie jaki mamy dzisiaj, to gołym okiem widać, ze nawet jak wejdziemy do PO, to polegniemy w półfinale. O finale nie mamy co marzyć bo zarówno Sparta jak i Leszno nas zjedzą w dwumeczu. Więc ja bym ryzykował z tym torem, nawet kosztem wejścia do PO. Bo tylko takie ryzyko może dać nam finał. Dla mnie jest bez różnicy czy rozgrywki zakończymy w tym sezonie na 4 miejscu czy na 6 miejscu. W tym sensie nic nie tracimy. Mnie interesuje tylko finał, każde inne miejsce będzie porażką tej ekipy. Więc jeśli jest szansa pomóc tej drużynie, poprzez odp. zrobienie toru, to jak najbardziej bym zaryzykował.
    Tak, tylko wcale niewiadomo czy to zrobienie toru pomoże, a nie zaszkodzi.
    Od wielu lat nikt nie ma pomysłu na ten tor, teraz przyjdzie spec i zrobi taki tor, że nasi bedą latali i gromili rywali.
    Nie ma żadnej gwarancji, że jakaś zmiena nawierzchni bedzie naszym sprzymierzeńcem.

    Przy obecnych komisarzach nie ma szans, żeby zrobić to tak, żeby wszystko grało i buczało naszym.

    Chcesz zaskoczyć rywali torem, to uważaj, bo możesz zaskoczyć sam siebie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #3521
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Ja nie pytałem o niego w kontekście menadżerki tylko raczej ogarnięcia toru. Pamiętam, że kilka lat temu właśnie on odpowiadał za tor i zawodnicy byli z tego bardzo zadowoleni. Nie pamiętam już jednak który to rok konkretnie był.

  14. Powrót do góry    #3522
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Ja nie pytałem o niego w kontekście menadżerki tylko raczej ogarnięcia toru. Pamiętam, że kilka lat temu właśnie on odpowiadał za tor i zawodnicy byli z tego bardzo zadowoleni. Nie pamiętam już jednak który to rok konkretnie był.
    Ale wtedy nie było Panie tych poyebanych szkodników-komisarzy.

  15. Powrót do góry    #3523
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dajcie spokój Jarkowi. On się nie nadaje. Strateg z niego jak Skóra.
    Spokojnie ja tylko odpowiedziałem czym sie zajmuję Sam jestem za Czesiem żeby przyszedł choć mam obawe że jak ma być zmiana to prędzej przyjdzie Dobrucki niż Czesio

  16. Powrót do góry    #3524
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    fajna zmiana u Mariusza. Zniknela retoryka, ze bez juniorow mozna wygrac lige, za to trzeba sie pobawic torem.
    Uznaje to za wielki plus.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #3525
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tak, tylko rewolucje torowe należy robić przed sezonem, a nie w najważniejszym momencie gdy trzeba walczyć o każdy meczowy punkt.
    Rozkopywanie toru w środku sezonu też niczego dobrego nie wróży.
    Jest w prawdzie kilka tygodni na to, ale potrzeba jeszcze czasu, żeby wjezdzićsię w ten tor i poczuć się na nim pewnie.
    No trzeba, tylko że nasz trenerski Napoleon Bonaparte na to nie wpadł. Jeśli nic nie zrobimy to kończymy ten sezon na 4 miejscu. Serio, nie wiem co tu jest do stracenia ?

    Żeby móc wygrać ewentualny mecz półfinałowy, trzeba jak najlepiej pojechać na wyjezdzie, na naszym torze to wiadomo, że wszyscy rywale czują się jak u siebie.
    I właśnie po to trzeba z nim zrobić rewolucje. Nawet z dobrym trenerem w niedzielę, w najlepszym razie wygralibyśmy z Lesznem +4. Pomyśl, przecież w dwumeczu to jest ciągle za mało by liczyć na wygraną.
    Jeśli nie będziemy wygrywali u siebie takich spotkań na +8/+10 to ciężko liczyć na majstra.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ale wtedy nie było Panie tych poyebanych szkodników-komisarzy.
    Nikt tu nie będzie robił żytowiska (w zasadzie janasowiska, bo to Janas zaczął robić taki tor w ZG). Chodzi po prostu o zaskoczenie rywali setupami. Żeby taki Kołodziej z Hampelem nie czuli się tutaj lepiej niż na Smoku.

  18. Powrót do góry    #3526
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Carlito naprawdę uważasz, że tak dobry i doświadczony zawodnik jak Kołodziej , który jeździł tu kilkadziesiąt razy w życiu nie będzie wiedział co ustawić ? Te czasy już minęły. Tor trzeba robić przede wszystkim pod siebie.

  19. Powrót do góry    #3527
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Ten tor to by się przydało rozkopać raz, a porządnie.
    Zmienić nawierzchnie i przy okazji porobići nne łuki.
    Na takie rewolucje jest czas miedzy sezonami.

    Jakieś tam kosmetyczne zmiany nie sprawią od razu, że bedzie to taki mocny atut, co by pogonić Leszno czy Wrocek kilkunastoma punktami.

    Ale jak tam sobie chceta, mogą zmieniać, dowieżć glinki i innego materiału, tylko trzeba pamietać, że jesienią też się jezdzi i zeby potem nie było tak jak z Toruniem, że trzeba bylo 5 razy przekładać mecz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #3528
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Carlito naprawdę uważasz, że tak dobry i doświadczony zawodnik jak Kołodziej , który jeździł tu kilkadziesiąt razy w życiu nie będzie wiedział co ustawić ? Te czasy już minęły. Tor trzeba robić przede wszystkim pod siebie.
    Teraz to taki Kołodziej/Hampel nawet nie muszą kombinować. Jadą jak u siebie. A tak przyjadą tu pierwszy raz na play offy na kompletnie inny tor niż ten który zastali w czerwcu. My będziemy mieć ponad miesiąc czasu na treningi. Będzie próba generalna z Gorzowem i Wrockiem. Będzie się gdzie spasować.
    Poza tym, ostatnio Protas w Szwecji pokazał, że daje rady na trudniejszym przyczepniejszym torze. Sam pisałeś, że fizycznie jest w świetnej kondycji. Więc taki tor wcale nie musi oznaczać, że eliminujemy sobie Protasa.

  21. Powrót do góry    #3529
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Teraz to taki Kołodziej/Hampel nawet nie muszą kombinować. Jadą jak u siebie. A tak przyjadą tu pierwszy raz na play offy na kompletnie inny tor niż ten który zastali w czerwcu. My będziemy mieć ponad miesiąc czasu na treningi. Będzie próba generalna z Gorzowem i Wrockiem. Będzie się gdzie spasować.
    Poza tym, ostatnio Protas w Szwecji pokazał, że daje rady na trudniejszym przyczepniejszym torze. Sam pisałeś, że fizycznie jest w świetnej kondycji. Więc taki tor wcale nie musi oznaczać, że eliminujemy sobie Protasa.
    No na pewno nie. Ale wg mnie nic tu z torem nie będą kombinować.

  22. Powrót do góry    #3530
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ten tor to by się przydało rozkopać raz, a porządnie.
    Zmienić nawierzchnie i przy okazji porobići nne łuki.
    Na takie rewolucje jest czas miedzy sezonami.

    Jakieś tam kosmetyczne zmiany nie sprawią od razu, że bedzie to taki mocny atut, co by pogonić Leszno czy Wrocek kilkunastoma punktami.

    Ale jak tam sobie chceta, mogą zmieniać, dowieżć glinki i innego materiału, tylko trzeba pamietać, że jesienią też się jezdzi i zeby potem nie było tak jak z Toruniem, że trzeba bylo 5 razy przekładać mecz.
    I co nie było warto ? Było ZAYEBIŚCIE warto.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-06-2019)

  24. Powrót do góry    #3531
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    I co nie było warto ? Było ZAYEBIŚCIE warto.
    Kiedyś takie manewry przechodziły, przy dzisiejszym podejsciu władz i komisarza, po drugiej przekładce byłby gwizdniety walkower.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #3532
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Kiedyś takie manewry przechodziły, przy dzisiejszym podejsciu władz i komisarza, po drugiej przekładce byłby gwizdniety walkower.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  26. Powrót do góry    #3533
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przyjście kogokolwiek, wcale nie grantuje, że zmiana nawierzchni się sprawdzi i bedzie atutem zespołu.
    Gorzej jak ktoś przyjdzie, spapra robote i nasi będą dopiero wtedy zagubieni.

    Czyja to wtedy bedzie wina?
    Czasami chciejstwo zrobienia czegoś lepszego kończy się odwrotnym skutkiem. ( patrz Toruń) Poprawiono łuk, tor też tam coś poprawiano, a efekt żaden)
    Wszystko prawda, ale czym ryzykujemy? Z ligi już raczej nie zlecimy, każdy dwumecz w PO (jeśli wejdziemy) mamy w plecy. W zasadzie jakikolwiek medal byłby wyłącznie niespodzianką i sukcesem, na który dzisiaj nie ma argumentów. Zawodnicy i tak podchodzą do tego toru, jak do meczu wyjazdowego. Nie tylko nasza ekipa byłaby w lesie z ustawieniami, ale rywale również, co nam i tak nie szkodzi. A my u siebie, szybciej dojdziemy do ładu, na następny sezon jak znalazł. Gdyby chociaż mecze u nas wyglądały jak podprowadzające w SGP, gdy każdy łypie okiem z podziwem, a mamy szkaradę, której dopiero parę milionów na koncie, może uchronić od staropanieństwa. Gorzej nie będzie, warto byłoby zaryzykować.
    Problemem Torunia jest coś innego niż tor, Doyle-owi tor nie przeszkadza, ani np. CHolderowi do niedawna nie przeszkadzał.
    Czy wejdziemy do PO i tam polegniemy, czy skończymy na 6 msc., to i tak dla kibica bez różnicy.
    Jest na to najlepsza chwila w sezonie, jesli nie teraz, to dopiero na jesień po RZ.
    PS.
    Nie no, @Mario przechodzisz sam siebie. Odłożyłem kompa w trakcie pisania tego posta na pół godz. (czasem się zdarza pilna przerwa), a tu post wypisz wymaluj taki sam u @Maria!!! Nie wiem, ja mariuszuję, czy Mario normalnieje. Jeśli u Maria wszystko idzie ku dobremu, to i Falubazie tak być musi!
    W zasadzie ten mój post można byłoby wykasować, ale niech pozostanie jako dowód rzeczowy, na postawę @Mariusza.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 25-06-2019 o 18:42

  27. Powrót do góry    #3534
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Żeby wygrać z Wrockiem, czy Lesznem w PO, trzeba mieć juniorów i zawodników jadących swoje zamiast kombinacji z torem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #3535
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    fajna zmiana u Mariusza. Zniknela retoryka, ze bez juniorow mozna wygrac lige, za to trzeba sie pobawic torem.
    Uznaje to za wielki plus.
    Ale gdzie zniknęła ? Dalej twierdze, ze można tego dokonać. Tyle, że piątka seniorów musi spełnić niewygórowany limit. Dwóch seniorów robi średnio minimum 6+ i trzech następnych średnio 11+. I mecz wygrany.

    A tor to jest inna historia. ja bym zaryzykował z nim, ale tylko wtedy kiedy za nawierzchnię wziąłby się ktoś ogarnięty w tym temacie. I tu CzeCzen wydaje się być najbardziej odpowiednim człowiekiem do tej roboty. Ale to tylko moje przemyślenia. Taka operacja z nawierzchnią, może również zaprocentować na przyszłe sezony.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Żeby wygrać z Wrockiem, czy Lesznem w PO, trzeba mieć juniorów i zawodników jadących swoje zamiast kombinacji z torem.
    No zrobili ci nasi juniorzy 6 pkt na meczu z Lesznem. I co ? Jeszcze mało ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #3536
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Co wy z tym Czernickim? Skąd w ogóle dowody, ze on się na czymś zna? Raczej wszędzie gdzie był to powodował kwasy i złą atmosferę. Zapytajcie Kasprzaka, Walaska i innych jak go "lubili".
    Bardzo konfliktowy człowiek mam wrażenie.
    Jako wynalazca szpikulca chyba cos tam jakies pojecie ma...chociaz narodowy tez mial miec pojecie odnosnie przygotowania toru, a jak bylo kazdy pamieta

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty chyba nie rozumiesz o czym ja mówię. W tym układzie jaki mamy dzisiaj, to gołym okiem widać, ze nawet jak wejdziemy do PO, to polegniemy w półfinale. O finale nie mamy co marzyć bo zarówno Sparta jak i Leszno nas zjedzą w dwumeczu. Więc ja bym ryzykował z tym torem, nawet kosztem wejścia do PO. Bo tylko takie ryzyko może dać nam finał. Dla mnie jest bez różnicy czy rozgrywki zakończymy w tym sezonie na 4 miejscu czy na 6 miejscu. W tym sensie nic nie tracimy. Mnie interesuje tylko finał, każde inne miejsce będzie porażką tej ekipy. Więc jeśli jest szansa pomóc tej drużynie, poprzez odp. zrobienie toru, to jak najbardziej bym zaryzykował.
    No jak porazka tej ekipy, skoro wiekszosc stawia nas na 3/4 miejscu. Wraz z Toba z tego co pamietam?

  30. Powrót do góry    #3537
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Kumpel mi nadaje, że Zen koniec kariery z nogą nie jest dobrze. Ktoś, coś?

  31. Powrót do góry    #3538
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kumpel mi nadaje, że Zen koniec kariery z nogą nie jest dobrze. Ktoś, coś?
    Tez to slyszalem . W jakims watku meczowym Lublina juz o tym pisalem z 2 tyg temu. Oby nie.

  32. Powrót do góry    #3539
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tez to slyszalem . W jakims watku meczowym Lublina juz o tym pisalem z 2 tyg temu. Oby nie.
    Bardzo możliwe. On w tym czarnym charakterze już sprawiał wrażenie gościa, którego marzeniem jest normalnie chodzić i biegać.

  33. Powrót do góry    #3540
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Taki już to poyebany sport . Wczoraj diamenty , dziś odcinek renty .
    TYLKO FALUBAZ

  34. Powrót do góry    #3541
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chodzi o tor. Nawiezienie nawierzchni w środku sezonu to jest poważna i ryzykowna sprawa. Trzeba naprawdę szpeca, który to ogarnie. Czesiek da radę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No tak,macie racje może faktycznie ten tor ktoś ogarnie.

  35. Powrót do góry    #3542
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    No zrobili ci nasi juniorzy 6 pkt na meczu z Lesznem. I co ? Jeszcze mało ?
    Jak na nich to zdecydowanie dużo, ale zawalili seniorzy.
    Pisałem już, żeby wygrać w PO, trzeba żeby seniorzy pojechali na swoim przyzwoitym poziomie + juniorzy dos dołożyli.

    A w klubie w ogóle ktoś coś myśli z ta nawierzchnią, czy to tylko takie lużne gadanie?
    Bo może uprawiamy tu jakieś chciejstwo, a w klubie takiego tematu wcale nie musi byc.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #3543
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak na nich to zdecydowanie dużo, ale zawalili seniorzy.
    Pisałem już, żeby wygrać w PO, trzeba żeby seniorzy pojechali na swoim przyzwoitym poziomie + juniorzy dos dołożyli.

    A w klubie w ogóle ktoś coś myśli z ta nawierzchnią, czy to tylko takie lużne gadanie?
    Bo może uprawiamy tu jakieś chciejstwo, a w klubie takiego tematu wcale nie musi byc.
    To tylko nasze, a w zasadzie moje i Carlitosa chciejstwo. W klubie jest mała sraczka, bo główny wódz nakazał prezesowi coś zrobić. Bo dłużej tego nie zdzierży.

    No to my podpowiadamy co można by zrobić

    P.s
    Co z Protasem w Szwecji ? Bo miał "W" i potem już nie pojechał, został zastąpiony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #3544
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To tylko nasze, a w zasadzie moje i Carlitosa chciejstwo. W klubie jest mała sraczka, bo główny wódz nakazał prezesowi coś zrobić. Bo dłużej tego nie zdzierży.

    No to my podpowiadamy co można by zrobić
    Aha...
    To można zapomnieć o jakiś zmianach nawierzchni.
    Tylko Bunio potrafi przebudować tor w jedną noc.


    Kibic ma tyle do gadania co by tam przydało się zrobić, jak przy ustalaniu składu na kolejny rok.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #3545
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To tylko nasze, a w zasadzie moje i Carlitosa chciejstwo. W klubie jest mała sraczka, bo główny wódz nakazał prezesowi coś zrobić. Bo dłużej tego nie zdzierży.

    No to my podpowiadamy co można by zrobić

    P.s
    Co z Protasem w Szwecji ? Bo miał "W" i potem już nie pojechał, został zastąpiony.
    Właśnie o Pepe pytałem w wątku Eserien w tym samym momencie, coś dzisiaj nadajemy na tych samych falach, muszę się zastanowić nad sobą.
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Aha...
    To można zapomnieć o jakiś zmianach nawierzchni.
    Tylko Bunio potrafi przebudować tor w jedną noc.


    Kibic ma tyle do gadania co by tam przydało się zrobić, jak przy ustalaniu składu na kolejny rok.
    Ktoś z klubu pewnie poczytuje forum, mogą podnieść taką możliwość na spotkaniu, jeśli tylko wyda się decydentom interesująca. Zmiana nawierzchni, to jedna z niewielu możliwości, bo co innego zmienić, Pepe<->Misio, MJJ<->Misio??? Bez sensu, ewentualnie zmiana trenera, albo podejścia trenera do ustawień teamu.

  39. Powrót do góry    #3546
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ktoś z klubu pewnie poczytuje forum, mogą podnieść taką możliwość na spotkaniu, jeśli tylko wyda się decydentom interesująca. Zmiana nawierzchni, to jedna z niewielu możliwości, bo co innego zmienić, Pepe<->Misio, MJJ<->Misio??? Bez sensu, ewentualnie zmiana trenera, albo podejścia trenera do ustawień teamu.
    Ktoś z klubu czytać tego wszystkiego nie musi, Mario pewnie każdego dnia pisze streszczenie tego się działo na forum.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #3547
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Patryk Dudek, Patry!

    Słów kilka o naszym liderze, bohaterze i koniu pociągowym drużyny.
    Teza:
    Patryk Dudek nie ma słabego sprzętu!
    Argumentacja:
    Patryk miewa biegi, a nawet mecze, że jest niełapalny, miewa wyścigi, gdzie potrafi znaleźć szybkość, miejsce na ścinkę i udaną kontrę na Bartku Zmarzliku. Na sprzęcie Holloway'a(?) jeżdżą również choćby Emil i Piotrek Pawlicki. Obaj szybcy, obaj skuteczni, a następca pilskiej parówki to nawet jedzie sezon życia. Dwaj oderwani od pługa rolnicy, a dają radę. Sprzęt ma więc dobry(w założeniu). Problemem jest jego ekipa, choć świadomy jestem, że próba dyskredytowania umiejętności Rogusia, czy Dudka seniora, może ocierać się o lincz, a w najlepszym wypadku wykluczenie z grona forumowej braci. Moim zdaniem mamy tu do czynienia z klasycznym przykładem pt "kto się nie rozwija, ten się cofa w rozwoju".
    Patryk przez lata był pierwszym wyborem Anderssona, pupilem, który nigdy nie zdradził i nigdy nie kombinował. Inni skakali, sprawdzali inne opcję, rozkręcali i się przede wszystkim uczyli jak odnaleźć w innym sprzęcie!!!
    Patryk i jego ekipa obrosła w piórka, miała swój sprawdzony sprzęt i swoje sprawdzone ustawienia na zimno, deszczowo, ciepło, pochmurnie i wuj wie co jeszcze.
    Dziś już Anderssona nie mamy w tym sporcie, Dudki dostały inny sprzęt, o trochę innej charakterystyce i mają klopsa, wychodzą na prezentację, grzebią w torze, wbiją szpilkę, kopną luźną nawierzchnię i dochodzą do wniosku, że będzie motor ustawiony tak i tak, bo u Jana to działało i robiło robotę. Pierwszy bieg i dupa, zaczyna się skakanie w ciemno na zasadzie "a może wyjdzie". Potem mamy takie kwiatki, że jeden bieg wyjdzie i robi 30 metrów przewagi, a drugi ma zduszony i markuje atak ścinkami do krawężnika(jak ja tego nienawidzę)!

    Próba wyjścia z sytuacji:
    Mamy Grega Hankocka, nie ma chyba jeszcze kontraktu, więc jak najszybciej powinni podpisać kontrakt z ... Rafałem Hajem. Dudki z Hajem. To jest gość, prawa ręka Grega, który ma dostęp do sprzętu, sam handluje jakimiś akcesoriami, a jak wiemy silniki Gregowi przygotowywał zawsze na odpowiednim poziomie. Dzisiaj robi z doskoku w boksie Kuby Miśkowiaka.
    Sugestia:
    Rafał, nie wiem ile dostajesz od Kuby, czy Włókniarza, ale my Ci tu z miejsca odpalamy tyle samo, plus 50 000pln na dobry początek, no jeszcze flaszkę zrobimy! Nie? No to masz 80k pln. Chce się targować, to orzygamy go hajsem, tak w ramach inwestycji na IMŚ.
    Dudek chce być mistrzem, a pewnie chce, to musi zacząć inwestować i srać kasę na najlepszych. Dudki, głupi nie są, Nobla pewnie żaden z nich nie osiągnie, ale w światku żużlowym są mocno ponadprzeciętni intelektualnie, więc pewnie w sezon, dwa połapią co w głowie Rafała siedzi, nauczą się jak gospodarować przekładniami, zapłonem czy gumką w majtkach!
    To jest moja rada i opinia, Panie Patryku, Panie Sławku, proszę, jest za darmo!

    Tor.

    Osoby za niego odpowiedzialne powinny być przywiązane plecami do stalowej ramy, ta zaczepiona do najmocniejszego ciągnika w powiecie zielonogórskim, nie wiem, może jakiś fendt 936 się znajdzie. Następnie pobudzeni erotycznie przez nasze leśne gwiazdy i ciągnięci po torze do czasu, aż własnymi prąciami zbronują ten tor tak, by można było coś tam posadzić. Ziemniaki na przykład. Ale to po sezonie.
    Nie wiem, co z tym torem można zrobić, czego nie można, ale nawet jak trzeba to należy napie.rdalać w ciemno każdą możliwą zmianę. Dowieźć glinki, przeorać, zalać gnojówką(było Leszno, może coś przy drodze zostawili), przeorać. Przypadkiem zerwać krawężniki, podnieść łuki, zrobić hopki na torze. Cokolwiek by nasi młodzi zaczęli rozumieć, że na torze trzeba myśleć, regulować manetą, a czasami wyminąć w ostatniej chwili posadzone drzewo, bo ktoś za bardzo wziął do siebie moje rady. Tak tylko wychowamy sobie juniorów, którzy kumają bazę i wreszcie pogonią tę hałastrę z obornikiem na gumofilcach.

    Ten tor trzeba zebrać w malutkie wiaderka, wrzucić w setki trochę większych pudełek, do niektórych nasrać i nadać na adres Pana Jacka, Pana Żyto i Bartka Zmarzlika. Ten ostatni niczym nam nie zawinił, ale niech wie skubany, że mamy na niego oko i w każdej chwili jesteśmy gotowi działać!
    Idę po piwo!
    Miłego wieczoru.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  41. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-06-2019), Helikopter (26-06-2019), PrzemoZG (25-06-2019), kapitan bomba (26-06-2019), marcool (27-06-2019)

  42. Powrót do góry    #3548
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Coś Ty wymyślił, orzygać hajsem tego lawiranta i hochsztaplera, co na jednym wózku z Nawrockim jechał, a i teraz kombinuje na X frontów...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #3549
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Coś Ty wymyślił, orzygać hajsem tego lawiranta i hochsztaplera, co na jednym wózku z Nawrockim jechał, a i teraz kombinuje na X frontów...
    Jeśli szykował sprzęt Gregowi, a ten nigdy nie narzekał, zna się na tym, to niech sądzą się z nim Ci, co mają z nim problem. Jeśli Dudek chcę się czegoś nauczyć, to obecnie nie ma chyba nikogo lepszego na rynku, kogo by można było od zaraz ściągnąć do boksu.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  44. Powrót do góry    #3550
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Jeśli szykował sprzęt Gregowi, a ten nigdy nie narzekał, zna się na tym, to niech sądzą się z nim Ci, co mają z nim problem. Jeśli Dudek chcę się czegoś nauczyć, to obecnie nie ma chyba nikogo lepszego na rynku, kogo by można było od zaraz ściągnąć do boksu.
    Może Marcin Billy Mróz.

  45. Powrót do góry    #3551
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Bronowanie prąciami ma sens . Tylko że potrzebujemy porządnej brony , a nie popieszczenie nawierzchni na 13 cm wgłąb .
    TYLKO FALUBAZ

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-06-2019)

  47. Powrót do góry    #3552
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Może Marcin Billy Mróz.
    Najpierw się zorientuj w jakim fachu obecnie siedzi Billy, a nie rzucasz nazwiskami na prawo i lewo.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #3553
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Najpierw się zorientuj w jakim fachu obecnie siedzi Billy, a nie rzucasz nazwiskami na prawo i lewo.
    Tirami se jeździ. Ale pisał , że chciałby wrócić do żużla.

  49. Powrót do góry    #3554
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wieści z Fb na temat Protasa.

    4 punkty z bonusem i upadek. Tak Piotr zakończył swój występ w dzisiejszym meczu Indianerna Speedway ze Smedeną Eskilstuna.
    Po upadku prawdopodobnie skończy się na poobijanych mięśniach i kościach. Team wraca do Zielonej Góry, gdzie jutro Piotr stawi się na kompleksowych badaniach w Centrum Medycyny Sportowej Olimp, po nich będziemy wiedzieli więcej na temat stanu zdrowia PePe.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #3555
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Niezłe sci-fi tu uprawiacie: wymiana nawierzchni, Czeczen, skład na 2020. Jakoś nie słyszałem, aby którykolwiek z naszych zawodników narzekał na tor.

    Wg mnie najpierw trzeba załapać się do PO na 2/3 miejscu, a łatwo nie będzie. Czwarte po rundzie zasadniczej oznacza brak medalu.

    Optymistycznie:
    Lublin (W) 3pkt
    Gorzów (D) 3pkt
    Wrocław (D) 2pkt
    Toruń (W) 3pkt.

    Pesymistycznie:
    Gorzów (D) 3pkt.
    Toruń (W) 1pkt.

    Skład powinien być stały:
    1. Dudek
    2. Jensen
    3. Vaculik
    4. Protasiewicz
    5. Pedersen

    Do końca sezonu Krakowiak z Pawliczakiem. Tonder na rezerwie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •