Strona 2 z 155 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Obłuda wasza nie zna granic kiedyś był płacz że paczpan niszczy ligę bo płacił chore sumy teraz wy robicie to samo,wcześniej karkosik przepłacał u nas Pedersen i owszem dobrze zarobił ale teraz po takim sezonie to więcej sobie zażyczy.
    Aha, u nas się przepłaca, a u was taki Nicki po prostu dobrze zarobił.

    Ja prdl, i kto tu jest obłudnik ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    jak sie zestawi pojekiwania golodupcow sprzed roku, ze nie ma co przeplacac, jak inni frajerzy, ze trzeba jechac swoimi, oszczednie itp z ostatnimi doniesieniami i wpisami, to beka.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jak sie zestawi pojekiwania golodupcow sprzed roku, ze nie ma co przeplacac, jak inni frajerzy, ze trzeba jechac swoimi, oszczednie itp z ostatnimi doniesieniami i wpisami, to beka.
    Misiu kolorowy my swoimi zawodnikami jedziemy,a do nich trzeba dokupić innych zawodników.A że w tym sezonie wszystkie busy były w Toruniu to nam się ostał jedynie Dzik i Vacul

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Szkoda mi Zengiego,wiedziałem kuźwa ze przyjście do Nas źle mu zrobi w dup ie mam Petersena,oddajemy wychowanka innemu klubowi i źle na tym wyjdziemy.A nowemu właścicielowi i tym przygłupom z ''K'' fackersa bym pokazał. Zengi dzięki za sezon,3maj się.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz7 za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (11-10-2018), thengel (10-10-2018)

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    No przecież po to się oszczędzało, żeby teraz wejśc na rynek z drzwiami.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jak sie zestawi pojekiwania golodupcow sprzed roku, ze nie ma co przeplacac, jak inni frajerzy, ze trzeba jechac swoimi, oszczednie itp z ostatnimi doniesieniami i wpisami, to beka.
    Co ty pyerdolisz człowieku ?

    Następny piane toczy. Większość Falubazów na tym forum wyrażała opinię, ze jak nie ma kasy to trudno się mówi i trzeba jechać dalej z tym co jest. Na Doyle czy Madsena nas po prostu nie było stać. Nie chodziło o żadne przepłacanie. Przepłacać można wtedy jak się ma pieniądze. Owszem, było kilku takich co to żałowali, że Zdzichu nie wziął jakiegoś kredytu, chociaż na Doyle czy Madsena. Ale Zdzichu nie podjął takiego ryzyka. Dzisiaj jest kasa, można robić zakupy, to też źle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No przecież po to się oszczędzało, żeby teraz wejśc na rynek z drzwiami.
    Moim zdaniem jest to za ''szybkie wejście z przytupem'' zdecydowanie :/ i źle na tym wyjdziemy prędzej czy później.

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Moim zdaniem jest to za ''szybkie wejście z przytupem'' zdecydowanie :/ i źle na tym wyjdziemy prędzej czy później.
    Szkoda Zena ale gowno prawda że nic nie wiedział.Dziś miał się pokazać w klubie i gdzie był.Od dawna robił zagrywki jak obrażony dzieciak dlatego rozmawiano z Kasprzakiem i do tego miał dołączyć Dzik.Zen dalej się nie określił a czasu nie ma więc rozmawiają z dwoma.

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Moim zdaniem jest to za ''szybkie wejście z przytupem'' zdecydowanie :/ i źle na tym wyjdziemy prędzej czy później.
    Czy za szybkie ? Nie zgodzę się z tym. Rok temu mieliśmy w składzie JHJ/Doyle, potem rok przerwy i teraz ma dojść Vacul/Nicki. Co w tym szybkiego ?

    Ja to widzę trochę inaczej. Powinien zostać Zen zamiast ściągać Nickiego. I tylko z tym mam problem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (11-10-2018)

  12. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, u nas się przepłaca, a u was taki Nicki po prostu dobrze zarobił.

    Ja prdl, i kto tu jest obłudnik ?
    Mądrusiu Pedersen w poprzednim sezonie aż tak nie mógł kozaczyć z finansami więc udało się go w miarę tanio zakontraktować jak na takie nazwisko a teraz po tak dobrym sezonie wiadomo że podniósł żądania i złotówa słowak też ten to już zwiedził klubów teraz z myszką miki na plastronie haha

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Moim zdaniem jest to za ''szybkie wejście z przytupem'' zdecydowanie :/ i źle na tym wyjdziemy prędzej czy później.
    Jak na tym wyjdziemy się zobaczy.
    Wielu tu już wieszczów jest i wielu nie pasuje mocny Falubaz.

    Wtopimy, to wtopimy, to tylko sport, a jak ktoś chce dawać na to wszystko kase, to czemu mu tego zabronić.
    Tęśkniono za wychowankami, no i byli. Jak się skończyło wiadomo.
    Teraz ktoś postanowił zawalczyć o coś więcej też kicha.
    Jak mówiłem konerzerzy rzadko kiedy sa zadowoleni, ale nie tylko dla nich jest ten sport.
    Ja też bym chciał kibicować innym zawodnikom w barwach Falubazu, ale jaki ja mam no to wpływ? Żaden.
    Znaczy, że mam się odwrócić plecami do klubu, któremu kibicuje wiele lat?
    Przeżyło się wielu niestrawnych żużloków, to i tych się przeżyje.
    Będzie licho, to się wymieni po sezonie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Szkoda Zena ale gowno prawda że nic nie wiedział.Dziś miał się pokazać w klubie i gdzie był.Od dawna robił zagrywki jak obrażony dzieciak dlatego rozmawiano z Kasprzakiem i do tego miał dołączyć Dzik.Zen dalej się nie określił a czasu nie ma więc rozmawiają z dwoma.
    Też słyszałem, ze z Zenem nawet nie o kasę poszło. Ale o fakt, że on chce mieć określone miejsce w drużynie. A już w ogóle, jak mu powiedzieli (bez nazwisk) że będzie jeden senior więcej, (niczym w tym roku) i trzeba będzie walczyć o skład, to się z lekka zafrasował. Zresztą z Leszna Zen też odszedł, mimo, że miał ofertę pozostania, bo wylądował tam dodatkowo JHJ.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-10-2018 o 21:52
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak na tym wyjdziemy się zobaczy.
    Wielu tu już wieszczów jest i wielu nie pasuje mocny Falubaz.

    Wtopimy, to wtopimy, to tylko sport, a jak ktoś chce dawać na to wszystko kase, to czemu mu tego zabronić.
    Tęśkniono za wychowankami, no i byli. Jak się skończyło wiadomo.
    Teraz ktoś postanowił zawalczyć o coś więcej też kicha.
    Jak mówiłem konerzerzy rzadko kiedy sa zadowoleni, ale nie tylko dla nich jest ten sport.
    Ja też bym chciał kibicować innym zawodnikom w barwach Falubazu, ale jaki ja mam no to wpływ? Żaden.
    Znaczy, że mam się odwrócić plecami do klubu, któremu kibicuje wiele lat?
    Przeżyło się wielu niestrawnych żużloków, to i tych się przeżyje.
    Będzie licho, to się wymieni po sezonie.
    Ok staram się to zrozumieć,ale...jedno nazwisko teraz,za rok drugie za najsłabszego.Miałbym forsę tak bym zrobił,stopniowo i powoli.Na pewno dałbym szanse Zengiemu w sezonie 2019.

  16. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    "...Rozczarowanie Zengoty pokazuje, jak bardzo zależało mu na Falubazie. I to pomimo tego, że w trakcie sezonu dokuczała mu grupa zielonogórskich chuliganów mieniących się kibicami klubu. Nie będę tutaj cytował oryginalnej treści pewnego napisu, który pojawił się w takim miejscu, że Grzegorz zwyczajnie nie mógł go nie zauważyć. Uważam jednak, że to było podłe. Kibic ma prawo do krytyki, może powiedzieć zawodnikowi, że jechał słabo, że stać go na więcej, ale używanie wulgaryzmów i odbieranie"..

    Co dokładnie było napisane i gdzie to wisiało? Nie słyszałem od znajomych z ZG takiej akcji.

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Mariusz ma racje, ze wysmienici juniorzy bardzo ulatwiaja zdobycie mistrzostwa ale bez tez jest to mozliwe.
    Sparta miala Drabika a nie byla nawet w finale a Stal jakby miala zamiast Walaska w skladzie na finaly Pedersena czy MJJ to pewnie bylaby dzis DMP zamiast Unii.

    Mi tez szkoda, ze kasy nie bylo rok temu bo moze bylby Doyle i Madsen. Ale Pedersen juz jezdzil u nas kilka sezonow i zawsze byl dla mnie troche zielonogorski (to w naszych barwach zdobyl IMS) a Vaculika bralby kazdy klub z pocalowaniem reki. Mlody, lider, bardzo dobrze punktujacy, Słowianin .

    Oczywiscie szkoda Grzegorza bo jest tez solidny i prawdziwy Falubaz. Co prawda w Grudziadzu sie osmieszyl bo inaczej tej parodii żużla nie można było nazwać w jego wykonaniu ale były mecze gdzie ratował nam skóre. Chciałbym aby został i powalczył o skład bo nie jest na przegranej pozycji z Pepe czy MJJ a nawet Pedersenem. Nigdy nie wiadomo kto jak trafi z motorami i formą ale Grzes pewnie chce miec stałe miejsce w skladzie. Wykorzysta koniunkture, ze jest popyt na Polaków ogromny i wywalczy kontrakt życia w Czewie czy Lublinie albo Wrocku.

    Swoją drogą Sparta ma wielki potencjał bo Vaculik czy Fricke jeszcze mogą się bardzo odbic w przyszłym sezonie.

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też słyszałem, ze z Zenem nawet nie o kasę poszło. Ale o fakt, że on chce mieć określone miejsce w drużynie. A już w ogóle, jak mu powiedzieli (bez nazwisk) że będzie jeden senior więcej, (niczym w tym roku) i trzeba będzie walczyć o skład, to się z lekka zafrasował.
    Tu Mariusz nie chodziło o jednego seniora więcej.Bo wychodziło by na to że o skład miałby walczyć Zen z kapitanem.Nikt by nie rozmawiał z Krzysiem jak Zen by się określił czy chce zostać i za jaką kasę.Do rozmów z Kasprzakiem doszło dopiero po finale DMP więc zobacz ile czasu zwodził Zengi.A wiesz że tu trzeba być szybkim i przebiegłym bo inne kluby nie czekają na decyzje naszego Zena.

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Ok staram się to zrozumieć,ale...jedno nazwisko teraz,za rok drugie za najsłabszego.Miałbym forsę tak bym zrobił,stopniowo i powoli.Na pewno dałbym szanse Zengiemu w sezonie 2019.
    No ja też bym dał, ale nie ma co tutaj jeszcze psów wieszać. Bo nie wiemy w jakim stopniu Zenowi we łbie namieszały inne kluby. Skoro jest tak jak pisze Okano, i Zen nie dał konkretnej odpowiedzi, to nie dziwota, że nasi gadali też z innymi zawodnikami, potencjalnymi zmiennikami Zena. Bo moglibyśmy sami zostać z ręką w nocniku. Jak by nas Zen wystawił do wiatru.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Tu Mariusz nie chodziło o jednego seniora więcej.Bo wychodziło by na to że o skład miałby walczyć Zen z kapitanem.Nikt by nie rozmawiał z Krzysiem jak Zen by się określił czy chce zostać i za jaką kasę.Do rozmów z Kasprzakiem doszło dopiero po finale DMP więc zobacz ile czasu zwodził Zengi.A wiesz że tu trzeba być szybkim i przebiegłym bo inne kluby nie czekają na decyzje naszego Zena.
    Z tym dodatkowym seniorem chodziło o Niedźwiadka. Misio ponoć od lipca już zgłaszał gotowość do pozostania w Falubazie. I to ponoć nie pasowało Zenowi również. Chyba obawiał się, że jak w jakimś meczu przywiezie 0,1 to go zmienią na Misia który ma straszyć spod 8/16

    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta

    "...Rozczarowanie Zengoty pokazuje, jak bardzo zależało mu na Falubazie. I to pomimo tego, że w trakcie sezonu dokuczała mu grupa zielonogórskich chuliganów mieniących się kibicami klubu. Nie będę tutaj cytował oryginalnej treści pewnego napisu, który pojawił się w takim miejscu, że Grzegorz zwyczajnie nie mógł go nie zauważyć. Uważam jednak, że to było podłe. Kibic ma prawo do krytyki, może powiedzieć zawodnikowi, że jechał słabo, że stać go na więcej, ale używanie wulgaryzmów i odbieranie"..

    Co dokładnie było napisane i gdzie to wisiało? Nie słyszałem od znajomych z ZG takiej akcji.
    Bo my sami nie wiemy

    Nie wiem skąd te info Ostaf wytrzasnął. Pewnie jakiś gówniarz cos gdzieś na ścianie sprayem spłodził i Ostaf robi aferę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    No to mnie rozbawiłeś.

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,408
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    U was z Zengota jest tylko jeden problem...

    Wasi działacze chcieli zrobić z niego lidera

    Zengi jako lider pojechał fatalnie... Ale jako zawodnik doparowy naprawdę nieźle.
    W Lesznie był uznawany jako doparowy a momentami na tym luzie wskakiwal poziom wyżej... U was było na odwrót doszła presja...

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Ok staram się to zrozumieć,ale...jedno nazwisko teraz,za rok drugie za najsłabszego.Miałbym forsę tak bym zrobił,stopniowo i powoli.Na pewno dałbym szanse Zengiemu w sezonie 2019.
    Zengi po prostu za dużo kręcił nosem i stawiał jeszcze wymagania.
    Nie ma chłopak jeszcze takiego statusu, żeby to klub dostosowywał się do jego żądań.

    Chyba go zbytnio w tym Lesznie rozpieścili i teraz trzeba znowu czasu, żeby znowu zmężniał i nie bał się sprostać wyzwaniom.

    Ja też bym wolał Zengiego zamiast Dzika, ale to nie koncert życzeń.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Odwiedziłem dzisiaj swój monopolowy coby zrobić zapasy na weekend .O Falubazie nic nie mówili bo rozgadam ale o innych jak najbardziej .Przedpełski do Częstochowy , Woryna do Torunia a Dobrucki wiem ale nie powiem
    Wiem Dobrucki jako doparowy
    w Falubazie
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 10-10-2018 o 22:13

  24. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    U was z Zengota jest tylko jeden problem...

    Wasi działacze chcieli zrobić z niego lidera

    Zengi jako lider pojechał fatalnie... Ale jako zawodnik doparowy naprawdę nieźle.
    W Lesznie był uznawany jako doparowy a momentami na tym luzie wskakiwal poziom wyżej... U was było na odwrót doszła presja...
    No to my wiemy. Ale z Leszna tez odszedł, mimo, że miał ofertę od Rusieckiego. Czemu odszedł ? Zdaje się, ze z tego samego powodu co che odejść z Falubazu.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Wiem Dobrucki jako do parowy w Falubazie
    Ja stawiam na to, że Rafała Wilki z Krosna zatrudnią. Tam mają poważne plany na najbliższą pięciolatkę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    U was z Zengota jest tylko jeden problem...

    Wasi działacze chcieli zrobić z niego lidera

    Zengi jako lider pojechał fatalnie... Ale jako zawodnik doparowy naprawdę nieźle.
    W Lesznie był uznawany jako doparowy a momentami na tym luzie wskakiwal poziom wyżej... U was było na odwrót doszła presja...
    Chcieli zrobić z musu bo nie było kim innym. Całe szczęście że MJJ pojechał lepiej niż ktokolwiek mógł przypuszczać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,408
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to my wiemy. Ale z Leszna tez odszedł, mimo, że miał ofertę od Rusieckiego. Czemu odszedł ? Zdaje się, ze z tego samego powodu co che odejść z Falubazu.



    Ja stawiam na to, że Rafała Wilki z Krosna zatrudnią. Tam mają poważne plany na najbliższą pięciolatkę.
    Zengi boi się rywalizacji o skład, chce pewne miejsce, nie ma jaj

  27. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Odnosnie skladu to ja od lat powtarzam:
    - Zbudujesz sklad na mistrza to wiesz, ze przynajmniej bedziesz w PO.
    - Zbudujesz sklad na PO to wiesz, ze przynajmniej sie utrzymasz
    - Zbudujesz sklad na utrzymanie to nie zdziw sie jak spadniesz.

    To jest zuzel, jedna kontuzja i wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie. Ten sklad wcale nie musi byc taki mocny bo nie wiemy w jakiej formie beda zawodnicy w przyszlym sezonie. Co ze srednimi Protasa, MJJ, Dzika. Spadną czy wzrosna?

    Teraz wyobrazcie sobie scenariusz, ze przychodzi tylko jeden zawodnik jako armata - taki np. Kołodziej czy Woffinden. I nagle lapie dluga i powazna kontuzje. Jedziemy skladem jak teraz i to nawet ze slabszymi juniorami i bez Thorsella. Dodatkowo moze nawet bez ZZ. Przegrywamy kilka meczy i nagle okazuje sie ze PO dawno odjechaly a jeszcze trzeba walczyc o utrzymanie rozpaczliwie.
    Takie nierealne? Wystarczylby pech w postaci jednej kontuzji. Takze spokojnie z tym wyrokowaniem o dream teamie i pompowaniu oczekiwan.
    My po prostu musimy sie wzmocnic, zeby znow los naszego bytu w Ekstralidze nie byl w rekach tego czy Pedersen zrobilby w Toruniu jeden punkcik w biegu wiecej czy nie...

  28. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Mihodator (10-10-2018), kapitan bomba (11-10-2018), marcool (12-10-2018), shelve (10-10-2018), sobotch (10-10-2018)

  29. Powrót do góry    #71
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Maciej Noskowicz : ,,Powodzenia Zengi w innym klubie. szkoda ,że nie w ZG wiec chyba temat skończony sam prezes powiedział , że 2 listopada będą konkretny wiec budowa składu przynajmniej seniorów jest zakonczona

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Maciej Noskowicz: "Powodzenia Zengi w innym klubie".
    Szkoda.

  31. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda nie szkoda. Przeciez ten zawodnik sam nie wie, kim chce byc. Niech sie dowie i tym kims bedzie, nie ma przymusu w Zielonej.

    Bardzo ladnie napisal Eneasz o budowie skladu, tak samo do lba kladl przez caly rok sfp. Maja byc wzmocnienia zeby nie bylo trzesacych portek jak w tym roku.

  32. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mówcie co chcecie, mi tam dzisiaj wino nie smakuje

    Dzięki Grzesiu za ten rok! Powodzenia w nowym klubie. Dla mnie zawsze będziesz Falubazem!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Powrót do góry    #75
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    To co 2 listopada
    Pepe Dudi MJJ Dzik ? Vacul ? Tonder jakiś Jr Misiu na 8 czy Hansen

  34. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Misiu drogi, jak byś poczytał wątek to ja akurat nie ciesze puchy, mnie ten skład akurat się nie do końca podoba. Jedyne co mnie cieszy to to, że niektórym z was, piana z pyska już się zaczyna przelewać. A Bieńkowski nie przyszedł, on już tu był. Jest jednym ze współwłaścicieli klubu. A ja nie mam żadnego wpływu na to co on chce kupić za swoje pieniądze. Chwała mu za to, ze jest i wspiera. Mimo, że ja osobiście zbudowałbym inaczej tą drużynę.

    A o Dudków się nie martw. Dostali co mieli dostać. Skoro bez mrugnięcia okiem zgodzili się na 3 lata.

    Mi również... ale ale, jak się chce wejść z przytupem to trzeba zrobić ten przytup, no nie? Pisałem wcześniej, że rezygnacja z Zengiego na poczet Dzika to wg rozumu dobre posunięcie, wg serca nie do końca...

    Cieszy fakt, iż w ZG jest gruba kasa, nie musimy oglądać się na inne potęgi najlepszej ligi świata ze śliną z kącika ust. My się taką potęgą znowu mamy stać!

    Jest jeszcze jedna, dla mnie bardzo istotna, sprawa. Niech z tej grubej kasy skapnie coś na juniorów; na szkolenie, na mini tor, na jak największą ilość treningów. Maszyny klubowe dla najuboższych! Czy Kurmanek zaistniałby dziś jeśli nie miałby na topsprzęt jak np Smektała, Kubera czy Drabik? . Tym bardziej jeśli jest coraz trudniej z nowymi żużlokami trzeba pomóc nowym aby zaistnieli...
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  35. Powrót do góry    #77
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Ja tam oceniem Zengote w tym sezonie pozytywnie, słabe 4 mecze reszta przyzwoita. Propozycje dostał , jeśli o finanse sie nie rozbiło (a skoro są pieniądze to pewnie nie był to problem) to trudno ,do tanga trzeba dwojga .Rozumiem zawodnika, że chce jeździć i nie mieć presji w postaci zmiennika, rozumiem klub dla którego drużyna jest wazniejsza niz jeden zawodnik. Zengi też mógł podpisać umowę na 2 lata rok temu i nie było by teraz tematu.

    A jak oceniacie decyzje Niedzwiedzia? ja byłem przekonany że pójdzie do 1 ligi i że bezie nabierał doswiadczenia, trochę mnie zaskoczyła ta decyzja o zostaniu, szczególnie przy takim składzie , nawet jak dostanie szanse w meczu to przynajmniej po dwóch słabszych startach danego seniora , czyli ktory wyscig? 7-10? to co można zrobić wchodzac tak późno w mecz to wiadomo...

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Miało być na grubo, a wygląda, że będzie

    Z tego co mówili w mojej piekarni to Zengi był poważnie brany pod uwagę na sezon 2019 i kolejne, ale nie wsiadł do tego samego pociągu co Patryk i Pepe. Goliński mając za sobą dużą kasę postanowił dłużej nie czekać.

    Mi osobiście szkoda, że nie będzie Grześka, ale chyba jednak Falubaz nie jest mu pisany.

    Ciekawa sprawa z pozostaniem Miśka, bo jest to zabezpieczenie na wypadek kontuzji, oczywiście musi sobie poszukać startów w innych ligach.

    Widać, że Goliński stara się zrobić wszystko, aby był sukces(czyli według mnie finał). Oczywiście w żużlu czasami to może być za mało, ale na to już nie ma wpływu ...
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A z kim takim Falubaz musiał się tak mocno licytować o tego Dzika, chyba tylko Lublin był zainteresowany, ale to beniaminek i wiadomo, że musi mocno liczyć złotówki, co by starczyło na e-lige.
    Inni jak ściągają gwiazdy, to nigdy nie przepłacają, jak już Falubaz kupi, to musi koniecznie bardzo mocno przepłacać.

    Jak Falubaz był cieniutki i ogrywany nawet u siebie, to wszystkim pasiło.
    Teraz gdy FZG pozgarniał nawet resztki z rynku, to wielu już mocno oburzonych.
    o to to
    czekam jeszcze na przyszłe sezony i "szaleństwa transferowe"
    a potem na bunt prezesów z innych klubów i ustanowienie przepisu, ze w każdym klubie może startować tylko po 2 zawodników jadących w SGP;
    już kiedyś w ten sposób nas przyjemniaczki wycyckali

  38. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    To może od razu jedzmy finał?!

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To może od razu jedzmy finał?!
    Nie ma takich! Jeszcze w RZ musimy wam wpieprz spuscic! A co!

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Dominik (11-10-2018), Falubaz (11-10-2018)

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Nie ma takich! Jeszcze w RZ musimy wam wpieprz spuscic! A co!
    Tak więc WOJNA

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    thengel (11-10-2018)

  43. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Szkoda Grześ

    Klub widział ciebie jako 3 Falubaza ty jednak po 5 latach spędzonych z dala od W69 jesteś już Leszczyński.

    W tamtym sezonie straciliśmy 2 dobrych zawodników Hampel,Doyl
    W tym kupujemy też 2 dobrych zawodników Dzik,Vacul
    To o jakim przytupie tu rozmawiamy.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 11-10-2018 o 07:05

  44. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Ten Vaculik to jest fenomen . W ciągu ostatnich trzech lat , nigdy nie był w top 10 ligi ze swoja średnią , a na liście wypłat wciąż top 3 .
    TYLKO FALUBAZ

  45. Powrót do góry    #85
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez szmacianek Zobacz posta
    A jak oceniacie decyzje Niedzwiedzia? ja byłem przekonany że pójdzie do 1 ligi i że bezie nabierał doswiadczenia, trochę mnie zaskoczyła ta decyzja o zostaniu, szczególnie przy takim składzie , nawet jak dostanie szanse w meczu to przynajmniej po dwóch słabszych startach danego seniora , czyli ktory wyscig? 7-10? to co można zrobić wchodzac tak późno w mecz to wiadomo...

    Skończy chłopak jak Dróżdż. Szkoda, bo w niższej lidze by pojeździł, a w drugiej to mógłby nawet poliderować. Przy takim składzie, po dwóch słabszych startach seniora, będzie z kogo robić taktyczne, a jeżeli prawdą jest informacja o jakimś mocnym juniorze, to pewnie on będzie jechał jeżeli nie będzie możliwości zmiany taktycznej. Niedźwiedź musiałby liczyć na kontuzje. Jeżeli chce się rozwijać w tym sporcie to tylko niższa liga i jak najwięcej jazdy. Bo u nas to będzie miał okazję do startu w Memoriale Rycerzy Speedwaya.

    Mnie cały czas bardziej interesuje jaki klub ma pomysł na naszego młodego i chyba obiecującego Duńczyka.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    PrzemoZG (11-10-2018)

  47. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Szkoda Grzesia, ale jeżeli dostał propozycję i jej nie przyjął bądź marudził i zwlekał to trudno. Bardziej wygląda na jego wybór. Oczywiście nie znam szczegółów więc ciężko oceniać. Tak czy inaczej szkoda.

    W Radio Wrocław mówili dziś rano, że Dobrucki obiera kierunek zielonogórski.

  48. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    W Radio Wrocław mówili dziś rano, że Dobrucki obiera kierunek zielonogórski.
    pojawiła się kasa, to się wszyscy rzucili jak muchy na gówno. jak wydoją bieńkowskiego, to pójdą szukać kolejnego jelenia.
    w tym kontekście warto docenić decyzję grześka, że wybiera rozwój, a nie mamonę.

  49. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niedźwiedź jak chce zostać, to niech zostaje. Problem rezerwowego rozwiązany a i niewykluczone, że swoje i tak odjedzie. Osobiście uważam, że stać go na bycie lepszym żużlowcem od Zengoty no ale musi się uporać z kontuzjami, bo skończy jak Dobrucki, tylko psoro wcześniej, czego oczywiście nie życzę.

    Trochę mnie dziwią ciągłe roszczenia co do szkółki. Przecież gołym okiem widać efekty a dopóki nie pojawi się w niej Zmarzlik 2, to będą Pawliczaki, które i tak parę punktów już zrobiły.

  50. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Czy Andrzej Huszcza to dywersant ?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...ka-w-falubazie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Kasprzak jest Stali Gorzów i niech tak pozostanie Bo liga stanie na głowie... !
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •