Strona 30 z 155 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    MarioPiS rzeczniku, prosimy o wyczerpujace ustosunkowanie sie do ponizszej informacji.
    Troszkę cieplej się zrobiło ,jakieś zgrzyty w nienawidzonym klubie i szczury wychodzą z kanałów

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Troszkę cieplej się zrobiło ,jakieś zgrzyty w nienawidzonym klubie i szczury wychodzą z kanałów
    Bo ja wiem czy to szczury ? Mi to wygląda na karaluchy

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    MarioPiS rzeczniku, prosimy o wyczerpujace ustosunkowanie sie do ponizszej informacji.
    Ale, że jak ? Mam ci nakreślić stanowisko PiS-u czy kogo, bo nie bardzo rozumiem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja wiem czy to szczury ? Mi to wygląda na karaluchy



    Ale, że jak ? Mam ci nakreślić stanowisko PiS-u czy kogo, bo nie bardzo rozumiem ?
    Napisano poniższej, mnie wygląda na powyższej. Tak czy siak, pisz o relacjach/wojence na górze Goliński, Dowhan, Tymczyszyn, nie strugaj wariata.
    Zwyczajowo pisze się o ważniejszej funkcji, pomniejsza-rzecznika Falubazu nie jest już wymieniana.

  4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja wiem czy to szczury ? Mi to wygląda na karaluchy



    Ale, że jak ? Mam ci nakreślić stanowisko PiS-u czy kogo, bo nie bardzo rozumiem ?
    Dziekuje serdecznie. Odpowiedz jak zwykle na temat, wyczerpujaca i w stylu Pana partii. Amen

  5. Powrót do góry    #1310
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Napisano poniższej, mnie wygląda na powyższej. Tak czy siak, pisz o relacjach/wojence na górze Goliński, Dowhan, Tymczyszyn, nie strugaj wariata.
    Zwyczajowo pisze się o ważniejszej funkcji, pomniejsza-rzecznika Falubazu nie jest już wymieniana.
    Ale ja nic nie wiem, Goliński mnie nie wynajął, kontraktu nie opłacił. To jak mam komentować ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1311
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Dowhan unika rozmów
    Mariusz unika rozmów

    przypadek?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #1312
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach

    Pierwszy trening.

    Na jakimś filmiku Skóra mówi, że chcą wyjechać zaraz po akcji 60 godzin z Falubazem.
    Tylko kiedy bedzie ta akcja w tym roku?

  8. Powrót do góry    #1313
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Na jakimś filmiku Skóra mówi, że chcą wyjechać zaraz po akcji 60 godzin z Falubazem.
    Tylko kiedy bedzie ta akcja w tym roku?
    Mam wrazenie ze u nas sie wszystko przeciaga w takim Lesznie juz szykuja tor pod treningi a u nas czekają na marzec a co do 60 godzin chyba będzie 4,5,6 bo jak 9 mają mieć sparing Wittstock

  9. Powrót do góry    #1314
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No chyba nie jest tak, ze nic nie robia. W niedziele w poludnie bylem zobaczyc na W69 i byla otwarta brama parkingu, brama wjazdowa na tor, slady ciagnika etc. Mialem wrazenie, ze juz wlasnie zaczeli dzialac przy torze.

    Nie zdziwi mnie jak przyspiesza wyjazd. Niby Duzers mowi na falubaz.com, ze planuje wyjechac 10 marca ale on tez moze zmienic plany

  10. Powrót do góry    #1315
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No chyba nie jest tak, ze nic nie robia. W niedziele w poludnie bylem zobaczyc na W69 i byla otwarta brama parkingu, brama wjazdowa na tor, slady ciagnika etc. Mialem wrazenie, ze juz wlasnie zaczeli dzialac przy torze.

    Nie zdziwi mnie jak przyspiesza wyjazd. Niby Duzers mowi na falubaz.com, ze planuje wyjechac 10 marca ale on tez moze zmienic plany
    Akurat dzisiaj jechalem koło w69 i dalej sa ślady traktora nie będą pewnie nic robic bo w nocy są przymrozki i pierwszy łuk jest zacieniony a szkoda bo temperatura w dzien pozwala na to

  11. Powrót do góry    #1316
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Czyli co, tak jak pisałem poprzednio, Dowhan z Tymczyszynem dalej idą w zaparte w kwestii wejścia miasta w Falubaz. Godzą się co najwyżej na 24 % akcji dla miasta. Dzisiaj senator miał gadać z Golińskim, pewnie będzie go przekonywał to zmiany decyzji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1317
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co, tak jak pisałem poprzednio, Dowhan z Tymczyszynem dalej idą w zaparte w kwestii wejścia miasta w Falubaz. Godzą się co najwyżej na 24 % akcji dla miasta. Dzisiaj senator miał gadać z Golińskim, pewnie będzie go przekonywał to zmiany decyzji.
    Nie potrzebne są te wojennki lepiej jakby znaleźli w końcu sponsora tytularnego

  13. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Miasto jest chojne. Dzis banke dostal kosz, ktory oglada w porywach 90 kibicow, wiec jest co negocjowac.

    W ogole, zarzadzanie w tym miescie to jakas kpina. Byle gownianej strategicznej ulicy nie idzie wyremontowac w rok, za to od dupy strony powstaje cudowna estakada dla pietnastu samochodow bez kawalka przejscia dla pieszych. Gownomiasto

  14. Powrót do góry    #1319
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Tak z innej beczki 60 godzin z Falubazem odbędzie sie 6,7,8 marca i sam jestem ciekaw co to bedzie skoro nie ma planu zajęć (a zawsze był podany wcześniej) czy to beda zajecia torowe + pewnie marketing

  15. Powrót do góry    #1320
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Miasto jest chojne. Dzis banke dostal kosz, ktory oglada w porywach 90 kibicow, wiec jest co negocjowac.

    W ogole, zarzadzanie w tym miescie to jakas kpina. Byle gownianej strategicznej ulicy nie idzie wyremontowac w rok, za to od dupy strony powstaje cudowna estakada dla pietnastu samochodow bez kawalka przejscia dla pieszych. Gownomiasto
    Ten caly kosz to ponoć ma takie dlugi ze .....masakra,slyszalem niedawno ze Adamek wygral sprawe w sadzie arbitrazowym na kwote ktora mu klub zalegal ponad 200tys.

  16. Powrót do góry    #1321
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No chyba nie jest tak, ze nic nie robia. W niedziele w poludnie bylem zobaczyc na W69 i byla otwarta brama parkingu, brama wjazdowa na tor, slady ciagnika etc. Mialem wrazenie, ze juz wlasnie zaczeli dzialac przy torze.

    Nie zdziwi mnie jak przyspiesza wyjazd. Niby Duzers mowi na falubaz.com, ze planuje wyjechac 10 marca ale on tez moze zmienic plany
    Coś tam robią, ale jeszcze trzeba troche poczekać.

    http://www.sport.zgora.pl/foto/stan-...rze,g1197.html
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #1322
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    W ogole, zarzadzanie w tym miescie to jakas kpina. Byle gownianej strategicznej ulicy nie idzie wyremontowac w rok, za to od dupy strony powstaje cudowna estakada dla pietnastu samochodow bez kawalka przejscia dla pieszych. Gownomiasto
    No jak to zaraz zaraz...widać nic nie być musi ale ma być czuć że praca wre i wszyscy zarobieni tak jak ma być czuć że w zimie jest zimno Zawsze się zastanawiałem jakie to cuda że jak pojadę czasem do Niemiec to tam można odnieść wrażenie że nikt nic nie robi a wszystko jest zrobione
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  18. Powrót do góry    #1323
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Coś tam robią, ale jeszcze trzeba troche poczekać.

    http://www.sport.zgora.pl/foto/stan-...rze,g1197.html
    Tor w Lesznie w porównaniu do toru w Zielonej Górze wygląda, jak byśmy byli w innym klimacie...
    4, 5 dni bez przymrozkow i w Lesznie można jeździć.. U was wygląda to daleko jeszcze...
    Dlaczego?

  19. Powrót do góry    #1324
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tor w Lesznie w porównaniu do toru w Zielonej Górze wygląda, jak byśmy byli w innym klimacie...
    4, 5 dni bez przymrozkow i w Lesznie można jeździć.. U was wygląda to daleko jeszcze...
    Dlaczego?
    Specjalnie zalaliśmy w pażdzierniku tor aby w tym roku wyjechać w okolicach maja
    W Niemczech i Francji już latają a u Was jeszcze nie ,dlaczego ?????????
    Jak myślisz , moje pytanie było tak samo głupie jak Twoje czy może bardziej durnowate ??

  20. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Specjalnie zalaliśmy w pażdzierniku tor aby w tym roku wyjechać w okolicach maja
    W Niemczech i Francji już latają a u Was jeszcze nie ,dlaczego ?????????
    Jak myślisz , moje pytanie było tak samo głupie jak Twoje czy może bardziej durnowate ??

    Nie w tym rzecz jakie było twoje pytanie , a w tym, że odpowiedź zwyczajnie chamska.
    UNSCARED

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Torretoo (23-02-2019)

  22. Powrót do góry    #1326
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Specjalnie zalaliśmy w pażdzierniku tor aby w tym roku wyjechać w okolicach maja
    W Niemczech i Francji już latają a u Was jeszcze nie ,dlaczego ?????????
    Jak myślisz , moje pytanie było tak samo głupie jak Twoje czy może bardziej durnowate ??
    Dzieli nas 90km my mamy tor prawie gotowy, wy na razie po zdjęciach w kiepskim stanie, pogoda taka sama.
    Weźcie tam kogoś kumatego do przygotowania toru na Zimę pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #1327
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dzieli nas 90km my mamy tor prawie gotowy, wy na razie po zdjęciach w kiepskim stanie, pogoda taka sama.
    Weźcie tam kogoś kumatego do przygotowania toru na Zimę pozdrawiam
    Praktycznie co roku pierwsi na tor wychodzą w Lesznie ,Ostrowie,Gnieznie a przeważnie na końcu w Zielonej .Popytaj się tych co latają na wyjazdy i Ci powiedzą że Falubaz ma trochę lasu dookoła co nie pomaga w schnięciu toru ,Praktycznie wszyscy o tym wiedzą no chyba że jest się z Leszna .Jak już tak się troszczysz o formę Falubazu to niektórzy już na motorze i to żużlowym .Możesz spać spokojnie

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Nie w tym rzecz jakie było twoje pytanie , a w tym, że odpowiedź zwyczajnie chamska.
    No nie wierze ,co było chamskie w tej wypowiedzi ?

  24. Powrót do góry    #1328
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Tor w Częstochowie jest nad rzeką...to lepiej dla wilgoci niż las czy gorzej ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  25. Powrót do góry    #1329
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Tor w Częstochowie jest nad rzeką...to lepiej dla wilgoci niż las czy gorzej ?
    i jaki wpływ na tor ma Jasna Góra?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #1330
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Ale rozkmina ...
    Słyszał ktoś o czymś takim jak wał zielonogórski?

    Dalsza rozkminka zbędna, albo trzeba czekać na Mario, rozłoży On to wam na czynniki pierwsze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #1331
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Praktycznie co roku pierwsi na tor wychodzą w Lesznie ,Ostrowie,Gnieznie a przeważnie na końcu w Zielonej .Popytaj się tych co latają na wyjazdy i Ci powiedzą że Falubaz ma trochę lasu dookoła co nie pomaga w schnięciu toru ,Praktycznie wszyscy o tym wiedzą no chyba że jest się z Leszna .Jak już tak się troszczysz o formę Falubazu to niektórzy już na motorze i to żużlowym .Możesz spać spokojnie



    No nie wierze ,co było chamskie w tej wypowiedzi ?
    Dziady jesteście i tyle

  28. Powrót do góry    #1332
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ale rozkmina ...
    Słyszał ktoś o czymś takim jak wał zielonogórski?

    faktem jest, że takich anomalii pogodowych jak w ZG to w życiu nie uświadczyłem
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #1333
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    faktem jest, że takich anomalii pogodowych jak w ZG to w życiu nie uświadczyłem
    Deszcz śnieg mrozy upały gradobicia wszystko w jednej chwili... To tylko magia Falubazu

  30. Powrót do góry    #1334
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja apeluje o powstrzymanie sie od dyskusji zanim to glos zabierze rzecznik Falubazu. Panie Mariuszu prosimy o ustosunkowanie sie, poniewaz wielu chcialoby sie wypowiedziec, a bez zabrania glosu w niniejszej sprawie strony zainteresowanej bedzie to bardzo nie kulturalne. Dziekuje.

  31. Powrót do góry    #1335
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario zajęty, dzisiaj jest konwencja PiS.

    A co do toru - to nie jest po prostu tak że drenaż na leszczyńskim torze jest sprawniejszy od tego u nas i stąd ta różnica?

  32. Powrót do góry    #1336
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario zajęty, dzisiaj jest konwencja PiS.

    A co do toru - to nie jest po prostu tak że drenaż na leszczyńskim torze jest sprawniejszy od tego u nas i stąd ta różnica?
    A w ogóle jest jakaś różnica ? Jeśli juz to może w rodzaju nawierzchni.

    Też żeście sobie temat znaleźli. Jeden rolnik stwierdził autorytatywnie, że Leszno jest bardziej biegłe w przygotowywaniu nawierzchni. No i niby rolnicy powinni być bardziej biegli. I nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że u nas też rolnik, z krwi i kości odpowiada za stan nawierzchni. Czyli, że co ? Gorszy ten rolnik ?

    Reasumując, pyerdoli trzy po trzy ten PawlickiTeam, byle tylko sie przypyerdolić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1337
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Deszcz śnieg mrozy upały gradobicia wszystko w jednej chwili... To tylko magia Falubazu
    Tak, u nas wszystko co najgorsze, u was za to ciągle Hawaje, tylko pozazdrościć.
    Gotowość waszego toru do jazdy już obecnie, niczego nie zmienia, bo i tak macie wygraną w kieszeni, reszta walczy o 2 msc. My, jako dziady, musimy oszczędzać zdrowie zawodników, silniki, paliwo, ciężki sprzęt itd., by obronić się przed spadkiem, a przy dobrych wiatrach, powalczyć o PO.
    Ale do dziadów przyjedziecie pokibicować, czy wasza noga nie postanie w tej zapadłej dziurze ok. 100km na zachód od was?

  34. Powrót do góry    #1338
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dziady jesteście i tyle
    Ty ewidentnie już nie trzymasz ciśnienia .Wkręciłeś mnie w jakąś bezsensowną dyskusje o torze ,ja potraktowałem to żartobliwie , Ty .... wie dlaczego ale poważnie i wyszły z tego dziady .Z uwagi na to że dziś sobota i mogłeś nabyć i spożyć bimber sprzedawany przez Bogdana na trasie rowerowej Wschowa-Leszno łącze się z Tobą i też sobie pierdylne coś z lokalnej produkcji

  35. Powrót do góry    #1339
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ty ewidentnie już nie trzymasz ciśnienia .Wkręciłeś mnie w jakąś bezsensowną dyskusje o torze ,ja potraktowałem to żartobliwie , Ty .... wie dlaczego ale poważnie i wyszły z tego dziady .Z uwagi na to że dziś sobota i mogłeś nabyć i spożyć bimber sprzedawany przez Bogdana na trasie rowerowej Wschowa-Leszno łącze się z Tobą i też sobie pierdylne coś z lokalnej produkcji
    No i to jest dobre podejście do sprawy
    Ja też na luźno, tylko chciałem sprawdzić co z tym waszym torem
    Zdrówko, za miesiąc już wszyscy pojezdza

  36. Powrót do góry    #1340
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Te tory, które są w nasłonecznionym miejscu, nie są otoczone drzewami, czy zadaszeniem trybun schną pewnie szybciej.
    W Zielonej, czy Gorzowie np są miejsca na torze, które schną szybciej i takie, które są zacienione, więc proces ten jest dłuższy.
    Odległość między Lesznem, a Zieloną nie ma znaczenia. Tak bym to wytłumaczył. Drenaż, rodzaj nawierzchni też pewnie ma znaczenie.
    Natomiast pana traktorzystę w to bym nie mieszał, choć pewnie też przygotowanie toru to jakaś umiejętność, ale zakładam, że
    toromistrz pojęcie o sztuce przygotowania toru ma.

  37. Powrót do góry    #1341
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    z ciekawości podjechałem dzisiaj na W69 , faktycznie tor lekko wilgotny
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    TYLKO FALUBAZ

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (24-02-2019), pakosik (25-02-2019), shelve (25-02-2019), stanior (25-02-2019)

  39. Powrót do góry    #1342
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Kiedys to Falubaz lubil jezdzic na ciezkich torach a im ciezszy tym lepszy. Huszcza to nawet jak byly kaluze przy krawezniku to chcial startowac.
    Teraz jak trafili nasi na wymagajacy tor w Grudziadzu to Tonder czy co gorsza Zengi nie potrafili przejechac czterech okrazen bez wywracania sie.
    Co ciekawe zawstydzil Zengiego mlody Damian Pawliczak, ktory potrafil wiezc jakies punkty i pokonac plynnie 4 okrazenia.
    Dlatego wlasnie pokladam w tym chlopaku jakies nadzieje, mimio ze wielu juz go dawno skreslilo.
    Dla mnie jego zeszly sezon to byl duzy progres i mile zaskoczenie dla mnie. Z co najwyzej czwartego juniora (teoretycznie) w klubie przedarł się do składu ligowego kilka razy (ok, wiem ze przez kontuzje innych) i wstydu nie przyniosl a naukę mysle wyniosł duzą.
    Moze i dobrze, ze nie ma wkolo niego takiej presji, niech sobie chlopak spokojnie pracuje i oby zaskoczyl nieraz swoja jazda i wynikami.

  40. Powrót do góry    #1343
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Nie pamiętam już jaki to był mecz, ale generalnie na torze po opadzie był gnój, błoto i woda.
    Ciągniki coś tam próbowały rzeźbić, ale nawet kibice przeczuwali, że mecz odwołają, co też się stało.
    Potem widziałem gdzieś wywiad z Huszczą, a ten na pytanie jak ocenia tor mówi:
    - ja tam mogę jechać

  41. Powrót do góry    #1344
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Kiedys to Falubaz lubil jezdzic na ciezkich torach a im ciezszy tym lepszy. Huszcza to nawet jak byly kaluze przy krawezniku to chcial startowac.
    Teraz jak trafili nasi na wymagajacy tor w Grudziadzu to Tonder czy co gorsza Zengi nie potrafili przejechac czterech okrazen bez wywracania sie.
    Co ciekawe zawstydzil Zengiego mlody Damian Pawliczak, ktory potrafil wiezc jakies punkty i pokonac plynnie 4 okrazenia.
    Dlatego wlasnie pokladam w tym chlopaku jakies nadzieje, mimio ze wielu juz go dawno skreslilo.
    Dla mnie jego zeszly sezon to byl duzy progres i mile zaskoczenie dla mnie. Z co najwyzej czwartego juniora (teoretycznie) w klubie przedarł się do składu ligowego kilka razy (ok, wiem ze przez kontuzje innych) i wstydu nie przyniosl a naukę mysle wyniosł duzą.
    Moze i dobrze, ze nie ma wkolo niego takiej presji, niech sobie chlopak spokojnie pracuje i oby zaskoczyl nieraz swoja jazda i wynikami.
    Nie mieliscie chyba nikogo innego w pewnym momencie, wiec nie wiem przez co sie przedzieral.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...ona-w-budzecie

    To kogo oddajemy, Vaculika czy Pedersena ?

  43. Powrót do góry    #1346
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Kiedys to Falubaz lubil jezdzic na ciezkich torach a im ciezszy tym lepszy. Huszcza to nawet jak byly kaluze przy krawezniku to chcial startowac.
    Teraz jak trafili nasi na wymagajacy tor w Grudziadzu to Tonder czy co gorsza Zengi nie potrafili przejechac czterech okrazen bez wywracania sie.
    Co ciekawe zawstydzil Zengiego mlody Damian Pawliczak, ktory potrafil wiezc jakies punkty i pokonac plynnie 4 okrazenia.
    Dlatego wlasnie pokladam w tym chlopaku jakies nadzieje, mimio ze wielu juz go dawno skreslilo.
    Dla mnie jego zeszly sezon to byl duzy progres i mile zaskoczenie dla mnie. Z co najwyzej czwartego juniora (teoretycznie) w klubie przedarł się do składu ligowego kilka razy (ok, wiem ze przez kontuzje innych) i wstydu nie przyniosl a naukę mysle wyniosł duzą.
    Moze i dobrze, ze nie ma wkolo niego takiej presji, niech sobie chlopak spokojnie pracuje i oby zaskoczyl nieraz swoja jazda i wynikami.
    "Wymagający tor w Grudziądzu" jak to brzmi . To i tak nie był najtrudniejszy tor przeciwko wam bo w 2015 było gorzej
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  44. Powrót do góry    #1347
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...ona-w-budzecie

    To kogo oddajemy, Vaculika czy Pedersena ?
    Na moje to nikogo, panowie rozgrywają miedzy sobą partie szachów. W decydującym momencie, Tymczyszyn i Dowhan albo będą musieli dołożyć swoją dole, albo sprzedać swoje akcje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1348
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...ona-w-budzecie

    To kogo oddajemy, Vaculika czy Pedersena ?
    Obstawiam to jako kontrolowany artykuł jednego z wlasciecieli i pojawi sie w ostatnim momencie na białym koniu

  46. Powrót do góry    #1349
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ty ewidentnie już nie trzymasz ciśnienia .Wkręciłeś mnie w jakąś bezsensowną dyskusje o torze ,ja potraktowałem to żartobliwie , Ty .... wie dlaczego ale poważnie i wyszły z tego dziady .Z uwagi na to że dziś sobota i mogłeś nabyć i spożyć bimber sprzedawany przez Bogdana na trasie rowerowej Wschowa-Leszno łącze się z Tobą i też sobie pierdylne coś z lokalnej produkcji
    Dasz namiar?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  47. Powrót do góry    #1350

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •