Strona 60 z 155 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jechałem tą trasą jakieś dwie godziny później z moją córką. Na szczęście jechałem dwie godziny później dzięki czemu moje dziecko uniknęło oglądania napierd..cej się na środku drogi chuliganki, katowanie ludzi, lądowanie na masce samochodu co pewnie mojemu dziecku zostałoby na długo bardzo negatywnie w głowie. Mnie to by pewnie nie ruszyło, ale moje dziecko siedzące z tyłu tak.
    Jak na środku deptaku jacyś kolesie będą się ciąć nożami wśród przechodzących rodzin to również napiszecie, że "pogadali" i każdy ruszył w swoją stronę,albo że ch.. nie afera?
    Proponuję mniej "wyluzowania" w tym temacie, bo teraz taka moda, że niby to coś normalnego
    Jak już odczuwają potrzebę katowania się nawzajem to niech to robią w lesie nie ingerując w życie innych.
    Dokładnie, i niech tam się śmiecie powyrzynają.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    Wracając na koniec do całej dyskusji na temat transparentu ws LGBT i ..Q jaka się tu przetoczyła. Sprawa też wydaje się oczywista. Transparent nie nawoływał do mordowania itp., wyrażał opinię, apel jaki w kraju gdzie niby jest wolnosć słowa nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Równie dobrze mogliby powiesić apel o legalizację marihuany.
    A stadion to nie teatr czy filharmonia, tutaj wiadomo, że się skacze, wstaje, krzyczy, nieraz przeklnie, popularne są poglądy i tradycje patriotyczne, poszanowanie barw i symboli, tak klubowych jak i narodowych. Jak kogoś to dziwi to chyba się wczoraj urodził albo był pierwszy raz w życiu na stadionie w Polsce
    Dobre... Wczoraj się urodziłeś?

  2. Powrót do góry    #2657
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Jak to miło czasem się zdziwić
    Wiem, wiem, jedna jaskółka nie czyni sezonu, ale i tak było miło. Polać temu psychologowi, co się nim zajął!
    (teraz niech się zajmie Dzikiem i Piotrem )

    ...co by nie było - mecz wygrany juniorami - cuda, panie...

    No dobra, sorry za kolejny offtop o żużlu, możemy już wracać do Kylie Minogue
    No ale jak juniorami ? Przecież my podobno nie mamy juniorów ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2658
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale jak juniorami ? Przecież my podobno nie mamy juniorów ?
    No bo dalej nie macie juniorów. Co najwyżej jeden Wam zapunktowal

  4. Powrót do góry    #2659
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    No bo dalej nie macie juniorów. Co najwyżej jeden Wam zapunktowal
    Dwie sprzeczności w jednym poście głosisz. Skoro nie mamy juniorów, to jakim cudem ten junior zapunktował ? No i drugi junior Tonder, też wyszarpał Rolnickiemu 1 pkt w 12 biegu. Gdyby nie ten 1 pkt byłby remis, czyż nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2660
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dwie sprzeczności w jednym poście głosisz. Skoro nie mamy juniorów, to jakim cudem ten junior zapunktował ? No i drugi junior Tonder, też wyszarpał Rolnickiemu 1 pkt w 12 biegu. Gdyby nie ten 1 pkt byłby remis, czyż nie ?
    Wtedy w 14 biegu jechałby Pawlicki i wcale 5:1 nie byłoby pewne

  6. Powrót do góry    #2661
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dwie sprzeczności w jednym poście głosisz. Skoro nie mamy juniorów, to jakim cudem ten junior zapunktował ? No i drugi junior Tonder, też wyszarpał Rolnickiemu 1 pkt w 12 biegu. Gdyby nie ten 1 pkt byłby remis, czyż nie ?
    Chyba nie chcesz mi powiedzieć że wynik Tondera to powód do dumy. Owszem Krakowiak pojechał dobry mecz ale dosłownie JEDEN JUNIOR a nie jak stwierdziłes juniorzy.

  7. Powrót do góry    #2662
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Wtedy w 14 biegu jechałby Pawlicki i wcale 5:1 nie byłoby pewne
    Pewne nie, ale jednak z pola A bardzo prawdopodobne.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #2663
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    IMO Przemek nie dzwignąłby tego 14 biegu i nawet jak ze startu by wyjechał to po trasie mógłby stracić

  9. Powrót do góry    #2664
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ale Shamek jechał bardzo dobrze w tym meczu, dużo lepiej niż wskazują punkty i był szybki.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #2665
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Na 'oprawy' przestałem wrzucać już kilka lat temu. Prawdziwy, żużlowy ruch kibicowski skończył się w latach 2011-2012. Wcześniej trzymała to grupa zdolnych, inteligentnych chłopaków, którzy robili oprawy, z których faktycznie można było być dumnym. Przeciwnikom dopiekli, ale w ramach rozsądku, a stadion miał radochę. Później zaczęły się podchody z ekipami piłkarskimi i jest jak jest.
    Oprawy kiepskie, wulgarne, pomysły typu Katarzyna Jancarz, przynoszą tylko wstyd normalnym kibicom. Zero pomysłu tylko agresja i wulgarne hasła. Za co ci młodzi ludzie jeżdżą na mecze wyjazdowe swoich przyjaciół z Lubina? Przecież to kosztuje, a oprawy, tak jak dzisiaj kiepskie, lub wcale ich nie ma. Resztę można sobie dopowiedzieć.
    Do głosu doszły odłamy radykalne (piłkarskie). Idealnie było to widać w roku 2015. Dziwię się, że klub na to pozwala.
    Pewnie zaraz odezwą się głosy "kumatych" kiboli. Tak, mogę być januszem, chociaż zaliczyłem więcej wyjazdów niż pewnie niejeden "kumaty" meczów w ZG. Kończąc żadnego wrzucania "na oprawy" i coraz dalej od trybuny K.
    W punkt.

  11. Powrót do góry    #2666
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Chyba nie chcesz mi powiedzieć że wynik Tondera to powód do dumy. Owszem Krakowiak pojechał dobry mecz ale dosłownie JEDEN JUNIOR a nie jak stwierdziłes juniorzy.
    Nie odwracaj kota ogonem. Twierdziłeś, że "nie mamy juniorów". Więc pytam, kto zrobił 1 pkt i 6 pkt ? Oczywiście, że nikt tu nie twierdzi, że występ Tondera to powód do dumy. Ale jak się okazało finalnie, nawet ten jeden pkt który wydarł na trasie po walce, miał znaczenie dla wyniku meczu. I takie mecze ja własnie lubię. Wielki szacunek dla GKM-u. Przyjechali, nie zlękli się nazwisk. Walczyli jak na sportowców przystało. I myślę, że podobnie będzie w Grudziądzu. Nie wiem kto wygra ale wynik również będzie na styku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2667
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Bardzo dobry mecz Krakowiak. Teraz tylko uzyskać powtarzalność.

  13. Powrót do góry    #2668
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Co do meczu uważam że mecz był bardzo ciężki nasi rajderzy oprócz Vacula byli słabi co świadczy o ilości wygranych biegów Dudek znowu 1 seria lipa i może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego JJ jedzie jako jedyny na próbę tłumaczenie że nie chcą mieszać w głowie jest śmieszny widać to po wynikach i najwiekdza uwaga dlaczego do cholery kierownik gości pokazuje z komisarzem jak na równać tor to co robi do cholery Skórnicki i Walczak ?? pomiajac fakt ze ten tor jest do dupy i decyzja brak JJ w nominowanych to jest kryminał szkoda że w klubie ręka ręke myje..

  14. Powrót do góry    #2669
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Co do meczu uważam że mecz był bardzo ciężki nasi rajderzy oprócz Vacula byli słabi co świadczy o ilości wygranych biegów Dudek znowu 1 seria lipa i może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego JJ jedzie jako jedyny na próbę tłumaczenie że nie chcą mieszać w głowie jest śmieszny widać to po wynikach i najwiekdza uwaga dlaczego do cholery kierownik gości pokazuje z komisarzem jak na równać tor to co robi do cholery Skórnicki i Walczak ?? pomiajac fakt ze ten tor jest do dupy i decyzja brak JJ w nominowanych to jest kryminał szkoda że w klubie ręka ręke myje..
    Z tym kryminałem to nieźle odleciałeś.

    Ja w 14 biegu puściłbym z 2 pola MJJ a z 4 pola Protasa. Czwarta seria wyraźnie pokazała, że Nicki jest wolny, błądzi z ustawieniami. MJJ w 11 biegu był szybki i wygrał, Nicki przywiózł 1 którą wymęczył dosłownie na Lindbecku. Protas w 12 biegu przywiózł 2 pkt i widać było, że na tle Bjerre jest szybki, dużo nie brakowało aby z nim wygrał. Ale Skóra widział to inaczej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (27-04-2019)

  16. Powrót do góry    #2670
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Skóra gówno widzi. Nie ma żadnej strategii, drugi mecz z rzędu kładzie nominowane.
    Protas z 4 po równaniu na tym betonie, no to po prostu nie mogło się udać.
    O postawienie na Dzika pretensji nie mam. Od tego są liderzy by stawiać na nich w takich momentach.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #2671
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Na 'oprawy' przestałem wrzucać już kilka lat temu. Prawdziwy, żużlowy ruch kibicowski skończył się w latach 2011-2012. Wcześniej trzymała to grupa zdolnych, inteligentnych chłopaków, którzy robili oprawy, z których faktycznie można było być dumnym. Przeciwnikom dopiekli, ale w ramach rozsądku, a stadion miał radochę. Później zaczęły się podchody z ekipami piłkarskimi i jest jak jest.
    Oprawy kiepskie, wulgarne, pomysły typu Katarzyna Jancarz, przynoszą tylko wstyd normalnym kibicom. Zero pomysłu tylko agresja i wulgarne hasła. Za co ci młodzi ludzie jeżdżą na mecze wyjazdowe swoich przyjaciół z Lubina? Przecież to kosztuje, a oprawy, tak jak dzisiaj kiepskie, lub wcale ich nie ma. Resztę można sobie dopowiedzieć.
    Do głosu doszły odłamy radykalne (piłkarskie). Idealnie było to widać w roku 2015. Dziwię się, że klub na to pozwala.
    Pewnie zaraz odezwą się głosy "kumatych" kiboli. Tak, mogę być januszem, chociaż zaliczyłem więcej wyjazdów niż pewnie niejeden "kumaty" meczów w ZG. Kończąc żadnego wrzucania "na oprawy" i coraz dalej od trybuny K.
    wczorajsze skandowanie
    Zagłębie Lubiń
    to też niezły LOL
    100% racji w tym co piszesz

  18. Powrót do góry    #2672
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z tym kryminałem to nieźle odleciałeś.

    Ja w 14 biegu puściłbym z 2 pola MJJ a z 4 pola Protasa. Czwarta seria wyraźnie pokazała, że Nicki jest wolny, błądzi z ustawieniami. MJJ w 11 biegu był szybki i wygrał, Nicki przywiózł 1 którą wymęczył dosłownie na Lindbecku. Protas w 12 biegu przywiózł 2 pkt i widać było, że na tle Bjerre jest szybki, dużo nie brakowało aby z nim wygrał. Ale Skóra widział to inaczej.
    No logicznie rzec biorąc Jj miał wiecej pky niz Pepe i wygrał ostatni swój bieg Pepe żadnego i Skóra tlumaczas się powiedział ze nie wiedział że pójdzie podwójny taktyk prawda jest taka ,że Skóra nie odstawi protasa jesli bedzie miał podobna ilość pkt z Jj lub innym zawodnikiem tak jak np w Toruniu 2018 gdzie Niedzeiedź wygrywał

  19. Powrót do góry    #2673
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    No logicznie rzec biorąc Jj miał wiecej pky niz Pepe i wygrał ostatni swój bieg Pepe żadnego i Skóra tlumaczas się powiedział ze nie wiedział że pójdzie podwójny taktyk prawda jest taka ,że Skóra nie odstawi protasa jesli bedzie miał podobna ilość pkt z Jj lub innym zawodnikiem tak jak np w Toruniu 2018 gdzie Niedzeiedź wygrywał
    Dla mnie ważne jest, jak jechali poszczególni zawodnicy w 4 serii. A dla ciebie, z tego co widzę, najważniejsze jest czy Skóra będzie potrafił odstawić Protasa od nominowanych. A w 4 serii najsłabszy i najwolniejszy był Nicki waśnie. Co z tego, że miał 1 pkt więcej od MJJ czy 2 od Pepe skoro on jeździł w parze z juniorem ? Więc tutaj pkt mało co mówią. Więc dla mnie w nominowanych w 14 biegu powinni jechać MJJ i Pepe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2674
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Kogo by w tym biegu Skóra nie wstawił to i tak by dostali w łeb.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Rozi22 (27-04-2019)

  22. Powrót do góry    #2675
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Kogo by w tym biegu Skóra nie wstawił to i tak by dostali w łeb.
    A skąd ta pewność ? Nie wiem czy by dostali w łeb, ale wiem, że w sytuacji kiedy prowadzimy 6 pkt, należy zrobić wszystko aby wygraną w meczu zapewnić sobie już w 14 biegu. A to znaczy, że nie licząc Vacula i Dudka, należałoby wybrać najszybszych zawodników po 4 serii. I tu MJJ z Protasem byli wyraźnie szybsi od Dzika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2676
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Stąd, że GKM miał pierwsze pole, a Bjerre z C pod koniec też był poza zasięgiem. Słusznie ktoś napisał że ZG wygrała ten mecz polami startowymi (i trochę błędami kuriozalnymi na trasie Lindbacka i Bjerre). Jensen z A to mógł wygrać, ale z B to w zasadzie mógł nawet nie wyjeżdżać do biegu i efekt ten sam. Nawet jakby tam Vaculika (teoretycznie, wiem że nie mógł) wstawić to by w łeb dostał. Dudek może nie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-04-2019 o 16:14
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #2677
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Stąd, że GKM miał pierwsze pole, a Bjerre z C pod koniec też był poza zasięgiem. Słusznie ktoś napisał że ZG wygrała ten mecz polami startowymi (i trochę błędami kuriozalnymi na trasie Lindbacka i Bjerre). Jensen z A to mógł wygrać, ale z B to w zasadzie mógł nawet nie wyjeżdżać do biegu i efekt ten sam. Nawet jakby tam Vaculika (teoretycznie, wiem że nie mógł) wstawić to by w łeb dostał. Dudek może nie.
    No i tu błądzisz i to mocno. MJJ nie musiał tego biegu wygrywać, wystarczyłoby aby dobrze rozprowadził Bjerre, wypychając go po starcie. Chodziło o to aby razem z Pepe przywieźli minimum 3-3. Buczka, który startował z I pola, mogli puścić do przodu. Remis w biegu 14 dawał nam już wygraną w meczu. Wtedy bieg 15 jedzie się już bez zbędnej presji. Dudek w 13 biegu z pola C wygrał, a w 15 biegu z tego samego pola już pzregrał. Więc nie pitol mi tu, że Bjerre z pola C był poza zasięgiem. Ogólnie gdyby Nicki w 14 biegu nie wyhamował na I łuku Pepe to Pepe by minął Bjerre.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-04-2019 o 16:20
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2678
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Szlag mnie trafił jak zobaczyłem że Dziku zamiast unieszkodliwić Kenia pakował się do małej tam gdzie nie było miejsca. Na bank nie ustalili taktyki z Protasem przed biegiem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #2679
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szlag mnie trafił jak zobaczyłem że Dziku zamiast unieszkodliwić Kenia pakował się do małej tam gdzie nie było miejsca. Na bank nie ustalili taktyki z Protasem przed biegiem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nicki i taktyka ? to aberracja.

  27. Powrót do góry    #2680
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szlag mnie trafił jak zobaczyłem że Dziku zamiast unieszkodliwić Kenia pakował się do małej tam gdzie nie było miejsca. Na bank nie ustalili taktyki z Protasem przed biegiem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale co tam było ustalać ? Wiadomo, że I pole i Buczek, po starcie będzie pierwszy, Nicki miał wygrać start z Keniem i go delikatnie wywieźć. Wtedy Protas z 4 pola miałby miejsce aby przyciąć do wewnętrznej. Tymczasem Nicki przegrał start i z Buczkiem i z Keniem, i zaczął sobie podróżować przy kredzie. I tam nadział się na niego Pepe, gdzie musiał dać ostro po ręcznym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2681
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nicki i taktyka ? to aberracja.
    jak Ty mało wiesz o tym sporcie...

    a Nicki przepuszcający rywali w DPŚ by nie mogli stosowac jokerów to się juz nie pamieta co?

  29. Powrót do góry    #2682
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jak Ty mało wiesz o tym sporcie...

    a Nicki przepuszcający rywali w DPŚ by nie mogli stosowac jokerów to się juz nie pamieta co?
    No mało wiem. Ty za to wiesz dużo. Zwłaszcza, że oglądasz średnio 20 zawodów w sezonie.

  30. Powrót do góry    #2683
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie odwracaj kota ogonem. Twierdziłeś, że "nie mamy juniorów". Więc pytam, kto zrobił 1 pkt i 6 pkt ? Oczywiście, że nikt tu nie twierdzi, że występ Tondera to powód do dumy. Ale jak się okazało finalnie, nawet ten jeden pkt który wydarł na trasie po walce, miał znaczenie dla wyniku meczu. I takie mecze ja własnie lubię. Wielki szacunek dla GKM-u. Przyjechali, nie zlękli się nazwisk. Walczyli jak na sportowców przystało. I myślę, że podobnie będzie w Grudziądzu. Nie wiem kto wygra ale wynik również będzie na styku.
    Nic nie odwracam. Od początku pisałem że nie macie juniorów. Jeden pkt na juniorze u siebie to "mysi" obowiązek Tondera a nie powód by chwalić że macie juniora. Owszem każdy pkt się liczy ale tak naprawdę jeden pkt juniorów to macie z urzędu w biegu juniorami więc wynik Tondera należy przemilczec a nie chwalić się że macie juniorów. No ale w sumie dla Ciebie to osiągnięcie po poprzednich kolejkach więc faktycznie możesz się tym chwalić.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Chris8 za jego przydatny post!

    Dominik (28-04-2019)

  32. Powrót do góry    #2684
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Nic nie odwracam. Od początku pisałem że nie macie juniorów. Jeden pkt na juniorze u siebie to "mysi" obowiązek Tondera a nie powód by chwalić że macie juniora. Owszem każdy pkt się liczy ale tak naprawdę jeden pkt juniorów to macie z urzędu w biegu juniorami więc wynik Tondera należy przemilczec a nie chwalić się że macie juniorów. No ale w sumie dla Ciebie to osiągnięcie po poprzednich kolejkach więc faktycznie możesz się tym chwalić.
    Cymbalisto jeden. Nawet jak junior przywiezie 0,0,0 to nie powiesz mi, że nie mamy juniorów. Bo ktos te zera musi wozić Taki Wawrzyniak w Łodzi to też junior. I co powiesz że, go nie ma ? Możesz twierdzić, że mamy słabych juniorów, ale nie, że nie mamy ich w ogóle.

    No i bystrzaku, pokaz mi kto tu się chwali juniorami ? Pochwalili Krakowiaka, i słusznie, bo zaliczył dobry występ. Ale nie widzę żeby ktoś tutaj piał z zachwytu nad nasza formacją juniorską.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2685
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    I po co te dyskusje o juniorach , przecież z taką paką seniorów, Falubaz nie potrzebuje leoszych małolatów niż Tonder.
    Chyba że ktoś twierdzi inaczej?

  34. Powrót do góry    #2686
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cymbalisto jeden. Nawet jak junior przywiezie 0,0,0 to nie powiesz mi, że nie mamy juniorów. Bo ktos te zera musi wozić Taki Wawrzyniak w Łodzi to też junior. I co powiesz że, go nie ma ? Możesz twierdzić, że mamy słabych juniorów, ale nie, że nie mamy ich w ogóle.

    No i bystrzaku, pokaz mi kto tu się chwali juniorami ? Pochwalili Krakowiaka, i słusznie, bo zaliczył dobry występ. Ale nie widzę żeby ktoś tutaj piał z zachwytu nad nasza formacją juniorską.
    Ty to jesteś pusty dzban. Sam pogrubiles wpis mohera że mecz wygraliscie juniorami a teraz się zapierasz że nikt nie pisał. Ja od początku pisałem że owszem jeden junior Wam dobrze zapunktował ale nie obaj. Widać że nie potrafisz tego zrozumieć. A już pisanie o tym że macie w ogóle juniorów to już pominę., bo dla sztuki to każdy klub ma a nie o tym była mowa.

  35. Powrót do góry    #2687
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Ty to jesteś pusty dzban. Sam pogrubiles wpis mohera że mecz wygraliscie juniorami a teraz się zapierasz że nikt nie pisał. Ja od początku pisałem że owszem jeden junior Wam dobrze zapunktował ale nie obaj. Widać że nie potrafisz tego zrozumieć. A już pisanie o tym że macie w ogóle juniorów to już pominę., bo dla sztuki to każdy klub ma a nie o tym była mowa.
    Wróć do tego wpisu, przeczytaj raz jeszcze i pomyśl.

    I nie zawracaj doopy więcej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #2688
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cymbalisto jeden. Nawet jak junior przywiezie 0,0,0 to nie powiesz mi, że nie mamy juniorów. Bo ktos te zera musi wozić Taki Wawrzyniak w Łodzi to też junior. I co powiesz że, go nie ma ? Możesz twierdzić, że mamy słabych juniorów, ale nie, że nie mamy ich w ogóle.
    Wychodzi zatem................., że chcąc nie chcąc, musisz mieć jednak juniorów ...............
    by sięgnąć po DMP ...........

    Nawet tych z trzema zerami na koncie, ale musisz ich mieć.......
    Bo ktoś te zera musi wozić



    Tym wpisem, i to Twoim wpisem, mam nadzieję kończymy najdłuższy ,,konflikt" w historii tego forum .........

  37. Powrót do góry    #2689
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Wychodzi zatem................., że chcąc nie chcąc, musisz mieć jednak juniorów ...............
    by sięgnąć po DMP
    ...........

    Nawet tych z trzema zerami na koncie, ale musisz ich mieć.......
    Bo ktoś te zera musi wozić



    Tym wpisem, i to Twoim wpisem, mam nadzieję kończymy najdłuższy ,,konflikt" w historii tego forum .........
    Oho i Welna się znowu obudził i zaczyna pływać zgodnie z nurtem innych pływaków.

    Nigdy i nigdzie nie twierdziłem, że nie trzeba mieć juniorów w drużynie aby zdobyć DMP. Jedyne co twierdziłem, to to, że jest możliwe zdobycie DMP, nie mając w składzie mocnych juniorów. Widzisz różnicę ? Czy znowu za dwa tygodnie, coś ci się uroi i dasz głos ?

    Czyżby dobry występ Krakowiaka w meczu z GKM-em był spowodowany tym nowym silnikiem od Kowalskiego ?

    Mam nowy silnik, który dał mi zwycięstwo w eliminacjach Srebrnego Kasku w Bydgoszczy, ta jednostka świetnie spisała się też w tym meczu. To na ten moment silnik numer jeden, ale pozostałe też nie są dużo gorsze. Trzeba po prostu nad nimi popracować - zdradza nam Norbert Krakowiak.
    Z tego wynika, że w Bydzi na eliminacjach srebrnego kasku, po raz pierwszy młody korzystał z tego silnika.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-04-2019 o 09:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2690
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho i Welna się znowu obudził i zaczyna pływać zgodnie z nurtem innych pływaków.

    Nigdy i nigdzie nie twierdziłem, że nie trzeba mieć juniorów w drużynie aby zdobyć DMP. Jedyne co twierdziłem, to to, że jest możliwe zdobycie DMP, nie mając w składzie mocnych juniorów. Widzisz różnicę ? Czy znowu za dwa tygodnie, coś ci się uroi i dasz głos ?
    Nie, no co Ty

    Będę tu przesiadywał
    bez przerwy


    To mam pytanie zawczasu i ustalmy jedno na ewentualny wypadek....
    Czy 6+2 juniora to już mocny junior czy jeszcze słaby?

    Pytam na ewentualność meczu finałowego ZG i przykładowej takiej zdobyczy przez Krakowiaka bądź Tondera
    Żeby potem nie było, że będziesz upierał się przy swoim, że przecież 6 oczek to nie dużo i Falubaz dokonał tego, o czym twierdzisz od dawien dawna.....

    Czekam zatem na definicje mocnego i słabego juniora (mierzoną w punktach)
    Dla przejrzystości sytuacji

  39. Powrót do góry    #2691
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Dobry junior to był Strzelec. Potencjał miał porównywalny do leszczyńskich juniorów.

  40. Powrót do góry    #2692
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie, no co Ty

    Będę tu przesiadywał
    bez przerwy


    To mam pytanie zawczasu i ustalmy jedno na ewentualny wypadek....
    Czy 6+2 juniora to już mocny junior czy jeszcze słaby?

    Pytam na ewentualność meczu finałowego ZG i przykładowej takiej zdobyczy przez Krakowiaka bądź Tondera
    Żeby potem nie było, że będziesz upierał się przy swoim, że przecież 6 oczek to nie dużo i Falubaz dokonał tego, o czym twierdzisz od dawien dawna.....

    Czekam zatem na definicje mocnego i słabego juniora (mierzoną w punktach)
    Dla przejrzystości sytuacji
    No przecież, to nie ja, lecz większość forumowych ekspertów orzekła, że Falubaz ma słabych juniorów. Nawet wtedy jak któryś zrobi w meczu 6+2. Taki Baniak też ograł Nickiego na jego torze w Czewie, i do mocnych juniorów nie należał.

    Pytasz o definicję mocnego juniora ? No tu odpowiedź jest prosta, mocny junior to taki który wyszedł z leszczyńskiej kuźni talentów. I tylko taki, żaden inny.

    A tak na serio, jak dla mnie, mocny junior to taki który regularnie, w meczach ligowych, potrafi nawiązać walkę z seniorami drużyny przeciwnej. Pojedyncze wyskoki tu jeszcze o niczym nie przesądzają.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-04-2019 o 10:22
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2693
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie, no co Ty

    Będę tu przesiadywał
    bez przerwy


    To mam pytanie zawczasu i ustalmy jedno na ewentualny wypadek....
    Czy 6+2 juniora to już mocny junior czy jeszcze słaby?

    Pytam na ewentualność meczu finałowego ZG i przykładowej takiej zdobyczy przez Krakowiaka bądź Tondera
    Żeby potem nie było, że będziesz upierał się przy swoim, że przecież 6 oczek to nie dużo i Falubaz dokonał tego, o czym twierdzisz od dawien dawna.....

    Czekam zatem na definicje mocnego i słabego juniora (mierzoną w punktach)
    Dla przejrzystości sytuacji
    Nie znasz retoryki i metody Mariusza? Zwyczajnie poodejmuje punkty juniora i jesli po tym zabiegu wciaz bedzie 45+ na koncie Falubazu to dalsza narracje juz znasz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #2694
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Jest drugi taki tor w Polsce notorycznie dający ogromną przewagę pól startowych 1 i 3? To jest przecież kryminał.

  43. Powrót do góry    #2695
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak, Gorzow. Rownamy do najgorszych.

  44. Powrót do góry    #2696
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Do (0,0,0) potrzeba juniora. Do (w,w,w) nie potrzeba juniora. What's is the fucking difference?

  45. Powrót do góry    #2697
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    To mam pytanie zawczasu i ustalmy jedno na ewentualny wypadek....
    Czy 6+2 juniora to już mocny junior czy jeszcze słaby?
    To zależy w ilu startach...

    Pozdrawiam

  46. Powrót do góry    #2698
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jest drugi taki tor w Polsce notorycznie dający ogromną przewagę pól startowych 1 i 3? To jest przecież kryminał.
    Ale chyba nie wierzysz w to, że ktoś celowo to robi ? Każdy tor ma swoją specyfikę. I zawsze będzie tak, że któreś pola będą bardziej przyczepne a któreś mniej. Powiedz mi, jaki sens miałoby celowe kombinowanie z polami startowymi ? Ja nie widzę takiego sensu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #2699
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jest drugi taki tor w Polsce notorycznie dający ogromną przewagę pól startowych 1 i 3? To jest przecież kryminał.
    W Gorzowie akurat nie, ale np. w Częstochowie też dużo lepsze te pola.
    Niemniej w ZG to tradycja sięgająca wielu lat.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-04-2019)

  49. Powrót do góry    #2700
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Mariusz sam prowokujesz ludzi swoimi wpisami do takich a nie innych opinii nieraz. Znasz sie na ironii, powiedzonkach zwyczajowych, przenośniach itp. czy jesteś jak robot?
    Przecież kolega pisząc, że "nie mamy juniorów" oczywiście nie miał na myśli, że nie mamy fizycznie nikogo poniżej 21 lat w drużynie tylko, że są słabi, nie wniosą punktów poza obligatoryjnymi w meczach itd.
    A Ty brawo - udowodniłeś, że my mamy fizycznie juniorów czyli to powiedzenie jest rozbierając mechanicznie na znaczenie pojedynczych słów nieprawdziwe. Ty udajesz tylko czy naprawde piszesz te prowokacje na powaznie?
    To moze Ci jeszcze uswiadomie, ze piszac o kims, ze chwyta 5 srok za ogon naprawde ten czlowiek nie mial ptactwa w rece? A jak ktos powiedzial, ze wygranie biegu to byla bulka z maslem to nie bylo tam zadnej bulki Jak skonczyl sie komus silnik to on nadal byl w calosci itd.

    Nie wiem, tak uwielbiasz sie popisywac swoja erudycja czy doktoryzowac rozbierajac zdania na czesci? Odpusc nieraz...

    A co do wyniku meczu to ja ostatnio zapytalem kilku zniesmaczonych kolegów przewrotnie. Czy bardziej cieszyliby sie z wyniku 50:40 gdzie 5 seniorow zrobiloby nam 49 pkt a juniorzy tylko 1 urzedowy czy lepszy taki wynik?
    Dla mnie ten jest lepszy bo Nicki czy Patryk sie ogarna (i MJJ) za moment i tyle a bez nadziei i widoków na wsparcie ze strony juniorów to byłayby marne perspektywy i tak. To byl bardzo wazny mecz bo pokazal naszym juniorom i innym naokolo, ze oni tez moga powalczyc. Nawet ten Mateusz zaskoczyl mnie pozytywnie w ostatnim swoim biegu dobrym wyjsciem z drugiego pola, twarda walka w luku a potem na dystansie. Jak nie on w ostatnim czasie... Wczesniej powiedzialem w trakcie meczu, ze Krakowiakowi to moglby co najwyzej motory zapychac...

    Aha i teraz pytanie do tych , ktorzy byli przeciwko sprowadzaniu Norberta w zime. Gdzie bysmy byli teraz bez niego i jakie perspektywy.
    Ostatnio edytowane przez Eneasz ; 29-04-2019 o 09:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •